אונוואקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יהלום14אדום כתב: 20 אפריל 2023, 12:46
מילפורד כתב: 20 אפריל 2023, 10:11 לא נכון, הוא שיחק את הדקות הרגילות שלו עם שתי העבירות האלה.
העבירות המאוחרות שלו, אולי הפסידו לנו את המשחק.
שתי העבירות המאוחרות שהמציאו לו
אני לא חושב שהעבירות המאוחרות המומצאות שלו הן שהכריעו את המשחק. אבל אין ספק שזה מאד משפיע עלינו לאוךר כל העונה. וזה משפיע כי הוא כל משחק כמעט פותח עם 2 עבירות מפגרות (לא מומצאות). וזה לגמרי עליו, וזה רודף אותנו כל העונה וגורם לי להתגעגע שוב ושוב להורטון, שהוא שחקן מבחינה התקפית אונוואקו לא רואה ממטר.
אם הוא לא יעשה 2 עבירות מפגרות בהתחלה, הוא לא יצטרך להתעסק כל משחק בלשמור על עצמו מעבירות ולהתבאס מעבירות מומצאות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אני חושב שאפשר לסכם בזהירות שההבאה של אונוואקו לא עמדה בציפיות ושההחלפה של הורטון בו פגעה בנו בדיעבד. עדיין בזמן אמת הייתי הולך על המהלך הזה אבל צריך להודות שזה לא עבד כמו שקיווינו.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

פגעה בנו?
אתה צוחק?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

עם כריס הורטון בצבע מול המפלצות האלה אולי היה פחות כאב לב כי ה-20 הפרש היה נשאר עד הסוף.
די עם ה-נו
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

יותר מ20
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הורטון שחקן הגנה טוב 90 אחוז מהזמן
אונוואקו שחקן הגנה ענק 20 אחוז מהזמן
היתרון ההתקפי המובהק של אונוואקו מתבטל בגלל השימוש הקלוקל בו, ובינתיים יוצא שאין לנו משחק פיק אנד רול בכלל. כשזה עובד עם אונוואקו זה עם פוטנציאל גדול יותר כמובן, הבעיה היא שרוב הזמן זה לא ממש עובד
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בוא, אני מאוד חיבבתי את הורטון, אבל הוא לא בליגה הזאת בכלל.

משחקים חלשים של אוונאקו יותר טובים מהמשחקים הכי טובים של הורטון.

הוא פשוט לא יכול להיות 5 ברמות שאנחנו רוצים להיות.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyגביזוןעמית
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

KingAlpaca כתב: 20 אפריל 2023, 14:29 משחקים חלשים של אוונאקו יותר טובים מהמשחקים הכי טובים של הורטון.
לא מסכים עם הנקודה הזאת והיא מבחינתי עושה את ההבדל. לאונוואקו יש יותר מדי משחקים חלשים, לפעמים באשמתו והרבה גם לא באשמתו אבל בשורה התחתונה יש יותר משחקים בהם הוא לא תרם כפי שציפינו מאשר כאלה שכן. והמשחקים הטובים של הורטון היו טובים מאוד ונראינו בהם מצוין, והיו הרבה כאלה. אני לא חושב שהורטון במקום אונוואקו היינו עוברים את בדאלונה, וכאמור אני לא מבקר את הבחירה ללכת על זה בזמן אמת. רק מרגיש כבר כמה זמן שאני מסרב להודות בזה בפני עצמי, שכל משחק אני חושב מחדש "הנה הפעם סוף סוף למדנו לנצל את אונוואקו ומשחק הבא זה קורה" אבל בפועל מגיע המשחק הבא וזה לא זה. אז פשוט אני מגיע עם עצמי ללהכיר בזה שבפועל, השילוב של אונוואקו לא עובד מספיק טוב למרות שמאוד רציתי שכן
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

