צה"ל הוא ארגון טרור

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:אכן, קלגסית שצרה על מחנה פליטים חוסלה ע"י לוחמי חופש.
מחסום על מחנה פליטים הוא פשע. מי שחושב שיש לו זכות להתעלל בחלשים בלי שהם ינסו להשתחרר הוא טיפש גמור.
כל פלסטיני חמוש הוא מטרה לגיטימית בעיניכם, אבל חיילים חמושים הם ילדים חמודים שאסור לחשוב עליהם משהו רע.
תמונה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אה, הודעה חשובה. ביררתי, ורוב הפלסטינים חושבים שלחיילים אוהדי הפועל מותר לרצוח ילדים פלסטינים, כי אוהדי הפועל אינם יכולים להיות טרוריסטים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  407 לייקים

pelegs כתב: 09 אוקטובר 2022, 21:33 וכמה שזה מצער להגיד - בכל סיטואציה דומה בהיסטוריה האנושית רוב האנשים פה היו מסכימים ששמירה על מחסום צמוד למחנה פליטים הוא מעשה בלתי-מוסרי (אותם פליטים הפכו לכאלה בעקבות פרוייקט הטיהור האתני שהתנועה הציונית ביצעה בפלסטינים, כן? קונטקסט זה חשוב). זה חלילה לא הופך בעיני מוות של חייל למשהו משמח, אבל הניסיון להציג את הבחורה הנ"ל כל חלל צה"ל אחר שמת בנסיבות דומות כקורבן זה וואחד עיוות של המציאות. כאמור, מי שלא רוצה ילדים חללים צריך להילחם על סיום הכיבוש ומשטר האפרטהייד.
אתה כזה משתמש מיותר. מזל שאתה לא גר בארץ שבטעות לא היינו שומעים עליך בעוד מקומות חוץ משדים.
It's 1991 and I refuse to come wack
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

תמונה
הכל באשמת צה״ל והציונות.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אה, אז מצאת סיבה טובה למה צה"ל צריך לרצוח בני מיעוטים: הם עניים ויש אצלם הרבה פשע.צריך להרוג אותם עוד כשהם ילדים. הטרור של צבא הכיבוש מוצדק לחלוטין!
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

Asafasraf כתב: 10 אוקטובר 2022, 10:00 הכל באשמת צה״ל והציונות.
האובססיה שלך לא להבין טיעונים פשוטים שכל סטודנט בשבוע הראשון בלימודי סוציולוגיה כבר מבין היא מרשימה, באופן מסויים ועצוב.
🇵🇸 נגד הציונות, האימפריאליזם והריאקציה הערבית :hammersickle:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

לפי אסףאסרף היהודים המזרחים בישראל הם אלימים ופושעים, ובעלי תרבות מקולקלת.

https://www.israelhayom.co.il/news/law/article/11899483
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

למעשה, לפי אסףאסרף, כל היהודים (מזרחים ואשכנזים כאחד) הם פושעים ובעלי תרבות אלימה:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish-Am ... prov=sfla1
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

ככה נראה טרור, כשהצבא השליט רוצח ילד
لا إله
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

pelegs כתב: 03 אוקטובר 2022, 13:48 דז'ה-וו
Asafasraf כתב: 29 ספטמבר 2022, 19:06 להקת המעודדות כאן
Tenacious D כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:39 מלך.. כל מילה. :bow:
אל תיהיה מביך ותחפש בכח גם ככה אתם עושה לעצמך בושות כאן
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

לא זכור לי שמישהו מאיתנו אי פעם הגיב לאחר עם סמיילי משתחווה, אבל שיהיה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

pelegs כתב:
האובססיה שלך לא להבין טיעונים פשוטים שכל סטודנט בשבוע הראשון בלימודי סוציולוגיה כבר מבין היא מרשימה, באופן מסויים ועצוב.
איזה מזל שיש לי שני תארים, אז נראה לי שהבנה זה לא הצד החלש אצלי.
אצלך הכל באשמת הציונות. אין לערבים שום אחריות למצב.
כל הכבוד שבמשך 3 תגובות לא רשמת את המושג ״טיהור אתני״.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

