דרבי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Red Ghost כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:10 יש מצב להורדת נקודות? מישהו זוכר מה יש להפועל על תנאי?
יש מצב?
הדיון פה הוא על כמה נקודות יורדו, לא על האם.
אנשים פה חיים בסרט שפיצוץ משחק זה רק הפסד טכני, ושאם המשחק לא פוצץ אלא רק כמעט זה העונש צריך להיות פחות מהפסד טכני.

זה לא היה רק זריקת חפצים. זה הצורה שזה התנהל.
מה שהאולטראס עשה כאן זה הכרזת מלחמת נגד כדורגל תקין. ״אוטונומיה ביציעים״ וכו׳.
מן הסתם שאם הכריזו מלחמה, ההתאחדות תשיב מלחמה.
החלאות הללו ביציעים יכול להיות שהורידו אותנו היום ליגה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

De Niro כתב:כבר כמה עונות אנחנו נופלים לאותה "מלכודת".
חוטפים שער בדרבי , יוצאים קדימה כאילו אם נשווה נזכה באליפות , וחוטפים בצרורות.
זה לא חכם.
נכון!! די עם החרא הזה.
אפשר לסיים דרבי גם ב1-0 לא צריך להפקיר את המגרש.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

D red imperia כתב:הפועל אחרייך כמו עיוור בשמחה ובעצב
בקרוב יהיה טוב
בקרוב יהיה טוב ?
כי סולליך יחזור לסגל ?
כי עידן ורד ישחק 90 דקות ?
כי האחים ניסנוב ינחו את בוקסנבוים להחתים את שוער נבחרת אנטארטיקה עם ממוצע ספיגות של 4 למשחק ?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red Ghost כתב:יש מצב להורדת נקודות? מישהו זוכר מה יש להפועל על תנאי?
בעיקרון זה שהמשטרה לקחת את ניהול האירוע מאוד מגביל את ההתאחדות מבחינת החלק של הפועל במהלך.
ניתן לטעון לאחריות שילוחית אבל תקנונית זה קצת מסובך.
צריך לזכור שגם הקהל של מכב* היה חלק בהתחלה.
לכן קשה לי להאמין שתהיה הורדת נקודות, יהיה קנס גדול מאוד ולגבי סגירת יציעים וכו' צריך לראות את התקנון (בגלל שהמשטרה ניהלה את האירוע).
אבל מצד שני זה ניסנוב.. ראינו איך הדיונים שלהם מתנהלים בבית הדין, ככה שהכל פתוח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

red in blood כתב:
Red Ghost כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:10 יש מצב להורדת נקודות? מישהו זוכר מה יש להפועל על תנאי?
יש מצב?
אנשים פה חיים בסרט שפיצוץ משחק זה רק הפסד טכני, ושאם המשחק לא פוצץ אלא רק כמעט זה העונש צריך להיות פחות מהפסד טכני.

זה מתבסס על פרסום כלשהו או דעה?
אם יורידו לנו נקודות באמת אפשר לסגור את העונה שלנו.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

Chegi כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:21
בעיקרון זה שהמשטרה לקחת את ניהול האירוע מאוד מגביל את ההתאחדות מבחינת החלק של הפועל במהלך.
לכן קשה לי להאמין שתהיה הורדת נקודות, יהיה קנס גדול מאוד ולגבי סגירת יציעים וכו' צריך לראות את התקנון (בגלל שהמשטרה ניהלה את האירוע).
אבל מצד שני זה ניסנוב.. ראינו איך הדיונים שלהם מתנהלים בבית הדין, ככה שהכל פתוח.
יש משהו במה שאתה אומר. הרי הפועל לא היתה אחראית לאירוע אלא המשטרה ולכן על המשטרה לספק תשובות ופתרונות.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

shai.m כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:24
Chegi כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:21
יש משהו במה שאתה אומר. הרי הפועל לא היתה אחראית לאירוע אלא המשטרה ולכן על המשטרה לספק תשובות ופתרונות.
אתם מדברים כאילו הקבוצות לא נענשות גם על דברים שהקהלים שלהן עושים במשחקי חוץ.
הטיעון של ״מישהו אחר ניהל את המשחק, לנו לא הייתה אפשרות לעשות משהו״, עם כמה שהוא נכון, לא עובד.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

