UH99

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

נו ומתי כבר הארגון שלנו מוציא הודעת תמיכה במאבק שהתחיל בזכות הקהל שלנו?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

דל פיירו כתב: 29 ספטמבר 2023, 18:27 נו ומתי כבר הארגון שלנו מוציא הודעת תמיכה במאבק שהתחיל בזכות הקהל שלנו?
הוציאו הודעה על הסעים לטדי, לא חושב שהם יוציאו הודעה משלהם על הדבר הזה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

עידן סרור כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:08 מי שחי בנוח עם מעצר לא חוקי של למעלה מ70 אוהדים כי יש לו איזה אנטי אבוקות או וואטאבר,
אמרתם גם תודה רבה לשוטרים אתמול מחוץ לאצטדיון על שמירת הסדר במרחב?
תנסה למצוא פה באשכול מישהו שעונה לנפיחה ששחררת לאוויר.
אתם (אתם? לא יודע. זה תמיד "הם") כבר שנים משחקים בפיפי קקי והבעיה היחידה היא שכל הקהל נפגע מהריקושטים. כל הילדודס שגדלו להיות נערי התפאורה הנוכחיים פיספסו משהו מהמבוגרים, ובמקום להתעסק במה שחשוב עסוקים בחרא. אז שיאכלו חרא מהאוהדים. ולגבי המשטרה - נו שויין. כאמור, אין אחד פה באשכול שעונה לשטות שכתבת "מי שחי בנוח עם מעצר חינם של 70 איש", אבל סחה עליך לייצר מציאות יש מאין ואז להתווכח איתה ובאמצעותה.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסInFlames7even
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

לאה קטמיו בפייסבוק:

הודעת הארגון בנוגע להתנהלות משטרת ישראל

★נבהיר כאן ועכשיו: ביום שני נגיע לטדי לתמוך בקבוצה בשעתה הקשה ונעשה קרנבל כמו שרק אנחנו יודעים. עם זאת, לא נעמוד מנגד מול מופע חוזר של דרישות הזויות והתנהלות בזויה של המשטרה – לא לפני, לא בדרכים ובכניסה למשחק, ולא במהלכו. לא נהסס להשאיר את היציע ריק במקרה דומה, ונעשה כל שביכולתינו כדי להבהיר לקבוצה כי אין טעם וספורטיביות לשחק במקרים כאלה.★

בעת הזו כולנו עדים לשבירת הכלים, ולא ניתן עוד לרמות ולהוליך שולל. אירועי השבוע האחרון מוכיחים כי המשטרה ועסקני הענף החליטו שהם באירוע אחר: מלחמת חורמה נגד אוהדי הספורט בישראל, מהשרופים ביותר ועד לאוהדי הכורסה.

מלחמת חורמה בחסות משטרת ישראל; בחסות עסקנים ופוליטיקאים שמעודם לא קנו כרטיס למשחק כדורגל או עמדו בתור ליציעים; בהנהגת שרי הספורט והפנים, דרך בתי הדין ועד לאחרון עסקני ההתאחדות והמינהלת שמיהרו לשקר, לסלף ולהמציא דברים שלא היו, והכל כדי להכשיר התנהלות כושלת של שוטרים וקצינים במדים שעליהם כולנו משלמים - תרתי משמע.

וזו הכרוניקה של ההסלמה הנוכחית:
- מעצר מנהלי ולא חוקי של 70 אוהדים, עם המצאות על אמל"ח, סכינים, ברזלים – תילי תלים של שקרים וכזבים המגובים בתמונות ״פייק ניוז״ בהפצת משטרת ישראל.
- ניהול אירוע חרפתי וכושל בגישה ובכניסות לאצטדיון בלומפילד.
- שימוש באלימות גסה כלפי קהל אוהדים רחב הכולל נשים וילדים אשר הגיעו שעות לפני המשחק כדי לעמוד בתור, אך נענו באלות, פרשים ולינצי׳ם משוטרי יס"מ.
- דרבי הכדורסל, הדובדבן שבקצפת: החלטה שרירותית של קצין משטרה הוציאה את המרצע מן השק. המשטרה ניסתה לטשטש בשלל המצאות מגוחכות, אך כעת הכל ברור: הם פשוט לא רוצים קהל מעודד וצבע במגרשים. הם רוצים, במקרה הטוב, כבשים.

