UH99

פורום אוהדי הפועל תל אביב
InFlames
קיבל.ה  322 לייקים

L.S כתב: 27 ספטמבר 2023, 09:20 אני מנוי כבר כמעט 30 שנה
הייתי בכל מגרש בארץ, גם במשחקים מסוימים באירופה.
ראיתי הכל ב30 השנים האחרונות. מה שהיה אתמול חצה כל גבול אפשרי, אבל זה לא התחיל אתמול.
זה התחיל בקמפיין נגד אוהדים האומלל של משרד הספורט טרם התחילה העונה בכלל.

וזו בדיוק היתה החוויה אתמול, הרגשתי שמתנהגים אליי כאל חיה ולא כבן אדם.

ראיתי את הודעת המועדון שהשערים פתוחים כבר מהשעה 17:30 ומומלץ להגיע מוקדם בגלל בידוק בטחוני.
וואלה, כמו אזרח טוב ב18:00 התייצבתי, חניתי את הרכב וצעדתי לכיוון האיצטדיון מרוגש מהדרבי יחד עם אבא שלי ואחותי.

התחלנו ללכת מהחניה לכיוון האיצטדיון ומה שקרה מרגע זה והילך זה הלם! אין לי דרך אחרת לתאר את זה.
אוירת מלחמה, שוטרים עם רצח בעיניים, אני ראיתי בעיניים שלי בחורה מאוגרפת ע"י שוטרים גברים שעתיים וחצי לפני המשחק.

כבר ב18:00 היו תורי ענק שהגיעו לתוך הגינה שמאחורי שער 7.
אנשים שעומדים מעל לשעה בתור זוכים להמחץ ע"י סוסים, לקבל הערות מלגלגות ומזלזלות משוטרים תוך איום באלימות אם לא נסתום את הפה שלנו

מגיע לכניסה, מותר להכניס סיגריות, אסור להכניס מצית. בסה"כ שאלתי מה ההיגיון ושוטר התנפל עליי. אבא שלי שאל את השוטר למה ההתנהגות הזו וכמעט שקיבל מכות בעצמו.
מה זה אם לא להתנהג לאנשים בזלזול? לתת לבן אדם מעשן להכניס סיגריות אבל לקחת לו את המצית, מה אתם מנסים להוציא אנשים מהדעת?

המשטרה אתמול עשתה כל שביכולת לקדש את הקמפיין האומלל כנגד אוהדי כדורגל.
הוציאה את האנשים המתונים שבמתונים מהדעת. לעמוד שעות בתור ועוד להדחף ולהמחץ ע"י סוסים? לקבל מכות?

בונא, מה קרה? בסה"כ באנו לראות כדורגל!!

אתם לא רוצים אוהדים? תפדאל צריך לרוקן את המגרשים מאוהדים לכמה מחזורים.

עושים פה הכל כדיי שלא נגיע לראות כדורגל.

אני באופן אישי לא אסע לטדי כפי שתכננתי. כנראה שגם לשמחק הבית הבא לא. אני צריך לקחת חופש ממה שקרה אתמול.

ואם כל זה מקדש אי הכנסת אבוקות למגרש, אז אני מעדיף אבוקות כל משחק על הגיהנום שעברנו אתמול.

מי שניצח את המשחק אתמול זו המשטרה.
כשהקהל שלנו במלוא העוצמות שלו, והדחיפה שלנו, המשחק לא היה נראה כפי שנראה אתמול. לא תשכנעו אותי אחרת
זה הוציא לי את החשק מהספורט מה שהיה אתמול. כאילו בשנייה כבר לא אכפת לי מכדורגל ישראלי. בספק אם אגיע שוב רק כדי להתמודד עוד פעם עם הנאצים ממשטרת ישראל
הפוסט קיבל לייק אחדyos
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  375 לייקים

L.S כתב: 27 ספטמבר 2023, 09:20 אני מנוי כבר כמעט 30 שנה
הייתי בכל מגרש בארץ, גם במשחקים מסוימים באירופה.
ראיתי הכל ב30 השנים האחרונות. מה שהיה אתמול חצה כל גבול אפשרי, אבל זה לא התחיל אתמול.
זה התחיל בקמפיין נגד אוהדים האומלל של משרד הספורט טרם התחילה העונה בכלל.

וזו בדיוק היתה החוויה אתמול, הרגשתי שמתנהגים אליי כאל חיה ולא כבן אדם.

ראיתי את הודעת המועדון שהשערים פתוחים כבר מהשעה 17:30 ומומלץ להגיע מוקדם בגלל בידוק בטחוני.
וואלה, כמו אזרח טוב ב18:00 התייצבתי, חניתי את הרכב וצעדתי לכיוון האיצטדיון מרוגש מהדרבי יחד עם אבא שלי ואחותי.

התחלנו ללכת מהחניה לכיוון האיצטדיון ומה שקרה מרגע זה והילך זה הלם! אין לי דרך אחרת לתאר את זה.
אוירת מלחמה, שוטרים עם רצח בעיניים, אני ראיתי בעיניים שלי בחורה מאוגרפת ע"י שוטרים גברים שעתיים וחצי לפני המשחק.

כבר ב18:00 היו תורי ענק שהגיעו לתוך הגינה שמאחורי שער 7.
אנשים שעומדים מעל לשעה בתור זוכים להמחץ ע"י סוסים, לקבל הערות מלגלגות ומזלזלות משוטרים תוך איום באלימות אם לא נסתום את הפה שלנו

מגיע לכניסה, מותר להכניס סיגריות, אסור להכניס מצית. בסה"כ שאלתי מה ההיגיון ושוטר התנפל עליי. אבא שלי שאל את השוטר למה ההתנהגות הזו וכמעט שקיבל מכות בעצמו.
מה זה אם לא להתנהג לאנשים בזלזול? לתת לבן אדם מעשן להכניס סיגריות אבל לקחת לו את המצית, מה אתם מנסים להוציא אנשים מהדעת?