רק הפועל כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:13
De Niro כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:08 כבר כמה עונות אנחנו נופלים לאותה "מלכודת".
חוטפים שער בדרבי , יוצאים קדימה כאילו אם נשווה נזכה באליפות , וחוטפים בצרורות.
זה לא חכם.
למי אכפת , אחרי שער צריך לתקוף כי הפסד זה הפסד ולא לעלות עם הרבה שחקנים כאילו שהפסד 1 0 טוב לנו זה הרבה יותר לא חכם
מסכים, פשוט הדרך שהפועל מנסה כבר 8 שנים להשוות היא טיפשית. חטפנו גול אז יאללה 10 שחקנים עולים קדימה בלי הגיון.
יש עוד רבע שעה, בסה"כ היינו בדקות טובות והגענו לכמה וכמה מצבים טובים.
לא הגיוני לחטוף תמיד את השני דקה אחרי הראשון.
תנסה להעיז יותר זה כן.
הגעת לדקה 90 ויש לך קרן תעלה גם עם השוער.
אבל הטימטום והפניקה שגורם לנו לחטוף את השני מייד אחרי הראשון מחסל אותנו כל פעם מחדש.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

המשחק הקרוב נגד ריינה אין צורך לומר עד כמה הוא חשוב חייבים לנצח ואסור להפסיד, הפסד יסמן אותנו באופן מובהק כמועמדים המובילים לרדת ליגה
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

הימור שלי סגירת שער 5 ל4-5 משחקים+ קנס כספי כבד ועונש על תנאי על הורדת נקודות.
והפעם ניסנוב לא ימכרו לשער 5 כרטיס בשקל כמו שעשו נגד הפועל ירושלים. בספק אם יערערו על עונש כזה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

De Niro כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:22
red in blood כתב:
יש מצב?

זה מתבסס על פרסום כלשהו או דעה?
אם יורידו לנו נקודות באמת אפשר לסגור את העונה שלנו.
רק כל דעת הקהל שהתקשורת מדברת ודוחפת אליה, חלק יאמרו שבצדק גדול, מה שהמון פעמים מכתיב, והאמירות של יו״ר המנהלת שצריך עליית מדרגה בענישה.
וצריך להיות תמימים כדי לחשוב שלא. הייתה עליית מדרגה בהתנהלות הקהל, מן הסתם תהיה עליית מדרגה בענישה.
עונשים קולקטיביים לא אמורים להיות, זה ברור, אבל הם מתרחשים. אי אפשר להתעלם מזה, והאולטראס כאן פגעו בקבוצה בידיעה שזה משהו שהולך לקרות.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

shaharot כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:32 הימור שלי סגירת שער 5 ל4-5 משחקים+ קנס כספי כבד ועונש על תנאי על הורדת נקודות.
והפעם ניסנוב לא ימכרו לשער 5 כרטיס בשקל כמו שעשו נגד הפועל ירושלים. בספק אם יערערו על עונש כזה.
שזה אותו עונש שנותנים תמיד. על דברים פחות חמורים. מן הסתם עכשיו יהיה חמור יותר.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

red in blood כתב:
shai.m כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:24
Chegi כתב: 11 אוקטובר 2022, 00:21 בעיקרון זה שהמשטרה לקחת את ניהול האירוע מאוד מגביל את ההתאחדות מבחינת החלק של הפועל במהלך.
אתם מדברים כאילו הקבוצות לא נענשות גם על דברים שהקהלים שלהן עושים במשחקי חוץ.
הטיעון של ״מישהו אחר ניהל את המשחק, לנו לא הייתה אפשרות לעשות משהו״, עם כמה שהוא נכון, לא עובד.
גם במשחקי חוץ יש צוות (מצומם) של הקבוצה, בעיקר אצל הגדולות כדי למנוע עונשים.
אבל זה עדיין לא המצב, כשזה חברות אבטחה זה באחריות המועדונים.
כשהמשטרה לוקחת בלעדיות על אבטחת האירוע האשמה קודם כל עליה. הם קצת סיבכו את העיניים מבחינת עונשים אפשריים, להערכתי מכב* עם עורכי הדין הרציניים שלהם יצאו עם קנס סמלי וניסנוב כנראה סגירת יציעים וקנס.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

הטיעון של ניסנוב יהיה שהמשטרה ניהלה את האירוע,
הטיעון של ההתאחדות יהיה שהפועל "לא עשתה מספיק כדי למנוע " ולא פנתה לאוהדים לפני המשחק וכו'.

