אונוואקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:יותר מתמיד! זה הזמן!
https://camp.mini-sites.net/amuta-hapoel/
ההנהלה צריכה להעלות עכשיו פוסט עם הקישור. אם היינו בקיץ זה היה שובר את האתר של לאן
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

Money כתב:יותר מתמיד! זה הזמן!
https://camp.mini-sites.net/amuta-hapoel/
למה זה לא לינק נורמלי תחת הדומיין של hapoeluta.com? מה זה ה-URL הזה שנראה כמו פישינג?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

רק עכשיו אני חוזר לנשום. שוקל ברצינות לנסוע לנתב"ג ב-3 לפנות בוקר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2022, 19:03 אגב, גם אם ההחתמה תהיה הצלחה גדולה, בהחלט יכול להיות שזה מהלך שיחליש אותנו לקראת הדרבי הקרוב (לא שזה צריך להוות שיקול). קשה לדעת איך אונוואקו יראה כבר במשחקו הראשון, על אחת כמה וכמה כשמדובר בדרבי, והורטון הוא בסך הכל שחקן טוב שמחובר כבר לקבוצה.

אגב 2, לפי רמי חיפשנו סנטר פיזי ללא קשר לאונוואקו והעזיבה שלו את ססארי סגרה לנו את הפינה בקטע הזה. לא יודע כמה אמת יש בזה, אבל במידה וזה נכון זה כן צובע את המהלך הזה בגוונים אחרים.
אם מה שרמי אומר זה נכון, זה בהחלט משנה את התמונה. ועדיין כואב לי על הורטון, אני ממש מקוןה שהוא ימצא לעצמו קבוצה טובה (ושלא תהיה בארץ..). מבחינת חיבור הוא נראה מאוד מחובר לקבוצה - זה בלט במשחק נגד גלבוע בתגובות שלו על הספסל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

וואו, איזו החתמה אדירה.
5 זרים מעולים.
לגבי הורטון, הוא אכן שחקן טוב ונתן סך הכל תפוקה טובה (וביחס למה שהיה לנו בשנים האחרונות הוא היה שדרוג גדול), אבל נגד קבוצות מאוד פיזיות החיסרון הפיזי שלו מאוד הורגש. זאת היתה בעיה שמאוד הגבילה אותנו.
זה מאוד הורגש נגד טורק טלקום ומכבי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טוב, אחרי כל ההלם, ניסיון להסתכל מקצועית.

התקפית זה שדרוג ענק. הורטון היה בסך הכל טוב מאוד, בעיקר בזכות ההגנה והריבאונד, אבל התקפית הוא היה חלש. אונוואקו שחקן התקפה אדיר ובעיקר שחקן פיק-אנד-רול מושלם.
הגנתית אנחנו ניחלש, השאלה עד כמה. הורטון גם שחקן הגנה יותר טוב משמעותית, וגם שם הרבה יותר פוקוס בצד הזה של המגרש כי זה הטיקט המרכזי שלו. אונוואקו לא חסר יכולות הגנתיות, אבל הוא פחות זריז ושומר פיק-אנד-רול פחות טוב. הנקודה העיקרית היא שהוא רגיל להיות ה-שחקן המרכזי בקבוצה, אחד שהכל עובר דרכו, ושחקנים כאלה באופן טבעי לא נותנים 100% בהגנה (בדרך כלל בצדק, כי הם צריכים לשמור אנרגיות להתקפה). השאלה אם הוא יכול לעשות סוויץ׳ - לא להיות שחקן משלים, אבל להיות אחד מכמה שחקנים מובילים, שמשחק בשני הצדדים באותה אינטנסיביות.
הדבר השני זה דינמיקה חברתית. אין לי מושג מה קורה ומה יקרה בחדר ההלבשה אבל זה גם סיכון מסוים. מצד אחד הדינמיקה החברתית בקבוצה נראתה מאוד טובה עד עכשיו וזה משהו שרק יכול להיפגע, מצד שני אפשר לקוות שחדר ההלבשה חזק מספיק בשביל להכיל שחקן כמו אונוואקו, שנרמז לא פעם שהוא לא הבנאדם הכי קל להתמודד איתו.

