צה"ל הוא ארגון טרור

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
Asafasraf
קיבל.ה  280 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 29 ספטמבר 2022, 19:06
pelegs כתב: אם כבר אתה מביא פה אינפוט, בוא נדבר על מה שבאמת יקרה אם מתבססים על מקרי העבר (ובעיקר איתך): הוא ינסה לטעון טיעונים חצי קשורים וגזעניים על כמה בעצם הפלסטינים הם עם נחות תרבותית, יתעלם מהתגובות המפורטות והמחקרים שיביאו לו, יעלם לתקופה ומדי פעם יבליח ויטען שוב את אותן הטענות שהוא כבר טען לפני כמה עמודים, אולי מתוך תקווה שקוראים חדש לא ישימו לב שכבר ענו לו בפירוט. ואז הוא יתבכיין על זה שקוראים לו פאשיסט תוך כדי סימון מי שלא מפאר את המדינה כבוגד ו-"אוטואנטישמי" (האירוניה התאבדה).
איזה קטע שיש לי חיים שכוללים משפחה, עבודה וחברה, ואני לא עסוק כל היום בפורום הזה ובכמה המשטר הציוני זה בעצם הנאצים החדשים...
ההסברים ה״מפורטים״ שלך עושים רושם רק על להקת המעודדות כאן, ואציין שוב כשאתה רחוק פיזית מחיי היומיום (והעובדה שיש שניים שחיים כאן ותומכים בתפיסה שלך לא הופכת את זה לאמת).
להזכיר לך מה מצב האידיאולוגיה המרקסיסטית בעולם?
התפיסה שלך לגביי הסכסוך מעבר לעובדה שהיא מנותקת לחלוטין מהמציאות אומרת בצורה הכי פשוטה בואו נקים את פלסטין 1 (במידה והפלסטינים ירצו מדינה נפרדת), ואת מה שתהפוך בעתיד לפלסטין 2.
אתה מצפה שיסכימו איתך עם מחיקת מדינת ישראל. מצטער שאני לא מסכים עם ההזיה הזו.
אם ההסברים שלי כל-כך קלים להפרכה, אז תתמודד איתן במקום לחזור כמו תוכי על אותן שלוש-ארבע מנטרות כשאתה מגיח לפה מדי פעם. במקום זה אתה רק מתבכיין על זה שקוראים לך גזען כשאתה מתגזען על ערבים.
היכולת שלך לחשוב שמה שאתה כותב מזיז לי משהו...
ההתנשאות והשחצנות נוטפות ממך בכל הודעה שניה.
תמשיך לעשות את מה שאתה עושה בגרמניה. אפילו שם חושבים שהדעות שלך הזויות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

בתור מישהו שלא מזיז לו מה אני כותב אתה עונה לי די הרבה. אולי במקום להתמקד בכמה אני חרא של בן-אדם תנסה להתייחס לטענות שלי? אני מפרט אותן תמיד ומביא אסמכתות כשזה רלוונטי.
🇵🇸 נגד הציונות, האימפריאליזם והריאקציה הערבית :hammersickle:
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

יאללה הבנו שאני בחטיבה שחרר יחמאר תתעסק בלהיות פחות גזען חשוך עוכר ישראל אולי
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

Haunter כתב: 30 ספטמבר 2022, 16:33 תתעסק בלהיות פחות גזען חשוך עוכר ישראל
:rofl:

תמצא דבר אחד שכתבתי בתולדות הפורום שהוא גזעני. אחד.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  260 לייקים

גבר אתה הרבה יותר גזען ממה שאתה חושב ופה הבעיה שלך מתחילה
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

אני עדיין מחכה לדוגמא ו/או נימוק.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
לירון האדום
קיבל.ה  837 לייקים

pelegs כתב:
Scofield כתב: 29 ספטמבר 2022, 18:57 אההה אז תגידו
אז הכל בסדר
אתם מתעצבנים פה ומתווכחים עם מישהו שבכלל לא גר בארץ, ועוד מישהו שמעבר לפורום מודה שמפחד להביע את הדעות האלה בשום פלטפורמה שהיא לא מאחורי מסך מחשב ומתוך הבית.
הבנת הנקרא: אני לא יכול להביא שלט אנטי-ציוני לבלומפילד כי לא יתנו לי להכניס אותו. בוודאי שאני באופן גלוי מדבר עם אנשים על הנושא הזה, כשגרתי בפלסטין הכבושה הייתי פעיל בחד"ש ולא הסתרתי את זה, גם במשחקי הכדורגל והכדורסל. אתה אפילו יכול לצפות בי מדבר על הכל באופו גלוי ופתוח און-ליין:

היכולת שלך לא להתייחס לטיעונים אלא לתקוף לגופו של אדם, ואפילו אז לטעון דברים שגויים לחלוטין היא... מביכה, אם אהיה עדין.
אופטופיק - איך הגעת לאהוד את הפועל?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

תמיד היו סביבי אוהדי הפועל, אבל כשהתחילה הפעילות סביב "עיר לכולנו" ב-2008 התחלתי ללכת למשחקים באופן פעיל, הרבה בזכות נמרוד בוכמן וחבר שהוא בן משפחה של מי שהיה אז מועמד מבטיח לראשות העיר. מאז האובססיה נשארה, ואפילו מחוץ לישראל אני עדיין עוקב בעדיקות ומגיע למשחקים כשאני יכול.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

pelegs כתב: 30 ספטמבר 2022, 18:25

גבר זה שאתה אוהב ערבים זה לא אומר שאתה לא גזען. אפשר להיות גזען גם על יהודים.
אבא שלי אמר לי פעם שאם מישהו אומר לי שאני שיכור אז זה לא אומר שאני בהכרח שיכור. אבל אם כמה אנשים אומרים לי את זה \אז אני צריך להתחיל לשים לב...
In Hisham We Trust
בני12
קיבל.ה  428 לייקים

Craft כתב: 02 אוקטובר 2022, 11:34

אבא שלי אמר לי פעם שאם מישהו אומר לי שאני שיכור אז זה לא אומר שאני בהכרח שיכור. אבל אם כמה אנשים אומרים לי את זה \אז אני צריך להתחיל לשים לב...
ואיפה הוא הפגין את הגזענות שלו כלפי יהודים ?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1212 לייקים

Craft כתב: 02 אוקטובר 2022, 11:34

אם הוא כזה גזען חשוך שכל הזמן מתגזען, מה הבעיה לתת דוגמה אחת?
רק אחת, הוא לא ביקש שתעבור על כל ההודעות שלו.
יודע מה? עזוב לינק, תסביר במילים שלך מה הוא אמר שהיה גזעני.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

לא רוצה לחפש דוגמא, תהיו חזקים.

אם אתם לא מבינים איפה הגזענות פה זה מראה בדיוק על הבעיה שלכם גם.
In Hisham We Trust
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl:
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1212 לייקים

אם אתה לא מסוגל לתת דוגמה אחת מהעשרות שבטח יש (בכל זאת, אמרתם שאחד הגזענים הגדולים בפורום, לא?) זה מראה בדיוק על הבעיה שלכם גם.

עוד עלול להיווצר רושם שאנשים סתם זורקים האשמה בגזענות כשאין להם תשובה אחרת, ואז ההתחמקויות האלה ("לא רוצה לחפש", "אני לא עובד אצלכם", "מי שלא רואה לבד בעיה שלו" ושאר משפטים שהפירוש שלהם הוא "אני לא אחפש כי אני יודע שלא אמצא כלום") קצת פחות מרשימות ממה שנדמה לך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  428 לייקים

Craft כתב: 02 אוקטובר 2022, 12:17 לא רוצה לחפש דוגמא, תהיו חזקים.

אם אתם לא מבינים איפה הגזענות פה זה מראה בדיוק על הבעיה שלכם גם.
אתה קומוניסט אפריקאי מחבק טרוריסטים ועצים

ואם אתם לא מבין איפה הקומוניזם האפריקאי והחיבוקי פה זה מראה בדיוק על הבעיה שלך גם.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

Craft כתב: 02 אוקטובר 2022, 11:34 גבר זה שאתה אוהב ערבים זה לא אומר שאתה לא גזען. אפשר להיות גזען גם על יהודים.
קודם כל, אני לא "אוהב ערבים", בדיוק כמו שאנשים שנאבקו על הזכות של המשפחה שלי בגרמניה לחיות כמו כל אזרח לא היו "אוהבי יהודים".
אני אוהב אדם. זה עד כדי כך פשוט.