ניתן להבין בקלות שכל האירועים האלה, שנראים כאילו נלקחו ממשטר אוטוריטרי נחשל, כבר מזמן לא נוגעים רק למעגל המצומצם של מה שאוהבים לכנות "הגרעין הקשה".

להכרזת המלחמה הזו נשיב במלחמה משלנו. אנו נמצאים בעיצומה של מערכה למען כלל אוהדי הספורט בישראל, ואוהדי הפועל בפרט. לא משנה באיזו תחנת משטרה מדובר – ת"א, ירושלים, חיפה, קריית שמונה, באר שבע, פתח תקווה – בכל מקום נוהגים בנו, אוהדי הספורט, כמו לאשפה אנושית ועבריינים פוטנציאלים.

נדגיש: אנחנו לא ממשיכים כרגיל אחרי אירועי השבוע האחרון, ואנחנו צועדים לקראת מהלכים רחבים וארוכים למען חווית האוהד, מא׳ ועד ת׳:
- המפגש עם כוחות השיטור, אשר מהרגע הראשון מקטלגים את האוהד כעבריין מסוכן.
- מתן סמכויות הזויות לשוטרים וקצינים חסרי אחריות, לעכב, לעצור, לקנוס, להרביץ וכל מה שרק ירצו, סמכויות אשר מופעלות פעם אחר פעם ללא כל הגיון, ביסוס או שיקול דעת.

זה עסק מלוכלך, ואנחנו נכנסים אליו בעיניים פקוחות: כמו בכל מאבק, לעיתים יגבו מאיתנו, קהל אוהדי הפועל, מחירים כבדים.

בשונה מבעבר הנהלות המועדון בכדורגל ובכדורסל עומדות מאחורינו, ואנחנו מודים להן על כך.

★אין ספורט בלי אוהדים. המסר יעבור בדרך המלך או בדרך הקשה; את הבחירה נשאיר לכם, משטרת ישראל ועסקני הספורט.★

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonכרובית
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

איפה חשבון הנפש ולקיחת האחריות לחלקם בקרנבל הזה?
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לירון האדום כתב: 30 ספטמבר 2023, 11:20
זה עסק מלוכלך, ואנחנו נכנסים אליו בעיניים פקוחות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
האולטראס מצטטים את אביב גדג' בהודעה :heart:
אנטי ביתר לשעבר
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ספטמבר 2023, 12:38 איפה חשבון הנפש ולקיחת האחריות לחלקם בקרנבל הזה?
מה זה אחריות?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

מה חלקם בדיוק במה שקרה בשלישי וחמישי? אשמח לשמוע.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

מה חלקם? שנים של "אנחנו הכי גברים בארץ ואנחנו לא רואים אף אחד ממטר".
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ספטמבר 2023, 14:18 מה חלקם? שנים של "אנחנו הכי גברים בארץ ואנחנו לא רואים אף אחד ממטר".
מספיק כבר עם השנאה העיוורת הזאת.

המשטרה מתנהגת לאוהדים כמו לעבריינים.
מעבירה נשים, ילדים ומבוגרים דרך מגנומטרים ויוצאת תורים של שעות (כאילו שזה באמת מה שיעזור בהכנסת האבוקות), פרשים דוהרים סתם ככה להנאתם בהמון האדום ועוד ועוד.

אני לא חושב שהם חפים מפשע, אבל בלעדיהם ראינו איך הקהל נראה בדרבי ובמשחקים אחרים זה יראה אפילו יותר מביך.
כשבזכות הטירוף שיצרו ביציע, שנה שעברה, במשחק מול ק״ש, הצלחנו לחלץ את התיקו ההזוי הזה ולהישאר בליגה, כולם פה החמיאו ללא הפסקה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

אני באמת לא מבין מה אשמתם במה שקרה בדרבי
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הפועל פ"ת מסרה בהודעה רשמית את גרסתה לאירועים: "אירוע אלימות חמור התרחש הערב לאחר המשחק, כאשר מספר אוהדים צעירים של הקבוצה, אשר חזרו בהסעה לפתח תקוה, הוכו במקלות ובקבוקים על ידי מספר אנשים שהזדהו כאוהדי מכבי תל אביב. אוהד אחד נזקק לטיפול רפואי בבית החולים. אנו קוראים לרשויות החוק לחקור את האירוע ולמצות את הדין עם הפורעים האלימים".