המשטרה אתמול עשתה כל שביכולת לקדש את הקמפיין האומלל כנגד אוהדי כדורגל.
הוציאה את האנשים המתונים שבמתונים מהדעת. לעמוד שעות בתור ועוד להדחף ולהמחץ ע"י סוסים? לקבל מכות?

בונא, מה קרה? בסה"כ באנו לראות כדורגל!!

אתם לא רוצים אוהדים? תפדאל צריך לרוקן את המגרשים מאוהדים לכמה מחזורים.

עושים פה הכל כדיי שלא נגיע לראות כדורגל.

אני באופן אישי לא אסע לטדי כפי שתכננתי. כנראה שגם לשמחק הבית הבא לא. אני צריך לקחת חופש ממה שקרה אתמול.

ואם כל זה מקדש אי הכנסת אבוקות למגרש, אז אני מעדיף אבוקות כל משחק על הגיהנום שעברנו אתמול.

מי שניצח את המשחק אתמול זו המשטרה.
כשהקהל שלנו במלוא העוצמות שלו, והדחיפה שלנו, המשחק לא היה נראה כפי שנראה אתמול. לא תשכנעו אותי אחרת
מחזק כל מילה שרשמת, אני 20 שנה במגרשי הכדורגל ואתמול בפעם הראשונה בבלומפילד במשחק בית של הפועל שהרגשתי שעושים הכל כדי שאני אסתובב, אלך הביתה, לא אכנס לאיצטדיון ולא אחזור יותר לעולם.
אוסיף כמה חוויות אישיות כי זה יושב עליי די חזק מאז אתמול, הגעתי אתמול כמידי דרבי שעה וחצי לפני שריקת הפתיחה המיועדת רק כדי לגלות תורים של אלפי אנשים מחוץ לאצטדיון ובגג כמה מאות אנשים בפנים, מעט אחרי שהגעתי המשטרה החליטה לעצור את כניסת האוהדים למשך חצי שעה מה שכמובן יצר עוד עצבים והגדיל את התורים עוד יותר.
ואז הגיעו הפרשים, אחרי שכמעט רמסו את המוני אנשים שכל פשעם היה שעמדו בתור בניסיון להיכנס למשחק שעליו שילמו כסף והתכנסו באמצע בין שער 7 ו8 הם החלו להרביץ לאוהדים שעמדו שם עם אלות, למה? הטענה הרשמית שלהם היא שהם ניסו למנוע דוחק, שכמובן הם אלו שיצרו אותו בהיערכות מזעזעת ועם סגירת הכניסות לחצי שעה.
אחרי שעה ורבע בתור, איכשהו הצלחתי להגיע לבידוק שבכנות היה בדיחה לפחות אצלי, עברתי את המגנומטר כשמישהו נדחף איתי וגרם לשנינו לצפצף מה שלא עניין אף מאבטח, המאבטח שבדק אותי תפח לי פעם אחת על החזה ופעם אחת על הירכיים ואמר לי להתקדם וזהו, כל התור הזה בשביל כלום.
ברמה האישית אני סובל ממחלה כרונית שלצערי כרגע במצב קשה ווואלה לעמוד אתמול בתור במשך שעה ורבע בדוחק מטורף בחום הזה בלי מים היה סיוט לא נורמלי, מספר פעמים שקלתי לוותר ולחתוך ובמזל הצלחתי אתמול לשרוד את מה שהיה שם.
לטדי אני לא אסע כבר למרות ששקלתי, ועד למשחק בית הבא ייתכן שארגע ואבוא, אבל ההבנה הזאת שלא משנה אם אני אוהד נומרטיבי שלא פשע אף פעם במגרש הכדורגל או אם אני ילד אולטראס, פשוט לא רוצים אותי באצטדיון, שברה אותי אתמול.
ובנימה אישית אם מישהו עם טיפה השפעה קורא כאן, מי שישאר אם המצב ימשיך ככה הם לא האנשים הנורמטיבים אלא אנשי האולטראס, יש גבול לכמה כל אחד מוכן לסבול בשביל לראות את המוצר העלוב הזה ואני מתחיל להתקרב לגבול הזה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 11 לייקיםRed WolfL.Syosshaharot7evenavivx2Ofir136SickleCellהפועלInFlamesAsafasraf
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

עם כל מה שהמשטרע עשתה אתמול זאת הייתה ההחלטה ההזויה ביותר של האולטראס מאז הקמת הארגון (והיו לא מעט כאלה, אפילו לאחרונה שהחליטו להצביע נגד הרכישה של ינאי).

לא היה עידוד, לא הייתה תפאורה, בית קברות בבלומפילד לא שום קשר בכלל למה שהתחולל על הדשא.
מה חשבו שם באולטראס, שאם הם יחרימו את המשחק עשרות אלפי אוהדים שחיכו למשחק הזה חודשים פשוט יילכו הביתה? איפה ההיגיון של האנשים האלה? במקום לבוא ולעודד קיבלנו אתמול מחזה עצוב לגמרי. חייבים לעשות חשבון נפש, אתמול עם הקהל שלנו ועם העידוד והאולטראס זה היה נגמר אחרת.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  224 לייקים

אני לא מתייחס בכלל להתנהלות המשטרתית אתמול, לכולנו ברור שמה שקרה היה ביזיוני והרסני.
אני גם לא אתייחס להחלטה של אולטראס לא להיכנס למשחק, בחירה שלהם כארגון (אני כן חושב שזו החלטה שבקצה פגעה בקבוצה כי האווירה ביציע באמת הייתה של בית קברות) וזו זכותם והכל בסדר.

