הקהל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

השריקות בוז לא חושב שזה בהכרח האולטראס, ישבתי ב5 לא לידם והיו המון שריקות.

התצוגה בהתחלה אחד הרגעים המבישים שהיו לי כאוהד, לראות את השחקנים שלנו מיואשים היה פשוט עצוב ומרתיח. ארגון אוהדים שלא אכפת לו אפילו קצת מהקבוצה, מבחינתם הם האירוע.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מישהו יודע להסביר את השריקות בוז למרינוביץ׳? לא זכור לי דבר כזה בכל חיי בבלומפילד.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאוף גוזלRaizirooster13
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

קהל ברמה יותר נמוכה מהקבוצה, וזה משהו קשה בפני עצמו.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

האדס כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:45 מישהו יודע להסביר את השריקות בוז למרינוביץ׳? לא זכור לי דבר כזה בכל חיי בבלומפילד.
בגלל המשחק בשנה שעברה מול נוף הגליל
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אוקיי. בחיפה שרקו לו בוז?
בגביע הטוטו? לא שמעתי את זה.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

לא יודע אם לזה התכוונו באולטראס אבל שעשע אותי מאוד שכבר במחזור השני עושים תפאורה שמשקפת את תחושת הקהל, שאפשר לסגור את העונה הזאת וללכת לים כבר עכשיו.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

רדפוקס כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:15
עמית כתב: 27 אוגוסט 2022, 21:59 הבעיה הכי גדולה של האולטראס זה ההצהרה המטומטמת שלהם שהם "הפסיקו את החרם"
כאילו מי אתם בכלל? אתם קומץ קטן שאוהב את עצמו יותר משל הפועל
הם לא אלו שהתחילו את החרם והם גם לא יסיימו אותו. הרגו כל סיכוי לקצת שינוי בקבוצה המסריחה הזאת, כי אוי אוי אוי שלא יהיה תפאורה ואווירה

אני לא חושב שכולם מהאולטראס ככה ויש לי כבוד לארגון אבל הוא מה זה נהיה חרבנה בשנים האחרונות
דה פקטו הם סיימו אותו כי הם משפיעים על הקהל הרחב לצערי הרבה יותר מדי.
וגם היה קטע של שמירת מקומות בשער 5, שתרם
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

האדס כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:45 מישהו יודע להסביר את השריקות בוז למרינוביץ׳? לא זכור לי דבר כזה בכל חיי בבלומפילד.
לא רוצים אותו בהפועל
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן הבנתי. תנסה לחדש ולענות לי על השאלה. מה הסיבה? מקצועית או זכר למה שהיה בשנה שעברה?
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

לדעתי מקצועית, אני מסכים שבוז זה לא הדרך, אבל הקהל מבין שהוא לא לרמה, וככה הוא מביע את דעתו, השוער הזה פשוט נזק לקבוצה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל ילד ביציע רואה שהוא לא רמה
שיחזירו את שטקוס ויסיימו את הפארסה הזאת
נערך לאחרונה על ידי D red imperia ב 27 אוגוסט 2022, 23:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני האחרון שמחזיק ממנו.
אבל היו פה זרים גרועים ממנו, ברמת החרפה בלתי סבירה ושאר מחמאות.
יש שם משהו מעבר. שער 5 לא הולך מקצועית על הראש של אף שחקן.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

האדס כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:27 אני האחרון שמחזיק ממנו.
כשהוא הוחתם, התחושה הייתה שהוא שוער גרוע שיהיה מתחת לרמה של שאר הקבוצה, והנה כי כן מסתבר כעת שכולם גרועים.
בכל מקרה עם שוער כזה לא נגיע לשום מקום. עדיף להודות בטעות כשאפשר עוד לתקן.
שער 5 זה הלב
maverick
קיבל.ה  3 לייקים

