מצילים את הפועל - טייק 2

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:14
El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:07
teknoboy כתב: 28 אוגוסט 2022, 14:34 בואו נגיד שמשתמש שתשעים ומשהו אחוז מההודעות שלו הן פלגניות וסכסכניות, לא צריך לקחת אותו בשיא הרצינות, וזה לא משנה אם הוא משתמש של סויר או סתם אידיוט
הבעיה שהמנהלים כאן תומכים בתרבות הדיון שכח עיקרה זה לקלל לגדף ולהקטין כל מי שחושב אחרת ממך.
צודק זה פשוט נורא
El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:16 חתיכת בן זונה פישר קטן אדיוט מי שהוציא אותכםצלעולם ולא השאיק אותך להתפגר בבטן של אמא שלך.
:bow:
נכון.

התלוננתי בזמנו על ההודעות שלך אשר דומות עד כדי זהות לתוכן של המשתמש דאגלס. הצהרתי בפני המנהלים שאם הם לא יחליטו לטפל בנושא. זה יהיה נוסח התגובה שחי לכל מי שמחליט שאנינאו כל אחד אחר שעשה מנוי או חושב אחרת הוא בו זונה שצריך להרוגמאלא אם יעשה טובה לאנושות ויתאבד לפני זה.

מאחר והנהלת הפורום מצאה לנכון להגיד שההודעות הדוחות שלכם הן לגיטמיות מצאתי לנכון לקחת חלק בתרבות הדיון שהיא מבקשת חנהל בפורום.

אשמח אם היא ההנהלה תחליט שהודעות אלו כמו גם ההודעות שלך ושל המשתמש דאגלס לא ראויות.. לצערי מאחר וכבר עברו מעל ל 12 שעות מאז שההודעות נכתבו וטרם קיבלתי ולו הודעה אחת אשר מבקשת ממני לערוך או למחוק את ההודעה נראה כי זה בהחלט תרבות הדיון אשר ההנהחה מבקש להנחיל בפורום
555
קיבל.ה  623 לייקים

ר.ש כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:15
555 כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:13
ר.ש כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:11
חברי העמותה (להלן - האסיפה הכללית) יבחרו דירקטוריון, שימנה מנכ״ל, למשל…
הלוואי שזה יקרה, אבל כמה פה היו באמת מוכנים לשים כסף בשביל לרכוש? כמה מפה הגיעו למחאות?
בקרוב נדע. ולהרבה אנשים יותר קל לשים כסף מלהגיע למחאות.
הפועל עולה 5,000,000 ש"ח, אפשר לעמוד בזה יחד עם גיוס אנשי עסקים שישימו חלק מהסכום.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הפועל יכולה גם לעלות אפס. השאלה היא כמה כסף צריך להשקיע כל שנה וכמה ערבויות צריך לשים. לגייס סכום חד פעמי כמו שלמדנו עם רמון זה לא חוכמה ולא עוזר
555
קיבל.ה  623 לייקים

2,000,000 ש"ח כל שנה במשך 3 שנים, ו-5,000,000 ש"ח עבור רכישת המועדון.
ערבויות זה צק מתחלף.
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

555 כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:25
555 כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:13
הלוואי שזה יקרה, אבל כמה פה היו באמת מוכנים לשים כסף בשביל לרכוש? כמה מפה הגיעו למחאות?
הפועל עולה 5,000,000 ש"ח, אפשר לעמוד בזה יחד עם גיוס אנשי עסקים שישימו חלק מהסכום.
ומי ישים ערבויות? מאיפה לך שהיא עולה 5 מליון ש"ח?
מי ישלם את חובות הקאס כאשר תהיה פסיקה סופית?
מי יכניס את היד לכיס כאשר יהיה צורך לחזק בינואר את הקבוצה?

אולי די לחיות באשליות, תקציב הפועל תל אביב בכדורגל הוא 30 מליון שקל. בכדורסל גררנו גרעונות עם תקציבים ל 8 מליון.
555
קיבל.ה  623 לייקים

זה המתווה, 5,000,000 ש"ח.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:19
El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:07

הבעיה שהמנהלים כאן תומכים בתרבות הדיון שכח עיקרה זה לקלל לגדף ולהקטין כל מי שחושב אחרת ממך.
צודק זה פשוט נורא
El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:16 חתיכת בן זונה פישר קטן אדיוט מי שהוציא אותכםצלעולם ולא השאיק אותך להתפגר בבטן של אמא שלך.
נכון.

התלוננתי בזמנו על ההודעות שלך אשר דומות עד כדי זהות לתוכן של המשתמש דאגלס. הצהרתי בפני המנהלים שאם הם לא יחליטו לטפל בנושא. זה יהיה נוסח התגובה שחי לכל מי שמחליט שאנינאו כל אחד אחר שעשה מנוי או חושב אחרת הוא בו זונה שצריך להרוגמאלא אם יעשה טובה לאנושות ויתאבד לפני זה.

מאחר והנהלת הפורום מצאה לנכון להגיד שההודעות הדוחות שלכם הן לגיטמיות מצאתי לנכון לקחת חלק בתרבות הדיון שהיא מבקשת חנהל בפורום.

אשמח אם היא ההנהלה תחליט שהודעות אלו כמו גם ההודעות שלך ושל המשתמש דאגלס לא ראויות.. לצערי מאחר וכבר עברו מעל ל 12 שעות מאז שההודעות נכתבו וטרם קיבלתי ולו הודעה אחת אשר מבקשת ממני לערוך או למחוק את ההודעה נראה כי זה בהחלט תרבות הדיון אשר ההנהחה מבקש להנחיל בפורום
אולי במקום להתלונן ולנסות לחנך אנשים תתן לכל אחד להתבטא כפי שהוא מרגיש ורואה לנכון? האליטיזם הזה פשט את הרגל מזמן.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:07
teknoboy כתב: 28 אוגוסט 2022, 14:51
D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 14:40 צריך לקחת ברצינות רק כלומניקים שגרים בפורטוגל
עוד דוגמה להתנהלות הגסה והסכסכנית שלך. מקווה בשבילך שבחיים האמיתיים אתה קצת פחות מריר ומגעיל לסביבה.
לא יודע מי אתה ומה אתה ולמה אתה פה, אבל עושה רושם (וכולם רואים בעיניים שלהם) שזה לא בשביל טובת הפועל.
גם אני לא יודע מי אתה ומה אתה.
אתה חושב שכל הזיוני מוח הפוליטיים שלכם בוולטון הם ביטוי לאהבת הפועל? רמז: לא
טוב שלא כתבת שכשאני מנקה את הבית או שוטף כלים זה לא ביטוי לאהבת הפועל.
רמז: כשאין איך לענות לעניין נאלצים לכתוב שטויות

אתה לא רוצה שיתייחסו אליך כמו אל יצור שכל מטרתו בחיים היא לסכסך בקהל ולהזיק להפועל? אז תפסיק להתנהל ככה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:29
El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:19

צודק זה פשוט נורא

נכון.

