חובות והחלטת CAS

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

כי עם כל הכבוד לאשכול המעקב החשוב,
זה גם נושא אחר וגם (אולי) האקט הכי חשוב להפועל בשנים האחרונות,
אז זה ראוי לאשכול משלו.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךshaharotdino
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1637 לייקים

שאלה: איך אנחנו מעדיפים את הפועל...

- קבוצה אטרקטיבית, מלהיבה, בצמרת ליגת העל ועם חובות CAS
- קבוצה כבויה, אנמית, חסרת יסודות בסיסיים, ובלי חובות CAS

כל הכבוד לכל העוסקים בדבר, להוריד את הכובע.
קצת מרגיש לי כמו זכיה בתואר יקיר העיר בזמן שהמשפחה שלך מתפרקת. בסוף מה שחשוב זה מה שקורה בבית.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 08 נובמבר 2022, 09:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

חובות היו מחסום גדול
יש דיסוננס ככ גדול בין משמעות ההודעה לבין הצורה ״הדרך אגבית״ שבה היא התפרסמה, זה משגע אותי
long live the zapta
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacabenaimאדום ותיקRed Wolf
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

סוף סוף בשורות מבורכות! ועכשיו, המטרה העיקרית, היא לשרוד את העונה הזאת בשלום.
בעונה הבאה, אסור בשום פנים ואופן לפתוח עם הניסנוב - חייבים להשקיע את מירב הזמן והמאמץ למצוא בעלים שישקיע כמו שצריך בקבוצה כמו הפועל.

החלום - לחזור ולהתחרות בצמרת הגבוהה במקום הראוי לנו, לחזור לאירופה ולבנות שלד חזק בקבוצה שירוץ שנים קדימה ויחזיר את הרוח למועדון.

קבוצה נקייה מחובות, בסיס קהל אוהדים גדול מאוד, דו קיום, מסורת ארוכת שנים - פתאום נשמע כל כך קל לשווק למוכרים פוטנציאלים, נגמרו התירוצים לניסנוב!!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שאפו לניסנובים. שאפו ענק.
אין מילים.
מקווה שזה ההתחלה של הסוף.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

"הישג גדול": בהפועל מאושרים מהחלטת ה-CAS

האדומים מת"א שמחו לאחר ביטול החובות וסלילת הדרך למציאת רוכש אמיד למועדון. עו"ד גייר: "קיבלו את כל הטיעונים, לא יהיו יותר סנקציות על הקבוצה"

http://m.one.co.il/Mobile/Article/422732.html
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא מבין את משמעות האמירה "פיפא ואופא יכולות להתחיל את ההליכים מחדש". אם בכל מקרה הכתובת לחובות היא קופת הפירוק מה זה משנה להפועל אם יתחילו הליכים או לא?
אינתי עומרי, הפועל.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

הישג מדהים. כל הכבוד לעוסקים במלאכה.

עכשיו רוכש!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדום הצורר כתב:לא מבין את משמעות האמירה "פיפא ואופא יכולות להתחיל את ההליכים מחדש". אם בכל מקרה הכתובת לחובות היא קופת הפירוק מה זה משנה להפועל אם יתחילו הליכים או לא?
"במידה והתובעים ימשיכו לדרוש את כספם במלואו מפיפ"א ואופ"א, אלו יחליטו האם להתחיל את הדרך מחדש וזה עלול להחזיר את הדאגות."

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

L.S
קיבל.ה  591 לייקים

הישג ענק. עכשיו לפנות את הבמה.
נמכרו שחקנים ב20 מיליון ש"ח
אין חובות
מחלקת נוער לתפארת

על הנייר הכל מוכן לרכישת הקבוצה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

יוסי גייר שיחק אותה והבחירה בו הייתה מצויינת. באחת הפעמים הבודדות שניסנוב לא חיפשו לחסוך אלא להביא מישהו ראוי, הם גם הצליחו.

יש מצב שההחלטה של הקאס היא אפילו תקדים בינלאומי.