בסך הכל זה מהלך שמגדיל את הסיכוי שלנו לזכות בתארים אז אני בעד, אבל זה לא מהלך נטול סיכונים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךגביזוןChegishaharotgershon
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

feigenbaum99 כתב: 13 נובמבר 2022, 19:37 וואו, איזו החתמה אדירה.
5 זרים מעולים.
לגבי הורטון, הוא אכן שחקן טוב ונתן סך הכל תפוקה טובה (וביחס למה שהיה לנו בשנים האחרונות הוא היה שדרוג גדול), אבל נגד קבוצות מאוד פיזיות החיסרון הפיזי שלו מאוד הורגש. זאת היתה בעיה שמאוד הגבילה אותנו.
זו באמת השאלה הגדולה בעיני. זה החתמה שהייתה יכולה לשנות את המשחק נגד טלקום? או בצורה קצת יותר יומרנית: זה הופך אותנו על הנייר למועמדים לזכייה ביורוקאפ?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

זה בעיקר מגדיל את הסיכוי לתת לשחקן פנים כדור בצבע לייצר נקודות ולמשוך אש.
הלוואי והדינימקיה המדהימה לא תפגע.
הלוואי וכל הכשרון הזה יידע להתחבר למרקחת מטורפת שכל כך מגיע לנו כאוהדים.
איזה עונה מדהימה, שלא נדע פציעות

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אוהד כורסא כתב:
5 זרים מעולים.
זו באמת השאלה הגדולה בעיני. זה החתמה שהייתה יכולה לשנות את המשחק נגד טלקום? או בצורה קצת יותר יומרנית: זה הופך אותנו על הנייר למועמדים לזכייה ביורוקאפ?
אתה צריך כדור בדולח, אי אפשר לדעת איך זה יתחבר, אבל עם ג'ייקובן בריא ושות' זה אמור להיות ממתק

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

גביזון כתב: 13 נובמבר 2022, 19:56
אוהד כורסא כתב:
5 זרים מעולים.
אתה צריך כדור בדולח, אי אפשר לדעת איך זה יתחבר, אבל עם ג'ייקובן בריא ושות' זה אמור להיות ממתק

כמובן שלא שאלתי מה יקרה בפועל. נגד טלקום הייתה כאפה קטנה כי הרגיש שלא מדובר על משחק לא טוב אלא על נחיתות מובנית ובעיקר באיזור הצבע ותהיתי בקול אם אפשר לפנטז שזה התהפך.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אגב סתם מבחינה חוקית, איך זה הגיוני שככה הפועל משחררת את הורטון? הוא הרי תחת חוזה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

ברגע שיקבל חוזה באותו שכר, במקום אחר, הכול בסדר. אם לא, כמובן שהפועל מחויבת לעמוד בחוזה (אלא אם יגיעו להסכם על פיצוי והפיכתו לשחקן חופשי).
אין אלוהים.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 13 נובמבר 2022, 20:12 ברגע שיקבל חוזה באותו שכר, במקום אחר, הכול בסדר. אם לא, כמובן שהפועל מחויבת לעמוד בחוזה (אלא אם יגיעו להסכם על פיצוי והפיכתו לשחקן חופשי).
וזה לא סיכון שלקחנו? אולי הוא לא ימצא קבוצה ואז איך נשלם?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כל הכבוד וגם עליה באחוזים מהקו...
redead
קיבל.ה  410 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 20:13
ארבעת המופלאים כתב: 13 נובמבר 2022, 20:12 ברגע שיקבל חוזה באותו שכר, במקום אחר, הכול בסדר. אם לא, כמובן שהפועל מחויבת לעמוד בחוזה (אלא אם יגיעו להסכם על פיצוי והפיכתו לשחקן חופשי).
הוא שחקן טוב, אין סיבה שלא יהיו קופצים עליו
זה לא כמו בכדורגל שמשחררים כל מיני גימלאים ונגרים.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

משהו שנזכרתי בו משנה שעברה - אני זוכר שבעונה שעברה אונואקו הסתבך בבעיית עבירות לא מעט פעמים. מקווה שיעבוד על זה כי בהחלט כדאי שהוא יהיה על המגרש לפי מה שהוא הציג
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 13 נובמבר 2022, 20:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 13 נובמבר 2022, 19:46 טוב, אחרי כל ההלם, ניסיון להסתכל מקצועית.

