UH99

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Hapolo כתב: 31 אוקטובר 2022, 15:52
לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 08:02
Hapolo כתב:מי אתם, אנשים שבאמצע היום באים מחוץ לאיצטדיון שאתם לא יכולים להיכנס אליו בשביל לצעוק לשוטרים
שלא עשו לכם כלום מטווח אפס שתיהיה להם שואה ואם לא תלמד תיהיה שוטר? בחייאת, לא נמאס לכם מהשטויות האלה?
אני לא אומר שהמשטרה פועלת כמו שצריך תמיד, אבל השנאת חינם והמנטרה האינפנטילית הזו (שהאולטראס הנהיגו) יצאו כבר מכל החורים. אני מתחיל לחוש הזדהות עם המשטרה, לפחות כשמולם עומדים חבורת הטמבלים האלה.
עופו מהפועל , חבורה של כלומניקים שהשתלטו על שער 5
הזדהות עם המשטרה?
אוי העליבו אותם? בהחלט סיבה מוצדקת לתת מכות לאוהדים.
סיבה טובה גם לדחוף סתם בן אדם שעובר שם ואז לזהות שהוא סמוי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
כן, כשאני חושב על זה אני חש אמפטיה כלפי בן אדם שבמקרה הוא שוטר והציבו אותו לעבוד במקום מסויים, ופעם אחר פעם באים אליו אנשים שהוא לא מכיר ומאחלים לו שואה.
לא, אני לא חושב שלקלל שוטר זו סיבה מוצדקת להפעלת אלימות אף על פי שאני לא יודע אם עפ"י החוק הדבר הזה גורר מעצר , שבמהלכו יש התנגדות ומכאן מגיעה הפעלת הכוח אולי בהרבה מקרים.
בכל מקרה זו לא הנקודה אלא ההתנהגות והאופי המחורבן של הגוש המגעיל הזה שגדל לנו בשער 5, שמונע משנאה והרעל שחודר לאלפי בני נוער שמסתכלים בהערצה על חבורת הכלומניקים האלו.
הם הרסו לחלוטין את כל הקלאסה שהיה לקהל שלנו עד לפני כמה שנים. נמאס לי לשמוע ששורות של שירים מתחלפות במילות שנאה למשטרה ולמכבי ולשמעון מזרחי ומה לא.
הפועל קטמון מתחילים להיראות לי יותר "הפועל" מאיתנו. לא חש הזדהות עם מה שאני רואה ומרגיש כשאני מגיע למשחקים וחבל לי.
אם אתה לא מבין על מה אני מדבר כנראה שאתה חלק מהבעיה
מה זה "הפועל" בשבילך?
אם השוטר לא יכול להחזיק את עצמו ולשלוט בעצביו כנראה שהוא לא צריך להיות בתפקיד שהוא נמצא.

ואם נלך למה שהיה אתמול, שוב, איזו סיבה היה להזיז את האוהדים שבאו לראות את המשחק מבחוץ?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 16:11
לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 08:02 הזדהות עם המשטרה?

כן, כשאני חושב על זה אני חש אמפטיה כלפי בן אדם שבמקרה הוא שוטר והציבו אותו לעבוד במקום מסויים, ופעם אחר פעם באים אליו אנשים שהוא לא מכיר ומאחלים לו שואה.
לא, אני לא חושב שלקלל שוטר זו סיבה מוצדקת להפעלת אלימות אף על פי שאני לא יודע אם עפ"י החוק הדבר הזה גורר מעצר , שבמהלכו יש התנגדות ומכאן מגיעה הפעלת הכוח אולי בהרבה מקרים.
בכל מקרה זו לא הנקודה אלא ההתנהגות והאופי המחורבן של הגוש המגעיל הזה שגדל לנו בשער 5, שמונע משנאה והרעל שחודר לאלפי בני נוער שמסתכלים בהערצה על חבורת הכלומניקים האלו.
הם הרסו לחלוטין את כל הקלאסה שהיה לקהל שלנו עד לפני כמה שנים. נמאס לי לשמוע ששורות של שירים מתחלפות במילות שנאה למשטרה ולמכבי ולשמעון מזרחי ומה לא.
הפועל קטמון מתחילים להיראות לי יותר "הפועל" מאיתנו. לא חש הזדהות עם מה שאני רואה ומרגיש כשאני מגיע למשחקים וחבל לי.
מה זה "הפועל" בשבילך?
אם השוטר לא יכול להחזיק את עצמו ולשלוט בעצביו כנראה שהוא לא צריך להיות בתפקיד שהוא נמצא.