בכל מקרה, ברור שאפשר להיות שמאלן וגזען, אני מכיר הרבה מדי אנשים כאלה. השאלה היא, כפי שציינו יפה אחרים, איפה הפגנתי בעצמי גזענות כזו בפורום. אני עדיין מחכה לתשובה בנושא.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

בני12 כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:04 אתה קומוניסט אפריקאי מחבק טרוריסטים ועצים
בינינו, להיות קומוניסט אפריקאי זה אחד המרגשים. יש להם מאבקים קשים שם.
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

לכו תזדיינו יא נאצים חזירים, צהל ארגון טרור עלאק יא בני זונות תגידו תודה אחרת הייתם בים אתם פשוט כפויי טובה עיוורים ויאללה תרדו כבר מהארץ.
In Hisham We Trust
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl:
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  575 לייקים

היה פעם רצח עם שכלל השלכה רבתית לים?
פתאום שאני חושב על זה זה מרגיש כמו דרך ממש גרועה להשמיד אוכלוסיה
בני12
קיבל.ה  428 לייקים

Craft כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:30 לכו תזדיינו יא נאצים חזירים, צהל ארגון טרור עלאק יא בני זונות תגידו תודה אחרת הייתם בים אתם פשוט כפויי טובה עיוורים ויאללה תרדו כבר מהארץ.
סקופילד אמר לא להתרגז
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

¯/_(ツ)_\¯
Asafasraf
קיבל.ה  280 לייקים

תמונה

תראו מה צה״ל והכיבוש מייצרים. הכל בגלל הציונות.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

pelegs כתב: 27 ספטמבר 2022, 11:38 שוב אסף תקוע באותו החלק בתקליט
D&3
קיבל.ה  575 לייקים

pelegs כתב: 01 אוקטובר 2022, 11:32 תמיד היו סביבי אוהדי הפועל, אבל כשהתחילה הפעילות סביב "עיר לכולנו" ב-2008 התחלתי ללכת למשחקים באופן פעיל, הרבה בזכות נמרוד בוכמן וחבר שהוא בן משפחה של מי שהיה אז מועמד מבטיח לראשות העיר. מאז האובססיה נשארה, ואפילו מחוץ לישראל אני עדיין עוקב בעדיקות ומגיע למשחקים כשאני יכול.
אוהד הצלחות
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  114 לייקים

pelegs כתב: 02 אוקטובר 2022, 18:38
תמשיך לענות בפתגמים.
אחרי זה תעתיקו לפה פושים שצה״ל מטיל עוצר בכפרים בחגים בשביל למנוע מקיצוניים מהצד השני לבצע פיגועים. אבל ידיעות כאלה זה תקליט שבור. אתה אוהב אדם לא? אנשים מדי יום מתכננים במוצהר (והרבה פעמים גם מצליחים) רצח חפים מפשע בחסות פלסטין שלך. מתי צה״ל בא לרצוח חפים מפשע?
אוהב אדם בתחת שלי. אוהב לזיין תשכל (מומחה). אתה בכלל לא חי פה, שחרר אותנו, אתה לא חלק מפה ובאותה מידה אתה יכול להפגין נגד פגיעה בזכויות האדם בסין.
סוף לכיבוש, סוף לכיבוש. תמשיך לבלבל תשכל. סוף לכיבוש במילים אחרות זה סוף למדינת ישראל גם (מה שאתה מייחל לו). ואם אתה חושב שאפשר לחיות פה בשלום (הייתי מאוד שמח שזה יקרה) אתה חתיכת טיפש. בהזדמנות הראשונה יש ״סוף הכיבוש״ לא חסר מי שימחק את המדינה.
אתה אפילו לא כפוי טובה, כי אתה בכלל לא חי פה. אתה סתם זיין שכל, טרול במסווה.
ביחד עם הIt’s sick החבר שלך (שאמר שהוא מפחד להביע את הדעות האלה שלא במחשב מתוך הבית וחי פה נגד רצוני), וגם אתה שלא חי פה (״חבר שלי ניסה להכניס דגל פלסטין לבלומפילד״, יאללה. תגיד את הדעות האלה בשער 5 או בכללי בבלומפילד, נראה אם אתה רצוי פה ומה יהיו התגובות). אתם מיעוט פה, זה מה שמשמח אותי. אנונימיים. והכי חשוב שזה ימשיך להאמר מאחורי מסך. העיקר ששלחת את עצמך מדבר בגרמניה מול אנשים שאין להם מושג ו/או קשר למדינת ישראל ובזה פתרת את עצמך. שמענו.
אנשים מהסוג שלך הם האנשים הכי מעייפים בעולם.
זו גם הסיבה שאנשים לא עונים לך. לאנשים יש חיים, אתה חי בגרמניה, תחיה את החיים שלך, שחרר את הפורום של אוהדי הפועל תל אביב, קבוצה שאין לך באמת קשר אליה אם הוא מסתכם בלהיות בפורום של אוהדי הפועל תל אביב כשעיקר העיסוק שלך הוא האשכול הזה ואפס קשר לספורט.
אני רואה גם שכתבת שאני מביך וצריך לשפר את הבנת הנקרא וכו. גופו של אדם אמרת לא? אתה מכבסה של מילים ולא יותר.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DHaunter
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

