הסנטר כריס הורטון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
redead
קיבל.ה  410 לייקים

מבאס לראות שחקנים שאתה אוהב משחקים נגדך בליגה.
אם הוא צריך לעזוב שימצא איזה קבוצה נחמדה בסין או בדובאי
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

דווקא יהיה נחמד לראות אותנו מולנו ביורוקאפ, לתת לו איזה קבלת פנים יפה (לא בציניות) שתראה לו שאנחנו מבואסים שנפרדנו ככה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

באהבה גדולה אם באמת יחתום ביורוקאפ
אם יחתום בחולון זה יבאס מאוד וגם קצת מפחיד.. הוא יבוא ברעל וזה לא שהוא לא שחקן טוב..
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 13 נובמבר 2022, 18:04
בני12 כתב: 13 נובמבר 2022, 17:59 אז בסוף ארבעת המופלאים צדק
העיקר שכולם ירדו עליי. אבל היה שווה, רק בשביל שאונוואקו יגיע. עכשיו תיקנו את החולשה היחידה שהייתה לנו בקבוצה (מבחינת משחק ההתקפה בעמדת הסנטר).
אני מאושר, וקיבלתי את מתנת היום הולדת שכל כך רציתי.
בחייך אל תהיה ליצן.
15.7 נקודות למשחק ב74% מהשדה, 2.7 חסימות בממוצע ומדד 22.7 כל זה שאתה במאזן 4-0 בליגה ו3-1 באירופה כשבדרך עשינו גמר גביע ווינר.
אתה יכול לספר לעצמך סיפורים עד מחר כמה אתה צודק, זה לא יהפוך אותך לכזה. הורטון שחקן נפלא עם אישיות נהדרת(מידיעה)
על הנייר אונוואקו הוא חיזוק וכנראה יותר מתאים לדני מבחינת סייז, אבל זה לא הופך את הורטון לחוליה חלשה ואותך לצודק.
יכולת לבחור להתעלם ממי שבא עליך ולהודות אפילו בינך לבין עצמך שהגזמת(ואחו שילינג הגזמת) במקום להמשיך. אבל כנראה שהיצר חזק מהכל.
נערך לאחרונה על ידי יהלום ב 14 נובמבר 2022, 17:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךChegiאדום אשכוח עליון
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אגב אונוואקו כנראה יהיה פה רק לשנה אחת, למה לא להשאיל את הורטון ולהחזיר שנה הבאה?
ואגב, איך זה עובד בדיוק בכדורסל, אנחנו נקבל עליו כסף מהקבוצה שתחתים אותו? הוא הרי תחת חוזה ומוכרים אותו אז למה שלא נרוויח עליו הרבה, כמו שמוכרים שחקן בכדורגל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

קודם כל , הורטון חתום לשנה , אז להשאיל אותו עד סוף השנה לא ייתן לנו הרבה...
דבר שני , אם נמצא קבוצה שתיקח את כל השכר שלו נגיד תודה.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מה הסיכוי שמכבי ייקחו אותו במקום זר אחד שלהם?
נכון שיש להם שלשיה מצויינת מתחת לסל, אבל בכל זאת...לראות אותו בצהוב יעורר בי בחילה.
וגם, חלום רטוב שלי לראות או לפחות לנסות הרכב שלנו שהורטון 4 הגנתי וריבאונד סטייל רודמן, ואונואקו 5, רק בשביל לראות איך הדבר הזה נראה גם אם זה הזוי ולא יתפקד...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הפועל כתב: 14 נובמבר 2022, 11:12
נועם שחם כתב: 14 נובמבר 2022, 11:11 לי זה מפריע כי אני בעד להיות לויאלי לשחקנים, בעיקר כאלו שמוכיחים את עצמם.