בסוף נחטוף בבית הדין אבל לא משהו אקוטי. מספיק זקן כדי לזכור מה קיבלנו כעונש על דברים קיצוניים יותר,
בגג הפחתה של 2-3 נקודות (שיערערו עליה ) וסגירת בלומפילד לקהל ל4-5 משחקי בית פלוס קנס של 100-200 אשח.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

זה יהיה בערך ככה:
כל עוד העניין בכותרות - סגירת שער 5 ל 3-4 משחקים משחקים פלוס קנס כספי כבד פלוס הורדת נקודות.
ואז אחרי שכל העניין יירד מהכותרות ולא יעניין אף אחד - ערעור, ובכותרת שולית לאחר יומיים יציינו שהעונש יופחת ל-2 משחקים ללא קהל והורדת נקודות על תנאי.
יש הרי חיפה בליגת האלופות. יותר מעניין ויותר קליקבייט מהחלטות בית הדין לכדורגל.

שהקנס הכספי יוכפל פי 3 אמן.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 11 אוקטובר 2022, 01:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

ואילו היה מתגלה שמטרת מופע האימים הזה, שהעונש והקנס הכבד בו ידועים מראש, הוא כולו חלק מתכנית לקרב את ניסנוב להגיד "פאק איט אין לי כוח לזה" ולקדם את עזיבתם?
אז כזה דבר מבורך או עדיין לא?
מגעיל אותי שאנחנו מנסים לפוצץ משחק - אם זה מתוך פחד.
אבל אם זה מגיע מתוך תמונה גדולה, כשברור שהבמה הגדולה ביותר לזה, זו שתקבל הכי הרבה חשיפה, זו שתגרור עונש כספי גדול וגל תקשורתי שלילי, היא הדרבי?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אני לא בטוח שזה קורה רק בגלל שהפועל שולחת שחקנים קדימה אחרי הגול הראשון.
יש פה כמה גורמים הראשון הוא סף שבירה מנטלי נמוך במיוחד
השני הוא כושר גופני לקוי - מכבי בכל זאת קבוצה מאומנת יותר ומקצועית יותר עם שחקנים ברמה גבוהה יותר
השלישי הוא המתח שבו מכבי עולה לדרבי, ברגע שהראשון נכנס משתחרר אצלם משהו מנטלי גם
והרביעי הוא ספסל של מכבי לעומת הספסל שלך, ההרכב הראשון שלהם לעומת ההרכב שלנו זה שמיים וארץ אבל היתרון האמיתי שלהם בא בעומק המטורף שלהם.
למזלנו השער הראשון שלהם בא מאוחר יחסית היום.

לצערי הרב מכבי לא בליגה שלנו היא שם עם חיפה ראש בראש במעין משהו כמו שיטי וליברפול של הפרמייר ליג בשנים האחרונות.
אפשר להיות מעודדים קצת מזה שרומארטו וקלטינס יכולים להחזיק ביחד קישור אחורי וכשגונזלס וגאנם יחזרו נראה קצת יותר טוב. אבל עד שהם יחזרו אנחנו צריכים איכשהו לצבור קצת נקודות
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenרדפוקסDe Niro
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

jonati כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:32 אני לא בטוח שזה קורה רק בגלל שהפועל שולחת שחקנים קדימה אחרי הגול הראשון.
השני הוא כושר גופני לקוי - מכבי בכל זאת קבוצה מאומנת יותר ומקצועית יותר עם שחקנים ברמה גבוהה יותר
השלישי הוא המתח שבו מכבי עולה לדרבי, ברגע שהראשון נכנס משתחרר אצלם משהו מנטלי גם
והרביעי הוא ספסל של מכבי לעומת הספסל שלך, ההרכב הראשון שלהם לעומת ההרכב שלנו זה שמיים וארץ אבל היתרון האמיתי שלהם בא בעומק המטורף שלהם.

