ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

שחקן טוב כן? אבל אוברייטד מוגזם עם פוזה של סופרסטאר ואגו בשמיים. במו ידיו הרס לנו אליפות. חלאס לאונן עליו
שי אבוטבול לראשות הממשלה
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

ארז שדה כתב: 14 יולי 2023, 19:20
רק הפועל כתב: 14 יולי 2023, 14:20
ארז שדה כתב: 14 יולי 2023, 14:00
קבוצות כמו גלבוע גליל מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ לקחו אליפות כשהשיטה הייתה פיינל פור בסדרה זה כבר סיפור אחר.
באמת שמכבי של העונה האחרונה לא הייתה כזו מפלצתית, עוד קבוצת מכבי טובה אוליי קצת יותר מהעונות שלפניי ( התקשתה מאוד נגד באר שבע בפליאוף ) היינו יכולים לקחת להם את התואר
ברור שהיינו יכולים לקחת אליפות השנה, הפסדנו על דברים קטנים הצלחנו לחזור מפיגור של 15 נקודות ברבע האחרון, הפועל של העונה הייתה קבוצה חזקה ומוכשרת, אני דיברתי על קבוצות פחות חזקות כמו מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ שהצליחו להתעלות בפיינל פור וניצחו במשחק אחד למרות שהן לא היו מדהימות. וסביר להניח שבסדרת גמר הן לא היו זוכות באליפות.
אפשר לעבור על כל אחת מהעונות שמכבי איבדה אליפות, והאמת שכמעט בכולן היא לדעתי לא היתה לוקחת אליפות גם אם היו סדרות:
2008 - חולון היו יותר טובים + אם היה סדרות יתרון הביתיות היה שלהם
2010 - חד משמעית - מכבי היתה לוקחת אליפות אם היו סדרות
2013 - לעניות דעתי בסדרה בין חיפה למכבי זה היה 50-50. חיפה זה דונטה, פת קלטאס וגל מקל הציגה חמישיה פסיכית
2015 - מכבי עפה בסדרה. לא רלוונטי
2016 - אם היו סדרות ירושלים היו לוקחים אליפות ולא ראשון. לא מכבי.
2017 - ירושלים היו לוקחים את מכבי בגמר בסדרה לדעתי. מרגע ההחתמה של האוול שאיפשרה להם לשחק עם קו אחורי פסיכי של דייסון, קינזי וג׳רלס יחד זה היה שלהם
2022 - מכבי עפה בסדרה, לא רלוונטי
מתוך 7 אליפויות אני נותן להם אחת וחצי
ואגב אפשר ללכת גם לכיוון השני. ב2007 למשל, בסדרה, יש מצב שירושלים היתה לוקחת. כנ״ל 2014 מול חיפה אם היתה סדרה במקום צמד משחקים על הפרשים
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharot7even
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

Segev כתב:
רק הפועל כתב: 14 יולי 2023, 14:20 באמת שמכבי של העונה האחרונה לא הייתה כזו מפלצתית, עוד קבוצת מכבי טובה אוליי קצת יותר מהעונות שלפניי ( התקשתה מאוד נגד באר שבע בפליאוף ) היינו יכולים לקחת להם את התואר
ברור שהיינו יכולים לקחת אליפות השנה, הפסדנו על דברים קטנים הצלחנו לחזור מפיגור של 15 נקודות ברבע האחרון, הפועל של העונה הייתה קבוצה חזקה ומוכשרת, אני דיברתי על קבוצות פחות חזקות כמו מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ שהצליחו להתעלות בפיינל פור וניצחו במשחק אחד למרות שהן לא היו מדהימות. וסביר להניח שבסדרת גמר הן לא היו זוכות באליפות.
אפשר לעבור על כל אחת מהעונות שמכבי איבדה אליפות, והאמת שכמעט בכולן היא לדעתי לא היתה לוקחת אליפות גם אם היו סדרות:
2013 - לעניות דעתי בסדרה בין חיפה למכבי זה היה 50-50. חיפה זה דונטה, פת קלטאס וגל מקל הציגה חמישיה פסיכית
2017 - ירושלים היו לוקחים את מכבי בגמר בסדרה לדעתי. מרגע ההחתמה של האוול שאיפשרה להם לשחק עם קו אחורי פסיכי של דייסון, קינזי וג׳רלס יחד זה היה שלהם
ואגב אפשר ללכת גם לכיוון השני. ב2007 למשל, בסדרה, יש מצב שירושלים היתה לוקחת. כנ״ל 2014 מול חיפה אם היתה סדרה במקום צמד משחקים על הפרשים
ומי אמר שבפיינל פור היינו אלופים? כנראה שהיינו מגיעים לגמר ביד אליהו ומפסידים, כמו שהפסדנו את כל ארבעת המשחקים שלנו העונה בהיכל.
אחיזת עיניים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

Charlie כתב: 15 יולי 2023, 00:26
Segev כתב:
ומי אמר שבפיינל פור היינו אלופים? כנראה שהיינו מגיעים לגמר ביד אליהו ומפסידים, כמו שהפסדנו את כל ארבעת המשחקים שלנו העונה בהיכל.
אחיזת עיניים.

