מצילים את הפועל - טייק 2

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אל באנדי כתב:מי שעוד לא הבין
הפועל לא קבוצת אמצע טבלה העונה
הפועל בדרך הבטוחה ללאומית
הוצאנו 0 מ6 מול שתי קבוצות שבאמת יהיו באמצע טבלה
כרגע חוץ מביתר אני לא רואה אותנו מוציאים נקודות מול שום קבוצה
נו באמת.
נס ציונה, ריינה, קטמון, בית"ר קבוצות חלשות מאד.
כל השאר פחות או יותר באותה רמה.
כולה 2 משחקים, דחילק

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא ניתן יהיה לתקן ללא שינויים בסגל או כעת או בינואר שעלול להיות מאוחר מידי.אחרת , ננשור ליגה העונה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

De Niro כתב:לא ניתן יהיה לתקן ללא שינויים בסגל או כעת או בינואר שעלול להיות מאוחר מידי.אחרת , ננשור ליגה העונה.
רוצה להתערב?
נותן לך פי 3 אם הפועל יורדת

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 28 אוגוסט 2022, 19:24 לא ניתן יהיה לתקן ללא שינויים בסגל או כעת או בינואר שעלול להיות מאוחר מידי.אחרת , ננשור ליגה העונה.
לדעתי צריכים להרים ידים בכלל ולעלות עם נערים א.
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

מה שיפה בשרשור פה באשכול זה לראות איך דיון בדבר מחאה הפך לדיון לאן הפועל הולכת השנה מבחינה מקצועית

אז אולי כן יש עניין בנסיון לא לשבור על ההתחלה את הכלים ולראות לאן כל העונה הזאת תוביל את הפועל כמועדון כדורגל

אולי שווה לחשוב איך להרים אשכול בנושא: 'מצילים את פורום שדים מאשכולות מצילים את הפועל'

לדחות קצת את ההיסטריה זה בריא
חסוניפולוס
קיבל.ה  11 לייקים

vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 20:01 מה שיפה בשרשור פה באשכול זה לראות איך דיון בדבר מחאה הפך לדיון לאן הפועל הולכת השנה מבחינה מקצועית

אז אולי כן יש עניין בנסיון לא לשבור על ההתחלה את הכלים ולראות לאן כל העונה הזאת תוביל את הפועל כמועדון כדורגל

אולי שווה לחשוב איך להרים אשכול בנושא: 'מצילים את פורום שדים מאשכולות מצילים את הפועל'

לדחות קצת את ההיסטריה זה בריא
אני רק דוחה את הקץ, לפני שיהיה מאוחר מידי
פאשיסט צעיפים :bow:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 28 אוגוסט 2022, 19:24 לא ניתן יהיה לתקן ללא שינויים בסגל או כעת או בינואר שעלול להיות מאוחר מידי.אחרת , ננשור ליגה העונה.
לדעתי צריכים להרים ידים בכלל ולעלות עם נערים א.
לא לוותר.כן לשנות.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

חולצות ושלטי מחאה זה לדעתי השלב הראשון.
עם כל הנבואות האפוקליפטיות, לא נרד העונה כי יש קבוצות חלשות להחריד, גם ביחס אלינו.
אין ספק שהניסנובים עשו טוב למחלקת הנוער, ומשם הם גוזרים את הקופון.
בבוגרת, ההתנהלות שלהם היא לא פחות משערורייה.
כל אדם עם קצת הבנה בכדורגל היה רואה את כל פליטי התחננ המרכזית ומבין שהקשר שלהם לכדורגל לא קיים.
נמשיך בחוזים מופקרים, ונסיים בסכסוכים ובפסקי דין שחוטאים להגדרה של המושג ״הפועל״.
לדעתי, הם רואים את לוזון כמודל לחיקוי (מכירת שחקנים בהרבה כסף והתנהלות של עולם תחתון מול שחקנים אחרים). הגיע הזמן להגיד להם תודה ולגרום להם ללכת.
הפוסט קיבל לייק אחדdvirc218
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אל באנדי כתב: 28 אוגוסט 2022, 19:07 מי שעוד לא הבין
אנחנו לא בדרך הבטוחה ללאומית לדעתי, אבל לא התכוונתי שאנחנו אמצע טבלה דווקא העונה, התכוונתי שזה הסטטוס שלנו לפחות לעשור הקרוב ככל הנראה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הדרך היחידה להציל את הפועל היא להביא רוכש להפועל.
הוא לא חייב להיות מיליארדר.
הוא יכול להיות תואם של בעלי נתניה.
וגם אז אין מה לצפות לתארים , כי הכסף משחק על המגרש.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 21:35
אנחנו לא בדרך הבטוחה ללאומית לדעתי, אבל לא התכוונתי שאנחנו אמצע טבלה דווקא העונה, התכוונתי שזה הסטטוס שלנו לפחות לעשור הקרוב ככל הנראה.
בנתיים בני ריינה מצליחים להוציא נקודה מול האימה הפועל חיפה שניצחה אותנו בכיף 2-0
בטח לא מועמדים לרדת
פליאוף עליון בקל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 17:19
7even כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:41
vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:11 הגיע הזמן שנבין שאין טעם במחאה הזאת

ניסיתי לא פעם ולא פעמיים להבין איך הגענו למצב הזה והאמת היא שהתשובה היא פשוטה מאוד, חשוב לי לציין שמה שאני אכתוב כרגע זה לא הלקאה עצמית והאמת שאני לא חושב שאנחנו האוהדים אשמים במצב, אבל מאוד חשוב לי שהמילים הבאות יהדהדו: המועדון שלנו חטא בחטא ההיבריס וכנראה דרך על מוקש מאוד גדול שהיה בתקופה של טביב ולמזלנו הרב עוד איכשהו הצלחנו להינצל מעתיד הרבה יותר רע בעור שנינו.

