ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:ואני מצטער, אבל עם כל האהבה למקריי והצער על כך שהוא עוזב, מה שקורה כרגע ברשתות החברתיות זה פשוט מופע של טמטום וגועל נפש.
לא יודע לאיזה תגובה אתה מתכוון, בטוח שיש כאלה מוגזמות.
אבל בוא, מתוך ה 200 שנה שהוא מאמן אותנו הוא הגיע לגמר עם הסגל הכי אדיר שהיה לנו ואז הוא מעיף את השחקן הכי טוב ששיחק פה שהביא אותו למשחק מאליפות, קצת אחרי שלכלך עליו בראיון כורסא חודש אחרי סיום העונה שהדופק ב0.
הוא ראוי לקבל על זה ביקורת.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

התגובות לא מוגזמות בכלל.
אלה התגובות הצפויות וההגיוניות להחלטה לוותר בלי סיבה מוצדקת על השחקן הכי טוב בקבוצה, שהאוהדים הכי אוהבים, ולפרק את הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו.

מי שחושב שנביא ב-250 אלף דולר שחקן שייתן מה שמקריי נתן לנו חי בסרט.
הפוסט קיבל 8 לייקיםRed Or DeadKarl MarxgershonChegiits-sickAsafasrafporthosJosh
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

יובל כתב: 13 יולי 2023, 19:16 התגובות לא מוגזמות בכלל.
אלה התגובות הצפויות וההגיוניות להחלטה לוותר בלי סיבה מוצדקת על השחקן הכי טוב בקבוצה, שהאוהדים הכי אוהבים, ולפרק את הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו.

בדיוק.
Karl Marx
קיבל.ה  171 לייקים

זה בלתי נתפס. בא לכאן זר ברמת כשרון של אנ.בי.איי, נותן פה עונה מעולה עם כמה משחקים שאני לא זוכר מתי ראינו מאיזשהו שחקן בארץ. חיבור מדהים לקהל. זר שאשכרה מצהיר שכסף זה לא הכל, ושלא יילך לשחק במכבי (משהו ששחקן עם לא פחות אגו כמו ג׳קובן בחיים לא היה אומר), וככה מוותרים עליו.
זו הסיבה שתמיד נסתפק בכמעט. מערכת שהיא כולה אזור-נוחות, וכשמגיע שחקן שהוא סוליסט מוחלט באופי, שהוא קצת אימפולסיבי וחמום מום, שהוא בדיוק הבאד-גיי שכל-כך חסר לנו תכופות, לא מסוגלים להכיל אותו ומראים לו את הדרך החוצה.
הפוסט קיבל 14 לייקיםRed Or DeadgershonיובלKingAlpacaיהלום14אדוםאדוםavivx2ChegidinoTenacious Dits-sick7evenהסבתא של הפועלShacham
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

יובל כתב: 13 יולי 2023, 19:16 מי שחושב שנביא ב-250 אלף דולר שחקן שייתן מה שמקריי נתן לנו חי בסרט.
זה גם מה שאני כתבתי כאן אתמול. אני די משוכנע שגם פרנקו לא מאמין שהוא יכול למצוא שחקן טוב יותר לעמדה שלו, מה שמותיר טעם לוואי חמצמץ -שהשיקול המרכזי בשחרור הוא שפרנקו לא הכי מסתדר איתו, מה שkarl marx כתב כאן הודעה אחת מעל. נראה לי שבגלל זה פרנקו מקבל עכשיו הרבה הייט.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Chegi כתב: 13 יולי 2023, 18:46
הוקיץ' כתב:ואני מצטער, אבל עם כל האהבה למקריי והצער על כך שהוא עוזב, מה שקורה כרגע ברשתות החברתיות זה פשוט מופע של טמטום וגועל נפש.
לא יודע לאיזה תגובה אתה מתכוון, בטוח שיש כאלה מוגזמות.
אבל בוא, מתוך ה 200 שנה שהוא מאמן אותנו הוא הגיע לגמר עם הסגל הכי אדיר שהיה לנו ואז הוא מעיף את השחקן הכי טוב ששיחק פה שהביא אותו למשחק מאליפות, קצת אחרי שלכלך עליו בראיון כורסא חודש אחרי סיום העונה שהדופק ב0.
הוא ראוי לקבל על זה ביקורת.
הוא מאמן אותנו ארבע שנים. בזמן הזה הוא הביא אותנו לחצי גמר פלייאוף, גמר גביע ועוד גמר פלייאוף.
אה, והוא זה שהביא את השחקן הכי טוב ששיחק פה (ממש לא) ושהביא אותו למשחק מאליפות (גם לא).
ושוב פעם עם ה"ראוי לקבל ביקורת". מה הקשר לביקורת? גם אני ביקרתי אותו וגם בעיני זו החלטה מטופשת שנצטער עליה. מה הקשר בין זה לבין קללות דוחות ומבחילות לאחד המאמנים הכי גדולים בהיסטוריה שלנו, שאחראי לא פחות (וכנראה יותר) ממקריי לאחת העונות הגדולות בתולדותנו?
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorIronsideרק הפועל בלב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

