UH99

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Belos כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:26
טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:16
Belos כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:12

זו טענה מאוד לא רצינית.
1. הפירוטכניקה הייתה האמצעי, לא המעשה עצמו. המעשה היה להפסיק את המשחק שוב ושוב ושוב.
גם אבן היא רק אבן, אלא אם זורקים אותה על מישהו.
2. בוא נסתכל על התמונה הרחבה יותר, שכמעט בכל שבוע יש מקרה אחר ובסיומו מתחילים התירוצים - כולה כדורי ים, כולה כוסות שתייה, כולה שירי שואה, כולה פירוטכניקה. כ״כ הרבה מקרים קלים שכבר מזמן הפכו למשהו ענק.
3. זה שאתה מכיר מקרים שזה לא הזיק, לא אומר שזה לא מזיק.
זה בערך כמו להיות מרוצה שהילד שלך דקר מישהו, רק כי אתה מכיר מקרים שהדוקר לא נתפס והיו לו חיים טובים.
כן, יש מועדונים עם קהל זבל שהגיע אליהם רוכש. דוגמאות תמיד יהיו, אבל עדיין מאוד ברור מה יותר נכון ומה יגדיל את הסיכויים להגעת רוכש (או יותר נכון, מה יקטין את סיכויי ההגעה שלו).
האם מקרי אלימות תורמים משהו? רק בגלל שלמכבי הגיע רוכש למרות הכל? אתה לא באמת מאמין בזה.
הסיכויים להגעת "רוכש" הם גם ככה נמוכים מאוד (כמה שנים לא הגיע "רוכש" לכדורגל פה? 14?), ובתור התחלה הדבר הכי חשוב עבורינו זה להעיף מפה את הנוכלים שהם בעלי המועדון כרגע.
השאלה "איך זה משפיע על הסיכויים להגעת רוכש" לא רלוונטית בכלל. רלוונטי הרבה יותר מה יכול להעיף מפה את הנוכלים הנוכחיים.
היא מאוד רלוונטית, כי היא אחת הסיבות שבכלל הגענו למצב הזה. המצב המחורבן הזה ממש לא התחיל בתקופת ניסנוב, וככל שאנחנו מתקדמים הסיכויים לרוכש רק הולכים וקטנים. הסיכויים בעבר להגעת רוכש היו גבוהים בהרבה.
צריך לפעמים לדעת גם לעשות ביקורת פנימית ולא רק להאשים את כל העולם.

אני לגמרי בעד ״להעיף מפה את הנוכלים״, אבל צריך לעשות רק פעולות שיתרמו לזה ובמינימום נזק תדמיתי, בעיקר כדי שאחריהם לא ניתקע במצב יותר גרוע (וכן, אנחנו כבר לומדים על בשרנו ש״תמיד יש יותר גרוע״).

אם ב2011 היו אומרים לך איך יראו 12 (או אפילו 20) השנים הבאות, עדיין היית תומך במחאות שלנו?
המצב המחורבן הנוכחי די התקבע עם ניסנוב. עד הפירוק לפחות הייתה איזו תקווה או אופק (ב-13/14 היינו ראויים והיינו בצמרת והיינו שווים למכבי בכל 4 הדרבים, 14/15 חרבנה וב-15/16 הגיע כבירי עם תקוות ולאחר מכן הפירוק).
אני ממש לא שותף לאשליית ה"רוכש" הזו, שכאילו הנה הוא רק היה בא אם לא היה קורה זה וזה וזה. בסדר.
מעניין שכבר איזה 13 או 14 שנה (מאז מיטשל) לא הגיע אף "רוכש" שכזה לכדורגל פה.
המצב שלנו הולך ומחמיר באופן קיצוני בתקופת ניסנוב. לא בהכרח כי יש איזו עקומה יורדת, אלא כי פשוט הם מקבעים אותנו כעוד סתם קבוצה בליגה. פעם יסיימו 5, פעם מאבקי תחתית, פה יפקססו איזה חצי גמר גביע עם הגרלה. עוד קבוצה. בדיוק כמו מכבי פ"ת.

וזה לא חוכמה לשאול "אם היו אומרים לך ב-2011".
הרי אם היו אומרים לך בינואר 2017 שזה יהיה המצב שלך אחרי כמעט 6 שנים, גם היית זורם עם הניסנוב, או שהיית כבר מעדיף לפרק לגמרי ולהתחיל מליגה ג'? כי הרי אם היינו מתחילים את עונת 17/18 בליגה ג', היום אני די בטוח שהיינו לפחות בלאומית.