אולי במקום להתלונן ולנסות לחנך אנשים תתן לכל אחד להתבטא כפי שהוא מרגיש ורואה לנכון? האליטיזם הזה פשט את הרגל מזמן.
לקרוא לאנשים להתאבד. לקרוא להם בני זונות. לאחל להם שיקשרו להם דלי בטון לרגל ויזרקו לים זה לא דבר שאמור להיות שגור בקהילה שהיא כביכול ידידותית עם מכנה משותף מאוד צפציפי ומוגדר.

אין קשר לאליטיזם יש כאן קשר תרבות דיון ויכול לקבל להכיל את האחר.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:27

אולי די לחיות באשליות, תקציב הפועל תל אביב בכדורגל הוא 30 מליון שקל. בכדורסל גררנו גרעונות עם תקציבים ל 8 מליון.
1. ערבויות ישימו חברי העמותה; כולם, או חלקם לפי יכולתם, בהתאם למצב. זה מה שקורה בכדורסל. כמובן שבתקנון העמותה ייקבע שהעמותה תעשה ככל יכולתה כדי להימנע ממימוש ערבויות, גם במחיר של מכירת הקבוצה או הפחתת תקציב הקבוצה (בדומה למצב כיום).

2. היא עולה 5 מליון שקלים לפי מסמך שעליו חתומים בעלי הקבוצה, וסירוב שלהם להצעה כזו צפוי להגביר את המחאה.

3. כמובן שתנאי לקיומה של העמותה ויציאתה לדרך, יהיה גיוס של חמישה מליון שקלים לרכישת הקבוצה, ושני מליון שקלים לחיזוק תקציב הקבוצה למשך שלוש שנים בהתאם להצעה, ותנאי נוסף - שהקבוצה אכן תועבר לבעלות העמותה. אגב, לא מן הנמנע שניתן יהיה לגייס אפילו יותר כסף ולהגדיל את תקציב הקבוצה אפילו יותר, ובכל מקרה - בוודאי שיותר מהבעלים הנוכחים שהשקעתם אפסית.

4. כשיובהרו החובות, יפעלו בהתאם - בטח תהיה אפשרות לפרוס אותם לכמה שנים, למכור שחקן או שניים… יכול להיות גם שעד שיובהרו החובות הקבוצה כבר תהיה רווחית ומצליחה יותר, או אפילו תימכר לבעלים חדש.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 3 לייקים555DanielGiovanni Giorgio
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כמה טוב היה לנו בחצי שנה שהפועל נוהלה על ידי בארי בן זאב ואלי פסטמן מעמותת האוהדים? כל כך טוב שבנס "סארי פלאח בשער" לא ירדנו ליגה.
Glory days come back
שער 5 זה הלב
555
קיבל.ה  623 לייקים

ר.ש כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:42
El dudernio כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:27

1. ערבויות ישימו חברי העמותה; כולם, או חלקם לפי יכולתם, בהתאם למצב. זה מה שקורה בכדורסל. כמובן שבתקנון העמותה ייקבע שהעמותה תעשה ככל יכולתה כדי להימנע ממימוש ערבויות, גם במחיר של מכירת הקבוצה או הפחתת תקציב הקבוצה (בדומה למצב כיום).

2. היא עולה 5 מליון שקלים לפי מסמך שעליו חתומים בעלי הקבוצה, וסירוב שלהם להצעה כזו צפוי להגביר את המחאה.

3. כמובן שתנאי לקיומה של העמותה ויציאתה לדרך, יהיה גיוס של חמישה מליון שקלים לרכישת הקבוצה, ושני מליון שקלים לחיזוק תקציב הקבוצה למשך שלוש שנים בהתאם להצעה, ותנאי נוסף - שהקבוצה אכן תועבר לבעלות העמותה. אגב, לא מן הנמנע שניתן יהיה לגייס אפילו יותר כסף ולהגדיל את תקציב הקבוצה אפילו יותר, ובכל מקרה - בוודאי שיותר מהבעלים הנוכחים שהשקעתם אפסית.

4. כשיובהרו החובות, יפעלו בהתאם - בטח תהיה אפשרות לפרוס אותם לכמה שנים, למכור שחקן או שניים… יכול להיות גם שעד שיובהרו החובות הקבוצה כבר תהיה רווחית ומצליחה יותר, או אפילו תימכר לבעלים חדש.
אפשר לגמרי יותר מ-5,000,000
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:47 כמה טוב היה לנו בחצי שנה שהפועל נוהלה על ידי בארי בן זאב ואלי פסטמן מעמותת האוהדים? כל כך טוב שבנס "סארי פלאח בשער" לא ירדנו ליגה.
Glory days come back
1. יש המון הבדלים בין עמותת האדומים למודל המוצע.
2. זה שעמותת אוהדים אחת נכשלה, לא אומר שגם האחרות ייכשלו בהכרח. אני מניח שזה ברור.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ר.ש כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:01
D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 15:47 כמה טוב היה לנו בחצי שנה שהפועל נוהלה על ידי בארי בן זאב ואלי פסטמן מעמותת האוהדים? כל כך טוב שבנס "סארי פלאח בשער" לא ירדנו ליגה.
Glory days come back
2. זה שעמותת אוהדים אחת נכשלה, לא אומר שגם האחרות ייכשלו בהכרח. אני מניח שזה ברור.
הרבולוציונריות שלכם תמיט עלינו אסון. אחרי ניסנוב אף אחד לא ירצה לגעת בנו יותר.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

בלי משקיע מבחוץ זה נדון לכשלון.
צריך למצוא משקיע רציני ורק אז לצאת למהלך.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הפועל כבר עכשיו בפלוס של למעלה ל-10,000,000 ש"ח לעונה הבאה.
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

הגיע הזמן שנבין שאין טעם במחאה הזאת

ניסיתי לא פעם ולא פעמיים להבין איך הגענו למצב הזה והאמת היא שהתשובה היא פשוטה מאוד, חשוב לי לציין שמה שאני אכתוב כרגע זה לא הלקאה עצמית והאמת שאני לא חושב שאנחנו האוהדים אשמים במצב, אבל מאוד חשוב לי שהמילים הבאות יהדהדו: המועדון שלנו חטא בחטא ההיבריס וכנראה דרך על מוקש מאוד גדול שהיה בתקופה של טביב ולמזלנו הרב עוד איכשהו הצלחנו להינצל מעתיד הרבה יותר רע בעור שנינו.