ואם נלך למה שהיה אתמול, שוב, איזו סיבה היה להזיז את האוהדים שבאו לראות את המשחק מבחוץ?
לראות את המשחק מבחוץ? תנסה שוב.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 08:02
Hapolo כתב:מי אתם, אנשים שבאמצע היום באים מחוץ לאיצטדיון שאתם לא יכולים להיכנס אליו בשביל לצעוק לשוטרים
שלא עשו לכם כלום מטווח אפס שתיהיה להם שואה ואם לא תלמד תיהיה שוטר? בחייאת, לא נמאס לכם מהשטויות האלה?
אני לא אומר שהמשטרה פועלת כמו שצריך תמיד, אבל השנאת חינם והמנטרה האינפנטילית הזו (שהאולטראס הנהיגו) יצאו כבר מכל החורים. אני מתחיל לחוש הזדהות עם המשטרה, לפחות כשמולם עומדים חבורת הטמבלים האלה.
עופו מהפועל , חבורה של כלומניקים שהשתלטו על שער 5
הזדהות עם המשטרה?

:facepalm:
שער 5 זה הלב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב: 31 אוקטובר 2022, 16:30

מה זה "הפועל" בשבילך?

ניסיתי, לא הצלחתי.
שניה, תן לי לנסות שוב, הגיעו כדי להתעמת עם המשטרה, לחטוף מכות, להיעצר ולקבל הרחקה ל 60 יום?
ואם המשטרה לא היתה מגיעה לשם עם סוסים, הם היו הולכים לתחנה של המחוז שנמצאת קרוב לשם וזורקים לשם אבוקות.
עכשיו הצלחתי?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 14:27
צ'ימבויקה כתב: 31 אוקטובר 2022, 13:45
לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 11:01

השאלה היא למה מלכתחילה היו צריכים להביא לשם סוסים?
כמה אוהדים היו? 150 איש שהתאספו מחוץ למגרש להקרנה של המשחק?
האם גם בימי שישי מחוץ למועדונים ובארים בתל אביב שבהם מתאספים מאות אנשים מגיעים כוחות של משטרה עם סוסים ודוהרים לתוך קהל הבליינים?
השאלה היא למה 150 פרחחים חוסמים כביש ולא מקשיבים לשוטר עם מגפון שמבקש מהם להתפנות למדרכה.
ההשוואה שלך פופוליסטית, אני גר בעיר, ובחיים שלי לא ראיתי חסימת תנועה של רכבים מחוץ למועדונים וברים בת״א.
אגב, התקהלות של כמות כזו של אנשים היא בלתי חוקית ולמשטרה יש חובה לפזר אותה. מעניין אם הייתם מגנים עליהם באותו חירוף נפש אם הם היו אוהדי מכבי מתחת לבית שלכם.

כמובן שכל זה לא מצדיק אלימות משטרתית. אבל המשטרה לא הנושא כאן אלא האולטראס.
הביצה והתרנגולת - למה מראש ביקשו מ 150 איש לעלות על מדרכה צרה או להתפצל?
הרי בכל משחק של הפועל ומכבי הכביש הזה חסום, אז למה לא לחסום אותו? גם ככה אין בו כמעט תנועת רכבים?
אולי אם מראש הכביש היה חסום כמו בכל משחק, אז לא היתה שום בעיה ולא היתה אלימות ומעצרים?
דרך אגב, רוב המקרים מסתיימים בזה שאומרים לאותו אוהד:
או שתחתום על הרחקה מ X ימים ממגרשים או שתלך לילה באבו כביר ומקסימום אחרי זה תשוחרר.
הרוב ובצדק מעדיפים הרחקה ולא לילה באבו כביר, מעטים המקרים אם בכלל שמגיעים לכתב אישום.