התקפית זה שדרוג ענק. הורטון היה בסך הכל טוב מאוד, בעיקר בזכות ההגנה והריבאונד, אבל התקפית הוא היה חלש. אונוואקו שחקן התקפה אדיר ובעיקר שחקן פיק-אנד-רול מושלם.
הגנתית אנחנו ניחלש, השאלה עד כמה. הורטון גם שחקן הגנה יותר טוב משמעותית, וגם שם הרבה יותר פוקוס בצד הזה של המגרש כי זה הטיקט המרכזי שלו. אונוואקו לא חסר יכולות הגנתיות, אבל הוא פחות זריז ושומר פיק-אנד-רול פחות טוב. הנקודה העיקרית היא שהוא רגיל להיות ה-שחקן המרכזי בקבוצה, אחד שהכל עובר דרכו, ושחקנים כאלה באופן טבעי לא נותנים 100% בהגנה (בדרך כלל בצדק, כי הם צריכים לשמור אנרגיות להתקפה). השאלה אם הוא יכול לעשות סוויץ׳ - לא להיות שחקן משלים, אבל להיות אחד מכמה שחקנים מובילים, שמשחק בשני הצדדים באותה אינטנסיביות.
הדבר השני זה דינמיקה חברתית. אין לי מושג מה קורה ומה יקרה בחדר ההלבשה אבל זה גם סיכון מסוים. מצד אחד הדינמיקה החברתית בקבוצה נראתה מאוד טובה עד עכשיו וזה משהו שרק יכול להיפגע, מצד שני אפשר לקוות שחדר ההלבשה חזק מספיק בשביל להכיל שחקן כמו אונוואקו, שנרמז לא פעם שהוא לא הבנאדם הכי קל להתמודד איתו.

בסך הכל זה מהלך שמגדיל את הסיכוי שלנו לזכות בתארים אז אני בעד, אבל זה לא מהלך נטול סיכונים.
הייתי מוסיף לנושא הדינמיקה החברתית גם את התחושה שזה עשוי ליצור בקבוצה מבחינת מחויבות, איך שחקנים מרגישים כשהם רואים שברגע שהמועדון חושב שיש הזדמנות להשתדרג אז חותכים בלי היסוס אפילו אם אתה תורם והכל בסדר. נכון, כולם מקצוענים וכו'. אבל הדברים האלה יכולים לחלחל.
נקווה מאד שהסיכון ישתלם פה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

מגיע שאפו ענק להנהלה. לא האמנתי שיגיע, ראיתי שהוא בדרך לפרטיזן בלגרד. עם כל הכבוד להורטון זה לא סוד שהוא החוליה החלשה בסגל הזה וכשמגיע הזדמנות להחתים מפלצת כמו אונואקו הולכים על זה בכל הכח. אני מקווה רק שמקריי ירשם בליגה ולא הורד.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 13 נובמבר 2022, 19:46 טוב, אחרי כל ההלם, ניסיון להסתכל מקצועית.

מסכים בגדול עם הנאמר, אבל כן אוסיף שאונוואקו כשהוא רוצה הוא שחקן הגנה אדיר.
אין ספק שהוא פחות משקיע בצד הזה של המגרש ביחס להורטון, אבל במשחקים חשובים (גמר הגביע כדוגמה, אבל לא רק) הוא בדרך כלל מעלה את הרמה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

שני המשחקים הראשונים שלו בקבוצה הם שני המבחנים הגדולים ביותר שהוא יכול להיתקל בהם העונה, גם מכבי וגם הקו הקדמי המפחיד של גראן קנריה. לדעתי לא יהיה הוגן לשפוט אותו ואת התאמתו לקבוצה דווקא במשחקים אלה, לפני שהספיק להתחבר.
אין אלוהים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןChegi
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ASAFABADI כתב:
שחקן ברמה שלו עם רקורד כמו שלו ימצא קבוצה די מהר, במיוחד כשאין בשוק הרבה סנטרים טובים. לא זוכר מתי הפועל שחררה שחקן טוב שנתן תפוקה טובה רק כדי להביא שחקן שעל הנייר אמור להיות אפילו יותר טוב.
הנה, בישראל היום כבר דיווחו שחולון הביעה עניין בהורטון ולא הייתי פוסל אפשרות שקבוצה כמו ירושלים גם תקפוץ על המציאה (ואם לא, יש מספיק קבוצות באירופה. שמעתי שססארי שחררה את הסנטר שלה ומחפשת לו מחליף ..... :-) )

