צה"ל הוא ארגון טרור

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 13:53
teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 07:26 צבא סוריה כמו צבא מצרים וירדן הם לא ארגוני טרור.. הם צבאות מסודרים של מדינות ריבוניות.

גם צבא לבנון הוא לא ארגון טרור אבל חיזבאללה כן

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
צבא סוריה הוא לא ארגון טרור כי הוא לא משתמש בטרור\מבצע טרור, או כי הלוחמים שם מקבלים מדים מסודרים ויש דרגות ושרשרת פיקוד וכל זה?

כי נראה לי שאם תשאל את הנתינים של אסד, אותם האזרחים שהצבא נלחם בהם ומדכא אותם, אולי הם יחשבו שצבא סוריה לא הרבה פחות טרוריסטי מאוסמה בין לאדן.
לא יודע איך אפשר להסתכל על דבר כמו הפצצה של אזרחים בנשק כימי כדי שיפסיקו להתנגד למשטר, ולא לראות שזה טרור.
הוא צבא מסודר כי הוא צבא של מדינה.
לא ארגון גרילה

ורק ארגוני גרילה משתמשים בשיטות של טרור ופועלים לטובת מטרות של טרור?
ארגון מסודר לא יכול נגיד לפגוע באזרחים פגיעה בלתי מובחנת על מנת לזרוע אימה ולהשפיע על הפוליטיקה וכו' וכו'?
כשהצבא הרוסי יורה טילים על בנייני מגורים, אנחנו סולחים לו כי לגנרלים יש מדים יפים ולמ"פים יש מכשירי קשר עם מק"ט וצל"ם? בתנאים האלה מותר נגיד להרוג אזרחים בקטע אקראי וזה נחשב פתאום ללחימה לגיטימית?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

אני שוב ממליץ לצפות בסרטון הנ"ל של BadEmpanada שסוקר את הנתפתחות של המילה "טרור". לדעתי הוא נותן תובנה מוצלחת על משמעות המילה.

🇵🇸 נגד הציונות, האימפריאליזם והריאקציה הערבית :hammersickle:
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

כלומר הטאליבן, שהיה ארגון טרור, מרגע שהשתלט על אפגניסטן הפסיק להיות ארגון טרור?
אני אוהב את הלוגיקה העקומה הזו. כל כך מעוותת שיש בה משהו קסום.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
לירון האדום
קיבל.ה  842 לייקים

teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 13:53
teknoboy כתב: צבא סוריה הוא לא ארגון טרור כי הוא לא משתמש בטרור\מבצע טרור, או כי הלוחמים שם מקבלים מדים מסודרים ויש דרגות ושרשרת פיקוד וכל זה?

כי נראה לי שאם תשאל את הנתינים של אסד, אותם האזרחים שהצבא נלחם בהם ומדכא אותם, אולי הם יחשבו שצבא סוריה לא הרבה פחות טרוריסטי מאוסמה בין לאדן.
לא יודע איך אפשר להסתכל על דבר כמו הפצצה של אזרחים בנשק כימי כדי שיפסיקו להתנגד למשטר, ולא לראות שזה טרור.
הוא צבא מסודר כי הוא צבא של מדינה.
לא ארגון גרילה

ארגון מסודר לא יכול נגיד לפגוע באזרחים פגיעה בלתי מובחנת על מנת לזרוע אימה ולהשפיע על הפוליטיקה וכו' וכו'?
כשהצבא הרוסי יורה טילים על בנייני מגורים, אנחנו סולחים לו כי לגנרלים יש מדים יפים ולמ"פים יש מכשירי קשר עם מק"ט וצל"ם? בתנאים האלה מותר נגיד להרוג אזרחים בקטע אקראי וזה נחשב פתאום ללחימה לגיטימית?
הכל יכול.
הכל עניין של השקפת עולם

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

לירון האדום כתב: 14 אוקטובר 2022, 08:33
teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 13:53 הוא צבא מסודר כי הוא צבא של מדינה.
לא ארגון גרילה

הכל יכול.
הכל עניין של השקפת עולם

אז בעצם אין סתירה בין צבא מסודר לבין הפעלת טרור?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
ועדת משמעת
הנהלת הפורום
קיבל.ה  4 לייקים

חברים יקרים, אמנם אנחנו באזור הדמדומים, שטח ההפקר של פורום קנסו.
אבל בבקשה תשתמרו על איזשהו סטנדרט מינמאלי...
אפשר לחסוך את הפרובוקציות הזולות של נאצים, יודנראטים, בוגדים, משת"פים ושאר ירקות.
יש שלל ביטויים וקילולים אחרים.
לירון האדום
קיבל.ה  842 לייקים

teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 14 אוקטובר 2022, 08:33
teknoboy כתב: ורק ארגוני גרילה משתמשים בשיטות של טרור ופועלים לטובת מטרות של טרור?
הכל יכול.
הכל עניין של השקפת עולם

