NBA עונת 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להרבה אנשים נמאס מאורך המשחק וכמות ההפסקות הארוכות , כולל חובבי המשחק.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אין הפסקות כל כך ארוכות. סתם דור עם בעיות נפשיות שהכל צריך להיות אינסטנט.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אבל זה הדורות הבאים.
אי אפשר להתעלם מהם לנצח…
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

3 דקות פסק זמן? מה זה? מייגע מאד.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

its-sick כתב:מיאמי לא קבוצה טובה במיוחד, אבל לוחמת עם נשמה. אני חושב שהתיאור הזה די מתאים גם לכם.
ינצחו אלו שיהיה להם כוח רצון יותר חזק.
לא ראיתי משחק מלא אבל ממה שנראה מהתקצירים, הסטטיסטיקה והכתבות זה שבאטלר התחפש לג'ורדן, הקליעה לשלוש של מיאמי ברמות היסטוריות (למעט הבוקר) ושהמאמן של מילווקי חירבן במכנסיים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

De Niro כתב: 27 אפריל 2023, 08:44 3 דקות פסק זמן? מה זה? מייגע מאד.
זה בין 2 וחצי לשלוש ורבע, לפי החלטת הטלוויזיה. במשחקים שמשודרים רק מקומית זה 2 וחצי דקות, רק אלו שמשודרים ארצית (שם הכסף הגדול של הליגה) יש את המקסימום.
הרייטינג של ה NFL הרבה יותר גבוה, ושם משחקים נטו 11 עד 15 דקות מתוך שלוש וחצי שעות.
בייסבול לא הרבה יותר טוב. אם כבר, ה NBA הוא עם נטו משחק הכי גדול מבין המשחקים הגדולים באמריקה.

ויופי שבכדורגל אין פסקי זמן, בגלל זה שחקנים נחים על המגרש ורוב המשחק ברוב המשחקים בעולם לא קורה כלום רוב הזמן. שעמום מחץ.
לפחות בכדורסל אני יודע מתי אפשר ללכת לשירותים או להביא נשנוש.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד כתב: 27 אפריל 2023, 08:43 אבל זה הדורות הבאים.
אי אפשר להתעלם מהם לנצח…
למה אין בכלל תלונות לפוטבול, אותו רואים באמריקה בערך 50% מהאוכלוסיה, אבל יש בכדורסל בו צופים בקושי 5%?
לדעתי זה אנשים שלא באמת אוהבים את המשחק. אם היו אוהבים כמו שהם אוהבים פוטבול (שבו יושבים שעות ומחכים), לא היינו שומעים מילה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

פישונט כתב: 27 אפריל 2023, 09:00
its-sick כתב:מיאמי לא קבוצה טובה במיוחד, אבל לוחמת עם נשמה. אני חושב שהתיאור הזה די מתאים גם לכם.
לא ראיתי משחק מלא אבל ממה שנראה מהתקצירים, הסטטיסטיקה והכתבות זה שבאטלר התחפש לג'ורדן, הקליעה לשלוש של מיאמי ברמות היסטוריות (למעט הבוקר) ושהמאמן של מילווקי חירבן במכנסיים
ראינו שבפלייאין מול אטלנטה מיאמי לא תפקדו. אם מילווקי היו שומרים כמו בני אדם הם היו עושים סוויפ. מיאמי באמת קבוצה בינונית מאד.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:
De Niro כתב: 27 אפריל 2023, 08:44 3 דקות פסק זמן? מה זה? מייגע מאד.
זה בין 2 וחצי לשלוש ורבע, לפי החלטת הטלוויזיה. במשחקים שמשודרים רק מקומית זה 2 וחצי דקות, רק אלו שמשודרים ארצית (שם הכסף הגדול של הליגה) יש את המקסימום.
הרייטינג של ה NFL הרבה יותר גבוה, ושם משחקים נטו 11 עד 15 דקות מתוך שלוש וחצי שעות.
בייסבול לא הרבה יותר טוב. אם כבר, ה NBA הוא עם נטו משחק הכי גדול מבין המשחקים הגדולים באמריקה.

