אל ים. אשכול מקצועי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

איך לעזאזל הוא נהיה חיסרון כזה עצום.
פעם הוא היה סתם עוד חיסרון עם הבלחות של משחקים סבירים פלוס, כמו מול חיפה.
ברוב הזמן לא ראוי לצפיה.

חייב חייב להתעורר על עצמו וניעור רציני, כי הוא מצליח איכשהו להיות קשר האמצע הכי חלש שלנו, בקבוצה שיש לה 1 וחצי ראויים

לא הגיוני שהוא אויר בהגנה ועוד יותר לא הגיוני שיש לו 0 תרומה התקפית. כלום. נאדה.
יהיה טוב הפועל!
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

הוא היה טוב מתישהו?
הפוסט קיבל לייק אחדHapoelTA
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

7even כתב: 23 ינואר 2024, 00:15 חייב חייב להתעורר על עצמו וניעור רציני, כי הוא מצליח איכשהו להיות קשר האמצע הכי חלש שלנו, בקבוצה שיש לה 1 וחצי ראויים

לא הגיוני שהוא אויר בהגנה ועוד יותר לא הגיוני שיש לו 0 תרומה התקפית. כלום. נאדה.

יכול להיות שזה לא עניין של ניעור ואנחנו דוחקים בו להיות משהו שהוא לא. לפחות לא בזמן הקרוב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

אדום כתב: 23 ינואר 2024, 01:00 הוא היה טוב מתישהו?
נגד חיפה שנכנס מחליף היה בסדר והיה לו איזה משחק בגארבג' טיים של העונה שעברה נגד רעננה כבלם שהיה בסדר.
חוץ מזה הוא נע בין סתם חלש לגרוע.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

יש לו בעיקר בעיה בראש. לדעתי מאז שלמקין הלך הוא מרגיש שהוא אמור להיות גם בחו״ל ולא מצליח להיות מפוקס על המשחק במקום להיות כל הזמן בתוך הראש במחשבה על עצמו. אני בעד ניעור.

המשחק נגד חיפה היה טוב כי הוא עמוק בפנים היה מת שחיפה תקנה אותו אז הוא נתן את המקסימום.
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

נראה עם פחות מוטיבציה, מדוכדך
אולי זה קשור למאמן או לזה שהנחיתו מעליו את גנאים
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כן יש לו בעיה בראש.
לא ברגליים וביכולת.
שחקן ליגה לאומית.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

dino כתב: 23 ינואר 2024, 09:30 נראה עם פחות מוטיבציה, מדוכדך
״הנחיתו מעליו״ :rofl: :rofl: :rofl:
אני מת. פאקינג אל ים, שחקן שלא שווה סגל ליגת על ומאכילים אותנו שהוא ״פרוספקט״ והנחיתו מעליו את גנאים.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:31
dino כתב: 23 ינואר 2024, 09:30 נראה עם פחות מוטיבציה, מדוכדך
״הנחיתו מעליו״ :rofl: :rofl: :rofl:
אני מת. פאקינג אל ים, שחקן שלא שווה סגל ליגת על ומאכילים אותנו שהוא ״פרוספקט״ והנחיתו מעליו את גנאים.
מבחינת הזוית האישית שלו, זאת יכולה להיות סיבה לדכדוך
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:30 כן יש לו בעיה בראש.
לא ברגליים וביכולת.
שחקן ליגה לאומית.
לזרוק ללאומית
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