אבל מפה ועד לעמוד ליד התורים ולצעוק על קהל (שחלק לא קטן ממנו מגיע לבלומפילד עוד לפני שההורים שלהם נפגשו בכלל) שהם סמרטוטים ובני שרמוטות אם הם נכנסים זה שפל חדש.
התנהגות של אחרוני הבריונים שצעקו על כולם ואיימו במכות על כל מי שהעז לחלוק עליהם ולענות על הצעקות.

שוב, לרגע לא ממעיט בערכו של האירגון ולערך המוסף שהוא מביא ליציעים - אבל מישהו שם צריך לעשות חושבים טוב טוב לגבי צורת ההתנהלות והמשך הדרך.
הפוסט קיבל 3 לייקיםavivx27evenzionz
Red_man
קיבל.ה  483 לייקים

Carajo כתב: 27 ספטמבר 2023, 12:11 אני לא מתייחס בכלל להתנהלות המשטרתית אתמול, לכולנו ברור שמה שקרה היה ביזיוני והרסני.
אני גם לא אתייחס להחלטה של אולטראס לא להיכנס למשחק, בחירה שלהם כארגון (אני כן חושב שזו החלטה שבקצה פגעה בקבוצה כי האווירה ביציע באמת הייתה של בית קברות) וזו זכותם והכל בסדר.

אבל מפה ועד לעמוד ליד התורים ולצעוק על קהל (שחלק לא קטן ממנו מגיע לבלומפילד עוד לפני שההורים שלהם נפגשו בכלל) שהם סמרטוטים ובני שרמוטות אם הם נכנסים זה שפל חדש.
התנהגות של אחרוני הבריונים שצעקו על כולם ואיימו במכות על כל מי שהעז לחלוק עליהם ולענות על הצעקות.

שוב, לרגע לא ממעיט בערכו של האירגון ולערך המוסף שהוא מביא ליציעים - אבל מישהו שם צריך לעשות חושבים טוב טוב לגבי צורת ההתנהלות והמשך הדרך.
צועקים נו מילא על הזין המפגרים האלה. אבל מי שזרקו כוסות על אוהדים משער שבע שמונה אוהדים בתור זה שיא
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1028 לייקים
יצירת קשר:

Carajo כתב: 27 ספטמבר 2023, 12:11 אני לא מתייחס בכלל להתנהלות המשטרתית אתמול, לכולנו ברור שמה שקרה היה ביזיוני והרסני.

ועוד כל זה בשם ה"סולידריות" כן? מאותם אנשים שמתעקשים כבר כמה עונות לנהל מלחמה של עברייני צעצוע בכל העולם ואשתו על הגב של שאר האוהדים, עד רמה של מופעי פירוטכניקה באולמות סגורים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
InFlames
קיבל.ה  322 לייקים

לא שמעתי קללות, כן שמעתי שהם ביקשו להצטרף למאבק ולהביע סולידריות אבל לא שמעתי אף אחד מהם מאיים או מקלל
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  224 לייקים

InFlames כתב: 27 ספטמבר 2023, 13:21 לא שמעתי קללות, כן שמעתי שהם ביקשו להצטרף למאבק ולהביע סולידריות אבל לא שמעתי אף אחד מהם מאיים או מקלל
סמרטוטים, אפסים ושרמוטות זה רק קצב הקרחון.
לא שמעת כי כנראה לא עמדת במקום הנכון.
כמה אוהדים בתור ש״העזו״ לצעוק להם סמרטוטים בחזרה, נענו בהצמדת ראשים, דחיפות ואיומים כי מה שמותר לאחד כנראה אסור לאחר.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

Carajo כתב: 27 ספטמבר 2023, 13:50
InFlames כתב: 27 ספטמבר 2023, 13:21 לא שמעתי קללות, כן שמעתי שהם ביקשו להצטרף למאבק ולהביע סולידריות אבל לא שמעתי אף אחד מהם מאיים או מקלל
כמה אוהדים בתור ש״העזו״ לצעוק להם סמרטוטים בחזרה, נענו בהצמדת ראשים, דחיפות ואיומים כי מה שמותר לאחד כנראה אסור לאחר.
הם הפועל, מי אתה בכלל?
הצחיק אותי שהם עמדו בתור של שער 8 וצעקו על סולידריות, אותם אפסים שפוגעים בהפועל ובקהל הרחב שוב ושוב.
ששמעתי שעצרו 70 מהם לא הזלתי דמעה וששמעתי שהם לא נכנסים הבנתי שנחסכה לנו הורדה של 2 נקודות.
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
עידן סרור
קיבל.ה  188 לייקים

מי שחי בנוח עם מעצר לא חוקי של למעלה מ70 אוהדים כי יש לו איזה אנטי אבוקות או וואטאבר,
אמרתם גם תודה רבה לשוטרים אתמול מחוץ לאצטדיון על שמירת הסדר במרחב?
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.Sאמה גולדמןקוקאין ואלכוהול
L.S
קיבל.ה  604 לייקים