צר לי שאני לא נמנה על הצד של האוהדים שהיו מתים להיפטר מהניסנובים ואני מודע לביקורת כלפי הניהול שלהם ולפעמים אני גם מוצא את עצמי שותף לחלק מהטענות, אבל...

מבחינתי ניהול טוב בכדורגל הישראלי מתבטא ביכולת של המנהלים שלה להיכנס להתחייבויות שהם יכולים לעמוד בהם, ונדמה שבמקרה של הניסנובים לא נפל בהם רבבה.
יש שיגידו שזה מעט מדיי, אבל לבקיאים בינינו בכדורגל הישראלי אני אומר לכם שזה מספיק, לפחות כרגע במצב הקיים.

ברור שהייתי רוצה שהמועדון יעבור לבעלים עם כיסים עמוקים שיוכל (דרך אגב בדיוק כמו שהניסנובים טוענים שהם רוצים) להשקיע בסביבות ה-20 מיליון כל שנה על ה-30 שלמועדון כמו הפועל תל אביב מובטח בטרם תיפתח כל עונה, אבל עדיין זה לא אומר שזאת ערובה להצלחה, כי אם כל שנה ניקח 20 מיליון ונזרוק אותם לפח, לא עשינו בזה כלום ואז סביר מאוד להניח שמי שלא יעמוד בראש המועדון גם אם יהיה בעל כיסים עמוקים אשר יהיה, גם את ראשו נחפש לערוף.

השיטה היא שיטה דפוקה והיא לא עובדת, יתרה מכך היא מחלישה הבאה של אנשים רציניים שיתעניינו ברכישת המועדון.

לפי דעתי הדבר שאנחנו צריכים להבין ולהפנים הוא שבסופו של דבר לניסנובים ולתושב (וחשוב שכל הזמן השם שלו יכלל כחלק מאלה שיש להם זכויות ניהול בקנה אחד) יש רק זכויות ניהול, וכל כסף מצידם שנכנס למועדון הוא בגדר הלוואת בעלים, וכפועל יוצא כך גם הניהול נראה, כי זה מגביל אותם על לקיחת סיכונים ולייצר חובות גדולים במיוחד אם יש ברצונם לראות את הקבוצה עוברת לידיים יותר רציניות.

הטענה שהם מכניסים דרך הפועל כסף לכיסם הפרטי היא מגוחכת כאשר מדובר במלכ"ר במיוחד שיש תקנות מאוד ברורות לגבי הוצאה של כסף מקופת המועדון מבלי להראות רווחים מגובה מסויים. (רק אלי טביב הצליח עד כה לעשות זאת בצורה "מרשימה")

הפועל תל-אביב עוברת תהליך הבראה מאוד מפרך ויוצא דופן ואני חושב שהפרדיגמה כמו השנה על אף הטענות של רוב האוהדים לבוא ולומר שאנחנו עדיין עומדים מאחורי הקבוצה וההוכחה לכך היא כמות המנויים שנעשתה השנה היא מרשימה ודווקא נותנת לבעלי זכויות הניהול רוח גבית מצויינת לעשות עבודה טובה, ובאותה מידה שאנחנו נבדוק אם הם עושים עבודה טובה, זאת הפרדיגמה.
אני חושב שגם יותר השקעה תגרום להם לנסות לעשות עבודה עוד יותר טובה, האם הם האנשים המתאימים לכך? ימים יגידו... אבל חשוב שנבין שהם קפצו על העגלה בזמן שהיו אוהדים רבים אחרים שלא קפצו.
הם כנראה טעו, טועים ועוד יטעו... אבל אני עוד לא מכיר מישהו שהצליח בלי שהוא טעה, אבל אני מאתר אצלם כמה תכונות חשובות שהייתי רוצה מצד מי שינהל את הפועל, הם לא נראים לי פראיירים, יש להם עור של פיל, הם לא מפחדים להודות בחוסר שלמותם מבחינת ניהול והם אוהדי הפועל.
הרבה אנשים למשל מבקרים אותם על מכירת השחקני בית, אבל אף אחד לא זוכר שהיתה אצלנו מכירה הרבה יותר נוראית של שחקני נוער בנזיד עדשים למועדוני נוער של קבוצות מתחרות.
פה מדובר בשחקני בית שקיבלו הצעות ממועדונים בכירים באירופה שאיפשרו להם להתקדם מקצועית וכלכלית והם מיקסמו מכך את הרווחים שעוד יכולים לתת למועדון כמו הפועל תל-אביב הרבה מרווח נשימה (אפשר לזלזל בזה, אבל כאשר לבעלים אין כיסים עמוקים אפשר גם לזקוף את זה לזכותם).
דרך אגב גם השחקנים הישראלים, צריך להבין שגם את ההתקדמות שלהם אי אפשר לעצור, אם שי אליאס יכול לשחק ברמה אירופאית ואולי לממש את הפוטנציאל שלו (למרות שתמיד עדיף להוציא שחקנים לאירופה ולא ליריבות שלך), אבל אם הם לא היו עושים את זה אז כנראה שלא היינו יכולים לתת במה לעוד שחקנים בעלי פוטנציאל להוכיח את עצמם.
אם הפועל בעידן של הנסנובים ותושב מתכוונים להתבסס על מודל עיסקי של פיתוח שחקנים צעירים ולתת להם במה, שזה ליגיטימי ביותר למועדון שאין לו יכולות כלכליות אבל בעל פוטנציאל כל שנה להאבק על מקום לאירופה או גביע, זה חשוב להפנים שהחלטות כאלה עוד ילקחו.
דרך אגב דבר שאמור לעודד שחקנים צעירים להגיע ולשחק עבור הפועל.

