הכנסת שירי פוליטיקה ליציע היא בושה וחרפה!

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

נועם שחם כתב: 03 נובמבר 2022, 12:31
Red Or Dead כתב: 03 נובמבר 2022, 11:50 כהנא מת.
ואחרי זה, לא רואה שייצא יותר מדי טוב מהכנסת פוליטיקה לתוך היציע. אתמול מובן מדוע שרו, באופן כללי זה יגרום לתסיסה וחיכוכים בתוך הקהל.
מצויין. אולי נצליח להקיא את הכהניסטים שהסתננו לשורותינו בטעות.
זאת הנקודה העיקרית מבחינתי.
אני רוצה לקוות שהמסר הברור ששירים מהסוג הזה מעבירים (אגב, במקביל לשלטים ותפאורות נגד גזענות, שבעבר היו נפוצות יותר), יסנן את קבוצת האוהדים הלאומניים הקיימת ביציעינו, בשם "לא צריך לערבב פוליטיקה וספורט". מבחינתי תצוגת הלאומנות של קבוצת המיעוט הזו במשחק הכדורגל נגד סכנין (דווקא נגדם כמובן) בעונה שעברה, הייתה מרגלי השפל הגדולים שלי בתור אוהד וגרועה מכל הפסד בדרבי.
כפי שכתבו קודמיי, הפועל היא קבוצת המזוהה עם ערכי אנטי גזענות ופאשיזם (ובתוכו הכהניזם) ובעד דו קיום, שהם, אם כן, ערכי שמאל.
מי שלא מבין ואינו מזדהה עם ערכים אלו, לא יודע מה היא הפועל ויכול למצוא את מקומו ביציעי הגזענות מעבר לכביש או ביציע המזרחי, שגם אופציית הפרווה מחיפה יכולה לקרוץ לו.
בברכת כהנא מת :hapoel:
הפוסט קיבל 5 לייקיםנועם שחםKingAlpacaFrenzyראס.אל.סיניצ'ימבויקה
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 03 נובמבר 2022, 08:48 לא ייתכן ש15 איש ביציע ינסו להכניס תוכן פוליטי.
מאוד לא נכון.
השירה נשמעה היטב בכל יציעי האולם, וממש לא רק ע"י 15 אנשים.
כנראה שלרוב המוחלט עדיין ברור שמעצם היותו אוהד הפועל עליו להזדהות עם המסר שהשיר העביר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםראס.אל.סיניKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

KingAlpaca כתב: 03 נובמבר 2022, 13:13
Haunter כתב: 03 נובמבר 2022, 11:41 ועוד מעט תהרסו גם את הכדורסל והאווירה באיינשטיין עם הזבל הפוליטי שלכם
כל המהות של "הפועל" היא "זבל פוליטי", דביל.
תלמד היסטוריה.
אני לא אוהד הפועל אני אוהד הפועל תל אביב ואני מנסה להתעסק בפן הספורטיבי של לנצח להפסיד להוביל לפגר וכאלה יו נואו דביל

תלמד היגיון וחיים
חופש לפורום שדים מPELEGES

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אבל הוא באמת מת, לא מבין מה הבעיה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

למה מוות לצהובים כן וכהנא מת לא?
הראשון איחול מלא ברפש ורוע והשני עובדה מוגמרת.
אז מי פה הצבוע?
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

ר.ש כתב: 03 נובמבר 2022, 11:04
Red_man כתב: 03 נובמבר 2022, 10:58 זה קצת מצחיק בעיניי ששרים ביתר קהל של שמאלנים בתור קללה ואח״כ כהנא מת
ידעתי וחששתי שאשכרה יש אנשים שלא מבינים שזה סרקסטי. משכך, ראוי להפסיק עם זה לאלתר.
הלוואי והם היו כאלה שנונים ומתוחכמים
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

