מימון המונים - 5 זרים בליגה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם תהיו מוכנים להשקיע 100-200₪ נוספים כדי לשחק עם 5 זרים בליגה?

כן
37
62%
לא
23
38%

סך הכול הצבעות: 60
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Frenzy כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:04
its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:03
סומך כתב: 23 אוקטובר 2022, 13:25

לא צריך לשחד שופטים כשאתה יושב בדירקטוריון שיחליט אם הם ישפטו ביורוליג
הם יודעים מראש איפה החמאה מרוחה ומה צריך לעשות כדי להופיע ברמות הכי גבוהות באירופה...
זו עובדה שמאז שיש שיריון בערך חצי מהאליפויות הולכות לקבוצות אחרות, ולפני כן בערך אפס.
גם מאז שהאקלים מתחמם גודל בגדי הים מתכווץ.. קורלציה היא לא סיבתיות
הסיבתיות היא סגירת הבנק של מוני, שקרתה בדיוק אחרי שהגיע השיריון.
זו לא קורלוציה בין שני דברים בלתי קשורים. הם קשורים בטבור. אירופה זה התקציב שלהם.
לפני השיריון הם היו חייבים אליפות כדי לשחק באירופה ולקבל מיליוני דולרים מהשידור, והם עשו כל דבר שאפשר בשביל זה, כולל שוחד (סכומים זניחים ביחס למה שנכנס מזה).
אחרי השיריון לאליפות היתה חשיבות כלכלית פחותה בהרבה. ההכנסה כבר לא היתה תלויה באליפות, אז לא היתה מוטיבציה כלכלית להסתבך עם דברים לא חוקיים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אה? איפה אתה מסתכל?
עד אתמול היה 80 אלף והיה תקוע ככה שבוע (מאז פורסם דבר האסיפה) , כרגע יש 96.5 אלף.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:03
סומך כתב: 23 אוקטובר 2022, 13:25
its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 12:28 בזכות השיריון הם סגרו את הבנק של מוני והפסיקו לשחד את כל השופטים.
ככה נגמרו להם יותר מ 30 שנה של אליפות בטוחה.
לא צריך לשחד שופטים כשאתה יושב בדירקטוריון שיחליט אם הם ישפטו ביורוליג
הם יודעים מראש איפה החמאה מרוחה ומה צריך לעשות כדי להופיע ברמות הכי גבוהות באירופה...
זו עובדה שמאז שיש שיריון בערך חצי מהאליפויות הולכות לקבוצות אחרות, ולפני כן בערך אפס.
כפי שצוין למעלה, ניתן לייחס את זה בעיקר לביטול הסדרות.
וגם, כשיש שריון, לא צריך להיות מאוד יעילים/תחרותיים כי המקום מובטח...
ועדיין שופטים דפקו וידפקו אותנו (וכל קבוצה שתהיה במשחק קריטי וצמוד עם מכבי) כי שריקה גבולית שתלך ליריבה, תגרום לדון שמעון לשלב ידיים בעצבנות על הכיסא מעבר לכתף של אותו שופט. ואם הוא רוצה לשפוט ביורוליג, כדאי לו לשמור על יחסים תקינים עם זוכה פרס ישראל.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:07
its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:03 זו עובדה שמאז שיש שיריון בערך חצי מהאליפויות הולכות לקבוצות אחרות, ולפני כן בערך אפס.
זו לא קורלוציה בין שני דברים בלתי קשורים. הם קשורים בטבור. אירופה זה התקציב שלהם.
לפני השיריון הם היו חייבים אליפות כדי לשחק באירופה ולקבל מיליוני דולרים מהשידור, והם עשו כל דבר שאפשר בשביל זה, כולל שוחד (סכומים זניחים ביחס למה שנכנס מזה).
אחרי השיריון לאליפות היתה חשיבות כלכלית פחותה בהרבה. ההכנסה כבר לא היתה תלויה באליפות, אז לא היתה מוטיבציה כלכלית להסתבך עם דברים לא חוקיים.
הבנק נסגר כי פנאן גנב את הכסף. מה הקשר לשיריון?
הפוסט קיבל לייק אחדBrilliant
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:18 אה? איפה אתה מסתכל?
עד אתמול היה 80 אלף והיה תקוע ככה שבוע (מאז פורסם דבר האסיפה) , כרגע יש 96.5 אלף.
היה 76 אלף עד אתמול, אתמול קפץ ל 92 אלף, היום ל 96 אלף
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יובל כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:30
its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 14:07