גביזון כתב: 13 יולי 2023, 18:29
7even כתב:ציוץ אגדי שלו. גם הציוץ שבא אחריו. איזה חיבור לקהל. ואוו.
חבל, באסה רצינית. מקווה שנדע להביא שחקן ברמתו. או שאולי יעצבן מספיק את המאמן ביוון שעד יינואר יחזור בהנחה.

ההבאה שלו היא מה שהפכה את העונה למאד מוצלחת(למרות הנפילה בגביע). אחרת אתה סתם עוד קבוצה בליגה.
נקווה מאד שנדע להביא עוד שובר שוויון כזה.
ממש ככה, שחקן זר שהיה פה פחות מעונה והתחבר כל כך לקבוצה והקהל שזה הזוי, זה על ההנהלה הזכות הזאת, עשו עבודה מדהימה בקטע הזה.
אם היה נשאר יש מצב שהיה פוגש פה מישהי ומתחתן, היה לו פה פשוט טוב, והקבוצה ליוותה אותו בתקופה קשה בחיים.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
היתה לו פה חברה חמודה ממש שאפילו באה למשחקים ויצא לי לשוחח איתה כמה פעמים.
היא אמריקאית. אולי באמת היה צריך לשדך לו ישראלית.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

יובל כתב: 13 יולי 2023, 19:16 התגובות לא מוגזמות בכלל.

וואו, היא איבד אפילו את יובל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

Karl Marx כתב: 13 יולי 2023, 19:28 זה בלתי נתפס. בא לכאן זר ברמת כשרון של אנ.בי.איי, נותן פה עונה מעולה עם כמה משחקים שאני לא זוכר מתי ראינו מאיזשהו שחקן בארץ. חיבור מדהים לקהל. זר שאשכרה מצהיר שכסף זה לא הכל, ושלא יילך לשחק במכבי (משהו ששחקן עם לא פחות אגו כמו ג׳קובן בחיים לא היה אומר), וככה מוותרים עליו.
זו הסיבה שתמיד נסתפק בכמעט. מערכת שהיא כולה אזור-נוחות, וכשמגיע שחקן שהוא סוליסט מוחלט באופי, שהוא קצת אימפולסיבי וחמום מום, שהוא בדיוק הבאד-גיי שכל-כך חסר לנו תכופות, לא מסוגלים להכיל אותו ומראים לו את הדרך החוצה.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  992 לייקים

ועכשיו לא משנה מי יגיע במקומו, גם אם יסיים עם טריפל דאבל ויעשה הגנה כמו מטורף, כולם יגידו שמקריי היה מצליח להוציא יותר.
הוא שחקן אדיר בעונה גדולה, לא יציב ולפעמים מוציא את הדעת ועדיין יקלו חלק אינטגרלי בעונה האדירה של הקבוצה, אבל הפועל הייתה לפניו ותהיה אחריו.
יש שיקולים למערכת ורק בדיעבד נדע אם השחרור היה במקום או לא.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