רדפוקס כתב: 27 ספטמבר 2023, 14:07
הם הפועל, מי אתה בכלל?
הצחיק אותי שהם עמדו בתור של שער 8 וצעקו על סולידריות, אותם אפסים שפוגעים בהפועל ובקהל הרחב שוב ושוב.
ששמעתי שעצרו 70 מהם לא הזלתי דמעה וששמעתי שהם לא נכנסים הבנתי שנחסכה לנו הורדה של 2 נקודות.
לא אתה הפועל. כי האהדה שלא לפי הסטנדרתים שלך בטח מצדיקה שמחה לאיד על הגיהנום שהעבירו אותנו אתמול.
תתבייש אתה וכל מי שלוקח חלק בציקצוקיאדה הזאת יום אחרי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

L.S כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:10
רדפוקס כתב: 27 ספטמבר 2023, 14:07

הם הפועל, מי אתה בכלל?
לא אתה הפועל. כי האהדה שלא לפי הסטנדרתים שלך בטח מצדיקה שמחה לאיד על הגיהנום שהעבירו אותנו אתמול.
תתבייש אתה וכל מי שלוקח חלק בציקצוקיאדה הזאת יום אחרי
אני מעולם לא הסתובבתי וטענתי שאני הפועל בניגוד לאנשים שאני מדבר עליהם.
הייתי אתמול במשחק ועמדתי שעות בדוחק מטורף כדי להיכנס למגרש אין לי שום שמחה לאיד כלפי אנשים תמימים שחוו אתמול אלימות משטרתית, נהפוכו.
מה שאמרתי זה שאין לי שום עצב על עברייני אולטראס שנעצרו.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 27 ספטמבר 2023, 16:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
Zvim
קיבל.ה  88 לייקים

האולטראס הם בכלל לא העניין.
כל מה שקרה אמש מסביב לאצטדיון לא קשור לאולטראס. מדובר במשטרה כושלת ואלימה שמוכיחה את זה פעם אחר פעם ולא רק באירועי ספורט.
תפסתם אמל"ח, עצרתם חשודים (שמרביתם שוחררו ללא תנאים בסוף המשחק) סבבה, איך זה מתקשר למה שקרה אח"כ. למה הבן שלי - לוחם ביחידה מיוחדת שהתנדב להישאר שבת ויום כיפור כדי לקבל אפטר למשחק צריך כמעט להידרס ע"י סוס. מי הגאון שחשב שסוסים שועטים לתוך הקהל יפתרו את הדוחק או יועילו במשהו.
אז כמובן שכל התקשורת עוסקת בתפיסת האמלח ועניין הכישלון בארגון האירוע והאלימות המשטרתית נדחק לשוליים.
כמובן שהיה ים אמל"ח ופירו ביציע 10/11...
אגב, הסרטונים שמגיעים מיציע 10/11 לא יותר טובים, היה שם דוחק מטורף ורק בגלל שהם הצליחו לפרוץ את השער זה נגמר בלי נפגעים.
הכדורגל בארץ הוא ענף שמנהליו שונאים את האוהדים שבלעדיהם אין כדורגל

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל 7 לייקיםadom4L.SshaharotCharmanderכרוביתzionzRed Wolf
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מציע את ההשערה הבאה: אירועי אתמול בהכוונת אב"ג כדי לגרום לתסיסה באולטראס ולמחאה שלהם כנגדו וכנגד המשטרה. הסנטימנט של הימין (לרבות ה-"יועצים האסטרטגיים") בסושיאל, ברוטר ושאר המדיומים זה שהאולטראס מעורבים במחאה נגד הרפורמה, וכרגע רק מחפשים קצה חוט שיוכל לקשור את המחאה לגורמים "קיצוניים". תגובה בצורה של מחאה של האולטראס נגד אב"ג והמשטרה על אירועי אתמול תשחק לידיים שלהם ותביא להם את התוצאה שרצו.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  875 לייקים

עובדיה כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:49 מציע את ההשערה הבאה: אירועי אתמול בהכוונת אב"ג כדי לגרום לתסיסה באולטראס ולמחאה שלהם כנגדו וכנגד המשטרה. הסנטימנט של הימין (לרבות ה-"יועצים האסטרטגיים") בסושיאל, ברוטר ושאר המדיומים זה שהאולטראס מעורבים במחאה נגד הרפורמה, וכרגע רק מחפשים קצה חוט שיוכל לקשור את המחאה לגורמים "קיצוניים". תגובה בצורה של מחאה של האולטראס נגד אב"ג והמשטרה על אירועי אתמול תשחק לידיים שלהם ותביא להם את התוצאה שרצו.
לדעתי הסיבה הרבה יותר פרוזאית, השוטרים שלנו אוהבים להרביץ, חושבים שאפשר לפתור כל בעיה עם הרבצות
ותחת השלטון החדש מרגישים שקיבלו צ'ק פתוח להרביץ.
הופעל עליהם לחץ תקשורתי, ציבורי ומערכתי (מטעם המנהלת) למנוע בעיות, אז הם פעלו בדרך היחידה שהם יודעים - הרבצות קשות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
InFlames
קיבל.ה  322 לייקים