צר לי שאני לא נמנה על הצד של האוהדים שהיו מתים להיפטר מהניסנובים ואני מודע לביקורת כלפי הניהול שלהם ולפעמים אני גם מוצא את עצמי שותף לחלק מהטענות, אבל...

מבחינתי ניהול טוב בכדורגל הישראלי מתבטא ביכולת של המנהלים שלה להיכנס להתחייבויות שהם יכולים לעמוד בהם, ונדמה שבמקרה של הניסנובים לא נפל בהם רבבה.
יש שיגידו שזה מעט מדיי, אבל לבקיאים בינינו בכדורגל הישראלי אני אומר לכם שזה מספיק, לפחות כרגע במצב הקיים.

ברור שהייתי רוצה שהמועדון יעבור לבעלים עם כיסים עמוקים שיוכל (דרך אגב בדיוק כמו שהניסנובים טוענים שהם רוצים) להשקיע בסביבות ה-20 מיליון כל שנה על ה-30 שלמועדון כמו הפועל תל אביב מובטח בטרם תיפתח כל עונה, אבל עדיין זה לא אומר שזאת ערובה להצלחה, כי אם כל שנה ניקח 20 מיליון ונזרוק אותם לפח, לא עשינו בזה כלום ואז סביר מאוד להניח שמי שלא יעמוד בראש המועדון גם אם יהיה בעל כיסים עמוקים אשר יהיה, גם את ראשו נחפש לערוף.

השיטה היא שיטה דפוקה והיא לא עובדת, יתרה מכך היא מחלישה הבאה של אנשים רציניים שיתעניינו ברכישת המועדון.

לפי דעתי הדבר שאנחנו צריכים להבין ולהפנים הוא שבסופו של דבר לניסנובים ולתושב (וחשוב שכל הזמן השם שלו יכלל כחלק מאלה שיש להם זכויות ניהול בקנה אחד) יש רק זכויות ניהול, וכל כסף מצידם שנכנס למועדון הוא בגדר הלוואת בעלים, וכפועל יוצא כך גם הניהול נראה, כי זה מגביל אותם על לקיחת סיכונים ולייצר חובות גדולים במיוחד אם יש ברצונם לראות את הקבוצה עוברת לידיים יותר רציניות.

הטענה שהם מכניסים דרך הפועל כסף לכיסם הפרטי היא מגוחכת כאשר מדובר במלכ"ר במיוחד שיש תקנות מאוד ברורות לגבי הוצאה של כסף מקופת המועדון מבלי להראות רווחים מגובה מסויים. (רק אלי טביב הצליח עד כה לעשות זאת בצורה "מרשימה")

הפועל תל-אביב עוברת תהליך הבראה מאוד מפרך ויוצא דופן ואני חושב שהפרדיגמה כמו השנה על אף הטענות של רוב האוהדים לבוא ולומר שאנחנו עדיין עומדים מאחורי הקבוצה וההוכחה לכך היא כמות המנויים שנעשתה השנה היא מרשימה ודווקא נותנת לבעלי זכויות הניהול רוח גבית מצויינת לעשות עבודה טובה, ובאותה מידה שאנחנו נבדוק אם הם עושים עבודה טובה, זאת הפרדיגמה.
אני חושב שגם יותר השקעה תגרום להם לנסות לעשות עבודה עוד יותר טובה, האם הם האנשים המתאימים לכך? ימים יגידו... אבל חשוב שנבין שהם קפצו על העגלה בזמן שהיו אוהדים רבים אחרים שלא קפצו.
הם כנראה טעו, טועים ועוד יטעו... אבל אני עוד לא מכיר מישהו שהצליח בלי שהוא טעה, אבל אני מאתר אצלם כמה תכונות חשובות שהייתי רוצה מצד מי שינהל את הפועל, הם לא נראים לי פראיירים, יש להם עור של פיל, הם לא מפחדים להודות בחוסר שלמותם מבחינת ניהול והם אוהדי הפועל.
הרבה אנשים למשל מבקרים אותם על מכירת השחקני בית, אבל אף אחד לא זוכר שהיתה אצלנו מכירה הרבה יותר נוראית של שחקני נוער בנזיד עדשים למועדוני נוער של קבוצות מתחרות.
פה מדובר בשחקני בית שקיבלו הצעות ממועדונים בכירים באירופה שאיפשרו להם להתקדם מקצועית וכלכלית והם מיקסמו מכך את הרווחים שעוד יכולים לתת למועדון כמו הפועל תל-אביב הרבה מרווח נשימה (אפשר לזלזל בזה, אבל כאשר לבעלים אין כיסים עמוקים אפשר גם לזקוף את זה לזכותם).
דרך אגב גם השחקנים הישראלים, צריך להבין שגם את ההתקדמות שלהם אי אפשר לעצור, אם שי אליאס יכול לשחק ברמה אירופאית ואולי לממש את הפוטנציאל שלו (למרות שתמיד עדיף להוציא שחקנים לאירופה ולא ליריבות שלך), אבל אם הם לא היו עושים את זה אז כנראה שלא היינו יכולים לתת במה לעוד שחקנים בעלי פוטנציאל להוכיח את עצמם.
אם הפועל בעידן של הנסנובים ותושב מתכוונים להתבסס על מודל עיסקי של פיתוח שחקנים צעירים ולתת להם במה, שזה ליגיטימי ביותר למועדון שאין לו יכולות כלכליות אבל בעל פוטנציאל כל שנה להאבק על מקום לאירופה או גביע, זה חשוב להפנים שהחלטות כאלה עוד ילקחו.
דרך אגב דבר שאמור לעודד שחקנים צעירים להגיע ולשחק עבור הפועל.