בשורה התחתונה זה אירוע שובר שוויון ואוי ואבוי אם הוא לא יוביל למכירת הקבוצה עד סוף השנה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

7even כתב: 08 נובמבר 2022, 00:19 שאלה: איך אנחנו מעדיפים את הפועל...

- קבוצה אטרקטיבית, מלהיבה, בצמרת ליגת העל ועם חובות CAS
- קבוצה כבויה, אנמית, חסרת יסודות בסיסיים, ובלי חובות CAS

כל הכבוד לכל העוסקים בדבר, להוריד את הכובע.
קצת מרגיש לי כמו זכיה בתואר יקיר העיר בזמן שהמשפחה שלך מתפרקת. בסוף מה שחשוב זה מה שקורה בבית.
רק אלו האופציות?
מה עם קבוצה אטרקטיבית, בצמרת בלי חובות cas?
מה עם קבוצה כבויה ואנמית עם חובות cas?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

oleg neduda כתב: 08 נובמבר 2022, 10:28 יוסי גייר שיחק אותה והבחירה בו הייתה מצויינת. באחת הפעמים הבודדות שניסנוב לא חיפשו לחסוך אלא להביא מישהו ראוי, הם גם הצליחו.

בשורה התחתונה זה אירוע שובר שוויון ואוי ואבוי אם הוא לא יוביל למכירת הקבוצה עד סוף השנה
זו בדיוק עלולה להיות הבעיה.
אם יש אפשרות לגרום לבחינת ההחלטה הזו או לערעור עליה, אני די בטוח שזה יקרה, כדי לא להשאיר את התקדים הזה על כנו.
וממש לא ברורה לי האמירה שאם ירצו יוכלו להתחיל את ההליך מול הקבוצה מחדש. לא מבין למה הכוונה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדנקו כתב: 08 נובמבר 2022, 15:09
oleg neduda כתב: 08 נובמבר 2022, 10:28 יוסי גייר שיחק אותה והבחירה בו הייתה מצויינת. באחת הפעמים הבודדות שניסנוב לא חיפשו לחסוך אלא להביא מישהו ראוי, הם גם הצליחו.

זו בדיוק עלולה להיות הבעיה.
אם יש אפשרות לגרום לבחינת ההחלטה הזו או לערעור עליה, אני די בטוח שזה יקרה, כדי לא להשאיר את התקדים הזה על כנו.
וממש לא ברורה לי האמירה שאם ירצו יוכלו להתחיל את ההליך מול הקבוצה מחדש. לא מבין למה הכוונה.
בספורט 5 היה כתוב:
"במידה והתובעים ימשיכו לדרוש את כספם במלואו מפיפ"א ואופ"א, אלו יחליטו האם להתחיל את הדרך מחדש וזה עלול להחזיר את הדאגות."
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני מציע לקרוא מה עורך הדין שטיפל בתיק אומר:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 08 נובמבר 2022, 15:17 אני מציע לקרוא מה עורך הדין שטיפל בתיק אומר:
הציטוט שם בסוף לא הכי ברור, אבל נראה לי סביר להבין משם שאם וכאשר פיפ"א\אופ"א יחליטו לפתוח את התיק מחדש, הם יצטרכו לעשות את זה מול קופת הפירוק ולא מול הפועל הנוכחית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
הציטוט שם בסוף לא הכי ברור, אבל נראה לי סביר להבין משם שאם וכאשר פיפ"א\אופ"א יחליטו לפתוח את התיק מחדש, הם יצטרכו לעשות את זה מול קופת הפירוק ולא מול הפועל הנוכחית.
מקריאה חוזרת יתכן שאתה צודק.
ואם אכן כך הדבר , מדובר בסוף הפרשה מבחינת המועדון.

הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

De Niro כתב: 08 נובמבר 2022, 16:39
teknoboy כתב:
כלל לא בטוח שזה סוף הפרשה. 9 התיקים לא נמחקו. קופת הפירוק אמורה להתמודד עם התביעות לפי מה שפורסם אבל...פיפא לא תקבל מצב בו אין כתובת בפועל לתשלום החובות. המסלול של הפועל תא עלול להיות מוצא למועדונים שנכנסים לפירוק ומגלגלים חובות לקופת הפירוק. בעלי החוב ישארו חשופים ולא תהיה שום ענישה על המועדון שיצר את החובות. פיפא עלולה להחליט שאכן הנהגה הנוכחית לא אחראית לתשלום החוב אבל המועדון עצמו לא יכול להמשיך להתחרות בליגה הנוכחית. עם ההנהלה לא קשורה לחוב אז שתתחיל עם מועדון חדש בליגה נמוכה. אני חושב שהדברים רחוקים מלהיות פתורים עד הסוף.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:
teknoboy כתב: הציטוט שם בסוף לא הכי ברור, אבל נראה לי סביר להבין משם שאם וכאשר פיפ"א\אופ"א יחליטו לפתוח את התיק מחדש, הם יצטרכו לעשות את זה מול קופת הפירוק ולא מול הפועל הנוכחית.
כלל לא בטוח שזה סוף הפרשה. 9 התיקים לא נמחקו. קופת הפירוק אמורה להתמודד עם התביעות לפי מה שפורסם אבל...פיפא לא תקבל מצב בו אין כתובת בפועל לתשלום החובות. המסלול של הפועל תא עלול להיות מוצא למועדונים שנכנסים לפירוק ומגלגלים חובות לקופת הפירוק. בעלי החוב ישארו חשופים ולא תהיה שום ענישה על המועדון שיצר את החובות. פיפא עלולה להחליט שאכן הנהגה הנוכחית לא אחראית לתשלום החוב אבל המועדון עצמו לא יכול להמשיך להתחרות בליגה הנוכחית. עם ההנהלה לא קשורה לחוב אז שתתחיל עם מועדון חדש בליגה נמוכה. אני חושב שהדברים רחוקים מלהיות פתורים עד הסוף.
להבנתי , גם אם פסק הדין לא מקובל על פיפ"א זה לא אומר שהיא תפתח בהכרח את ההליכים מחדש דווקא נגד הפועל תל אביב.
העורך דין אמר שהסיכוי שפיפ"א תתחיל מלכתחילה את ההליכים מחדש הוא קטן.
אני מניח שנדע בקרוב אם יחודשו ההליכים.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 08 נובמבר 2022, 16:51
teknoboy כתב:
כל מדינה וחוקיה שלה.
בישראל יש הפרדה ברורה מהמותג (מועדון הכדורגל הפועל תל אביב שהיא חברה לתועלת הציבור) לבין החברה בע"מ שהיא למעשה המחזיקה במותג.
עכשיו השחקנים הזרים יצטרכו להגיש בקשה לאורכה להגשת תביעת חוב ואם יקבלו את האורכה יצטרכו להגיש תביעת חוב ולעמוד בתור יחד עם כל שאר הנושים.
פיפא יכולה אולי בקונסטלציה מסוימת לתבוע את ההתאחדות על כך שהבקרה לא עשתה את המוטל עליה.
להערכתי, זה ייגמר ככה שהשחקנים יצטרכו לעמוד בתור יחד עם כל הנושים של הפועל
סמל אישי של משתמש
Chavez
קיבל.ה  10 לייקים

בניגוד לשמועות שנפוצו, ההחלטות לא בוטלו בשל הטענה כי שיוך החובות לקבוצת ניסנוב סותר את דיני הפירוק בישראל.
הסיבה היא פרוצדורלית; בפשטות, פיפ"א ניהלה את כל ההליכים נגד הגורם הלא נכון - הראל החזקות בפירוק. זאת על אף שפיפ"א ידעה כי הקבוצה נמכרה לחברה בשם "פועלי הפועל תל אביב".
המשמעות היא, שהגורם הנכון – פועלי הפועל תל אביב, בבעלות קבוצת ניסנוב – בכלל לא היה צד להליכים המשמעתיים, ולפיכך לא ניתנה לו הזכות להתגונן בפני הטענות.
מדובר בפגם בזכות להליך הוגן, אשר מצדיק את ביטול ההחלטות של פיפ"א.אבל אין זה סוף פסוק.
הקאס אמנם ביטל את ההחלטות, אבל החליט להחזיר את כל התיקים לדיון מחדש בפני וועדת המשמעת של פיפ"א, הפעם נגד חברת פועלי הפועל תל אביב.
בהליכים אלו תדון פיפ"א בשאלה האם ניתן לשייך את החובות של הראל החזקות לפועלי הפועל תל אביב.