פרימו לוי כתב: 20 אפריל 2023, 14:36
KingAlpaca כתב: 20 אפריל 2023, 14:29 משחקים חלשים של אוונאקו יותר טובים מהמשחקים הכי טובים של הורטון.
לא מסכים עם הנקודה הזאת והיא מבחינתי עושה את ההבדל. לאונוואקו יש יותר מדי משחקים חלשים, לפעמים באשמתו והרבה גם לא באשמתו אבל בשורה התחתונה יש יותר משחקים בהם הוא לא תרם כפי שציפינו מאשר כאלה שכן. והמשחקים הטובים של הורטון היו טובים מאוד ונראינו בהם מצוין, והיו הרבה כאלה. אני לא חושב שהורטון במקום אונוואקו היינו עוברים את בדאלונה, וכאמור אני לא מבקר את הבחירה ללכת על זה בזמן אמת. רק מרגיש כבר כמה זמן שאני מסרב להודות בזה בפני עצמי, שכל משחק אני חושב מחדש "הנה הפעם סוף סוף למדנו לנצל את אונוואקו ומשחק הבא זה קורה" אבל בפועל מגיע המשחק הבא וזה לא זה. אז פשוט אני מגיע עם עצמי ללהכיר בזה שבפועל, השילוב של אונוואקו לא עובד מספיק טוב למרות שמאוד רציתי שכן
זה עדיין יכול לקרות. יש לנו עוד פלייאוף, יכול להיות שהדברים ישתפרו שם.
אני לא חושב שזה ריאלי שהשיתוף שלו בהתקפה ישתפר. בשלב הזה של העונה צריך להכיר בעובדות שכנראה זה מה יש.
אבל מבחינה מנטלית אני מקווה שהוא יעשה את השינוי פאזה, יבין שהוא בקבוצה גדולה, שיש משחקים עכשיו עם הרבה יותר אגרסיביות וכישרון מנגד. ושהוא כבר לא בהרצליה וחייב להיות הרבה יותר מרוכז משני צדי המגרש, ובעיקר בעיקר ואחראי עם העבירות שלו.

אם לא, וגם בליגה נסיים בתחושה של אכזבה כזאת או אחרת, אז יהיה אפשר לאמר שבאמת ההחלפה לא הייתה שווה את זה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עם הורטון אתמול אנחנו לא חוזרים בחיים.
אונואקו פשוט החזיר אותנו למשחק ברבע השלישי עם שליטה אדירה בריבאונד והוצאה מהירה למתפרצות של מנפורד.
הורטון, עם כל החיבה אליו, די קיבל בראש בכל פעם שפגש סנטר דומיננטי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaChegiגביזון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה התאזן עם זה ששיחק רק 22 דקות ונעדר ברבע אחרון קריטי בלעדיו בגלל העבירות. אז כן, חלק מומצאות וכו. אבל זה חלק מהמשחק, בטח במשחק פלייאוף מול יריבה חזקה עם קהל בחוץ. זה החיים האמיתיים. והוא שוב ושוב נקלע לסיטואציה הזאת, כי הוא פותח כל משחק עם 2 עבירות.
אז אולי הוא מסתדר יותר טוב עם סנטרים דומיננטיים. אבל זה הרבה פחות עוזר כשאנחנו נאלצים להסתמך חצי משחק על הורד הרכרוכי וזלמנסון כי אונוואקו שוב בבעיית עבירות, או סתם חולם בהגנה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אוקיי, אז אלמלא החילוף היינו משחקים הרבה דקות עם הורטון, שהוא די רכרוכי בפני עצמו.
אם הורטון היה מעולה הייתי מתנגד לחילוף, אבל האמת היא שעל אף שהורטון שחקן נחמד (ובכל עונה אחרת היינו חושבים שהוא סנטר מצוין), הוא עדיין היה אחת החוליות החלשות בקבוצה שנוצרה. כלומר, לא רק שנוצרה הזדמנות להביא סנטר מעולה שכיכב בליגה עונה לפני, זה גם הגיע על חשבון אחד השחקנים הפחות מרשימים בקבוצה.
נו בריינר בעיני.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:עם הורטון אתמול אנחנו לא חוזרים בחיים.
אונואקו פשוט החזיר אותנו למשחק ברבע השלישי עם שליטה אדירה בריבאונד והוצאה מהירה למתפרצות של מנפורד.
הורטון, עם כל החיבה אליו, די קיבל בראש בכל פעם שפגש סנטר דומיננטי.
בול! הוציא לשחקנים שלהם ריבאונד מהיד והטיס אותו למתפרצות קלות.
הורטון בהגנה זה הורד משודרג, והורד היה אוויר.
גם היום ההחלטה להחליף אותו ב אונוואקו הייתה נכונה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מילפורד כתב: 20 אפריל 2023, 10:11 לא נכון, הוא שיחק את הדקות הרגילות שלו עם שתי העבירות האלה.
השלישית והחמישית ממוצאות, הרביעית היתה עבירה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