הבנק נסגר כי פנאן גנב את הכסף. מה הקשר לשיריון?
"רווחי" הבנק (ה"תשואה" העודפת על ההפקדות) מומנו ע"י מכבי. הבנק קרס מיד כשמכבי לא ראו יותר צורך לשחד שופטים ושחקנים (השיגו שיריון).
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ידענו שנים שמוני שיחד את צ'ורציץ.
אתם באמת חושבים שזה שהשוחד עבר דרך "הבנק של מוני" משנה את העובדה שמכל שחקני הליגה רק לצ'ורציץ הובטחה תשואה גבוהה על הפקדות?
וכמוהו גם שופטים? בחירת הלקוחות תאמה בבירור את האינטרסים של מכבי.
אם זו אכן היתה פירמידה מוני היה מוצא לקוחות מכל הסוגים, לאו דווקא את אלו. הוא היה חייב להגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות, כמו שעושים בפירמידות.
אבל הוא היה מאד סלקטיבי, והיתה לו סיבה טובה.
لا إله
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

כל מי שהשקיע שם קיבל הבטחה על תשואה מעולה.
כולל גיא גודס, אבא שלו, ודייויד בלאט. ולכן הם השקיעו שם.
אני חושב (אין לי הוכחה) שפנאן היה חי מהכספים האלו בשוטף.
כמו כל פירמידה קלאסית, כשאנשים רצו את הקרן שלהם לא היה מאיפה לתת ולכן הכל קרס.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

שוב, למה מוני לא לקח ל"פירמידה" עוד לקוחות? חברים של המשקיעים ש"הרוויחו" אצלו?
שמעתי על הרבה פירמידות. על כזו צרה לא שמעתי.
لا إله
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

מי אמר שלא היו לקוחות?
אני חושב שהרבה מאוד זרים/מאמנים/שופטים שמו שם כסף.
הוא לא רצה אני מניח להציע את זה סתם לאנשים מהרחוב - כי הכל היה במעטפות ומזומן ללא קבלות וכו', ולכן הוא חייב אנשים שסומכים עליו.
זאת הסיבה שגם הרבה שחקנים לא רצו להיכנס לזה, אולי כי היה נשמע להם פישי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

its-sick כתב: 23 אוקטובר 2022, 15:27 שוב, למה מוני לא לקח ל"פירמידה" עוד לקוחות? חברים של המשקיעים ש"הרוויחו" אצלו?
שמעתי על הרבה פירמידות. על כזו צרה לא שמעתי.
אני לא במאה אחוז בקיא בציר הזמן, אבל נראה לי יותר הגיוני שהוא לא יכל לקחת עוד לקוחות כי השווקים היו בסחרור, הסאב פריים הפיל רבים.
מאותה סיבה גם שמיידוף לא יכל יותר להשיג עוד לקוחות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו מדברים על תקופה של יותר מעשור. הסאב פריים היה נקודתי.
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

השליטה של שימון באיגוד ובשופטים היא ארוכת שנים ולא קשורה לבנק פנאן.
בשנות האלפיים הם קיבלו שריון ביורוליג והסיפורים היו שהם הבטיחו לתמוך ברעיון הפיינל פור של קופל בתמורה לכך שהוא יתמוך בשריון שלהם (מה שכמובן לא הפריע להם להילחם כמה שנים אחר נגד הפיינל פור הלא צודק והלא ספורטיבי). שריון ופיינל פור, אלו הסיבות שהם הפסידו אליפויות, לא בנק פנאן.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:השליטה של שימון באיגוד ובשופטים היא ארוכת שנים ולא קשורה לבנק פנאן.
בשנות האלפיים הם קיבלו שריון ביורוליג והסיפורים היו שהם הבטיחו לתמוך ברעיון הפיינל פור של קופל בתמורה לכך שהוא יתמוך בשריון שלהם (מה שכמובן לא הפריע להם להילחם כמה שנים אחר נגד הפיינל פור הלא צודק והלא ספורטיבי). שריון ופיינל פור, אלו הסיבות שהם הפסידו אליפויות, לא בנק פנאן.
זה לא סתם סיפור, זה נכון. קופל הודה בזה ואף התגאה שהוא אחראי למהלך.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