Asafasraf כתב: 10 אוקטובר 2022, 22:58
pelegs כתב:
אחי הוא טרול ואם כמה שזה מעצבן אנחנו חייבים לנסות ולהבין את זה
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:
לרגע לא מצדיק הריגה של ילדים חפים מפשע, אבל אני די בטוח שאם לא היתה לנו כיפת ברזל, כמות הילדים ההרוגים אצלנו היתה גבוהה.
ולא, אני לא מתנצל לרגע שיש למדינה שלי צבא חזק.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

Haunter כתב:
Asafasraf כתב: 10 אוקטובר 2022, 22:58
pelegs כתב: האובססיה שלך לא להבין טיעונים פשוטים שכל סטודנט בשבוע הראשון בלימודי סוציולוגיה כבר מבין היא מרשימה, באופן מסויים ועצוב.
אחי הוא טרול ואם כמה שזה מעצבן אנחנו חייבים לנסות ולהבין את זה
טרול או לא, אסור לתת לו וללהקת המעודדות שאיתו להפיץ את הרעל שלהם כאן.
הדעות שלהם יותר גרועות מהמרים שבאויבנו.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

Asafasraf כתב: 10 אוקטובר 2022, 22:58 איזה מזל שיש לי שני תארים, אז נראה לי שהבנה זה לא הצד החלש אצלי.
המשפט המודגש מוכיח שלא הבנת את מה שאני טוען בנושא את זה. שאסביר את זה במילים פשוטות?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

Asafasraf כתב: טרול או לא, אסור לתת לו וללהקת המעודדות שאיתו להפיץ את הרעל שלהם כאן.
הדעות שלהם יותר גרועות מהמרים שבאויבנו.
להאשים את אנשי השלום בבגידה זו *טקסט מתריס ולא ראוי* (@ועדת משמעת ) . איסור הפצת דעות הוא לא פחות נאצי, אבל הוא מאפיין גם מגוון דיקטטורות אחר.
בסך הכל ימין סטנדרטי. ברוב העולם אנשי הימין הן נאצים בתחפושת שקשה להם להישאר בתוכה. בישראל הם בכלל לא מנסים להתחפש, הם גאים בנאציותם. זוהי פטריוטיות בעיניהם.

מעניין איזו רמת הבנה ("תארים") צריך כדי לראות שדיעות נאציות לא עוזרות לסתור את טענת הטרור היהודי, אלא להיפך.
لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

״אנשי השלום״- אתה יותר בכיוון של אנשי ההזיה. אלה שמאמינים שסכסוך כזה עקוב מדם יסתיים מבלי שנוותר על מדינת ישראל.
כמו שרשמתי, אין לי בעיה של שתי מדינות, לך יש בעיה עם הקיום של מדינת ישראל, ומעוניין שתיעלם מהעולם.
לא נורא, לך תלמד קצת על הנאציזם. רמז, הם לא רצו שאחד כמוך יחייה בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדCraft
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אתה אומר שאין לך בעיה של שתי מדינות, אבל אתה שקרן.
הרי משפט קודם אמרת שהסכסוך לא יכול להסתיים.

הסכסוך עקוב מדם בגלל אנשים כמוך, שלא מאמינים כלל ששלום אפשרי. בגלל זה אין לכם בעיה לרצוח ילדים, בגלל זה אתם יוצרים כלפינו שנאה שמשנה לשנה אכן מקטינה את הסיכוי לשלום.

אתה צודק שכרגע השלום הוא הזיה, אי אפשר לעשות שלום עם נאצים רצחניים כמוך. השלום יכול לבוא רק מבחוץ, כי חלאות אדם כמותך מבינות רק כוח.

מה שיביא שלום הוא סוף התמיכה האמריקאית בכיבוש. כולם פה גיבורים גדולים, אבל בלי אמריקה ישראל לא שווה כלום. לכן חשוב להבהיר לעולם איזה טרור ישראל מפעילה.

ואם חשבת שלא שמתי לב שלא הכחשת את הזדהותך עם *טקסט מתריס ולא ראוי* (@ועדת משמעת ) בקריאתך לאנשי השמאל בוגדים ובקריאתך לסתימת פיותנו, אז שמתי לב. אין לך איך לסתור את זה, כי אתה יודע שאין לך שום רצון בדמוקרטיה בהיותך גזען רצחני. דמוקרטיה ורצח ילדים לא הולכים טוב ביחד.
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  103 לייקים

שני גברים, האחד בן 21 והשני בן 18, נהרגו. אחד פלסטיני והשני יהודי. מחקר מקיף בדק כיצד המוות של כל אחד מסוקר בכלי התקשורת עם מדגם בגודל n=1 ופוסט שנכתב מהנייד בשירותים.