זה כמו מישהו שעובד במפעל של ייצור נעליים, יקבל ג׳וב במייקרוסופט ואז יתבאס שיביאו מישהו מעליו. הוא שכח רק שהוא שווה הרבה פחות מזה.
בקיצור, סורי חבר, לא קונה את הנרטיב של הדכדוך. הוא שחקן בינוני. מספיק עם הבלוף.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:33 זה כמו מישהו שעובד במפעל של ייצור נעליים, יקבל ג׳וב במייקרוסופט ואז יתבאס שיביאו מישהו מעליו. הוא שכח רק שהוא שווה הרבה פחות מזה.
בקיצור, סורי חבר, לא קונה את הנרטיב של הדכדוך. הוא שחקן בינוני. מספיק עם הבלוף.
שכח שהוא שווה פחות זה לא הזוית שלו
זה מה שאומרים עליו. הבנאדם מאמין בעצמו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אני מאמין באלוהים. זה לא עזר ב7 לאוקטובר. נקסט. אל ים לא שחקן ליגת על. כשיהיה נדבר.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:37 אני מאמין באלוהים. זה לא עזר ב7 לאוקטובר. נקסט. אל ים לא שחקן ליגת על. כשיהיה נדבר.
כאילו אני מסכים לגבי אל ים אבל אני לא מצליח להבין את הקשר של אלוהים ו7 באוקטובר לזה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הנה הקשר - אמונה לא הופכת דבר למציאות.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

ברוך הבא גנאים, תישאר בריא
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

כנראה שיותר קל לשחק מול שחקנים בני 18 באליפות העולם לנוער...
שמגיעים לשחק מול בוגרים זה כבר סיפור אחר
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

הוא לא לרמה נקודה
חייב להיות מושאל עונה הבאה
היה חייב להעלות מדרגה העונה, לא קרה
נראה שלקח דווקא את הדברים הפחות טובים מאייבנדר, אבל מה שהכי מרתיח אותי לגביו זה החוסר רצון/מלחמה/כושר גופני שלו, ככה זה מרגיש לי, או שהוא פשוט איטי כמו צב
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

צריך לפתח הרבה שכל שכרגע אין, אבל בהיעדר רודריגז וגנאים הוא הקשר הכי טוב אצלנו.
יגיע רחוק לדעתי, לאומית עאלק, יא משוגעים. צטטו אותי עוד 3 שנים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 23 ינואר 2024, 18:36 צריך לפתח הרבה שכל שכרגע אין, אבל בהיעדר רודריגז וגנאים הוא הקשר הכי טוב אצלנו.
בכיף רשמתי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

ונרקומן כתב: 23 ינואר 2024, 18:36 צריך לפתח הרבה שכל שכרגע אין, אבל בהיעדר רודריגז וגנאים הוא הקשר הכי טוב אצלנו.
על בסיס מה הוא הקשר הכי טוב אצלינו אחרי ה-2 שציינת? לא באמת, בלי גרם של ציניות. מה ראית ממנו עד כה.
הוא שיחק עד כה עשרות משחקים בהפועל ואולי 3 מהם היו ממש טובים, עוד איזה 5 טובים והשאר חושך.
אייבינדר מוסר בערך פי 10 יותר טוב ממנו ולרן בנימין יש לפעמים גם הבלחות התקפיות.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

לא שחקן, אולי יתחיל לגלות את יכולותיו (ולדעתי יש לו מתחבאים איפשהו) רק במידה ורדריגז וגנהיים ישחקו לצידו.
כרגע הוא חולייה חלשה עד לכדי ייאוש.
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

7even כתב: 23 ינואר 2024, 19:52
על בסיס מה הוא הקשר הכי טוב אצלינו אחרי ה-2 שציינת? לא באמת, בלי גרם של ציניות. מה ראית ממנו עד כה.
הוא שיחק עד כה עשרות משחקים בהפועל ואולי 3 מהם היו ממש טובים, עוד איזה 5 טובים והשאר חושך.
זריזות, מהירות סבירה, דריבל מצוין על המקום. מניע כדור טוב אך לרוב עם קבלת החלטות לא נכונה - שוב עניין של פיתוח שכל.
ראיתי ואני רואה ממנו הרבה מהלכים טובים לצד הרבה דברים של לתלוש את השיערות.
לפחות הוא קשר שלא עוברים אותו כמו מים, בניגוד לאייבינדר לדוגמה שהוא האופציה הבאה בתור. בנימין לא מתופקד כקשר אחורי כמעט אף פעם אז אני לא מכליל אותו, אבל הוא גם טוב ממנו בתפקיד הזה לדעתי.
מסוג השחקנים שישחקו בהפועל חרא ואז יתקדמו למקום אחר ופתאום יהיו כוכבים. צטטו
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