בקצב של 4000 ש"ח ליום בחיים לא יגיעו לחצי מליון.
שלא לדבר על זה שאם מחכים באמת לגיוס הזה אז למרות ההחלטה בחודש הקרוב נמשיך לשחק עם 4 זרים.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ובחודש הזה יש גם דרבי ביד אליהו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חושב שצריך לספור את הקצב מהיום, כי אתמול בערב הוחלט בישיבה על תמיכת העמותה. ומאז הקצב יפה.
אבל בלי שיווק באמת לא יגיעו ליעד, יש המון אנשים שלא שמעו על זה בכלל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הקצב אתמול היה כמעט 20 אלף ליום.
מצד שני , אני לא צופה שהקצב ישמור על עצמו.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

עברו את ה100 אלף סוף סוף
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הסיכוי להגיע לחצי מיליון נמוך מאוד
סביר יותר שנעצר איפשהו ב200 אש״ח
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אני מניח שאם בימים האחרונים יהיה חסר סכום מסוים, ההנהלה תדאג לכסף מספונסרים שייכנס כתרומה דרך גיוס ההמונים כדי להשלים ל-500k. חבל יהיה לוותר על כל מה שגויס עד אז.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

וחוץ מזה, אני מניח שברור לכולם שכך או אחרת, בסוף נשחק עם חמישה זרים. אני מקווה שההנהלה גם חושבת כך ושנתחיל כבר במשחק עם קרית אתא בשבת.
אם כי אז תרד המוטיבציה של האוהדים לתרום וזאת בעיה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:אני מניח שאם בימים האחרונים יהיה חסר סכום מסוים, ההנהלה תדאג לכסף מספונסרים שייכנס כתרומה דרך גיוס ההמונים כדי להשלים ל-500k. חבל יהיה לוותר על כל מה שגויס עד אז.
ברשימת התורמים כבר מופיעים כמה שמות בולטים. מעניין אם יסכימו לתרום פעמיים.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אם במקרה יש גם אנשים שמתלבטים לגבי האם לתרום או לא. תרמתי כי הפועל הזאת עושה לי טוב ועם 5 זרים הפועל הזאת תוכל לעשות לנו יותר טוב. גם זה שאני לא חבר עמותה ומנוי אומר שההשקעה שלי בקבוצה היא 0 אז זה גם שיחק אצלי מקום.
יאללה הפועל!
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 24 אוקטובר 2022, 14:47 אני מניח שאם בימים האחרונים יהיה חסר סכום מסוים, ההנהלה תדאג לכסף מספונסרים שייכנס כתרומה דרך גיוס ההמונים כדי להשלים ל-500k. חבל יהיה לוותר על כל מה שגויס עד אז.
זהו, חשבתי על זה גם....זה יכול להיות פתרון כדי ש100/200 אלף שקל לא יילכו לפח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא חושב שיש מספיק "הייפ" סביב זה כדי שנעמוד ביעד...
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מילפורד כתב: 25 אוקטובר 2022, 09:46 לא חושב שיש מספיק "הייפ" סביב זה כדי שנעמוד ביעד...
אני בטוח שלא נעמוד ביעד,
ולדעתי זה חלק מהשיקולים של ההנהלה כדי לסגור סופית את הדיבורים האלו לשנה הזו, ולפי התוצאות השנה יחליטו אם בכלל יש עניין לשחק עם 5 זרים בשנה הבאה
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