מילפורד כתב: 20 אפריל 2023, 17:53
השלישית והחמישית ממוצאות, הרביעית היתה עבירה.
צודק, משום מה זכרתי אותן ברצף
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שרקו לו שתי עבירות תוקף. הראשונה הייתה על מאבק מיקום בצבע, לא היה הילוך חוזר נורמלי אבל נראה שהשריקה הייתה נכונה.
עבירת התוקף השנייה, והרביעית בסך הכל, הייתה פשוט המצאה. הוא עמד יציב ושחקן ההגנה פשוט נכנס בו ועשה פלופ.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

להביא את אונואקו הייתה החלטה מעולה ומי שאומר שזה היה החלטה שהרסה את העונה הם אותם אנשים שחשבו שמקריי הוא שורש הבעיה
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל 2 לייקיםranjefChegi
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יובל כתב:שרקו לו שתי עבירות תוקף. הראשונה הייתה על מאבק מיקום בצבע, לא היה הילוך חוזר נורמלי אבל נראה שהשריקה הייתה נכונה.
עבירת התוקף השנייה, והרביעית בסך הכל, הייתה פשוט המצאה. הוא עמד יציב ושחקן ההגנה פשוט נכנס בו ועשה פלופ.
הוא הזיז את הכתף הצידה כדי לחסום וזאת עבירה באירופה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

עדיין לא ראיתי את המשחק שוב אבל ממה שאני זוכר בשידור, ארבע העבירות הראשונות היו נכונות ולגמרי מטופשות ומיותרות

Sent from my P80_ROW using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לדעתי הרביעית מומצאת הוא נעמד ונענסו בו חזיתית לא בכתך ולא בשום חלק שהגדיל את הגוף... אלא בגוף עצמו.

התקפה אחר כך טומיץ חסם והזיז את הרגל כדי להפריע לבר לעבור מעל החסימה... ולא זכה לכלום. זה משמעות השיפוט הביתי.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נערך לאחרונה על ידי רדנקו ב 20 אפריל 2023, 22:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

El dudernio כתב:לדעתי הרביעית מומצאת הוא נעמד ונענסו בו חזיתית לא בכתך ולא בשום חלק שהגדיל את הגוף... אלא בגוף עצמו.