פרימו לוי כתב: 13 יולי 2023, 19:42
יובל כתב: 13 יולי 2023, 19:16 מי שחושב שנביא ב-250 אלף דולר שחקן שייתן מה שמקריי נתן לנו חי בסרט.
זה גם מה שאני כתבתי כאן אתמול. אני די משוכנע שגם פרנקו לא מאמין שהוא יכול למצוא שחקן טוב יותר לעמדה שלו, מה שמותיר טעם לוואי חמצמץ -שהשיקול המרכזי בשחרור הוא שפרנקו לא הכי מסתדר איתו, מה שkarl marx כתב כאן הודעה אחת מעל. נראה לי שבגלל זה פרנקו מקבל עכשיו הרבה הייט.
איפה נכתב שמקרי הסתפק ב-250 אלף דולר ?
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

מבחינתי זה הרגע הכי עצוב מאז שאיבדנו את האליפות.. זה ממש מוריד את האסימון שפירקו לנו את הקבוצה.. בזמן שירושלים מביאה שחקנים ומכבי משמרת את כל מי שהיה אצלה טוב אנחנו נחלשים משמעותית ומוותרים על השחקן הכי טוב שלנו. מבחינתי גם הוויתור על הצ'יף זה טמטום מוחלט, שני שחקנים שכולנו להשאיר ובמקום לשמור על הקיים ולהביא עוד תחמושת מחליפים חצי קבוצה.. כמה עצבים כמהההההההההה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

מקווה מאוד שהם יודעים מה הם עושים פה בהנהלה, אם אנחנו חוזרים צעד אחורה ונתחרה עם חולון על השאריות של מכבי וירושלים אנחנו פאטתייים בטירוף
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הם לא. הם עושים מה שעשו עד עכשיו תמיד. לתת למאמן חופש פעולה מוחלט גם אם משמעות הדבר היא התאבדות.
מקווה שהפעם יסתבר שפרנקו יודע מה הוא עושה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
modag
קיבל.ה  326 לייקים

בא לי לבכות
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

הלוואי ואתבדה, אבל החשש הכי גדול שלי ככל הנראה הולך להתממש.
זו היתה העונה של קפיצת מדרגה חד פעמית, היה לנו אוסף שחקנים שסטטיסטית לא נשיג שוב את התלכיד הזה, כי אין לנו את הסכומים האלה, והיו את אונואקו ומקריי שיצאו מהקובצות שלהם במהלך העונה, כי לך תחתים אותם כשרבים עליהם קבוצות אחרות בתחילתתהעונה, והשאר רק מתחזקים.
יאנג זה לא מקריי עם כל הכבוד, ולחזור ליאנגים אומר לחזור למה שהיינו פעם.
מעונה חד פעמית לא בונים, אלא מנסים לפגוע בול ביותר מידי עמדות בבת אחת בתקציב מוגבל.
מה שמחרפן זה שהבנאדם רצה להשאר כי התאהב בנו, היתה הפה הזדמנות שלא לקחנו אותה ואין לנו כסף להביא מישהו טוב ממנו או כמוהו.
בינוניות.

הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaChegi
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

אכזבה ענקית.
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

עצוב, כי הוא ממש התחבר והוא מטריף את הקהל והקהל אותו בעוצמות אדירות, והוא שחקן שכיף לראות.
מצד שני הוא לא יציב, רוב העונה לא ממש שמר, ובכל חילוף הוא כנראה יקלל את כל הספסל, המאמנים, ובני משפחותיהם.
אני לא חושב שנצליח להביא שחקן כמוהו שמייצר נקודות מכלום כשכולם מסתכלים עליו, אבל אולי משחק ההתקפה של הפועל יזרום אחרת העונה.
בכל מקרה זאת החלטה לא פשוטה, וצריך לתת סבלנות למי שיבוא. גם גייקובן במשחקים הראשונים שלו בהפועל לא היה דומה לכלום
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiIronsideסומךארדיטי
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ranjef כתב: 13 יולי 2023, 22:40 עצוב, כי הוא ממש התחבר והוא מטריף את הקהל והקהל אותו בעוצמות אדירות, והוא שחקן שכיף לראות.
מצד שני הוא לא יציב, רוב העונה לא ממש שמר, ובכל חילוף הוא כנראה יקלל את כל הספסל, המאמנים, ובני משפחותיהם.
אני לא חושב שנצליח להביא שחקן כמוהו שמייצר נקודות מכלום כשכולם מסתכלים עליו, אבל אולי משחק ההתקפה של הפועל יזרום אחרת העונה.
בכל מקרה זאת החלטה לא פשוטה, וצריך לתת סבלנות למי שיבוא. גם גייקובן במשחקים הראשונים שלו בהפועל לא היה דומה לכלום
קודם כל, אין לי מושג למה יציבות זו תכונה חשובה. שחקן שקולע כל משחק 15 נקודות עדיף על שחקן שקולע 25 בחצי מהמשחקים ו-5 בחצי השני? למה?
אבל זה בכלל לא רלוונטי עבור מקריי, כי הוא שחקן די יציב. הרבה יותר יציב מג׳ייקובן, ויציב בערך כמו מאנפורד. סתם בדקתי לכל אחד את סטיית התקן היחסית של כמות הנקודות (וגם אחוזים מהשדה) בכל משחק העונה - מאנפורד ומקריי בערך עם אותה סטייה שנמוכה בהרבה משל ג׳קובן. לא מבין מאיפה הקלישאה הזאת.
וכמובן שהוא שומר יותר טוב משניהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickChegi
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

