הכנסת שירי פוליטיקה ליציע היא בושה וחרפה!

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 06:00
pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 11:11 אני אשמח שבמשחק הבא תשיר נגד האלימות בחברה הערבית ורצח הנשים שם.
אם באמת היה לך ודומיך איכפת מפלסטינים שנרצחים, הייתם מצטרפים למאבק של הועד הערבי העליון, מגיעים להפגנות שנערכות שם תדיר נגד האלימות הזאת, מנסים לסייע וכו'. למעשה, אם רצח נשים בישראל היה מזיז לכם באופן כללי, הייתם מצטרפים להפגנות נגד אלימות נגד נשים, פועלים בארגוני נשים שנאבקים נגד אלימות נגד נשים וכו'.
הסיבה האמיתית (לדעתי) שאתה מביא את האלימות הזאת כדוגמא היא כדי להשתמש בה ככלי לניגוח החברה הפלסטינית בישראל (כמו בתזה הכללית שלך "התרבות הערבית אלימה ביותר"), ובמקרה דנן ככלי לעומתי כנגד אנטי-פאשיסטים.
איך אגיד בעדינות? ציניות מחליאה.
הסיבה שאני מביא את זה היא דוגמא לצביעות שלך ושל דומיך והמוסר הכפול.
רוצה להיות הכי מוסרי שיש? אחלה. לך עם זה עד הסוף.
משום מה, נדמה שאתה תתמוך רק במה שמשרת את האג׳נדה שלך למחיקת המדינה כאן.
נדמה שאתה וחלק מהמגיבים נמצאים רק בשביל הסוגיה הישראלית פלסטינאית, ולא בשביל הפועל תל אביב.
נתעלם לרגע מהWhataboutisem שלך וחוסר ההבנה של פירוש המילה מוסר ונתייחס רק לביטוי "למחיקת המדינה כאן. "
בעוד 20 שנה מהיום, דור אחד, בין הירדן לים יהיה יותר פלסטינאים מישראלים ובישראל יהיו יותר חרדים מחילוניים.
זאת עובדה מוגמרת שאי אפשר למנוע אותה או להתעלם ממנה, מדינת ישראל כמו שאתה מכיר אותה היא גוויה מהלכת שצועדת לאט לאט בסטטוס קוו אל המוות שלה.
האג'נדה שלנו היא לנסות להציל את מדינת ישראל ויש רק דרך אחת לעשות את זה, להפרד מהפלסטינאים ולעשות אינטגרציה מלאה של הערבים והחרדים לחברה הישראלית.

אתה יכול למכור לעצמך סיפורים שאנחנו הטובים והערבים הרעים, שהשמאל הם עוכרי ישראל, שכל מה שצריך זה להכנס באמאמא שלהם ויהיה פה שקט. אתה יכול לחשוב מה שבא לך.
המציאות לא מתעניינת בסיפורים שלך, אתה הולך להיות מיעוט יהודי בארץ ישראל ומיעוט חילוני\מסורתי בקרב היהודים ואם אתה חושב שאתה תמשיך לחיות פה כמו שאתה רוצה אתה חי בסרט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

קבלו סיפור על פגישה שלי עם בחור איראני: לפני כמעט ארבע שנים, אחרי שהגשתי את הבקשה לביטול האזרחות הישראלית (אבל לפני שהיא אושרה), הייתי באיזשהו כנס עם קבוצת המחקר שעבדתי בה דאז.
אחד מהנוכחים היה בחור איראני שעשה דוקטורט בגרמניה, ושנינו צחקנו שאסור לנו לדבר כי גם אצלם וגם בישראל יש חוקים שבאופן פרקטי אוסרים כל אחד על מגע עם אזרחים מהמדינה האחרת (אבל בפועל לא באמת נאכפים), אז אנחנו צריכים להשאיר את קיום השיחה בסוד. ממש כמה דקות אחרי שסיימנו לשוחח אישתי שלחה לי הודעה שקיבלתי דואר חשוב מהשגרירות הישראלית, אז ביקשתי שהיא תפתח את המעטפה ותצלם ותשלח לי את מה שבפנים - מסתבר שזה היה האישור על ביטול האזרחות בו היה כתוב שהחל מתאריך [שבוע אחורה] אני כבר לא אזרח ישראלי. חזרתי לאותו בחור ואמרתי לו שמסתבר שאני כבר לא אזרח ישראלי (הסברתי את הסיטואציה) אז בעצם לא הפרנו אף חוק.

