סלובודאן דראפיץ'

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אהבל אמיתי יותר מקלינגר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

להוציא את אוזבולט ולאיוס ולהשאיר את מזל זה באמת היה שיא השיאים.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

הוא כרגע ״בודק״, עושה ״נסיונות״ כאילו זה גביע הטוטו.
הכל כל כך מרוחק, מנותק, בקטע של ״זה לא שלי, אוו ואוו מי שעשה לכם את זה ככה פה צריך לשבור לו את הידיים, אני אראה מה אפשר לעשות״.
כל שבוע שולף מהשרוול, בוחר שחקנים לפי ה-GPS באימון, אשכרה לא מכיר את כולם. אמר לא מזמן במסע״ת שהוא לא יודע עוד את השמות של כולם… נו באמת
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

הכי חלש שהיה לנו מאז ניסו
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

איזה כוכב הביאו לנו. מקווה שיצליח להתקבע על שיטה והרכב עד סוף פגרת המונדיאל, אחרת אכלנו אותה בגדול.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

Daniel כתב: 06 נובמבר 2022, 00:59 הכי חלש שהיה לנו מאז ניסו
יותר חלש מ?:
אסי דומב, מנדיונרו, גיא לוי, גאי לוזון, יוסי אבוקסיס, קורצקי, איווניר, עומר פרץ, אופיר חיים, ניסו אביטן, קובי רפואה (מתחילת העונה)
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

De Niro כתב: 05 נובמבר 2022, 21:21 טעה בחילופים היום.לא היה צריך לעבור לשני בלמים.
"לבעוט בדלי" כנראה שנכתב על אמש.
עלה עם מערך נכון מאד לחומר שיש להפועל ולמערך וליכולות של אשדוד (שחקנים מהירים, ומשחק מבוסס על מעבר מהיר). ה
מערך שלנו איפשר מצד אחד איומים התקפיים מצג שחקני הכנף , יעני המגינים (החלשים שלנו) ומצד שני סגירת מרכז המגרש ומחשבה על ניצול יכולותיו של לאיוס במרכז. לדעתי היה המשחק הכי טוב של הפועל השנה. ואם קצת יותר מזל היינו מבקיעים.
ואז,
פירק את הכל לאחר כ 15 דקות בחצי השני בלי סיבה. וחזר למערך שלא מסוגל לעצור מתפרצות.
הוסיף חטא על פשע עם הכנסת אסופת שחקנים (סלליך, ורד, סניור, זריאן) שלא תרמה דבר, רק נכשלה בכל השמירה כנגד המתפרצת .
וכשראה את המתפרצות של אשדוד בדקות האחרונות, ובעיקר הכנסת שחקני כנף מהירים ודריבליסטים, , לא עשה עוד שינוי מערך להגן מהפריצות מהקווים!
במקום נקודה שהיתה ביד יצאנו עם אפס. אני מקווה שזה לא יחסר במאבק על הירידה.
כל המחשבה שבינואר יהיה יותר טוב כי "יגיע חיזוק" בטעות יסודו -לא יגיע שום חיזוק משמעותי!
"בשולי הדברים" - עוד משחק שבו ביטון שובר קו ניבדל ומפסידים ....
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroL.S
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום ותיק כתב:
De Niro כתב: 05 נובמבר 2022, 21:21 טעה בחילופים היום.לא היה צריך לעבור לשני בלמים.
"לבעוט בדלי" כנראה שנכתב על אמש.
עלה עם מערך נכון מאד לחומר שיש להפועל ולמערך וליכולות של אשדוד (שחקנים מהירים, ומשחק מבוסס על מעבר מהיר). ה
מערך שלנו איפשר מצד אחד איומים התקפיים מצג שחקני הכנף , יעני המגינים (החלשים שלנו) ומצד שני סגירת מרכז המגרש ומחשבה על ניצול יכולותיו של לאיוס במרכז. לדעתי היה המשחק הכי טוב של הפועל השנה. ואם קצת יותר מזל היינו מבקיעים.
ואז,
פירק את הכל לאחר כ 15 דקות בחצי השני בלי סיבה. וחזר למערך שלא מסוגל לעצור מתפרצות.
הוסיף חטא על פשע עם הכנסת אסופת שחקנים (סלליך, ורד, סניור, זריאן) שלא תרמה דבר, רק נכשלה בכל השמירה כנגד המתפרצת .
וכשראה את המתפרצות של אשדוד בדקות האחרונות, ובעיקר הכנסת שחקני כנף מהירים ודריבליסטים, , לא עשה עוד שינוי מערך להגן מהפריצות מהקווים!
במקום נקודה שהיתה ביד יצאנו עם אפס. אני מקווה שזה לא יחסר במאבק על הירידה.
כל המחשבה שבינואר יהיה יותר טוב כי "יגיע חיזוק" בטעות יסודו -לא יגיע שום חיזוק משמעותי!
"בשולי הדברים" - עוד משחק שבו ביטון שובר קו ניבדל ומפסידים ....
כל מילה.
בדיוק הביטוי שחשבתי עליו אתמול "בועטים בדלי".
מוטיב חוזר העונה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

