קייס גאנם

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

גם הטענה שנטייה מינית היא מולדת היא קשקוש שלא מגובה בכלום ואינו ניתן למדידה, הכל בסדר. שכל אחד יהיה עם מי שבא לו ושיהודים לא יחנכו ערבים כמו שהם כל כך אוהבים לעשות. תודה רבה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

האדום הצורר כתב: 07 פברואר 2023, 20:42 גם הטענה שנטייה מינית היא מולדת היא קשקוש שלא מגובה בכלום ואינו ניתן למדידה, הכל בסדר. שכל אחד יהיה עם מי שבא לו ושיהודים לא יחנכו ערבים כמו שהם כל כך אוהבים לעשות. תודה רבה.
בוא נסכם - היהודים לא יחנכו ערבים בתנאי שמחבלים ערבים לא ירצחו יהודים.
סגרנו? או שגם עם זה קשה להזדהות?
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה אתה קשור
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

קשה עם האמת אה? מבין אותך.
זה לא תמיד קל כשמפתיעים אותך איתה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

האדום הצורר כתב: 07 פברואר 2023, 20:42 גם הטענה שנטייה מינית היא מולדת היא קשקוש שלא מגובה בכלום ואינו ניתן למדידה, הכל בסדר. שכל אחד יהיה עם מי שבא לו ושיהודים לא יחנכו ערבים כמו שהם כל כך אוהבים לעשות. תודה רבה.
מת לשמוע מאיפה לדעתך מגיעה נטייה מינית
מצפה למונולוג הפרוגרסיבים בטלוויזיה מחטיאים את ילדינו
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

איזו גישה דפוקה. למה אסור לחנך ערבים? כי יש ממנו ציפיות להיות שמרן אז הוא מקבל הנחה?
אתה בטוח שאתה לא מפעיל פה סטנדרט כפול? גם אצל יהודים אתה נותן הנחת ״החברה דורשת ממני להיות X”?
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

דוחה. מועדון כמו שלנו צריך להיות בחזית מטרות חיוביות כאלה ובלי יוצאי מהכלל. מי שלא מתאים לו שילך לשחק במועדון אחר.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בר קולמוסא כתב: 08 פברואר 2023, 08:40
איזו גישה דפוקה. למה אסור לחנך ערבים? כי יש ממנו ציפיות להיות שמרן אז הוא מקבל הנחה?
אתה בטוח שאתה לא מפעיל פה סטנדרט כפול? גם אצל יהודים אתה נותן הנחת ״החברה דורשת ממני להיות X”?
כי העמדה של להביא לפרמיטיבים את הערכים והתרבות הנכונה מטרתה בסוף למקם את היהודי בצד הטוב והערבי בצד הרע ולתת לגיטימציה לדיכוי (גם אם היא נעשית יענו ממקום מודע לעצמו של "כולנו שווים ודורשים סטנדרט שווה מכולם"). אבל זה לא ממש דיון לפורום כדורגל.
אינתי עומרי, הפועל.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

האדום הצורר כתב: 08 פברואר 2023, 09:57 . אבל זה לא ממש דיון לפורום כדורגל.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Ron.T כתב: 07 פברואר 2023, 17:07
האדס כתב: 07 פברואר 2023, 16:20 או שהוא לא תומך בקהילת הלהטב. זה בסדר לא לתמוך בקהילה כלשהי?
אתה תומך בקהילות שונות ממך במקום העבודה שלך? למשל האם היית מוכן לתמוך בקהילת ההתיישבות בשומרון אם הבוס שלך היה מבקש ממך ללבוש חולצה שתומכת בהם היית מסכים?
אני חושב שיש הבדל גדול בין לצאת נגד קהילה/לצאת באמירה המופובית לבין החלטה לא לתמוך בקהילה.
פה בדיוק העניין. יש אנשים שבחרו בחירה חופשית ללכת ולגור בשומרון, אפשר לתמוך בהם ואפשר לא לתמוך בהם, להט״בים נולדו ככה ואין פה שום עניין של לתמוך או לא לתמוך בצורת החיים שלהם, יש עניין של להבין שהם חלק מהאוכלוסייה ולא צריך להפלות או לדכא אותם. כמובן שזכותו לא להסכים עם הקביעה הזאתולחשוב שמדובר במחלת נפש שניתן לרפא או בסתם פשע, אבל זה קישקוש שלא מגובה בכלום.
שוב אתה קובע כאן דברים שהוא לא אמר.
מי אמר שהוא חושב שזו מחלת נפש ושניתן לרפא אותם?
אתם מסיקים מסקנות על בן אדם (ואחרים) מבלי ששמעתם את דעתם.
אם קייס גאנם יתראיין ויגיד שהם חולים במחלה ו/או צריך לרפא אותם, אני הראשון שיצא נגדו.
זה שהוא לא רצה לתמוך בהם לא הופך אותו להומפוב. בדיוק כמו שאתה לא שונא מתנחלים כי אתה לא מוכן לתמוך ביהודים שגרים בשומרון.
זה כל כך קשה להבין?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