אבל תכלס זה באמת סתם בדיחה, אני מכיר בחור ישראלי שהיה איתי במכון המחקר במחלקה אחרת שהמנהל שלה היה פרופסור איראני. לא נראה לי שעשו לו או לפרופסור איזשהו בעיות עם זה.

בכל מקרה, פגשתי בחיי מלא איראנים, כולם בלי יוצא מן הכלל (נשבע) היו מאד נחמדים גם אחרי שהם למדו שאני מישראל, ואולי דווקא בעיקר אז. בוודאי שיש שנאה כלפי ישראל - פאק איט, חלקים ממנה מובנים לי לגמרי - אבל להגיד "האיראנים נגדנו" זו תפישת עולם של ילד בן 7.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תעשה טובה אל תחריב גם את משמרות
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 06:00 הסיבה שאני מביא את זה היא דוגמא לצביעות שלך ושל דומיך והמוסר הכפול.
נדמה שאתה וחלק מהמגיבים נמצאים רק בשביל הסוגיה הישראלית פלסטינאית, ולא בשביל הפועל תל אביב.
זה לא מוסר כפול, אתה יוצר סימטריה איפה שאין כזו.
פייר, קצת התגעגעתי להשתפכויות הרגשניות שלך. "אתה תתמוך רק במה שמשרת את האג'נדה שלך למחיקת המדינה כאן" - אולי אתה צריך לעבוד כמנהל המדיה של איזה פוליטיקאי כהניסט, מתאים לך לא רע.
כמו-כן, כפי שכבר כתבתי לך בעבר אני לא צריך להוכיח לך או לכל אחד אחר על התרומה שלי לקבוצה. ממש אתמול אמא שלי הגיעה לביקור והביאה איתה את התמונה הממוסגרת עם התודה מרמי שקיבלתי מהקבוצה כשעלינו לליגת העל ב-2012.
אתה ודומיך כאן הם אלו שלא מבינים את הפוזיציה של הפועל והקהל שלה. אתה תמיד אוהב לכתוב על כמה אני ושאר האנטי-ציונים בפורום מיעוט נרדף (בהתעלמות מוחלטת מהפלסטינים כמובן), אבל בכל הקשור לשמחה על מותו של כהנא ימ"ש ניכר שבתוך הקהל וגם כאן בפורום דווקא המתייפיפים כמוך במיעוט.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

באופן משעשע, אני פגשתי כמה איראנים בהופעות של אורפנד לנד...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsנועם שחם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 04 נובמבר 2022, 10:51 תעשה טובה אל תחריב גם את משמרות
אתה משתתף באשכול שמתבכיין על קריאות אנטי-פאשיסטיות בהפועל ואומר לי שאני זה ש"מחריב". חמוד, לפני 10-15 שנה כל שער 5 היה מלא בדגלי אנטיפה. להסביר לך כמה זה פוליטי? אני יודע שלא מלמדים אתכם על זה שם ביסודי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הנה עוד קצת דוגמאות של פוליטיקה בהפועל:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
הפוסט קיבל 3 לייקיםבר קולמוסאסומךff0000
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מנהלים, אפשר להעביר את הדיון הזה לאגף אחר? זה אגף כדורסל, לא פופוליטיקה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

pelegs כתב: 04 נובמבר 2022, 10:48 קבלו סיפור על פגישה שלי עם בחור איראני: לפני כמעט ארבע שנים, אחרי שהגשתי את הבקשה לביטול האזרחות הישראלית (אבל לפני שהיא אושרה), הייתי באיזשהו כנס עם קבוצת המחקר שעבדתי בה דאז.
אחד מהנוכחים היה בחור איראני שעשה דוקטורט בגרמניה, ושנינו צחקנו שאסור לנו לדבר כי גם אצלם וגם בישראל יש חוקים שבאופן פרקטי אוסרים כל אחד על מגע עם אזרחים מהמדינה האחרת (אבל בפועל לא באמת נאכפים), אז אנחנו צריכים להשאיר את קיום השיחה בסוד. ממש כמה דקות אחרי שסיימנו לשוחח אישתי שלחה לי הודעה שקיבלתי דואר חשוב מהשגרירות הישראלית, אז ביקשתי שהיא תפתח את המעטפה ותצלם ותשלח לי את מה שבפנים - מסתבר שזה היה האישור על ביטול האזרחות בו היה כתוב שהחל מתאריך [שבוע אחורה] אני כבר לא אזרח ישראלי. חזרתי לאותו בחור ואמרתי לו שמסתבר שאני כבר לא אזרח ישראלי (הסברתי את הסיטואציה) אז בעצם לא הפרנו אף חוק.