הפועל עשו השנה רווח יפה (נכון אני אוהד ולא חשבונאי) ואני חושב שאפשר ורצוי לבקר את הנעשה במועדון, אבל חשוב לי גם להבהיר שאני חושב שאנחנו קהל לחוץ, נלחץ ומלחיץ...
רק התחלנו את השנה, זה סגל חדש שרק נבנה, ז"א שהדרך ביחידה עוד איכשהו לגבש דיעה נחרצת על שינויים שצריך לעשות בו יכולים להתבצע באמצע העונה.
יש פה ים ח'ברה צעירים שאין להם מושג מה הבדלי הרמות (גם אם חלקנו חושבים שהרמה בכללית של הליגה נמוכה) בין הרמות שהם שיחקו בהם לרמה של ליגת העל, הם דרך אגב יותר לחוצים, כי הם גם מתים להוכיח את עצמם.

תנו לקבוצה קצת רוח גבית, תבינו את הסיטואציה, גם אם היא לא מסתדרת לנו כמו שהיינו רוצים.

אי אפשר לחרוץ כל הזמן גורלות אם רוצים לנסות להתקדם.

גם אם לא נוציא כלום מהשנה הזאת מבחינת התמודדות על כרטיס לאירופה או גביע אבל נרוויח כמה שחקנים וודאיים לסגל והניסנובים ישכילו להשתמש נכון בכסף שנכנס ולא להיכנס לסחרור בגלל הגחמות שלנו, יש מצב שנרוויח, אם לא השנה אז שנה הבאה.

אנחנו צריכים המון אורך רוח במצבנו, אין טעם להסתכל על מה שקבוצות כמו מכבי תל-אביב או חיפה עושות, אנחנו בסיטואציה שונה לגמרי.

אנחנו עדיין בתהליך הבראה על אף שזה נשמע משוגע, אבל אנחנו נכונו לזה.

ואנחנו ננצח את החרא הזה שמסרב לעזוב Big Time!
הפוסט קיבל לייק אחדD red imperia
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

De Niro כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:06 בלי משקיע מבחוץ זה נדון לכשלון.
אבל מה שאתם קוראים לו כישלון הוא בוודאי מצב טוב מהמצב הנוכחי - הבעלים מנותקים לגמרי מהקהל, לא משקיעים בכלל מכיסם ולא סוגרים חובות. נו באמת.
רואה שחורות המקורי
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:06
Glory days come back
יופי. אז אחרי ניסנוב תבוא העמותה, ואולי אחריה - ירצו לגעת בנו.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:11 הגיע הזמן שנבין שאין טעם במחאה הזאת

ניסיתי לא פעם ולא פעמיים להבין איך הגענו למצב הזה והאמת היא שהתשובה היא פשוטה מאוד, חשוב לי לציין שמה שאני אכתוב כרגע זה לא הלקאה עצמית והאמת שאני לא חושב שאנחנו האוהדים אשמים במצב, אבל מאוד חשוב לי שהמילים הבאות יהדהדו: המועדון שלנו חטא בחטא ההיבריס וכנראה דרך על מוקש מאוד גדול שהיה בתקופה של טביב ולמזלנו הרב עוד איכשהו הצלחנו להינצל מעתיד הרבה יותר רע בעור שנינו.

צר לי שאני לא נמנה על הצד של האוהדים שהיו מתים להיפטר מהניסנובים ואני מודע לביקורת כלפי הניהול שלהם ולפעמים אני גם מוצא את עצמי שותף לחלק מהטענות, אבל...

מבחינתי ניהול טוב בכדורגל הישראלי מתבטא ביכולת של המנהלים שלה להיכנס להתחייבויות שהם יכולים לעמוד בהם, ונדמה שבמקרה של הניסנובים לא נפל בהם רבבה.
יש שיגידו שזה מעט מדיי, אבל לבקיאים בינינו בכדורגל הישראלי אני אומר לכם שזה מספיק, לפחות כרגע במצב הקיים.

ברור שהייתי רוצה שהמועדון יעבור לבעלים עם כיסים עמוקים שיוכל (דרך אגב בדיוק כמו שהניסנובים טוענים שהם רוצים) להשקיע בסביבות ה-20 מיליון כל שנה על ה-30 שלמועדון כמו הפועל תל אביב מובטח בטרם תיפתח כל עונה, אבל עדיין זה לא אומר שזאת ערובה להצלחה, כי אם כל שנה ניקח 20 מיליון ונזרוק אותם לפח, לא עשינו בזה כלום ואז סביר מאוד להניח שמי שלא יעמוד בראש המועדון גם אם יהיה בעל כיסים עמוקים אשר יהיה, גם את ראשו נחפש לערוף.

השיטה היא שיטה דפוקה והיא לא עובדת, יתרה מכך היא מחלישה הבאה של אנשים רציניים שיתעניינו ברכישת המועדון.

לפי דעתי הדבר שאנחנו צריכים להבין ולהפנים הוא שבסופו של דבר לניסנובים ולתושב (וחשוב שכל הזמן השם שלו יכלל כחלק מאלה שיש להם זכויות ניהול בקנה אחד) יש רק זכויות ניהול, וכל כסף מצידם שנכנס למועדון הוא בגדר הלוואת בעלים, וכפועל יוצא כך גם הניהול נראה, כי זה מגביל אותם על לקיחת סיכונים ולייצר חובות גדולים במיוחד אם יש ברצונם לראות את הקבוצה עוברת לידיים יותר רציניות.

