ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אחרי העזיבה של אונואקו אני חייב לפרוק משהו בנוגע לשניהם

נכון, נראה על הנייר שהתחזקנו והתחדדנו על כל עמדה.
אבל בכנות, לדעתי, הפסדנו פה 2 שחקני על ברמות הליגה ואירופה שלמדו על בשרם מה זה אומר הפועל תל אביב וכמה מיוחד הקשר של הקהל עם הקבוצה, שהיו מגיעים רעבים בטירוף לתת את הכל ולהתאבד על כל תואר כדי להיות רשומים בספרי ההיסטוריה של המועדון הזה.

אני בן אדם שמאמין שספורט מקצועני זה יותר מיכולת ושתפוקה מגיעה גם יותר אצל מי שרוצה את זה יותר וזה על גבול ההימור לקוות לתפוקה כזאת מאלכסנדר, אנגולה או דומיו(לא נועם בונה תקוות שהוא יגיע אל תעופו). רק מדמיין איפה היינו מגיעים אם היינו משאירים את שניהם ומחליפים את הורד וג'יי פי ב2 שחקני על כמו הולנד ועוד איזה 4-5 במקום הורד

לנו כקהל עבודה קשה לאהוב ולחבק אותם לא פחות משאהבנו את מקריי ואונאקו וזאת עבודה קשה מאוד כי ההשוואות יגיעו וזה לא יראה יפה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 9 לייקיםסנטה קלאוסfeigenbaum99Karl MarxגביזוןChegiShachamKingAlpacaavivx2Red Wolf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 28 יולי 2023, 03:06 אחרי העזיבה של אונואקו אני חייב לפרוק משהו בנוגע לשניהם

אבל בכנות, לדעתי, הפסדנו פה 2 שחקני על ברמות הליגה ואירופה שלמדו על בשרם מה זה אומר הפועל תל אביב וכמה מיוחד הקשר של הקהל עם הקבוצה, שהיו מגיעים רעבים בטירוף לתת את הכל ולהתאבד על כל תואר כדי להיות רשומים בספרי ההיסטוריה של המועדון הזה.

אני בן אדם שמאמין שספורט מקצועני זה יותר מיכולת ושתפוקה מגיעה גם יותר אצל מי שרוצה את זה יותר וזה על גבול ההימור לקוות לתפוקה כזאת מאלכסנדר, אנגולה או דומיו(לא נועם בונה תקוות שהוא יגיע אל תעופו). רק מדמיין איפה היינו מגיעים אם היינו משאירים את שניהם ומחליפים את הורד וג'יי פי ב2 שחקני על כמו הולנד ועוד איזה 4-5 במקום הורד

לנו כקהל עבודה קשה לאהוב ולחבק אותם לא פחות משאהבנו את מקריי ואונאקו וזאת עבודה קשה מאוד כי ההשוואות יגיעו וזה לא יראה יפה
גמני מאד רציתי ששניהם יישארו אבל אם אתה חושב שאפשר לקיים בקבוצה אחת את ג'ייקובן, מנפורד, אנגולה, מקריי, צינאנו, הולנד ועוד זר טוב מאד נוסף אז זה לא ממש עובד ככה.

כל מה שאני רואה מדבר כזה זה מתכון לקרייסס עצבני.
פרנקו עושה חרקירי אחרי שבועיים.
יהיה טוב הפועל!
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 28 יולי 2023, 03:06 אחרי העזיבה של אונואקו אני חייב לפרוק משהו בנוגע לשניהם

לגמרי. לוותר על השחקן הכי מוכשר שהיה פה, שסחב אותנו כשכולם נעלמו, שהתאהב בקהל, התחבר למועדון ונתן הכל על המגרש. מה גם שהוא לא פציע.

ראינו כבר שחקנים מלאי כשרון במכבי, שהליגה לא מעניינת אותם. גם אם נביא שחקן לא פחות מוכשר (בהרבה יותר כסף, שיכול היה ללכת לעמדה אחרת), הסיכוי שנקבל ממנו את מה שג'ורדן נתן הוא נמוך, זה פשוט הימור מטופש.