אז בעצם אין סתירה בין צבא מסודר לבין הפעלת טרור?
תלוי בהשקפת העולם שלך תמונה

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

זה תכלס משפט די חסר משמעות לדיונים - יש משהו (חוץ ממתמטיקה ונלווים) שאינו תלוי בהשקפת עולמנו?
לירון האדום
קיבל.ה  842 לייקים

pelegs כתב:זה תכלס משפט די חסר משמעות לדיונים - יש משהו (חוץ ממתמטיקה ונלווים) שאינו תלוי בהשקפת עולמנו?
א. אנחנו בקנסו
ב. הנקודה שלכם ברורה כמו גם של האחרים

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  476 לייקים

its-sick כתב: 18 אוקטובר 2022, 16:44
לעולם לא לזלזל בכוחה של הכחשה.
אפילו בתגובה לצילומים האלו יש יהודים שמתעקשים שהחיילים בכלל פינוי גרוטאה בשביל הילדים (כאילו, הם בכלל עוזרים להם)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
בני12
קיבל.ה  438 לייקים

איציק, שאלה שעלתה במוחי כשמילאתי אתמול טופס בקשה לויזה אמריקאית.
אחד הסעיפים שממלאים הוא האם אתה חבר או היית חבר בעבר בארגון טרור.
מה ענית על השאלה הזאת?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

השגתי את האזרחות הגרמנית עוד לפני הנסיעה הראשונה לאמריקה. מעולם לא ביקרתי בשגרירות האמריקאית.
אם הייתי צריך הייתי משקר וכותב לא. אני לא טיפש (למרות מה שהיודנאצים חושבים עלי), ואם כבר הייתי משלם 500 שקל אז הייתי כותב מה שצריך כדי לקבל ויזה.
لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

לזה קוראים ״צביעות״- איפה שנוח אתה מספר שהיית חבר בארגון טרור, אבל כשזה נוגע לטובתך האישית...
אח״כ תספר לכולנו כמה חשוב להיות לוחם שיווין, יושר וצדק.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אתה לעומתי,כן בן אדם מאד מאד מאד מאד טיפש.
לפי ההגדרות החוקיות ארגון הטרור הישראלי אינו מוגדר ככזה, וחוקית זה היה נחשב שקר לכתוב שכן בטופס רשמי.

כשאני אומר שצבא הכיבוש הוא ארגון טרור אני מנסה לעורר מודעות לפשעי המלחמה שלו. יש לזה מטרה להפוך את העולם לטוב יותר. טופס שיתויק בקלסר אמריקאי ויגביל את תנועתי בעולם לא משפר את העולם, רק פוגע בי.

אם היה לך שכל, לפחות ברמה של בן 14, לא הייתי צריך להסביר דברים כה מובנים מאליהם. האמת שגם אני לא חכם גדול, להסביר לך דברים שמעבר ליכולת ההבנה שלך.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 19 אוקטובר 2022, 17:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  125 לייקים

its-sick כתב: 19 אוקטובר 2022, 09:38 אתה לעומתי,כן בן אדם מאד מאד מאד מאד טיפש.
לפי ההגדרות החוקיות ארגון הטרור הישראלי אינו מוגדר ככזה, וחוקית זה היה נחשב שקר לכתוב שכן בטופס רשמי.

כשאני אומר שצבא הכיבוש הוא ארגון טרור אני מנסה לעורר מודעות לפשעי המלחמה שלו. יש לזה מטרה להפוך את העולם לטוב יותר. טופס שיתויק בקלסר אמריקאי ויגביל את תנועתי בעולם לא משפר את העולם, רק פוגע בי.