הטענה שהם מכניסים דרך הפועל כסף לכיסם הפרטי היא מגוחכת כאשר מדובר במלכ"ר במיוחד שיש תקנות מאוד ברורות לגבי הוצאה של כסף מקופת המועדון מבלי להראות רווחים מגובה מסויים. (רק אלי טביב הצליח עד כה לעשות זאת בצורה "מרשימה")

הפועל תל-אביב עוברת תהליך הבראה מאוד מפרך ויוצא דופן ואני חושב שהפרדיגמה כמו השנה על אף הטענות של רוב האוהדים לבוא ולומר שאנחנו עדיין עומדים מאחורי הקבוצה וההוכחה לכך היא כמות המנויים שנעשתה השנה היא מרשימה ודווקא נותנת לבעלי זכויות הניהול רוח גבית מצויינת לעשות עבודה טובה, ובאותה מידה שאנחנו נבדוק אם הם עושים עבודה טובה, זאת הפרדיגמה.
אני חושב שגם יותר השקעה תגרום להם לנסות לעשות עבודה עוד יותר טובה, האם הם האנשים המתאימים לכך? ימים יגידו... אבל חשוב שנבין שהם קפצו על העגלה בזמן שהיו אוהדים רבים אחרים שלא קפצו.
הם כנראה טעו, טועים ועוד יטעו... אבל אני עוד לא מכיר מישהו שהצליח בלי שהוא טעה, אבל אני מאתר אצלם כמה תכונות חשובות שהייתי רוצה מצד מי שינהל את הפועל, הם לא נראים לי פראיירים, יש להם עור של פיל, הם לא מפחדים להודות בחוסר שלמותם מבחינת ניהול והם אוהדי הפועל.
הרבה אנשים למשל מבקרים אותם על מכירת השחקני בית, אבל אף אחד לא זוכר שהיתה אצלנו מכירה הרבה יותר נוראית של שחקני נוער בנזיד עדשים למועדוני נוער של קבוצות מתחרות.
פה מדובר בשחקני בית שקיבלו הצעות ממועדונים בכירים באירופה שאיפשרו להם להתקדם מקצועית וכלכלית והם מיקסמו מכך את הרווחים שעוד יכולים לתת למועדון כמו הפועל תל-אביב הרבה מרווח נשימה (אפשר לזלזל בזה, אבל כאשר לבעלים אין כיסים עמוקים אפשר גם לזקוף את זה לזכותם).
דרך אגב גם השחקנים הישראלים, צריך להבין שגם את ההתקדמות שלהם אי אפשר לעצור, אם שי אליאס יכול לשחק ברמה אירופאית ואולי לממש את הפוטנציאל שלו (למרות שתמיד עדיף להוציא שחקנים לאירופה ולא ליריבות שלך), אבל אם הם לא היו עושים את זה אז כנראה שלא היינו יכולים לתת במה לעוד שחקנים בעלי פוטנציאל להוכיח את עצמם.
אם הפועל בעידן של הנסנובים ותושב מתכוונים להתבסס על מודל עיסקי של פיתוח שחקנים צעירים ולתת להם במה, שזה ליגיטימי ביותר למועדון שאין לו יכולות כלכליות אבל בעל פוטנציאל כל שנה להאבק על מקום לאירופה או גביע, זה חשוב להפנים שהחלטות כאלה עוד ילקחו.

הפועל עשו השנה רווח יפה (נכון אני אוהד ולא חשבונאי) ואני חושב שאפשר ורצוי לבקר את הנעשה במועדון, אבל חשוב לי גם להבהיר שאני חושב שאנחנו קהל לחוץ, נלחץ ומלחיץ...
רק התחלנו את השנה, זה סגל חדש שרק נבנה, ז"א שהדרך ביחידה עוד איכשהו לגבש דיעה נחרצת על שינויים שצריך לעשות בו יכולים להתבצע באמצע העונה.
יש פה ים ח'ברה צעירים שאין להם מושג מה הבדלי הרמות (גם אם חלקנו חושבים שהרמה בכללית של הליגה נמוכה) בין הרמות שהם שיחקו בהם לרמה של ליגת העל, הם דרך אגב יותר לחוצים, כי הם גם מתים להוכיח את עצמם.

תנו לקבוצה קצת רוח גבית, תבינו את הסיטואציה, גם אם היא לא מסתדרת לנו כמו שהיינו רוצים.

גם אם לא נוציא כלום מהשנה הזאת מבחינת התמודדות על כרטיס לאירופה או גביע אבל נרוויח כמה שחקנים וודאיים לסגל והניסנובים ישכילו להשתמש נכון בכסף שנכנס ולא להיכנס לסחרור בגלל הגחמות שלנו, יש מצב שנרוויח, אם לא השנה אז שנה הבאה.

אנחנו צריכים המון אורך רוח במצבנו, אין טעם להסתכל על מה שקבוצות כמו מכבי תל-אביב או חיפה עושות, אנחנו בסיטואציה שונה לגמרי.

:rose:
סוף סוף עוד מישהו שמבין שניסנוב הם מהבעלים הפחות גרועים שהיו לנו
נערך לאחרונה על ידי D red imperia ב 28 אוגוסט 2022, 16:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
שער 5 זה הלב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

אף אחד לא חושב שהפועל כקבוצת אוהדים תקח אליפויות ותגיע לליגת האלופות אבל היא בהחלט יכולה להביא להגדלת ההכנסות והקהל ולהפוך את המוצר הזה שנקרא הפועל תל אביב ליותר אטרקטיבי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ר.ש כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:12
D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:06
יופי. אז אחרי ניסנוב תבוא העמותה, ואולי אחריה - ירצו לגעת בנו.
חלומות באספמיה
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אני מסכים שאין טעם לניהול של קבוצת אוהדים, אלו פנטזיות שלא מתאימות למציאות ועשויות להביא להתרסקות כללית.
הניסנוב הצילו את הפועל (באמת) וכמה שהניהול שלהם מעצבן ולוקה בחסר, הם שומרים את הקבוצה עם הראש מעל למים. לא יהיה יותר מזה כל עוד לא יבוא רוכש עשיר.
הלחץ עליהם צריך להיות לחץ במטרה שימצאו רוכש כזה (ויסכימו למכור בתנאים הגיוניים), או לחלופין שיקחו מנהל חיצוני בתשלום ויהיו מחוץ למעגל קבלת ההחלטות.