בקיצור צריך להוציא מהמשוואה בכלל את סוגיית "מה זה יעשה לסיכויים לבואו של המשיח", כי המשיח לא בא ולא יבוא. וגם אם הוא בדרך, לא נראה לי שכדורים לדשא או אבוקות זה מה שיגרום לו להגיד "טוב לא בא לי בעצם".
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:41
Belos כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:26
טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 18:16
הסיכויים להגעת "רוכש" הם גם ככה נמוכים מאוד (כמה שנים לא הגיע "רוכש" לכדורגל פה? 14?), ובתור התחלה הדבר הכי חשוב עבורינו זה להעיף מפה את הנוכלים שהם בעלי המועדון כרגע.
השאלה "איך זה משפיע על הסיכויים להגעת רוכש" לא רלוונטית בכלל. רלוונטי הרבה יותר מה יכול להעיף מפה את הנוכלים הנוכחיים.
היא מאוד רלוונטית, כי היא אחת הסיבות שבכלל הגענו למצב הזה. המצב המחורבן הזה ממש לא התחיל בתקופת ניסנוב, וככל שאנחנו מתקדמים הסיכויים לרוכש רק הולכים וקטנים. הסיכויים בעבר להגעת רוכש היו גבוהים בהרבה.
צריך לפעמים לדעת גם לעשות ביקורת פנימית ולא רק להאשים את כל העולם.

אני לגמרי בעד ״להעיף מפה את הנוכלים״, אבל צריך לעשות רק פעולות שיתרמו לזה ובמינימום נזק תדמיתי, בעיקר כדי שאחריהם לא ניתקע במצב יותר גרוע (וכן, אנחנו כבר לומדים על בשרנו ש״תמיד יש יותר גרוע״).

אם ב2011 היו אומרים לך איך יראו 12 (או אפילו 20) השנים הבאות, עדיין היית תומך במחאות שלנו?
המצב המחורבן הנוכחי די התקבע עם ניסנוב. עד הפירוק לפחות הייתה איזו תקווה או אופק (ב-13/14 היינו ראויים והיינו בצמרת והיינו שווים למכבי בכל 4 הדרבים, 14/15 חרבנה וב-15/16 הגיע כבירי עם תקוות ולאחר מכן הפירוק).
אני ממש לא שותף לאשליית ה"רוכש" הזו, שכאילו הנה הוא רק היה בא אם לא היה קורה זה וזה וזה. בסדר.
מעניין שכבר איזה 13 או 14 שנה (מאז מיטשל) לא הגיע אף "רוכש" שכזה לכדורגל פה.
המצב שלנו הולך ומחמיר באופן קיצוני בתקופת ניסנוב. לא בהכרח כי יש איזו עקומה יורדת, אלא כי פשוט הם מקבעים אותנו כעוד סתם קבוצה בליגה. פעם יסיימו 5, פעם מאבקי תחתית, פה יפקססו איזה חצי גמר גביע עם הגרלה. עוד קבוצה. בדיוק כמו מכבי פ"ת.

וזה לא חוכמה לשאול "אם היו אומרים לך ב-2011".
הרי אם היו אומרים לך בינואר 2017 שזה יהיה המצב שלך אחרי כמעט 6 שנים, גם היית זורם עם הניסנוב, או שהיית כבר מעדיף לפרק לגמרי ולהתחיל מליגה ג'? כי הרי אם היינו מתחילים את עונת 17/18 בליגה ג', היום אני די בטוח שהיינו לפחות בלאומית.

בקיצור צריך להוציא מהמשוואה בכלל את סוגיית "מה זה יעשה לסיכויים לבואו של המשיח", כי המשיח לא בא ולא יבוא.

אין ספק שמיץ׳2 לא יגיע לכאן. מה שקרה למכבי זו זכייה בלוטו, ולפעמים זה מרגיש שאנחנו כמו אדם רנדומלי שמחכה שגם לו זה יקרה.
אז כמובן שצריך לצאת מהאשליה הזו, אבל אנחנו כן יכולים וצריכים בעלים כמו אלונה, ומשם נצטרך לצמוח.
ולכן, הדיעה שלי היא שצריך לסלק את ניסנוב, אבל לי חשובה גם הדרך והתדמית של הקהל.
לעשות הכל יצירתי וחכם, ולא בצורה של חמומי מוח.
פעולות שפוגעות רק בניסנוב - אני בעד.
לצערי, רוב הפעולות שנעשו עד כה פוגעות רק בנו וממש לא מרחיקות מכאן את ניסנוב.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי במקום לשאוף לתחרות שייחים ואצל מי יהיה השייח שיקנה ביותר כסף, הכדורגל צריך לשאוף לחוקים שימזערו את הפערים הכלכליים והמקצועיים המלאכותיים האלה שנוצרים כמעט בכל הליגות באמצעות שייחים.