אבל המתנחבלים אינם חפים מפשע. הם פושעי מלחמה לפי אמנת ז'נבה הרביעית עליה ישראל חתומה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  121 לייקים

Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17
תמשיך לענות בפתגמים.
אחרי זה תעתיקו לפה פושים שצה״ל מטיל עוצר בכפרים בחגים בשביל למנוע מקיצוניים מהצד השני לבצע פיגועים. אבל ידיעות כאלה זה תקליט שבור. אתה אוהב אדם לא? אנשים מדי יום מתכננים במוצהר (והרבה פעמים גם מצליחים) רצח חפים מפשע בחסות פלסטין שלך. מתי צה״ל בא לרצוח חפים מפשע?
אוהב אדם בתחת שלי. אוהב לזיין תשכל (מומחה). אתה בכלל לא חי פה, שחרר אותנו, אתה לא חלק מפה ובאותה מידה אתה יכול להפגין נגד פגיעה בזכויות האדם בסין.
סוף לכיבוש, סוף לכיבוש. תמשיך לבלבל תשכל. סוף לכיבוש במילים אחרות זה סוף למדינת ישראל גם (מה שאתה מייחל לו). ואם אתה חושב שאפשר לחיות פה בשלום (הייתי מאוד שמח שזה יקרה) אתה חתיכת טיפש. בהזדמנות הראשונה יש ״סוף הכיבוש״ לא חסר מי שימחק את המדינה.
ביחד עם הIt’s sick החבר שלך (שאמר שהוא מפחד להביע את הדעות האלה שלא במחשב מתוך הבית וחי פה נגד רצוני), וגם אתה שלא חי פה (״חבר שלי ניסה להכניס דגל פלסטין לבלומפילד״, יאללה. תגיד את הדעות האלה בשער 5 או בכללי בבלומפילד, נראה אם אתה רצוי פה ומה יהיו התגובות). אתם מיעוט פה, זה מה שמשמח אותי. אנונימיים. והכי חשוב שזה ימשיך להאמר מאחורי מסך. העיקר ששלחת את עצמך מדבר בגרמניה מול אנשים שאין להם מושג ו/או קשר למדינת ישראל ובזה פתרת את עצמך. שמענו.
זו גם הסיבה שאנשים לא עונים לך. לאנשים יש חיים, אתה חי בגרמניה, תחיה את החיים שלך, שחרר את הפורום של אוהדי הפועל תל אביב, קבוצה שאין לך באמת קשר אליה אם הוא מסתכם בלהיות בפורום של אוהדי הפועל תל אביב כשעיקר העיסוק שלך הוא האשכול הזה ואפס קשר לספורט.
אני רואה גם שכתבת שאני מביך וצריך לשפר את הבנת הנקרא וכו. גופו של אדם אמרת לא? אתה מכבסה של מילים ולא יותר.
מלך.. כל מילה. :bow:
בני12
קיבל.ה  428 לייקים

Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17 תמשיך לענות בפתגמים.
אתה חושב אותו דבר גם על האצ"ל והלח"י ? מתי הבריטים באו לרצוח חפים מפשע ?
Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17 אוהב אדם בתחת שלי. אוהב לזיין תשכל (מומחה). אתה בכלל לא חי פה, שחרר אותנו, אתה לא חלק מפה ובאותה מידה אתה יכול להפגין נגד פגיעה בזכויות האדם בסין.
מילה במילה מה שאמרו על הסכם השלום עם מצרים.
אופסי
Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17 אתה אפילו לא כפוי טובה, כי אתה בכלל לא חי פה. אתה סתם זיין שכל, טרול במסווה.
ביחד עם הIt’s sick החבר שלך (שאמר שהוא מפחד להביע את הדעות האלה שלא במחשב מתוך הבית וחי פה נגד רצוני), וגם אתה שלא חי פה (״חבר שלי ניסה להכניס דגל פלסטין לבלומפילד״, יאללה. תגיד את הדעות האלה בשער 5 או בכללי בבלומפילד, נראה אם אתה רצוי פה ומה יהיו התגובות).
תנסה להניף דגל ישראל בשער 5 ונראה אם אתה רצוי פה ומה יהיו התגובות
Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17 אתם מיעוט פה, זה מה שמשמח אותי. אנונימיים. והכי חשוב שזה ימשיך להאמר מאחורי מסך. העיקר ששלחת את עצמך מדבר בגרמניה מול אנשים שאין להם מושג ו/או קשר למדינת ישראל ובזה פתרת את עצמך. שמענו.
יחסית למישהו שכתב שהדיון פה משעשע אותו אתה לא ממש נשמע משועשע
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  114 לייקים

אני לא בעד שום דגל של שום דבר שהוא לא הפועל בשער 5 או בבלומפילד, אבל כנראה שאתה לא מחובר (כמו פלגס, מעניין אם אתה פוקד את המגרשים או שער 5 בפרט שקבעת את זה) אם אתה חושב שדגל ישראל לא רצוי בשער 5, היה ניתן לראות שם מעולה את התגובות ממש לפני כמה חודשים כשהייתה התארגנות להגיע עם הדגלים האלה. הדגל הונף בלב שער 5, מתחת לבמה (בנוסף לשאר רחבי היציע). תיהיה בטוח שזה לא כמו שהיה מתקבל (לא מתקבל) דגל פלסטין, אלא התקבל בברכה.

התשובות שלך סופר ענייניות יחסית למישהו ששייך למחנה ה"נותנים אסמכתאות" לכל מילה שנאמרת פה. אמרתי שחוסר השיוויוניות בדאגה לכאבם של הפלסטינים המסכנים אל מול האדישות לפיגועים מול יהודים חפים מפשע שפלג וחבריו מראים פה סותר את היותו של פלג "אוהב כל אדם, ככה פשוט", ואתה עונה "אההה אההה אבל הסכם השלום עם מצרים". אה.

אגב, אתה מאוד דואג לאם אני משועשע או לא, אני שמח מזה. גם פלג דואג לזה. אתה יכול להיות רגוע. לאפסים עונים כמו לאפסים (איך פלגס אמר? זה עד כדי כך פשוט). זה שזה משעשע זה בטוח, זה גם מזוויע באותה מידה, כי זה בדיוק ההפך מאהבת האדם, אלא זה שנאת סוג מסוים של אדם, אם כבר. לגנות כל פגיעה שתיהיה בפלסטיני אבל להתעלם מניסיונות רצח מוצהרים כנגד יהודים באותה נשימה, זה... צביעות, גזענות, תקרא לזה איך שתקרא לזה. רק אל תקרא לזה "אהבת אדם". כולם פה נאורים כמו האפיפיור. תעשו לי טובה.