התקפה אחר כך טומיץ חסם והזיז את הרגל כדי להפריע לבר לעבור מעל החסימה... ולא זכה לכלום. זה משמעות השיפוט הביתי.
לדעתי הרביעית נכונה. אבל זה לא סותר את העובדה שהשיפוט היה ביתי ומקפחת נגדנו ברמה ביזיונית.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עמית כתב:להביא את אונואקו הייתה החלטה מעולה ומי שאומר שזה היה החלטה שהרסה את העונה הם אותם אנשים שחשבו שמקריי הוא שורש הבעיה
נכון לגמרי. עם כל האהבה להורטון אונוואקו תרם הרבה יותר מהפוטנציאל של הורטון למרות הכל
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 20 אפריל 2023, 15:41 אוקיי, אז אלמלא החילוף היינו משחקים הרבה דקות עם הורטון, שהוא די רכרוכי בפני עצמו.
אם הורטון היה מעולה הייתי מתנגד לחילוף, אבל האמת היא שעל אף שהורטון שחקן נחמד (ובכל עונה אחרת היינו חושבים שהוא סנטר מצוין), הוא עדיין היה אחת החוליות החלשות בקבוצה שנוצרה. כלומר, לא רק שנוצרה הזדמנות להביא סנטר מעולה שכיכב בליגה עונה לפני, זה גם הגיע על חשבון אחד השחקנים הפחות מרשימים בקבוצה.
נו בריינר בעיני.
אני חושב שאתה (ואחרים פה) מאד מזלזל שלא בצדק ביכולות של הורטון (לפחות כפי שאני ראיתי, בתקופה לפני שיצא לו האוויר וידע שמחליפים אותו) ובחיבור שהיה לו לקבוצה, ומנגד מתעלם שלא בצדק מהחולשות של אונוואקו (זלזול בהגנה, עבירות מהירות, פחות חיבור לקבוצה) שמגמדות מאד את היתרונות מהעובדה שהוא שחקן טוב יותר מהורטון.
וזאת גם הסיבה שבזמן אמת אני כן חשבתי שזה "בריינר". ומה שקרה מאז לא מאד שינה את דעתי. אפילו שאין ספק שאונוואקו על הנייר, וברגעים שהוא טוב, תורם יותר מהורטון.
זה מרגיש לי קצת כמו הסקאוטים האלה במאניבול שמאד מתרשמים מזה שמישהו "נראה" יותר שחקן כדורסל. יופי שאונוואקו נראה יותר טוב. אבל זה מתעלם מהתכלס. והתכלס זה שחקן שרוב הזמן הוא חור בהגנה, חצי מהזמן לא על המגרש בכלל בגלל עבירות, וגם פחות מחובר לקבוצה (שזה מה שאני אישית בעיקר חששתי ממנו בזמנו).
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני דווקא לא חושב שאני מתעלם מהחולשות של אונואקו. כתבתי פה לא מעט פעמים שהגישה שלו נוראית (מה שגרם לכך שהוא בכלל נמצא כאן) ושההגנה שלו מרתיחה, בדיוק בגלל אותה בעיית גישה. וכן, אני מסכים שמבחינת סגנון הורטון יותר מתאים לשאר הקבוצה מאונואקו.
יחד עם זאת, אני חושב שהורטון היה קצת מלכוד 22 - לא מספיק חלש כדי שתחתוך אותו, אבל גם לא מספיק טוב כדי להתמודד ברמות שאנחנו רוצים. יותר מזה, המשחקים הגדולים בהם הורטון התקשה בגלל שהוא פגש קווים קדמיים יותר דומיננטים אלה בדיוק המשחקים בהם אונואקו בלט (כי שם הייתה לו מוטיבציה). אני לא רוצה לדמיין את הורטון מול בדאלונה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 אפריל 2023, 11:33 אני דווקא לא חושב שאני מתעלם מהחולשות של אונואקו. כתבתי פה לא מעט פעמים שהגישה שלו נוראית (מה שגרם לכך שהוא בכלל נמצא כאן) ושההגנה שלו מרתיחה, בדיוק בגלל אותה בעיית גישה. וכן, אני מסכים שמבחינת סגנון הורטון יותר מתאים לשאר הקבוצה מאונואקו.
יחד עם זאת, אני חושב שהורטון היה קצת מלכוד 22 - לא מספיק חלש כדי שתחתוך אותו, אבל גם לא מספיק טוב כדי להתמודד ברמות שאנחנו רוצים. יותר מזה, המשחקים הגדולים בהם הורטון התקשה בגלל שהוא פגש קווים קדמיים יותר דומיננטים אלה בדיוק המשחקים בהם אונואקו בלט (כי שם הייתה לו מוטיבציה). אני לא רוצה לדמיין את הורטון מול בדאלונה.
בגדול אני מאוד מסכים איתך, אבל תוהה אם משחק זורם יותר עם הורטון ויותר דקות על המגרש של הורטון לא היו אולי מונעים את הכניסה לבור שאונוואקו עזר להוציא אותנו ממנו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Frenzy כתב: 21 אפריל 2023, 12:30
הוקיץ' כתב: 21 אפריל 2023, 11:33 אני דווקא לא חושב שאני מתעלם מהחולשות של אונואקו. כתבתי פה לא מעט פעמים שהגישה שלו נוראית (מה שגרם לכך שהוא בכלל נמצא כאן) ושההגנה שלו מרתיחה, בדיוק בגלל אותה בעיית גישה. וכן, אני מסכים שמבחינת סגנון הורטון יותר מתאים לשאר הקבוצה מאונואקו.
בגדול אני מאוד מסכים איתך, אבל תוהה אם משחק זורם יותר עם הורטון ויותר דקות על המגרש של הורטון לא היו אולי מונעים את הכניסה לבור שאונוואקו עזר להוציא אותנו ממנו
והבור שנכנסנו אליו בפעם האלף בגלל העבירות שלו (רק שהפעם הצלחנו לצאת ממנו דווקא יפה)
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בחייאת, לאיזה בור נכנסנו בגלל העבירות שלו? קלענו פאקינג 7 נקודות ב-12 הדקות הראשונות, אף שחקן בכלל לא הצליח להיכנס לתוך הקשת ורוב ההתקפות נגמרו בזריקות התאבדות מהשלוש.
מי שחושב שכריס הורטון יכל לתרום במשהו לסיפור הזה, שיהיה לו לבריאות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 21 אפריל 2023, 13:35 בחייאת, לאיזה בור נכנסנו בגלל העבירות שלו? קלענו פאקינג 7 נקודות ב-12 הדקות הראשונות, אף שחקן בכלל לא הצליח להיכנס לתוך הקשת ורוב ההתקפות נגמרו בזריקות התאבדות מהשלוש.
אתה לא יכול לאמר שזה שהוא מדקה 3 מתחיל להישמר מעבירות ומתוסכל לא משפיע. ברור שכן. נכון שכל הקבוצה לא תיפקדה, אבל זה חלק ממכלול.
וכאמור רבע אחרון היינו בלעדיו פשוט, כי ה2 עבירות המהירות שלו מהתחלה הצטרפו לעוד כמה (חלקן מומצאות כמובן).
אני לא אגיד שעם הורטון היה יותר טוב. זה אף אחד לא יכול לאמר. אני כן יכול לאמר שאני נכון להיום ממש לא מרגיש שהחילוף הזה היה שווה את זה ובאמת שידרג אותנו. ושאני מאחל לאונוואקו ולכולנו שהפלייאוף יוכיח שאני טועה.
הפוסט קיבל לייק אחדפרימו לוי
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