האדס כתב: 08 פברואר 2023, 16:39
Ron.T כתב: 07 פברואר 2023, 17:07
האדס כתב: 07 פברואר 2023, 16:20 או שהוא לא תומך בקהילת הלהטב. זה בסדר לא לתמוך בקהילה כלשהי?
אתה תומך בקהילות שונות ממך במקום העבודה שלך? למשל האם היית מוכן לתמוך בקהילת ההתיישבות בשומרון אם הבוס שלך היה מבקש ממך ללבוש חולצה שתומכת בהם היית מסכים?
אני חושב שיש הבדל גדול בין לצאת נגד קהילה/לצאת באמירה המופובית לבין החלטה לא לתמוך בקהילה.
פה בדיוק העניין. יש אנשים שבחרו בחירה חופשית ללכת ולגור בשומרון, אפשר לתמוך בהם ואפשר לא לתמוך בהם, להט״בים נולדו ככה ואין פה שום עניין של לתמוך או לא לתמוך בצורת החיים שלהם, יש עניין של להבין שהם חלק מהאוכלוסייה ולא צריך להפלות או לדכא אותם. כמובן שזכותו לא להסכים עם הקביעה הזאתולחשוב שמדובר במחלת נפש שניתן לרפא או בסתם פשע, אבל זה קישקוש שלא מגובה בכלום.
שוב אתה קובע כאן דברים שהוא לא אמר.
מי אמר שהוא חושב שזו מחלת נפש ושניתן לרפא אותם?
אתם מסיקים מסקנות על בן אדם (ואחרים) מבלי ששמעתם את דעתם.
אם קייס גאנם יתראיין ויגיד שהם חולים במחלה ו/או צריך לרפא אותם, אני הראשון שיצא נגדו.
זה שהוא לא רצה לתמוך בהם לא הופך אותו להומפוב. בדיוק כמו שאתה לא שונא מתנחלים כי אתה לא מוכן לתמוך ביהודים שגרים בשומרון.
זה כל כך קשה להבין?
לא אמרתי שהוא חושב כך. אמרתי שזכותו להחזיק בדיעה הזאת, זכותו גם סתם לא לרצות שבעוד 5 שנים יחפשו את השם שלו בגוגל וימצאו תמונה שלו עם דגל הקשת. לדעתי יש הבדל גדול בין אנשים שמקבלים החלטה לגור במקום מסויים לבין אנשים אנשים שנולדים עם נטייה מינית מסויימת. ושוב לא מדובר פה בתמיכה בקהילה, אלה בהתנגדות לפגיעה בה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זכותו להחזיק דעה.
זכותך גם לא להבין את הנקודה שלי (שהיא שאם אתה לא תומך במשהו זה לא אומר שאתה נגדו).
וזכותי לסיים את הדיון בכך שלא נסכים.
הלאה אפשר לעבור לחפש שחקנים אחרים.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

באמת כל הכבוד על הבישול, אבל תמסור כבר!!!
סה"כ פוטנציאל אדיר. מקווה שישאר איתנו עוד הרבה.
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

אין לו מוח
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

הוא הפער הכי גדול בין פעולות טובות לסיומת נוראית. עושה הכל נכון ואז או שהוא מחמיץ דברים שאני הייתי שם או שהוא אגואיסט ולא מוסר לשחקן שמול שער ריק (חירפן אותי) או שסתם מוסר לשחקן הלא נכונה, אין מוח
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 18 פברואר 2023, 17:00 באמת כל הכבוד על הבישול, אבל תמסור כבר!!!
סה"כ פוטנציאל אדיר. מקווה שישאר איתנו עוד הרבה.
אין לו שום פוטנציאל, זה השחקן - המוצר המגומר.
לוקה בטכניקה, טיפש כמו נעל, סיומת לא מספיק טוב, חזק, עובד קשה ולפעמים יש לו הברקות.