איזה כיף שהמשטרה מחפשת תירוצים לאלימות אז אוהדי הספורט בישראל נותנים לה סיבות להילחם

הלוואי שהאקט הזה יגרום למשטרה להתמקד ספציפי בעבריין, עבריין ולא האוהדים אבל רוב הסיכויים שזה פשוט יהיה התירוץ לאלימות
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תתאבד כבר כתב: 29 ספטמבר 2023, 18:40
עידן סרור כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:08 מי שחי בנוח עם מעצר לא חוקי של למעלה מ70 אוהדים כי יש לו איזה אנטי אבוקות או וואטאבר,
אמרתם גם תודה רבה לשוטרים אתמול מחוץ לאצטדיון על שמירת הסדר במרחב?
תנסה למצוא פה באשכול מישהו שעונה לנפיחה ששחררת לאוויר.
אתם (אתם? לא יודע. זה תמיד "הם") כבר שנים משחקים בפיפי קקי והבעיה היחידה היא שכל הקהל נפגע מהריקושטים. כל הילדודס שגדלו להיות נערי התפאורה הנוכחיים פיספסו משהו מהמבוגרים, ובמקום להתעסק במה שחשוב עסוקים בחרא. אז שיאכלו חרא מהאוהדים. ולגבי המשטרה - נו שויין. כאמור, אין אחד פה באשכול שעונה לשטות שכתבת "מי שחי בנוח עם מעצר חינם של 70 איש", אבל סחה עליך לייצר מציאות יש מאין ואז להתווכח איתה ובאמצעותה.
כשאנשים בוחרים לסלף, למתן ולרכך את הסיטואציה בה 70 אוהדים של קבוצתם(לא שזה משנה) נעצרים מנהלית רק כדי למנוע את כניסתם לדרבי ונותנים יד לתקדים הזוי ולא חוקי זה נקרא לייצר מציאות?
סחה עלייך בעצמך.

1.
"שלא יבואו יותר לאף משחק."
(על כך שהביעו סולידריות עם העצורים ולא נכנסו למשחק.)

2. @רדפוקס
"הם הפועל, מי אתה בכלל?
הצחיק אותי שהם עמדו בתור של שער 8 וצעקו על סולידריות, אותם אפסים שפוגעים בהפועל ובקהל הרחב שוב ושוב.
ששמעתי שעצרו 70 מהם לא הזלתי דמעה וששמעתי שהם לא נכנסים הבנתי שנחסכה לנו הורדה של 2 נקודות."

(כששמעת שהמשטרה מבקשת תז כדי למנוע מהעבריינים האלו להכנס בחמישי גם צחקת על הסולידריות, נכנסת לאולם והבנת שלא נלך לבית הדין עם תחושת ניחוחות?)

3+4. מבית היוצר של @Asafasraf

"מה שקרה בחוץ זה תוצאה של משטרה מטונפת, בתוספת ארגון שהתבלבל בין אהדה לקבוצת כדורגל לבין להיות ארגון טרור צבאי.
פעם שניה שהם מפקירים את הקבוצה בדרבי (בעונה שעברה זה היה בדרבי סל), כשהם שרים ״הדרבי הוא מעל הכל״, כשבפועל, הם מעל הכל."

"*******אנשים כאן אשכרה מתעלמים מהעובדה שמצאו במחסן דברים שמתאימים לעולמות הצבא והמלחמה ומספרים ששוטרים סיכנו ילדים*********, כשהקהל שלנו מסכן אותנו הרבה יותר ותכנן לעשות בלגן בידיעה שיורידו לנו 2 נקודות."

(גם בחמישי זה נחשב שהם הפקירו דרבי? זו פעם שלישית?)
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

עומד מאחרי כל מילה שכתבתי.
אם הבחירה היא בין ארגון שגורם נזקים לקבוצה, לבין שלא יגיעו, הם מוזמנים להישאר בבית.
הדבר היחידי שהיה ברור לפני הדרבי בכדורגל הוא שאבוקות יעופו לדשא וזה מסביר עד כמה הארגון הזה מאוהב בעצמו (לא מדבר בכלל על תקיפת אוהדים שירדו מהרכבת הקלה למשחק). לה פמילייה באדום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ספטמבר 2023, 14:18 מה חלקם? שנים של "אנחנו הכי גברים בארץ ואנחנו לא רואים אף אחד ממטר".
תגיד, היית ביום שלישי בבלומפילד?