לגבי הדוגמה שלי לברים בתל אביב הכוונה לא היתה לחסימת כבישים אלא להתקהלויות..

ומדוע ההתקהלות אינה חוקית? מי קבע?
150 איש שמגיעים להקרנת משחק זה לא חוקי, אבל 150 איש שמגיעים לשתות בירה בפאב זה חוקי?
1. את מי מעניין שיש משחק בבלומפילד? זה שיש עונש רדיוס אומר שאין אירוע פתוח לקהל. זה שאין אירוע פתוח לקהל, אומר שלא צריך לחסום את הכביש ושצריך לשמור על הסדר הציבורי כפי שעושים אצלך מתחת לבית.

2. הנקודה גם היא לא סגירת הכביש, מה למשל לגבי רעש והפרעה לסדר הציבורי. עבור השכן ליד בלומפילד עדיף שיהיה משחק מאשר שהם ישירו, יחסמו כביש ויתעמתו עם שוטרים על פתח ביתו. לגבי ההתקהלות ענו לך כבר מטה. אין שום סיבה שזוג עם ילד שגר 300 מטר מבלומפילד יתמודד עם ההפרעות האלה. במשחקים רגילים הוא לפחות יודע שיש לזה התחלה וסוף.

הזייה שאתה מכשיר את ההתנהגות שלהם.
ואני שוב אומר, אין סיבה להשתמש בכוח. אבל אם קהל רוצה לתמוך שיתייצב מול שער 5 על המדרכה ויעודד (כמו שהיה שנה שעברה).

זו ההתנהגות היחידה שיכולה להיות איכשהו סבירה בנסיבות האלה.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 31 אוקטובר 2022, 17:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ברור שקטמון היא פי מאה הפועל מאיתנו. הבעלים שלנו הם ניסנוב והבעלים שלהם הוא הקהל
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 16:53
רדפוקס כתב: 31 אוקטובר 2022, 16:30

מה זה "הפועל" בשבילך?

ניסיתי, לא הצלחתי.
שניה, תן לי לנסות שוב, הגיעו כדי להתעמת עם המשטרה, לחטוף מכות, להיעצר ולקבל הרחקה ל 60 יום?
ואם המשטרה לא היתה מגיעה לשם עם סוסים, הם היו הולכים לתחנה של המחוז שנמצאת קרוב לשם וזורקים לשם אבוקות.
עכשיו הצלחתי?
התקרבת.
לא באו לראות שום משחק, באו להראות שהם הארגון הכי טוב בתבל ולהפגין נוכחות מול אצטדיון שריק בגללם.
לי כאוהד הפועל אין שום עניין בזה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
רדפוקס כתב: 31 אוקטובר 2022, 16:30 לראות את המשחק מבחוץ? תנסה שוב.
ניסיתי, לא הצלחתי.
עכשיו הצלחתי?
התקרבת.
לא באו לראות שום משחק, באו להראות שהם הארגון הכי טוב בתבל ולהפגין נוכחות מול אצטדיון שריק בגללם.
הנושא הוא לא לגבי ההתעניינות אלא לגבי האלימות המשטרתית שמופגנת נגד הקהל של הפועל וגם קהלים אחרים.

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

לירון האדום כתב: 31 אוקטובר 2022, 17:41
רדפוקס כתב:
ניסיתי, לא הצלחתי.
עכשיו הצלחתי?
התקרבת.
הנושא הוא לא לגבי ההתעניינות אלא לגבי האלימות המשטרתית שמופגנת נגד הקהל של הפועל וגם קהלים אחרים.

אני שוב אשאל, אם קהל של נתניה היה מתפרע מתחת לבית שלך, מה היית עושה ?
יש פה אירוע אחר, אתה חושב שמה שהיה אתמול הייתה התקהלות חוקית במסגרת אירוע ספורט.
אז לא.