ועוד דבר, אני לא מסכים עם הטענה של פרנקו שהוא ומנפורד דרכו אחד לשני על הרגליים. ראינו את שניהם נותנים משחקים גדולים ביחד, וזה היה מדהים. מנפורד קיבל פחות או יותר את אותם זריקות גם במשחקים גדולים של מקריי, לפעמים הכדור לא נכנס ולפעמים כן. אין קשר למקריי.

באמת שאני רוצה לכבד את ההחלטות של פרנקו, ולגבי אונואקו עוד יכול לקבל תירוצים מסוימים, אבל פה זה מרגיש כמו יהירות נוראית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןShacham
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

אנחנו צריכים להשתחרר במחשבה ממקריי, אונוואקו וטוקוטו.
הם נחלת העבר, עם כל האהבה לשלושה ועם הדברים היפים שעשו פה.
זה הביזנס, שחקנים מחליפים קבוצה בכל שנה, כל אחד מנסה למקסם את האופציות - שחקנים וקבוצות.
רק בסוף העונה נדע אם ההחלפה שלהם היה הצעד הנכון או לא.
צריך לזכור שלהשאיר את כל הסגל בשלמותו לא היה מביא את אותן תוצאות, סביר להניח שפחות מזה. גם קבוצות מכירות אותנו וגם נוצרת שחיקה טבעית.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אני אגב עדיין חושב שאם הוא לא נוחת טוב באתונה(בואו, הוא לא שחקן קל לעיכול למאמנים...) ובמקרה אנחנו קצת מקרטעים אז ינואר וזה...
יהיה טוב הפועל!
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

מת על מקריי וגם אני הייתי בבאסה רצינית מהעזיבה שלו ובעיקר מאיך שזה נגמר
אבל בואו, יחליף אותו שחקן טוב מאוד עם תקרה גבוהה ומציע לתת קרדיט לצוות המקצועי
כנל לגבי אונואקו שבהחלפה שלו יש היגיון
הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםאדום ותיק
Karl Marx
קיבל.ה  171 לייקים

oleg neduda כתב: 28 יולי 2023, 09:09 מת על מקריי וגם אני הייתי בבאסה רצינית מהעזיבה שלו ובעיקר מאיך שזה נגמר
אבל בואו, יחליף אותו שחקן טוב מאוד עם תקרה גבוהה ומציע לתת קרדיט לצוות המקצועי
כנל לגבי אונואקו שבהחלפה שלו יש היגיון
אתה, ואחרים, מפספסים בתגובות שלכם את הנקודה בטקסט של אייבר דה-בונלס. ברור שיש שחקנים טובים ממקריי ומאונואקו, ומי יודע, אולי אפילו המחליפים שלהם הם כאלה. אבל הנקודה פה היא שנדיר מאוד להביא זרים ברמה כזו שאחרי שנה מחוברים כל-כך חזק לקבוצה ולקהל, שברור שהם מוכנים גם לוותר על כסף ולהישאר.
בתחילת העונה מקריי נראה כמו שחקן שהגיע להפועל כדי לשחקן ביורוקאפ, ולא עניין אותו כלום. לקראת סוף העונה זה כבר נראה שחקן שהוא בדיוק מה שתמיד היה חסר לדי.אנ.איי של המועדון הזה: באד גיי אמוציונאלי עם טונות של כשרון ונאמנות. יכול להיות שאנגולה יהיה לא פחות טוב, אבל אני בספק גדול אם בתום החוזה שלו הוא יצהיר שלעולם לא יילך למכבי וכו׳.
הנקודה היא, שלפעמים, עבור חיבור נדיר כל-כך, כן שווה לעשות התאמות ולרוץ קדימה עם אותו הסגל. האויב הכי גדול של הטוב, הוא היותר טוב, ואם הגענו לאן שהגענו עם הסגל הזה בתוך כמה חודשים של בניה, אפשר רק לחלום על מה שהיה אפשר להשיג איתו בעונה שניה (בתוספת שדרוג בעמדות שבהן באמת אנחנו זקוקים לשדרוג, כמו מחליף בעמדה 3, ומחליף לטוקוטו, שבניגוד למקריי - פשוט לא היה טוב מספיק).
נערך לאחרונה על ידי Karl Marx ב 28 יולי 2023, 10:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךיהלום14אדוםShacham
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