בדיון פה צריך לזכור את ההקשר - אנחנו בליגה הישראלית שהיא ליגה חולה מבחינה כלכלית. למעט החריג של חיפה השנה עם ליגת האלופות וההכנסה היפה שזה יביא לה, אין פה שום היתכנות כלכלית.
יש פה 3 קבוצות עם תקציבי עתק ששופכות מיליונים כל עונה בלי להחזיר את הכסף, וכל שאר הקבוצות חיות מהיד לפה, ומשלמות לשחקנים שכר מופרך אשר עולה בהרבה על היכולות שלהם על המגרש (לא רק בהפועל, בכלל)... בלי שום היתכנות כלכלית אמיתית מבחינת הכנסות - אפילו אם מדי פעם מוכרים לחו"ל איזה ליידנר ב-2 מיליון אירו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

אתם באמת מסתפקים בבעלים רק כי הוא לא מביא לפירוק הקבוצה? זה קצת כמו להסתפק בבן זוג כי יש לו דופק…
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

קראתי הכל. יש פה דברים נכונים ויש שלא.
אבל יש התעלמות מוחלטת מכמה דברים
1. הפועל מנוהלת בצורה שכונתית ביותר - מחנות האוהדים, דרך היחס לקהל, הכרוז, התלבושות, חוסר תקשורת עם האוהדים, אי עידוד משפחות וילדים.
ועוד לא דברנו על כמות התביעות ועל אי יכולת לעבור בבקרה שמשפיעה על ההכנה לעונה....ועוד ועוד. שכונה נו...
2. רכש - זלזול באינטיליגנציה של האוהדים. פשוטו כמשמעו ואין שום דרך אחרת להציג את זה.
3. קרוב ל-0 טיפול באלימות של הקהל בשער 5. כלום ושומדבר. כל זה כשהמקום מרושת במצלמות כן?. מפחדים? חוששים? לוידע. אבל זה 0 טיפול והמצב מתחיל להתקרב לנקודת האל-חזור.

אני הכי הייתי בעדם, אבל כשרואים(מספרית...) כמה כסף הם מביאים מהבית בזמן שהם מוכרים עוד ועוד שחקנים זה מביך את כולנו.
היום יותר מתמיד זה מרגיש שהם באו לפה לעשות אקזיט.
הם לקחו איש מקצוע כמו בוקסנבויים, נתנו לו לגדל צעירים מאד מאד מוכשרים והוא עשה זאת בהצטיינות, ואז הלכו ומכרו את רובם כדי להביא שחקני משנה שמתאימים אולי לאמצע ליגה לאומית.
הלו! זו הפועל ת"א! זה לא הסטארט-אפ-אפ הפרטי שלכם. יש פה קהל שרוצה הצלחות.

באמת שנמאס מהם. ושוב, אני הכי הייתי בעדם עד שראיתי שהם לא פה להשקיע. הם פה לאקזיט. כל מי שמסתכל על זה אחרת לדעתי חוטא לאמת ומשלה את עצמו.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 28 אוגוסט 2022, 21:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםdvirc218shaolin232
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אם יש דבר אחד שנוכחנו לדעת מכל הויה דולורוזה הזאת זה שתמיד, אבל תמיד, יכול להיות יותר גרוע.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  400 לייקים

vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:11 אנחנו עדיין בתהליך הבראה על אף שזה נשמע משוגע, אבל אנחנו נכונו לזה.
אני לא אגיב על שאר הדברים שכתבת, בעיקר כי מדכא אותי לחשוב שיש מסה אמיתית של אוהדים ששותפים לדעתך וכי אין לנו כנראה בסיס אמיתי לדיון.
אבל ביחס למשפט הזה, אנחנו 5 שנים אחרי הפירוק. מתי לדעתך יסתיים תהליך ה"הבראה"? מתי יגיע הרגע שבו הטראומה מהפירוק תעבור ותוכל לשאוף למשהו יותר רציני מבעלים שלא שמים כסף בקבוצה? שואל ברצינות.
האם יש נקודה בזמן, מתישהו בעתיד, שבה יהיה לגיטימי לרצות יותר או ש"לפחות הם לא טביב ורמון" היא עובדה שנותנת להם לגיטימציה להחזיק בקבוצה כמה זמן שהם רק רוצים?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

ר.ש כתב:
De Niro כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:06 בלי משקיע מבחוץ זה נדון לכשלון.
אבל מה שאתם קוראים לו כישלון הוא בוודאי מצב טוב מהמצב הנוכחי - הבעלים מנותקים לגמרי מהקהל, לא משקיעים בכלל מכיסם ולא סוגרים חובות. נו באמת.
והאוהדים כן יסגרו חובות?
מאיפה הכסף לסגור חובות?
הכדורגל זה לא הכדורסל ועמותה עם 1,800 או 3,000 תורמים תתקשה לייצר יציבות מקצועית.
ניתוק מהקהל זה עניין סובייקטיבי.
מה שקובע הן התוצאות.
אם היו תוצאות טובות אף אחד לא היה מדבר על ניתוק מהקהל.
המועדון הזה צריך שקט , ולא יהיה שקט כל עוד אין רוכש למועדון , כי הפער בין הציפיות של הקהל למציאות הוא גדול מידי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:52
vangroder כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:11 אנחנו עדיין בתהליך הבראה על אף שזה נשמע משוגע, אבל אנחנו נכונו לזה.
אני לא אגיב על שאר הדברים שכתבת, בעיקר כי מדכא אותי לחשוב שיש מסה אמיתית של אוהדים ששותפים לדעתך וכי אין לנו כנראה בסיס אמיתי לדיון.
אבל ביחס למשפט הזה, אנחנו 5 שנים אחרי הפירוק. מתי לדעתך יסתיים תהליך ה"הבראה"? מתי יגיע הרגע שבו הטראומה מהפירוק תעבור ותוכל לשאוף למשהו יותר רציני מבעלים שלא שמים כסף בקבוצה? שואל ברצינות.
האם יש נקודה בזמן, מתישהו בעתיד, שבה יהיה לגיטימי לרצות יותר או ש"לפחות הם לא טביב ורמון" היא עובדה שנותנת להם לגיטימציה להחזיק בקבוצה כמה זמן שהם רק רוצים?
אין שום הבראה, אנחנו בתהליך הפיכה לקבוצת אמצע טבלה קלאסית שיש לה הרבה קהל יחסית לשאר קבוצות אמצע הטבלה.
כרגע אנחנו כרגע בשלב ההפנמה, עדיין לא כולם הפנימו אז זה יקח קצת זמן.
יש הרבה קבוצות בעולם שהיו פעם אימפריות והיום הם במקרה הטוב קבוצות בינוניות בליגה ואנחנו ממש שם ואין שינוי מסתמן באופק.
הפוסט קיבל לייק אחדdvirc218
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אנחנו חיים בעידן של נהנתנות ופינוק יתר. אבל לנו אין אבא עשיר שיקנה לנו צעצועים בכל פעם שאנחנו בטנטרום, כמו אתם יודעים מי. מבאס אבל זה מה יש.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  400 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 17:00 אנחנו חיים בעידן של נהנתנות ופינוק יתר. אבל לנו אין אבא עשיר שיקנה לנו צעצועים בכל פעם שאנחנו בטנטרום, כמו אתם יודעים מי. מבאס אבל זה מה יש.
נראה לי שלך דווקא יש אבא עשיר, אולי שווה לבקש ממנו צמידי מעקב כדי ששאר הזרים לא יעשו ויברח כמו פריצה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 17:03
D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 17:00 אנחנו חיים בעידן של נהנתנות ופינוק יתר. אבל לנו אין אבא עשיר שיקנה לנו צעצועים בכל פעם שאנחנו בטנטרום, כמו אתם יודעים מי. מבאס אבל זה מה יש.
נראה לי שלך דווקא יש אבא עשיר, אולי שווה לבקש ממנו צמידי מעקב כדי ששאר הזרים לא יעשו ויברח כמו פריצה.
בעד מי אתה בשבת? הפועל או רז שלמה?
שער 5 זה הלב
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

