הפועל - פאריס בסקטבול, מח, 2, 19.10 רביעי 21:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

ה-MVP נבחרים אוטומטית לפי המדד הכי גבוה. ג׳ייקובן סיים עם מדד 39, כמו יאנג וסוקו.
מה שכן, מעניין אם היורוליג עושים ספירה מחדש לסטטיסטיקה. במשחק נגד לונדון, בסטטיסטיקה תוך כדי המשחק רשמו את האלי-אופ של ג׳ייקובן להורד כסל של ג׳ייקובן, ואחר כך תיקנו את זה לאסיסט של ג׳ייקובן להורד.
במשחק אתמול אני די בטוח שלקחו לג׳ייקובן לפחות שני אסיסטים לבר טימור שלא נרשמו לו. אחד מהם זה היה האסיסט במתפרצת אחרי הבלוק של הורד, רק שבסטטיסטיקה לא נרשם בלוק להורד ונתנו להורד את האסיסט של ג׳ייקובן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

שתיהיה בריא , מאיפה אתה יודע את כל הדברים האלה?!?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaאדום אש
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:ה-MVP נבחרים אוטומטית לפי המדד הכי גבוה. ג׳ייקובן סיים עם מדד 39, כמו יאנג וסוקו.
מה שכן, מעניין אם היורוליג עושים ספירה מחדש לסטטיסטיקה. במשחק נגד לונדון, בסטטיסטיקה תוך כדי המשחק רשמו את האלי-אופ של ג׳ייקובן להורד כסל של ג׳ייקובן, ואחר כך תיקנו את זה לאסיסט של ג׳ייקובן להורד.
במשחק אתמול אני די בטוח שלקחו לג׳ייקובן לפחות שני אסיסטים לבר טימור שלא נרשמו לו. אחד מהם זה היה האסיסט במתפרצת אחרי הבלוק של הורד, רק שבסטטיסטיקה לא נרשם בלוק להורד ונתנו להורד את האסיסט של ג׳ייקובן.
מהזווית שלי במגרש הלייאפ מול לונדון באמת היה נראה כמו שלשה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שליחת תגובה