חבל שעם כל האמריקניזציית-אנביאיי שמתשלטת על הכדורגל האירופי (הסגידה לשחקנים יחידים, האובססיה לשיאים אישיים ועוד), דווקא את הדבר הכי הגיוני שם, שנקרא תקרת שכר, עוד לא אימצו. נקווה שגם זה יקרה מתישהו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroהאדום הצורר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

בואו נדבר על זה שהתפאורה הייתה עם מילים של ענבל פרלמוטר ❤️
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 4 לייקיםRon.Tסומךטכנית לארזChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 19:29 לדעתי במקום לשאוף לתחרות שייחים ואצל מי יהיה השייח שיקנה ביותר כסף, הכדורגל צריך לשאוף לחוקים שימזערו את הפערים הכלכליים והמקצועיים המלאכותיים האלה שנוצרים כמעט בכל הליגות באמצעות שייחים.

חבל שעם כל האמריקניזציית-אנביאיי שמתשלטת על הכדורגל האירופי (הסגידה לשחקנים יחידים, האובססיה לשיאים אישיים ועוד), דווקא את הדבר הכי הגיוני שם, שנקרא תקרת שכר, עוד לא אימצו. נקווה שגם זה יקרה מתישהו.
למה רק בכדורגל? לא נמאס לך שלשכן יש בית גדל יותר, צי מכוניות ולאשתו תיק של פראדה שעולה כמו כל הסלון שלך?
בוא ננסה שוב קומוניזם זה עבד נפלא בפעמים הקודמות.
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

הזייה שיש אוהדים שמגנים על הביזיון של הקהל אתמול
הפוסט קיבל 6 לייקיםshaharotJoshסומךעמיתתתאבד כברAsafasraf
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אוקטובר 2022, 20:55
טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 19:29 לדעתי במקום לשאוף לתחרות שייחים ואצל מי יהיה השייח שיקנה ביותר כסף, הכדורגל צריך לשאוף לחוקים שימזערו את הפערים הכלכליים והמקצועיים המלאכותיים האלה שנוצרים כמעט בכל הליגות באמצעות שייחים.

למה רק בכדורגל? לא נמאס לך שלשכן יש בית גדל יותר, צי מכוניות ולאשתו תיק של פראדה שעולה כמו כל הסלון שלך?
בוא ננסה שוב קומוניזם זה עבד נפלא בפעמים הקודמות.
הדבר האחרון אולי שאפשר להגיד על ספורט אמריקאי הוא שהוא אנטי קפיטליסטי, ושם תקרת שכר קיימת בכל ענפי הספורט המקצועניים.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

צודק.וטוב שיש שם תקרות שכר.
הספורט באירופה , במיוחד הכדורגל כקיצון של הנושא , זה לא ספורט תחרותי , אלא למי יש יותר כסף לזרוק על המועדון שלו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

טוב, אז אחרי שנרגעתי קצת אחרי אתמול, יש לי דבר אחד להגיד על המארגנים של האירוע הזה-
יא בני שרמוטות, לא אשכח לכם בחיים את הביזיון הזה!
מרגיש מצולק ועלוב יותר מהפסד 7-0 .
לכו לעזאזל !!!
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotעמיתAsafasraf
במבי
קיבל.ה  2 לייקים

אני שונא אתכם כל כך.
חבורה של נרקוטיים מסריחים,לא אכפת לכם משום דבר חוץ מעצמכם.
אולטראס הפועל אתם תתי אדם
תתביישו
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotעמית
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

התוצאות:
1) המשחק לא פוצץ.
2) מכבי עדיין נתנו לנו בראש.
3) המועדון התבזה.
4) רדיוסים, יציעים סגורים ואולי הפחתת נק'.
5) אף אחד לא מדבר על הכשלון המקצועי והניהולי של ההנהלה בבניית הסגל הכושל ביותר שהיה ניתן לבנות בהינתן המשאבים שעמדו לקבוצה בקיץ.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךshaharotעמיתAsafasraf
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