הפועל עשו השנה רווח יפה (נכון אני אוהד ולא חשבונאי) ואני חושב שאפשר ורצוי לבקר את הנעשה במועדון, אבל חשוב לי גם להבהיר שאני חושב שאנחנו קהל לחוץ, נלחץ ומלחיץ...
רק התחלנו את השנה, זה סגל חדש שרק נבנה, ז"א שהדרך ביחידה עוד איכשהו לגבש דיעה נחרצת על שינויים שצריך לעשות בו יכולים להתבצע באמצע העונה.
יש פה ים ח'ברה צעירים שאין להם מושג מה הבדלי הרמות (גם אם חלקנו חושבים שהרמה בכללית של הליגה נמוכה) בין הרמות שהם שיחקו בהם לרמה של ליגת העל, הם דרך אגב יותר לחוצים, כי הם גם מתים להוכיח את עצמם.

תנו לקבוצה קצת רוח גבית, תבינו את הסיטואציה, גם אם היא לא מסתדרת לנו כמו שהיינו רוצים.

אי אפשר לחרוץ כל הזמן גורלות אם רוצים לנסות להתקדם.

גם אם לא נוציא כלום מהשנה הזאת מבחינת התמודדות על כרטיס לאירופה או גביע אבל נרוויח כמה שחקנים וודאיים לסגל והניסנובים ישכילו להשתמש נכון בכסף שנכנס ולא להיכנס לסחרור בגלל הגחמות שלנו, יש מצב שנרוויח, אם לא השנה אז שנה הבאה.

אנחנו צריכים המון אורך רוח במצבנו, אין טעם להסתכל על מה שקבוצות כמו מכבי תל-אביב או חיפה עושות, אנחנו בסיטואציה שונה לגמרי.

אנחנו עדיין בתהליך הבראה על אף שזה נשמע משוגע, אבל אנחנו נכונו לזה.

ואנחנו ננצח את החרא הזה שמסרב לעזוב Big Time!
קראתי הכל. יש פה דברים נכונים ויש שלא.
אבל יש התעלמות מוחלטת מכמה דברים
1. הפועל מנוהלת בצורה שכונתית ביותר - מחנות האוהדים, דרך היחס לקהל, הכרוז, התלבושות, חוסר תקשורת עם האוהדים, אי עידוד משפחות וילדים.
ועוד לא דברנו על כמות התביעות ועל אי יכולת לעבור בבקרה שמשפיעה על ההכנה לעונה....ועוד ועוד. שכונה נו...
2. רכש - זלזול באינטיליגנציה של האוהדים. פשוטו כמשמעו ואין שום דרך אחרת להציג את זה.
3. קרוב ל-0 טיפול באלימות של הקהל בשער 5. כלום ושומדבר. כל זה כשהמקום מרושת במצלמות כן?. מפחדים? חוששים? לוידע. אבל זה 0 טיפול והמצב מתחיל להתקרב לנקודת האל-חזור.
4.

אני הכי הייתי בעדם, אבל כשרואים(מספרית...) כמה כסף הם מביאים מהבית בזמן שהם מוכרים עוד ועוד שחקנים זה מביך את כולנו.
היום יותר מתמיד זה מרגיש שהם באו לפה לעשות אקזיט.
הם לקחו איש מקצוע כמו בוקסנבויים, נתנו לו לגדל צעירים מאד מאד מוכשרים והוא עשה זאת בהצטיינות, ואז הלכו ומכרו את רובם כדי להביא שחקני משנה שמתאימים אולי למרכז ליגה לאומית.
הלו! זו הפועל ת"א! זה לא הסטארט-אפ-אפ הפרטי שלכם. יש פה קהל שרוצה הצלחות.

באמת שנמאס מהם. ושוב, אני הכי הייתי בעדם עד שראיתי שהם לא פה להשקיע. הם פה לאקזיט. כל מי שמסתכל על זה אחרת לדעתי חוטא לאמת ומשלה את עצמו.
1. מחנות האוהדים שאתה מדבר עליה היא פיקציה, אני שנים יושב בקהל שדעותיו חצויות לגבי הרבה נושאים חוץ מנושא אחד... הפועל.
לפני שהיו האולטראס היו אוהדים שנקראו אוהדים שרופים ואז קמו האולטראס ואז תפסו את מקומם ח'ברה אחרים, אבל תמיד כשזה הגיע לעתיד הקבוצה ניסו להגיע להסכמות.
2. רכש- אני מקווה שאתה מבין שמבחינת יכות להשקיע ברכש ומבחינת ההצע שיש בשוק אתה ממש מוגבל כיום, שחקנים טובים לא רוצים לא לא לשחק בהפועל, אלא הכלל רוצים להתחפף מפה, על כן העבודה נהיתה פי אלף יותר קשה.
3. זה נכון, יש להפועל אחריות שילוחית, אבל אני חייב לומר לך שגם אם תצמצם את הנעשה זה לא יעלם, אסור לנו אולי לקבל את זה, אבל יש דברים פי אלף יותר גרועים שהורסים לנו את חווית הכדורגל.
4. יש להם זכויות ניהול, ככל שנפנים יותר מהר כמה זה מגביל את הניהול שלהם (וטוב שכך!) נבין שאין להם מה לחפש אקזיט כי זה רק ירחיק רוכש פוטנציאלי ולא יקרב אותו. ואין להם אפשרות להוציא כסף אלא אם הם מראים רווחים נאים מקופת המועדון, לא יודע למה אבל אנשים חיים בסרט כאילו הכדורגל הישראלי זה מקום לאקזיטים.