כתבתי כבר בשבוע שעבר, אני לא אכנס כרגע לחילופים ולהרכבים, אבל האכזבה הכי גדולה שלי ממנו ששחקנים פשוט עושים את אותן פעולות לא אינטליגנטיות במיוחד בהתקפה. לאיוס זה מספר אחד. קח אותו ותסביר לו, לא מבין מה הבעיה.

אני מסכים שיש גם משהו מאוד מוזר בהצבות שלו
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

פשוט מאמן גרוע
אני לא מדבר אפילו על להתחיל לראות שיפור במשחק ההתקפה או בפן הטקטי
הוא נופל בדברים הבסיסיים ביותר כמו הצבת השחקנים, חילופים, ניהול משחק
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

היי לכל המפטרים שחושבים שיגיע מאמן טוב יותר . פשוט לא.
אמרתי את זה על קלינגר אמרתי על רפואה ואומר על דראפיץ' .
כולם גרועים , והתרבות של לפטר מאמן ולקוות לטוב לא עובדת . או שמביאים מאמן נורמלי (והיחידים שעונים על התפקיד וריאלים זה בן שמעון ואבוקסיס) או שמסתדרים עם מה שיש.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Sin Queso כתב: 06 נובמבר 2022, 11:32 היי לכל המפטרים שחושבים שיגיע מאמן טוב יותר . פשוט לא.
כולם גרועים , והתרבות של לפטר מאמן ולקוות לטוב לא עובדת . או שמביאים מאמן נורמלי (והיחידים שעונים על התפקיד וריאלים זה בן שמעון ואבוקסיס) או שמסתדרים עם מה שיש.
אני מעדיף את סלים טועמה
לא מאמין שהוא יצליח להיות יותר גרוע מזה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Xavi כתב: 06 נובמבר 2022, 11:42
Sin Queso כתב: 06 נובמבר 2022, 11:32 היי לכל המפטרים שחושבים שיגיע מאמן טוב יותר . פשוט לא.

לא מאמין שהוא יצליח להיות יותר גרוע מזה
נאמר על כל מאמן ב10 שנים האחרונות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

redrony כתב: 06 נובמבר 2022, 10:47 כתבתי כבר בשבוע שעבר, אני לא אכנס כרגע לחילופים ולהרכבים, אבל האכזבה הכי גדולה שלי ממנו ששחקנים פשוט עושים את אותן פעולות לא אינטליגנטיות במיוחד בהתקפה. לאיוס זה מספר אחד. קח אותו ותסביר לו, לא מבין מה הבעיה.

לא רק לאיוס. כבר לא נשארו לי שערות למרוט מכל הגליצ'ים המטופשים של איינבינדר שמפרקים לנו את הקישור.
ספציפית אתמול החילופים שלו פשוט פירקו לנו את הקבוצה במשחק שהיה לחלוטין בשליטתנו.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2022, 13:20
redrony כתב: 06 נובמבר 2022, 10:47 כתבתי כבר בשבוע שעבר, אני לא אכנס כרגע לחילופים ולהרכבים, אבל האכזבה הכי גדולה שלי ממנו ששחקנים פשוט עושים את אותן פעולות לא אינטליגנטיות במיוחד בהתקפה. לאיוס זה מספר אחד. קח אותו ותסביר לו, לא מבין מה הבעיה.