במידה וכן, נראה לך מוצדק מה שעשו לנו שם רק כדי שלא תיהיה אבוקה ביציע?
ונניח שהמוח שלך עונה "כן" על השאלה הזו, ביצעו מעצרים מנהליים כנגד 70 "עבריינים", לשיטתם הם מיגרו את הסכנה.
למה אלפי אנשים חפים מפשע היו צריכים לעבור את מה שעברנו שם? מה אני, אבא שלי ואחותי עשינו שזכינו להתייחסות כאילו שאנחנו עבריינים?

הסלידה מהאולטראס עד כדי כך מעוורת אנשים?
גם לי יש לפעמים ביקורת כנגד דברים שהם עושים, אבל מפה ועד להשליך אלימות משטרתית כנגד קהל אוהדים שלם בגלל אבוקות זו כבר דמגוגיה בשקל וחצי.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Asafasraf כתב: 01 אוקטובר 2023, 06:26 עומד מאחרי כל מילה שכתבתי.
אם הבחירה היא בין ארגון שגורם נזקים לקבוצה, לבין שלא יגיעו, הם מוזמנים להישאר בבית.
הדבר היחידי שהיה ברור לפני הדרבי בכדורגל הוא שאבוקות יעופו לדשא וזה מסביר עד כמה הארגון הזה מאוהב בעצמו (לא מדבר בכלל על תקיפת אוהדים שירדו מהרכבת הקלה למשחק). לה פמילייה באדום.

בתחילת המשחק אני ראיתי אלפי אנשים בשער 7, עם טלפון ביד, עם הגב למשחק עם הפנים לשער 8 רק מחכים שידלקו אבוקות כדי לצלם.
אז אולי יש אנשים שחושבים אחרת, שכן נהנים מזה וכן חושבים שזה מוסיף צבע ואוירה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

L.S כתב: 01 אוקטובר 2023, 09:49

למה אלפי אנשים חפים מפשע היו צריכים לעבור את מה שעברנו שם? מה אני, אבא שלי ואחותי עשינו שזכינו להתייחסות כאילו שאנחנו עבריינים?
לא מבין איך הגעת לזה שאני חושב שאלפי אנשים חפים מפשע היו צריכים לעבור את זה, רשמתי משהו כזה? לא זכור לי.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

רדפוקס כתב: 01 אוקטובר 2023, 11:09

לא מבין איך הגעת לזה שאני חושב שאלפי אנשים חפים מפשע היו צריכים לעבור את זה, רשמתי משהו כזה? לא זכור לי.
אז איזה לקיחת אחריות אתה מחפש פה? את מי אתה מאשים ובמה בדיוק?
הדלקת אבוקה ביציע מצדיקה אלימות כלפי אלפי אנשים? איזה נזק עשה אבוקה אי פעם לאוהדים בארץ? איזה נזק עושה המשטרה מדיי שבוע?

אתה כאילו מצדד במר מיקי זוהר, הספורט בארץ באמת אלים בעיניך? בחיים לא הרגשתי מאוים במגרש כדורגל בארץ כל עוד לא היה שוטר בסביבה שלי

מה זה הבלבולי תחת האלה
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

תגיד, היית ביום שלישי בבלומפילד?

במידה וכן, נראה לך מוצדק מה שעשו לנו שם רק כדי שלא תיהיה אבוקה ביציע?
ונניח שהמוח שלך עונה "כן" על השאלה הזו, ביצעו מעצרים מנהליים כנגד 70 "עבריינים", לשיטתם הם מיגרו את הסכנה.

הסלידה מהאולטראס עד כדי כך מעוורת אנשים?
גם לי יש לפעמים ביקורת כנגד דברים שהם עושים, אבל מפה ועד להשליך אלימות משטרתית כנגד קהל אוהדים שלם בגלל אבוקות זו כבר דמגוגיה בשקל וחצי.
אני לא מבין למה האנלוגיה היא שאם אתה מביע ביקורת כנגד האולטראס אוטומטית אתה מצדיק את התנהלות המשטרה?
אף אחד לא מצדיק לרגע את המשטרה, כולם יודעים שזה היה ביזיוני ומחפיר ועדיין אי אפשר להתעלם מהזרקור הענק שנדלק על ההתנהלות של הארגון. זאת פשוט ביקורת שהייתה ״רדומה״ במשך תקופה והתפוצצה עכשיו עם כל מה שקרה בשבוע האחרון.
אפשר לבקר את המשטרה וגם את האולטראס באותו הזמן, האחד לא שולל את השני.