Red_man כתב: 03 נובמבר 2022, 16:14
ר.ש כתב: 03 נובמבר 2022, 11:04
Red_man כתב: 03 נובמבר 2022, 10:58 זה קצת מצחיק בעיניי ששרים ביתר קהל של שמאלנים בתור קללה ואח״כ כהנא מת
ידעתי וחששתי שאשכרה יש אנשים שלא מבינים שזה סרקסטי. משכך, ראוי להפסיק עם זה לאלתר.
הלוואי והם היו כאלה שנונים ומתוחכמים
לא בטוח שהבנתי. למה חשבת ששרים בדיוק ״חבורה של שמאלנים״? ככינוי גנאי?
רואה שחורות המקורי
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

נאו נאציזם איננה עמדה לגיטימית = צריך להיות נגד נאצים בכל מרחב שמתאפשר לכך

מחכה לשמוע עוד דעות מעניינות וחשובות על מפלגה שבאירוע הניצחון שלה צעקו מוות לערבים בשמחה ובששון
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

ספרו לי עוד על כמה אסור להכניס פוליטיקה ליציע של מועדון שהסמל שלו הוא פטיש ומגל
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

נועם שחם כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 11:11
נועם שחם כתב: מאד משנה מה הדעות שלך.

הפועל זה הרבה מעבר למועדון, זה גם ערכים, זה גם מעורבות חברתית ודאגה לחלשים, זה גם אנטי פאשיזם ואנטי גזענות. מי שלא מתאים לו, ביציע המזרחי בטדי יש הרבה מקום.
תודה רבה לך שהבהרת את זה.
אני אשמח שבמשחק הבא תשיר נגד האלימות בחברה הערבית ורצח הנשים שם.
אני אשקול את זה. עוד בקשות?
כן. במשחק הבא לשים שלט ״מוות לאיראנים״.
אח״כ מוות לחמאס ולחיזבאללה.
אחרי שיבוצע, אני אבקש עוד כמה.
רמת הצביעות של חלק מהאוהדים שלנו מבחילה.
אפשר לסמוך על הקהל שלנו ששגם בחול ים נקי הוא ימצא את הקוץ לדרוך עליו.

*כהנא היה גזען מטונף, אבל אין סיבה שיתנו לו במה בכלל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בשלב זה , שני האשכולות שנפתחו בנושא מוזגו לאחד , בואו לא נעשה פה שכונה מהפורום.
אני עדיין מתלבט עם עצמי (ועם המנהלים האחרים) האם מקומו של האשכול הזה הוא כאן או בוולטון , הדיון כאן לא קשור לכדורסל והשירים המדוברים וההתייחסות לנושא רלוונטיים גם לכדורגל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 16:38
נועם שחם כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 11:11
תודה רבה לך שהבהרת את זה.
אני אשמח שבמשחק הבא תשיר נגד האלימות בחברה הערבית ורצח הנשים שם.
אני אשקול את זה. עוד בקשות?

שרים את זה דווקא עכשיו כי כהניסט הולך להיות השר לביטחון פנים שלך ועוד 14 כהניסטים יהיו בקואליציה.
זה לא דעה פוליטית וזה הכי הפועל שיש לשיר את זה. מקווה שזה יבריח את הכהניסטים הגזענים מהיציע שלנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 03 נובמבר 2022, 17:36 בשלב זה , שני האשכולות שנפתחו בנושא מוזגו לאחד , בואו לא נעשה פה שכונה מהפורום.
אני עדיין מתלבט עם עצמי (ועם המנהלים האחרים) האם מקומו של האשכול הזה הוא כאן או בוולטון , הדיון כאן לא קשור לכדורסל והשירים המדוברים וההתייחסות לנושא רלוונטיים גם לכדורגל.
מקבל את האיחוד, אבל נראה לי שהפורום הזה יכול להכיל את זה - זה דיון של אוהדי הכדורסל לגבי מה שקורה ביציע ולכן קשור לפורום כדורסל (בעיניי)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 16:38
נועם שחם כתב: אני אשקול את זה. עוד בקשות?