כל מי שראה ממנו משהו:
מה המשהו הזה?
פסים? סגירות חכמות? הצטרפות להתקפה? משחק אחראי עם מעט טעויות? שליטה בכדור? אתלטיות מרשימה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 23 ינואר 2024, 22:27
זריזות, מהירות סבירה
עצרתי אחרי שני אלה, אין לך מושג ירוק ואני עדין.
אחד השחקנים האיטיים בליגה וכנראה הכי איטי בתפקידו.
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

זריזות, מהירות סבירה, דריבל מצוין על המקום. מניע כדור טוב אך לרוב עם קבלת החלטות לא נכונה - שוב עניין של פיתוח שכל.
לפחות הוא קשר שלא עוברים אותו כמו מים, בניגוד לאייבינדר לדוגמה שהוא האופציה הבאה בתור. בנימין לא מתופקד כקשר אחורי כמעט אף פעם אז אני לא מכליל אותו, אבל הוא גם טוב ממנו בתפקיד הזה לדעתי.
זריז?
מהירות סבירה?
דריבל מצויין?
מניע טוב כדור?

אני חושב שאתה לא מדבר על אל ים, בקטע אמיתי, אין מצב שראית את זה ממנו, אני חושב שהוא קיבל המון קרדיט העונה + עונה שעברה והוא לא מספק את הסחורה כלל, לדעתי הוא החוליה החלשה בקישור שלנו יחד עם אייבנדר, ששניהם פותחים יחד זה חור ההגנתי אולי הכי חלש בליגה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לגבי שאר הדברים, ענו לך.
לגבי ה-'לפחות לא עוברים אותו כמו מים', מזמין אותך לסור לחצי הראשון מול בית"ר שלשום
יהיה טוב הפועל!
modag
קיבל.ה  326 לייקים

קישור עם אייבינדר הורג אותו, הייתי שמח לראות אותו לצד גנאים וחוסה
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אני מפספס או שגנאים וחוסה הם בדיוק על העמדה שלו? קשרים הגנתיים.
למרות שאשמח לראות את המסירות של חוסה גם בקישור ההתקפי.
יהיה טוב הפועל!
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

רדפוקס כתב: 24 ינואר 2024, 00:12

זריזות, מהירות סבירה
אחד השחקנים האיטיים בליגה. שמע אתה שיכור. יש ככ ה רבה דברים שהוא צריך לשפר אבל אתה שיכור אם אתה חושב שאייבינדר ואפילו רודריגז מהירים ממנו. בליגה שמשחקים בה אייבינדר, קריאף, עידן ורד, ריקן, ואני יכול עוד להמשיך.
חוסר פרופורציה לא יאמן, ולי אין מושג ירוק.
יש נטייה לאוהדי כדורגל To burn it all ברגע שמפסידים, הכל שחור, כולם זבל, כולם לפטר, כולם גרועים בהכל. מאחל לכם שתראו את החיים אובייקטיבית ולא לפי קפריזות רגעיות.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אח שלנו, זה לא רגעי. תתעורר. הפועל במאבקי הישארות ליגה.
modag
קיבל.ה  326 לייקים

7even כתב: 24 ינואר 2024, 06:46 אני מפספס או שגנאים וחוסה הם בדיוק על העמדה שלו? קשרים הגנתיים.
למרות שאשמח לראות את המסירות של חוסה גם בקישור ההתקפי.
חוסה וגנאים לא בדיוק על אותה עמדה. מה שחוסה עשה עד עכשיו זה רק לכבות שריפות ולכפות על הבורות ששחקני הקישור שליידו השאירו. עכשיו כשיש גנאים שיכפה עליו מאחור זה יאפשר לו לעלות יותר קדימה. אל ים לא בנוי לתפקד ב 6 הוא רך מדי, אבל אולי נראה ממנו יותר תעוזה ומשחק עומק קדימה כשהוא יודע שיש מי שעובד מאחור ולא אייבינדר. כמובן שזאת השערה אישית שלי, הלוואי שעם שחקני קישור נורמליים ליידו נראה אל ים אחר
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