שחקן טוב לקבוצה ברמתנו ומהבודדים שצריכים להמשיך פה לעונה הבאה.
מגרעות יש לו בשפע.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אני מרוצה מכל מיני היבטים לגביו אבל יש לו קטע שבמצבים מסוכנים הוא קצת בוק.
עכשיו נגד קש עבר את השוער ובמקום לדחוף עוד קדימה הוא מחכה ששחקן מאחוריו יתקל אותו,
אותו דבר בדרבי סבוריט סנטימטר מאחוריו והוא מתקדם כאילו הוא לבד, במקום לבעוט טיל לשער או איזה שינוי כיוון קטן שיקשה על השחקן מאחורה כולנו יודעים איך זה נגמר.
חייב לעבוד על הקילר אינסטינקט שלו
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

דווקא אני חושב שהוא סקורר ויש לו סיומת טובה ובמשחקים האחרונים פחות הולך לו בסיומת.
תמיד מטריד הגנות, תמיד מרגישים אותו ואני בטוח שעד סוף העונה הוא ייכבוש לו מעט.
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

אין לו מוח, יש לו כוח, וזה מספיק טוב בשביל הפועל של העונה. מאמין שבקבוצה נורמלית הוא עם דו ספרתי בליגה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

יופי של שחקן.
תוספת כח משמעותית

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Mario
קיבל.ה  297 לייקים

נתחיל מזה שהוא הבעיה האחרונה שלנו, יש לו המון כוח אבל בהרבה מקרים הוא מרחף.
שאפו על הבישול.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אין לו מוח, יש לו מוח..
המשחק הכי גרוע שלו בתקופה האחרונה ועדיין אחראי בלעדי כמעט לשער, ובכלל מבחינת כדורגל הוא חצי קבוצה בערך .
כמו שטוטו תמוז היה בעונה הטובה שלו בקבוצה .
בלעדיו אנחנו כלום ושום דבר.
מחכה שלאיוס יחזור וישתף איתו פעולה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

צריך לקבל כדורים רק באזור הרחבה.
יש לו יכולת השתלטות ושמירה על כדור פסיכית בסטנדרטים של הליגה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בלעדיו אנחנו כלום ושום דבר ממש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רחוק מלהיות נטול חסרונות, אבל אחלה שחקן בשורה התחתונה.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

לטעמי, היה המצטיין במגרש היום למרות הפאשלות באי ניצול 2 מצבים לגול!

החזיק לבד את הכדור ברגליו ב 3-4 דקות אחרונות, תיסכל את ק"ש ומנע מהם להתקרב לשער שלנו
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

החמצות פשוט נוראיות אבל אחלה בישול
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אחלה גאנם.

כשלאיוס יחזור הייתי דווקא משחק איצו בקו ימין. כבר כמה משחקים שהוא רומס את המגנים / בלמים מהצד הזה... ומשאיר את אוזבולט באמצע. לא יעזור להבקיע שערים זה מקצוע והוא טוב הכי טוב בסב בקבוצה.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

El dudernio כתב: 18 פברואר 2023, 19:16 אחלה גאנם.

כשלאיוס יחזור הייתי דווקא משחק איצו בקו ימין. כבר כמה משחקים שהוא רומס את המגנים / בלמים מהצד הזה... ומשאיר את אוזבולט באמצע. לא יעזור להבקיע שערים זה מקצוע והוא טוב הכי טוב בסב בקבוצה.
אתה חייב אותו כ9, קו ימין אתה תבזבז את היכולות הפיזיות שלו בלשמור כדור (ומעיפים לו המון כדורים), למרות המהלכים היפים שלו על הקו, הוא שחקן קלאסי 9.