לצערי הרב מכבי לא בליגה שלנו היא שם עם חיפה ראש בראש במעין משהו כמו שיטי וליברפול של הפרמייר ליג בשנים האחרונות.
אפשר להיות מעודדים קצת מזה שרומארטו וקלטינס יכולים להחזיק ביחד קישור אחורי וכשגונזלס וגאנם יחזרו נראה קצת יותר טוב. אבל עד שהם יחזרו אנחנו צריכים איכשהו לצבור קצת נקודות
לחלוטין עניין של כושר.
בערך מדקה 60 הגול של מכבי עמד באויר והפועל נפלו מהרגליים פאקינג דקה 60.
כל הכנסת כדור לרחבה היתה חצי גול. כשהם באו לתקוף עם 6-7 שחקנים, ועשו תנועות עומק, ראו כמה ההבדל בין התיאום בהתקפה שלהם לחוסר תיאום בהגנה שלנו, בולט.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Redical כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:30 ואילו היה מתגלה שמטרת מופע האימים הזה, שהעונש והקנס הכבד בו ידועים מראש, הוא כולו חלק מתכנית לקרב את ניסנוב להגיד "פאק איט אין לי כוח לזה" ולקדם את עזיבתם?
אבל אם זה מגיע מתוך תמונה גדולה, כשברור שהבמה הגדולה ביותר לזה, זו שתקבל הכי הרבה חשיפה, זו שתגרור עונש כספי גדול וגל תקשורתי שלילי, היא הדרבי?
על מה אתה מדבר תגיד לי? שום קשר למחאה לא היה לאירוע הזה.
זה לא שהם הניפו שלטים נגד הניסנובים או שרו נגד ההנהלה בזמן שהם עצרו את המשחק.
זה היה נטו התנהגות של ילד קטן שיודע שאין לו סיכוי לנצח במשחק והוא הופך את הלוח.

תפסיקו להמציא דברים ולעשות רומנטיזציה להתנהגות המטונפת הזאת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotNivik
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

7even כתב:
jonati כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:32 אני לא בטוח שזה קורה רק בגלל שהפועל שולחת שחקנים קדימה אחרי הגול הראשון.

לחלוטין עניין של כושר.
בערך מדקה 60 הגול של מכבי עמד באויר והפועל נפלו מהרגליים פאקינג דקה 60.
כל הכנסת כדור לרחבה היתה חצי גול. כשהם באו לתקוף עם 6-7 שחקנים, ועשו תנועות עומק, ראו כמה ההבדל בין התיאום בהתקפה שלהם לחוסר תיאום בהגנה שלנו, בולט.
גם עניין של משמעת טקטית שמתפרקת אחרי הגול הראשון.אבל לא אמורה להתפרק.כל אחד לעצמו.כולם עולים ואף אחד לא חוזר.
זה לא צריך לקרות.בטח בדרבי.יש שחקנים לא ממושמעים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:36
Redical כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:30 ואילו היה מתגלה שמטרת מופע האימים הזה, שהעונש והקנס הכבד בו ידועים מראש, הוא כולו חלק מתכנית לקרב את ניסנוב להגיד "פאק איט אין לי כוח לזה" ולקדם את עזיבתם?
על מה אתה מדבר תגיד לי? שום קשר למחאה לא היה לאירוע הזה.
זה לא שהם הניפו שלטים נגד הניסנובים או שרו נגד ההנהלה בזמן שהם עצרו את המשחק.
זה היה נטו התנהגות של ילד קטן שיודע שאין לו סיכוי לנצח במשחק והוא הופך את הלוח.