אבל תכלס זה באמת סתם בדיחה, אני מכיר בחור ישראלי שהיה איתי במכון המחקר במחלקה אחרת שהמנהל שלה היה פרופסור איראני. לא נראה לי שעשו לו או לפרופסור איזשהו בעיות עם זה.

בכל מקרה, פגשתי בחיי מלא איראנים, כולם בלי יוצא מן הכלל (נשבע) היו מאד נחמדים גם אחרי שהם למדו שאני מישראל, ואולי דווקא בעיקר אז. בוודאי שיש שנאה כלפי ישראל - פאק איט, חלקים ממנה מובנים לי לגמרי - אבל להגיד "האיראנים נגדנו" זו תפישת עולם של ילד בן 7.
לפחות מהצד האיראני זה לא בדיוק ככה. חמי הוא פרופסור שערך מחקר משותף עם איראני גולה. האיראני דרש שלא יהיו פרסומים משותפים כדי שלא יפגעו במשפחתו באיראן.
פעם המזכירות של האוניברסיטה בישראל טעתה ושירבבה את שמו של האיראני לפרסום של המחקר. האיראני הזועם צרח על חמי שעות בזום ואחר כך ניתק עימו כל קשר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 04 נובמבר 2022, 11:08 לפחות מהצד האיראני זה לא בדיוק ככה. חמי הוא פרופסור שערך מחקר משותף עם איראני גולה. האיראני דרש שלא יהיו פרסומים משותפים כדי שלא יפגעו במשפחתו באיראן.
פעם המזכירות של האוניברסיטה בישראל טעתה ושירבבה את שמו של האיראני לפרסום של המחקר. האיראני הזועם צרח על חמי שעות בזום ואחר כך ניתק עימו כל קשר.
יש מצב ששם אוכפים את זה יותר (בכל זאת המשטר שם יותר אוטוריטרי כלפי כלל האוכלוסיה, בישראל זה רק על פלסטינים), ואני מניח שזה גם תלוי באדם עצמו. לא נשמע לי בלתי-סביר שפרופסורים ישראלים בחו"ל ינסו להמנע מלעבוד עם קולגות איראניים כדי שלא יעשו להם צרות בארץ, בייחוד אם הם מעורבים איכשהו עם ענייני בטחון (למשל עבדתי פעם במשך תקופה קצרה עם כימאי באת"א שעשה איזשהו פרוייקט עם השב"כ).
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

וואו עומרי קנדה עם דגל אנטיפה בטח הוא גם מבין מה זה אומר
יחנק כל מי שמנסה לערב פוליטיקה בקבוצה שלי

הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןTenacious D
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

כל הכבוד לקהל של הפועל ששר נגד עלייתה של מפלגתו של כהנה, הגזען החשוך, זה בדיוק מה שאני מצפה מהפועל
הפוסט קיבל 4 לייקיםהלך המומנטוםסומךpelegsKingAlpaca
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הדבר היחיד שמשנה זה מה זה יעשה לנו לקבוצה.
אם תבצר סביב העניין מחלקות בקהל, ויהיו כל מיני דווקא סטייל דגל ישראל שהיו אז, אז זה דבר מטומטם מיותר ומזיק כמו באלי לדחוף...אבל,ככל הנראה אצלנו, המגניבות מעל הכל.
אם זה יעבור חלק, אז שיהיה כל משחק כל המשחק.
האשכול הזה היה צריך להיות בוולטון אתמול.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםAsafasrafTenacious DHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