כוח עליון כתב: 24 אוקטובר 2022, 21:06
ארבעת המופלאים כתב: 24 אוקטובר 2022, 14:47 אני מניח שאם בימים האחרונים יהיה חסר סכום מסוים, ההנהלה תדאג לכסף מספונסרים שייכנס כתרומה דרך גיוס ההמונים כדי להשלים ל-500k. חבל יהיה לוותר על כל מה שגויס עד אז.
הכסף לא ילך פח אלא יחזור לאוהדים. אגב, זה פרויקט מימון המונים שמבוצע בצורה נוראית ולא פלא שקצב הגיוס חלש
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 25 אוקטובר 2022, 20:38
הכסף לא ילך פח אלא יחזור לאוהדים. אגב, זה פרויקט מימון המונים שמבוצע בצורה נוראית ולא פלא שקצב הגיוס חלש
הכסף לא ילך למועדון זו הכוונה, כלומר גם אם יהיו להפועל ספונסרים על 600 אלף/700 אלף לא יוכלו להשלים מהכסף של הקהל אם המימון המונים לא יגיע ל500 אלף (ואני מוכן להתערב שהמימון לא יגיע לסכום הזה)
היעד פשוט מוגזם מאוד, היה נכון להתחיל מימון המונים על סכום נמוך בהרבה, ואז לאחר הצבעה בעמותה להגדיר שממשיכים את המימון עד לסכום X
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כוח עליון כתב:
כוח עליון כתב: 24 אוקטובר 2022, 21:06 זהו, חשבתי על זה גם....זה יכול להיות פתרון כדי ש100/200 אלף שקל לא יילכו לפח
הכסף לא ילך למועדון זו הכוונה, כלומר גם אם יהיו להפועל ספונסרים על 600 אלף/700 אלף לא יוכלו להשלים מהכסף של הקהל אם המימון המונים לא יגיע ל500 אלף (ואני מוכן להתערב שהמימון לא יגיע לסכום הזה)
היעד פשוט מוגזם מאוד, היה נכון להתחיל מימון המונים על סכום נמוך בהרבה, ואז לאחר הצבעה בעמותה להגדיר שממשיכים את המימון עד לסכום X
דובר פה שחולון עשו גיוס של סכום דומה. אם הם הגיעו לזה קצת הזוי שאנחנו לא.
כמות התורמים חלשה מאוד, אם הייתה מסה של תורמים זה היה נגמר כבר.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

כוח עליון כתב: 25 אוקטובר 2022, 21:25

יש אחד מבית שאן, אופיר משהו, מציל ציפורים נודדות, תסכים איתי שהוא הרבה יותר נישתי מהפועל כדורסל. הוא גייס (אני יודע כי תרמתי) 100 אלף בשביל רכב חדש לפעילוצ. הוא פשוט לא הפסיק לחפור ולעדכן ולבקש בעוד הפועל בקושי שמה קישור בתגובות... וזה בלי לדבר על כל התשורות שהפועל יכולה לארגן בגרושים שיגרמו לאנשים לרוץ ולתרום
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 26 אוקטובר 2022, 00:55
כוח עליון כתב: 25 אוקטובר 2022, 21:25

יש אחד מבית שאן, אופיר משהו, מציל ציפורים נודדות, תסכים איתי שהוא הרבה יותר נישתי מהפועל כדורסל. הוא גייס (אני יודע כי תרמתי) 100 אלף בשביל רכב חדש לפעילוצ. הוא פשוט לא הפסיק לחפור ולעדכן ולבקש בעוד הפועל בקושי שמה קישור בתגובות... וזה בלי לדבר על כל התשורות שהפועל יכולה לארגן בגרושים שיגרמו לאנשים לרוץ ולתרום
בדיוק! כשחולון עשו מהלך דומה זה פורסם בתקשורת (עובדה שידעתי על זה ואני לא בפורום שלהם ולא מקבל מהם מיילים)
אצלינו רק המכורים יודעים על זה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נכון, אצלנו הרבה אוהדים לא יודעים. למען האמת נראה לי רק חברי עמותה וגם זה בקושי
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסכין_בבטן_האומה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

והנה המועדון מעלה פוסט ומצליחים להשיג עוד כמה אלפים בשעתיים, רק אם ימשיכו לדחוף את זה וחזק זה יצליח
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 4 לייקיםסכין_בבטן_האומהChegiDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

צריך 15 אלף שקל ביום, כל יום בחודש הקרוב. לא נראה אפשרי כרגע.
لا إله
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הם צריכים לפמפם היום בראיונות לפני, במהלך ואחרי המשחק שלא רושמים חמישה זרים עד שיגיעו ליעד במימון המונים.
הקהל הרחב לא מודע לקמפיין הזה לדעתי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם לא יתקשרו לאנשים לנייד זה לא יתקדם.
יש אלפי אוהדים ללא רשתות חברתיות.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

קפיצה משמעותית היום , מישהו יודע מה קרה שגרם לה?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

שני התורמים האחרונים אלו חברות של אוהדי הפועל. מניח שמישהו מהקבוצה פנה לאוהדים עשירים וביקש שיתרמו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אבל הממוצע פר תורם לא עלה משמעותית , כלומר נוספו כמה עשרות תורמים היום... היה איזה פירסום שפיספסתי?
שליחת תגובה