סומך כתב: 27 ספטמבר 2023, 17:31
עובדיה כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:49 מציע את ההשערה הבאה: אירועי אתמול בהכוונת אב"ג כדי לגרום לתסיסה באולטראס ולמחאה שלהם כנגדו וכנגד המשטרה. הסנטימנט של הימין (לרבות ה-"יועצים האסטרטגיים") בסושיאל, ברוטר ושאר המדיומים זה שהאולטראס מעורבים במחאה נגד הרפורמה, וכרגע רק מחפשים קצה חוט שיוכל לקשור את המחאה לגורמים "קיצוניים". תגובה בצורה של מחאה של האולטראס נגד אב"ג והמשטרה על אירועי אתמול תשחק לידיים שלהם ותביא להם את התוצאה שרצו.
לדעתי הסיבה הרבה יותר פרוזאית, השוטרים שלנו אוהבים להרביץ, חושבים שאפשר לפתור כל בעיה עם הרבצות
ותחת השלטון החדש מרגישים שקיבלו צ'ק פתוח להרביץ.
הופעל עליהם לחץ תקשורתי, ציבורי ומערכתי (מטעם המנהלת) למנוע בעיות, אז הם פעלו בדרך היחידה שהם יודעים - הרבצות קשות
+ אין השלכות.
אף אחד מהמעורבים אתמול לא יפוטר, לא יצא לחופשה בתשלום אפילו לא יחקר. דש לבועטים בילדים מסמי עופר
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  224 לייקים

עידן סרור כתב: 27 ספטמבר 2023, 16:08 מי שחי בנוח עם מעצר לא חוקי של למעלה מ70 אוהדים כי יש לו איזה אנטי אבוקות או וואטאבר,
נתחיל מזה שאכן, לא בכיתי כששמעתי על המעצר של אותם אוהדים ולא כי אני נגד אבוקות או וואטאבר, אלא כי אני נגד אלימות כלשהי באשר היא בין היא מילולית או פיזית, כלפי אוהדי יריבה או כלפי אוהדי אותה הקבוצה.
כשאני רואה את הסרטונים של אוהדי הפועל שחיפשו תגרה עם אוהדי מכבי שירדו מהרכבת, כשאני שומע כבר שנים ביציע (ודואג לשרוק את הבוז שלי גם אם אני היחיד) שירי שואה ואיחולי תאים למיניהם, כשאני אוהד קבוצה שעומד מעל ראשה עונש הורדת נק׳ בגין עבירות מסוימות ויודע ללא צל של ספק שאותו קהל ימשיך לעשות את אותן העבירות ולגרום לביצוע העונש - כן, קשה לגלות ״סולידריות״ ואמפתיה.

אמרתי קודם ואגיד שוב - חושב שעבודת הארגון ב-70 אחוז מהזמן היא מבורכת, תרמתי ואמשיך לתרום, חושב שארגון מהסוג הזה הוא חשוב מאוד ליציע ולקבוצה ומודה שאני כבר לא בשלב של לעשות את העבודה הזו ולכן כל המחמאות. אם זאת, קשה לא לראות שהארגון איבד מהדרך, סטה מהנתיב ושכח מה המטרה העיקרית לשמה הוקם.
הפוסט קיבל 6 לייקיםChegoofer23הפועלranjefAsafasraf7even
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

בשולי הדברים, לא יודע אם כבר פורסם פה, התמונות אתמול כמובן היו פייק, לא היו רימוני עשן ואקדחי זקוקים במחסן המדובר.
מעצר מנהלי פר אקסלנס.
גועל נפש.

ג.נ אין לי קשר לארגון ואני בוודאי לא הסנגור שלהם.

מהנקודה שלי(האוהד הפשוט והממוצע),
מה שהיה אתמול מחוץ לשער 8 לא ראיתי במשך 20 שנה במגרשים. חצי מהשוטרים שהיו שם צריכים לעלות למשפט מחר בבוקר, מנהל האירוע צריך להתפטר, עד שהם לא יהרגו אוהד העסק הזה לא ישתנה.
1312

הוציאו את החשק מכדורגל,
מצטער שנכנסתי ב 20:59 האינטואיציה אמרה ללכת הביתה, טעיתי.
כנראה שלא נתראה בקרוב.
Asafasraf
קיבל.ה  808 לייקים

עידן סרור כתב:מי שחי בנוח עם מעצר לא חוקי של למעלה מ70 אוהדים כי יש לו איזה אנטי אבוקות או וואטאבר,
כשתחליט להוציא את הראש מהאדמה, אפשר יהיה להתייחס ברצינות.
הארגון הזה הופך מיום ליום ללה פמיליה באדום. עברייני צעצוע וילדי כאפות וכולם פה מכבדים אותם וסוגדים להם.
אם הבחירה היא בין אוירה כמו בדרבי מבלי שהקבוצה תיפגע, או אוירה כמו שהאולטראס יודעים לייצר, אבל עם צרות, אני מעדיף את הבית קברות של אתמול.
עמדתי כמעט שעה וחצי בתור כשהפחד היחידי שלי היה שהאחיין שלי, ילד בן 10 לא יימחץ חלילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Asafasraf
קיבל.ה  808 לייקים

ד״א, לראות את התגובה של הפאנטיקס המגעילים ולא בושה ללמוד מהם ואפילו לשתף איתם ועם חיפה וב״ש פעולה כדי להעיף את השוטרים המטונפים מאתמול, אבל זה לא יקרה בחיים. פאנטיקס= נאצים מבחינת UH99

עידן סרור
קיבל.ה  188 לייקים

כמה פצועים נפשית וגופנית נפצעו כתוצאה מאלימות משטרתית וכמה נפצעו כתוצאה מאלימות בין אוהדים/אבוקות/השלכת חפצים?

אתה מודע לזה שבשעות הצהריים המוקדמות עצרו כ70-80 אנשים מהארגון כך שבעצם אותם אנשים שאתה מדבר עליהם לא נכחו באיזור המגרש בכלל?