להלן הממצאים
הודעה לאקונית משהו. הטלת ספק בקיום האירוע (הוא לא נהרג, "משרד הבריאות הפלסטיני הודיע שנהרג").
אחד נהרג בביתו או סמוך לו, בזמן שהתעמת עם מי שמייצגים ומממשים עבורו את הדיכוי הכי גדול שהוא ומשפחתו יכולים לדמיין בלבוש אזרחי.
השני יצא למשימה מוגדרת בזמן, הרחק מהבית, מצוייד מכך רגל ועד ראש בציוד לחימה ומיגון
תמונה

תמונה מהלוויה, ציטוטים ממכרים. השם מופיע בבירור
פרסנולזיציה!
תמונה

תמונה קטנה, השם מסתתר שם איפשהו, תחפשו. נתונים יבשים.
תמונה

צהל הוא לא ארגון טרור. צהל הוא צבא מסודר שנלחם באזרחים, שמשיבים לו בכלים היחידים שיש להם.
כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

תתאבד כבר כתב: 12 אוקטובר 2022, 18:21 צהל הוא לא ארגון טרור. צהל הוא צבא מסודר שנלחם באזרחים
אין בהכרח סתירה בין שני הדברים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אם מישהו היה אומר שצבא סוריה ("מסודר") הוא ארגון טרור יש לי הרגשה שלא היה מופיע הטיעון הזה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  103 לייקים

teknoboy כתב: 12 אוקטובר 2022, 19:25
תתאבד כבר כתב: 12 אוקטובר 2022, 18:21 צהל הוא לא ארגון טרור. צהל הוא צבא מסודר שנלחם באזרחים
אין סתירה בין ארגון טרור לבין צבא מסודר?
:whome:
כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
בני12
קיבל.ה  438 לייקים

its-sick כתב: 12 אוקטובר 2022, 20:08 אם מישהו היה אומר שצבא סוריה ("מסודר") הוא ארגון טרור יש לי הרגשה שלא היה מופיע הטיעון הזה.
מי דבר אי פעם על צבא סוריה כארגון טרור ?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

תתאבד כבר כתב: 12 אוקטובר 2022, 20:15
איפה הסתירה פה?
לא יכול להיות ארגון טרור מסודר?
והכי הכי חשוב: צבא לא יכול להפעיל טרור? ואם הוא יפעיל טרור הוא לא יעשה את זה בצורה מסודרת, כראוי לצבא ברמתו?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:אתה אומר שאין לך בעיה של שתי מדינות, אבל אתה שקרן.
הרי משפט קודם אמרת שהסכסוך לא יכול להסתיים.

הסכסוך עקוב מדם בגלל אנשים כמוך, שלא מאמינים כלל ששלום אפשרי. בגלל זה אין לכם בעיה לרצוח ילדים, בגלל זה אתם יוצרים כלפינו שנאה שמשנה לשנה אכן מקטינה את הסיכוי לשלום.

אתה צודק שכרגע השלום הוא הזיה, אי אפשר לעשות שלום עם נאצים רצחניים כמוך. השלום יכול לבוא רק מבחוץ, כי חלאות אדם כמותך מבינות רק כוח.

מה שיביא שלום הוא סוף התמיכה האמריקאית בכיבוש. כולם פה גיבורים גדולים, אבל בלי אמריקה ישראל לא שווה כלום. לכן חשוב להבהיר לעולם איזה טרור ישראל מפעילה.