לא רק לאיוס. כבר לא נשארו לי שערות למרוט מכל הגליצ'ים המטופשים של איינבינדר שמפרקים לנו את הקישור.
ספציפית אתמול החילופים שלו פשוט פירקו לנו את הקבוצה במשחק שהיה לחלוטין בשליטתנו.
נכון מאוד
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

יש מצב לטרייד עם נתניה בני לם על דראפיץ'? זה יכול להיות WIN-WIN או במקרה הכי גרוע עוד מאותו דבר.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני מעריך את רפואה הרבה יותר
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מסתמן שמדובר בלא מאמן.
הפוסט קיבל לייק אחדCarajo
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

המאמן מודה בטעות במסע"ת
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

לא ראיתי את המשחק אבל באמת חשבתי שהוא לא מהמתחכמים שחושבים שרק הם רןואים משהו שאך אחר אחר לא רואה. מה זה ההרכבים ההזויים האלה והחילופים העוד יותר הזויים? מה נסגר?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מה יהיה איתו? הקבוצה פשוט לא מאומנת.
הכל מקרי.
חילוף הזוי של לאיוס וחילופים מאוחרים של אזולאי וארי כהן.
עד כה דראפיץ אכזבה ענקית

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonRon.T
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוא לא אשם.יש לו הגנה טיילת.
מבחינת אחוזים הוא עומד ביעד.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ממש מזכיר את קלינגר.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

זה מאמן של ליגה לאומית
מספיק לשמוע אותו מדבר
שום דרך שום מחשבה הכל מקרי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא ברמה של פרדי דוד.
הרכבים הזויים, חילופים שמחלישים אותנו.
הלוואי וישתפר ש"יכיר" את השחקנים יותר בפגרה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הבנאדם עם החילופים הכי הזויים שאפשר לעשות, נראה כאילו הוא לא מבין את המשחק
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRon.T
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לא מבין את המאמן החלש הזה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

פח זבל של מאמן שעושה דווקא עם שחקן שכבש גול וחצי בעונה האחרונה בליגה הלאומית, מחליף את השחקן היחידי שמייצר משהו, ומייבש את שלומי אזולאי באופן קבוע. שיעוף מכאן, למרות הנקודות שהביא. המזל לא יהיה איתנו לתמיד.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiRon.Tלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

האדס כתב: 09 נובמבר 2022, 22:16 ממש מזכיר את קלינגר.
חוץ מהחילוף בסוף של לעבור ל-3 בלמים במקום שחקנים שיכולים להחזיק כדור שבמזל לא עלה לנו בשער הוא לא מזכיר את קלינגר.
יותר מזכיר את ניסו אביטן - כל שבוע משנה מערך/הרכב, בלאגן בכל המגרש וכל התקפה מתפרצת חצי גול.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

למה בדיוק אתם מצפים עם הסגל של הפועל? למשחקים בסגנון סיטי ובאיירן?
הפועל שיחקו לא רע בכלל חצי שני, נכון - חילופים מוזרים אבל זה מה יש.
זה הסגל, זה ההרכב וזו מצבת השחקנים. גם גווארדיולה לא עושה פה קסמים, רדו מהמאמנים.

לפחות דראפיץ צובר נקודות. זה חתיכת הישג במצב הנוכחי. רוב המשחקים בליגה שלא מעורבות בהם הטופ 3 הם 50/50.
באשדוד הפסדת, היום ניצחת.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חילופים והצבות חלשים מאוד. שביט מזל פרווה לגמרי וכנראה באימונים הוא תותח על
התוצאות בסדר(גרנט היוגוסלבי?)
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

7even כתב: 10 נובמבר 2022, 04:44 למה בדיוק אתם מצפים עם הסגל של הפועל? למשחקים בסגנון סיטי ובאיירן?
זה הסגל, זה ההרכב וזו מצבת השחקנים. גם גווארדיולה לא עושה פה קסמים, רדו מהמאמנים.