יש לך מספיק הזדמנויות להלין על אלימות משטרתית כלפי אוהדי ספורט. חוץ מהצדדים המעורבים, לא היה שום קשר בין ספורט לבין מה שהיה אתמול. פשוט כי לא היה אירוע.
הפרת סדר של אזרחים שלבשו אדום.
555
קיבל.ה  623 לייקים

מי התפרע?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

555 כתב: 31 אוקטובר 2022, 18:16מי התפרע?
בשביל הפרת סדר לא צריך להתפרע
555
קיבל.ה  623 לייקים

איזה הפרת סדר?
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

די כבר להתייפייף.
הארגון הזה הולך מדחי אל דחי ושובר כל פעם שיאים שליליים של פתאטיות.
מי הם בכלל שיחליטו איזה כביש יהיה סגור ואיזה לא?
למה רק הם מתקוטטים באופן קבוע עם המשטרה יותר מכל ארגון אחר?
הייתי לא פעם ולא פעמיים בהתנגשויות האלה, ומעולם לא הגעתי למצב של לריב עם שוטר.
אולי חלק מהחברים כאן יוציאו את האצבע מהתחת, וינסו לחזור לאוהדים שבאים מאהבה לקבוצה, ולא משנאה לכל השאר.
יש הגדרה להתנהגות של חלק מהם- קוראים לזה ״אנרכיסטים״, וכאלה אנשים צריכים להבין שלא הכל מותר להם.

מבהיר בצורהההכי ברורה שהמשטרה זה ארגון רקוב ורע ללא קשר לנכתב.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

לא פעם ראשונה שהקרנו משחקים על האיצטדיון אז לא ברור על איזה הפרת סדר אתם מבלבלים תשכל פה
הפוסט קיבל לייק אחדGili
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

3,580 אוהדים היו בשבת באשדוד.
מדהים ביחס למצב הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ישחקו בשבת יגיע קהל
לא ישחקו בשבת לא יגיע קהל
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
555
קיבל.ה  623 לייקים

לירון האדום כתב: 07 נובמבר 2022, 16:39 3,580 אוהדים היו בשבת באשדוד.
מדהים ביחס למצב הקבוצה.

בעיקר עצוב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מדהים ביחס למצב הקבוצה.

הקהל שלנו גדל ביחס אפילו לעונות הגדולות
בעיקר במשחקי החוץ
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:
מדהים ביחס למצב הקבוצה.

בעיקר עצוב.
מה עצוב בזה?

555
קיבל.ה  623 לייקים

אתה אפילו לא מבין מה עצוב?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא הבנתי מתי ולמה הטרנד הדבילי של לרצות שלא יגיע קהל למשחקי חוץ תפס תאוצה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:אתה אפילו לא מבין מה עצוב?
תסביר מה עצוב כי כנראה לא הבנתי

555
קיבל.ה  623 לייקים

שהמצב של המועדון מתקבל בקלות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לא עצוב בכלל שמגיעים כמעט 4,000 איש למשחקי חוץ.
מה שעצוב שהם שרים ומניפים שלטים על המשטרה במקום לשיר 90 דקות נגד ההנהלה ולפוצץ את היציע בשלטים נגדם.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני מקווה שאתם מבסוטים על המצב של הקבוצה.
גם נראים כמו חרא גם ניסנוב לא רוצים למכור בזכות החסינות ממכם.

*פורסם שתושב וגרינברג רוצים למכור ו ניסנוב לא.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

לא מהחסידים שלהם.
אבל שאפו הערב על בחירת השירים ותצוגת עידוד למרות התוצאה על הדשא, הדבר היחיד שעוד אפשר להיות גאים בו.
‏‏יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים - عربا ويهودا يرفضون أن يكونوا أعداء
הפוסט קיבל 2 לייקיםאייבר דה-בונלסyos
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 14 נובמבר 2022, 01:02 לא מהחסידים שלהם.
אבל שאפו הערב על בחירת השירים ותצוגת עידוד למרות התוצאה על הדשא, הדבר היחיד שעוד אפשר להיות גאים בו.
איך זה עזר לנו?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

האמת שבאופן דיי מפתיע לא הייתה הצטרפות לשירת הנהלה זונה, האולטראס ניסה פעמיים שלוש לשיר, אומנם רק בסוף המשחק או מחצית ופשוט לא הייתה הצטרפות, מוזר מאוד
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