שרים את זה דווקא עכשיו כי כהניסט הולך להיות השר לביטחון פנים שלך ועוד 14 כהניסטים יהיו בקואליציה.
זה לא דעה פוליטית וזה הכי הפועל שיש לשיר את זה. מקווה שזה יבריח את הכהניסטים הגזענים מהיציע שלנו
זה לא יבריח אף אחד, אלא יחריף את הקרע שיש בקהל שלנו. כל כך מיותר.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 16:38 מוות לאיראנים
אתה פשוט מחליא בכל צורה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Asafasraf כתב:
נייט רובינסון כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 16:38 כן. במשחק הבא לשים שלט ״מוות לאיראנים״.

אם יש קרע על הרקע הזה, טוב שיצא החוצה ומצדי שיגדל עד שנקיא מתוכנו כהנינסטים.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4teknoboyKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

"אל תשירו כהנא מת, זה פוליטי!! :( :( :(" זה מבית היוצר של "אבל למה שחקן צריך להיות הומו מוצהר, שיהיה הומו בבית, זה מפריע לספורט", "לבחור שחקן שחור כקפטן זה לנסות לכפות עלינו רב גוניות בכוח" וכמובן גם "מה עושים סיפור מנאום המוקה??".

מי שמפריע לו ששרים על נאצי שמת שישאל את עצמו למה הוא סבבה עם נאצים.

כמו-כן:

—עריכת מנהלים— אין פה מקום לתיאורים ויזואליים כאלה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כל מי שהגיב כאן נגד השירים, האם דעתכם נשמעה במשחק נגד סכנין כששער 5 היה מלא בדגלי ישראל ?
אני מבין ששמאל זה לא במודה עכשיו, ואולי חלקכם אנשי ימין, אבל הסמל של הקבוצה הזו זה פטיש ומגל
החל מהיחס לערבים דרך העובדה שבקבוצת הנוער משחקים ילדי עובדים זרים (אמירה חזקה מאוד של המועדון)
זה הנרטיב של המועדון, בדיוק כמו שמכבי מתגאים ״במגן דוד שיש לי על החזה״.
מי שזה לא מתאים לו, שיתמודד, זה לא מופע שחוזר על עצמו כל משחק (גם לא פעם בחודש)
איפה היו אותן דעות לאורך עשרות שנים ?! האתוס הפוליטי/חברתי של אוהדי הפועל ת״א לא התחיל אתמול במשחק נגד קבוצה שכוחת אל מאיטליה, היא התחילה לפני 15 שנה ומעלה.

כהנא מת אגב.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 03 נובמבר 2022, 21:35, נערך 4 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsלירון האדום
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 20:52 זה לא יבריח אף אחד, אלא יחריף את הקרע שיש בקהל שלנו. כל כך מיותר.
:rofl: :rofl: :rofl:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

ארדיטי כתב: 03 נובמבר 2022, 12:26 הפועל תל אביב תמיד הייתה ותמיד תהייה מועדון שמאלני.
אין מקום לגזענים, כהאניסטים ופאשיסטים. בשביל כאלה יש כמה קבוצות בצהוב
הפועל ת"א נשלטה בעבר ע"י אנשי מרכז-שמאל שלא באמת סייעו להפועל תל אביב.

בקרב אוהדי הפועל יש את כל סוגי האוהדים, שבאים נטו לעודד את הפועל תל אביב.

איש באמונתו יחיה ויעשה מה שהוא רוצה.
ביציע שלא יהיה פוליטיקה. ככה צריך להיות.

רק הפועל.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 03 נובמבר 2022, 21:20 כל מי שהגיב כאן נגד השירים, האם דעתכם נשמעה במשחק נגד סכנין כששער 5 היה מלא בדגלי ישראל ?
אני מבין ששמאל זה לא במודה עכשיו, ואולי חלקכם אנשי ימין, אבל הסמל של הקבוצה הזו זה פטיש ומגל
החל מהיחס לערבים דרך העובדה שבקבוצת הנוער משחקים ילדי עובדים זרים (אמירה חזקה מאוד של המועדון)
זו הזהות שלנו, בדיוק כמו שמכבי מתגאים ״במגן דוד שיש לי על החזה״. מי שזה לא מתאים לו, שיתמודד, זה לא מופע שחוזר על עצמו כל משחק (גם לא פעם בחודש)
איפה היו אותן דעות לאורך עשרות שנים ?! האמירה הפוליטית/חברתית של אוהדי הפועל ת״א לא התחילה אתמול במשחק נגד קבוצה שכוחת אל מאיטליה, היא התחילה לפני 15 שנה ומעלה.