לפחות דראפיץ צובר נקודות. זה חתיכת הישג במצב הנוכחי. רוב המשחקים בליגה שלא מעורבות בהם הטופ 3 הם 50/50.
מצפים לראות קבוצה מאומנת שיודעת מה היא עושה על הדשא.
מצפים לראות מהלכי כדורגל, תרגילים, דאבל פס, שינויי מיקום, ריצה ללא כדור, בעיטות מרחוק,
מההגנה, לדעת לסגור את האמצע, לדעת לקחת שחקנים במצבים נייחים ולא לאפשר לבית"ר להיות ביתרון עלינו ברחבה שלנו.
להמשיך?
חילופים מוזרים מאד וזה לא מה שיש, אין סיבה להחליף את לאיוס ולהשאיר את מזל על הדשא.
אזולאי היה צריך לעלות דקה 70-75 ולא 80+.
בליגה כזאת של 50/50, אני מצפה שנהיה 75/25 ובמצב של הפועל י-ם מבחינת נקודות
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אחרי שני המשחקים האחרונים אני מתחיל לחשוב שבחודש פגרה צריך לעבוד על מערך של 5-3-2. במיוחד לאור מה שקורה בליגה ולהצבות של השחקנים ( ע"ע יחזקאל)

____קלנטיס__גוטליב__קונטה____
לאיוס_________________סניור
_____אינבינדר_____רומראטו____
________אזולאי/גונזאלס_______
____אוזבולט_________גאנם____
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה מערך שמקבל 5-0 מנס ציונה. באמת.
לאיוס וסניור מגנים? איך לעזאזל? איזה יכולת הרמה יש לעומר סניור? איך לאיוס ישמור בהגנה?
זה נראה כמו הרכב שאתה מעלה בדקה 90 בפיגור של 1-0.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

El dudernio כתב: 11 נובמבר 2022, 10:56 אחרי שני המשחקים האחרונים אני מתחיל לחשוב שבחודש פגרה צריך לעבוד על מערך של 5-3-2. במיוחד לאור מה שקורה בליגה ולהצבות של השחקנים ( ע"ע יחזקאל)

____קלנטיס__גוטליב__קונטה____
לאיוס_________________סניור
_____אינבינדר_____רומראטו____
________אזולאי/גונזאלס_______
____אוזבולט_________גאנם____
אם סניור/לאיוס מתופקדים כמגנים סטייל יחזקאל בצד השני חייב להיות מגן אמיתי ולא בכאילו. אחרת פספסת את כל המטרה שבדבר ונקבל חמישיה בכל משחק.

בכל מקרה, החשוב ביותר כרגע הוא כושר המשחק. כדי לשנות מערכים ולהיות דינאמי חייב לרוץ ללא הפסקה. ואת זה אנחנו לא מסוגלים לעשות כרגע
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

לירון האדום כתב: 10 נובמבר 2022, 11:28
7even כתב: 10 נובמבר 2022, 04:44 למה בדיוק אתם מצפים עם הסגל של הפועל? למשחקים בסגנון סיטי ובאיירן?

מצפים לראות מהלכי כדורגל, תרגילים, דאבל פס, שינויי מיקום, ריצה ללא כדור, בעיטות מרחוק,
מההגנה, לדעת לסגור את האמצע, לדעת לקחת שחקנים במצבים נייחים ולא לאפשר לבית"ר להיות ביתרון עלינו ברחבה שלנו.
להמשיך?
חילופים מוזרים מאד וזה לא מה שיש, אין סיבה להחליף את לאיוס ולהשאיר את מזל על הדשא.
כל מה שתיארת מתאים למנצ'סטר סיטי. לא לסגל הנוכחי של הפועל ת"א מודל 22-23. סורי.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

7even כתב: 13 נובמבר 2022, 11:47

להמשיך?
כל מה שביקשתי זאת קבוצת כדורגל.
אפשר לבצע את הדברים לא טוב, זה מילא, הבעיה היא שאנחנו פשוט לא נראים כקבוצה מאומנת.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

להמשיך?
צודק, קבוצות שהן לא מנצ'סטר סיטי לא עושות תבניות התקפה ודאבל פסים. או נמצאות באותן נקודות כמו הפועל י-ם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

InFlames כתב:
לירון האדום כתב: 10 נובמבר 2022, 11:28 מצפים לראות קבוצה מאומנת שיודעת מה היא עושה על הדשא.
להמשיך?
צודק, קבוצות שהן לא מנצ'סטר סיטי לא עושות תבניות התקפה ודאבל פסים. או נמצאות באותן נקודות כמו הפועל י-ם
כן , רק שאנחנו לא קבוצת כדורגל שמסוגלת לכך.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב: 13 נובמבר 2022, 12:28
InFlames כתב:

כן , רק שאנחנו לא קבוצת כדורגל שמסוגלת לכך.
בולשיט
שליחת תגובה