אתה מודע לזה ששיחררו את כל "ארגון הפשע" הנרחב הזה ממש אחרי הדרבי רק עם הרחקות וסיבת המעצר הייתה נטו למנוע את נוכחתם במגרש?

אתה מודע לזה שהסיבה שפחדת שאחיין שלך לא יימחץ קשורה למי שאמור לנהל את הסדר וזה המשטרה שעשתה בלאגן בסדר?

הבית קברות שראית אתמול באיצטדיון לא יקרה בגלל הארגון אלא בגלל המשטרה וההתאחדות.
בינתיים 70+ מורחקים בתקדים שמסוכן לכל הקהלים בארץ ולכל קהל רחב באשר הוא.
אבל הראש שלי באדמה אה?
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  501 לייקים

יש לי תיאורית קונספירציה יותר פיקנטיות לכאורה

שמעון ידע שהולך להיות דרבי סל בדרייב אין שזה מקום נפיץ ורצה להתסיס את האולטראס להשתגע יותר אז הוא שלח שוטרים ביום של הדרבי רגל וניצל את המומנטום שלא יקשרו את זה אליו ולכדורסל

דון שמעון.
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1712 לייקים

עידן סרור כתב: 28 ספטמבר 2023, 01:21 כמה פצועים נפשית וגופנית נפצעו כתוצאה מאלימות משטרתית וכמה נפצעו כתוצאה מאלימות בין אוהדים/אבוקות/השלכת חפצים?

אתה מודע לזה שבשעות הצהריים המוקדמות עצרו כ70-80 אנשים מהארגון כך שבעצם אותם אנשים שאתה מדבר עליהם לא נכחו באיזור המגרש בכלל?

אתה מודע לזה ששיחררו את כל "ארגון הפשע" הנרחב הזה ממש אחרי הדרבי רק עם הרחקות וסיבת המעצר הייתה נטו למנוע את נוכחתם במגרש?

אתה מודע לזה שהסיבה שפחדת שאחיין שלך לא יימחץ קשורה למי שאמור לנהל את הסדר וזה המשטרה שעשתה בלאגן בסדר?

אבל הראש שלי באדמה אה?
תגיד אח(אמיתי אח, עבורי כל אוהדי הפועל אחים)...
לגבי השוטרים שלשום...,שערורייה! איתך במאה אחוז. הייתי עם הילד וסבלתי ונחרדתי ואני בכללי חושב שהמשטרה היא ארגון כושל וגרוע.

לגבי האולטראס...נגיד שאני זורם איתך, בוא רגע נסתכל פנימה. במה אתה חושב שארנון האולטראס צריך להשתנות?
כאילו, אתה מבין שלא הגיוני שזה אף פעם לא באשמתו, נכון?
בטדי, בסמי, בלונדון(!), בבלומפילד, בב"ש, ביד אליהו, בארנה...וכו וכו...

למה אי אפשר פשוט לבוא, לעודד, לתופף, לשיר שירים, לתמוך בקבוצה?
למה אנחנו מגיעים למשחק של הפועל תל אביב ובסבירות גדולה מאד אנחנו הולכים לראות בלאגן וכסאח...ולקינוח שירים על שואה, נאצים, שרמוטות וכו?
מה, זה תמיד המשטרה? גם בלונדון?
יחד, רק יחד! :heart:
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

תמיד תמיד תמיד הבקשות של האולטראס לסולידריות מחזירות אותי לעונת 2008..הקבוצה בקנטים,מוני הראל גובה מחיר הזוי נגד טוטנהאם(לצעירים כאן אל תשאלו איך הגענו למצב שמשחקים נגדם..),
האולטראס מודיעים על חרם..ומתקפלים.בלי הורדה במחיר.
אגב זכותם של האולטראס לא להכנס,הם לא עובדים אצל אף אחד ולא חייבים לאף אחד כלום.
InFlames
קיבל.ה  322 לייקים

J-R כתב: 28 ספטמבר 2023, 08:47 תמיד תמיד תמיד הבקשות של האולטראס לסולידריות מחזירות אותי לעונת 2008..הקבוצה בקנטים,מוני הראל גובה מחיר הזוי נגד טוטנהאם(לצעירים כאן אל תשאלו איך הגענו למצב שמשחקים נגדם..),
האולטראס מודיעים על חרם..ומתקפלים.בלי הורדה במחיר.
אגב זכותם של האולטראס לא להכנס,הם לא עובדים אצל אף אחד ולא חייבים לאף אחד כלום.
סיפור טוב אבל לא הבנתי מה הקשר?
רצו לעשות חרם בגלל מחירים גבוהים זה נשמע לי צודק
L.S
קיבל.ה  604 לייקים

7even כתב: 28 ספטמבר 2023, 07:01
עידן סרור כתב: 28 ספטמבר 2023, 01:21 כמה פצועים נפשית וגופנית נפצעו כתוצאה מאלימות משטרתית וכמה נפצעו כתוצאה מאלימות בין אוהדים/אבוקות/השלכת חפצים?

אבל הראש שלי באדמה אה?
לגבי השוטרים שלשום...,שערורייה! איתך במאה אחוז. הייתי עם הילד וסבלתי ונחרדתי ואני בכללי חושב שהמשטרה היא ארגון כושל וגרוע.

לגבי האולטראס...נגיד שאני זורם איתך, בוא רגע נסתכל פנימה. במה אתה חושב שארנון האולטראס צריך להשתנות?