תפסיקו להמציא דברים ולעשות רומנטיזציה להתנהגות המטונפת הזאת.
אני מסכים איתך לגמרי, וברור לכולנו מה עמד מאחורי זה. הכוונה שלי הייתה לאלה שמסמנים את האבוקות והמופעים של הארגון באיקס, כשביקום מקביל שבו המטרה היא אחרת הם היו מלקקים את האצבעות.
ברור לכולנו מה קרה ביציע היום, ולצערנו גם ידוע איפה הארגון עומד..
נותר לנו להגעל ולקוות שהזמנים הרעים האלה יעברו כמה שיותר מהר
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

הדרבי סיפק עוד הוכחה: כמעט תמיד, שחקן בוגר ומנוסה עדיף על טינייג׳ר.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדRedical
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:46 הדרבי סיפק עוד הוכחה: כמעט תמיד, שחקן בוגר ומנוסה עדיף על טינייג׳ר.
אלא אם כן הבוגר והמנוסה זה בן ביטון/ורד
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אלא אם כן הוא ינק'ה אקוהיז , שמעון גרשון או משה סיני או יוסי אבוקסיס.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

ובנימה זו, האם יש מחשבה כבר על המחאה הבאה? אימון? משחק בית?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אני חושב שאחרי 9 שנים הגיע הזמן להכיר במציאות. לשנות פאזה ולהנמיך את הציפיות. מה שהיה פעם נגמר וספק אם ישוב. הפערים היום הם כמו בין ברצלונה לאספניול ובכדורגל של היום הסיכוי להפתעה הוא אפסי.
הצעתי היא לחדול מלהתאבד אול אין על המשחק הזה ולנסות למצוא נחמה במקומות אחרים.
שער 5 זה הלב
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

jonati כתב: 10 אוקטובר 2022, 17:09
תא מרבוטא כתב: 10 אוקטובר 2022, 16:25
jonati כתב: 10 אוקטובר 2022, 13:38 בינתיים התקשורת ה"אדומה" מתגייסת.
צנציפח בכתבה שכל מטרתה היא לחמם את זהבי לדרבי:
https://m.ynet.co.il/articles/s1tb28kxo
עמנואל רוזן בן כספית וארי שמאי זה מה שנשאר מהתקשורת האדומה וההאשמות שדומות להאשמות אנטישמיות שאנחנו שולטים בתקשורת.
אז למה אתה מביא קישורים להתססה שלו (לכאורה)?
למה להעניק טראפיק לכתבים שכל המטרה שלהם היא התססה, טינוף והטלת דופי בהפועל?
פעם לדעתי היה דיבור שלא מביאים כאן בפורום קישורים לערוץ מכבי הידוע כספורט5, זה מבחינתי שקול.
אני באמת לא מאמין שמישהו פה יראה שיש כתבה על כמה שזהבי לא פוגע ביום של דרבי וייכנס לכתבה של צנציפח רק כי אני שמתי.
המטרה שלי פה הייתה להראות שגם התקשורת ה"אדומה" נרתמת למסע לחילוץ זהבי מהמשבר ושכל החיילים תורמים את שלהם בשביל לעזור.
זה יותר בשביל להמאיס את צנציפח על כל מי שעדיין קורא אותו. בדרך כלל נהוג כשמדברים על כתבה להביא לינק. מצטער זה לא יקרה יותר.
התשקורת מאד מגמתית מעבר לחיפוש סנסציות. אני זוכר שבעונה של הקיזוז (הראשונה) שהיה שער חשוב בניצחון על אשדוד היה דיון שלם בספורט 5 האם היה גול והאם השופטים של הפועל. על חוק יעקובו לא עשו כזה דיון
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

עכשיו גם בכל הכתבות על האלימות של האוהדים מציינים שדרבי פואד זהבי פוצץ כי אוהד יחיד נכנס למגרש ופוצץ את המשחק. מנסים לשכתב את ההיסטוריה. המשחק נמשך אחר כך ופוצץ רק אחרי שאוהדי מכבי פרצו לדשא אחרי שאובארוב קרא להם לפרוץ למגרש והם הרביצו שם לאיזה סדרן על הדשא.
לא שאני טוען שהפריצה של פואד לא הייתה הגורם הראשי, אבל בכל זאת, קצת יושרה עיתונאית.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שכחת גם את קרלוס גרסיה שצולם משלהב את האוהדים שלהם לפרוץ לדשא.
אותו ואת אוברוב הבעלים המוסרי בעולם המשיך להעסיק. איתם לו הייתה לו בעיה.
הרי כשאין רעש תקשורתי אין לו צורך להראות איזה תרבותי הוא.

כאמור גוף מתועב עם פרופגנדה שעובדת 24/7 בכל מקום אפשרי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SCraft
שליחת תגובה