ה"אסיסט" של ספי שמש

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
רק הפועל
קיבל.ה  1446 לייקים

ביזיון עצום , בלי השלשה של לורנזו אנחנו מנצחים את המשחק הזה, ובקושי מדברים על זה גם פשוט מחדל צריך לרדת מהפרקט על דבר כזה
redead
קיבל.ה  415 לייקים

דיי עם בכיינות על שטויות
פעם הבאה שלא ילכו לשלשה של פאקינג טוקוטו בהתקפה אחרונה
כבונוס שיתחילו לקלוע עונשין ואני כבר לא מדבר על כמה איבודי כדור של קט סל.
נקווה לטוב יותר פעם הבאה
הפוסט קיבל 5 לייקיםאדום אשגביזוןRon.Tאדום ותיקJosh
בני12
קיבל.ה  839 לייקים

פעם קודמת מכבי הפסידה מאסיסט של שופט, היום הרוויחה.
גביזון
קיבל.ה  1119 לייקים

לא בגלל זה הפסדנו, חליק

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא הפסדנו בגלל זה.
הפסדנו כי בחצי הראשון הם רצו הרבה יותר מאיתנו. כי החמצנו מהקו ולא סגרנו ל ריבאונד.

ואגב היה מקרה כזה הפוך פעם במשחק שלהם מול ירושלים ויותם הלפרין שם שלשה לקראת סוף משחק .

"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדdanby
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שיבוא לפה מישהו שמבין בחוקה ויסביר איך זה הגייוני בבקשה
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

Haunter כתב: 24 אוקטובר 2022, 09:54 שיבוא לפה מישהו שמבין בחוקה ויסביר איך זה הגייוני בבקשה
השופט הוא חלק מהמגרש. אם כדור פוגע בו, זה בדיוק כאילו היה שם שחקן או כל דבר אחר.
הוא לא נחשב אוויר. וזה היה נכון באותה מידה אם זה היה עוזר לנו.
אני לא אומר את זה לפי לשון החוק כי אני לא יודע בדיוק מה כתוב שם, אבל ראיתי את זה הרבה מאוד פעמים וככה עובדת חוקת הכדורסל בענין הזה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אוקיי אז השאלה שלי היא אם הכדור היה פוגע בשופט כשהוא מחוץ לקו הכדור היה עובר להפועל ?

אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

לא הפסדנו בגלל האסיסט, אפילו הובלנו לאחר מכן.
הפסדנו את המשחק כי השארנו 15 נק' על קו העונשין.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redead
קיבל.ה  415 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:36 לא הפסדנו בגלל האסיסט, אפילו הובלנו לאחר מכן.
לא שמרנו
ריבאונד הגנה
לא קלענו שלשות
מהלך אחרון רע מאוד
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

דווקא שמרנו סביר. וגם משחק ההתקפה היה טוב ומכבי עצרו המון סלים קלים עם פאולים קשים.
בצורה דיי ברורה אפשר לומר שזריקות העונשין הכריעו את המשחק ומכבי ידעו את זה מראש.
עקב אכילס שאפשר וצריך לטפל בו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Haunter כתב:אוקיי אז השאלה שלי היא אם הכדור היה פוגע בשופט כשהוא מחוץ לקו הכדור היה עובר להפועל ?
לא, זה חוץ.
זו הייתה הסיבה בזמנו שמכב* התלוננו על השופט שלא עמד על הקו לפחות כדי למנוע מצב כזה. לטעמי גם שמש היה יותר מדי בתוך השחקנים אבל זה פעם ראשונה שקורה לו מצב כזה שאני זוכר אז אי אפשר להאשים אותו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Chegi כתב:
Haunter כתב:אוקיי אז השאלה שלי היא אם הכדור היה פוגע בשופט כשהוא מחוץ לקו הכדור היה עובר להפועל ?
לא, זה חוץ.
זו הייתה הסיבה בזמנו שמכב* התלוננו על השופט שלא עמד על הקו לפחות כדי למנוע מצב כזה. לטעמי גם שמש היה יותר מדי בתוך השחקנים אבל זה פעם ראשונה שקורה לו מצב כזה שאני זוכר אז אי אפשר להאשים אותו.
הכדור היה עובר להפועל, היה חוץ לטובתנו.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארדיטי כתב:
Chegi כתב:
לא, זה חוץ.
הכדור היה עובר להפועל, היה חוץ לטובתנו.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk
כן כמובן. חשבתי אם היה יוצא מידיים שלנו
Money
קיבל.ה  564 לייקים

כולכם יודעים כמה אני יודע להתלונן על השיפוט, גם אתמול הוא לא היה בשיאו.
אבל להגיד שהפסדנו בגלל השיפוט זה להתכחש לבעיות האמיתיות שיש לקבוצה, בעיות שאפשר לטפל בהן.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

Haunter כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:02 אוקיי אז השאלה שלי היא אם הכדור היה פוגע בשופט כשהוא מחוץ לקו הכדור היה עובר להפועל ?
גם בכדורגל (לפחות היה ככה פעם ולדעתי שינו את זה) שופט הוא חלק מהמשחק. באסה אבל זה בעיקר פוקס של מכבי. באמת שלא בגלל המהלך הזה הפסדנו את המשחק הזה. הפסדנו את המשחק כי קלענו באחוזים מחרידים מהעונשין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

Red_man כתב: 24 אוקטובר 2022, 22:17
Haunter כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:02 אוקיי אז השאלה שלי היא אם הכדור היה פוגע בשופט כשהוא מחוץ לקו הכדור היה עובר להפועל ?
גם בכדורגל (לפחות היה ככה פעם ולדעתי שינו את זה) שופט הוא חלק מהמשחק. באסה אבל זה בעיקר פוקס של מכבי. באמת שלא בגלל המהלך הזה הפסדנו את המשחק הזה. הפסדנו את המשחק כי קלענו באחוזים מחרידים מהעונשין
מה פתאום, בכדורגל שינו שאם הכדור פוגע בשופט אז הוא עוצר ומחזיר את הכדור לקבוצה שאיבדה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

סומך כתב: 24 אוקטובר 2022, 22:59
מה פתאום, בכדורגל שינו שאם הכדור פוגע בשופט אז הוא עוצר ומחזיר את הכדור לקבוצה שאיבדה
רשמתי שפעם זה היה ככה ושלדעתי שינו. בכדורסל לא שינו את זה עדיין. באסה אבל זה מה יש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

סומך כתב: 24 אוקטובר 2022, 22:59
אם הכדור עובר לקבוצה היריבה עקב הפגיעה בשופט אז הוא עוצר כמו שתיארת, אם הוא נשאר אצל אותה קבוצה אז הוא לא עוצר.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  770 לייקים

אני מבין בדיעבד שזאת החוקה ואין מה לעשות, חוץ מלהתעצבן על זה שהוא לא טורח לפחות לעמוד על הקו או משהו כזה ושהוא בסלואו מושן לא ממש ניסה לברוח מהכדור, רק רוצה להגיב על הטענה ש״לא בגלל זה הפסדנו, הפסדנו בגלל העונשין״ - עובדתית זאת לגמרי אחת הסיבות בגללן הפסדנו פשוט מהעובדה הפשוטה שאם הכדור לא פוגע בספי שמש ויוצא החוצה למכבי יש פוזשן אחד פחות שבו היא קלעה שלשה ולכן אנחנו מנצחים בתום הזמן החוקי.
shaharot
קיבל.ה  407 לייקים

פרימו לוי כתב: 25 אוקטובר 2022, 00:19 אני מבין בדיעבד שזאת החוקה ואין מה לעשות, חוץ מלהתעצבן על זה שהוא לא טורח לפחות לעמוד על הקו או משהו כזה ושהוא בסלואו מושן לא ממש ניסה לברוח מהכדור, רק רוצה להגיב על הטענה ש״לא בגלל זה הפסדנו, הפסדנו בגלל העונשין״ - עובדתית זאת לגמרי אחת הסיבות בגללן הפסדנו פשוט מהעובדה הפשוטה שאם הכדור לא פוגע בספי שמש ויוצא החוצה למכבי יש פוזשן אחד פחות שבו היא קלעה שלשה ולכן אנחנו מנצחים בתום הזמן החוקי.
אין לדעת מה יכול היה להיות.. עובדתית בר טימור הגיע לקו כחצי דקה לסוף בפיגור נקודה וקלע 1 מ2. אם היה קולע 2 מ2 היינו מובילים בנקודה והחטאה של מכבי הייתה מצריכה מהם לעשות פאול.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

כדור שפוגע בשופט בטעות , נחשב כאילו פגע בריצפה, כלומר אם השופט נמצא עם שתי רגליו בתוך המגרש פשוט ממשיכים לשחק.
כדור שפוגע בשופט כאשר אחת מרגליו במגע עם קו החוץ ( או כאשר הוא נמצא עם שתי רגליו מחוץ לתחום ) הכדור נחשב שיצא החוצה ע"י השחקן האחרון שנגע בו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  54 לייקים

redead כתב: 24 אוקטובר 2022, 13:00
אדום עד לגרדום כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:36 לא הפסדנו בגלל האסיסט, אפילו הובלנו לאחר מכן.
לא שמרנו
ריבאונד הגנה
לא קלענו שלשות
מהלך אחרון רע מאוד
זה נשמע כאילו הפסדנו לקרית אתא ולא לקבוצת יורוליג. אפשר להירגע, שיחקנו טוב מאוד (למעט העונשין) ובלי הפוקס שלהם עם ההחתמה של בראון הם היו מפסידים
redead
קיבל.ה  415 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 26 אוקטובר 2022, 00:49
לא שמרנו
ריבאונד הגנה
לא קלענו שלשות
מהלך אחרון רע מאוד
זה נשמע כאילו הפסדנו לקרית אתא ולא לקבוצת יורוליג. אפשר להירגע, שיחקנו טוב מאוד (למעט העונשין) ובלי הפוקס שלהם עם ההחתמה של בראון הם היו מפסידים
חזרנו מבור גודל שלא האמנתי שנחזור אליו וזה מצוין.
להגיד ששיחקנו טוב ? חוץ ממנפורד וטיפה קריי , לא באמת הרגשתי שהשחקנים שלנו במשחק
זה שהם קבוצת יורוליג לא ממש מזיז לי, כדי לקחת תואר נצטרך כנראה לנצח את הקבוצת יורוליג הזאת
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  54 לייקים

redead כתב: 26 אוקטובר 2022, 12:59

לא שמרנו
ריבאונד הגנה
לא קלענו שלשות
מהלך אחרון רע מאוד
זה שהם קבוצת יורוליג לא ממש מזיז לי, כדי לקחת תואר נצטרך כנראה לנצח את הקבוצת יורוליג הזאת
זה שלא מזיז לך שהם קבוצת יורוליג (למרות שבתכלס הם פחות בגלל שהם לא יכולים לרשום את כל הזרים) לא אומר שהם לא מוכשרים וארוכים ופיזיים יותר מכל קבוצה אחרת שפגשנו עד עכשיו, לכן מן הסתם נראה פחות טוב מולם מאשר מול הרצליה או לונדון ליונס.
redead
קיבל.ה  415 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 26 אוקטובר 2022, 14:50

זה שלא מזיז לך שהם קבוצת יורוליג (למרות שבתכלס הם פחות בגלל שהם לא יכולים לרשום את כל הזרים) לא אומר שהם לא מוכשרים וארוכים ופיזיים יותר מכל קבוצה אחרת שפגשנו עד עכשיו, לכן מן הסתם נראה פחות טוב מולם מאשר מול הרצליה או לונדון ליונס.
עדיין החגיגה שהלכה אצלנו מתחת לסל היית ברמה של קבוצת קטסל נגד נ.ב.א
מבין שזה מה שיש אבל מבאס.
רק הפועל
קיבל.ה  1446 לייקים

לא שמרנו
ריבאונד הגנה
לא קלענו שלשות
מהלך אחרון רע מאוד
לא כנראה, בטוח הם יהיו שם תמיד כי אין קבוצה אחרת שתוכל לעצור אותם לפניי
שליחת תגובה