כהנא מת אגב.
אם אוהד מגיע לאצטדיון עם דבר, חפץ או אג'נדה שהיא לא הפועל ת"א, זה חבל ומיותר.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 03 נובמבר 2022, 21:22
ארדיטי כתב: 03 נובמבר 2022, 12:26 הפועל תל אביב תמיד הייתה ותמיד תהייה מועדון שמאלני.
אין מקום לגזענים, כהאניסטים ופאשיסטים. בשביל כאלה יש כמה קבוצות בצהוב
הפועל ת"א נשלטה בעבר ע"י אנשי מרכז-שמאל שלא באמת סייעו להפועל תל אביב.

בקרב אוהדי הפועל יש את כל סוגי האוהדים, שבאים נטו לעודד את הפועל תל אביב.

איש באמונתו יחיה ויעשה מה שהוא רוצה.
ביציע שלא יהיה פוליטיקה. ככה צריך להיות.

רק הפועל.
למה ? כי ככה אמרת ?
למועדון הייתה זהות שמאלית הרבה לפני שכל מיני אנשים החליטו לשים דגלי ישראל ביציע או לדרוש סטריליות מוחלטת
וואליד באדיר, ספונסר טבעוני, מאבק בגזענות, ושירים כמו שימו את ירושלים בירדן היו לפנינו ויישארו אחרינו (וטוב שכך).
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 03 נובמבר 2022, 21:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 03 נובמבר 2022, 21:23
צ'ימבויקה כתב: 03 נובמבר 2022, 21:20 כל מי שהגיב כאן נגד השירים, האם דעתכם נשמעה במשחק נגד סכנין כששער 5 היה מלא בדגלי ישראל ?
זו הזהות שלנו, בדיוק כמו שמכבי מתגאים ״במגן דוד שיש לי על החזה״. מי שזה לא מתאים לו, שיתמודד, זה לא מופע שחוזר על עצמו כל משחק (גם לא פעם בחודש)
איפה היו אותן דעות לאורך עשרות שנים ?! האמירה הפוליטית/חברתית של אוהדי הפועל ת״א לא התחילה אתמול במשחק נגד קבוצה שכוחת אל מאיטליה, היא התחילה לפני 15 שנה ומעלה.

כהנא מת אגב.
כל אוהד יכול לשיר מה שהוא רוצה וראינו מה הרוב שר אתמול
הפוסט קיבל לייק אחדBerns
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

כהנא מת אגב.

אני רק מזכיר מה היה כאן אתמול, לא שרו שירי הלל למרצ
היינו יום אחרי בחירות, שרו לאדם שלא מייצג בשום צורה ואופן את ערכי מועדון הפועל ת״א. כהנא דמות פוליטית שאין מחלוקת לגבי מידת הלגיטימיות שלה.
בטח שלא בקרב אוהדי הפועל ת״א.
מילא אם היו שרים ביבי מת, מה פוליטי בעיניך בכהנא? כמה אוהדי הפועל נפגעו מהשירה הזו (רמז- אין כאלה)

ואם אנחנו כבר בשיח הצבוע הזה, אני ממליץ לך להתחיל עם שירי שואה, זה נוגע ופוגע בהרבה יותר אנשים. בטח יותר מכהנא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

כהנא מת אגב.
אבל מסבירים לך שהשיר הזה הוא כן הפועל תל אביב.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא חושב שצריך להבריח או לסנן אף אחד. אני בעיקר מקווה שזה יציב מראה בפני מי שמזדהה עם העמדות האלו (או סתם נהנה לעשות דווקא לסמולנים הקקות), ויגרום לו להבין שיש משהו לא בסדר בכך שהוא רואה את האנשים האלו (והדעות האלו) כלגיטימיות. ואולי יגרום לו לחשוב מחדש.