לא צריך שוטרים ביציעים, צריך למצוא פתרון להסדרת הפירוטכניקה, אסור לבקש ת״ז בכניסה למשחקים, פרשים מקומם לא באיצטדיוני כדורגל, דו״חות ומעצרים מנהליים הם בושה ועדיין - צריך להפסיק עם שירי שואה וקריאות ניאו נאצי למיניהן, צריך להפסיק להגיע שיכורים בהגזמה למשחקי כדורגל, צריך להפסיק עם הפירוטכניקה כל עוד אתה יודע שזה מותנה בעונש מקצועי לקבוצה, צריך להפסיק לזרוק חפצים למגרש ועוד ועוד.

אין פה עניין של בחירת צד. המשטרה צריכה לעשות חריש עמוק בהתנהלות שלה וככה גם האולטראס.
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקס7evenAsafasrafofer23
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

L.S כתב: 01 אוקטובר 2023, 11:21
רדפוקס כתב: 01 אוקטובר 2023, 11:09
אז איזה לקיחת אחריות אתה מחפש פה? את מי אתה מאשים ובמה בדיוק?
הדלקת אבוקה ביציע מצדיקה אלימות כלפי אלפי אנשים? איזה נזק עשה אבוקה אי פעם לאוהדים בארץ? איזה נזק עושה המשטרה מדיי שבוע?

אתה כאילו מצדד במר מיקי זוהר, הספורט בארץ באמת אלים בעיניך? בחיים לא הרגשתי מאוים במגרש כדורגל בארץ כל עוד לא היה שוטר בסביבה שלי

מה זה הבלבולי תחת האלה
שוב פעם אתה מנסה להכניס לי מילים לפה? תראה לי איפה רשמתי שאני מצדיק אלימות כלפי אלפי אוהדים חפים מפשע.

אני יודע שהכי קל לטמון את הראש בחול אבל תנסה לעצום עיניים רגע ולהיזכר בעשרות משחקי דרבי בכדורגל שהופסקו לדקות ארוכות בגלל זריקות של אבוקות לדשא, חפצים מכל הבא ליד על שוער היריבה וכדורים שנזרקים לדשא באמצע ההתקפות.
אחר כך תמשיך במסע הדמיון המודרך לכדורסל - על הפעמים שהמשחק נעצר לזמן ארוך בעקבות עשן אבוקות שאפף את האולם הסגור, שחקנים שהקיאו, הפעמים שהמשחק נעצר כי נזרקו מיציע האולטראס למגרש כוסות, מצתים ושאר חפצי יודיקה לעבר שחקני היריבה.

ההתנהגות המסלימה כלפי אוהדי הספורט בארץ היא לא התנהגות קפריזית שנוצרה מתוך ואקום, היא מסלימה בקורולציה ברורה אל מול ארגוני האולטראס שמסלימים גם הם.
האם זה מוצדק להתנהג ככה לאלפים בגלל כמה תפוחים רקובים? מעולם לא אמרתי שכן.
האם לתפוחים הרקובים האלה יש חלק במצב אליו הגענו? כמובן.

אם היה אכפת להם מהקהל הרחב ומהקבוצה אותה הם כביכול אוהדים ומעודדים הם כבר מזמן היו עושים חשבון נפש ומשנים את דרכם, אבל מה שמעניין אותם זאת התנצחות בלתי נגמרת עם כולם כולל כולם רק כדי להראות שלהם יש הכי גדול והם קופי האלפא באירוע הזה שנקרא ספורט.
הפוסט קיבל 4 לייקיםCarajoבני127evenBelos
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

בתור מי שחווה אלימות בדרבי , אני האחרון שיצדיק אלימות כנגד אוהדים.
אבל הייתי שמח אם האולטראס היו הולכים יד ביד עם הההנהלות של הכדורגל והכדורסל ולצד התמיכה שלהן באוהדים, היו גם מנמיכים את הלהבות ונמנעים מפרובוקציות כמו אבוקות על כר הדשא או בתוך אולמות סגורים, בתור התחלה.
אני לא חושב שזה משהו שקשה ליישום או משפיל מישהו.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

מה הקטע לקשר ביקורת על האולטראס לתמיכה במעשי המשטרה? זו טמינת ראש בחול בצורה מביכה.
המשטרה מתנהלת בצורה נוראית לא מהיום. גם האולטראס. עזבו מעשים שלהם, מספיק להקשיב לשירים.
יהיה טוב הפועל!
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

במצב של היום, במיוחד כיום : מי שמגיע למשחקים לוקח על עצמו ועל בני משפחתו (אם גם באים) סיכון פיזי מיותר.
המשטרה רואה דגל או חולצה אדומה ופועלת כמו שפועלת בדיכוי הפגנות נגד הדיקטטורה. אולי לא כחלק מהוראות מפורשות מגבוה אבל הגענו למצב שאנשי השטח מפרשים את הנחיות השר כיד חופשית לכסח את הסמולנים (גם בתחום הספורט).
האולטרס פעלו גם בעבר בצורה פרובוקטיבית אבל התגובות של המשטרה היו לרוב פחות קיצוניות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אפשר בלי להכניס את העניין הפוליטי לכל פינה?
חטפנו מכות גם כשיאיר לפיד היה ראש הממשלה, חילי טרופר שם הספורט ועומר בר לב השר לביטחון פנים.
חטפנו כיסאות ואגרופים לפנים משוטרים בסמי עופר, אלות בטדי וסוסים היו בכל פינה. מי שיגיד שלא משקר במצח נחושה וטומן ראשו בחול (כרגיל).

ואיך לעזאזל זה קשור לעובדה שגם האולטראס צריך לשנות גישה? איפה קצת קצת קצת ביקורת עצמית? לא ראיתי אותה משלישי שעבר ולא ראיתי אותה בהודעת הארגון.
אתה קולט בכלל שרוב הרפרטואר של האולטראס עסוק בו זה - נאו נאצים, שואה, מזדיינים, מזרחי יתום, שמים עליכם זין חבורה של שמאלנים...וזין על הקבוצה, הרדיוסים והורדת הנקודות שלה?
יאללה, מצידנו שכולם יישבו בבית ויצפו בטלוויזיה אחרי העונש והורדת הנקודות, העיקר שהראנו למי יש יותר גדול.

לא, זה לא לאמין שזה מה שאנחנו משדרים לדור העתיד ואתם כאילו ממש בסדר עם זה. פשוט הזיה. החינוך הביתי וההתחשבות בזולת פשוט דילג מעליכם, אחרת לא ברור מנסגר איתכם.

0 ביקורת עצמית
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

7even כתב: 01 אוקטובר 2023, 13:32 לא, זה לא לאמין שזה מה שאנחנו משדרים לדור העתיד ואתם כאילו ממש בסדר עם זה. פשוט הזיה. החינוך הביתי וההתחשבות בזולת פשוט דילג מעליכם, אחרת לא ברור מנסגר איתכם.

0 ביקורת עצמית
מבחינת הרבה אנשים הם מוכנים לקבל את זה כי בלעדיהם שקט ביציעים (נו ברור הארגון הזה מחזיק במונופול על היציעים כבר 20 שנה, אני בטוח שאם הם ייחדלו מהפעילות שלהם גם להם יהיו מחליפים).
ככה זה כשרוח המועדון דועכת ומה שתופס את מקומה זה חבורת אנטי שאלפי ילדים מעריצים. איפה אנחנו היום ואיפה האווירה והרוח של עד לפני 10-15 שנים
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

שחר כתב: 01 אוקטובר 2023, 12:04 בתור מי שחווה אלימות בדרבי , אני האחרון שיצדיק אלימות כנגד אוהדים.
אבל הייתי שמח אם האולטראס היו הולכים יד ביד עם הההנהלות של הכדורגל והכדורסל ולצד התמיכה שלהן באוהדים, היו גם מנמיכים את הלהבות ונמנעים מפרובוקציות כמו אבוקות על כר הדשא או בתוך אולמות סגורים, בתור התחלה.
לא הייתי בדרבי סל אבל הבנתי שהם מאוד ניסו שלא יהיו "פרובוקציות".
אנטי ביתר לשעבר
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אמה גולדמן כתב: 01 אוקטובר 2023, 15:46
שחר כתב: 01 אוקטובר 2023, 12:04 בתור מי שחווה אלימות בדרבי , אני האחרון שיצדיק אלימות כנגד אוהדים.
לא הייתי בדרבי סל אבל הבנתי שהם מאוד ניסו שלא יהיו "פרובוקציות".
לפי הפודקסטים השונים הם אף עשו מעבר ועמדו חוץ בין השוטרים לקהל הרחב.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

L.S כתב:
Asafasraf כתב: 01 אוקטובר 2023, 06:26 עומד מאחרי כל מילה שכתבתי.

בתחילת המשחק אני ראיתי אלפי אנשים בשער 7, עם טלפון ביד, עם הגב למשחק עם הפנים לשער 8 רק מחכים שידלקו אבוקות כדי לצלם.
אז אולי יש אנשים שחושבים אחרת, שכן נהנים מזה וכן חושבים שזה מוסיף צבע ואוירה.
אני אוהב אבוקות וחושב שזה מוסיף, אבל ברגע שזה פוגע בקבוצה...

Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

7even כתב: 01 אוקטובר 2023, 13:32 אפשר בלי להכניס את העניין הפוליטי לכל פינה?
חטפנו מכות גם כשיאיר לפיד היה ראש הממשלה, חילי טרופר שם הספורט ועומר בר לב השר לביטחון פנים.
חטפנו כיסאות ואגרופים לפנים משוטרים בסמי עופר, אלות בטדי וסוסים היו בכל פינה. מי שיגיד שלא משקר במצח נחושה וטומן ראשו בחול (כרגיל).

ואיך לעזאזל זה קשור לעובדה שגם האולטראס צריך לשנות גישה? איפה קצת קצת קצת ביקורת עצמית? לא ראיתי אותה משלישי שעבר ולא ראיתי אותה בהודעת הארגון.
אתה קולט בכלל שרוב הרפרטואר של האולטראס עסוק בו זה - נאו נאצים, שואה, מזדיינים, מזרחי יתום, שמים עליכם זין חבורה של שמאלנים...וזין על הקבוצה, הרדיוסים והורדת הנקודות שלה?
יאללה, מצידנו שכולם יישבו בבית ויצפו בטלוויזיה אחרי העונש והורדת הנקודות, העיקר שהראנו למי יש יותר גדול.

לא, זה לא לאמין שזה מה שאנחנו משדרים לדור העתיד ואתם כאילו ממש בסדר עם זה. פשוט הזיה. החינוך הביתי וההתחשבות בזולת פשוט דילג מעליכם, אחרת לא ברור מנסגר איתכם.

0 ביקורת עצמית
אם כל הביקורת על האולטראס. הם לא עושים שום דבר שרוב הארגונים בארץ לא עשו, אולי חוץ מהקטע של דגל ישראל, אבל זה מקרה בודד שקורה פעם ב10 שנים.

בסופו של יום הם הארגון הכי פחות אלים מה5 קבוצות הגדולות של הליגה והסיכוי של ילד עם צעיף צהוב לקבל מכות מאחורי שער 5 נמוך יותר מאשר כל מגרש אחר בארץ.
הרדיפה של אוהדי הפועל היא בגלל הזיהוי הפוליטי ותדמית שהיא לא באמת נכונה שיצרה לה התקשורת כדי להכשיר את ביתר. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם הקהל של הפועל היה עושה לדוגמה את מה שאוהדי באר שבע עשו בנתניה שנה שעברה.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

Ron.T כתב:

0 ביקורת עצמית
אם כל הביקורת על האולטראס. הם לא עושים שום דבר שרוב הארגונים בארץ לא עשו, אולי חוץ מהקטע של דגל ישראל, אבל זה מקרה בודד שקורה פעם ב10 שנים.

בסופו של יום הם הארגון הכי פחות אלים מה5 קבוצות הגדולות של הליגה והסיכוי של ילד עם צעיף צהוב לקבל מכות מאחורי שער 5 נמוך יותר מאשר כל מגרש אחר בארץ.
הרדיפה של אוהדי הפועל היא בגלל הזיהוי הפוליטי ותדמית שהיא לא באמת נכונה שיצרה לה התקשורת כדי להכשיר את ביתר. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם הקהל של הפועל היה עושה לדוגמה את מה שאוהדי באר שבע עשו בנתניה שנה שעברה.
די כבר עם ההתקרבנות.
ממש לא מעניין אותי קהלים אחרים.
לגבי ילד בן 5 עם צעיף צהוב- כנראה שלא
שמעת על הקטטה בשדרות ירושלים.
בוא נסתכל נטו על עצמנו. היינו קהל מדהים וחלקנו הפכנו לאלימים ומושפעים.

Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Asafasraf כתב: 01 אוקטובר 2023, 21:47
Ron.T כתב:

0 ביקורת עצמית

די כבר עם ההתקרבנות.