תאוריה על מצב הקהל.
האלימות, זריקת החפצים, השנאה המוקצנת ליריבות, העידוד ללא קשר למה שקורה במגרש - כל זה נובע במידה רבה מכך שהפועל איבדה את הזהות שלה.
סיבה עיקרית לאיבוד הזהות היא הכשלונות על הדשא. אין עם מי להזדהות כשהקבוצה היא זבל וכשכל קיץ מחליפים חצי סגל. פעם היה סוג של DNA למועדון עם הצלחות לצד אכזבות (מקום שני אחרי חיפה, עונת הישרדות עם שייע וכו'), אבל היתה המשכיות של הצלחות, אם זה אליפות פעם בעשור, גביעים פה ושם, נצחונות בדרבי, והצלחות באירופה. כיום כבר כמה שנים שאף אחד לא גאה בכדורגל של הקבוצה.
מעבר לכך, ישנה השחיקה במושג ה"סמל" עקב כל מעברי השחקנים למכבי. כלומר, אין עם מי להזדהות על הדשא. זה נכון גם לגבי שחקני נוער. אם הם טובים הם יעזבו תוך שנתיים, אם גרועים יעזבו גם.
בנוסף, פעם היתה להפועל זהות חברתית. אני לא זוכר שאף אחד התנגד כשהגדירו משחקים נגד בית"ר ערב בחירות כהתמודדות של העבודה נגד הליכוד. בעשור הראשון של שנות ה-2000 היו תצוגות קהל נגד גזענות ובעד קבלת מהגרים. היום לא נשאר מזה כלום.
אז הנקודה שלי היא זו: בלי זהות למועדון הקהל עבר להגדיר את עצמו על דרך השלילה באמצעות שנאה יוקדת ליריבות, בהתעסקות בלי פוסקת בעצמו, בזריקת חפצים שאפשר להראות לחבר'ה מסטנדרד ליאז', ובעידוד בלי קשר למצב המשחק - כי גם ככה אין מה לראות על הדשא.
אפשר לחשוב על עוד סיבות, למשל שהקהל הבוגר של לפני 10 שנים ויותר גדל ביציעים שלפני תרבות האולטראס או כשהתרבות הזאת היתה בחיתוליה, ולכן התרבות ביציע היתה מעט נאיבית יותר. חוץ מזה, באופן כללי החברה הישראלית אלימה יותר היום מאשר לפני 10 או 20 שנה.

אני פסימי לגבי הסיכוי לשנות את זה. לדעתי רק כמה שנים רצופות של הצלחות (לפחות ניצחון אחד בדרבי בעונה ועליה לאירופה מדי פעם) ושחקנים שימשיכו בהפועל לאורך זמן יוכלו לשנות את זה. אבל בלי בעלים עשיר שני הדברים האלה לא יקרו.
נערך לאחרונה על ידי maverick ב 27 אוגוסט 2022, 23:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroarik89Raizi
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

חחחחח שורקים לו מסיבות מקצועיות. מה לאולטראס ולעניינים מקצועיים? ועדת קישוט שעסוקה בלאונן. אגב אם לוקח לכם ככ הרבה זמן לגמור כדאי שתפנו לרופא יש לכם בעיה.
אני זוכר זמנים שהשירים היו על הפועל לא על שער 5. כשהיו שרים הפועל זונה היו מוחאים כפיים. ולא בכל שיר היו דוחפים מזדניים/גרמנים/נאצים/שואה וכו… אגב הקללה הכי מפגרת שלכם שמאלנים לביתר. פעם היה לאולטרס אנשים עם קצת יותר טקט ואינטליגנציה היום סתם חבורת ילדי כאפות שחושבת שהיא איזה מאפייה מסיציליה. לא תשברווווו אותנוווון איזה גברים
נערך לאחרונה על ידי Red_man ב 27 אוגוסט 2022, 23:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כשהמועדון הזה יתנהל כמו שצריך והקבוצה תרוץ בצמרת, תאמין לי שהקהל לא יתקע מקלות בגלגלים והתופעות השליליות תיעלמנה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אתה לא זוכר שהוא התגרה בקהל שנה שעברה שהיה בנוף הגליל וזרקו עליו חפץ קהה?
זה בדיוק כמו גוטליב, הוא התעסק עם האולטראס אז הוא מחוק והם יתלבשו עליו בכל הזדמנות.
אל תחפש הסברים אחרים כי אין. אם זה היה בגלל היכולת אפשר בכיף לשרוק לכל שחקן חוץ מלאיוס בוז.
הפוסט קיבל 2 לייקיםמושקוביץRed Wolf
rooster13
קיבל.ה  16 לייקים

א. האולטראס לא שורק לו בוז אלא מעודד ללא הפסקה (לצערי)
ב. מגביע הטוטו עוד הבן אדם מבזבז זמן ולא משחרר את הכדור גם בפיגור וגם כשמובילים (חושב שהוא בנוף הגליל עדיין)
ג. על היכולת אין צורך להרחיב , לא מתאים ל2 הליגות הראשונות , אפס מאופס , וכנראה שעם ההנהלה הזאת ההדרך היחידה להראות לשחקנים האלה את הדרך החוצה היא ככה, אנחנו לא נחכה ל9-0 בדרבי עם השוער הזה אבל ״העיקר לא לשרוק בוז לשחקן של הפועל״

לקהל נגמרה הסבלנות, סבלנו מספיק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D red imperia כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:33 כשהמועדון הזה יתנהל כמו שצריך והקבוצה תרוץ בצמרת, תאמין לי שהקהל לא יתקע מקלות בגלגלים והתופעות השליליות תיעלמנה
ואתה חושב שעם מקלות תקועים בגלגלים אנחנו נגיע לצמרת?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תפסיקו לחפש הכללות ותיוגים.
במחצית הראשונה היו כאלו ששרקו בוז לשוער,
משער 5 ומשער 7 ( מה לעשות שאלו היציעים היחידים שמאוכלסים?)