7even כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:41

קראתי הכל. יש פה דברים נכונים ויש שלא.
אבל יש התעלמות מוחלטת מכמה דברים
1. הפועל מנוהלת בצורה שכונתית ביותר - מחנות האוהדים, דרך היחס לקהל, הכרוז, התלבושות, חוסר תקשורת עם האוהדים, אי עידוד משפחות וילדים.
ועוד לא דברנו על כמות התביעות ועל אי יכולת לעבור בבקרה שמשפיעה על ההכנה לעונה....ועוד ועוד. שכונה נו...
2. רכש - זלזול באינטיליגנציה של האוהדים. פשוטו כמשמעו ואין שום דרך אחרת להציג את זה.
3. קרוב ל-0 טיפול באלימות של הקהל בשער 5. כלום ושומדבר. כל זה כשהמקום מרושת במצלמות כן?. מפחדים? חוששים? לוידע. אבל זה 0 טיפול והמצב מתחיל להתקרב לנקודת האל-חזור.
4.

אני הכי הייתי בעדם, אבל כשרואים(מספרית...) כמה כסף הם מביאים מהבית בזמן שהם מוכרים עוד ועוד שחקנים זה מביך את כולנו.
היום יותר מתמיד זה מרגיש שהם באו לפה לעשות אקזיט.
הם לקחו איש מקצוע כמו בוקסנבויים, נתנו לו לגדל צעירים מאד מאד מוכשרים והוא עשה זאת בהצטיינות, ואז הלכו ומכרו את רובם כדי להביא שחקני משנה שמתאימים אולי למרכז ליגה לאומית.
הלו! זו הפועל ת"א! זה לא הסטארט-אפ-אפ הפרטי שלכם. יש פה קהל שרוצה הצלחות.

באמת שנמאס מהם. ושוב, אני הכי הייתי בעדם עד שראיתי שהם לא פה להשקיע. הם פה לאקזיט. כל מי שמסתכל על זה אחרת לדעתי חוטא לאמת ומשלה את עצמו.
1. מחנות האוהדים שאתה מדבר עליה היא פיקציה, אני שנים יושב בקהל שדעותיו חצויות לגבי הרבה נושאים חוץ מנושא אחד... הפועל.
לפני שהיו האולטראס היו אוהדים שנקראו אוהדים שרופים ואז קמו האולטראס ואז תפסו את מקומם ח'ברה אחרים, אבל תמיד כשזה הגיע לעתיד הקבוצה ניסו להגיע להסכמות.
2. רכש- אני מקווה שאתה מבין שמבחינת יכות להשקיע ברכש ומבחינת ההצע שיש בשוק אתה ממש מוגבל כיום, שחקנים טובים לא רוצים לא לא לשחק בהפועל, אלא הכלל רוצים להתחפף מפה, על כן העבודה נהיתה פי אלף יותר קשה.
3. זה נכון, יש להפועל אחריות שילוחית, אבל אני חייב לומר לך שגם אם תצמצם את הנעשה זה לא יעלם, אסור לנו אולי לקבל את זה, אבל יש דברים פי אלף יותר גרועים שהורסים לנו את חווית הכדורגל.
4. יש להם זכויות ניהול, ככל שנפנים יותר מהר כמה זה מגביל את הניהול שלהם (וטוב שכך!) נבין שאין להם מה לחפש אקזיט כי זה רק ירחיק רוכש פוטנציאלי ולא יקרב אותו. ואין להם אפשרות להוציא כסף אלא אם הם מראים רווחים נאים מקופת המועדון, לא יודע למה אבל אנשים חיים בסרט כאילו הכדורגל הישראלי זה מקום לאקזיטים.

בקיצור חבר אדום יקר, אני מבין שאתה רוצה הצלחות, מה נראה לך שאני רוצה? אבל אתה צריך להבין שהיתה לנו התרסקות כואבת שבקלות היתה יכולה (לפי הערכות שלי) גם להעלים את הפועל.
הפועל היא דבר מאוד סנטימנטלי עבורנו האוהדים אבל בסופו של יום זה עסק שצריך לדגעת איך לנהל אותו, והדבר הכי חשוב זהכרגע זה לייצב את המערכת ואנחנו חייבים לתת לה שקט.
היו פה מספיק תקופות שסבלנו, בעצם כל דור סבל איכשהו איזה פרק זמן משמים כזה וזה נכון שהרבה דורות של אוהדים לא זוכרים תקופה כזאת משמימה ואני אומר לך שכואב לי על כל הילדים של הפועל כל פעם מחדש (הכי אמיתי שיש, הכי אמיתי), אבל רק אורך רוח מצידנו יכול לגרום לעגלה הזאת להחלץ מהבוץ.
ותזכור מה שאני אומר לך- היא תחלץ!
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