ויופי שבכדורגל אין פסקי זמן, בגלל זה שחקנים נחים על המגרש ורוב המשחק ברוב המשחקים בעולם לא קורה כלום רוב הזמן. שעמום מחץ.
לפחות בכדורסל אני יודע מתי אפשר ללכת לשירותים או להביא נשנוש.
הטענה העיקרית היא לזמן הברוטו ולא לזמן הנטו.
המשחקים ב-NBA הם כבר מזמן לא משחקים רק של אמריקה , אלא משחקים שמשודרים בכל העולם , ולכן צריך לשקול גם את זה.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 27 אפריל 2023, 08:32 מיאמי לא קבוצה טובה במיוחד, אבל לוחמת עם נשמה. אני חושב שהתיאור הזה די מתאים גם לכם.
הכל תלוי בג'ימי...
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בכל העולם יש בעיה של שעות המשחקים, לכן שום שינוי לא באמת יעזור ותמיד תהיינה תלונות.
ברוטו?
משחק NBA לוקח כיום ברוטו רק שעתיים ורבע מההתחלה הרשמית ורק שעתיים וחמש דקות מזמן ההתחלה האמיתי (כמעט תמיד בליגה הרגילה, ממש נדיר שיותר).
זה הרבה פחות מפוטבול ובייסבול, וזה גם לא הרבה יותר מכדורגל שלוקח מאז תוספות הזמן כמעט שעתיים.
בזכות פסקי הזמן והמנוחות, השחקנים הטובים משחקים יותר דקות והמשחק יותר איכותי.

אני באמת רוצה שכל מי שמתלונן יסביר לי למה הוא מתלונן דווקא על ה NBA ולא על כל ספורט אחר.
لا إله
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

גם לטעמי הדקות האחרונות של המשחקים ב-נבא נמתחות יתר על המידה. ובבייסבול דווקא נעשה מאמץ רציני השנה לזרז הליכים ולקצר אינינגס ומשחקים, ובכלל להפוך את המשחק למענין יותר.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.boston.com/sports/boston-ce ... rden-poll/
NBA players voted TD Garden as the place with the best fans in the league
The Athletic surveyed more than 100 NBA players anonymously. Boston has the best fans, they say.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

דיי מטורף שמילוואקי עפו בסיבוב הראשון שהם פייבוריטים לאליפות.
גולדן סטייט גנבו את הביתיות ויגמרו את הסיפור בבית.
חשבתי אחרי המשחק הרביעי שבוסטון נראים נהדר והם מסיימים את הסיפור מול אטלנטה אבל הם כפו עליהם משחק שישי. למרות שאני מאמין שהם יעברו את אטלנטה כבר לא כל כך בטוח שהם עוברים את פילדלפיה, סדרה קלאסית שתלך ל-7 משחקים.

הרבה שנים שהליגה לא הייתה כל כך שיוויונית, כל קבוצה יכולה לקחת אליפות, תענוג לצופים.
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

השקט שהשתרר כאן? זה הצליל של שלשת ״רק רשת״ של הארדן :sh-wink:
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

רדפוקס כתב: 27 אפריל 2023, 12:51הרבה שנים שהליגה לא הייתה כל כך שיוויונית, כל קבוצה יכולה לקחת אליפות, תענוג לצופים.
זאת השנה עם הרמה הכי נמוכה בליגה מזה שנים רבות.
זה שוויוני כי אין אף קבוצה ממש טובה.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדילד בן 6
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בוסטון עשו מלא שטויות בהתקפה בשתי הדקות האחרונות ושילמו ביוקר רב.יהיה להם קשה לצאת מזה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני חושב שהיום יש לי תשובה לשאלה אם אני מרוצה מהטרייד על דוראנט.
אני לא, הכלום שיש לפיניקס על הספסל בעקבות הטרייד הזה לא היה שווה, מה גם שברידג׳ס היה נותן חלק לא מבוטל ממה שדוראנט נותן גם ככה.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

its-sick כתב:
רדפוקס כתב: 27 אפריל 2023, 12:51הרבה שנים שהליגה לא הייתה כל כך שיוויונית, כל קבוצה יכולה לקחת אליפות, תענוג לצופים.
את האמת זה לא מצב שונה מאז האכילס של דוראנט ב2019
היו שני קבוצות חזקות באמת, קליבלנד עד קיירי וג"ס עד דוראנט