הנסיון גם מלמד שלפעמים החלפה כזו גם יכול לפגוע במרקם הקבוצתי שנבנה מתחילת השנה - ואין ספק שיש לנו השנה קבוצה חזקה מאד שנראית מצויין גם בלי אנוואקו. מבין את המהלך אבל לא מת על זה.
כנ"ל. מאד מקווה שההימור ישתלם פה ולא יתפוצץ בפרצוף (ד"ש לדיזון תומפסון)
אין לזה קשר לצד המקצועי...

זאת התנהגות שהיא הרבה פחות "הפועל" מהחמישה זרים.
האמת שזה רדיפה אחרי תואר והזדמנויות על חשבון האנושיות והכרת התודה וזה , לפחות לי, מאוד מפריע.

וזה בעצם אומר שאם בראון יקבל אזרחות לאף אחד אצלנו לא תהיה בעיה שיהיו 5 "זרים" על המגרש ועוד 1 על הספסל.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מזכיר מעט את ההחתמה של לטאביוס וויליאמס, יומיים אחרי שהנחתנו סנטר חדש כולל וולקאם והכל
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מסכים עם התגובות פה.
מה גם שמהלך כזה אין לו סוף.
מחר ישתחרר באירופה איזה סנטר יותר טוב, נזרוק גם את אונואקו כדי להביא ?
וככה לכל עמדה.
אני לא אוהב שמנסים לתקן משהו שהוא לא שבור
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

פישונט כתב: 15 נובמבר 2022, 07:50 מזכיר מעט את ההחתמה של לטאביוס וויליאמס, יומיים אחרי שהנחתנו סנטר חדש כולל וולקאם והכל
השוני פה הוא שהורטון שחקן בקבוצה לכל דבר ועניין עם תצוגות טובות מאוד כולל מספרים.
דיוויד לאורי עם כל הכבוד, לא ראה שנייה פרקט בקבוצה. סיפור לאורי וויליאמס זהה לסיפור בריון אלן בנקס וזה מרגיש יותר טוב מאשר העניין עם הורטון.
לטווח הארוך ההחתמה של אונוואקו אמורה להיות הדבר הנכון עם כל הכאב על הורטון.
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

צריך להתקדם, נכון לא נעים, אבל אין מה לעשות, זה הספורט. השדרוג שעשינו אמור להיות משמעותי עבורנו בעיקר ברגעי ההכרעה ובמשחקים על תארים.

כולם ראו שלהורטון קשה להתמודד עם סנטרים פיזים ממנו ולדעת כולם זו הייתה הנקודה הבעייתית אצלנו(בשני המשחקים שהפסדנו).

דרך אגב זה גם עובד הפוך עם שחקנים שחשבנו שנקשרו אלינו והם מתאמים לקבוצה ומבקשים שחרור במהלך/בסוף העונה.

אני מאמין שאם הורטון היה מקבל הצעה טובה מקבוצת יורוליג במהלך העונה הוא היה מבקש שחרור מהפועל.

מאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך, מקווה ומאמין שעשינו את מה שטוב להפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

El dudernio כתב: 15 נובמבר 2022, 06:33
נועם שחם כתב: 14 נובמבר 2022, 11:11 לי זה מפריע כי אני בעד להיות לויאלי לשחקנים, בעיקר כאלו שמוכיחים את עצמם.

הנסיון גם מלמד שלפעמים החלפה כזו גם יכול לפגוע במרקם הקבוצתי שנבנה מתחילת השנה - ואין ספק שיש לנו השנה קבוצה חזקה מאד שנראית מצויין גם בלי אנוואקו. מבין את המהלך אבל לא מת על זה.

האמת שזה רדיפה אחרי תואר והזדמנויות על חשבון האנושיות והכרת התודה וזה , לפחות לי, מאוד מפריע.