צריך להזכיר שוב ושוב, זה לא איזו הנפצה רדיקלית. מדובר ביודו-נאצים על מלא-מלא
https://www.srugim.co.il/316830-%D7%91% ... 7%A8%D7%92
רב בית הכנסת רמב"ן בירושלים, הרב בני לאו מחריף את המאבק בבית היהודי שרצה במפלגה משותפת עם 'עוצמה יהודית'.

כתב הג'רוזלם פוסט גיל הופמן דיווח הערב כי הרב לאו, אמר בדרשתו בבית הכנסת הרמב"ן במושבה היוונית: "הצבעה לבית יהודי זה הצבעה לגזענות ונאציזם. אני מתכוון לצאת למלחמה. אם יש למישהו כאן בעיה עם זה, אעזוב את תפקידי מיד."

הרב לאו: "הצעתי לציבור לעיין בהשוואה שערך חבר כנסת מיכאל איתן בשנות השמונים בין חוקי נירנברג לחוקים שביקש כהנא לחוקק. הכרזתי שכמי שחולם את חלום שיבת ציון אלחם שתורת כהנא לא תיכנס לכנסת כי היא תורת גזע כמו חוקי נירנברג"
תמונה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

ר.ש כתב: 03 נובמבר 2022, 21:50

כהנא מת אגב.
אבל מסבירים לך שהשיר הזה הוא כן הפועל תל אביב.
חחחחח הצחקת את מרצ.

אבא שלי גדל בהפועל עד שהתגייס לצבא ב1973 ופקד את בלומפילד בתור ילד, נער, צעיר ובוגר עד 1990.

הוא פגש אוהדים מכל הסוגים ובעיקר כאלו שהגיעו מהשכונות הפריפריה בתל אביב והמרכז. לא הייתה אווירת שמאל ולא "שירים שהם כן הפועל תל אביב" כפי שאתה מגדיר.

מבין לגמרי את התסכול על תוצאות הבחירות, צריך להשאיר את זה מחוץ למשחקי הפועל.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 11:11 אני אשמח שבמשחק הבא תשיר נגד האלימות בחברה הערבית ורצח הנשים שם.
אם באמת היה לך ודומיך איכפת מפלסטינים שנרצחים, הייתם מצטרפים למאבק של הועד הערבי העליון, מגיעים להפגנות שנערכות שם תדיר נגד האלימות הזאת, מנסים לסייע וכו'. למעשה, אם רצח נשים בישראל היה מזיז לכם באופן כללי, הייתם מצטרפים להפגנות נגד אלימות נגד נשים, פועלים בארגוני נשים שנאבקים נגד אלימות נגד נשים וכו'.
הסיבה האמיתית (לדעתי) שאתה מביא את האלימות הזאת כדוגמא היא כדי להשתמש בה ככלי לניגוח החברה הפלסטינית בישראל (כמו בתזה הכללית שלך "התרבות הערבית אלימה ביותר"), ובמקרה דנן ככלי לעומתי כנגד אנטי-פאשיסטים.
איך אגיד בעדינות? ציניות מחליאה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickff0000
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מקווה לפגוש בשיר הזה בבלומפילד
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לדעתי צריך לשנות את הסמל של הפועל כי פטיש ומגל זה פוליטי. בכלל, אדום זה צבע של השמאל וזה פוליטי. גם השם "הפועל" מתייחס לצד ספציפי במפה הפוליטית, וזה בושה שיש כזה דבר ביציעים.
צריך שם, סמל וצבע לא פוליטיים... אולי משהו כמו מגן-דוד צהוב כי זה הכי לא פוליטי שיש.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaits-sickר.ש
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אגב, אם מישהו צריך עזרה עם מימון ו/או עיצוב של דגל/שלט "כהנא מת" בשביל משחקים בעתיד - אני אעזור עם זה בשמחה רבה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

פוסט זה נערך על ידי הנהלת הפורום.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

האשכול הזה התדרדר מראוי לוולטון לאפילו בקנסו אין לו מקום.
אם הדיון פה לא יהיה עינייני , ובטח בלי שום קשר לכדורסל הוא יעבור לשם.