נגמר הנוער כתב: 12 אוקטובר 2022, 11:17 התוצאות:
1) המשחק לא פוצץ.
2) מכבי עדיין נתנו לנו בראש.
3) המועדון התבזה.
4) רדיוסים, יציעים סגורים ואולי הפחתת נק'.
5) אף אחד לא מדבר על הכשלון המקצועי והניהולי של ההנהלה בבניית הסגל הכושל ביותר שהיה ניתן לבנות בהינתן המשאבים שעמדו לקבוצה בקיץ.
זו הנקודה הכי חשובה כאן.
הרבה אוהדים בגישה של ״ניסנוב אשמים בהכל, אז בואו נעשה נזקים תדמיתיים למועדון, כי זה יבריח אותם״.
בגדול מה שאנחנו באמת עושים כאן זה “Bigger elswhere”, כל פעם מחדש.
צריך לעשות אך ורק פעולות שבאמת יתרמו לסילוק ניסנוב, במינימום נזק תדמיתי לקהל.
כל פעולה אחרת מייצרת אנטגוניזם כלפינו, ומורידה אשמה מהניסנובים.
אם נמשיך ככה, אנחנו רק מאריכים את הקדנציה של הניסנובים, ואחריהם נקבל אידיוט אחר (המציאות מוכיחה לנו את זה כבר 12 שנים). ככה לא יוצאים מהבוץ, אלא רק שוקעים בו יותר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךרדפוקסNivikעמית
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

זה באמת מרגיש לי שבגלל המשחק הזה הלכנו 12 צעדים יותר אחורה
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מישהו יכול להסביר מה הכוונה בשלט שהיה בדרבי "אוטונומיה ביציעים"?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

Chegi כתב: 12 אוקטובר 2022, 22:47 מישהו יכול להסביר מה הכוונה בשלט שהיה בדרבי "אוטונומיה ביציעים"?
אני חושב שמה שהיה בדרבי די מסביר, לא?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מי יהיה בשער 5 במשחקים הבאים: אוטונומיה
מי לא יהיה בשער 5 במשחקים הבאים: הקהל
הפוסט קיבל 2 לייקיםנגמר הנוערתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אוטונומיה ביציע, רעיון יפה.
אם אני בא למשחק הבא עם שלט מחאה נגד אולטראס הפועל ומקים גוש מעודד אחר שמוחא נגד ההנהלה ונמנע משירי שואה, מה עולה בגורלי ?
הם בוכים ונובחים נגד המשטרה שעולה ליציע ועושה שם כרצונה, אבל באותו זמן הם משתיקים ומתעלמים מלפחות 60% משער 5 ולפחות 80% מיתר האוהדים...
הפוסט קיבל 2 לייקיםBelosshaharot
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צ'ימבויקה כתב:אוטונומיה ביציע, רעיון יפה.
אם אני בא למשחק הבא עם שלט מחאה נגד אולטראס הפועל ומקים גוש מעודד אחר שמוחא נגד ההנהלה ונמנע משירי שואה, מה עולה בגורלי ?
הם בוכים ונובחים נגד המשטרה שעולה ליציע ועושה שם כרצונה, אבל באותו זמן הם משתיקים ומתעלמים מלפחות 60% משער 5 ולפחות 80% מיתר האוהדים...
לא נראה לי שתהיה בעיה בשער 7 לעשות את זה.
בסל השבוע האולטראס ניסו לעשות את "יאללה הפועל" כרגיל בסיטואציה מנותקת ממה שקורה במגרש, היו התקפות מסוכנות והחלטות שיפוט גבוליות אז פשוט אף אחד לא ספר את איש הגדר וכולם שרקו בוז. בהתחלה הם ניסו עם התופים וכו' להמשיך. בסוף הבינו שאין להם סיכוי. וחיכו שהסיטואציה במגרש תאפשר.
זה היה נחמד לראות אותם מתוסכלים מול אולם שלם.
אז כן, אפשר לנצח אותם. רוב הקהל לא רוצה אותם.
בתור התחלה בכל שיר שיש "חולדאי" / "מזרחי" תחליף לניסנוב. בהמשך זה יתפוס לא תהיה להם ברירה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Chegi כתב: 14 אוקטובר 2022, 02:20
בסל השבוע האולטראס ניסו לעשות את "יאללה הפועל" כרגיל בסיטואציה מנותקת ממה שקורה במגרש, היו התקפות מסוכנות והחלטות שיפוט גבוליות אז פשוט אף אחד לא ספר את איש הגדר וכולם שרקו בוז. בהתחלה הם ניסו עם התופים וכו' להמשיך. בסוף הבינו שאין להם סיכוי. וחיכו שהסיטואציה במגרש תאפשר.
בתור התחלה בכל שיר שיש "חולדאי" / "מזרחי" תחליף לניסנוב. בהמשך זה יתפוס לא תהיה להם ברירה.
חייב לומר שכבר מהטוטו אני שר הנהלה זונה אחרי סיבוב אחד/שניים של הפועל עולה וזה תופס לפחות את האיזור שסביבי, מניח שאם עוד פה יתחילו את זה בתזמון דומה באיזורים שונים של היציע זה יתפוס יותר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