מקריי אמר בסוף העונה שהוא יחזור כדיי לקחת אליפות עונה הבאה וזה אפשרי, הוא לא אמר את זה כי הוא חשש שלא ימצא קבוצה לחתום בה, הוא חתם די מהר באתונה אחרי שחיכה לנו, הוא אמר את זה מתוך חיבור אמיתי ואהבה למועדון והקהל, ראו את הבכי שלו בסיום המשחק השלישי.
בעולם של שכירי חרב אמריקאים, מקריי היה משהו אחר בחיבור איתנו. הבנאדם התנהג ודביר את זה בצורה הכי בסיסית להבנה.
מקצועית אני לא חושב בלעדיו היינו מנצחים בלונדון, במשחק השני בסדרת הגמר, ועוד משקי מאני טיים.
פרנקו בעיקר פגע לנו הרומנטיקה, מקצועית אני לא חושב שאנגולה "ידרוך" פחות על מנפורד, ו3 שפחות דורך אם כבר זה סטייל יאנג.
זה המצב כרגע, זו עובדה מוגמרת, צריך להסתכל קדימה והעתיד אם ינאי איתנו וימשיך במגמה שלו ויורחב האולם (זה הדבר הכי חשוב פה לעתיד שלנו, וגם להווה) אז העתיד ורוד ( זה לא משהו שאמרתי על הפועל מעולם אני חושב בליגת שימון ושות').
מקריי
יאללה הפועל להסתכל קדימה

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 4 לייקיםKarl Marxיהלום14אדוםסומךASAFABADI
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אני יכול גם להגיד לכם, שבניגוד לרושם שנוצר לאופי הקילר שיש לו במשחקים, מחוץ לפרקט הוא בחור די מופנם, מסתגר ולא סחבק עם שאר השחקנים. ישבתי לידו בטיסה לגראן קנריה וכך הוא התנהג, בניגוד לאחרים. ולא, הוא לא היה עייף ורצה לישון. בכל מקרה מאוד אהבתי אותו והצטערתי שלא המשיך, אבל אני סומך ב100% על רמי ודני שיקבלו את ההחלטות הכי טובות לקבוצה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:אני יכול גם להגיד לכם, שבניגוד לרושם שנוצר לאופי הקילר שיש לו במשחקים, מחוץ לפרקט הוא בחור די מופנם, מסתגר ולא סחבק עם שאר השחקנים. ישבתי לידו בטיסה לגראן קנריה וכך הוא התנהג, בניגוד לאחרים. ולא, הוא לא היה עייף ורצה לישון. בכל מקרה מאוד אהבתי אותו והצטערתי שלא המשיך, אבל אני סומך ב100% על רמי ודני שיקבלו את ההחלטות הכי טובות לקבוצה.
ג׳ורדן חתם בהפועל בסוף ספטמבר והמשחק בספרד נערך כחודשיים אחרי. יכול להיות שטרם התחבר ונפתח. בכל אופן אנשים פה התייחסו לאופי שלו על הפרקט ולא בטיסות או ביום יום מחוץ לכדורסל.

בכל מקרה, קצת עצוב ששחקן כזה לא ממשיך, אבל ביום שיו"ר יתערב לצוות מקצועי או שהקהל יקבע את הסגל - אפשר יהיה לסגור את הבסטה וללכת. יש מאמן ועליו האחריות לבחור את הסגל שירוץ איתו העונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מתי לאחרונה שחקן של קבוצה מסוימת הצטלם עם חולצה של קבוצתו הקודמת?

תמונה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 6 לייקיםגביזוןChegiVinbיהלום14אדוםfeigenbaum99Karl Marx
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

קשה לי...
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

להחזיר
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

7even כתב:מתי לאחרונה שחקן של קבוצה מסוימת הצטלם עם חולצה של קבוצתו הקודמת?