לי אישית הפריע השריקות בוז האלו, התערבתי ושאלתי בן אדם למה לשרוק בוז לשוער. מה יוצא מזה?

הצלחתי להבין ממנו שזו הייתה הדרך שלו להביע את התסכול על מצב הקבוצה באופן אינסטינקטיבי .

ואיכשהו בין נגיעה לנגיעה של השוער זה כבר לא נשמע ..

לאף אחד לא אכפת באופן אישי מהשוער היצור הזה,
לקהל כואב שהקבוצה נראת כמו שהיא נראת

"שער 5 בחר להתנכל לשוער"
"קהל ששורק בוז לשחקנים שלו"

אנחנו האויב הכי גדול של עצמנו
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

teknoboy כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:03
D red imperia כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:33 כשהמועדון הזה יתנהל כמו שצריך והקבוצה תרוץ בצמרת, תאמין לי שהקהל לא יתקע מקלות בגלגלים והתופעות השליליות תיעלמנה
אתה חושב שהקהל אשם באיך שהקבוצה נראית?
שער 5 זה הלב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רדפוקס כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:48
אתה לא זוכר שהוא התגרה בקהל שנה שעברה שהיה בנוף הגליל וזרקו עליו חפץ קהה?
זה בדיוק כמו גוטליב, הוא התעסק עם האולטראס אז הוא מחוק והם יתלבשו עליו בכל הזדמנות.
אל תחפש הסברים אחרים כי אין. אם זה היה בגלל היכולת אפשר בכיף לשרוק לכל שחקן חוץ מלאיוס בוז.
הגזמת. ברור שאני זוכר.
פשוט זו פעם ראשונה שהם שורקים לו בוז.
הרי היו כמה משחקים עד היום בערב.
לכן תהיתי.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

לדעתי זה היה ערבוב של ילדי אולטראס שזוכרים לו את שנה שעברה, ועוד מושפעים שלא זוכרים את המקרה ושרקו לו כי הוא גרוע.
בכל אופן הגיע הזמן שבאולטראס יחזרו להתנכל לשחקני היריבה ויעזבו את השחקנים שלהם עם מלחמות האגו המטופשות שלהם.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

האדס כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:04 אוקיי. בחיפה שרקו לו בוז?
בגביע הטוטו? לא שמעתי את זה.
זה התחיל בחיפה כשהיינו בפיגור ולקח לו שעה להוציא כדור להתקפה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני קצת מסרב לקבל את הנימוק של ״זה בודדים״/״ילדים לא קשורים״/״לא אולטראס אלא חלקים משער 5 ושער 7״.
זה היה בוז מאורגן והוא התחיל אחרי זריקת הכדורים למגרש. לא שרקו לו בוז ו/או קיללו אותו בחימום למשל.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

אתם מוזמנים להמשיך בדיון החביב על האולטראס, רק חבל שהבוז בכלל לא הגיע משם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:05
לא אשם, אבל לא כי הוא עוזר אלא כי ההנהלה פוגעת הרבה יותר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Red Or Dead כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:10 אתם מוזמנים להמשיך בדיון החביב על האולטראס, רק חבל שהבוז בכלל לא הגיע משם
זה לא באמת משנה האמת.
שער 5/אולטראס.
לא נתקלתי במסה כזו של קהל שורקת בוז לשחקן על רקע מקצועי.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

זה כן משנה, כי זה לא הגיע מהגוש המעודד ולא באופן מאורגן.
גם במשחק של הפועל חיפה היו קללות ושריקות לעברו וגם אז ללא קשר לאולטראס.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:05
אחד האשמים, ישר אחרי ההנהלה.
קהל שנתן לגיטימציה להנהלה הזאת להחריב את המועדון.
קהל ששר כל הזמן ולא חי את המשחק, קהל שנותן לכולם לחרבן עלינו. קהל ששורק במשרוקית באמצע התקפות שלנו, קהל שזורק כדורים ועוצר את המשחק ומפריע לקבוצה ומתסכל, קהל שעושה חרם מנויים מוצלח ואז מפסיק אותו עם אפס הישגים, קהל ששותק כשמשחררים לו את כל מה שעוד נראה כמו שחקן כדורגל ולא פוצה פה. קהל ששר שירי שואה, זורק חפצים למגרש, קהל שלא מחכה בסוף משחק בחוץ למאמן שעושה בונקר חצי עונה ואומר שהוא שם את כל האחד עשרה ברחבה בקרנות כי אנחנו נמוכים. קהל שמביא עונשים קולקטיבחים על שאר הקהל, קהל שלא קם נגד מחירי כרטיסים יקרים ובניגוד לתקנון שאין נוער חייל, קהל שנותן לשופט לקחת ממנו גביע ולהכריע דרבי אחרי דרבי אחרי דרבי, קהל שנותן להתאחדות לעשות לו על הגב תקדים אחרי תקדים, שאחר כך מסתבר שהם בכלל לא תקדימים אלא התנכלות מכוונת במועדון.
קהל של פראיירים שכבר לא נותן שום תוספת לקבוצה, רק מחרב.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