וזה בעצם אומר שאם בראון יקבל אזרחות לאף אחד אצלנו לא תהיה בעיה שיהיו 5 "זרים" על המגרש ועוד 1 על הספסל.
בעיניי (אישית) זה דווקא הרבה פחות שחור ולבן מנושא הזרים. זה תחום אפור. כמו שאמרו פה, אם הורטון היה מקבל הצעת מהיורוליג הוא כנראה לא היה מהסס ומבקש להשתחרר. זה ספורט מקצועני בסופו של דבר. אני כן חושב שזה משדר מסר בעייתי לשחקנים, ועשוי לשבור משהו שעובד. יש פה סיכון כאמור, ויש פה בעיה בפגיעה פוטנציאלית במרקם הקבוצתי ובמחויבות. אם זה היה תלוי בי הייתי אומר לא לעשות, אבל אני בהחלט מבין את השיקולים בעד.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

El dudernio כתב: 15 נובמבר 2022, 06:33 זאת התנהגות שהיא הרבה פחות "הפועל" מהחמישה זרים.
מה שאתה בעצם אומר פה , שלהיות "הפועל" זה להיות לוזרים?
לשחרר שחקן מקצוען בעקבות החתמה של שחקן זה לאו דווקא על חשבון האנושיות והכרת התודה , תלוי איך עושים את זה ואני מקוה ומאמין שבהפועל יעזרו להורטון ויגמרו איתו את הסיפור בצורה הכי יפה שאפשר (בהנחה שהוא באמת ישוחרר).

לגבי המסר לשחקנים , זה המסר שבהנהלה ובצוות המקצועי עובדים כל הזמן כדי לשפר את הקבוצה , מצופה מהשחקנים גם לעבוד כדי לשפר את הקבוצה.

המרקם החברתי יכול להיפגע , אכן פה כל הסיכון במהלך הזה , בהשוואה לאפסייד של המהלך הזה? נשמע לי סיכון סביר. (וזה שפעם אחת זה פחות עבד עם דיז'ון תומפסון לא אומר שזה תמיד לא יעבוד)
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 08:40
El dudernio כתב: 15 נובמבר 2022, 06:33

בעיניי (אישית) זה דווקא הרבה פחות שחור ולבן מנושא הזרים. זה תחום אפור. כמו שאמרו פה, אם הורטון היה מקבל הצעת מהיורוליג הוא כנראה לא היה מהסס ומבקש להשתחרר. זה ספורט מקצועני בסופו של דבר. אני כן חושב שזה משדר מסר בעייתי לשחקנים, ועשוי לשבור משהו שעובד. יש פה סיכון כאמור, ויש פה בעיה בפגיעה פוטנציאלית במרקם הקבוצתי ובמחויבות. אם זה היה תלוי בי הייתי אומר לא לעשות, אבל אני בהחלט מבין את השיקולים בעד.
מבין את השיקולים בעד.
אבל אם הורטון היה מבקש להשתחרר היה לגיטימי לדרוש פיצוי מהקבוצה שרוצה אותו, כי זה הספורט. להגיד למישהו שמספק את הסחורה מבחינה מקצועית לך כי אתה יכול זה בעייתי מבחינתי... זאת רדיפה אחרי הניצחון בכל מחיר וזה דבר שפחות התחברתי אליו בטח כשמדובר בפגיעה פוטנציאלית באדם אחר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מילפורד כתב: 15 נובמבר 2022, 10:57
El dudernio כתב: 15 נובמבר 2022, 06:33 זאת התנהגות שהיא הרבה פחות "הפועל" מהחמישה זרים.
לשחרר שחקן מקצוען בעקבות החתמה של שחקן זה לאו דווקא על חשבון האנושיות והכרת התודה , תלוי איך עושים את זה ואני מקוה ומאמין שבהפועל יעזרו להורטון ויגמרו איתו את הסיפור בצורה הכי יפה שאפשר (בהנחה שהוא באמת ישוחרר).

לגבי המסר לשחקנים , זה המסר שבהנהלה ובצוות המקצועי עובדים כל הזמן כדי לשפר את הקבוצה , מצופה מהשחקנים גם לעבוד כדי לשפר את הקבוצה.

המרקם החברתי יכול להיפגע , אכן פה כל הסיכון במהלך הזה , בהשוואה לאפסייד של המהלך הזה? נשמע לי סיכון סביר. (וזה שפעם אחת זה פחות עבד עם דיז'ון תומפסון לא אומר שזה תמיד לא יעבוד)
לא מה הקשר ללוזר?