למה אנחנו מגיעים למשחק של הפועל תל אביב ובסבירות גדולה מאד אנחנו הולכים לראות בלאגן וכסאח...ולקינוח שירים על שואה, נאצים, שרמוטות וכו?
תגיד אח, על איזה בלגן וכסאח אתה מדבר? ועל הבלגן וכסאח שאתה מדבר, האם הוא היה קורה ללא נוכחות אלימה של משטרה בשטח?
מה היה קורה אם המשטרה לא היתה עושה את מה שעושה? האם היה בלגן וכסאח? האם היו נפגעים?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1712 לייקים

L.S כתב: 28 ספטמבר 2023, 10:04

אבל הראש שלי באדמה אה?

תגיד אח, על איזה בלגן וכסאח אתה מדבר? ועל הבלגן וכסאח שאתה מדבר, האם הוא היה קורה ללא נוכחות אלימה של משטרה בשטח?
מה היה קורה אם המשטרה לא היתה עושה את מה שעושה? האם היה בלגן וכסאח? האם היו נפגעים?
הייתי בהרבה מקומות עם הפועל. ראיתי שוטרים משתמשים באלימות וראיתי גם אוהדים מתגרים בשוטרים סתם ככה. כן כן, ראיתי.
ראיתי אוהדים שרים שירים נגד המשטרה עוד בדרך לאיצטדיון. סתם ככה ללא סיבה...ועוד מול העיניים של השוטרים. למה זה טוב בעצם?

אנחנו בלופ אינסופי. כנראה שצריך לשנות גישה גם אצלינו
L.S
קיבל.ה  604 לייקים

7even כתב: 28 ספטמבר 2023, 11:47

הייתי בהרבה מקומות עם הפועל. ראיתי שוטרים משתמשים באלימות וראיתי גם אוהדים מתגרים בשוטרים סתם ככה. כן כן, ראיתי.
ראיתי אוהדים שרים שירים נגד המשטרה עוד בדרך לאיצטדיון. סתם ככה ללא סיבה...ועוד מול העיניים של השוטרים. למה זה טוב בעצם?

אז התגרו ושרו. מה היה קורה לו היו מבליגים ורק מאבטחים את האירוע?
ארז שדה
קיבל.ה  666 לייקים

אני בעד שגם אנחנו נשנה את הגישה אבל לא נראה לי שזה יעזור, הדג של המשטרה מסריח מהראש.
InFlames
קיבל.ה  322 לייקים

מי שאומר "ראיתי אוהדים שרים שירים נגד המשטרה" בשביל להצדיק את מה שהיה בדרבי ולהוציא גם את הצד השני לא בסדר אין מה לדון איתו.
כמה שירים מצדיקים להידרס על ידי סוס? 2? או רק בשלישי זה נהיה בסדר?
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
הוקיץ'
קיבל.ה  3962 לייקים

אין שום דבר בעולם שמצדיק את התנהלות המשטרה ביום שלישי. לא את המעצר ההזוי של 70 איש ובטח שלא את האלימות הברוטאלית כלפי אוהדים שכל חטאם היה לבוא ולראות משחק כדורגל.
יחד עם זאת, לא הייתה לי וגם לא תהיה לי טיפת סימפטיה כלפי האולטראס. חבורה של אפסים, אלימים, ערסים בשקל, שהקבוצה הזאת היא הדבר האחרון שמעניין אותם. אויבי הפועל. וכן, גם אני חטפתי מהם קללות על זה שהעזתי ללכת לראות את הקבוצה שלי משחקת ולא עזבתי לאות "סולידריות" (אוי האירוניה...).
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1712 לייקים

InFlames כתב: 28 ספטמבר 2023, 11:51

מי שאומר "ראיתי אוהדים שרים שירים נגד המשטרה" בשביל להצדיק את מה שהיה בדרבי ולהוציא גם את הצד השני לא בסדר אין מה לדון איתו.
כמה שירים מצדיקים להידרס על ידי סוס? 2? או רק בשלישי זה נהיה בסדר?
מה מה? איפה ראית שצדקתי את זה, אתה רציני? תתבייש!, הבן שלי נכנס ליציע בוכה השבוע בגלל המשטרע.
קצת הבנת הנקרא ואתה מוזמן לקרוא מה כתבתי באשכולות אחרים - הקולות נגד האולטראס רק הולכים ומתגברים. נגד השירים, האבוקות והרדיוסים שאנחנו חוטפים בגלל זה.
אין שום קשר למשטרה ולממה שהיא עשתה ועושה שעל זה צריך להעמיד אחד אחד שם לדין.

די, נמאס לנו לבוא למשחק של הפועל ולראות מכות כל משחק שני. בשביל מה אנחנו מגדלים ילדים ומחנכים אותם לאהוד הפועל? שכל משחק שני יהיה ללא קהל? שחצי מהשירים יהיו על שואה ונאצים? תתבגרו כבר ותתבגר גם אתה.
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו, בחיי. אנשים שעסוקים רק בלהראות לקהל אחר למי יש יותר גדול וזין על הקבוצה!
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
Asafasraf
קיבל.ה  808 לייקים

עידן סרור כתב:כמה פצועים נפשית וגופנית נפצעו כתוצאה מאלימות משטרתית וכמה נפצעו כתוצאה מאלימות בין אוהדים/אבוקות/השלכת חפצים?