Red Wolf כתב: 14 נובמבר 2022, 07:17 האמת שבאופן דיי מפתיע לא הייתה הצטרפות לשירת הנהלה זונה, האולטראס ניסה פעמיים שלוש לשיר, אומנם רק בסוף המשחק או מחצית ופשוט לא הייתה הצטרפות, מוזר מאוד
אולי כי גם הניסנובס לא ממש מתרגשים מהשיר הזה.
הפועל מכניסה להם כסף? כן. כל השאר לא רלוונטי.
יהיה טוב הפועל!
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

Shalom14Tikva כתב: 14 נובמבר 2022, 01:02 לא מהחסידים שלהם.
אולי מאחד מערבי העידוד הכי טובים שהיו בתקופה האחרונה נראה ש כולם באו בשביל לעודד נטו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ניסנוב מפיל עסקת רכישה? דממה. חבר שלהם לא יוצאים נגדו.
מעניין כמה עסקאות אחרות עם אנשים אחרים הוא הפיל.
מזל שיש את hta הלוואי תקרסו כמו הארגוני צעצוע של מכב* שקורסים כל יומיים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל בלב
קיבל.ה  63 לייקים

Chegi כתב: 14 נובמבר 2022, 21:15 ניסנוב מפיל עסקת רכישה? דממה. חבר שלהם לא יוצאים נגדו.
אישרו את הגעתם
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

Chegi כתב: 14 נובמבר 2022, 21:15 ניסנוב מפיל עסקת רכישה? דממה. חבר שלהם לא יוצאים נגדו.
אתה לא רגוע בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

החבר שלהם זה בועז תושב לא ניסנוב ומכיוון שאת העסקה החשודה הזאת הביא בועז וניסנוב מתנגד אני ממש לא מופתע שכמו חיילים טובים הם יגיעו בהמוניהם לבית של ניסנוב.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שאפו שהחליטו להצטרף למאבק. קצת השתהוו בצורה לא ברורה. אבל הם כוח משמעותי וחשוב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Wolf
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

לא בטוח שהקבוצת ניהול הזו תהיה טובה לנו.
נשמעים אופרטוניסטים ותפרנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroBelos
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

את ההפגנה האחרונה אצל ניסנוב (לפני היום) HTA יזמו. האולטראס הגיעו לשם עם שלט ותוף, בלי להודיע. וזה יפה.
גם היום הם התכנסו לאותה שעה שHTA הודיעו עליה והתאימו את עצמם למרות שזה ״לא שלהם״.
אי אפשר לבוא לארגון בטענות בעניין הזה.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiXavi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

בטח ניסנוב תיאם לא להיות בבית בכלל
צריך ללכת איפה שכואב לו כדי שיתקפל זריז
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Xavi כתב:בטח ניסנוב תיאם לא להיות בבית בכלל
לפי ההודעה של האולטראס הוא הולך לקבל מעתה יחס זהה למה שהיה לטביב ואם זה כך ימיו ספורים במועדון.
גם אם הוא לא היה בבית וכנראה שלא זה מפעיל לחץ. זה משנה לו ולמשפחתו את סדר היום, זה מעצבן את השכנים ועושה לו שם לא טוב. הוא לא נהנה מזה זה בטוח.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Chegi כתב: 15 נובמבר 2022, 22:07
Xavi כתב:בטח ניסנוב תיאם לא להיות בבית בכלל
לפי ההודעה של האולטראס הוא הולך לקבל מעתה יחס זהה למה שהיה לטביב ואם זה כך ימיו ספורים במועדון.
גם אם הוא לא היה בבית וכנראה שלא זה מפעיל לחץ. זה משנה לו ולמשפחתו את סדר היום, זה מעצבן את השכנים ועושה לו שם לא טוב. הוא לא נהנה מזה זה בטוח.
מאוד מקווה שאתה צודק
הוא מרגיש לי מהסוג של טביב, שעלבצע כסף יהיה מוכן לספוג הרבה
ולנו אין זמן לבזבז כי הזדמנות בזאת באה פעם בעשור
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
שליחת תגובה