יותר נראה לי שאתה לא רגוע אגב, אם כל תגובה שלי למישהו אחר דווקא אתה זה שדואג לקפוץ ראשון. זה באמת משמח אותי (אבל נראה שאתה בעצם יודע ומנתח הכי טוב מה אני באמת מרגיש)
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:17
תמשיך לענות בפתגמים.
על כל הקלישאות שהבאת פה כבר עניתי איזה 20 פעם בפורום ("מגילות" כמו שאחרים מכנים את התשובות שלי, לא בדיוק פתגמים), אז אני אתייחס רק לחלקים המעניינים.
  • לאסףאסרף יש שטיק שהוא עושה מדי פעם בפורום, וזה הולך פחות או יותר ככה: הוא מביא ידיעה על אזרח פלסטיני ישראלי שביצע או תכנן לבצע פשע "לאומני", ואז הוא כותב משהו בסגנון "לוחם החופש הזה ניסה לבצע פעולת התנגדות הירואית נגד הכיבוש". כבר עניתי לו כמה וכמה פעמים שזה ממש לא מה שאני ואחרים כאן טוענים ושבכלל אין קשר ישיר לכיבוש אלא קשר סטטיסטי ברור לעוני והדוחק בו חיים האזרחים הפלסטינים בישראל. הבאתי מחקרים, כתבתי כהרגלי הררי הסברים - אבל זה לא משנה. הוא מדי פעם מגיח וחוזר על אותו השטיק, אולי בכוונה לשכנע קורא תמים בפורום שלא מכיר את ההתנהלות המביכה שלו. לאחרונה החלטתי שבמקום לענות לו שוב בפירוט, אני פשוט אצטט את עצמי מעיד על זה שהוא תקוע באותו החלק בתקליט, זה נראה לי הרבה יותר ממצה.
  • אין לי קשר להפועל ת"א, חוץ מזה שהייתי חבר עמותה בכדורסל מאז ליגה א', כשגרתי בישראל הייתי מנוי קבוע בבלומפילד, מעל מסך המחשב שלי תלויים בגאווה כרטיסי המנוי שלי (ברבים) לעונת 2009/10 (כולל כרטיס מרגש במיוחד לטדי ב-15.05.2010), ובאופן עקבי אני מעדכן את טבלאות המשחקים פה בפורום, התרומה היחידה שאני מרגיש שעוזרת במשהו (אני לא מתיימר להבין בטקטיקות כדורגל או כדורסל ולכן לא משתתף הרבה בדיונים הללו). מנגד, יש פורום שלם שמוקדש לדיונים ב"כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל". פוליטיקה יושבת בול על ההגדרה הזו. בנוסף יש את הפורום הזה שהוא לשטויות ושכונה. קשה לך עם זה? זה עושה לך לא נעימי שאני מביע את דעתי הפוליטית בפורום המיועד לכך? אתה חוטף טריגר בכל פעם מישהו מאז לבקר את הציונות? זבש"ך. אני די בטוח שקופת החולים שלך מממנת טיפולים פסיכותרפיים, אולי כדאי לך לשקול לשפוך את הרשגות שלך שם, זה בריא.
  • ההערה שלי על חוסר הבנת הנקרא שלך באה אחרי תשובה מפורטת לעניינים שהעלת, כלומר מדובר בתוספת - או אם תרצה, הערה מוסגרת. העובדה שאתה לא מסוגל להבחין בשוני בין הערה מוסגרת בסיום טיעונים ענייניים והתייחסות נטו לגופו של אדם רק מחזקת את הטענה הנ"ל שלי.
בברכת הלאה הציונות, חופש לפלסטין, הידד למהפכה הפרולטרית והכי חשוב - קדימה :hapoel:

תמונה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

Scofield כתב: 03 אוקטובר 2022, 13:20 אני לא בעד שום דגל של שום דבר שהוא לא הפועל בשער 5 או בבלומפילד, אבל כנראה שאתה לא מחובר (כמו פלגס, מעניין אם אתה פוקד את המגרשים או שער 5 בפרט שקבעת את זה) אם אתה חושב שדגל ישראל לא רצוי בשער 5, היה ניתן לראות שם מעולה את התגובות ממש לפני כמה חודשים כשהייתה התארגנות להגיע עם הדגלים האלה. הדגל הונף בלב שער 5, מתחת לבמה (בנוסף לשאר רחבי היציע). תיהיה בטוח שזה לא כמו שהיה מתקבל (לא מתקבל) דגל פלסטין, אלא התקבל בברכה.

התשובות שלך סופר ענייניות יחסית למישהו ששייך למחנה ה"נותנים אסמכתאות" לכל מילה שנאמרת פה. אמרתי שחוסר השיוויוניות בדאגה לכאבם של הפלסטינים המסכנים אל מול האדישות לפיגועים מול יהודים חפים מפשע שפלג וחבריו מראים פה סותר את היותו של פלג "אוהב כל אדם, ככה פשוט", ואתה עונה "אההה אההה אבל הסכם השלום עם מצרים". אה.