אלימות תמיד הייתה חלק מהכדורגל ותמיד תהיה, לא נהינו שום דבר. יש דור קצת שונה. אני זוכר קטטות יותר קשות מזה בשנות ה90 כילד קטן.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Ron.T כתב: 01 אוקטובר 2023, 22:11
Asafasraf כתב: 01 אוקטובר 2023, 21:47
Ron.T כתב: אם כל הביקורת על האולטראס. הם לא עושים שום דבר שרוב הארגונים בארץ לא עשו, אולי חוץ מהקטע של דגל ישראל, אבל זה מקרה בודד שקורה פעם ב10 שנים.

די כבר עם ההתקרבנות.

אלימות תמיד הייתה חלק מהכדורגל ותמיד תהיה, לא נהינו שום דבר. יש דור קצת שונה. אני זוכר קטטות יותר קשות מזה בשנות ה90 כילד קטן.
למשל מהומת אלוהים בקניון איילון מחוץ לאיצטדיון רמת גן. הייתי ילד צעיר אני לא זוכר דבר כזה.
אז לבוא ולהקצין כל דבר כאילו שאתם חלק מהפרופגנדה של מיקי זוהר זה מצחיק.

גם אני רואה פה כמה יצורים שלא מפסיקים לפמפם שהאולטראס מרחיק אוהדים שלנו מהמגרשים וגורם לא להגיע. לא יודע, זה מוזר כי יש מספר שיא מנויים השנה.
כשיש משחק בשעות צהריים אני רואה את בלומפילד מפוצץ במשפחות וילדים קטנים.

אז אולי רק הטרחנים שכותבים את הקשקושים האלה לא מגיעים. ולכן גם חושבים שכולם כמוהם כי הם לא נוכחים לראות שהמציאות הפוכה.
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

האולטראס הוא ארגון עם מאפיינים ביביסטיים מובהקים. מתקרבנים, אפס לקיחת אחריות, שמים את עצמם לפני המטרה שאותה הם אמורים לשרת. כן, יש להם גם דברים טובים. זה לא אומר שמותר להם לקחת בעלות על הקבוצה
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

תמיד היו מכות,לא יודע אם יותר או פחות.
רקטות עפו מהיצעים שלנו לשל מכבי ולהיפך עוד מ2002.
אוהדים תמימים שמקבלים מכות זה גם היה לצערי מדי פעם.
מה שהוקצן זה הטמטום בהפסקת המשחק,אבוקות באמצע המשחק,זריקת חפצים למגרש .אלוהים יודע מה זה מביא למי שעושה את זה.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

redrony כתב: 02 אוקטובר 2023, 11:04 האולטראס הוא ארגון עם מאפיינים ביביסטיים מובהקים. מתקרבנים, אפס לקיחת אחריות, שמים את עצמם לפני המטרה שאותה הם אמורים לשרת. כן, יש להם גם דברים טובים. זה לא אומר שמותר להם לקחת בעלות על הקבוצה
"המטרה שאותה הם אמורים לשרת" :rofl:
הם עובדים אצלך אחי?
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

InFlames כתב: 02 אוקטובר 2023, 11:51
redrony כתב: 02 אוקטובר 2023, 11:04 האולטראס הוא ארגון עם מאפיינים ביביסטיים מובהקים. מתקרבנים, אפס לקיחת אחריות, שמים את עצמם לפני המטרה שאותה הם אמורים לשרת. כן, יש להם גם דברים טובים. זה לא אומר שמותר להם לקחת בעלות על הקבוצה
"המטרה שאותה הם אמורים לשרת" :rofl:
הם עובדים אצלך אחי?
לא, הם אמורים שהקבוצה תהיה האינטרס העיקרי שלהם והוא בוודאות לא, ותוך כדי זה הם פוגעים במשהו שהוא יקר וחשוב לי בלי לתת דין וחשבון לאף אחד
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

מה דבר ההנהגה בנוגע למה שמפורסם בדקות האחרונות?
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

סומך כתב: 02 אוקטובר 2023, 12:43 יותר מרשים מאבוקות!

https://twitter.com/TeoVisma/status/1708569083262742918
לא היו יצירתיים אצלנו ברמה הזאת מ-2010
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

מגנומטרים ואוהלי בידוק היום רק בצד האדום והאלים. אני מבקש מהאולטראס לבקש סליחה מחברי הפורום ולקחת בפנינו אחריות
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
שליחת תגובה