כל מילה בסלע.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ארדיטי כתב:
Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 06:00
pelegs כתב: אם באמת היה לך ודומיך איכפת מפלסטינים שנרצחים, הייתם מצטרפים למאבק של הועד הערבי העליון, מגיעים להפגנות שנערכות שם תדיר נגד האלימות הזאת, מנסים לסייע וכו'. למעשה, אם רצח נשים בישראל היה מזיז לכם באופן כללי, הייתם מצטרפים להפגנות נגד אלימות נגד נשים, פועלים בארגוני נשים שנאבקים נגד אלימות נגד נשים וכו'.
הסיבה האמיתית (לדעתי) שאתה מביא את האלימות הזאת כדוגמא היא כדי להשתמש בה ככלי לניגוח החברה הפלסטינית בישראל (כמו בתזה הכללית שלך "התרבות הערבית אלימה ביותר"), ובמקרה דנן ככלי לעומתי כנגד אנטי-פאשיסטים.
איך אגיד בעדינות? ציניות מחליאה.
הסיבה שאני מביא את זה היא דוגמא לצביעות שלך ושל דומיך והמוסר הכפול.
נתעלם לרגע מהWhataboutisem שלך וחוסר ההבנה של פירוש המילה מוסר ונתייחס רק לביטוי "למחיקת המדינה כאן. "
בעוד 20 שנה מהיום, דור אחד, בין הירדן לים יהיה יותר פלסטינאים מישראלים ובישראל יהיו יותר חרדים מחילוניים.
זאת עובדה מוגמרת שאי אפשר למנוע אותה או להתעלם ממנה, מדינת ישראל כמו שאתה מכיר אותה היא גוויה מהלכת שצועדת לאט לאט בסטטוס קוו אל המוות שלה.
האג'נדה שלנו היא לנסות להציל את מדינת ישראל ויש רק דרך אחת לעשות את זה, להפרד מהפלסטינאים ולעשות אינטגרציה מלאה של הערבים והחרדים לחברה הישראלית.

אתה יכול למכור לעצמך סיפורים שאנחנו הטובים והערבים הרעים, שהשמאל הם עוכרי ישראל, שכל מה שצריך זה להכנס באמאמא שלהם ויהיה פה שקט. אתה יכול לחשוב מה שבא לך.
המציאות לא מתעניינת בסיפורים שלך, אתה הולך להיות מיעוט יהודי בארץ ישראל ומיעוט חילוני\מסורתי בקרב היהודים ואם אתה חושב שאתה תמשיך לחיות פה כמו שאתה רוצה אתה חי בסרט.
יצא לך לקרוא את דעתו של פלג על נושא ההיפרדות מהפלסטינאים? לא. לכן מה שרשמת לי פחות רלוונטי.
פלג מעוניין בזכות השיבה של כל הערבים לתוככי ישראל ואז תעמוד בפניהם האפשרות:
1. מדינה אחת פלסטינאית+ מדינת כל אזרחיה.
2. מדינת כל אזרחיה.

מבחינה דמוגרפית, אתה אולי צודק, אבל ההיסטוריה לימדה אותנו אחרת.
לא הרבה חשבו שהמדינה שלנו תחזיק יותר מ-70 שנים ותמשיכו עם הרצון להכניס פוליטיקה לספורט.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 06:00 הסיבה שאני מביא את זה היא דוגמא לצביעות שלך ושל דומיך והמוסר הכפול.
זה לא מוסר כפול, אתה יוצר סימטריה איפה שאין כזו.
פייר, קצת התגעגעתי להשתפכויות הרגשניות שלך. "אתה תתמוך רק במה שמשרת את האג'נדה שלך למחיקת המדינה כאן" - אולי אתה צריך לעבוד כמנהל המדיה של איזה פוליטיקאי כהניסט, מתאים לך לא רע.
כמו-כן, כפי שכבר כתבתי לך בעבר אני לא צריך להוכיח לך או לכל אחד אחר על התרומה שלי לקבוצה. ממש אתמול אמא שלי הגיעה לביקור והביאה איתה את התמונה הממוסגרת עם התודה מרמי שקיבלתי מהקבוצה כשעלינו לליגת העל ב-2012.
אתה ודומיך כאן הם אלו שלא מבינים את הפוזיציה של הפועל והקהל שלה. אתה תמיד אוהב לכתוב על כמה אני ושאר האנטי-ציונים בפורום מיעוט נרדף (בהתעלמות מוחלטת מהפלסטינים כמובן), אבל בכל הקשור לשמחה על מותו של כהנא ימ"ש ניכר שבתוך הקהל וגם כאן בפורום דווקא המתייפיפים כמוך במיעוט.
הפורום כאן הוא המיעוט בקהל של הפועל תל אביב, ומספיק להסתובב ברשתות החברתיות בקבוצות האוהדים כדי להבין עד כמה הוא לא מייצג.
שמח ומודה לך שתרמת להפועל, והלוואי שזה גם יימשך בעתיד.
אני לא רואה תגובות שלך בפורום בנוגע לקבוצה עצמה, אלא ברוב המכריע לסוגיית הקומוניזם (זה שפשט רגל מזמן) ולסכסוך היהודי- פלסטינאי.
לא צריך לבזבז עליך ועל דומיך זמן כמנהל מדיה, המדינה והתושבים לבד מקיאים אנשים כמוך.
הפועל אמורה להיות מועדון לכולם בלי שום הבדל, ועדיין לא תנועה פוליטית. בשביל זה יש מסגרות אחרות.
כהנא מפריע? אחלה. גם המשטר בסוריה, באיראן ואיפה לא. אתה חושב שזה נכון להכניס את זה אלינו? יש לנו מספיק צרות משלנו.
מזל שאיציק החזיר אותך לקרקע עם סוגיית המפגשים עם האיראנים, כי נדמה שמה שקורה בשטח (לא מופיעים למפגשי ספורט עם ישראלים לדוגמא) לא ממש מגיע אליך.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שאתם ביציע תתעסקו בהפועל תל אביב ולא במכבי או בכהנא ולא בזהבה גם לא באיראן ולא בטיבט