יש לי תלונות גם על אופן התנהלות הארגון בתוך שער 5.
הייתי רוצה יותר שריקות בוז ורעש כאשר היריבות מבזבזות זמן או במקרים של הפעלת לחץ על השופט.
הייתי רוצה שמדקה 60 יקללו את ההנהלה עד סוף המשחק.

{ זריקת חפצים\שריקות בוז\קללות } - מגיע מאנשים רנדומליים שזאת הדרך שלהם להגיב למשחק. (אפשר לקבל ואפשר שלא)
אבל אי אפשר להכליל את כל שער 5 או את הארגון .
אנחנו בני אדם עצמאיים, כל אחד מגיש את ליבו בצורה אחרת
הפוסט קיבל 2 לייקיםעמיתofri
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

הקהל מעודד 90 דקות בלי קשר למהלך המשחק
יש פעמים שזה טוב
יש פעמים שזה רע
במשחקים כמו היום זה רע
הגיע הזמן להחזרת צעדי מחאה נגד הניסנוב אחרי שהארגון שרף את העיקרי שמבניהם בקיץ
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

התאהבנו בפוזיציה של נולדנו לסבול וצריך לעודד בכל מחיר.
על טביב קמה מחאה הרבה יותר קשה על פחות(הקבוצה הייתה הישגית בזמנו) אבל עכשיו מה...?
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

benaim כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:28 התאהבנו בפוזיציה של נולדנו לסבול וצריך לעודד בכל מחיר.
על טביב קמה מחאה הרבה יותר קשה על פחות(הקבוצה הייתה הישגית בזמנו) אבל עכשיו מה...?
עכשיו יש שני בעלים אינטליגנטיים שהבינו שלא צריך להאבק בקהל אלא לשתף עם נציגיו פעולה
למשל, לאפשר למספר אנשי גדר בולטים לרדת לדשא היום ולהחזיר כדורים ליציע… כמובן שאף אחד לא בא לעצור אותם עד שהם לא החליטו שנמאס להם..
ברביעי הקבוצה תקבל קנס ואז יספרו לנו בסוף השנה שאין כסף כי יש קנסות שצריך לשלם
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiבר קולמוסא
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

נראה לי שלא קיבלו את צ'ימבויקה לאולטראס ומאז הוא נשבע לנקום
שער 5 זה הלב
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

האדס כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:10 אני קצת מסרב לקבל את הנימוק של ״זה בודדים״/״ילדים לא קשורים״/״לא אולטראס אלא חלקים משער 5 ושער 7״.
זה היה בוז מאורגן והוא התחיל אחרי זריקת הכדורים למגרש. לא שרקו לו בוז ו/או קיללו אותו בחימום למשל.
הבוז התחיל אחרי השער השני
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ofri כתב: 28 אוגוסט 2022, 02:31
האדס כתב: 28 אוגוסט 2022, 00:10 אני קצת מסרב לקבל את הנימוק של ״זה בודדים״/״ילדים לא קשורים״/״לא אולטראס אלא חלקים משער 5 ושער 7״.
אם אתה מדבר על הבוז למרינוביץ, אז הוא ממש לא התחיל אחרי השער השני. חטף בוז מהדקה הראשונה (או יותר נכון מהדקה השמינית אחרי שהתחיל המשחק, תודות לארגון ״אוהדי הפועל תל אביב״
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

oleg neduda כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:17
ofri כתב: 28 אוגוסט 2022, 02:31
אם אתה מדבר על הבוז למרינוביץ, אז הוא ממש לא התחיל אחרי השער השני. חטף בוז מהדקה הראשונה (או יותר נכון מהדקה השמינית אחרי שהתחיל המשחק, תודות לארגון ״אוהדי הפועל תל אביב״
כבר בחימום ספג בוז וכל מיני טמבלים צרחו עליו באנגלית
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

העיקר שיש את מי להאשים.
הקהל אשם.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:30 העיקר שיש את מי להאשים.
הקהל אשם.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
זה דמגוגיה.
הקהל לא אשם אבל הקהל מסריח ועושה את החוויה ליותר גרועה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
שליחת תגובה