תמונה
לא נראה לי שדבר כזה קרהתמונה

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

מה שאומר שחוץ מזה שהתחבר למועדון (קהל, שחקנים, אנשי המועדון, צוות אימון), כנראה שידעו להיפרד ממנו בצורה סופר מכובדת.
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הדבר היחיד שנותן לי נחמה - זה שאני יודע שזה ממש לא סוף הסיפור שלו באדום
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחד7even
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

גם לי יש הרגשה שנראה אותו שוב
מה שכן צריך לזכור שהוא כבר לא ילד ואני מניח שהיכולת כנראה לא תהיה אותה יכולת בהמשך
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 04 אוגוסט 2023, 21:10 הדבר היחיד שנותן לי נחמה - זה שאני יודע שזה ממש לא סוף הסיפור שלו באדום
אי אפשר לדעת איך העניינים יתפתחו, לא בטוח שהוא יחזור להפועל למרות שהכל יכול לקרות.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

פומפה כתב: 04 אוגוסט 2023, 21:44 גם לי יש הרגשה שנראה אותו שוב
מה שכן צריך לזכור שהוא כבר לא ילד ואני מניח שהיכולת כנראה לא תהיה אותה יכולת בהמשך
בעוד שנה יהיה אפשר להביא אותו על תקן ג'ון הולנד
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אדום אש כתב: 06 אוגוסט 2023, 02:11
מקריי לא מסוגל לשחק אוף בול. כשהוא על המגרש הוא חייב את הכדור אצלו ביד בשביל ליצור
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 04 אוגוסט 2023, 21:10 הדבר היחיד שנותן לי נחמה - זה שאני יודע שזה ממש לא סוף הסיפור שלו באדום
גם אני חשבתי ככה אחרי שהחליטו לא להשאיר אותו, אבל אחרי ההחתמה של אנגולה שיניתי את דעתי. אני חושב שאנגולה יהיה לא פחות טוב ממקריי ויתחבר לקהל גם בצורה מדהימה. הוא כבר הספיק לעלות פוסט שהוא כותב שהוא שמח שבסוף הוא הגיע אלינו ושזה המקום הכי טוב שהוא יכל להגיע אליו
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

נייט רובינסון כתב:
גם אני חשבתי ככה אחרי שהחליטו לא להשאיר אותו, אבל אחרי ההחתמה של אנגולה שיניתי את דעתי. אני חושב שאנגולה יהיה לא פחות טוב ממקריי ויתחבר לקהל גם בצורה מדהימה. הוא כבר הספיק לעלות פוסט שהוא כותב שהוא שמח שבסוף הוא הגיע אלינו ושזה המקום הכי טוב שהוא יכל להגיע אליו
אם נגדיל את האולם ב"ה ללפחות 5,500 איש, מגמת ינאי והקהל תשאר, מנויים נוספים ימכרו, אני חשוב שכמעט כל שחקן שאוהב כדורסל ירצה להיות בחוויה הזאת.
חייב להגדיל את האולם...

הפוסט קיבל לייק אחד7even
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

שנה הבאה אצלנו כזר שישי במקום הולנד בעזה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Gur כתב: 06 אוגוסט 2023, 07:47 שנה הבאה אצלנו כזר שישי במקום הולנד בעזה
אולי בינואר? :smoke:
יהיה טוב הפועל!
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

נייט רובינסון כתב: 06 אוגוסט 2023, 03:25
מקריי לא מסוגל לשחק אוף בול. כשהוא על המגרש הוא חייב את הכדור אצלו ביד בשביל ליצור
לא התכוונתי להשוות בין הסגנונות משחק שלהם, לא ראיתי את הולנד משחק. רק אומר שמבחינה כלכלית נוכל להרשות אותו וזה יהיה אחלה שחקן שישי ברוטציה.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

אדום אש כתב: 06 אוגוסט 2023, 18:36
נייט רובינסון כתב: 06 אוגוסט 2023, 03:25

לא התכוונתי להשוות בין הסגנונות משחק שלהם, לא ראיתי את הולנד משחק. רק אומר שמבחינה כלכלית נוכל להרשות אותו וזה יהיה אחלה שחקן שישי ברוטציה.
גם העונה הוא יכל להישאר במשכורת של ג'ון הולנד להערכתי.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