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 03 נובמבר 2022, 08:48 היציע שלנו מורכב מאנשים מכל הסוגים - יהודים ושאינם, דתיים מסורתיים חילונים, סטרייטים הומואים לסביות, ימנים מרכז שמאל. את כל זה משאירים בצד ובאים לעודד רק את הפועל.
נכון. ולכן צריך להתנגד אקטיבית לאנשים שמחפשים לפגוע באוהדים על מי שהם.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני שונא את ההנהלה של הפורום הזה, יותר מאת ההנהלה של הפורום הקודם.
וזה אומר הרבה.

סוג של ניסנוב לעומת כבירי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ואני רואה שאתם עדיין מתקשים,
אז שוב, הפועל ופוליטיקה אחד הם.
אתם יכולים למצוא כמה רמזים בדברים פעוטים ולא חשובים כמו השם, הסמל והצבע.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickסומךff0000
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

KingAlpaca כתב:אני שונא את ההנהלה של הפורום הזה, יותר מאת ההנהלה של הפורום הקודם.
וזה אומר הרבה.

מי ישמע...

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

KingAlpaca כתב:אני שונא את ההנהלה של הפורום הזה, יותר מאת ההנהלה של הפורום הקודם.
וזה אומר הרבה.

אתה יותר בכיוון של מארינוביץ׳- רק מעטים מצליחים לסבול אותך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 14:10
וזה אומר הרבה.

אתה יותר בכיוון של מארינוביץ׳- רק מעטים מצליחים לסבול אותך.
:evil-grin: :evil-grin: :evil-grin:

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

KingAlpaca כתב: 04 נובמבר 2022, 13:53 ואני רואה שאתם עדיין מתקשים,
ומי קבע את זה אתה ?

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Haunter כתב: 04 נובמבר 2022, 14:14
KingAlpaca כתב: 04 נובמבר 2022, 13:53 ואני רואה שאתם עדיין מתקשים,
ומי קבע את זה אתה ?
אני רואה שאתה עדיין מתקשה, אז אני אעזור לך שוב:
השם, הסמל והצבע
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

למה בעצם שניאו נאצים ישראלים יאהדו את קבוצת הפועלים? הרי יש קבוצות לאומניות וגזעניות למכביר.
לכו לבית יער או בני יהודה ותוכלו לשיר "שיישרף לכם הכפר" כאוות נפשכם, ואפילו "כהנא חי" או "כהנא צדק".
מי שמפריע לו "כהנא מת" הוא לא בדיוק בעל נטיות "ממלכתיות".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

נכון פטיש ומגל ומעמד פועלים זה אומר לשנוא את המדינה שלך והצבע האדום זה ברור כשמש מתקשר לשנאת יהודים בארצם
אידיוט לך קיבינמאט

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אבל להיות נגד גזענים זה לא שנאת יהודים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Haunter כתב: 04 נובמבר 2022, 14:19 נכון פטיש ומגל ומעמד פועלים זה אומר לשנוא את המדינה שלך והצבע האדום זה ברור כשמש מתקשר לשנאת יהודים בארצם
אידיוט לך קיבינמאט
איך הגעת משירת כהנא מת לשנאת מדינת ישראל או יהודים ? כהנא הוגדר כטרוריסט על ידי המדינה הזאת והיה נגד קיומה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