לדעתי אל ים נמצא במגמת עצירה או ירידה בהתפתחות שלו.
כנראה היו ציפיות מוגזמות, וסוכנים שפימפמו לכל מי שאפשר וניפחו קצת את הערך שלו. גם לפני שנתיים כשרק "פרח" בנבחרת הנוער לא היו קבוצות גדולות שהיו מוכנות לשים עליו מיליונים, כמו שעכשיו על השחקן מירושלים.
לדעתי לאל ים חסר מאמן מנטור רציני שינתח איתו כל משחק וכל מסירה שלו, וינסה לשפר אותו.
לשיבוצו בקבוצה יש משמעות תקציבית, כי כך הפועל נבנתה סביב כ 5 שחקני שעלו מהנוער ומרוויחים גרושים. ההחתמות האחרונות אולי מעידות על התפקחות מהאשלייה הזאת, והבנה שקבבוצה בונים בתמהיל נכון של ניסיון, ויכולת ולא רק גיל.
אם להפועל היתה קבוצת בת,(היכן הפועל צפון תא?) או הסכם עם קבוצה בלאומית על פיתוח שחקני נוער (כמו שהיה למכבי עם ביתר, ולחיפה עם עפולה) זה היה המקום הטבעי לאל ים, בנימין , וסניור לפתח את כשרונם ולראות אם הם באמת מתאימים לליגת העל.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

אדום ותיק כתב: 24 ינואר 2024, 10:57 לדעתי אל ים נמצא במגמת עצירה או ירידה בהתפתחות שלו.
כנראה היו ציפיות מוגזמות, וסוכנים שפימפמו לכל מי שאפשר וניפחו קצת את הערך שלו. גם לפני שנתיים כשרק "פרח" בנבחרת הנוער לא היו קבוצות גדולות שהיו מוכנות לשים עליו מיליונים, כמו שעכשיו על השחקן מירושלים.
לדעתי לאל ים חסר מאמן מנטור רציני שינתח איתו כל משחק וכל מסירה שלו, וינסה לשפר אותו.
לשיבוצו בקבוצה יש משמעות תקציבית, כי כך הפועל נבנתה סביב כ 5 שחקני שעלו מהנוער ומרוויחים גרושים. ההחתמות האחרונות אולי מעידות על התפקחות מהאשלייה הזאת, והבנה שקבבוצה בונים בתמהיל נכון של ניסיון, ויכולת ולא רק גיל.
אם להפועל היתה קבוצת בת,(היכן הפועל צפון תא?) או הסכם עם קבוצה בלאומית על פיתוח שחקני נוער (כמו שהיה למכבי עם ביתר, ולחיפה עם עפולה) זה היה המקום הטבעי לאל ים, בנימין , וסניור לפתח את כשרונם ולראות אם הם באמת מתאימים לליגת העל.
חיפה הייתה מוכנה עונה שעברה בינואר לשים עליו 1.5 מיליון יורו והאמריקאים מנעו את זה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 24 ינואר 2024, 11:03
אדום ותיק כתב: 24 ינואר 2024, 10:57 לדעתי אל ים נמצא במגמת עצירה או ירידה בהתפתחות שלו.
חיפה הייתה מוכנה עונה שעברה בינואר לשים עליו 1.5 מיליון יורו והאמריקאים מנעו את זה
נפלו קורבן לפימפומים של סוכנים וכו.
לא חושב שהיום תהייה קבוצה שתהייה מוכנה לשים עליו 1.5 מיליון יורו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

אדום ותיק כתב: 24 ינואר 2024, 11:19
ההוא שאמרו לו כתב: 24 ינואר 2024, 11:03
נפלו קורבן לפימפומים של סוכנים וכו.
לא חושב שהיום תהייה קבוצה שתהייה מוכנה לשים עליו 1.5 מיליון יורו.
היום זה היום, תיקנתי אותך לגבי זה שגם בשיא ההייפ לא היו מוכנים לשים עליו כסף
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

האדס כתב: 24 ינואר 2024, 08:30 אח שלנו, זה לא רגעי. תתעורר. הפועל במאבקי הישארות ליגה.
זה הכי רגעי שיש.
3 ניצחונות ותהיה פה אוננות ענקית על חצי קבוצה ו"כמה חבל שפספסנו את הנקודות האלה אחרת היינו באירופה". שזה גם לא נכון מן הסתם.
סתכל קצת אחורה באשכולות אחרים ותבין על מה אני מדבר.