אף אחד לא טען את זה.
אבל בכל מקרה - ברור שלקבוצה חלשה משמעותית יש סיכוי הרבה יותר טוב לקחת אליפות בפיינל פור.
העונה לא היינו חלשים משמעותית ממכבי וכנראה גם לא חלשים בכלל…
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

Segev כתב: 14 יולי 2023, 23:32
רק הפועל כתב: 14 יולי 2023, 14:20

באמת שמכבי של העונה האחרונה לא הייתה כזו מפלצתית, עוד קבוצת מכבי טובה אוליי קצת יותר מהעונות שלפניי ( התקשתה מאוד נגד באר שבע בפליאוף ) היינו יכולים לקחת להם את התואר
מכבי של השנה הייתה יותר חזקה מהקבוצות שלהם בשנים שהם איבדו אליפות.
אנחנו גם יודעים שכשמכבי מגיעה מול הפועל אז היא מגיעה במוד אחר מאשר נגד שאר הליגה, בטח למשחק אחד.
בשנה שעברה בחצי גמר הגביע זו באמת הייתה דוגמה לקבוצה שהיא חלשה להחריד ולכן הפסידה לנו, הרי הפועל של השנה תוקעת להפועל של שנה שעברה 15 הפרש.
מפה צריך להיבנות ולהפסיק לעסוק בעבר. אם נראה קבוצה חלשה בשנה הקרובה יהיה לזה מקום, עכשיו צריך לבנות נכון ולקוות לטוב.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

הלך המומנטום כתב: 15 יולי 2023, 08:46
Segev כתב: 14 יולי 2023, 23:32
מכבי של השנה הייתה יותר חזקה מהקבוצות שלהם בשנים שהם איבדו אליפות.
אנחנו גם יודעים שכשמכבי מגיעה מול הפועל אז היא מגיעה במוד אחר מאשר נגד שאר הליגה, בטח למשחק אחד.
בשנה שעברה בחצי גמר הגביע זו באמת הייתה דוגמה לקבוצה שהיא חלשה להחריד ולכן הפסידה לנו, הרי הפועל של השנה תוקעת להפועל של שנה שעברה 15 הפרש.
מפה צריך להיבנות ולהפסיק לעסוק בעבר. אם נראה קבוצה חלשה בשנה הקרובה יהיה לזה מקום, עכשיו צריך לבנות נכון ולקוות לטוב.
מסכים איתך במאה אחוז
מתסכל גם שעד שיש לנו קבוצה מטורפת אז אנחנו נופלים על עונה שמכבי ממש טובה.
קרה גם ב2004
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

לפי ראיון שלו הוא חיכה להצעה שפשוט לא הגיעה , באסההה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:לפי ראיון שלו הוא חיכה להצעה שפשוט לא הגיעה , באסההה
למה לא התקשר לפני לרמי למה??
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

רמי רצה, זה עופר שלא רצה :smoke:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

יש מצב שידעו שהמהלך הזה יקרה ולא הציעו לו חוזה משופר כרצונו?
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

לפי מה שהוא אמר הנושא הכספי כלל לא עלה. פשוט החליטו להיפרד ממנו משיקולים מקצועיים.

Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

פשוט כואב ומעצבן שהמפלצת שבנו כאן בעונה שעברה לא ממשיכה עם שיפצורים.
כעסתי לא פעם על מקריי, אבל באובר אול הוא שחקן שחקן.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

Charlie כתב: 20 יולי 2023, 00:14 לפי מה שהוא אמר הנושא הכספי כלל לא עלה. פשוט החליטו להיפרד ממנו משיקולים מקצועיים.

איפה הוא אמר את זה?
לא מצאתי את הריאיון/כתבה
beny
קיבל.ה  255 לייקים

ראיון פריד עם מקרי בישראל היום:
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... 06058?s=08
רק הפועל בלב
קיבל.ה  65 לייקים

מאוד מעריך את זה שעם כל האכזבה הוא לא מתלכלך על פרנקו או על מישהו אחר... מסיים כמו שצריך למרות שבטוח מבאס שלא רוצים אותך
מקריי :heart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםתבורChegi7evenהפועל
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הראיון הזה חץ בלב.
מקריי

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

"דיבר בקול חנוק".
מלך.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

כואב הלב, אבל למרות הכול אני סומך על רמי ודני שהם יודעים מה הם עושים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

:heart: ג'ורדן מקריי :heart:

איזה מלך.