אם היה לך שכל, לפחות ברמה של בן 14, לא הייתי צריך להסביר דברים כה מובנים מעליהם. האמת שגם אני לא חכם גדול, להסביר לך דברים שמעבר ליכולת ההבנה שלך.
ארגון צבאי ולא משנה איזה, בהכרח יעשה פשעי מלחמה כי ככה עובד העולם. אף אחד לא אומר שצהל מושלם, אבל הוא צבא ההגנה לישראל ותפקידו להגן ולסכל ולא לתקוף ולעשות פשעים במכוון.
חוץ מזה שאתה וחבריך פה מחזיקים בדעות שהם בעצמם על סף הפשע והגועל אתם גם באמת מתנשאים שחושבים שהצדק רק איתם למרות שאתם במקרה הטוב 5 אחוז מהאוכלוסייה בארץ..
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אתה רוצה לבדוק את הקורולציות בין אינטליגנציה והשכלה לבין הדיעות הפוליטיות?
אתה לא יודע לבד מיהם אותם אלו שאתה קורא להם 5%? זו בערך כל העילית האינטלקטואלית.
סביר שתתלווה לזה התנשאות בהתחשב ברמה הנמוכה של האנשים מהצד השני ורמת התגובות שלהם.
"כי ככה עובד העולם".
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

Tenacious D כתב: 19 אוקטובר 2022, 09:50 1. ארגון צבאי ולא משנה איזה, בהכרח יעשה פשעי מלחמה כי ככה עובד העולם. אף אחד לא אומר שצהל מושלם, אבל הוא צבא ההגנה לישראל ותפקידו להגן ולסכל ולא לתקוף ולעשות פשעים במכוון.
2. חוץ מזה שאתה וחבריך פה מחזיקים בדעות שהם בעצמם על סף הפשע והגועל אתם גם באמת מתנשאים שחושבים שהצדק רק איתם למרות שאתם במקרה הטוב 5 אחוז מהאוכלוסייה בארץ..
1. קודם כל זה לא תירוץ. בכל מקרה, בראייה כוללת אחת המטרות העיקריות של צה"ל כבר למעלה מ-55 שנה היא לשמר את השליטה בגדה המערבית ועזה, תוך כדי הטלת טרור על האוכלוסיה - קוראים לזה "צריבת תודעה", והמטרה היא מינימום התנגדות מצד הפלסטינים להמשך גזל האדמות והמשאבים שלהם, ושימוש בהם ככוח אדם זול. כשאחת המטרות הראשיות של ארגון הוא הטלת טרור - מדובר בארגון טרור, גם אם הוא מכנה את עצמו "צבא הגנה". אבל בעצם זה לא התחיל ב-67', עוד מהקמתו עסק צה"ל בהטלת טרור על אוכלוסיות אזרחיות, תחילה כחלק מהליך הטיהור האתני בתקופת הקמתו (קרי הנכבה), המשך ב"פעולות התגמול" שהיו למעשה פעולות טרור באוכלוסיה אזרחית בלתי מעורבת, וכמובן גם בכל האספקטים של הממשל הצבאי על הפלסטינים אזרחי ישראל עד 66'. אפילו במהלך "מלחמת ההתשה" צה"ל הפגיז אוכלוסיה אזרחית מתוך כוונה שזו תלחץ על השלטון המצרי להפסיק בלחימה. אני מניח שלא צריך לפרט על מעשיו של צה"ל בלבנון. בקיצור, ארגון שנולד מתוך ארגוני טרור (ה"מחתרות"), ומאז היווסדו אחד מעיסוקיו הראשיים הוא הטלת טרור על אוכלוסיות אזרחיות הוא, מה לעשות, ארגון טרור.

2. "דעות על סף הפשע" - למשל שצריך שיוויון אזרחי מלא לכל אזרחי המדינה בלי שאלה של מוצא אתני? שממשל צבאי ואפרטהייד זה רע? אני באמת צריך להגיד לך באיזה סוג ממשל דעות כאלה נחשבות "פשע"?..
לגבי ה-5 אחוז: כרגיל, התעלמות מוחלטת מהאזרחים הפלסטינים בישראל, שמאות אלפים מהם אם לא יותר מחזיקים בדעות כמו שלנו. אבל איכשהו ציונים אף פעם לא סופרים אותם כי הם לא מקבוצה האתנית הנכונה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

its-sick כתב: 19 אוקטובר 2022, 10:02 אתה רוצה לבדוק את הקורולציות בין אינטליגנציה והשכלה לבין הדיעות הפוליטיות?
אתה לא יודע לבד מיהם אותם אלו שאתה קורא להם 5%? זו בערך כל העילית האינטלקטואלית.
סביר שתתלווה לזה התנשאות בהתחשב ברמה הנמוכה של האנשים מהצד השני ורמת התגובות שלהם.
"כי ככה עובד העולם".
שגוי, מתנשא ומיותר. ה"אליטה" האינטלקטואלית בישראל מעורבת באופן עמוק בפשעי המלחמה הישראלים, בפיתוח נשק וטכנולוגיה צבאית ובהגנה פאתטית על הקולוניאליזם הציוני ומשטר האפרטהייד.