בקיצור חבר אדום יקר, אני מבין שאתה רוצה הצלחות, מה נראה לך שאני רוצה? אבל אתה צריך להבין שהיתה לנו התרסקות כואבת שבקלות היתה יכולה (לפי הערכות שלי) גם להעלים את הפועל.
הפועל היא דבר מאוד סנטימנטלי עבורנו האוהדים אבל בסופו של יום זה עסק שצריך לדגעת איך לנהל אותו, והדבר הכי חשוב זהכרגע זה לייצב את המערכת ואנחנו חייבים לתת לה שקט.
היו פה מספיק תקופות שסבלנו, בעצם כל דור סבל איכשהו איזה פרק זמן משמים כזה וזה נכון שהרבה דורות של אוהדים לא זוכרים תקופה כזאת משמימה ואני אומר לך שכואב לי על כל הילדים של הפועל כל פעם מחדש (הכי אמיתי שיש, הכי אמיתי), אבל רק אורך רוח מצידנו יכול לגרום לעגלה הזאת להחלץ מהבוץ.
ותזכור מה שאני אומר לך- היא תחלץ!
ידידי, לדעתי פספסת את הכוונה בסעיף 1. לא דיברתי על מחנות האוהדים. רשמתי 'מחנות האוהדים דרך...'. חנות האוהדים, לא מחנות האוהדים.
הפועל מנוהלת בצורה שכונתית שהפשוט לא מתאימה למועדון עם קהל בסדר גודל כזה ושכבר הוכיחה שהיא יודעת להתנהל במקצוענות.

אני לא נכנס למי רוצה או לא רוצה לשחק בהפועל. לא חושב שיש שחקן בעולם שתביא לו שיפור במשכורת ולא ירצה לשחק אצלך. אני בדעה שאם תביא לזהבי 10 אגורות יותר הוא עובר להפועל.

בכל מקרה, נכון...הניסנובס קיבלו הרבה קרדיט על כך שבאו והצילו את הפועל. אבל הקרדיט חלף ונגמר וכיום הם מסתכלים על כולנו ככספומטים.
הם פשוט לא מצליחים להבין שאם לא תשקיע, לא תצליח. אם תץשקיע, תגיע להישגים וזה יכניס לך פי כמה וכמה כסף. זה הזוי מה שקורה כרגע.
הם מתקמצנים על חשבוננו והתוצאות בהתאם.
You need to spend money to make money.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אל באנדי כתב: 28 אוגוסט 2022, 21:50
בנתיים בני ריינה מצליחים להוציא נקודה מול האימה הפועל חיפה שניצחה אותנו בכיף 2-0
בטח לא מועמדים לרדת
פליאוף עליון בקל
כדורגל ישראלי ברמות הבינוניות-נמוכות שלו (איפה שרוב הליגה נמצאת פרט ל-3-4 קבוצות) זה המון מומנטום ומנטאליות.
לא חושב שאנחנו נאבק על הירידה אבל אני כן חושב שאנחנו לא דומים לכלום וזה עצוב מאוד.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 22:14
אל באנדי כתב: 28 אוגוסט 2022, 21:50
בטח לא מועמדים לרדת
פליאוף עליון בקל
כדורגל ישראלי ברמות הבינוניות-נמוכות שלו (איפה שרוב הליגה נמצאת פרט ל-3-4 קבוצות) זה המון מומנטום ומנטאליות.
לא חושב שאנחנו נאבק על הירידה אבל אני כן חושב שאנחנו לא דומים לכלום וזה עצוב מאוד.
לא יודע
כרגע נראה שהפועל תל אביב וביתר ירושלים בדרך הבטוחה למאבק ירידה
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

7even כתב: 28 אוגוסט 2022, 22:02
7even כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:41

קראתי הכל. יש פה דברים נכונים ויש שלא.
אבל יש התעלמות מוחלטת מכמה דברים
1. הפועל מנוהלת בצורה שכונתית ביותר - מחנות האוהדים, דרך היחס לקהל, הכרוז, התלבושות, חוסר תקשורת עם האוהדים, אי עידוד משפחות וילדים.
ועוד לא דברנו על כמות התביעות ועל אי יכולת לעבור בבקרה שמשפיעה על ההכנה לעונה....ועוד ועוד. שכונה נו...
2. רכש - זלזול באינטיליגנציה של האוהדים. פשוטו כמשמעו ואין שום דרך אחרת להציג את זה.
3. קרוב ל-0 טיפול באלימות של הקהל בשער 5. כלום ושומדבר. כל זה כשהמקום מרושת במצלמות כן?. מפחדים? חוששים? לוידע. אבל זה 0 טיפול והמצב מתחיל להתקרב לנקודת האל-חזור.
4.

אני הכי הייתי בעדם, אבל כשרואים(מספרית...) כמה כסף הם מביאים מהבית בזמן שהם מוכרים עוד ועוד שחקנים זה מביך את כולנו.
היום יותר מתמיד זה מרגיש שהם באו לפה לעשות אקזיט.
הם לקחו איש מקצוע כמו בוקסנבויים, נתנו לו לגדל צעירים מאד מאד מוכשרים והוא עשה זאת בהצטיינות, ואז הלכו ומכרו את רובם כדי להביא שחקני משנה שמתאימים אולי למרכז ליגה לאומית.
הלו! זו הפועל ת"א! זה לא הסטארט-אפ-אפ הפרטי שלכם. יש פה קהל שרוצה הצלחות.