ואם חשבת שלא שמתי לב שלא הכחשת את הזדהותך עם *טקסט מתריס ולא ראוי* (@ועדת משמעת ) בקריאתך לאנשי השמאל בוגדים ובקריאתך לסתימת פיותנו, אז שמתי לב. אין לך איך לסתור את זה, כי אתה יודע שאין לך שום רצון בדמוקרטיה בהיותך גזען רצחני. דמוקרטיה ורצח ילדים לא הולכים טוב ביחד.
הפוך גוטה, הפוך.
אני זוכר את עצמי כמתבגר בעד הסכמי אוסלו, שעלו לנו בהמון גופות.
להזכירך, שגם להסכם אוסלו אתה והחברים שלך קראתם הסכם הונאה, למרות שאפילו הפלסטינאים חתמו עליו.
אני, בראש ובראשונה דואג לבטחון שלי ושל משפחתי, ולא לבטחון של אויבנו.
הסכסוך הזה יסתיים בדרך שתתאים לשני הצדדים, ומה לעשות שכרגע הפערים הם של שמיים וארץ.
ישראל הסתדרה בהקמתה גם ללא תמיכה של ארה״ב, ולא יעזור לך וללהקת המעודדות, זה לא הולך להשתנות בזמן הקרוב.
ישראל מגנה על עצמה כדי שאנשים לא יהרגו אזרחים שלה, ללא הבדל דת גזע ומין.
אתה תמסור אותנו לידי אויבנו, ובדיוק כמו שאר החברים לאידיאולוגיה שלך לא פחות *טקסט מתריס ולא ראוי* (@ועדת משמעת ) (הרי כבר הסברתם שזה לגיטמי לבצע פיגועים כנגד ישראלים שבאחד מהם נרצח חבר טוב שלי ליציע).
לבינתיים, לך תדאג להוציא פטור לילדיך משירות בצבא הכיבוש, ותתגייס לאחד מארגוני הטרור בשטחים, כי אני באמת לא מבין למה כדאי לך לחיות במדינה שאתה מתעב.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  918 לייקים

אני לא מתעב, אני בז. יש לי תחושת בוז קבועה כלפי גזענים, וישראל היא המודל לגזענות מלאה.
וכבר הסברתי המון פעמים שאני חי בחור התחת הזה מחוסר ברירה, היות ולי ולאשתי יש הורים מבוגרים שזקוקים לנו. אתה באמת לא מסוגל "להבין" את ההסבר שאתה חוזר כל הזמן לשאלה הזו?
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

Asafasraf כתב: 12 אוקטובר 2022, 20:25 בדיוק כמו שאר החברים לאידיאולוגיה שלך לא פחות מסופר יודנראט וזבל מצוי (הרי כבר הסברתם שזה לגיטמי לבצע פיגועים כנגד ישראלים שבאחד מהם נרצח חבר טוב שלי ליציע).
אני מציע לך לחזור בך ממה שכתבת כאן, כי זה גובל בהוצאת דיבה. אף אחד כאן לא הצדיק פיגועים נגד אזרחים ישראלים כפי שאתה מביא בדוגמא שלך, אלא מנסה להסביר לך למה הם מתרחשים וימשיכו להתרחש.
עכשיו, אני לא מאמין בנקיטת אמצעים משפטיים, אבל בשילוב עם מה שנכתב לפני הסוגריים אני מאמין שחצית קו אדום ושצריך לכל הפחות להזהיר אותך ו/או לחסום אותך מהפורום לתקופה.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  125 לייקים

pelegs כתב: 12 אוקטובר 2022, 21:29
Asafasraf כתב: 12 אוקטובר 2022, 20:25 בדיוק כמו שאר החברים לאידיאולוגיה שלך לא פחות מסופר יודנראט וזבל מצוי (הרי כבר הסברתם שזה לגיטמי לבצע פיגועים כנגד ישראלים שבאחד מהם נרצח חבר טוב שלי ליציע).
אני מציע לך לחזור בך ממה שכתבת כאן, כי זה גובל בהוצאת דיבה. אף אחד כאן לא הצדיק פיגועים נגד אזרחים ישראלים כפי שאתה מביא בדוגמא שלך, אלא מנסה להסביר לך למה הם מתרחשים וימשיכו להתרחש.
עכשיו, אני לא מאמין בנקיטת אמצעים משפטיים, אבל בשילוב עם מה שנכתב לפני הסוגריים אני מאמין שחצית קו אדום ושצריך לכל הפחות להזהיר אותך ו/או לחסום אותך מהפורום לתקופה.
אני לא מבין לפעמים אם אתה בן אדם אמיתי או לא. אם צריך לחסום מישהו מהפורום זה אותך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםAsafasrafHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