להגיד לשחקן שאתה חתום איתו על חוזה לך כי אתה יכול זה להשתמש בכוח של מועדון כלפי שחקן וזה דבר שאני פחות מתחבר אליו. כשהסיבה לזה היא לא כישלון מקצועי של אותו שחקן אלא רדיפה אחרי תואר זה בכלל מחליא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד כתב: 15 נובמבר 2022, 10:57

תיאורטית זה נכון, מעשית אני תמיד מתקשה לסלוח לחברה בה אני עובד על החברים שלי שפוטרו. זה פוגע באווירה ובתפוקה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

קראתי באיזה מקום שבקבוצה יש רצון "להשאיר את הסגל בשלמותו". יכול להיות שהוא יישאר והסגל שלנו יהפוך למפלצתי בכל קנה מידה?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אגב, אולי הקבוצה "שמה את כל הביצים בסל אחד" עם רצון לזכות ביורוקאפ?
מישהו ידע מה ההיבטים הכספיים של זה? מה המשמעות הכספית של השתתפות ביורוליג?
אין אלוהים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כל שיחרור של שחקן באמצע עונה כשיש לך איתו חוזה זה שימוש בכוח של המועדון על השחקן (אגב , עד כדי מה שכתוב בחוזה , הרי אי אפשר שהוא לא יקבל את הגיע לו).
גם כשזה על בסיס "כישלון מקצועי" של השחקן , זה אתה אמרת , שאלת אותו אם הוא מרגיש שהכישלון המקצועי באשמתו?
שיחרור שחקנים כדורסל מקצוענים זה חלק מהמקצוע שלהם , זה לא נעים , צריך לעשות את זה בצורה הכי מכובדת שאפשר ולודא שהשחקן לא יפגע וזה נכון ללא קשר למה סיבת השיחרור שלו.

אגב, גם כשאתה משחרר שחקן על בסיס "כישלון מקצועי" , למה אתה עושה את זה? לא בשביל הרדיפה אחרי הניצחון? למה אז זה בסדר?
הסלידה שלך מה"רדיפה אחרי תואר" היא מה שנותנת לטקסט שלך ריח של לוזריות.

כן , אנחנו הפועל תל אביב ואנחנו רוצים (בין היתר) לזכות בתארים!
תארים לא נופלים מהשמיים , צריך ללכלך את הידיים ולקחת אותם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןASAFABADI
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו רוצים לקחת אליפויות של הפועל, לא להפוך למכבי ב'.
אנחנו רוצים להיות ספורטיביים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 15 נובמבר 2022, 14:37 אנחנו רוצים לקחת אליפויות של הפועל, לא להפוך למכבי ב'.
אנחנו רוצים להיות ספורטיביים.
מה לא ספורטיבי במהלך הזה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חתם אצלנו שחקן איכותי, עבד קשה ושיחק טוב, ואנחנו פוגעים לו בקריירה כשאנחנו חותכים אותו.
זה לא שהוא לא עמד בציפיות ממנו, הוא נתן כל מה שרצינו ממנו.
זה לא הוגן. ספורטיביות היא הגינות.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ולכל מי שנתלה בזכות החוזית להחליף אותו: לצהבת היתה "זכות" להחתים שחקנים טובים לספסל שלה רק כדי להחליש יריבות.
זה לא ספורטיבי, למרות שזה מותר במסגרת הכללים.
لا إله
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

יש לנו הזדמנות מטורפת להביא סנטר ברמה הכי גבוהה שיכולנו לבקש לפני שיחטפו אותו.
זה לא שאין בזה סיכון.
זה לא שלא מכבדים את החוזה של הורטון.
נכון שיש חששות וחארם על כריס, אבל זו החלטה אמיצה וכל הכבוד לרמי.
הלוואי וכריס יכול להשאר.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה לא ספורטיבי בזה?
זה לא שפנינו לשחקן תחת חוזה בקבוצה אחרת או משהו כזה.
שחקן פנוי יותר טוב ממה שיש לנו והחתמנו אותו.
אגב, הורטון נכון לזמן כתיבת שורות אלה עדיין מקבל את מלא תנאיו מהפועל , ואני בטוח שהוא יקבל כל מה שמגיע לו , כולל עזרה למצוא קבוצה אחרת.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