ואני אפילו לא נכנס לזה שדיבורים על אליטה אינטלקטואלית מדיפים סרחון עז של מעמדיות וגזענות.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

בכל העולם האינטליגנציה חזק בשמאל. לטמון הראש בחול ולהתעלם מזה? זכותך. אני לא כזה. אני מנסה להיות מודע לכל גורם משפיע.
מעמדיות? יש מצב. ככל שמצבך יותר טוב כך יותר קל לך לבחון את ערכיך לעומק ולא רק להיגרר אחרי פופוליזם מכל מיני סוגים.
גזענות? אין לי מושג מאיפה הבאת את זה. ברור שבכל העולם יש קשר בין מצב כלכלי למוצא, אבל זה תוצר של גזענות שקיימת. בהחלט לא משהו שצריך להתעלם ממנו כשמנסים להבין את העולם, אבל גם ממש לא גזענות מצד המתבונן.
لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:אתה לעומתי,כן בן אדם מאד מאד מאד מאד טיפש.

אם היה לך שכל, לפחות ברמה של בן 14, לא הייתי צריך להסביר דברים כה מובנים מאליהם. האמת שגם אני לא חכם גדול, להסביר לך דברים שמעבר ליכולת ההבנה שלך.
שוב, תירוצים.
כלפי חוץ, משחק את עצמך מגיע ממדינה ״נורמלית״ וילד טוב אם תמלא ויזה.
בפועל- קורא לאותה מדינה ״יודונאצית״ ומציין ששירתת בצבא שהוא ארגון טרור.
אני מכיר כמה אנשים שמחזיקים בדעות כמו שלך שהיו מסמנים אחרת.
למרות שאני מתעב את הדעה שלהם, אני מעריך אותם על ההתמדה.
אתה המקביל החילוני למושג ״דתי לפי דעתי״.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

כצפוי, מעבר ליכולת ההבנה. מוח של ילד קטן.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

אתה חבורה של ילד מטומטם
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

מעולה. בוא נשפוט אותך ואותי על זה...
גם המתנחל, ובעיקר החייל צריכים להישפט ולהיענש.
אם נלך לפי התפיסה שלך, כל המדינות האיסלמיסטיות הן טרוריסטיות.
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:כצפוי, מעבר ליכולת ההבנה. מוח של ילד קטן.
מה יש להבין? שאתה מעגל פינות איפה שנוח לך ומה שמשרת את האינטרס שלך?
לך עם הדעה והתפיסה שלך עד הסוף, ולא רק בפורום כאן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

זה מה שאומרים אנשים שאינם בוגרים נפשית. אדם בוגר לא גורם לעצמו נזקים כשאין בהם שום תועלת לו או לעולם.
אני רוצה לשפר את העולם, אבל אני לא רוצה להרוס לעצמי ולילדיי את החיים. אולי כשיהיו לך ילדים אתה תתבגר ותבין.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

בלי קשר לשאלה האם אני תומך או לא באיציק בהקשר הזה - אני באמת מנסה להבין איך הצהרה כזו בפני השגרירות האמריקאית תשנה במשהו למישהו. רוב הסיכויים שהם יראו בזה הצהרה משונה ותו לא. ואם הם ימנעו ממנו ויזה על סמך העמדה הזו (וזה חסר סיכוי כי זה שקול לקבלה של הטיעון שצה"ל הוא ארגון טרור) - איך זה ישפר בדיוק את מצבו אפילו של פלסטיני בודד?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

Asafasraf כתב: 19 אוקטובר 2022, 20:23 אני מכיר כמה אנשים שמחזיקים בדעות כמו שלך שהיו מסמנים אחרת.
כמה אנשים כאלה אתה מכיר?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:זה מה שאומרים אנשים שאינם בוגרים נפשית. אדם בוגר לא גורם לעצמו נזקים כשאין בהם שום תועלת לו או לעולם.
אני רוצה לשפר את העולם, אבל אני לא רוצה להרוס לעצמי ולילדיי את החיים. אולי כשיהיו לך ילדים אתה תתבגר ותבין.
שמח שהחלטת שאין לי ילדים.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  294 לייקים

תגידו זה לא קנסו?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
D&3
קיבל.ה  577 לייקים

צריך להגביל פה אנשים לוולטון
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

אז מה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

קנסו קנסו
لا إله
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

תצאו תצאו מהארץ
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

העלאה מרגשת באוב
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  294 לייקים

Haunter כתב: 24 אוקטובר 2022, 12:37 תצאו תצאו מהארץ
ואז יהיה לך טוב?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

עוד יום שהכיבוש נמשך והעולם שותק
لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

ככה מתנהל ארגון טרור...

תמונה
שליחת תגובה