הבושה הגדולה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

@הוקיץ' @בני12
ברור שהיתה פרובוקציה של האוהדים. אז מה? שוטרים אמורים להיות מאופקים ולא להגיב לפרובוקציות בצורה כזאת.
ואני גם לא חושב שזה משהו אישי נגד האולטראס, אותו דבר קורה לעוד הרבה אוהדים מקבוצות אחרות ובהפגנות מכל הקשת (חרדים, אתיופים, שמאלנים).
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

Frenzy כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:41 @הוקיץ' @בני12
ברור שהיתה פרובוקציה של האוהדים. אז מה? שוטרים אמורים להיות מאופקים ולא להגיב לפרובוקציות בצורה כזאת.
ואני גם לא חושב שזה משהו אישי נגד האולטראס, אותו דבר קורה לעוד הרבה אוהדים מקבוצות אחרות ובהפגנות מכל הקשת (חרדים, אתיופים, שמאלנים).
מישהו פה הצדיק את המשטרה? חבורה של פושעים.
אתה חושב אבל שמישהו באולטראס אי פעם תהה אם יש קשר כלשהו בין זה שהוא זורק כיסא על שוטר לכך שילד מסכן חוטף מכות אחר כך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:44
אתה חושב אבל שמישהו באולטראס אי פעם תהה אם יש קשר כלשהו בין זה שהוא זורק כיסא על שוטר לכך שילד מסכן חוטף מכות אחר כך?
לצורך הדיון הזה (האם היו צריכים לצאת מהאולם), זה לא מעניין אותי מה האולטראס שזורק כיסא חושב כמו שלא מעניין אותי מה החרדי שיורק על השוטר חושב, שום דבר לא נותן לגיטימציה לשוטרים להתנהג ככה ולכן אני חושב שהיציאה מהאולם היתה נכונה.
האם האולטראס צריכים לקחת אחריות על עצמם ולא לזרוק כסאות, כנראה שכן, אבל זה דיון אחר (בעיניי)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

עם כל הכעס שיש לי על אלימות המשטרה , ואני תמיד אומר שבכל שנותיי במגרשים הכי אלימים ומזיקים הם השוטרים.
מה שעולה לי לראש עכשיו זה: "אם אתה משחק באש , אל תתפלא אם תקבל כוויות".
יהלום14אדום
קיבל.ה  555 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אוקטובר 2022, 10:57 זה שהמשטרה מתנהלת כמו כנופיית רחוב זה לא חדש. השוטרים שרואים בסרטון הם חבורה של עבריינים וצריכים להיות מאחורי סורג ובריח.
יחד עם זאת, להניח שזו אלימות ללא פרובוקציה? אצל האולטראס? נו בחייאת. הם חיים בשביל ריבים עם המשטרה ומזמן איבדו את הזכות להנות מחמת הספק.
רק נכנסים ליציע כבר מככבים שירים נגד המשטרה
ועדיין, לא מאשים אף אחד שמקבל מכות מהמשטרה, שוטר חייב להיות אדם מאופק שמטרתו העיקרית היא לשמור על שלום הציבור,
בפועל הם חבורת עבריינים במדים שעושים בדיוק את ההיפך (מבחינתי רובם, אבל לא כולם)
יאללה הביתה!!!
yos
קיבל.ה  65 לייקים

מי שזכה להיות בפאריז בשבוע שעבר, ראה איך מתנהלת משטרה שיודעת לעבוד עם קהל בעייתי.
לא נלחצים, לא מתרגשים, לא מחפשים להתעמת ולא באים להרביץ.
באים מצויידים כמו שצריך, מאורגנים ומסודרים, ולא מתרגשים גם מפרובוקציות של הקהל.
לא נכנסים ליציע, לא מתרגשים מקצת אבוקות ועשן. עובדים מסודר ומהר, בלי להיכנס לתוך הקהל באלימות.
בסוף, כשהובילו את כל הקהל לכיוון תחנת המטרו, רבים אמרו להם תודה על האיפוק.
כך צריכה להתנהל משטרה.
במקום זאת, יש לנו בארץ חבורת ערסים במדים, שרק מחפשת לפרוק את העצבים שלה על האוהדים. יש לנו מפכ"ל שיצא ממג"ב, ושר בט"פ שהוא כלום ושום דבר.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

כן. ברור. השוטרים הצרפתיים היו מגלים 0 סבלנות אם היו זורקים את האבוקות לפרקט או מעיפים כוס קולה על שחקן באמצע התקפה. מניח שהם היו אפילו מרימים את הקולה ומחזירים אותה לבעליה.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

yos כתב:מי שזכה להיות בפאריז בשבוע שעבר, ראה איך מתנהלת משטרה שיודעת לעבוד עם קהל בעייתי.
לא נכנסים ליציע, לא מתרגשים מקצת אבוקות ועשן. עובדים מסודר ומהר, בלי להיכנס לתוך הקהל באלימות.
כך צריכה להתנהל משטרה.
במקום זאת, יש לנו בארץ חבורת ערסים במדים, שרק מחפשת לפרוק את העצבים שלה על האוהדים. יש לנו מפכ"ל שיצא ממג"ב, ושר בט"פ שהוא כלום ושום דבר.
גם אתמול הודלקו אבוקות ביציע, השוטרים לא נכנסו, לא עצרו, לא עשו כלום וגם התקשורת לא ציקצקה. עכשיו תארו לכם שהאבוקות היו נדלקות ביציע של הפועל ולא של מכבי… מה קופמן המהמר הכפייתי היה אומר, מה בית הדין היה עושה, כמה המשטרה היתה משתוללת…

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםyosofri
yos
קיבל.ה  65 לייקים

האדס כתב: 24 אוקטובר 2022, 16:44 כן. ברור. השוטרים הצרפתיים היו מגלים 0 סבלנות אם היו זורקים את האבוקות לפרקט או מעיפים כוס קולה על שחקן באמצע התקפה. מניח שהם היו אפילו מרימים את הקולה ומחזירים אותה לבעליה.
בפאריז היתה רשת. אי אפשר היה לזרוק את האבוקות לפרקט.
עוד אלמנט של היערכות נכונה.
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

Segev כתב: 24 אוקטובר 2022, 17:33
yos כתב:מי שזכה להיות בפאריז בשבוע שעבר, ראה איך מתנהלת משטרה שיודעת לעבוד עם קהל בעייתי.
כך צריכה להתנהל משטרה.
גם אתמול הודלקו אבוקות ביציע, השוטרים לא נכנסו, לא עצרו, לא עשו כלום וגם התקשורת לא ציקצקה. עכשיו תארו לכם שהאבוקות היו נדלקות ביציע של הפועל ולא של מכבי… מה קופמן המהמר הכפייתי היה אומר, מה בית הדין היה עושה, כמה המשטרה היתה משתוללת…

Sent from my iPhone using Tapatalk
בכלל לא התייחסו לזה השדרן אמר שהדליקו זיקוק וזהו
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

יש דברים שהם מעבר למשחק ספורט, גם לדרבי. ברגע ששוטרים מרביצים לאנשים בלי הבחנה (אני לא מדבר מהטוויטר כי זה לא מעביר את החומרה הסרטונים שרואים שם, מספיק היה לעמוד שם במסדרון במחצית כדי לראות את זה), מזיז אתם יודעים את מה המשחק הזה עם אירועים כאלה, והוא מאבד כל ערך.
שוטרים הרביצו לאנשים שבאמת לא עשו כלום, אני עמדתי שם ושוטר שאל "עוד מישהו רוצה?" כשאנשים הלכו הצידה.
תפסו שם אנשים בברוטליות כאילו הם עוצרים מחבלים, ללא שום הצדקה.
עכשיו שאלה אמיתית לכל המצקצקים - אם היו עושים את זה לאח שלכם הקטן או לבן שלכם ושאר הקהל היה יוצא כהבעת סולידריות ולא היו מוכנים לעבור על זה לסדר היום, גם הדרבי מעל הכל והייתם רואים את זה כהפקרה? אם הבן שלכם היה מוחזק ככה מהצוואר, נזרק על הרצפה, נדחף החוצה מהאולם. אותו דבר? היה מעניין אותכם רק המשחק? כי אם התשובה היא "כן" אז סבבה.
אני לא סנגור של אף אחד, אבל המשחק אתמול איבד ערך אחרי מה שקרה במסדרון, דחפו אנשים בכל הכח וחיפשו את האקשן. אוהדי ספורט הם לא עבריינים.
הם פשוט פראיירים שתמיד יגיעו וישלמו לא משנה מה או מי יעשה להם.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

מה עם חילאי? צייץ?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Scofield כתב: 24 אוקטובר 2022, 17:49 יש דברים שהם מעבר למשחק ספורט, גם לדרבי. ברגע ששוטרים מרביצים לאנשים בלי הבחנה (אני לא מדבר מהטוויטר כי זה לא מעביר את החומרה הסרטונים שרואים שם, מספיק היה לעמוד שם במסדרון במחצית כדי לראות את זה), מזיז אתם יודעים את מה המשחק הזה עם אירועים כאלה, והוא מאבד כל ערך.
שוטרים הרביצו לאנשים שבאמת לא עשו כלום, אני עמדתי שם ושוטר שאל "עוד מישהו רוצה?" כשאנשים הלכו הצידה.
עכשיו שאלה אמיתית לכל המצקצקים - אם היו עושים את זה לאח שלכם הקטן או לבן שלכם ושאר הקהל היה יוצא כהבעת סולידריות ולא היו מוכנים לעבור על זה לסדר היום, גם הדרבי מעל הכל והייתם רואים את זה כהפקרה? אם הבן שלכם היה מוחזק ככה מהצוואר, נזרק על הרצפה, נדחף החוצה מהאולם. אותו דבר? היה מעניין אותכם רק המשחק? כי אם התשובה היא "כן" אז סבבה.
אני לא סנגור של אף אחד, אבל המשחק אתמול איבד ערך אחרי מה שקרה במסדרון, דחפו אנשים בכל הכח וחיפשו את האקשן. אוהדי ספורט הם לא עבריינים.
הכל פה נכון, חוץ מהקטע של אוהדי הספורט הם לא עבריינים. האולטראס של הפועל הם אחושרמוטה עבריינים. אני לא צריך שום סרטון כדי לדעת מי התחיל עם האלימות, וזה לא השוטרים.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

ארדיטי כתב: 25 אוקטובר 2022, 08:38
Scofield כתב: 24 אוקטובר 2022, 17:49 יש דברים שהם מעבר למשחק ספורט, גם לדרבי. ברגע ששוטרים מרביצים לאנשים בלי הבחנה (אני לא מדבר מהטוויטר כי זה לא מעביר את החומרה הסרטונים שרואים שם, מספיק היה לעמוד שם במסדרון במחצית כדי לראות את זה), מזיז אתם יודעים את מה המשחק הזה עם אירועים כאלה, והוא מאבד כל ערך.
הכל פה נכון, חוץ מהקטע של אוהדי הספורט הם לא עבריינים. האולטראס של הפועל הם אחושרמוטה עבריינים. אני לא צריך שום סרטון כדי לדעת מי התחיל עם האלימות, וזה לא השוטרים.
אני אמרתי "אוהדי ספורט". לא משנה לי מי התחיל ואם הוא קשור לאולטראס או לא, אם התוצאה היא אלימות כלפי אוהדי הפועל, וזה מה שהיה שם. אגב, הכל התחיל כי הוציאו את הילד בברוטליות החוצה כאילו הוא עבריין מורשע כי עבר מעל גדר (לא מצדיק את המעשה). יכלו לבוא ולהגיד לו "החוצה". לא נראה לי שהוא היה מתחיל ללכת מכות (ככה שאני לא ככ בטוח מי התחיל באלימות). באופן טבעי אנשים התערבו. תמיד יהיו את אלה שיחפשו את האקשן והלאגן אצלנו, זה ברור וזה טבעי לאוהדי כדורגל ואין איך לנסות לשנות את זה. לא הייתי אומר "כל האולטראס עבריינים" אבל זה לא משנה כי בסופו של דבר שוטרים שם התנהגו לאוהדים בצורה מזוויעה ועבריינית ואין לזה הצדקה, מי התחיל לא רלוונטי... סתם אנשים נדחפו החוצה, סתם הייתה שם הוצאת עצבים, שוטרים שנתנו אגרופים. יש לי סרטון שצלימתי בסופו שוטר מגיע ואומר "עוד מישהו רוצה?"
לא חסר עבריינים, לא חסרים אנסים, לא חסרים רוצחים. יש ככ הרבה דברים לטפל בהם במקום להיות גיבור גדול על אוהדי ספורט.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךShacham
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

מדהים אותי שמצד אחד אין ערך לספורט כשמדובר באלימות שוטרים, ומצד שני יש ערך לספורט כאשר זורקים חפצים על שחקנים ושוערים של היריב, כאילו זאת לא אלימות. כאילו זריקת כדורים בזמן משחק כדורגל לא הורגת את ערך הספורט.
הייתי בטוח שההם מעבר לכביש רואים בזה מעלה להפריע למשחק העיקר להשיג את התוצאה (ע״ע אמנון אבידן ובארי לייבוביץ׳), אבל כמו בפוליטיקה, יש עקרונות מאוד ברורים, תגיד לי מי הקורבן ואגיד לך באיזה צד אני.
ושלא ישתמע מכך שאני בעד אלימות שוטרים, חוויתי את זה גם בעצמי לפני כמה שנים וזה מאוד לא נעים, ועדיין אותם אוהדים שאומרים שאין ערך לספורט כשיש אלימות שוטרים לא יהססו לזרוק מצית על פניני כמה שבועות אחר כך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךAsafasraf
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

הלך המומנטום כתב: 25 אוקטובר 2022, 12:52 אותם אוהדים שאומרים שאין ערך לספורט כשיש אלימות שוטרים לא יהססו לזרוק מצית על פניני כמה שבועות אחר כך.
לא הבנתי. אם אמרתי שאין ערך למשחק שבמחצית שלו אוהדים מקבלים אגרופים, קבעת שאני זורק מציתים?
אז תתפלא, מעולם לא זרקתי כלום לדשא. וכל פעם שהיו אירועי אלימות משטרתית בשער 5 במהלך השנים (והיו) אמרתי בדיוק מה שאמרתי פה.
לכל אחד יש את הקו האדום שלו מבחינת איבוד ערך ספורטיבי. מבחינתי - זריקת אלף כדורים, אלף מציקים, אלף כוסות שתיה ואלף אבוקות - לא תיהיה שקולה בחיים להרמת יד על אנשים שלא עשו כלום. איך אפשר להשוות בכלל ואיך זה אותו דבר מבחינתך?

כנ"ל אם זה אוהד מכבי.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

Scofield כתב: 25 אוקטובר 2022, 16:03
הלך המומנטום כתב: 25 אוקטובר 2022, 12:52 אותם אוהדים שאומרים שאין ערך לספורט כשיש אלימות שוטרים לא יהססו לזרוק מצית על פניני כמה שבועות אחר כך.
לא הבנתי. אם אמרתי שאין ערך למשחק שבמחצית שלו אוהדים מקבלים אגרופים, קבעת שאני זורק מציתים?
אז תתפלא, מעולם לא זרקתי כלום לדשא. וכל פעם שהיו אירועי אלימות משטרתית בשער 5 במהלך השנים (והיו) אמרתי בדיוק מה שאמרתי פה.
לכל אחד יש את הקו האדום שלו מבחינת איבוד ערך ספורטיבי. מבחינתי - זריקת אלף כדורים, אלף מציקים, אלף כוסות שתיה ואלף אבוקות - לא תיהיה שקולה בחיים להרמת יד על אנשים שלא עשו כלום. איך אפשר להשוות בכלל ואיך זה אותו דבר מבחינתך?

כנ"ל אם זה אוהד מכבי.
הוא לא אמר שזה אותו דבר.
הוא אמר ששניהם גורמים לאובדן ערך ספורטיבי של המשחק (בעיני כמעט כל האוהדים שהם לא אולטראס)
אז מאד נחמד שאתה שם את הקו האדום שלך במקום מסוים (שנוח לך) אבל רוב הציבור שם אותו במקום אחר
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

בני12 כתב: 25 אוקטובר 2022, 16:45
Scofield כתב: 25 אוקטובר 2022, 16:03

כנ"ל אם זה אוהד מכבי.
הוא לא אמר שזה אותו דבר.
הוא אמר ששניהם גורמים לאובדן ערך ספורטיבי של המשחק (בעיני כמעט כל האוהדים שהם לא אולטראס)
אז מאד נחמד שאתה שם את הקו האדום שלך במקום מסוים (שנוח לך) אבל רוב הציבור שם אותו במקום אחר
זכותי וזכותך לחשוב משהו אחר, לא?
יש הבדל. יש פגיעה פיזית בבן אדם ויש הפרעה למשחק ספורט על ידי זריקת כדור או אבוקה.
יש לאבד ערך ספורטיבי כי פוגעים בחוקים של המשחק ומפריעים למהלך שלו שזה דבר אחד, ויש לחזור פצוע ממגרש ספורט/להזרק ממנו ללא סיבה.
האלימות פה היא ממש לא אותה אלימות. לבוא ולהרביץ לבן אדם זה ממש לא כמו לזרוק כדור למשטח.
אני בכלל לא דיברתי על זריקת החפצים. אמרתי נטו שאלימות נגד אוהדים זה סיבה לאובדן ערך ספורטיבי.
אנשים פה יצאו על אוהדי הפועל שיצאו החוצה מהמגרש בגלל האירוע הזה. זה הדבר היחיד שדיברתי עליו.
אתם אלא שקישרתם את זה לזריקת חפצים. מה קשור בכלל אחד לשני.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אני לא מכיר את כל זורקי המצתים על שחקנים ואני לא יודע מה אתה עשית או עושה במגרשים, אבל אין לי ספק שקיימים המון אנשים שמבחינתם זריקת מצתים על שחקני היריבה, היא לגיטימית אבל אלימות שוטרים היא חציית קו אדום.
ברור שלא מדובר באותה רמה של אלימות אבל בשניהם זו אלימות פיזית שהורסת את הערך הספורטיבי.
ולגבי ההשוואה השנייה - גם זריקת חפצים לשם עצירת משחק וגם אלימות משטרתית זו בריונות. אחת פיזית ואחת שהורסת לאלפי אנשים את החווייה שלשמה שילמו ובאו לראות משחק.

אם כמות הדם וכמות העצמות הסדוקות / שבורות זה המדד לקו האדום אז זה עצוב מאוד!!
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

Frenzy כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:58
לצורך הדיון הזה (האם היו צריכים לצאת מהאולם), זה לא מעניין אותי מה האולטראס שזורק כיסא חושב כמו שלא מעניין אותי מה החרדי שיורק על השוטר חושב, שום דבר לא נותן לגיטימציה לשוטרים להתנהג ככה ולכן אני חושב שהיציאה מהאולם היתה נכונה.
האם האולטראס צריכים לקחת אחריות על עצמם ולא לזרוק כסאות, כנראה שכן, אבל זה דיון אחר (בעיניי)
לזרוק כסא (וגם לירוק, אבל פחות) זאת לא פרובוקציה, זאת תקיפה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

Frenzy כתב: 24 אוקטובר 2022, 11:58
זה מאוד מעניין, כי אנחנו יודעים טוב מאוד מה קורה לאדם שעובר על החוק ושוטרים באים להוציא אותו מהיציע - עשרות אוהדים קופצים על השוטרים במקום לתת להם לעשות את העבודה שלהם.
ובסוף מתלוננים שהמשטרה פורעי חוק. בואו נעשה נסיון, כשאדם שזורק מצית למגרש והמשטרה באה להוציא אותו תנו לה לעבוד ואז נראה איך הכל ייראה. או שמבחינתכם לזרוק מצית או כסא על אנשים זה לגיטימי חוקי ואתי לחלוטין
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

להגיד מי יותר גרוע בשביל להצדיק בין האולטראס למשטרה זה לא באמת חכם או מועיל למשהו

המשטרה בארץ (ולא רק בארץ) הם עבריינים במדים שרק מחפשים להוציא את הערסיות שלהם על כל אחד בגלל התעודת שוטר המסכנה שלהם שנותנת להם ביטחון
אולטראס הפועל ארגון נרקסיסטי עם קמצוץ של אכפתיות למצב המועדון בכדורגל וגם בכדורסל. שמההכירות שלי יש חלק מכובד שם שבגלל לא אוהד את הפועל וסתם בא בשביל הבלאגנים והפירוטכניקה

מי יותר בעייתי? ברור שהמשטרה. ברור ברור ברור שהמשטרה איך זה בכלל דיון? מה שהם עשו וזה לא הפעם האחרונה שהם יעשו את זה. ולא רק באירועי ספורט. זה לא יותר מבושה וצריך להעלות מודעות לדבר בזה

לא כיף בכלל לראות שבגמר גביע פאקינג דרבי חצי מהקהל שלך הלך אבל מצד שני לא הייתי שם אז אני לא יכול לשפוט אף אחד
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אני בכלל לא נכנס למי יותר בעייתי, זו ההשוואה שלכם, אני חושב ששני הדברים מזעזעים באותה מידה. מבחינתי להגיד שהמשטרה אלימה ולהצדיק זריקת מצתים, כדורים, כוסות שתייה וגלילי נייר זו צביעות לשמה.
אני לא נכנס לכל משתמש או אדם ובודק לגבי דעתו על אלימות המשטרה אל מול אלימות האולטראס אבל ברור לי שקיימים המון אנשים באולטראס שיוצאים נגד אלימות המשטרה ומראים כמה אלימות היא כלי נורא ומחריב את האווירה והמשחקים אבל מצדיקים וחלקם אף זורקים חפצים ומשתמשים באלימות בשדה המשחק. ואל תגידו לי שאלה אנשים שונים. וזו צביעות!!!
Asafasraf
קיבל.ה  767 לייקים

המשטרה כאן פח, ועדיין אני מעל ל-35 שנים במגרשים, לדעתי בסביבות ה-1500 משחקים (חלקם אפילו עם מנוי לשער 5) ובשום שלב לא הייתי קרוב לעימות עם שוטר.
אצלנו, זה פשוט: כל פעם שיראו שוטר, יתחיל הבלגן.
מתי ראיתם אוהד מוצא משער 1/2/7 בבלומפילד או שיש שם קטטה עם שוטרים?
זה לא ברור שגם האולטראס מחפשים את החיכוך?
המצחיק הוא שאנשים רושמים על אלימות שוטרים זו פגיעה בספורטיביות ואובדן ערך, אבל אלימות של אוהד כלפי שחקן...
שליחת תגובה