באמת שנמאס מהם. ושוב, אני הכי הייתי בעדם עד שראיתי שהם לא פה להשקיע. הם פה לאקזיט. כל מי שמסתכל על זה אחרת לדעתי חוטא לאמת ומשלה את עצמו.
1. מחנות האוהדים שאתה מדבר עליה היא פיקציה, אני שנים יושב בקהל שדעותיו חצויות לגבי הרבה נושאים חוץ מנושא אחד... הפועל.
לפני שהיו האולטראס היו אוהדים שנקראו אוהדים שרופים ואז קמו האולטראס ואז תפסו את מקומם ח'ברה אחרים, אבל תמיד כשזה הגיע לעתיד הקבוצה ניסו להגיע להסכמות.
2. רכש- אני מקווה שאתה מבין שמבחינת יכות להשקיע ברכש ומבחינת ההצע שיש בשוק אתה ממש מוגבל כיום, שחקנים טובים לא רוצים לא לא לשחק בהפועל, אלא הכלל רוצים להתחפף מפה, על כן העבודה נהיתה פי אלף יותר קשה.
3. זה נכון, יש להפועל אחריות שילוחית, אבל אני חייב לומר לך שגם אם תצמצם את הנעשה זה לא יעלם, אסור לנו אולי לקבל את זה, אבל יש דברים פי אלף יותר גרועים שהורסים לנו את חווית הכדורגל.
4. יש להם זכויות ניהול, ככל שנפנים יותר מהר כמה זה מגביל את הניהול שלהם (וטוב שכך!) נבין שאין להם מה לחפש אקזיט כי זה רק ירחיק רוכש פוטנציאלי ולא יקרב אותו. ואין להם אפשרות להוציא כסף אלא אם הם מראים רווחים נאים מקופת המועדון, לא יודע למה אבל אנשים חיים בסרט כאילו הכדורגל הישראלי זה מקום לאקזיטים.

בקיצור חבר אדום יקר, אני מבין שאתה רוצה הצלחות, מה נראה לך שאני רוצה? אבל אתה צריך להבין שהיתה לנו התרסקות כואבת שבקלות היתה יכולה (לפי הערכות שלי) גם להעלים את הפועל.
הפועל היא דבר מאוד סנטימנטלי עבורנו האוהדים אבל בסופו של יום זה עסק שצריך לדגעת איך לנהל אותו, והדבר הכי חשוב זהכרגע זה לייצב את המערכת ואנחנו חייבים לתת לה שקט.
היו פה מספיק תקופות שסבלנו, בעצם כל דור סבל איכשהו איזה פרק זמן משמים כזה וזה נכון שהרבה דורות של אוהדים לא זוכרים תקופה כזאת משמימה ואני אומר לך שכואב לי על כל הילדים של הפועל כל פעם מחדש (הכי אמיתי שיש, הכי אמיתי), אבל רק אורך רוח מצידנו יכול לגרום לעגלה הזאת להחלץ מהבוץ.
ידידי, לדעתי פספסת את הכוונה בסעיף 1. לא דיברתי על מחנות האוהדים. רשמתי 'מחנות האוהדים דרך...'. חנות האוהדים, לא מחנות האוהדים.
הפועל מנוהלת בצורה שכונתית שהפשוט לא מתאימה למועדון עם קהל בסדר גודל כזה ושכבר הוכיחה שהיא יודעת להתנהל במקצוענות.

אני לא נכנס למי רוצה או לא רוצה לשחק בהפועל. לא חושב שיש שחקן בעולם שתביא לו שיפור במשכורת ולא ירצה לשחק אצלך. אני בדעה שאם תביא לזהבי 10 אגורות יותר הוא עובר להפועל.

בכל מקרה, נכון...הניסנובס קיבלו הרבה קרדיט על כך שבאו והצילו את הפועל. אבל הקרדיט חלף ונגמר וכיום הם מסתכלים על כולנו ככספומטים.
הם פשוט לא מצליחים להבין שאם לא תשקיע, לא תצליח. אם תץשקיע, תגיע להישגים וזה יכניס לך פי כמה וכמה כסף. זה הזוי מה שקורה כרגע.
לגבי סעיף אחד בתגובה שלי חחחחחחחח גדול, תודה שהבהרת למה התכוונת ותודה.
אבל תדע שהרהרתי בנושא הזה לא פעם בעבר וניסיתי לחשוב למה זה לא זוכה להשקעה ואני יאמר לך מה אני חושב...
קודם כל הנושא של חנות האוהדים הוא מורכב, ניסו להרים אותה בכל מיני קונסטלציות בעבר שאני לא אעלה אותך בפרטים, אבל בפעם האחרונה שניסו לעשות עם זה משהו זה ממש לא צלח למרות שהיו שם אנשים שבוודאות יכלו לעשות עבודה טובה, זה נכשל לפי דעתי לא בגללם אלא בגלל גורמים אחרים שניסו להשפיע על סוג המוצרים שעמדו למכירה. לא משנה סמאטוכה שלמה וחבל.
אני גם חושב שלנות אוהדים זה בבחינת MUST במועדון כדורגל בסדר גודל של הפועל, אבל כרגע נראה לי וזה רק השערה שלי שבחינת הניהול רואים בזה התעסקות שדורשת מאמץ וכמובן כסף שהם מעדיפים להשקיע במקומות אחרים, וגם יש לי עוד השערה שבגלל הטענות שכבר מופנות לעבר הניהול לגבי זה שהוא רואה באוהדים ככספומט ההנהלה מנסה להסביר בדרך כזאת או אחרת שאם היא היתה רואה בנו ככספומט הם היו מתעסקים בזה אבל בגלל שהם לא רואים בנו ככספומט הם מעדיפים שלא.
מה גם שהאולטראס עושים עבודה לא רעה בזה, לראיה הם איפשרו להם להשתמש השנה בזכויות לייצר מוצרים שרשום עליהם את שם המועדון ואני אישית חושב שזה צעד יפה, כי בסופו של דבר רובנו אוהדים קודם כל את הפועל תל-אביב והם הבינו את החוסר הזה שחייב להתמלא. על זה שאפו גדול!