שומר תיאורטית, זה לא קרה ברוב משחקי העונה.
זה שגייקובן היה עוד פחות יציב זה ידוע לכולם, אבל הוא חתום בכל מקרה ולכן לא רלוונטי
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

תראה את המשחקים בפלייאוף, עם דגש על המשחק הראשון בארנה. הוא שמר שם מעולה.
הפסד נטו שלנו.
תחושה שהניסנובים עברו לכדורסל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Karl Marx כתב: 13 יולי 2023, 19:28 זה בלתי נתפס. בא לכאן זר ברמת כשרון של אנ.בי.איי, נותן פה עונה מעולה עם כמה משחקים שאני לא זוכר מתי ראינו מאיזשהו שחקן בארץ. חיבור מדהים לקהל. זר שאשכרה מצהיר שכסף זה לא הכל, ושלא יילך לשחק במכבי (משהו ששחקן עם לא פחות אגו כמו ג׳קובן בחיים לא היה אומר), וככה מוותרים עליו.
מזכיר לי שמישהו רשם בפייס שהוא קיבל המון טכניות.
מתאים לי.
תן לי 5 זרים שיקבלו 15 טכניות כל העונה עם מבט של רצח בעיניים. איפה הם.
יהיה טוב הפועל!
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

7even כתב:
מתאים לי.
הטירוף שלו על הפרקט אחרי הסל ועבירה בסוף הרבע הראשון בדרבי שווה כול סנט שהוא ביקש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKarl MarxVinb
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

Nati כתב: 14 יולי 2023, 08:41
7even כתב:
מתאים לי.
הטירוף שלו על הפרקט אחרי הסל ועבירה בסוף הרבע הראשון בדרבי שווה כול סנט שהוא ביקש.
על ההטבעה ההיא, תוסיף לו עוד סנט ממני.
על ההחטאה במשחק 2 תוריד לו.
יהיה טוב הפועל!
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

חבל אבל השאלה מי מצליחים להביא במקום ומה המצב הכספי מאפשר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אני לא חושב שזה הסיפור. גם גקובן הוא high maintenance ובתכלס דפוק בשכל, ופרנקו מת עליו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

חתם באליצור נתניה
תמונה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
red_boy
קיבל.ה  34 לייקים

כמה הולך להרוויח שם מישהו יודע?
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

7even כתב:חתם באליצור נתניה
תמונה
לא יכול לראות את זה

רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

גביזון כתב: 13 יולי 2023, 22:34 הלוואי ואתבדה, אבל החשש הכי גדול שלי ככל הנראה הולך להתממש.
זו היתה העונה של קפיצת מדרגה חד פעמית, היה לנו אוסף שחקנים שסטטיסטית לא נשיג שוב את התלכיד הזה, כי אין לנו את הסכומים האלה, והיו את אונואקו ומקריי שיצאו מהקובצות שלהם במהלך העונה, כי לך תחתים אותם כשרבים עליהם קבוצות אחרות בתחילתתהעונה, והשאר רק מתחזקים.
מעונה חד פעמית לא בונים, אלא מנסים לפגוע בול ביותר מידי עמדות בבת אחת בתקציב מוגבל.
מה שמחרפן זה שהבנאדם רצה להשאר כי התאהב בנו, היתה הפה הזדמנות שלא לקחנו אותה ואין לנו כסף להביא מישהו טוב ממנו או כמוהו.
בינוניות.