pelegs כתב:
רק אצלכם לכנות אדם נאצי- מותר (לך תבדוק מה אומר החוק בישראל על השימוש במילה), אבל כשאתם לכל הפחות ״מבינים פיגועים״ כנגד אזרחים חפים מפשע- זה מותר.
אין ספק שהפורום הזה שובר שיאים של מוזרות.
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 12 אוקטובר 2022, 23:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

its-sick כתב:אני לא מתעב, אני בז. יש לי תחושת בוז קבועה כלפי גזענים, וישראל היא המודל לגזענות מלאה.
וכבר הסברתי המון פעמים שאני חי בחור התחת הזה מחוסר ברירה, היות ולי ולאשתי יש הורים מבוגרים שזקוקים לנו. אתה באמת לא מסוגל "להבין" את ההסבר שאתה חוזר כל הזמן לשאלה הזו?
למרות הרצון שלי לראות אותך עף למדינה אחרת, שההורים שלך יזכו לחיות לפחות עד 120 שנים.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  282 לייקים

Tenacious D כתב:
pelegs כתב: 12 אוקטובר 2022, 21:29
אני לא מבין לפעמים אם אתה בן אדם אמיתי או לא. אם צריך לחסום מישהו מהפורום זה אותך.
יש כאן משתמש שהפך את החמאס והאמנה שלו כאילו מדובר בחנה בבלי, ולא בארגון שרוצה בהשמדת ישראל, ואותי צריך לחסום...
הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DHaunterCraft
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  678 לייקים

אני יודע שההבדל בין דעה ודיבה הוא קשה להבנה לאנשים מסוימים, אבל כדאי לנסות בכל זאת.
לירון האדום
קיבל.ה  842 לייקים

its-sick כתב:אם מישהו היה אומר שצבא סוריה ("מסודר") הוא ארגון טרור יש לי הרגשה שלא היה מופיע הטיעון הזה.
צבא סוריה כמו צבא מצרים וירדן הם לא ארגוני טרור.. הם צבאות מסודרים של מדינות ריבוניות.

גם צבא לבנון הוא לא ארגון טרור אבל חיזבאללה כן

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  625 לייקים

תתאבד כבר כתב: 12 אוקטובר 2022, 20:15
חד משמעית אין.
למעשה, ההיפך.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1217 לייקים

לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 07:26
its-sick כתב:אם מישהו היה אומר שצבא סוריה ("מסודר") הוא ארגון טרור יש לי הרגשה שלא היה מופיע הטיעון הזה.
צבא סוריה כמו צבא מצרים וירדן הם לא ארגוני טרור.. הם צבאות מסודרים של מדינות ריבוניות.

צבא סוריה הוא לא ארגון טרור כי הוא לא משתמש בטרור\מבצע טרור, או כי הלוחמים שם מקבלים מדים מסודרים ויש דרגות ושרשרת פיקוד וכל זה?

כי נראה לי שאם תשאל את הנתינים של אסד, אותם האזרחים שהצבא נלחם בהם ומדכא אותם, אולי הם יחשבו שצבא סוריה לא הרבה פחות טרוריסטי מאוסמה בין לאדן.
לא יודע איך אפשר להסתכל על דבר כמו הפצצה של אזרחים בנשק כימי כדי שיפסיקו להתנגד למשטר, ולא לראות שזה טרור.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  577 לייקים

תלוי את מי אתה שואל, יש אנשים שחושבים שאסד בכלל לא הפציץ בנשק כימי וזו קונספירציה מערבית מרושעת
לירון האדום
קיבל.ה  842 לייקים

teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוקטובר 2022, 07:26

צבא סוריה הוא לא ארגון טרור כי הוא לא משתמש בטרור\מבצע טרור, או כי הלוחמים שם מקבלים מדים מסודרים ויש דרגות ושרשרת פיקוד וכל זה?

כי נראה לי שאם תשאל את הנתינים של אסד, אותם האזרחים שהצבא נלחם בהם ומדכא אותם, אולי הם יחשבו שצבא סוריה לא הרבה פחות טרוריסטי מאוסמה בין לאדן.
לא יודע איך אפשר להסתכל על דבר כמו הפצצה של אזרחים בנשק כימי כדי שיפסיקו להתנגד למשטר, ולא לראות שזה טרור.
הוא צבא מסודר כי הוא צבא של מדינה.
לא ארגון גרילה

שליחת תגובה