פרנקו: "ובלי קשר, כרגע אנחנו עושים מאמץ להשאיר את כל הסגל בשלמותו".
נשמע שנותנים לו את האופציה להישאר.
https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

גם אני מצטרף לאלו שמרגישים תחושה קצת חמוצה מכל המהלך הזה עם אונוואקו (שכבודו במקומו מונח, זר תותח לגמרי) והפגיעה הנגזרת בהורטון.
וכמו שכבר כתבו פה אחרים - if it ain't broken, don't fix it
כמובן יכול להיות שאני טועה, וההחתמה של אונוואקו תביא לנו אליפות. אשמח לטעות.
התחברתי להורטון ולא ראיתי דווקא בו את החוליה החלשה בסגל של השנה. מקווה שיצליח בהמשך, ואם יחתום בחולון או בקבוצה ישראלית אחרת, אולי יוכיח לנו שלא היה כדאי לוותר עליו ככה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אתם ממשיכים באג'נדה שלכם, ואף אחד לא שם לב להודעות שלי ושל פייגנבוים על כך שיכול להיות שהוא יישאר וזה שם אותנו במקום אחר לגמרי.
אין אלוהים.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:אתם ממשיכים באג'נדה שלכם, ואף אחד לא שם לב להודעות שלי ושל פייגנבוים על כך שיכול להיות שהוא יישאר וזה שם אותנו במקום אחר לגמרי.
מתי מתחילה ההתרמה ל6 זרים בליגה?

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 15 נובמבר 2022, 16:33 אתם ממשיכים באג'נדה שלכם, ואף אחד לא שם לב להודעות שלי ושל פייגנבוים על כך שיכול להיות שהוא יישאר וזה שם אותנו במקום אחר לגמרי.
קבוצה עם 6 זרים תשאיר אותי בדיוק באותו המקום החמצמץ, קרוב מדי לבית השחי של דון שימון.
להחתים עוד זרים ולייבש את הישראלים על הספסל זה לגמרי מכביסטי. 'העיקר שאונוואקו לא ישחק בחולון או במכבי', עליונות על הליגה בזכות כיסים עמוקים, וכו'.
מצטער.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

איך הגעתם בדיוק ל6 זרים? מדובר על רוטציה של 5 מתוך 7 הזרים שבסגל. אין לזה כל השפעה על הישראלים בליגה.
אין אלוהים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

its-sick כתב: 15 נובמבר 2022, 15:39 חתם אצלנו שחקן איכותי, עבד קשה ושיחק טוב, ואנחנו פוגעים לו בקריירה כשאנחנו חותכים אותו.
זה לא שהוא לא עמד בציפיות ממנו, הוא נתן כל מה שרצינו ממנו.
זה לא הוגן. ספורטיביות היא הגינות.
קודם כל, לא מדויק. הורטון התחיל בהפועל חלש מאוד והיו לא מעט ספקות לגביו. אחר כך הוא באמת השתפר והראה יכולות, אבל גם היה די ברור שמדובר בשחקן די מוגבל שיש לו בעיה להתמודד מול יריבים ברמה גבוהה (בניגוד לג'ייקובן וטוקוטו לדוגמה). להגיד שהוא נתן כל מה שרצינו ממנו? לא מסכים.