וטוב שמוע שפרנקו דיבר איתו והכל לפני הודעת הפרידה ושיודעים להיפרד יפה משחקנים... עוד שינוי חיובי
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

דעה כואבת. למרות שהבטחתי לעצמי לשחרר את זה, ההחתמה המסתמנת של ג'ון הולנד משחירה אותי על השחרור של מקריי עוד יותר.
מה בעצם דובר שהיה חסר לנו ומחפשים בעמדה 3? סוג של 3&d, קליעה יותר יציבה והגנה יותר יציבה ואת שתיהן יש להולנד, בחיים לא הייתי מעדיף אותו על ג'ורדן, אבל, יש פה קאץ' ענק והוא שמייעדים אותו לזר 6 וזה טורף את הקלפים.
בתקציב המיועד פתאום הכל שונה, לפחות ברמת יורוקאפ שג'ון הולנד עולה מהספסל במקום ג'ורדן מקריי זאת פריבילגיה מטורפת, הוא יכול היה להשלים אותו כמעט ברמה מדוייקת ולענות על רוב החסרונות שלו, אני חי עם הריבאונד כי אפשר להתמקד בעמדות 4-5.
זה פסיכי, אשכרה במקום אדם אריאל שאני מחבב אותו אבל הוא לא נתן 3 ובטח שלא D, ג'ון הולנד. אז צר לי אבל עכשיו גם הסיבות שהצלחתי להבין וחייתי איתן בשלום לא משכנעות אולי לגבי השחרור מקריי. פרקתי.
די עם ה-נו
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

beny כתב: 20 יולי 2023, 11:05 ראיון פריד עם מקרי בישראל היום:
קראתי עכשיו, עשה לי רע בגוף. איזה מלך הוא.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןASAFABADI
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

beny כתב: 20 יולי 2023, 11:05 ראיון פריד עם מקרי בישראל היום:
מאד דומה לראיון שהיה איתו כמה ימים לפני כן . תמיד מרגש.
מה שכן, הדיבור היה שזה נפל על כסף. מסתבר שלא.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האסיפה אתמול הייתה כבר בשלב השאלות הסופיות, ברגע שהגיע השאלה על ג'ורדן היא התפוצצה/נגמרה. חד משמעית זה פצע פתוח
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

Chegi כתב:האסיפה אתמול הייתה כבר בשלב השאלות הסופיות, ברגע שהגיע השאלה על ג'ורדן היא התפוצצה/נגמרה. חד משמעית זה פצע פתוח
ואני מקווה ומאמין שזה יגליד. לא צריך גם להגזים.

הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyASAFABADIChegi
beny
קיבל.ה  255 לייקים

רמי כהן אמר במפורש בפודקאסט "אמרו לו" שדני פרנקו לא רצה אותו וזו הסיבה שהוא לא בהםועל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

beny כתב: 26 יולי 2023, 00:36 רמי כהן אמר במפורש בפודקאסט "אמרו לו" שדני פרנקו לא רצה אותו וזו הסיבה שהוא לא בהםועל
החלטה לא ברורה , אם היה נשאר איתנו אז בוודאות הייתה לנו פה קבוצה לאליפות בעונה הקרובה ועכשיו צריך לפגוע בכמה שחקני בינגו בשביל זה (עדיין אפשרי )
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

בואו קודם ונראה מי השחקן שיגיע ואז נחשוב אם זה היה שווה את זה. כרגע אני חושב שמעטים השחקנים שיהיה שווה להחליף את ג׳ורדן מקריי בשבילם, והוא אחד השחקנים האהובים עליי בהיסטוריה, אבל בואו נראה
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Chegi כתב: 25 יולי 2023, 19:55 האסיפה אתמול הייתה כבר בשלב השאלות הסופיות, ברגע שהגיע השאלה על ג'ורדן היא התפוצצה/נגמרה. חד משמעית זה פצע פתוח
אתה מתכוון ברגע שהגיע הבחור שהתחיל להסביר על הכישלון של פרנקו בעונה האחרונה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

beny כתב: 26 יולי 2023, 00:36 רמי כהן אמר במפורש בפודקאסט "אמרו לו" שדני פרנקו לא רצה אותו וזו הסיבה שהוא לא בהםועל
אוי פרנקו פרנקו...
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Matan כתב:
Chegi כתב: 25 יולי 2023, 19:55 האסיפה אתמול הייתה כבר בשלב השאלות הסופיות, ברגע שהגיע השאלה על ג'ורדן היא התפוצצה/נגמרה. חד משמעית זה פצע פתוח
אתה מתכוון ברגע שהגיע הבחור שהתחיל להסביר על הכישלון של פרנקו בעונה האחרונה.
הוא אמר את זה בהמשך לדברים על מקריי.
מצד אחד אני לגמרי מסכים, פרנקו שחצן שחייב תמיד לקחת את ההחלטות הלא פופולריות כדי להראות כמה הוא גאון. יש לך שחקן nba ביד שסוף סוף למדת איך לשלב אותו עם מנפורד אז אתה חותך אותו? ועוד על חשבון המשכיות וחיבור לקבוצה. מי מבטיח שהמחליף שלו לא יאכל סיבוב באמצע העונה וירצה לעזוב לקבוצת יורוליג או משהו?