אני לא בטוח שיש סיבה אמיתית לאופטימיות עדיין, אבל לפחות המצב היום יותר קצת טוב מאתמול.
אפילו זה לא היה בהפועל כבר הרבה זמן.
26.11
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Chavez כתב:
בניגוד לשמועות שנפוצו, ההחלטות לא בוטלו בשל הטענה כי שיוך החובות לקבוצת ניסנוב סותר את דיני הפירוק בישראל.
הסיבה היא פרוצדורלית; בפשטות, פיפ"א ניהלה את כל ההליכים נגד הגורם הלא נכון - הראל החזקות בפירוק. זאת על אף שפיפ"א ידעה כי הקבוצה נמכרה לחברה בשם "פועלי הפועל תל אביב".
המשמעות היא, שהגורם הנכון – פועלי הפועל תל אביב, בבעלות קבוצת ניסנוב – בכלל לא היה צד להליכים המשמעתיים, ולפיכך לא ניתנה לו הזכות להתגונן בפני הטענות.
מדובר בפגם בזכות להליך הוגן, אשר מצדיק את ביטול ההחלטות של פיפ"א.אבל אין זה סוף פסוק.
הקאס אמנם ביטל את ההחלטות, אבל החליט להחזיר את כל התיקים לדיון מחדש בפני וועדת המשמעת של פיפ"א, הפעם נגד חברת פועלי הפועל תל אביב.
בהליכים אלו תדון פיפ"א בשאלה האם ניתן לשייך את החובות של הראל החזקות לפועלי הפועל תל אביב.

אני לא בטוח שיש סיבה אמיתית לאופטימיות עדיין, אבל לפחות המצב היום יותר קצת טוב מאתמול.
מי הכותב עו"ד?
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

קשה לי להאמין שחובות של כ 12 מילון שח, יעלמו
בסוף זה יחזור אלינו בדרך כלשהי
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אדום ותיק כתב: 10 נובמבר 2022, 17:15 קשה לי להאמין שחובות של כ 12 מילון שח, יעלמו
הם לא נעלמו.
הם הצטרפו למאה מליון שכבירי וקודמיו סדרו לנו
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2022, 17:18
אדום ותיק כתב: 10 נובמבר 2022, 17:15 קשה לי להאמין שחובות של כ 12 מילון שח, יעלמו
הם לא נעלמו.
מעניין מהו גובה החוב המדוייק.
מקריאה בעיתונות הבנתי שתביעות הנושים ירדו בגין החזרים של אנשים שהיו חתומים על ערבויות (מני וייצמן וכבירי עצמו). מה הגורל שלהם?
לא נראה לי סביר שזה כסף אבוד של בעלי החוב.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז כצפוי חגגו מוקדם מדי בעצם?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

השאלה מי הכותב ומה יכולותיו לדעת
נערך לאחרונה על ידי dino ב 10 נובמבר 2022, 17:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הם לא נעלמו.
לפי מה שההוא כתב בטוויטר אז להפך, והפסיקה היא שתביעות מצד פיפ"א בגופי הספורט צריכות להתנהל נגד המועדון הנוכחי ולא נגד גוף שכבר לא רלוונטי.
זה גם הגיוני כי העונשים שפיפ"א יכולה לתת הם למועדון פעיל, לא לחברה בע"מ שנכנסה לפירוק. אי אפשר להגיד להראל אחזקות שהם יורדים שלוש ליגות. להפועל תל אביב אפשר.
כמו כן (או מצד שני?), אם ככה, לא ברור למה ובאיזה מובן ההליך התנהל מלכתחילה נגד חברה כזו או אחרת ולא נגד הקבוצה שרשומה בהתאחדות וכו'.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