ברור שיש, ברור!
אתה מדבר מקצועית, ומקצועית אני אומר לך כזה דבר:
הפועל חייבת כרגע לא להפסיד לכל הקבוצות בדרג שלה, זה יבאס אותך לשמוע, אבל במצב המקצועי שאתה נמצא בו לתיקו יש ערך עליון.
הפועל לא יכולה להרשות לעצמה לספוג ראשונה כשיש לה סגל עם שחקנים צעירים, כי הלחץ שהם נמצאים בו הוא יתר על המידה מהלחץ הבסיסי שבו הם נמצאים והוא מבטל את היתרונות שהם יכולים להביא אל המשחק.
כשהדברים האלה יעשו, מה שאומר שהפועל צריכה להיות קבוצה הגנתית ב* ז*** והם לשניה יזנחו אספרציות להיות קבוצת ז'וגה בוניטו, רק אז יהיה אפשר לדבר על הרבה דברים כי זה אומר שהם יחזרו להיות הפועל.
כרגע אין אף אחד שיקח קבוצת כדורגל כזאת, כי זה אומר שהוא מתחיל מאפס.
גם האיש הכי עשיר בעולם לא אוהב להפסיד כסף, הוא רוצה שיהיה לו איזה בסיס לעבוד איתו.
דרך אגב, אני לא בטוח שהם מתחילים השנה מאפס.

והניסנובים ותושב שמים כסף בקבוצה, לא סכומים שאנחנו היינו שואפים לראות מבעלים עם כיסים עמוקים, אבל הם לא נמנים על סוג הבעלים האלה, ואם נגיד הם היו שמים חמש מיליון בכל שנה שהם בהפועל והפועל היו מראים אותם תוצאות, האם חשבת על כך שהסכום שהם היו רוצים לראות כהחזר הלוואת בעלים היה גורם למכירה להיות פי מליון יותר קשה.
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

באמת יש פה אוהדים שמפחדים שיהיה יותר גרוע. כאילו מה הסיכון או שנפתרים מהם ובא רוכש שבאמת שם כסף ומשקיע ואנחנו חוזרים להיות המועדון שהיינו או שבא מישהו יותר גרוע ובמקום מקום שמונה ניהיה עשר. מעדיף לקחת את הסיכון הזה ובמקרה הכי גרוע לרדת שלוש ליגות ולא להישאר המועדון שאנחנו היום. מדברים על אורך רוח אנחנו שש שנים יושבים בשקט הם לא ילכו הם לא רוצים למכור הם קיבלו פרסום כסף כוח מבלי לשים שקל למה שילכו. אז בבקשה מימכם מכל הפחדנים שחושבים שיהיה יותר גרוע תעזבו אותנו בשקט מבחנתנו המצב הזה שהקבוצה בלי שאיפות והפכה להיות אשדוד עם קהל הוא בלתי נסבל והכי גרוע מבחנתנו. מספיק זאת צריכה להיות השנה שאנחנו מעיפים את הגנבים הקמצנים האלה מהקבוצה שלנו סבלנו מספיק. להזכיר לכם שהם הורידו אותנו ליגה עם המאמן הליצן והחיזוק שהם הביאו כל בעלים עם טיפה יותר הבנה היה משאיר את הקבוצה שלנו עם חיזוק נכון ובחירת מאמן אחר
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

עצוב שהאשכול הזה נפתח דווקא אחרי שני הפסדי ליגה
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

ממליץ למצוא מישהו שיש לו מה להרוויח מהסתלקןת בעלים, שימצא משהו שיכניס לו כסף, כמו המפעלות ז"ל, או איזה קבלן בינלאומי, שזומם על מגרש אימונים, או נוכל כלשהו שמחפש פרסום בעבור משכון פסלים.

רצוי שהמישהו הזה לא יהיה מחובר לפוליטקאי, או איש צללים, ועדיף שלא יתנו לאוהדים בולטים שיצמחו מתוך המחאה, תפקידים במועדון.

אם אפשר למצוא מישהו שמוכן לממן חולצות מחאה 2022, שמחובר לאוהדים בתקשורת, מה טוב, אם לא אפשרי למצוא אחד כזה, כדאי לשים דגש על עדיפות לבעלים עם מינימום חשיפה לנוכלים, ומינימום רעיונות רומנטיים מפגרים על עמותות אוהדים שישקיעו בחזרה של שחקני עבר, איתי שכטרים כאלה. זה מתכתב גם עם רעיונות חורבן של "עדיף לבנות קבוצת אוהדים להתחיל מליגה ז', תראו איזה כיף, הפועל קטמון!".

בהצלחה.
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 16:55
אין שום הבראה, אנחנו בתהליך הפיכה לקבוצת אמצע טבלה קלאסית שיש לה הרבה קהל יחסית לשאר קבוצות אמצע הטבלה.
כרגע אנחנו כרגע בשלב ההפנמה, עדיין לא כולם הפנימו אז זה יקח קצת זמן.
יש הרבה קבוצות בעולם שהיו פעם אימפריות והיום הם במקרה הטוב קבוצות בינוניות בליגה ואנחנו ממש שם ואין שינוי מסתמן באופק.
אמצע טבלה? אנשים פשוט לא מבינים כמה המצב חמור אבל אנחנו יכולים להפוך להפועל פתח תקווה בקצב הזה וזה פשוט אסון לקבוצה ומועדון כמו הפועל
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

מי שעוד לא הבין
הפועל לא קבוצת אמצע טבלה העונה
הפועל בדרך הבטוחה ללאומית
הוצאנו 0 מ6 מול שתי קבוצות שבאמת יהיו באמצע טבלה
כרגע חוץ מביתר אני לא רואה אותנו מוציאים נקודות מול שום קבוצה
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אל באנדי כתב: 28 אוגוסט 2022, 19:07 מי שעוד לא הבין
הפועל לא קבוצת אמצע טבלה העונה
הפועל בדרך הבטוחה ללאומית
הוצאנו 0 מ6 מול שתי קבוצות שבאמת יהיו באמצע טבלה
כרגע חוץ מביתר אני לא רואה אותנו מוציאים נקודות מול שום קבוצה
אתה בכל זאת קצת נסחף, אין ספק שפתיחת העונה מזעזעת דווקא נגד קבוצות מרכז טבלה, אבל יש עוד הזדמנות לתקן. זו ליגה חלשה מאד ואפילו לפליאוף העליון צריך צבירת נקודות מאד לא מרשימה
שליחת תגובה