אגב, אתה מאוד דואג לאם אני משועשע או לא, אני שמח מזה. גם פלג דואג לזה. אתה יכול להיות רגוע. לאפסים עונים כמו לאפסים (איך פלגס אמר? זה עד כדי כך פשוט). זה שזה משעשע זה בטוח, זה גם מזוויע באותה מידה, כי זה בדיוק ההפך מאהבת האדם, אלא זה שנאת סוג מסוים של אדם, אם כבר. לגנות כל פגיעה שתיהיה בפלסטיני אבל להתעלם מניסיונות רצח מוצהרים כנגד יהודים באותה נשימה, זה... צביעות, גזענות, תקרא לזה איך שתקרא לזה. רק אל תקרא לזה "אהבת אדם". כולם פה נאורים כמו האפיפיור. תעשו לי טובה.

יותר נראה לי שאתה לא רגוע אגב, אם כל תגובה שלי למישהו אחר דווקא אתה זה שדואג לקפוץ ראשון. זה באמת משמח אותי (אבל נראה שאתה בעצם יודע ומנתח הכי טוב מה אני באמת מרגיש)
איש הקש שבנית כאן בהקשר של התגובה שלי ואחרים לפיגועים הוא בהחלט מרתק.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

דז'ה-וו
Asafasraf כתב: 29 ספטמבר 2022, 19:06 להקת המעודדות כאן
Tenacious D כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:39 מלך.. כל מילה. :bow:
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

צה"ל רוצח המוני חפים מפשע, כולל ילדים, אבל אותכם מעסיקה הזהות של מי שרוצה לדבר על הנקודה הזו.
זה לא משנה מי אני או מי פלגס. מה שמשנה הוא שכל אזרחי ישראל אחראים קולקטיבית לפשעי מלחמה.
למרות הפנטזיות המשיחיות, המצב הזה לא ססטיינבילי. ישראל לא תוכל להמשיך בפשעים הללו בלי לשלם מחיר הולך וגדל עם השנים, עד לקריסתה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  280 לייקים

תמונה

חיילת בארגון הטרור נרצחה על ידי לוחם חופש, שעשה את המעשה בגלל שנים של הזנחה, דיכוי וכיבוש.
זה פניה של יודונאצית*
תגובת דובר החמאס לרצח דומה. לתגובה של חלק מהאנשים בדיון כאן.
אנשים כאן פשוט מיואשים מלהתדיין איתכם, וכל מי שהיה מתחילת השרשור פרש/ מגיב אחת ל...

* החלטתי לשחק במשחק של מטלי ושאר החברים כאן, וכמובן שאני לא חושב שהיא כזו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  907 לייקים

אכן, קלגסית שצרה על מחנה פליטים חוסלה ע"י לוחמי חופש.
מחסום על מחנה פליטים הוא פשע. מי שחושב שיש לו זכות להתעלל בחלשים בלי שהם ינסו להשתחרר הוא טיפש גמור.
כל פלסטיני חמוש הוא מטרה לגיטימית בעיניכם, אבל חיילים חמושים הם ילדים חמודים שאסור לחשוב עליהם משהו רע.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaRon.T
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  594 לייקים

הוא מהנדס!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

זה מצער מאד שאנשים צעירים מתים בגלל שפוליטיקאים ואנשי עסקים ממש חמים על טיהור אתני של עם אחר. בלי ציניות.
הפתרון לזה הוא לא להקצין את היחס לפלסטינים אלא להבין שהכיבוש ומשטר האפרטהייד הם רעות חולות שחייבות לעבור מן העולם.
מי שקורא לכל פתרון אחר בעצם תומך (אם לא במודע) בעוד ועוד מוות מיותר של אנשים צעירים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  668 לייקים

וכמה שזה מצער להגיד - בכל סיטואציה דומה בהיסטוריה האנושית רוב האנשים פה היו מסכימים ששמירה על מחסום צמוד למחנה פליטים הוא מעשה בלתי-מוסרי (אותם פליטים הפכו לכאלה בעקבות פרוייקט הטיהור האתני שהתנועה הציונית ביצעה בפלסטינים, כן? קונטקסט זה חשוב). זה חלילה לא הופך בעיני מוות של חייל למשהו משמח, אבל הניסיון להציג את הבחורה הנ"ל כל חלל צה"ל אחר שמת בנסיבות דומות כקורבן זה וואחד עיוות של המציאות. כאמור, מי שלא רוצה ילדים חללים צריך להילחם על סיום הכיבוש ומשטר האפרטהייד.
שליחת תגובה