מסכים שלא ניצלנו היטב, עד עכשיו את המתנה שקיבלנו בדמות אונואקו.
הסיבה לכך, אי הרצון של ההנהלה\מאמן לאלץ את הגארד המוביל, גיקובן, לשתף פעולה. מנהל צריך לעשות לעיתים צעדים שלא סימפטיים.
עם כל החשיבות של גיקובן, אם פרנקו היה מושיב אותו על הספסל, גם במחיר של חיתוכו מהקבוצה, עד שיאמץ משחק של הכנסת כדור לאונואקו, זה היה נפתר מזמן.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הפועל כתב: 21 אפריל 2023, 13:46 אני לא אגיד שעם הורטון היה יותר טוב. זה אף אחד לא יכול לאמר. אני כן יכול לאמר שאני נכון להיום ממש לא מרגיש שהחילוף הזה היה שווה את זה ובאמת שידרג אותנו. ושאני מאחל לאונוואקו ולכולנו שהפלייאוף יוכיח שאני טועה.
כן, זה. ביטאת היטב את מה שניסיתי להגיד בהודעות קודמות
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הפועל כתב: 21 אפריל 2023, 13:46
הוקיץ' כתב: 21 אפריל 2023, 13:35 בחייאת, לאיזה בור נכנסנו בגלל העבירות שלו? קלענו פאקינג 7 נקודות ב-12 הדקות הראשונות, אף שחקן בכלל לא הצליח להיכנס לתוך הקשת ורוב ההתקפות נגמרו בזריקות התאבדות מהשלוש.
אתה לא יכול לאמר שזה שהוא מדקה 3 מתחיל להישמר מעבירות ומתוסכל לא משפיע. ברור שכן. נכון שכל הקבוצה לא תיפקדה, אבל זה חלק ממכלול.
וכאמור רבע אחרון היינו בלעדיו פשוט, כי ה2 עבירות המהירות שלו מהתחלה הצטרפו לעוד כמה (חלקן מומצאות כמובן).
אני לא אגיד שעם הורטון היה יותר טוב. זה אף אחד לא יכול לאמר. אני כן יכול לאמר שאני נכון להיום ממש לא מרגיש שהחילוף הזה היה שווה את זה ובאמת שידרג אותנו. ושאני מאחל לאונוואקו ולכולנו שהפלייאוף יוכיח שאני טועה.
לא חושב שזה השפיע וגם אם כן, זה היה זניח ביחס לקבוצה שלמה שלא קולעת. בטח שאי אפשר להגיד שבגללו נכנסנו לבור.
לגבי החילוף, בעיני זה בהחלט היה שווה ולו בגלל היכולת העדיפה של אונואקו במשחקים הגדולים.
Red roy
קיבל.ה  8 לייקים