אבל הראש שלי באדמה אה?
מצטער, אבל אני לא מצתדק כמוך.
זה שהמשטרה פה היא זוועה, אין בכלל ספק, אבל זה לא הסיפור.
אתה מתחיל את הסיפור מהאמצע.
מה הביא אותנו בכלל למצב הזה? עבירות על התקנון של ההתאחדות (ואין ספק שהפירו נגד ק״ש השאיר אותנו בליגה). למה להתעלם מהעובדות? למה הקהל שלנו ברופן קבוע מתעמת עם מאבטחים ושופטים.
אני אוטוטו 40 שנים במגרשים, כשחלק מהם גם בשער 5. מעולם לא הגעתי למצב של בעיה עם שוטר ואני ממש לא שקט במהלך המשחק.
יש לנו מלא ילדי כאפות שחושבים אך ורק על עצמם. שכחת שיום לפני המשחק הדיון היה על זה שיהיה פירו ויורידו לנו נקודות בגלל הארגון.

fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אני חייב להבין את הלוגיקה שקושרת בין אוהד בן 60 ומעלה שנדחף ומוכה בתור לבין האולטראס. למי ששכח תפקיד המשטרה הוא לא לפוצץ בתור צופים במגרש כדורגל
הפוסט קיבל לייק אחדjonati
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Asafasraf כתב: 28 ספטמבר 2023, 18:06
עידן סרור כתב:כמה פצועים נפשית וגופנית נפצעו כתוצאה מאלימות משטרתית וכמה נפצעו כתוצאה מאלימות בין אוהדים/אבוקות/השלכת חפצים?

אבל הראש שלי באדמה אה?
מה הביא אותנו בכלל למצב הזה? עבירות על התקנון של ההתאחדות (ואין ספק שהפירו נגד ק״ש השאיר אותנו בליגה). למה להתעלם מהעובדות? למה הקהל שלנו ברופן קבוע מתעמת עם מאבטחים ושופטים.
אני אוטוטו 40 שנים במגרשים, כשחלק מהם גם בשער 5. מעולם לא הגעתי למצב של בעיה עם שוטר ואני ממש לא שקט במהלך המשחק.
יש לנו מלא ילדי כאפות שחושבים אך ורק על עצמם. שכחת שיום לפני המשחק הדיון היה על זה שיהיה פירו ויורידו לנו נקודות בגלל הארגון.

לא הבנתי, אתה חושב שעבירה על תקנון ההתאחדות או כמה ילדים שהתעמתו עם מאבטח זה סיבה לתת לאנשים מכות ולדרוס אותם עם סוסים?
ועוד שמי שיעשה את זה אלה אנשים שהמדינה הפקידה בידיהם סמכות להשתמש בכוח ובאלימות *כדי לשמור על שלום הציבור*?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדfidel
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אגב, מה הסיכוי של חודרוב להשאר שלם עד יום שלישי?
הפוסט קיבל לייק אחדjonati
Red_man
קיבל.ה  483 לייקים

אגב ראיתם שהיום כשהייתה סיבה מוצדקת כולם נעמדו מאחוריהם ויישרו קו
Asafasraf
קיבל.ה  808 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 28 ספטמבר 2023, 18:06

אבל הראש שלי באדמה אה?

לא הבנתי, אתה חושב שעבירה על תקנון ההתאחדות או כמה ילדים שהתעמתו עם מאבטח זה סיבה לתת לאנשים מכות ולדרוס אותם עם סוסים?
ועוד שמי שיעשה את זה אלה אנשים שהמדינה הפקידה בידיהם סמכות להשתמש בכוח ובאלימות *כדי לשמור על שלום הציבור*?
ממש, ממש לא!
המשטרה הם עבריינים במדים.
אני מדבר על הנזקים והעונשים שקיבלנו בגלל שהאצבע של האולטראס בתחת.
אני מוכן להתערב שבמקום להפוך את האירוע שקרה הערב למשהו משמעותי, ע״י שת״פ עם שאר אירגוני האוהדים, הם יפעלו לבד כי ״אסור לשתף פעולה עם חיפה ומכבי״

הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
fankrashkin
קיבל.ה  4 לייקים

כל הביקורת על התנהלות המשטרה נכונה אבל מדובר בנתון. זאת משטרת ישראל.
השאלה היותר מעניינת היא האם התהליכים שעברו על האולטראס ב-20 השנים האחרונות הם הפיכים, או שגם זה נתון.
אני אומר 20 שנה, כי אני זוכר מצויין את הקהל שלנו לפני 20 שנה כמופת ודוגמא לתמיכה ספורטיבית ואת התהליך הזוועתי שהפך את הארגון הזה לארגון פשע לכל דבר, שמורכב מאוסף פרחחים עלובים שמתענינים בעיקר בעצמם ורואים באירוע אמצעי להוצאת אגרסיות.
השיא אתמול היה מעבר לנטישת הקבוצה במשחק כזה, החוצפה לקלל את האוהדים שנכנסים לשער שמונה לאחר שהוגלו בגללם משער 5, בטענות של סולידריות.
אישית אין לי שום סולידריות עם חבורת העבריינים הצעירים האלה שבחרו בהפועל מטעמים אנרכיסטיים בלבד והפכו אותו לארגון סגור לשפיות.
לצערי המשוואה ברורה, רק מלחמת חורמה נגד הארגון הזה תוכל להבריא את הפועל.
אחרת, כולנו אולטראס ולא נוכל לבוא בטענות לאף אחד ביחס לתוצאות במגרש ומחוצה לו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3763 לייקים

לצערי כל המאבק הזה נגד האלימות משטרתית יתן לאולטראס דה פקטו רוח גבית להמשיך להמאיס את עצמם על שאר האוהדים שנים קדימה.
הלוואי שהיה שם מישהו מפוקח שהיה מפנים את החלק העצום שלהם במצב אליו הגענו ועושה ניקוי אורוות, אבל אלו לא יותר מחלומות באספמיה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
שליחת תגובה