teknoboy כתב:
הם לא נעלמו.
לפי מה שההוא כתב בטוויטר אז להפך, והפסיקה היא שתביעות מצד פיפ"א בגופי הספורט צריכות להתנהל נגד המועדון הנוכחי ולא נגד גוף שכבר לא רלוונטי.
זה גם הגיוני כי העונשים שפיפ"א יכולה לתת הם למועדון פעיל, לא לחברה בע"מ שנכנסה לפירוק. אי אפשר להגיד להראל אחזקות שהם יורדים שלוש ליגות. להפועל תל אביב אפשר.
כמו כן (או מצד שני?), אם ככה, לא ברור למה ובאיזה מובן ההליך התנהל מלכתחילה נגד חברה כזו או אחרת ולא נגד הקבוצה שרשומה בהתאחדות וכו'.
אכן לא ברור.
מה היה לפיפא לפתוח בהליך נגד חברה שבפירוק ?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נשמע שזה "אופס הלכנו על החברה הלא נכונה", כשפשוט צריך ללכת על חברה אחרת, ושזה מה שיקרה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

השאלה היא האם עצם העובדה שהקאס מבצע הפרדה בין שתי החברות האלה לא מחזקת את הטענה המרכזית של הניסנובים בנוגע למי אמור לשאת בחוב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם זה לטענתו הישג מרהיב, אז הוא קצת סותר את זה כשאומר שזה שלימעזל של פיפא והעניין חזר לפיפא לדיון מחודש
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בקיצור, מתי מפרסמים את ההחלטה עצמה כדי שיהיה אפשר לקרוא ולהבין מה הוחלט? (נקווה שזה באנגלית בכלל)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

teknoboy כתב: 10 נובמבר 2022, 18:21 בקיצור, מתי מפרסמים את ההחלטה עצמה כדי שיהיה אפשר לקרוא ולהבין מה הוחלט? (נקווה שזה באנגלית בכלל)
בדיוק
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

teknoboy כתב: 10 נובמבר 2022, 17:38
הם לא נעלמו.
אתם הולכים לאיבוד והבחור שצייץ לא מבין
הקאס דחה את התביעות של השחקנים ושלח אותם להגיש תביעות חוב להראל אחזקות. זה הדין בישראל וגם בשוויץ (שם יושב הקאס). אופא לא זו שתתבע את הראל החזקות. היא בכלל לא הגוף התובע אלא הגוף שמכריע בסכסוכים.
מה שלא מובן עד הסוף הוא מה אופא יכולה לעשות עכשיו. לערער שוב או לברר שוב את הנושא. בכל מקרה להבנתי סיכוי נמוך שהפרשה לא נגמרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 10 נובמבר 2022, 17:10
Chavez כתב:

מי הכותב עו"ד?
עו"ד מתמחה בדיני ספורט, בוגר קורס מנהלים של אופא ורחוק משפחה.

אחלה בועז שבעולם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 10 נובמבר 2022, 23:33
הם לא נעלמו.
הקאס דחה את התביעות של השחקנים ושלח אותם להגיש תביעות חוב להראל אחזקות. זה הדין בישראל וגם בשוויץ (שם יושב הקאס). אופא לא זו שתתבע את הראל החזקות. היא בכלל לא הגוף התובע אלא הגוף שמכריע בסכסוכים.
מה שלא מובן עד הסוף הוא מה אופא יכולה לעשות עכשיו. לערער שוב או לברר שוב את הנושא. בכל מקרה להבנתי סיכוי נמוך שהפרשה לא נגמרה
א. אני לא יודע מה השלכלתך ומשלח ידך אבל להגיד שבןעז לא מבין את החלטת הקאס ואתה כן זאת יומרה קצת גדולה במיוחד שההחלטה לא פורסמה בפומבי ואתה מסתמך רק על התקשורת והודעת הפועל, ולי יד את היסוד להאמין שהוא מסתמך על עוד דברים.

ב. בשורה התחתונה אני מסכים שהסיכוי קטן שיפתח משפט, רק שבועז לא דיבר על סיכויים אלא נתן הסבר להחלטה ו"תיקן" טעות שנפוצה בימים האחרונים.