ולגבי ההערת סיכום שלך שהיא נכונה, צריך לשים כוכבית ולרשום שבכדורגל עדיף שתוציא את הכסף שיש לך ולא את זה שאין לך... למה אח"כ עוד תמצא את עצמך בבור יותר גדול מהבור שחשבת שהוא גדול כאשר נכנסת אליו.
שוב, אני לא יודע מה התוכניות שלהם לגבי הכסף שנכנס השנה, אבל אני בהחלט יכול להעריך ניהול מבוקר.
אני יאמר לךל גם משהו שאני לא אוהב ושמעתי אותו לא פעם לגבי הניסנובים (לא תושב) ואני חושב שזה דיבור נגוע ומגעיל, שהם מתנהלים כמו בסטיונרים, כאשר היה להם רשת קמעונאית.
זה נורא קל לבקר אנשים וזה בסדר לבקר ואף אחד לא חף מטעויות, אבל לזלזל באנשים שהעסיקו תחתם הרבה עובדים שדרכם הניחו אוכל על שולחנם והם אם תרצה או לא דאגו לעתידתם, כשבזמן הזה היה להם התחייבויות לספקים ובנקים וניהול שותף ואני מקווה שאני לא צריך להסביר לך מה זה אומר לנהל עסק כזה גדול, זה גם קצת לא פייר.
בגלל זה כאשר כתבתי שמבחינתי כרגע עצם זה שהניהול שלהם לא קופץ מעל הפופיק והם מתנהלים טוב סביב ההסדר שילומים שלהם במועדון זה כשלעצמו כאוהד (שבקיא ברפש של הכדורגל שגרם להרבה מועדונים להתרסק) עושה לי כבר שקט!

אם הם יצליחו לייצב את המערכת ובסופו של דבר להעביר אותה הלאה לידיים שיוכלו להשקיע יותר מהם, אין לי ספק שהם יעשו את זה, הם גם יודעים שהם יצאו גדולים, ואני כאוהד מעדיף לחשוב חיובי ולרצות שהם יצאו גדולים מאשר כל פעם לשבור את הכלים ורק לחרבש את ההעסק עוד יותר.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אל באנדי כתב:
רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 22:14
אל באנדי כתב: 28 אוגוסט 2022, 21:50 בנתיים בני ריינה מצליחים להוציא נקודה מול האימה הפועל חיפה שניצחה אותנו בכיף 2-0
בטח לא מועמדים לרדת
פליאוף עליון בקל
לא יודע
כרגע נראה שהפועל תל אביב וביתר ירושלים בדרך הבטוחה למאבק ירידה
די נו, 2 משחקים וכבר קבעת שהפועל תתמודד נגד הירידה?
בחיאת

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תנו לי סיבה אחת להמשיך לתת את המנדט לניסנובס, סיבה אחת

ירידת ליגה, חוסר השגיות, אי טיפול בחובות, יצירת חובות חדשים,השפלות בליגה - מה עוד?
כל אספקט של ניהול אצלם חובבני במקרה הטוב, לא חיזוק הקשר של הקהל שלא נדבר על האווירה שהרעילה ביציעים שנוצרה תחת המשמרת שלהם
לא מרצ׳נדייז, לא הגדלת כמות האוהדים, לא חיבור אוהדים ממעגלים פחות הדוקים לא שום דבר

וכל זה בעד מה? ה2 מיליון שהם דורשים חזרה?
למה לעזעזאל שהם ימשיכו לנהל פה? למה?
יש מספיק אנשים כשרוניים שעבור סכומים שהפועל *יכולה* לשלם שיעשו עבודה הרבה יותר טובה בכמה סדרי גודל

נמאס מגחמות של אנשים כאלו ואחרים, נמאס לתת את המנדט כמו עדר מכוח האינרציה
עד שיבוא מישהו שמוכן לשים סכומים, מי שהכי טוב צריך לנהל וכל עניין הניהול צריך להיות שקוף לאוהדים וצריך להיקבע אך ורק על פי תוצאות

חלאס, תתעוררו כבר ותפסיקו לקוות לאיזה משיח שלא יבוא
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אנחנו מוחים נגדם כבר 4 שנים בערך, זה לא הוביל ולא יוביל לכלום. רק רוכש יכול להוציא את המועדון הזה מהמקום שבו הוא נמצא. כל הפנטזיות על אוהדים שתופסים פיקוד על המועדון אלה הן הזיות של אנרכיסטים סהרוריים כמו אלה שהתפרצו לקפיטול בוושינגטון. תביאו רוכש.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 29 אוגוסט 2022, 02:24 אנחנו מוחים נגדם כבר 4 שנים בערך, זה לא הוביל ולא יוביל לכלום. רק רוכש יכול להוציא את המועדון הזה מהמקום שבו הוא נמצא. כל הפנטזיות על אוהדים שתופסים פיקוד על המועדון אלה הן הזיות של אנרכיסטים סהרוריים כמו אלה שהתפרצו לקפיטול בוושינגטון. תביאו רוכש.
פעם ראשונה שאני מסכים איתך בכמה דברים.
אבל כדי שיגיע רוכש הם קודם צריכים לרצות ללכת והם ממש לא רוצים, טוב להם ונעים להם פה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