אתה יכול לקחת אליפות בסגל פחות מרשים , קבוצות שהן לא מכבי (גם מכבי בחלק מהמקרים )לקחו פה אליפויות לאורך ההיסטוריה עם קבוצות הרבה פחות מוכשרות ממה שהיה לנו ( ולא נדבר על תארים פחות משמעותיים כמו גביע)
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 14 יולי 2023, 12:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

7even כתב: 14 יולי 2023, 11:12 חתם באליצור נתניה
תמונה
אשכרה צהוב של ביתר , נתנחם בזה שזה לא צהוב של מכבי , לעזאזאל הכל
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

גביזון כתב:
תמונה
לא יכול לראות את זה

רק הפועל כתב:
גביזון כתב: 13 יולי 2023, 22:34 הלוואי ואתבדה, אבל החשש הכי גדול שלי ככל הנראה הולך להתממש.
בינוניות.

אתה יכול לקחת אליפות בסגל פחות מרשים , קבוצות שהן לא מכבי (גם מכבי בחלק מהמקרים )לקחו פה אליפויות לאורך ההיסטוריה עם קבוצות הרבה פחות מוכשרות ממה שהיה לנו ( ולא נדבר על תארים פחות משמעותיים כמו גביע)
Wake up and smell the edelson

ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

גביזון כתב: 14 יולי 2023, 13:28
גביזון כתב:
תמונה
לא יכול לראות את זה

רק הפועל כתב:
בינוניות.

קבוצות כמו גלבוע גליל מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ לקחו אליפות כשהשיטה הייתה פיינל פור בסדרה זה כבר סיפור אחר.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

ארז שדה כתב: 14 יולי 2023, 14:00
גביזון כתב: 14 יולי 2023, 13:28
גביזון כתב:לא יכול לראות את זה

רק הפועל כתב:

קבוצות כמו גלבוע גליל מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ לקחו אליפות כשהשיטה הייתה פיינל פור בסדרה זה כבר סיפור אחר.
באמת שמכבי של העונה האחרונה לא הייתה כזו מפלצתית, עוד קבוצת מכבי טובה אוליי קצת יותר מהעונות שלפניי ( התקשתה מאוד נגד באר שבע בפליאוף ) היינו יכולים לקחת להם את התואר
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בסוף חתם באאק, שזה בערך סדר גודל שלנו. מבאס.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אז לא עניין כספי , פרנקו והעקשנות שלו
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

מישהו יודע כמה ירוויח שם? איזה ייאוש
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

7even כתב: 14 יולי 2023, 11:12 חתם באליצור נתניה
תמונה
רואים על הפרצוף שלו שהוא לא רוצה להיות שם , הוא רוצה הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1143 לייקים

די להמציא שטויות, הוא בבית בארה״ב , הם לקחו תמונה ישנה והוסיפו עליה בפוטושופ את החולצה.
באמת…
הפוסט קיבל 2 לייקיםMaorDaniel
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

רק הפועל כתב: 14 יולי 2023, 14:20
ארז שדה כתב: 14 יולי 2023, 14:00
גביזון כתב: 14 יולי 2023, 13:28 Wake up and smell the edelson

באמת שמכבי של העונה האחרונה לא הייתה כזו מפלצתית, עוד קבוצת מכבי טובה אוליי קצת יותר מהעונות שלפניי ( התקשתה מאוד נגד באר שבע בפליאוף ) היינו יכולים לקחת להם את התואר
ברור שהיינו יכולים לקחת אליפות השנה, הפסדנו על דברים קטנים הצלחנו לחזור מפיגור של 15 נקודות ברבע האחרון, הפועל של העונה הייתה קבוצה חזקה ומוכשרת, אני דיברתי על קבוצות פחות חזקות כמו מכבי חיפה ומכבי ראשל"צ שהצליחו להתעלות בפיינל פור וניצחו במשחק אחד למרות שהן לא היו מדהימות. וסביר להניח שבסדרת גמר הן לא היו זוכות באליפות.
שליחת תגובה