אחרי זה היו לך *על הנייר* קבוצות טובות כמו ברוקלין אבל זה לא באמת. אם יש לך שחקן שמתעסק באסאלם ורוחות ועולם שטוח, השני לא סובל אף אחד בפרנצייז והשלישי שמרגיש כאילו הוא מבזבז את הזמן שם. תוך כדי שהטריידים פגעו בשחקנים שאשכרה נלחמו וניצחו משחקים אז אין למה להגיע

לייקרס 2020 הייתה ממש טובה ומילווקי 21 גם. אבל meh לא קרובות אפילו. קבוצה באמת טובה הייתה מפרקת אותם

אגב כל הקבוצות שמשחקות כדורסל טוב אבל אין להם את השחקן ההוא שבלתי אפשרי להגן עליו אשכרה יש להן סיכוי. זה מה לדעתי ממש יפה כי לא היה לך אליפות כזאת מאז סן אנטוניו
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

מילפורד כתב:אני חושב שהיום יש לי תשובה לשאלה אם אני מרוצה מהטרייד על דוראנט.
אני לא, הכלום שיש לפיניקס על הספסל בעקבות הטרייד הזה לא היה שווה, מה גם שברידג׳ס היה נותן חלק לא מבוטל ממה שדוראנט נותן גם ככה.
קודם כל שום דבר לא גמור ותראה עדיין יש את שנה הבאה (מעבר לזה לא יודע כמה פול וקיידי יכולים לסחוב) ולבנות ספסל זה לא הדבר הכי בלתי אפשרי בעולם
נכון שזה לא אותו דבר אבל עדיין לא התקדמתם (מניח שאתה אוהד פינקס) בלעדיו כל כך חוץ מהגמר ב21. להביא את דוראנט תוך כדי להשאיר את החמישייה זה משהו שקשה מאוד לסרב
דנוור גם קבוצה ממש טובה זה לא שבמצב הנוכחי היה לכם אחרת
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

המחיר היה גבוה מידי לטעמי, בטח לטווח הארוך.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

דנוור שמרו נהדר והראו שיכולים לנצח גם בלי מארי. הפציעה של כריס פול יכולה לגמור לפיניקס את העונה.
הניקס השוו ל-1:1 במשחק לחוץ בו פיגרו רוב הזמן מול הגנה מצויינת של מיאמי ועם באטלר על אזרחי.
ברונסון ורנדל היו טובים אבל נראו שניהם גמורים בסוף המשחק. באטלר בטח יחזור לצמד המשחקים במיאמי וכששתי הקבוצות במאה אחוז, השאלה האם הקבוצתיות של מיאמי תגבר על הכישרון של הניקס.
לייקרס-ג"ס לא מעניין, המנצחת תקבל בראש בגמר המערב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני באמת היחיד פה שחושב שהרמה השנה ממש ממש ממש נמוכה ביחס לשנים קודמות?
אני מתחרפן מתת הרמה במשחקים שאני רואה. גולדן סטייט לייקרס נראה כמו ליגה ארצית, כואב בעיניים. מיאמי ניו יורק היה יותר טוב, אבל לא בהרבה.
גם הסלטיקס שלי שתי דרגות מתחת לשנה שעברה, אם לא יותר.
יש בעיית אימון קשה. קבוצות לא משחקות מאורגן, לא שומרות, לא הולכות על החוזקים שלהם. זה נראה כאילו כל מאמן אומר לשחקן הכי טוב שלו "תשתולל" ולכל השאר "אל תפריעו".
אני אוהב כוכבים עם יכולת אישית גבוהה, אבל לא יכול להיות שכל השאר לא יעשו כלום.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדילד בן 6
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

פישונט כתב: 03 מאי 2023, 11:26 דנוור שמרו נהדר והראו שיכולים לנצח גם בלי מארי. הפציעה של כריס פול יכולה לגמור לפיניקס את העונה.
הניקס השוו ל-1:1 במשחק לחוץ בו פיגרו רוב הזמן מול הגנה מצויינת של מיאמי ועם באטלר על אזרחי.
ברונסון ורנדל היו טובים אבל נראו שניהם גמורים בסוף המשחק. באטלר בטח יחזור לצמד המשחקים במיאמי וכששתי הקבוצות במאה אחוז, השאלה האם הקבוצתיות של מיאמי תגבר על הכישרון של הניקס.
לייקרס-ג"ס לא מעניין, המנצחת תקבל בראש בגמר המערב
ההערה האחרונה שלך הזויה, לייקרס-ווריורס זה גמר המערב האמיתי.
לא לדנוור ובטח לא לפיניקס יש בכלל מה לחפש בסדרה מולן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עד עכשיו בפלייאוף, שתי הקבוצות ב"גמר המערב האמיתי" נראות רע מאד. דנוור תקרע כל אחת מהן. זאת קבוצת המערב היחידה שמשחקת כמו קבוצה.
لا إله
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