בכל אופן, אני לא רואה פה משהו לא הוגן. אני מסכים שזה משאיר טעם חמצמץ כי נסיבות השחרור הן לא סטנדרטיות והורטון הוא כן שחקן טוב שנותן מאה אחוז מעצמו, אבל מהותית זה לא שונה מלשחרר שחקן שאתה לא מרוצה ממנו כדי להחתים שחקן יותר טוב. זה קצת מבאס, אבל אני לא רואה פה משהו לא הוגן או דורסני. זה הביזנס.
להגיד שללכת למהלך כזה בשביל תואר זה מחליא? זו באמת אמירה לוזרית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםfeigenbaum99גביזון
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חבל לי על הורטון כי הוא שחקן טוב, וזה לא מהלך נטול בעייתיות, אבל גם שחקן שמשחק טוב מותר לחתוך.
אם כבר, להורטון לא תהיה שום בעיה למצוא קבוצה חדשה עם התפוקה שהוא נתן עד כה.

לגבי ההתבטאויות על השארת הסגל בשלמותו - הייתי לוקח אותן עם קמצוץ מלח, בלשון המעטה.

אגב, לגבי דיוויד לאורי, הוא לא עבר את הבדיקות הרפואיות והחוזה איתו בוטל בלי קשר ללטאביוס שחתם במקביל, פשוט לא פרסמו את זה כדי לא לפגוע בו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מאמין שהדיבור על השארה של הורטון זה חלק מהמשחק כדי לודא שמי שתיקח אותו תשלם את כל השכר שלו.
אלא אם מישהו באמת חושב שיחד איתו יש לנו סיכוי לזכות ביורוקאפ ולהיות שנה הבאה ביורוליג.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

קפטן ג'ק כתב:
ארבעת המופלאים כתב: 15 נובמבר 2022, 16:33 אתם ממשיכים באג'נדה שלכם, ואף אחד לא שם לב להודעות שלי ושל פייגנבוים על כך שיכול להיות שהוא יישאר וזה שם אותנו במקום אחר לגמרי.
קבוצה עם 6 זרים תשאיר אותי בדיוק באותו המקום החמצמץ, קרוב מדי לבית השחי של דון שימון.
להחתים עוד זרים ולייבש את הישראלים על הספסל זה לגמרי מכביסטי. 'העיקר שאונוואקו לא ישחק בחולון או במכבי', עליונות על הליגה בזכות כיסים עמוקים, וכו'.
מצטער.
עם יאנג זה 8 זרים.
מה זה הבדל מסוף העונה שעברה כשהיו לנו 6 זרים?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

חבל לי על הורטון האמת. עדיין ילד צעיר עם פוטנציאל נהדר. אולי לפעמים צריך להכות בברזל בעודו חם ואם יש לך אפשרות להביא תותח אמיתי אתה פשוט מביא.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 15 נובמבר 2022, 16:43
מצטער.
רק שלנו אין את הכיסים העמוקים של הדון, אפילו לא קרוב
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

אני חושב שאני בעד המהלך, אבל בהגינות צריך להגיד שאם זה היה קורה בצד השני, הצחוק על המכביזם היה ממלא את הפורום.
גם לטרטר אנשים בין מדינות (היה ויחתום עכשיו בלא יודע, ליטא או איטליה כזאת) ולסחור בהם בצורה כזאת זה לא בדיוק ערכי הפועל-שמאל-אדום שרק לא מזמן היה כאן תרד ארוך עליו (שנמחק?).
וכמובן יש גם אפקט ארוך טווח. אני לא יודע כמה זה משפיע על שחקנים (מן הסתם מקרה אחד לא יותר מידי, ועדיין) - אבל יש לשער שאיפשהו מתישהו בעתיד יחשוב לעצמו מישהו, האם באמת לחתום רק כדי להחתך באופן שרירותי למדי חודשיים לתוך העונה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה התעוררתם עכשיו?
אנחנו כל שנה מחליפים 2-3 שחקנים לפחות.
תמיד המטרה בהחלפת שחקנים היא לשפר את הקבוצה, מה זה משנה אם אתה מחליף שחקן כדי להימנע מירידת ליגה , להיכנס לפלייאוף או לנסות לקחת אליפות?
יש איזה מידה לא מבוטלת של צביעות במה שאתם אומרים.
שליחת תגובה