נו הם כבר מוכנים עם תכנית פעולה איך לעצור את ריינה?
כדורים למגרש? חזיזים? מציתים?
יאללה תנו לנו את זה

איכס
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 14 אוקטובר 2022, 08:40
Chegi כתב: 14 אוקטובר 2022, 02:20
חייב לומר שכבר מהטוטו אני שר הנהלה זונה אחרי סיבוב אחד/שניים של הפועל עולה וזה תופס לפחות את האיזור שסביבי, מניח שאם עוד פה יתחילו את זה בתזמון דומה באיזורים שונים של היציע זה יתפוס יותר
יש הבדל אינהרנטי בין לקטוע להם שיר עם בוז או שיר אחר לבין מחאה נגדם או התאגדות אלטרנטיבית (גם אם לא פורמלית)
אם אני לא מחרים, אני כל משחק פותח בשירת ״לא רוצים את אולטראס הפועל״
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 14 אוקטובר 2022, 09:25
ההוא שאמרו לו כתב: 14 אוקטובר 2022, 08:40
Chegi כתב: 14 אוקטובר 2022, 02:20 לא נראה לי שתהיה בעיה בשער 7 לעשות את זה.
יש הבדל אינהרנטי בין לקטוע להם שיר עם בוז או שיר אחר לבין מחאה נגדם או התאגדות אלטרנטיבית (גם אם לא פורמלית)
אם אני לא מחרים, אני כל משחק פותח בשירת ״לא רוצים את אולטראס הפועל״
לא נכנסתי לדיון בנוגע לאולטראס, רק התייחסתי לסיפור סביב הניסנוב בסוף ההודעה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

מי שהיה שותף לביזיון הזה הוא לא פחות זבל טהור.
הם חלק מהגידול הסרטני שיש לנו במועדון.
אנשים שמאוהבים רק בעצמם, ומתנהלים בדיוק כמו לה פמיליה.
מספרים כל פעם על מכבי בכדורסל וחוסר הספורטיביות שלהם, ומתנהגים בצורה הכי לא ספורטיבית שישי.
משום מה, תמיד ימצאו דרך להסתבך ולהתקוטט עם שוטרים (שהם חארות בעצמם).
אנשים אשכרה מאשימים את מכבי בפיצוץ הדרבי של פואד, כשמה שהיה שם לא קרה מעל ל-35 שנים במגרשי הכדורגל- אוהד שיורד לריב עם שחקן מכות.
לא מאמין שיש אנשים שבעד לפוצץ משחק כדורגל.
קהל מאוס שעל כל דבר טוב ויפה עושה עשרה דברים מגעילים. ככה נראה מועדון גוסס.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
555
קיבל.ה  623 לייקים

העיקר שתמשיך לצלם את התפאורות והאבוקות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

555 כתב: 14 אוקטובר 2022, 18:23 העיקר שתמשיך לצלם את התפאורות והאבוקות
זה מפסיק להזיז שאתה עובר את גיל 18, בקרוב אצלך בתקווה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

555 כתב:העיקר שתמשיך לצלם את התפאורות והאבוקות
נגיד שאתה צודק, זה הופך את מה שהם עושים ללגיטימי? שאני אבין איך הראש שלך עובד.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מה עם הרוכשים? מה עם הסקופים?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

לירון האדום כתב: 14 אוקטובר 2022, 18:50
מה עם הרוכשים? מה עם הסקופים?

מה עם הרוכשים מדובאי?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עם אוזבולט 555 צדק
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

היום היתה שירה ההנהלה יבני זונות גם בטקס לאזולאי גם במהלך המשחק וגם אחרי שערים.
לא היה ציוד היום ובכל זאת היה עידוד יפה.
באסה על הבוז למרינוביץ, מיותר מאד

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 15 אוקטובר 2022, 22:57 היום היתה שירה ההנהלה יבני זונות גם בטקס לאזולאי גם במהלך המשחק וגם אחרי שערים.