מעבר לזה, גילויי האלימות שמופיעים פה, במיוחד הויזואליים ממש לא לעיניין ואני מתחיל לשים לזה סוף.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

KingAlpaca כתב: 03 נובמבר 2022, 21:09
אתה פשוט מחליא בכל צורה.
לא ואתה אדם מקסים פשוט

סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

זה לא פוליטיקה זה שיר נגד טרוריזם
כהנא מתתתתת
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

KingAlpaca כתב:
אתה פשוט מחליא בכל צורה.
הכל טוב.
הדעות שלך הן זבל טהור, רק למזלנו אתה נמצא מעבר לים.
האירנים רוצים בהשמדתנו. לא רואה שירים נגדם ביציע (כי ככה זה צריך להיות בספורט).
עכשיו, לך להתעסק במעשיות שלך על כמה פרנקו מאמן פח שהורס את הקבוצה.
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 04 נובמבר 2022, 05:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

רדנקו כתב:
Asafasraf כתב:
נייט רובינסון כתב: שרים את זה דווקא עכשיו כי כהניסט הולך להיות השר לביטחון פנים שלך ועוד 14 כהניסטים יהיו בקואליציה.
אם יש קרע על הרקע הזה, טוב שיצא החוצה ומצדי שיגדל עד שנקיא מתוכנו כהנינסטים.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
אתה באמת מאמין שמי שכהניסט באמת יעזוב בגלל השירים האלה? אתה אופטימי ברמות של ״מחר יש רוכש״.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 03 נובמבר 2022, 11:11 אני אשמח שבמשחק הבא תשיר נגד האלימות בחברה הערבית ורצח הנשים שם.
אם באמת היה לך ודומיך איכפת מפלסטינים שנרצחים, הייתם מצטרפים למאבק של הועד הערבי העליון, מגיעים להפגנות שנערכות שם תדיר נגד האלימות הזאת, מנסים לסייע וכו'. למעשה, אם רצח נשים בישראל היה מזיז לכם באופן כללי, הייתם מצטרפים להפגנות נגד אלימות נגד נשים, פועלים בארגוני נשים שנאבקים נגד אלימות נגד נשים וכו'.
הסיבה האמיתית (לדעתי) שאתה מביא את האלימות הזאת כדוגמא היא כדי להשתמש בה ככלי לניגוח החברה הפלסטינית בישראל (כמו בתזה הכללית שלך "התרבות הערבית אלימה ביותר"), ובמקרה דנן ככלי לעומתי כנגד אנטי-פאשיסטים.
איך אגיד בעדינות? ציניות מחליאה.
הסיבה שאני מביא את זה היא דוגמא לצביעות שלך ושל דומיך והמוסר הכפול.
רוצה להיות הכי מוסרי שיש? אחלה. לך עם זה עד הסוף.
משום מה, נדמה שאתה תתמוך רק במה שמשרת את האג׳נדה שלך למחיקת המדינה כאן.
נדמה שאתה וחלק מהמגיבים נמצאים רק בשביל הסוגיה הישראלית פלסטינאית, ולא בשביל הפועל תל אביב.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Asafasraf כתב: 04 נובמבר 2022, 05:50
KingAlpaca כתב:
אתה פשוט מחליא בכל צורה.
הכל טוב.
הדעות שלך הן זבל טהור, רק למזלנו אתה נמצא מעבר לים.
האירנים רוצים בהשמדתנו. לא רואה שירים נגדם ביציע (כי ככה זה צריך להיות בספורט).
עכשיו, לך להתעסק במעשיות שלך על כמה פרנקו מאמן פח שהורס את הקבוצה.
האיראנים לא רוצים בהשמדתינו, את רובם אנחנו לא מעניינים וחלקם אוהבים אותנו. כנראה לא פגשת איראני מעולם.
אתה אולי מתכוון שהשלטון האיראני מעוניין בהשמדתינו. גם על זה אפשר להתווכח אבל אם אתה רוצה לצעוק מוות לאייתולות זה נשמע יותר הגיוני.
שליחת תגובה