משעשע אותי כל הליצנים פה שזועקים על 4 דק שירה נגד כהנא הפשיסט הנבלה, אבל מחליקים 15 שנה של ״מכבי נאצים״, המנון האינטרנציונל ועשרות דגלי ישראל מול סכנין אהה וגם עשרות שלטים ותפאורות של הארגון לאורך השנים… איפה הייתם עם האשכול הזה עד היום?
נדמה שהטהרנות הזו נובעת לא מהרצון שלכם ליציע לא פוליטי, זה האליבי, עלה התאנה.
האמת המרה הנצחון של גוש הימין רומם אתכם ואז יום אחכ נעלבתם כי כמה אוהדים של הקבוצה שלכם שרו שיר נגד אדם שרצה לעשות טרנספר לערבי ישראל ( כן אותו וואליד באדיר, אותו חבר שלכם ליציע שגר בעג׳מי ויש לו משפחה בחברון)
אין שום דבר פוליטי בכהנא, המפלגה של כהנא לא יכלה להתמודד בכנסת בגלל גזענות ואלימות.
אם היו עושים טקס לחלל צה״ל אתם גם תגידו שזה פוליטי? ברור שלא, כי יש נושאים שיש הסכמה רחבה לגביהם (וטוב שכך).
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

pelegs כתב: 04 נובמבר 2022, 11:02 הנה עוד קצת דוגמאות של פוליטיקה בהפועל:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
א. איזו השקעה.
ב. זה לא פוליטי מדיי כמו ענייני בחירות ממשלה וכנסת.
ג. עוד מעט גם תצדיק שירי שואה.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Haunter כתב:שאתם ביציע תתעסקו בהפועל תל אביב ולא במכבי או בכהנא ולא בזהבה גם לא באיראן ולא בטיבט
ואם אני ערבי? או הומו?

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

כמה הכחשה בנאדם צריך לגייס כדי להשוות בין התנגדות לכהניזם לבין התעסקות בטיבט?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacapelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הכהניסטים פה צריכים ללכת לקבוצת כהנא הגדולה, בית יער ירושלים, ולבקש מחבריהם לקלפי שלא להכניס פוליטיקה למגרש ולא לקלל ערבים ושמאלנים. חבל שהם לא מנסים, הם בטוח היו מצליחים.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 04 נובמבר 2022, 15:15 משעשע אותי כל הליצנים פה שזועקים על 4 דק שירה נגד כהנא הפשיסט הנבלה, אבל מחליקים 15 שנה של ״מכבי נאצים״, המנון האינטרנציונל ועשרות דגלי ישראל מול סכנין אהה וגם עשרות שלטים ותפאורות של הארגון לאורך השנים… איפה הייתם עם האשכול הזה עד היום?
נדמה שהטהרנות הזו נובעת לא מהרצון שלכם ליציע לא פוליטי, זה האליבי, עלה התאנה.
האמת המרה הנצחון של גוש הימין רומם אתכם ואז יום אחכ נעלבתם כי כמה אוהדים של הקבוצה שלכם שרו שיר נגד אדם שרצה לעשות טרנספר לערבי ישראל ( כן אותו וואליד באדיר, אותו חבר שלכם ליציע שגר בעג׳מי ויש לו משפחה בחברון)
אין שום דבר פוליטי בכהנא, המפלגה של כהנא לא יכלה להתמודד בכנסת בגלל גזענות ואלימות.
אם היו עושים טקס לחלל צה״ל אתם גם תגידו שזה פוליטי? ברור שלא, כי יש נושאים שיש הסכמה רחבה לגביהם (וטוב שכך).
!!!

חלק גדול מהמהות של ספורט בארץ היא להעביר מאבק אידאולוגי/זהותי מהעולם האמיתי לכר הדשא
אפשר לחשוב שיריבות שלנו עם בית"ר היא בגלל הפערים בין אנשי ההר לאנשי החוף, חוטבי העצים מול הדייגים...הם מבשלים בעגבניות ואנחנו בשמנת... שום קשר לפוליטיקה...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaits-sickpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 04 נובמבר 2022, 11:21 וואו עומרי קנדה עם דגל אנטיפה בטח הוא גם מבין מה זה אומר
נכון, זו התמונה היחידה שצירפתי שם.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 12:31 יצא לך לקרוא את דעתו של פלג על נושא ההיפרדות מהפלסטינאים? לא. לכן מה שרשמת לי פחות רלוונטי.
2. מדינת כל אזרחיה.