D red imperia כתב: 29 אוגוסט 2022, 02:24 אנחנו מוחים נגדם כבר 4 שנים בערך, זה לא הוביל ולא יוביל לכלום. רק רוכש יכול להוציא את המועדון הזה מהמקום שבו הוא נמצא. כל הפנטזיות על אוהדים שתופסים פיקוד על המועדון אלה הן הזיות של אנרכיסטים סהרוריים כמו אלה שהתפרצו לקפיטול בוושינגטון. תביאו רוכש.
דווקא חרם המנויים הוביל להצהרה חשובה מצידם, אבל אז הופסק.
וגם אתה מערבב בין מחאה ובין ניהול עצמי.
לגבי מחאה- מחאה הוציאה את טביב, את רמון ובמקרה של קבוצות אחרות את הרציקוביץ, את טביב ואת אלי זינו.
לגבי ניהול עצמי, אני ממש לא בטוח שזה הפתרון אבל כאמור יש לפחות קבוצה אחת בליגת העל בניהול עצמי, ועוד קבוצה אחת כזו בליגת העל בכדורסל. אפילו ניצחה בדרבים.
בקיצור מחאה כן עוזרת, המחאה נגד ניסנובס עזרה כשהיה חרם מנויים, וניהול עצמי אפשר לדון אם טוב או רע אבל יש כאלה שעבד להם.
לגבי תביאו רוכש-סבבה. תן רעיונות לאחד/אחת, רצוי כאלו שיש לך קשר מסוים אליהם ויכול לעזור לקדם. אחרת זה נשאר הצהרה ריקה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 22:49
7even כתב: 28 אוגוסט 2022, 22:02

לגבי סעיף אחד בתגובה שלי חחחחחחחח גדול, תודה שהבהרת למה התכוונת ותודה.
אבל תדע שהרהרתי בנושא הזה לא פעם בעבר וניסיתי לחשוב למה זה לא זוכה להשקעה ואני יאמר לך מה אני חושב...
קודם כל הנושא של חנות האוהדים הוא מורכב, ניסו להרים אותה בכל מיני קונסטלציות בעבר שאני לא אעלה אותך בפרטים, אבל בפעם האחרונה שניסו לעשות עם זה משהו זה ממש לא צלח למרות שהיו שם אנשים שבוודאות יכלו לעשות עבודה טובה, זה נכשל לפי דעתי לא בגללם אלא בגלל גורמים אחרים שניסו להשפיע על סוג המוצרים שעמדו למכירה. לא משנה סמאטוכה שלמה וחבל.
אני גם חושב שלנות אוהדים זה בבחינת MUST במועדון כדורגל בסדר גודל של הפועל, אבל כרגע נראה לי וזה רק השערה שלי שבחינת הניהול רואים בזה התעסקות שדורשת מאמץ וכמובן כסף שהם מעדיפים להשקיע במקומות אחרים, וגם יש לי עוד השערה שבגלל הטענות שכבר מופנות לעבר הניהול לגבי זה שהוא רואה באוהדים ככספומט ההנהלה מנסה להסביר בדרך כזאת או אחרת שאם היא היתה רואה בנו ככספומט הם היו מתעסקים בזה אבל בגלל שהם לא רואים בנו ככספומט הם מעדיפים שלא.
מה גם שהאולטראס עושים עבודה לא רעה בזה, לראיה הם איפשרו להם להשתמש השנה בזכויות לייצר מוצרים שרשום עליהם את שם המועדון ואני אישית חושב שזה צעד יפה, כי בסופו של דבר רובנו אוהדים קודם כל את הפועל תל-אביב והם הבינו את החוסר הזה שחייב להתמלא. על זה שאפו גדול!

ולגבי ההערת סיכום שלך שהיא נכונה, צריך לשים כוכבית ולרשום שבכדורגל עדיף שתוציא את הכסף שיש לך ולא את זה שאין לך... למה אח"כ עוד תמצא את עצמך בבור יותר גדול מהבור שחשבת שהוא גדול כאשר נכנסת אליו.
שוב, אני לא יודע מה התוכניות שלהם לגבי הכסף שנכנס השנה, אבל אני בהחלט יכול להעריך ניהול מבוקר.
אני יאמר לךל גם משהו שאני לא אוהב ושמעתי אותו לא פעם לגבי הניסנובים (לא תושב) ואני חושב שזה דיבור נגוע ומגעיל, שהם מתנהלים כמו בסטיונרים, כאשר היה להם רשת קמעונאית.
זה נורא קל לבקר אנשים וזה בסדר לבקר ואף אחד לא חף מטעויות, אבל לזלזל באנשים שהעסיקו תחתם הרבה עובדים שדרכם הניחו אוכל על שולחנם והם אם תרצה או לא דאגו לעתידתם, כשבזמן הזה היה להם התחייבויות לספקים ובנקים וניהול שותף ואני מקווה שאני לא צריך להסביר לך מה זה אומר לנהל עסק כזה גדול, זה גם קצת לא פייר.
בגלל זה כאשר כתבתי שמבחינתי כרגע עצם זה שהניהול שלהם לא קופץ מעל הפופיק והם מתנהלים טוב סביב ההסדר שילומים שלהם במועדון זה כשלעצמו כאוהד (שבקיא ברפש של הכדורגל שגרם להרבה מועדונים להתרסק) עושה לי כבר שקט!

אם הם יצליחו לייצב את המערכת ובסופו של דבר להעביר אותה הלאה לידיים שיוכלו להשקיע יותר מהם, אין לי ספק שהם יעשו את זה, הם גם יודעים שהם יצאו גדולים, ואני כאוהד מעדיף לחשוב חיובי ולרצות שהם יצאו גדולים מאשר כל פעם לשבור את הכלים ורק לחרבש את ההעסק עוד יותר.
שמח שהבנת את את ההבהרה, חבר.
לגבי החנות - לא רק שהיא תמצב את הפועל כמותג, היא לדעתי תכניס ים של כסף שאפשר יהיה להשקיע אותו.
נכון, זו השקעה, אבל לדעתי זו השקעה עם סיכוי אפסי לכישלון או שלא תניב רווח. הפועל מביאה 10,000 לבלומפילד בעונה כושלת. הפוטנציאל פסיכי.
כמה הדרישה לחנות כזו גדולה? אפילו השנה, כשכל הקהל יצא באופן גורף נגד החולצות הפשוטות האלה שאפשר להשיג בכל מקום - עדיין אתה רואה המון אנשים איתן.
כאמור - זה עוד אחד מהדברים שמרגיש שהמושג You need to spend money to make money.....פשוט זר להם.