מצד שני אני חושב שהתמיכה העיוורת שהוא מקבל מרמי נותנת לו את האפשרות לעבוד בשקט ועם פחות לחץ שהחרב על הצוואר.

בכל מקרה אם השנה הוא לא לוקח כלום שילך מפה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

יש לי הרגשה שפרנקו מחפש בכוח שחקנים שהם שמות או שחקנים יקרים ומתעלם מאופציות שהן אולי מתאימות לנו יותר רק כי הוא לא מסוגל לסבול מצב שאולי אחר כל יאמרו 'היה יכול להביא שחקן טוב יותר ביותר כסף.
תסמונת ארז בירושלים בעבר.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

רדנקו כתב: 26 יולי 2023, 22:22 יש לי הרגשה שפרנקו מחפש בכוח שחקנים שהם שמות או שחקנים יקרים ומתעלם מאופציות שהן אולי מתאימות לנו יותר רק כי הוא לא מסוגל לסבול מצב שאולי אחר כל יאמרו 'היה יכול להביא שחקן טוב יותר ביותר כסף.
תסמונת ארז בירושלים בעבר.

תהיה בטוח שלפרנקו לא אכפת מה יגידו אחר כך. אם היה לו אכפת מה אוהדים יגידו הוא היה משאיר את מקריי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

תתפלא אבל אכפת מאוד.

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

רדנקו כתב: 26 יולי 2023, 23:17 תתפלא אבל אכפת מאוד.

וסביר להניח שעוד יותר אחרי שהוא ראה את התגובה של האוהדים לשחרור של מקריי.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

נשמע סה״כ הגיוני.
פרנקו קיבל תקציב של עוד 10 מיליון ומה שיושב לו בראש זה להוכיח לאוהדים שהגיבו בטוויטר על מקריי, ולא העובדה שאם הפועל תצליח הוא יצליח וגם ירוויח מזה (כולל כלכלית).
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום אשסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

חשבתי שוב על מקריי עם כאב הלב הרגיל. ופתאום קלטתי משהו.
נאמר שפרנקו שלא רצה אותו לא פה בעוד שנה, כבר לא נוכל להביא את מקריי כי ניתקו איתו קשר, לא נתנו לו הצעה ופשוט התעלמו ממנו.
לא יכלו לקחת אותו לשיחה להסביר לו שהמאמן לא מעונין בו אבל שכולם אוהבים אותו גם בקבוצה וגם בקהל ומאד רוצים שיחזור אלינו בעתיד?
למה לסיים דברים לא יפה עם כזה כוכב שאוהב את הקבוצה?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

its-sick כתב: 27 יולי 2023, 14:17 חשבתי שוב על מקריי עם כאב הלב הרגיל. ופתאום קלטתי משהו.
נאמר שפרנקו שלא רצה אותו לא פה בעוד שנה, כבר לא נוכל להביא את מקריי כי ניתקו איתו קשר, לא נתנו לו הצעה ופשוט התעלמו ממנו.
לא יכלו לקחת אותו לשיחה להסביר לו שהמאמן לא מעונין בו אבל שכולם אוהבים אותו גם בקבוצה וגם בקהל ומאד רוצים שיחזור אלינו בעתיד?
רמי עשה איתו שיחה ומבינים גם ממנו וגם מהראיון של מקריי שזה נגמר יפה מאוד
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

its-sick כתב: 27 יולי 2023, 14:17 חשבתי שוב על מקריי עם כאב הלב הרגיל. ופתאום קלטתי משהו.
אני חושב שמה ששאלת בשאלה הראשונה יותר קרוב למה שקרה מאשר איך שפתחת
די עם ה-נו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

רמי אמר במפורש שהוא דיבר עם מקריי ואמר לו שהוחלט ללכת בכיוון אחר.
מקריי אמר שהיתה לו שיחה חיובית עם פרנקו.
נשמע שנפרדו ממנו יפה מאוד , בהתחשב בעובדה שלא היו חייבים לו כלום, החוזה שלו הסתיים ומשם גם הוא וגם הפועל יכלו לעשות מה שנראה להם וסה״כ נראה שהיה קשר נעים וחיובי בתהליך.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

זה לא מה שאני הבנתי ממקריי. אבל אם זה נכון, אז יופי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
שליחת תגובה