אתה שקרן.
אני לא מעוניין "בזכות השיבה של הערבים לתוככי ישראל". אני מעוניין אך ורק שלפלסטינים תהיה הזכות לחזור לארצם, בדיוק כמו שליהודים אירופאים רבים יש את הזכות לקבל אזרחות ולחזור לארצם. למעשה, בדיוק כמו שאני יהודי גרמני שחזר לגרמניה (וגם כאן יש אנשים בדיוק כמוך שמסרבים לתת לי ולצאצאי ניצולי שואה אחרים אזרחות גרמנית כי "היהודים מסכנים את גרמניה"). אין לי שום עניין שאזרחים סורים, סעודים או תימנים יחזרו לפלסטין, בדיוק כמו שאני לא חושב שיהודי הולנד זכאים לאזרחות צ'כית.

גם את הדעה שלי לגבי מי יוכל לחזור לאן לא הבנת, אבל מהניסיון שלי איתך אני לא מופתע. אני אנסה שוב, למרות שיש לי תחושה שכרגיל בתוך גג כמה שבועות אני אראה כאן תגובה שלך שחוזרת על אותן הטענות השגויות. פליטים פלסטינים וצאצאיהם צריכים לקבל זכות לשוב לאיזור ממנו הם גורשו. זה אומר שפלסטינים שגורשו למשל מיפו, צריכים להיות זכאים לחזור לאיזור יפו (עד כמה שניתן ליישב שם, על המדינה לפתוח באופן כללי בפרוייקט דיור ציבורי ענק מימדים). זה לא משנה אם הם היום גרים בעזה, ברמלה או בלבנון. פלסטינים שגורשו מאיזור רמלה/לוד צריכים להיות זכאים לחזור לשם, וכו'. שים לב - לא מדובר בחזרה לבתים שלהם בדיוק, כי זה יחייב גירוש של יהודים, אלא ליישוב עצמו או באיזור שלו. בהתאם, פלסטינים שגורשו מג'נין יהיו זכאים לחזור לשם וכו'.

באופן כללי, על העם הפלסטיני להחליט האם הם מעוניינים במדינה פלסטינית עצמאית לצד מדינת ישראל כמדינת כל אזרחיה ע"מ להבטיח התפתחות לאומית עצמאית מתוך כוונה להתאחד עם ישראל בעתיד, או לקפוץ ישר למדינה אחת לכל אזרחיה. זה לא קונספט קיצוני או הזוי, רוב המדינות המפותחות בימינו הן מדינות השייכות לכל אזרחיהן ולא לקבוצה אתנית כזו או אחרת. למעשה, היחידים שדוגלים במדינות האלו באתנוקרטיה על בסיס מה שהם תופשים כגזע (בדיוק כמו מדינת ישראל) הם פאשיסטים, ניאו-נאצים וחוליראות הקרובים להם פוליטית. או, אם לצטט את הניאו-נאצי האמריקאי ריצ'ארד ספנסר: "אני ציוני לבן". זו לא מקריות - הציונות, שהיא תנועה המבוססת על קבלה של רעיונות אנטישמים (מקומם של יהודים אינו במדינות השונות אלה בפלסטין) היא בדיוק הגרסה היהודית של עליונות לבנה. לא סתם פאשיסטים אירופאים, צפון אמריקאים ואחרים נמצאים בקשרים טובים עם מפלגות ימין בישראל ומדי פעם זוכים לביקורים רשמיים בהתנחלויות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 04 נובמבר 2022, 15:33 א. איזו השקעה.
ב. זה לא פוליטי מדיי כמו ענייני בחירות ממשלה וכנסת.
ג. עוד מעט גם תצדיק שירי שואה.
א. תודה, אני גר בכפר אז יש לי מלאאאא זמן פנוי. זה אגב לקח רק 5 דקות.
ב. בניגוד למה שכתבו לך כאן - הכל זה פוליטי. הצבע, הלוגו והשם של הפועל הוא פוליטי בריבוע. איך הגענו למצב בו להתנגד לניאו-נאצים זה "פוליטי מדי"? תגיד - ראית אוהדים של קבוצות כדורגל ברחבי העולם? היית ממליץ להם "להתנתק מפוליטיקה" ולהפסיק להפגין נגד פוליטיקאים ניאו-נאצים אצלם?
ג. לא אותו הדבר בשום צורה. מתי מישהו מהצד שלכם יביא כבר הקבלה ששווה משהו?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

בדיוק. ממתי כדורגל הוא משחק פוליטי? מה, לברצלונה יש צביון פוליטי? לסלטיק? לאתלטיק בילבאו? לאוניון ברלין? ללאציו? לריינג'רס? סט פאולי?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 12:31 יצא לך לקרוא את דעתו של פלג על נושא ההיפרדות מהפלסטינאים? לא. לכן מה שרשמת לי פחות רלוונטי.
2. מדינת כל אזרחיה.