דנוור נראו אדירים עד עכשיו. יכול להיות שההתרשמות מוטה בגלל חולשת היריבות אבל הם מזכירים לי את הכדורסל הנהדר של מילווקי לפני שנתיים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

its-sick כתב: 02 מאי 2023, 09:10
אולי, בכל אופן זה לא סותר את מה שרשמתי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה סותר את המשפט על התענוג. סבלתי מרוב המשחקים בהם צפיתי. תת רמה של כדורסל.
لا إله
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

its-sick כתב:זה סותר את המשפט על התענוג. סבלתי מרוב המשחקים בהם צפיתי. תת רמה של כדורסל.
זה כי אתה לא רואה מספיק את הניקס
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

המשחק של הסלטיקס בפילי נראה כמו הניקס נגד מיאמי. מלחמה ללא הפסקה. מקווה שהם לא יתישו אותנו.
لا إله
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

טיטום הוא כל כך השחקן הבינוני הכי טוב בעולם, כל כך לא בין הגדולים. באסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טייטום הוא היחיד מבין כוכבי הליגה שלא מקבל שריקות כשעושים עליו פאולים.
זו אולי בעיית כריזמה, אבל לא בעיית יכולת. קשה לקלוע כשמרביצים לך.
אנחנו גם מרביצים לאמביד, בגלל זה יש לו כל כך הרבה נקודות מהקו.
אנחנו? כמעט ולא מקבלים שריקות על מכות לא פחות פראיות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נמצא מאמן גרוע שלא לוקח פסק זמן בשתי התקפות של משחק עם הכדור ביד פעמיים באותו משחק.בושה וחרפה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב:נמצא מאמן גרוע שלא לוקח פסק זמן בשתי התקפות של משחק עם הכדור ביד פעמיים באותו משחק.בושה וחרפה.
מ.ש.ל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ג'יילן בראון נכנס לחמישיה השניה של העונה, מה שמאפשר לסלטיקס לתת לו חוזה סופר מקס ומבטיח את השארותו לעוד כמה שנים.
היו הרבה דיבורים שאם הוא לא ייכנס הוא יעדיף לחכות ולרחרח בחוץ בעוד שנה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ומי שלא ראה הבוקר את המשחק, אנטוני דייויס כנראה קיבל זעזוע מוח מה שאם נכון סביר שיושיב אותו לשבוע ויכול לתת את הסדרה לאלופה.
لا إله
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

its-sick כתב: 11 מאי 2023, 08:56 ג'יילן בראון נכנס לחמישיה השניה של העונה, מה שמאפשר לסלטיקס לתת לו חוזה סופר מקס ומבטיח את השארותו לעוד כמה שנים.
היו הרבה דיבורים שאם הוא לא ייכנס הוא יעדיף לחכות ולרחרח בחוץ בעוד שנה.
יצא לי להסתמס עם אוהד סלטיקס שטען לגבי בראון שהסלטיקס לא ישלמו כל כך הרבה מעל תקרת המס, ל-3 אנד D כמוהו, שאין לו התקפה חוץ משלשות פנויות
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בראון? נשמע שיש לך בעיות קשות בהבנת הנקרא
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בראון שחקן גדול ובמידה לא מועטה הוא הברומטר של בוסטון. אבל הקבוצה המוכשרת הזו צריכה מאמן מנוסה שמביא תארים. כרגע , אין להם את זה וחבל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

De Niro כתב: 11 מאי 2023, 22:35 בראון שחקן גדול ובמידה לא מועטה הוא הברומטר של בוסטון. אבל הקבוצה המוכשרת הזו צריכה מאמן מנוסה שמביא תארים. כרגע , אין להם את זה וחבל.
על מי היית ממליץ? קורצקי? שרון מימר?
שליחת תגובה