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אז כמובן שאני עדיין לא רגוע וראיתי סרטונים שלו מעונה שעברה, קרוב ל20 דקות לערך במצטבר, כי אני כבר לא יכול לחכות
אז מה שעולה לי זה:
1. הווו בהחלט כן, הוו בהחלט אדוני כןןןןן
2..סופסוף 5 שהוא 5, לא 4, לא 4.5 , פאקינג 5 נקודה, העמדה שאני תמיד מפנטז עליה אישית לשחקן זר בהפועל.
3. מצד אחד זה מבאס תחת שזה שניה לפני הדרבי חוץ וגראן קנריה ואין לנו מספיק זמן להתארגן וללמוד אחד את השני, אשכרה די מתחילים פה משהו חדש עכשיו, מצד שני, אנחנו בהתחלה של ההתחלה וזה הזמן להביא אותו.

לא יכול לחכות כבר, שישימו אותו וג'ייקובן בסוויטה יוקרתית לחודש שיהיו בסטיז.

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

גביזון כתב: 13 נובמבר 2022, 22:04 אז כמובן שאני עדיין לא רגוע וראיתי סרטונים שלו מעונה שעברה, קרוב ל20 דקות לערך במצטבר, כי אני כבר לא יכול לחכות
אז מה שעולה לי זה:
1. הווו בהחלט כן, הוו בהחלט אדוני כןןןןן
2..סופסוף 5 שהוא 5, לא 4, לא 4.5 , פאקינג 5 נקודה, העמדה שאני תמיד מפנטז עליה אישית לשחקן זר בהפועל.
3. מצד אחד זה מבאס תחת שזה שניה לפני הדרבי חוץ וגראן קנריה ואין לנו מספיק זמן להתארגן וללמוד אחד את השני, אשכרה די מתחילים פה משהו חדש עכשיו, מצד שני, אנחנו בהתחלה של ההתחלה וזה הזמן להביא אותו.

לא יכול לחכות כבר, שישימו אותו וג'ייקובן בסוויטה יוקרתית לחודש שיהיו בסטיז.

יש קבוצה טובה מלבדו , שזה הדבר המעודד לקראת הדרבי הייתי אומר שבהחלט אפשר לנצח ביום טוב של בראון פלוס אונואקו ביום סביר ואפילו פחות (כי יש את עניין ההתאקלמות כמובן)
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

סורקין (ולא רק הוא) חגג על הורטון בדרבי האחרון בגמר ווינר. עכשיו הפועל משווה ומעלה, נראה מה יעשה סורקין מול קינג קונג. אין ספק שמול הקו הקדמי של מכבי אונאוקו נותן מענה הרבה יותר מרשים מאשר הורטון, וזה זעק בגמר הווינר
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הייתי משלם בשביל לנסוע לנתבג עכשיו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אגב, לא מסכים עם הטענה שהורטון טוב יותר בהגנה.
אונואקו שומר מעולה כשהוא רוצה. הוא חכם ויש לו רגליים טובות לסייז שלו.
היתרונות של הורטון באים לידי ביטוי נגד סנטרים לא מאוד גדולים. כדי ללכת עד הסוף אי אפשר לתת לסנטרים של מכבי ולסנטרים של הקבוצות הטובות ביורוקאפ לחגוג לך מתחת לסל. מול הסנטרים האלה אונואקו נותן הרבה יותר הגנתית. זה היה חילוף הכרחי לקבוצה שרוצה ללכת עד הסוף, ויש לי הרבה כבוד להורטון ולמה שהוא מביא.

התקפית אין בכלל מה להשוות. אונואקו זאת אופציה התקפית. אתה יכול למסור לו את הכדור והוא כבר יעשה סל. הפיזיות שלו והאיום שהוא מהווה מרווחים את המשחק ונותנים המון התקפית. הוא גם שחקן חכם שיודע למסור אם סוגרים אותו. זה שדרוג גדול.