אתה שקרן.
אני לא מעוניין "בזכות השיבה של הערבים לתוככי ישראל". אני מעוניין אך ורק שלפלסטינים תהיה הזכות לחזור לארצם, בדיוק כמו שליהודים אירופאים רבים יש את הזכות לקבל אזרחות ולחזור לארצם. למעשה, בדיוק כמו שאני יהודי גרמני שחזר לגרמניה (וגם כאן יש אנשים בדיוק כמוך שמסרבים לתת לי ולצאצאי ניצולי שואה אחרים אזרחות גרמנית כי "היהודים מסכנים את גרמניה"). אין לי שום עניין שאזרחים סורים, סעודים או תימנים יחזרו לפלסטין, בדיוק כמו שאני לא חושב שיהודי הולנד זכאים לאזרחות צ'כית.

גם את הדעה שלי לגבי מי יוכל לחזור לאן לא הבנת, אבל מהניסיון שלי איתך אני לא מופתע. אני אנסה שוב, למרות שיש לי תחושה שכרגיל בתוך גג כמה שבועות אני אראה כאן תגובה שלך שחוזרת על אותן הטענות השגויות. פליטים פלסטינים וצאצאיהם צריכים לקבל זכות לשוב לאיזור ממנו הם גורשו. זה אומר שפלסטינים שגורשו למשל מיפו, צריכים להיות זכאים לחזור לאיזור יפו (עד כמה שניתן ליישב שם, על המדינה לפתוח באופן כללי בפרוייקט דיור ציבורי ענק מימדים). זה לא משנה אם הם היום גרים בעזה, ברמלה או בלבנון. פלסטינים שגורשו מאיזור רמלה/לוד צריכים להיות זכאים לחזור לשם, וכו'. שים לב - לא מדובר בחזרה לבתים שלהם בדיוק, כי זה יחייב גירוש של יהודים, אלא ליישוב עצמו או באיזור שלו. בהתאם, פלסטינים שגורשו מג'נין יהיו זכאים לחזור לשם וכו'.

באופן כללי, על העם הפלסטיני להחליט האם הם מעוניינים במדינה פלסטינית עצמאית לצד מדינת ישראל כמדינת כל אזרחיה ע"מ להבטיח התפתחות לאומית עצמאית מתוך כוונה להתאחד עם ישראל בעתיד, או לקפוץ ישר למדינה אחת לכל אזרחיה. זה לא קונספט קיצוני או הזוי, רוב המדינות המפותחות בימינו הן מדינות השייכות לכל אזרחיהן ולא לקבוצה אתנית כזו או אחרת. למעשה, היחידים שדוגלים במדינות האלו באתנוקרטיה על בסיס מה שהם תופשים כגזע (בדיוק כמו מדינת ישראל) הם פאשיסטים, ניאו-נאצים וחוליראות הקרובים להם פוליטית. או, אם לצטט את הניאו-נאצי האמריקאי ריצ'ארד ספנסר: "אני ציוני לבן". זו לא מקריות - הציונות, שהיא תנועה המבוססת על קבלה של רעיונות אנטישמים (מקומם של יהודים אינו במדינות השונות אלה בפלסטין) היא בדיוק הגרסה היהודית של עליונות לבנה. לא סתם פאשיסטים אירופאים, צפון אמריקאים ואחרים נמצאים בקשרים טובים עם מפלגות ימין בישראל ומדי פעם זוכים לביקורים רשמיים בהתנחלויות.
מתקן ומתנצל. כוונתי היתה לערבים הפלסטינאים. חוצמזה, כל מה מה שרשמתי בתגובה אתה מחזק.
ישראל בעצם צריכה לתת לפלסטינאים להחליט על העתיד שלה. תמשיך עם העולם המדומיין שלך.
שוב, רוצה להכניס פוליטיקה? בבקשה, רק לא של צד אחד מבין מיליון.
שליחת תגובה