והפועל ממש לא במאבקי הישארות ליגה, ואתה גם מבין את זה בעצמך. אתה כנראה מאוכזב ומבואס מהקבוצה המסריחה הזו כמו רוב האוהדים פה וברשתות ובצדק. אני פשוט חושב שגם אחרי הפסדים צריך להיות אובייקטיביים ולהבין שיש אפ אנד דאונס, והדברים לא עד כדי כך שחורים כמו שאתה רואה אותם היום, כמו שהם לא היו כל כך ורודים לפני חודשיים שניצחנו כמה משחקים ברצף.
צטט אותי באפריל אחרי שנהיה בפלייאוף עליון? :evil-grin:
הפוסט קיבל לייק אחדGili
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

ונרקומן כתב: 24 ינואר 2024, 11:30
האדס כתב: 24 ינואר 2024, 08:30 אח שלנו, זה לא רגעי. תתעורר. הפועל במאבקי הישארות ליגה.
זה הכי רגעי שיש.
3 ניצחונות ותהיה פה אוננות ענקית על חצי קבוצה ו"כמה חבל שפספסנו את הנקודות האלה אחרת היינו באירופה". שזה גם לא נכון מן הסתם.
סתכל קצת אחורה באשכולות אחרים ותבין על מה אני מדבר.

והפועל ממש לא במאבקי הישארות ליגה, ואתה גם מבין את זה בעצמך. אתה כנראה מאוכזב ומבואס מהקבוצה המסריחה הזו כמו רוב האוהדים פה וברשתות ובצדק. אני פשוט חושב שגם אחרי הפסדים צריך להיות אובייקטיביים ולהבין שיש אפ אנד דאונס, והדברים לא עד כדי כך שחורים כמו שאתה רואה אותם היום, כמו שהם לא היו כל כך ורודים לפני חודשיים שניצחנו כמה משחקים ברצף.
צטט אותי באפריל אחרי שנהיה בפלייאוף עליון? :evil-grin:
איזה 3 נצחונות על מה אתה מדבר?? את מי תנצח?
וגם כשהיו פה 3 נצחונות לא היה פה שום אוננות כולם אמרו שאנחנו נראים רע, תסתכל אתה קצת אחורה

פלייאוף עליון? אני לא מצליח להבין אם אתה ציני או לא

ורק בשביל להוסיף לתוכן של האשכול הזה, אל ים לא נתן משחק טוב אחד העונה, הוא בעיקר היה עסוק בלצעוק על נועם בונה עם הידיים
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כאמור, נרקומן.
וברצינות, אנחנו כל כך רחוקים מלהסכים, אז מספיק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 24 ינואר 2024, 08:07
רדפוקס כתב: 24 ינואר 2024, 00:12

זריזות, מהירות סבירה
אחד השחקנים האיטיים בליגה. שמע אתה שיכור. יש ככ ה רבה דברים שהוא צריך לשפר אבל אתה שיכור אם אתה חושב שאייבינדר ואפילו רודריגז מהירים ממנו. בליגה שמשחקים בה אייבינדר, קריאף, עידן ורד, ריקן, ואני יכול עוד להמשיך.
חוסר פרופורציה לא יאמן, ולי אין מושג ירוק.
יש נטייה לאוהדי כדורגל To burn it all ברגע שמפסידים, הכל שחור, כולם זבל, כולם לפטר, כולם גרועים בהכל. מאחל לכם שתראו את החיים אובייקטיבית ולא לפי קפריזות רגעיות.
אתה מוזמן לחפש תגובות שלי עליו פה מתחילת העונה, אין שום קשר לתוצאות.
הוא שחקן איטי ברמות איינבינדר יותר נייד ממנו וזה דיי עצוב.
אם אני שיכור אתה נרקומן (אתה גם מעיד על זה בעצמך) ורצוי שתפסיק לרשום שטויות שסותרות עובדות בפורום אחרי מנת יתר של פנטניל.
שליחת תגובה