NBA עונת 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

איך הייתי רוצה את יוקיץ לשני משחקים בהפועל וואו. רק שניים לא יותר
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

פומפה כתב:איך הייתי רוצה את יוקיץ לשני משחקים בהפועל וואו. רק שניים לא יותר
בכדורסל הישראלי דווקא מארי היה משמעותי יותר
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

פישונט כתב: 11 יוני 2023, 06:47
פומפה כתב:איך הייתי רוצה את יוקיץ לשני משחקים בהפועל וואו. רק שניים לא יותר
בכדורסל הישראלי דווקא מארי היה משמעותי יותר
מארי מדהים אבל למשחקים מול מכבי אני רוצה קילר בריבאונד ובכללי בצבע
תוסיף לזה גם את הניהול משחק שלו ואת האופציות ריווח לשלוש שהוא נותן וזה מושלם נגדם (ונגד כל קבוצה אחרת גם כמובן).
שלא יתפרש פה שאנחנו צריכים שחקן כזה בשביל לנצח אותם הם בסך הכל מכבי תל אביב, אבל איך הייתי רוצה אותו לשני משחקים מולם
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

פישונט כתב: 30 מאי 2023, 06:26 תודה לסלטיקס ולאוהדים שלה שסידרו לי נצחון בבראקט של העבודה, עוד לפני משחק אחד בגמר.
שנה הבאה המבחן האמיתי שלכם מולנו בגמר המזרח.
דנבר בחמש
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

De Niro כתב:שחקנים טובים?
https://www-cbssports-com.cdn.ampprojec ... itments%2F
כן ממש
אבל הסגל הקודם שלהם גם היה ככה ואפילו יותר טוב והם היו על הפרצוף
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הסלטיקס מתכוננים לשני חוזי הסופרמקס, ומתחילים לחתוך בבשר החי.
שולחים לממפיס את מרקוס סמארט, מקבלים מוושינגטון את פורזינגיס וכן שתי בחירות סיבוב ראשון (שזה שחקני רוטציה זולים לכמה עונות).

אם חשבנו שהעונה הזו היתה חלשה בליגה, נראה שעתיד הליגה עם חוקי השכר החדשים הוא של הרבה קבוצות בינוניות ואף אחת מאד חזקה.
בהפשטה, החוקים מאפשרים רק שני שחקנים יקרים לקבוצה, מה שימנע סופר טימס של שלישיות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

its-sick כתב: 22 יוני 2023, 10:39 הסלטיקס מתכוננים לשני חוזי הסופרמקס, ומתחילים לחתוך בבשר החי.
שולחים לממפיס את מרקוס סמארט, מקבלים מוושינגטון את פורזינגיס וכן שתי בחירות סיבוב ראשון (שזה שחקני רוטציה זולים לכמה עונות).

אם חשבנו שהעונה הזו היתה חלשה בליגה, נראה שעתיד הליגה עם חוקי השכר החדשים הוא של הרבה קבוצות בינוניות ואף אחת מאד חזקה.
בהפשטה, החוקים מאפשרים רק שני שחקנים יקרים לקבוצה, מה שימנע סופר טימס של שלישיות.
פספוס גדול שלא העבירו את הזכויות על ים מדר לוושינגטון
ים מדר עדיין חי
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

its-sick כתב: 22 יוני 2023, 10:39 הסלטיקס מתכוננים לשני חוזי הסופרמקס, ומתחילים לחתוך בבשר החי.

זה יותר ממתבקש, אתה לא יכול לשפוך 60 מיליון על 3 שחקנים שכולם באותן 2 עמדות שנותנים פחות או יותר אותו דבר ולשחק בקו הקדמי עם הורפורד הקשיש שגם אין לו אורך וגם לא מסוגל לייצר כלום ורוברט וויליאמס שגם לו אין סייז והוא שחקן של לובים בלבד, עם האורך הפסיכי של פורזינגס רוברט וויליאמס יהיה מעולה, זה אחלה שילוב.

הם צריכים לנסות להפטר איכשהו מברוגדון על רכז מחליף סולידי והם בסדר גמור, לא יודע אם שווים אליפות אבל יותר טובים.

הקליפרס רצו את ברוגדון על מוריס והיילנד אבל ותרו ברגע האחרון בגלל שמועות על פציעה שברוגדון לא החלים ממנה.

אבל בוסטון יכולים להשתמש באיזו בחירה ממה שקבלו והעובדה שלברוגדון יש שנתיים בחוזה כדי להביא בסא"ט את דינווידי (חוזה נגמר אז הנטס אולי ייקחו את זה) שמוכשר מברוגדון ויהיה עוד יוצר בחמישיה או מהספסל בלי לוותר על אורך ואפילו להשתדרג באספקט הזה - ברוגדון אמנם גבוה ביחס לרכז אבל יש לו ווינג של טי רקס וstanding reach של 8.2 לעומת 8.7 של דינווידי שזה כבר אורך של 2-3 סבבה לגמרי + דינווידי כבר הוכיח שהוא יכול לשחק ב1-2-3.

מה אכפת לנטס גם יקבלו רכז שנחשב נכס וגם יקבלו בחירה כשהם ממילא הולכים לאיזה חצי ריבילד לפחות לשנתיים.
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מי פותח אשכול לעונה החדשה, שיהיה לי מקום לצחוק על הטנקינג של הסלטיקס?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

איך הרוסטר? מה הסיכויים להגיע לחצי הגמר לפחות?
https://amp-marca-com.cdn.ampproject.or ... b45a8.html
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
שליחת תגובה