לגבי בסטיונרים - אישית מעולם לא השתמשתי במושג הזה. לדעתי הוא גם פוגע באנשים שזה המקצוע שלהם. אבל לא חושב שמי שאמר את זה המטרה שלו היא לפגוע באחרים.
הם אנשי עסקים שעשו הרבה כסף ולעשות עסקים הם יודעים , אין ספק בכלל. אני גם נותן להם ים של קרדיט על כך שבלמכור הם אדירים.
הם מוכרים קרח לאסקימוסים. רק להסתכל על המכירות שלהם ולהישאר עם פה פעור. כל דבר מעבר לכך ההתנהלות שלהם שכונתית. פשוט שכונה. פירטתי למעלה למה.
הפועל ת"א לא יכולה להתנהל בשכונתיות. זה מציק וזה מחלחל למטה לצוות המקצועי ולשחקנים.

וכן, הם צריכים לעזוב אם יש משהו קונקרטי אחר. אם אין, אז אין. אבל לדעתי הם התאהבו בפוזיציה. הם מוכרים שחקנים ועושים הרבה כסף.
חבל שהם לא מבינים שאם הם ישקיעו קצת יותר הם גם יקבלו יותר אהבה, גם הפועל תצליח וגם יעשו הרבה יותר כסף.
כל ההרגשה איתם שהם מנסים לעשות את המינימום של המינימום מבחינת השקעה, כדי שהקבוצה תצוף מעל המים. לאוהדים נמאס ואני מבין למה.
יהיה טוב הפועל!
חסוניפולוס
קיבל.ה  11 לייקים

עדיין דרושים מזיני תוכן
פאשיסט צעיפים :bow:
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

אנחו מודיעים לניסנובים שהם משוחררים מהמועדון. מודים להם על התרמה ומאחלים להם הצלחה בבהמשך הדרך. מוזמנים לחפש שעשוע חדש אבל הם לא בתכניות.
על תנאי העזיבה נגיע להסכמות בהמשך
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אוגוסטוס היל כתב:אנחו מודיעים לניסנובים שהם משוחררים מהמועדון. מודים להם על התרמה ומאחלים להם הצלחה בבהמשך הדרך. מוזמנים לחפש שעשוע חדש אבל הם לא בתכניות.
על תנאי העזיבה נגיע להסכמות בהמשך
:))))))
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

צעד ראשון וחשוב בשני!
יום שני נתניה כל אחד עם שלט "שחררו את הפועל" "הנהלה הביתה" "ביזיון" "הורסי הפועל" וכו מי שיכול שידפיס איזה עשה בבית ובמשרד ושיחלק
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

אוקיי עבר שבוע היו כאן המון הצהרות על אתר גיוס אנשי תוכן
מה עם להתחיל בקצת שלטים שכל אחד ידפיס איזה 10 בעבודה
לא ריך סיסמא אחידה רק מסר אחד ברור תמכרו את הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

חברים יקרים.
נכון שקיבלנו עוד משחק כואב הערב והפסדנו דרבי, קשה להתרגל אבל זה המציאות.
מציע לכולם אבל להיזכר שהנושא החשוב של כל האוהדים צריך להיות מחאה אמיתית מול הבעלים.
אני בכוונה מקפיץ את הנושא הזה עכשיו דווקא שהפורום יותר פעיל ויש יותר משתמשים מחוברים, זה צריך להיות הנושא הערב כדאי שלא נגיע לעוד דרבים כמו היום ושנתחיל לחזור ולהיות תחרותיים.
הגיע הזמן שיבינו גם אם היינו "גונבים" את הדרבי הזה, זה לא היה מחזיר במעט את המועדון שלנו לקדמת הבמה.
המועדון שלנו גוסס, אוהדים איבדו אמונה, אנשים כבר לא מתרגשים מהפועל שלחלק גדול מהם זה מרכז חייהם.
בואו נתארגן על מחאה יום יומית ונעשה את הכל כדאי שלפחות לעונה הבאה נהיה אולי תחרותיים,
בהצלחה ! :hapoel:
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe Niroshai.mChegigershonshaharotGaudi
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

נחמד רוח הרוממות והתעלות הנפש שלכם פה במצב הזה.
בפועל גם אם תצליחו לגרד 50 איש שישבו קבוע באוהלים בסביון זה לא יזיז להם אנחנו כבר הרבה אחרי השלב שאנחנו אמורים להביע את מורת רוחנו מההתנהלות שלהם.
אחרי שריפדתם להם את התחת בקיץ והניהול שלהם כל השנים ובמיוחד הקיץ אתם עובדים עך עצמכם אם אתם חושבים שיעזור לצעוק הנהלה זונה או להרים שלטים בבלומפילד.
קבוצת אוהדים היא הפתרון, ולכל מי שזה נראה תלוש אז כולכם הייתם לוחצים על כפתור שמחזיר אותנו 4 שנים אחורה כשאנשים הציעו את זה וצחקתם עליהם ופותחים קבוצה בליגה ז' אם צריך גם, מאשר המוות הקליני שקורה פה עכשיו , ביחד עם כל ההשלכות הצידיות - תוספת 20 משחקים לטובת מכבי במאזן הדרבים , איבוד קהל והרס שורשי של הדור הבא שכן מגיע והכי חשוב איבוד הרוח והאמונה.
אבל בבקשה אתם מוזמנים לבוא לבלומפילד ולהרים את השלטי 50*40 שלכם
שליחת תגובה