שאפו ענק להנהלה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הוא לא מהיר בהגנה כמו הורטון, אבל הסייז שלו מפצה על זה. ויש לו קצת נטייה להסתבכות בפאולים. פרנקו יצטרך לנהל את זה (ע"ע גייקובן), וזה לא שאין לו כלים.
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

כל הכבוד הפועל :hapoel:
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
אני תמיד אוֹהב אותך :heart:
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

מישהו בנתבגגגגגככ
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

נו,
נחת?
הצטלם עם צעיף?
התאמן?
למד את כל התרגילים?
התחבר לקבוצה?
הפך לאהוב ביותר בחדר ההלבשה?
הביא את הדרבי?
ביקש להאריך חוזה עד סוף הקריירה?
אין אלוהים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נחת ונראה כאילו רוצה ללכת לישון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא יכול להיות, רצה ללכת לישון כשנחת ב3 בלילה?
לחתוך מייד לפני שיעשה יותר נזק מתועלת
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אמר שרוצה לקחת כמה שיותר תארים עם הפועל בכל המסגרות, והעובדה שמשחקים במסגרת אירופית קרצה לו.
תכ'לס נפלו עליו כשהוא גמור מעייפות.
נראה שהוא פשוט לא הסתדר בססארי וזכינו מההפקר, עם תשלום חודשי גבוה.
מת לראות אותו כבר באדום.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מאתמול הטוויטר מפוצץ בשונאי הפועל שמגחכים על הכביכול צביעות שלנו בגלל שאנחנו מחתימים מלא זרים או משהו כזה.
חייב להודות שהקנאה הזו יותר מענגת מכל דבר אחר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4feigenbaum99ChegiKingAlpaca
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

נכון
חזון אחרית הימים - אוהדי מכבי וירושלים מקנאים ברשתות בהתנהלות וההחתמות של הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

לא מבין איך עושים פה עוד השוואות בין אונואקו להורטון.. עולם אחר. סגל מפלצתי, רק שיהיו בריאים.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 נובמבר 2022, 10:05 מאתמול הטוויטר מפוצץ בשונאי הפועל שמגחכים על הכביכול צביעות שלנו בגלל שאנחנו מחתימים מלא זרים או משהו כזה.
חייב להודות שהקנאה הזו יותר מענגת מכל דבר אחר.
זה רק מתבלן את הההתרגשות, שימשיכו.
השיא היה כשאוהד מכבי כתב במנהלת שצריך לחקור מהיכן מגיע כל הכסף שלנו, אמיתי :bow:
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

חוויתי אורגזמה ספורטיבית, לא התרגשתי ככה מאז שחיים רביבו חתם בהפועל ב93 וגם אז הייתי בן שנה.
אז ככה,
מבחינה הגנתית, לא יודע כמה זה נפילה מהורטון. הורטון מגיב יותר טוב לחילופים בגלל הזריזות, וכן בNBA יהיה שחקן הגנה יותר טוב משמעותית, אבל הסייז של אונוואקו הוא יתרון עצום בהגנה של גבוהים, בטח בכדורסל האירופי שהוא טיפה יותר מסורתי. הורטון הוא יותר באסטון כזה, אבל הוא לא פיזי. ד"א, אונוואקו סיים פה עונה עם כמעט 2 חסימות לעונה.
מבחינת התאמות, אם כמה שפתיחת העונה שלנו הייתה טובה, היה מדאיג לראות את התלות שלנו בג'ייקובן, גם במשחקים שעל הנייר היו אמורים להיות קלים. אונוואקו זה עוד ביג דוג התקפי מוכח בליגה הישראלית, בנוסף לג'ייקובן. שחקן פיקאנדרול מטורף. אני מקווה שפרנקו ידע לסדר את הדקות כך שאוונאקו ישאר על המגרש מתי שג'ייקובן יורד, וככה נשחק פרקי זמן גדולים יותר בקצב טוב. כרגע אחת החולשות (על אף שניצחנו כמעט כל משחק) היא העובדה שהמון משחקים נגררים לדקות האחרונות, למרות שאנחנו מובילים ב15 נקודות ברגע נתון.
עכשיו עם 5 זרים, במידה ומקריי ייכנס לקצב, מאנפורד ממשיך להיות מאנפורד וג'ייקובן הוא ג'ייקובן, הלב שלי מלא בהתרגשות. מפוצץ!

נ.ב כואב על הורטון, אחלה שחקן, ואיש מוזר וחמוד ורגיש, שאני מעריך שהוא בטח נפגע. מי ית יחתום כמחליף שלישי לגבוהים באיזה קבוצת יורוליג בינונית.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אונוואקו יכול לתת יותר מ-25 דקות אפקטיביות?
בהרצליה הוא הראה יכולת מסירה טובה+ לחיתוכים, קריטי להצלחה שלנו בשילוב חמישיות עם תומר
שליחת תגובה