זה כבר דיי ברור (גם כי זה אשכרה נאמר על ידי רמי כהן) שהפער על מקריי לא היה כספי.
דני לא רצה אותו מקצועית (ואני מאמין שהיו שם עוד דברים מתחת לפני השטח).
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

האדס כתב:זה כבר דיי ברור (גם כי זה אשכרה נאמר על ידי רמי כהן) שהפער על מקריי לא היה כספי.
דני לא רצה אותו מקצועית (ואני מאמין שהיו שם עוד דברים מתחת לפני השטח).
בסדר גמור , לגיטימי שמאמן מעדיף שחקן אחר, שאגב הוא גם שחקן מצוין ואפילו יקר יותר לדעתי.
מאמן צריך לבחור סגל - אוהדים צריכים לתמוך בסגל

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהMr.china
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=445621

במהלך העונה החולפת הם היו יריבים מרים, אבל בינתיים לורנזו בראון וג'ורדן מקריי מנצלים את הקיץ על מנת להיערך לקראת עונת 2023/2024 בה הראשון ימשיך להוביל את מכבי תל אביב בעוד השני ישחק במדי א.א.ק אתונה.

כעת, מקריי העלה לחשבון הטוויטר שלו סרטון של דאנק אדיר לפניו היתל בבראון כאשר העביר את הכדור בין הרגליים ובחזרה מאחורי הגב, מה שהוליד תגובה מופתעת מכוכב מכבי ת"א. "אנחנו עובדים", כתב מקריי בציוץ
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

הציוץ של מקריי
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

ofri כתב: 07 אוקטובר 2023, 14:36 הציוץ של מקריי
קישור?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
יורם
קיבל.ה  104 לייקים

הפוסט קיבל 7 לייקיםגביזוןFrenzyרק הפועלהסבתא של הפועל7evenAsafasrafits-sick
beny
קיבל.ה  255 לייקים

ג'ורדן מקריי במשחק מצויין בניצחון א.א.ק אתונה 83-79 על סאסרי במחזור השני של ליגת האלופות של פיבא.

מקרי שפתח על הספל, שיחק 22 דקות וסיים כקלע המוביל עם 22 נקודות ( 8!8 ל-2, 6/7 מהעונשין, 0-3 מה-3), 5 ריבאונד ו-2 אסיסטים ו- 25 במדד ה- +/- במשחק של 4 נק' הפרש.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

וואלה. מה עשה עד עכשיו העונה?
beny
קיבל.ה  255 לייקים

האדס כתב: 26 אוקטובר 2023, 10:05 וואלה. מה עשה עד עכשיו העונה?
במשחק הקודם בליגת האלופות של פיבא בניצחון על לודוויגסבןרג הוא היה חושך - 12 דקות אפס נק' (0/4), ובלי ריבאונדים או אסיסטים

בליגה היו שלושה מחזורים (2-1), המשחק הראשון היה טוב עם 22 נק' באחוזים טובים.

בשני המשחקים הבאים היה עם 9 ו- 11 נק' אחוזים טובים מה-2, ולא פוגע מה-3 ,(באחד המשחקים 0-7) אבל באופן מפתיע עם 8 ריבאונדים למשחק.

בקיצור לא יציב, קצת מזכיר את העונה שעברה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מקריי נשאר מקריי :)

ועדיין הוא אהבה גדולה
:heart: :heart: :heart:
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הייתי יכול להחליף ביניהם גם היום הייתי מחליף בין אנגולה למקריי, ולמרות זאת בנתיים אנגולה נותן תפוקה מצוינת ומרגיש שהוא משתלב הרבה יותר טוב בקבוצה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Adom500
קיבל.ה  25 לייקים

תחזור אבא
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הוא לא חזר כי פרנקו לא רצה אותו. הוא לא פה רק בגלל זה אם למישהו יש ספק
Adom500
קיבל.ה  25 לייקים

רק הפועל כתב: 13 מרץ 2024, 22:25 הוא לא חזר כי פרנקו לא רצה אותו. הוא לא פה רק בגלל זה אם למישהו יש ספק
אמרתי את זה גם אז, אבל בטח היום..
מעדיף אותו על פרנקו פי כמה
שליחת תגובה