השירים להנהלה בקול ענות חלושה.
אבל את השירה למשטרה שמעו טוב מאוד בטלוויזיה.
סדרי עדיפויות ברורים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הבחירה מתי לשיר (בטקס של שלומי אזולאי) היתה הזויה. כן שמעו בוז אדיר שאמרו ששרון ניסנוב ואודליה שי למזכרת.
דווקא אתמול במשחק, שער 7 לא כל-כך הצטרף לשירה.
היה מבזה לראות אותם מציקים ומקללים את אדי גוטליב בחימום, ועוד יותר גרוע, שורקים בוז למרינוביץ׳.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 15 אוקטובר 2022, 22:57 היום היתה שירה ההנהלה יבני זונות גם בטקס לאזולאי גם במהלך המשחק וגם אחרי שערים.

השירים להנהלה בקול ענות חלושה.
אבל את השירה למשטרה שמעו טוב מאוד בטלוויזיה.
סדרי עדיפויות ברורים.
מהיציע (בשער 2), שמעו היטב את שירת ההנהלה זונה ואפילו יותר משירה נגד המשטרה.

הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הקהל של הפועל חיפה במחאה - קלינגר נשאר? אצטדיון ריק.

וואלה גברים, לא כמו ועדת הקישוט חסרי עמוד השדרה.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

אין ספק שמצופה ומאכזב שהאולטראס לא מארגן או אפילו משמיע את קולו, ועם זאת אנחנו קהל מספיק גדול וחזק כדי לעשות משהו גם כקהל רחב בלי קשר לארגון האולטראס.
מצב כמו שלנו בחיים לא היה עובר בשקט אצל קבוצות הליגה הישראלית כמו שאצלנו.
הקהל התעייף והתייאש..
כשהמצב יגיע לנקודת אל חזור אולי האולטראס יתחרט ויתחיל לנקוט פעולות
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

רדפוקס כתב: 16 אוקטובר 2022, 22:22 הקהל של הפועל חיפה במחאה - קלינגר נשאר? אצטדיון ריק.

וואלה גברים. כל קהל בארץ היה הופך את המועדון אם היה לו את הניסנוב. הקהל שלנו מונע משלושה אנשים שמקבלים כסף עבור השקט הזה פשוט עצוב. גם אותם אנשים קיבלו כסף בשביל להעיף את טביב. המועדון שלנו מת ועל המוות הזה כתוב אולטראס הפועל. הקהל שלנו לא ישכח את הברית שהם עשו עם הניסנוב ובטילו את החרם על כלום. תוסיפו לזה את הדרבי וכל הנזק שהם עושים ואפשר להגיד בפה מלא יש לנו את האירגון הכי מסריח במדינה כן יותר מסריח מהלה פמליה שם לפחות אכפת להם מהמועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Redical כתב: 16 אוקטובר 2022, 22:32 אין ספק שמצופה ומאכזב שהאולטראס לא מארגן או אפילו משמיע את קולו, ועם זאת אנחנו קהל מספיק גדול וחזק כדי לעשות משהו גם כקהל רחב בלי קשר לארגון האולטראס.
מצב כמו שלנו בחיים לא היה עובר בשקט אצל קבוצות הליגה הישראלית כמו שאצלנו.
הקהל התעייף והתייאש..
כשהמצב יגיע לנקודת אל חזור אולי האולטראס יתחרט ויתחיל לנקוט פעולות
מספיק גדול וחזק? ניסינו לעשות חרם, ברגע שהאולטראס החליטו שזה לא מתאים להם הקהל הגדול והחזק התיישר לפי החליל שלהם פרט אולי ל-500-1,000 איש.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

אז גדול וחלש. הכוונה הייתה שיש מספיק אנשים כדי להביע מחאה עם או בלי האולטראס.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כולנו ראינו איזה הצלחה הייתה לכם בלי האולטראס
כפי שאמרתי בשעתו - עדיף שפלגנים מאוסים יטפטפו את הרעל שלהם מהבית
שער 5 זה הלב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:הקהל של הפועל חיפה במחאה - קלינגר נשאר? אצטדיון ריק.

מאיפה הבאת את זה?
לפי הסיפורים, רוב חברי הארגון שלהם מורחקים לאור הפריצה שלהם למחסנים של הקופים ולכן הם לא מגיעים

שליחת תגובה