ג. לדעתי, וזאת דעתי בלבד ואני הדיוט מוחלט בנושא ובכלל, אופ"א חוששת מפסיקה שתחייב את הניסנובים לשלם כי הם שלפו את ההאקדח המעשן של פניה לבית דין ישראלי ולכן התביעה והדיונים לקחו הרבה זמן, יותר מידי אפילו. ברגע שהם מצאו כשל בירוקרטי בהליך הדבר מאפשר להם לדחות את התביעה ולא להיכנס למקום שיכול למוטט את הכדורגל הישראלי ולהביא לרעידת אדמה בכל הענף, ולכן הם הלכו על ניסוח מעורפל שלא זורק את התביעה מכל במדרגות, המועדון לא מנוקה אבל היא כזאת שאין התערבות של גופי משפט מקומיים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הגוף המתדיין הוא קאס ולא פיפא, אני לא יודע אם יש להם אינטרס להמנע מפסיקות "מרחיקות לכת". בכל מקרה זו נקודה מעניינת, אבל גם מהציוץ של הבחור לא עולה כל כך היגיון. הרי כל הרעיון בדיון הוא השאלה אם הפועל כמועדון מחויבת לשלם את הכסף, ואם מתוקף הבעלות הנוכחית התשובה היא שלילית, הסיפור מבחינתנו כאוהדים נגמר.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 11 נובמבר 2022, 08:25 הגוף המתדיין הוא קאס ולא פיפא, אני לא יודע אם יש להם אינטרס להמנע מפסיקות "מרחיקות לכת". בכל מקרה זו נקודה מעניינת, אבל גם מהציוץ של הבחור לא עולה כל כך היגיון. הרי כל הרעיון בדיון הוא השאלה אם הפועל כמועדון מחויבת לשלם את הכסף, ואם מתוקף הבעלות הנוכחית התשובה היא שלילית, הסיפור מבחינתנו כאוהדים נגמר.
עוד 10 ימים מתחיל מונדיאל הדמים בקאטר... אתה באמת חושב שרצונות אופא לא באים לידי ביטוי בקאס?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

El dudernio כתב: 11 נובמבר 2022, 06:52
oleg neduda כתב: 10 נובמבר 2022, 23:33

א. אני לא יודע מה השלכלתך ומשלח ידך אבל להגיד שבןעז לא מבין את החלטת הקאס ואתה כן זאת יומרה קצת גדולה במיוחד שההחלטה לא פורסמה בפומבי ואתה מסתמך רק על התקשורת והודעת הפועל, ולי יד את היסוד להאמין שהוא מסתמך על עוד דברים.

ב. בשורה התחתונה אני מסכים שהסיכוי קטן שיפתח משפט, רק שבועז לא דיבר על סיכויים אלא נתן הסבר להחלטה ו"תיקן" טעות שנפוצה בימים האחרונים.

ג. לדעתי, וזאת דעתי בלבד ואני הדיוט מוחלט בנושא ובכלל, אופ"א חוששת מפסיקה שתחייב את הניסנובים לשלם כי הם שלפו את ההאקדח המעשן של פניה לבית דין ישראלי ולכן התביעה והדיונים לקחו הרבה זמן, יותר מידי אפילו. ברגע שהם מצאו כשל בירוקרטי בהליך הדבר מאפשר להם לדחות את התביעה ולא להיכנס למקום שיכול למוטט את הכדורגל הישראלי ולהביא לרעידת אדמה בכל הענף, ולכן הם הלכו על ניסוח מעורפל שלא זורק את התביעה מכל במדרגות, המועדון לא מנוקה אבל היא כזאת שאין התערבות של גופי משפט מקומיים.
אני עורך דין למעלה מעשר שנים שעוסק בין היתר בחדלות פירעון ואני לא יודע מיזה הבןעז הזה, אבל אם הוא שולח את אופא להראל החזקות (וזה בין היתר מה שכתב בציוץ) אז הוא לא מבין וכנראה שיומרה גדולה זאת לא. לא צריך להסתמך פה על כלום, לאופא אין שוב עילה כלפי הראל אחזקות. לשחקנים שתבעו יש (באמצעות הגשת תביעת חוב, בדיוק כמו דיסקונט, לאן ויתר הנושים)
שליחת תגובה