היה גדול במשחק
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אדום ותיק כתב:מסכים שלא ניצלנו היטב, עד עכשיו את המתנה שקיבלנו בדמות אונואקו.
הסיבה לכך, אי הרצון של ההנהלה\מאמן לאלץ את הגארד המוביל, גיקובן, לשתף פעולה. מנהל צריך לעשות לעיתים צעדים שלא סימפטיים.
עם כל החשיבות של גיקובן, אם פרנקו היה מושיב אותו על הספסל, גם במחיר של חיתוכו מהקבוצה, עד שיאמץ משחק של הכנסת כדור לאונואקו, זה היה נפתר מזמן.
להושיב על הספסל?
מול הרצליה כשהיינו בפיגור אל חזור פרנקו אמר לו לעלות לשחק והוא פשוט שם עליו זין ואמר לא אני נשאר לשבת.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב:
לא חושב שזה השפיע וגם אם כן, זה היה זניח ביחס לקבוצה שלמה שלא קולעת. בטח שאי אפשר להגיד שבגללו נכנסנו לבור.
לגבי החילוף, בעיני זה בהחלט היה שווה ולו בגלל היכולת העדיפה של אונואקו במשחקים הגדולים.
אני חושב שהבנו מהר מאוד שעם הורטון, למרות היכולת ההגנתית הנהדרת בפיק אנד רול ומתחת לסל במשחקים מסויימים, אי אפשר יהיה להתמודד עם גבוהים שיש להם מסה רצינית וגובה ממוצע שיש לגבוהים ברמות האירופאיות שבהן רצינו לשחק.
ראינו איך הוא נראה מול הגבוהים של מכבי בתחילת העונה וגם מול טורק טלקום וגראן קנאריה.
מהבחינה הזו זה היה נו בריינר לגמרי.
לי ברור שלא היינו מגיעים למקום שאליו הגענו.

הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןChegiהוקיץ'
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רדנקו כתב: 21 אפריל 2023, 21:20
הוקיץ' כתב:
אני חושב שהבנו מהר מאוד שעם הורטון, למרות היכולת ההגנתית הנהדרת בפיק אנד רול ומתחת לסל במשחקים מסויימים, אי אפשר יהיה להתמודד עם גבוהים שיש להם מסה רצינית וגובה ממוצע שיש לגבוהים ברמות האירופאיות שבהן רצינו לשחק.
ראינו איך הוא נראה מול הגבוהים של מכבי בתחילת העונה וגם מול טורק טלקום וגראן קנאריה.
מהבחינה הזו זה היה נו בריינר לגמרי.
לי ברור שלא היינו מגיעים למקום שאליו הגענו.

מסכים, אבל לדעתי היינו עפים בדיוק איפה שעפנו. גם עם הורטון אני מאמין שהיינו מסיימים 3-4 ועוברים שלב אחד ומודחים ברבע. אבל עם אונואקו אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה, והוא שחקן הרבה יותר טוב מהורטון. את הדרבי לא היינו מנצחים עם הורטון, והסיכוי שלנו לאליפות או לגמר כרגע הוא הרבה יותר גבוה עם הציף
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

גביזון כתב: 21 אפריל 2023, 21:20
אדום ותיק כתב:מסכים שלא ניצלנו היטב, עד עכשיו את המתנה שקיבלנו בדמות אונואקו.
להושיב על הספסל?
מול הרצליה כשהיינו בפיגור אל חזור פרנקו אמר לו לעלות לשחק והוא פשוט שם עליו זין ואמר לא אני נשאר לשבת.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
נתת דוגמה שמחזקת את הטענה שלי.
מאמן\הנהלה (מוסיף הנהלה כי היא חייבת לגבות באופן מוחלט ולא לגמגם), צריך לשלוט בקבוצה ולא שחקן X או Y, יהיה חשוב ככל שיהיה ועושה דין לעצמו.
אני אוהב את גיקובן, נהנה מהביצועים שלו ומתרגש מהיכולות להכריע משחק כשכולם משקשקים.
מצד שני , אם פרנקו דרש יותר מסירות פנימה ומשחק על הסנטר וגיקובן לא ביצע, אסור היה להתייחס בסלחנות.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

לסיכום - החלפנו מאזדה (הורטון, סביר לגמרי) בטסלה (אונואקו), אבל במכלול, לאורך כל העונה פרנקו בחר להשאיר את הטסלה הזו בחניה.
מבחינת התחושה שלי - בהתעלם מהתועלת המקצועית שאונואקו הביא לקבוצה בכל זאת, ושאולי תרם למניעת כמה הפסדים - כבר היה עדיף לנסוע עם המאזדה ולחרוש עליה. פחות מתסכל.
ושוב, למתקשים בהבנה - אני מדבר על תחושות בטן, ולא על תועלת מקצועית נטו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 22 אפריל 2023, 10:56 לסיכום - החלפנו מאזדה (הורטון, סביר לגמרי) בטסלה (אונואקו), אבל במכלול, לאורך כל העונה פרנקו בחר להשאיר את הטסלה הזו בחניה.
מבחינת התחושה שלי - בהתעלם מהתועלת המקצועית שאונואקו הביא לקבוצה בכל זאת, ושאולי תרם למניעת כמה הפסדים - כבר היה עדיף לנסוע עם המאזדה ולחרוש עליה. פחות מתסכל.
ושוב, למתקשים בהבנה - אני מדבר על תחושות בטן, ולא על תועלת מקצועית נטו.
פרנקו בחר להשאיר את הטסלה בחנייה? שטויות. קשה מאוד באמצע העונה לשנות שיטה שלמה של קבוצה שרצה כבר כמה חודשים. אונואקו כן היה אפקטיבי בהרבה משחקים ועם הזמן יש התקדמות בכמות הפעמים שמפעילים אותו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אם היינו מצליחים להחתים את אלפא קאבה במקום הורטון ולא היינו צריכים להחליף אותו באונוואקו דיינו.
הוא שחקן מוכשר מאוד אבל הוא גם טיפש מאוד, עצלן מאוד ובשורה התחתונה הוא כישלון בהפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
שליחת תגובה