אגב הוא שחקן אדיר מבחינת יכולות פיזיות, נכון הוא שוגה לא מעט בהחלטה האחרונה (וזה מאוד מתסכל), אבל עצם זה שהוא משתחרר ויוצר לבד מצבים מסוכנים זה ראוי להערכה, חסר לו גרוש ללירה בהמון מצבים בלסיים עם שער, חבל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לי פשוט כיף לראות שחקן זריז בהפועל. כמה כאלו בעצם יש לנו?
אמנם לוקה לפעמים בקבלת ההחלטות(מי לא?) אבל אשכרה שחקן שמשחק מהר. כשיש לו אויר
שכחנו כבר מה זה.

נ.ב - הוא נהדר, אבל תמיד יש לי הרגשה שכשמובילים כמות ההחטאות שלו עולה. הוא היה צריך לשים אתמול 3 ולגמור את המשחק.
יהיה טוב הפועל!
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

חוץ מהבישול האדיר, כמעט כל יתר ההחלטות שקיבל היו גרועות. היו לו לא מעט פעמים שבהן כבר עצר כדור עם הגב והשתחרר מהשמירה, ובמקום לשחרר כדור המשיך להחזיק בכדור עד שאיבד.
בכל מקרה, השילוב בינו לבין אוזבולט טוב מאוד והם משלימים אחד את השני מצויין, ולא מהיום. עם לאיוס כשיר יהיה עוד שחקן שיכול לעשות דברים לא צפויים ואם שלושתם יהיו כשירים, בשילוב עם זובס וישראלוב שייצבו את משחק ההגנה, אנחנו נישאר בליגה. הבעיה שלבנות על לאיוס וגאנם כשירים עד סוף העונה זה קשה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא קלאסי להיות סופר סאב, שהפך לשחקן הרכב בגלל מכירת החיסול שהייתה פה בקיץ וחוסר ההגעה של חיזוק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדס כתב: 19 פברואר 2023, 10:21 הוא קלאסי להיות סופר סאב, שהפך לשחקן הרכב בגלל מכירת החיסול שהייתה פה בקיץ וחוסר ההגעה של חיזוק.
לא יודע לגבי זה, אוז'בולט מבקיע יותר שהוא משחק לצד עוד חלוץ ולא זכור לי שמכרנו חלוץ בקיץ כי לא היה פה כזה שנים.
ככה שגם אם דוידה היה נשאר אני מניח שהיינו רואים בשלב מסוים הרכב שיש בו גם את אוז'בולט וגם את גאנם כי זה פשוט השילוב שעובד הכי טוב.
בשנה הבאה צריך לדאוג שיהיה לדבר הזה גם גיבוי על הספסל שהוא לא שביט מזל/סניור/רווה אסייג.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

דווידה ורוסה נמכרו, לא הגיעו מחליפים עד לרגע זה לשניהם.
גאנם היה צריך להיות מחליף של אוז׳בולט, וכל הקשקוש הזה על אוז׳בולט בשמאל בכלל לא היה צריך לקרות (גם היה קצת בתחילת העונה).
בתחילת העונה כל מה שקרה באגפים היה אילתור מביך, ואם לא היינו פוגעים בהחתמה של לאיוס (בשיטת ה1 ל-100 החתמות מהלאומית יהיה שחקן) - היינו יורדים ליגה בוודאות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

שחקן מצויין שמשתפר משבוע לשבוע.

טכנית הוא נגר, ואם היה חושב מהר יותר/משחרר כדור מהר יותר, היה יכול להיות קטלני.

אבל הפיזיות שלו, העוצמה הפיזית והמשחק עם הגב לשער - מצויין. להחתים עכשיו עוד 2-3 עונות.
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא חושב שטכנית הוא נגר.
לפעמים הוא עוצר כדורים קשים בצורה שהיא דווקא בדיוק ההיפך מנגר.

השער שלו מול ב"ש למשל זה הכי לא נגרות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

קייס גאנם נגר?! הוא היה אתמול השחקן הכי טכני בהרכב שלנו.
אינתי עומרי, הפועל.
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

לא רואה אותנו מקבלים חלוץ מרכזי טוב יותר , הבעיה העקרית שלו שהוא פציע
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כשגאנם עם הכדור גם יש תקווה שיקרה משהו, שזה נדיר אצלינו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה