הכנסת שירי פוליטיקה ליציע היא בושה וחרפה!

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 10 נובמבר 2022, 16:31 אין לי בעיה עם שירי מוחמד מת. לא צריך להתפס לקטנות.
שוקינג
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ולפני שמתבכייני ה"קיצוניים משני הצדדים" מתחילים: לשיר "מוחמד מת" בסיטואציה בה קבוצת הרוב האתני במדינה מדכאת ואף רודפת את קבוצת המיעוט שאחד מהזיהויים שלה הוא דתי זה בעצם לקחת חלק בדיכוי הנ"ל. זה שקול לקבוצה בצרפת שהאוהדים שלה שרים נגד יהודים. אולי לקרוא "מוחמד מת" באיראן זו הצהרה פוליטית חיובית אם מדובר בקבוצה איראנית או של איזשהו מיעוט דתי שם. זו כמובן לא הסיטואציה בישראל.

לעומת זאת, לשיר "כהנא מת" זו הצהרה נגד גזענות ופאשיזם, והיא אינה שקולה בשום צורה ואופן לקריאה "מוחמד מת".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 10 נובמבר 2022, 17:28
benaim כתב: 10 נובמבר 2022, 16:31 אין לי בעיה עם שירי מוחמד מת. לא צריך להתפס לקטנות.
שוקינג
אתה חייב להעביר לי סמינר בהנדסת תודעה, אתה אלוף בזה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אתה יכול לברר במערכת החינוך הציונית, הם הרבה יותר מוצלחים בזה ממני.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

לחלק של השמאל אליו אתה משתייך אין מתחרים בהנדסת תודעה, אתם אלופי העולם.
זרוק עצם, אולי התלמיד יעלה על מורו בעתיד.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

פלג, עובדה שגרמתם לכל העולם להאמין שצה"ל הורג ילדים פלסטינים למשל ובאופן כללי מטיל עליהם משטר שנחשב לא מוסרי ולא אנושי, למרות שכל מי שמקפיד לצרוך רק תקשורת מהסוג הנכון יודע שלא היו דברים מעולם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הייתי מת שהייתה לנו בשמאל היכולת להנדס תודעה באיזושהי רמה. בינתיים אפילו לשכנע אנשים להצטרף לארגון עובדים - אולי הצעד הכי ברור וישיר לשיפור ברמת החיים - אנחנו לא מסוגלים לעשות ¯/_(ツ)_\¯
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
שליחת תגובה