הסנטר כריס הורטון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 08:25 מה התעוררתם עכשיו?
אנחנו כל שנה מחליפים 2-3 שחקנים לפחות.
תמיד המטרה בהחלפת שחקנים היא לשפר את הקבוצה, מה זה משנה אם אתה מחליף שחקן כדי להימנע מירידת ליגה , להיכנס לפלייאוף או לנסות לקחת אליפות?
יש איזה מידה לא מבוטלת של צביעות במה שאתם אומרים.
ממש לא.
נכון שתמיד יש החלפות, אבל זה אף פעם לא שחקן שסה"כ משחק טוב ונותן תרומה, עומד בציפיות - ובטח שלא בכזאת הפתעה והנחתה משום מקום.
השחקנים שמחליפים תוך כדי העונה זה תמיד כאלה שפצועים או מאכזבים מקצועית, וכנראה שגם כבר מוכנים לזה באיזשהו מקום.
הורטון נתן סה"כ אחלה עונה עד עכשיו והיה מחובר לקבוצה.
ביום אחד נשמטה לו הקרקע מתחת לרגלים, ובלי הודעה מוקדמת ושום התראה.
כמו שיפטרו אותך מחר, ככה סתם.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תסלח לי, אבל זה בולשיט.
ההבדל היחיד בין כל מקרי החלפת השחקנים (שלא בגלל פציעה) הם אותו הדבר.
ההבדל הוא רק רמת הציפיות מהמהלך.
מה ההבדל בין הורטון להרננדז שנה שעברה?
מה זה עומד בציפיות? מה הציפיות? אולי אנחנו מצפים עכשיו לזכות ביורוקאפ?
למה להחליף את הרננדז שנה שעברה היה בסדר ועכשיו זה לא? באמת?
מה שאתה אומר זה כששחקן לא עונד בציפיות שלך זה בסדר להחליף אותו , אבל אם הוא לא עומד בציפיות שלי (או של ההוא נגיד שטען באופן מוזר שהורטון שחקן חלש) זה לא בסדר? ציפיות של מי הן הקובעות?
מה לגבי הציפיות של השחקן עצמו? מישהו שאל אותו אם הוא חושב שהוא עמד בציפיות?

החלפת שחקן על בסיס מקצועי היא תמיד אותו דבר, לא משנה מי השחקן ולמה, והיא לגיטימית באותה מידה שנה שעברה, היום ושנה הבאה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ברור שלכל אחד יש ציפיות משלו. אבל במקרה הזה היה ברור שלא חיפשו להחליף את הורטון אלא פשוט נפלה הזדמנות טובה.
אדם במקום עבודתו לרוב יודע טוב מאוד אם הוא עומד בציפיות ומרוצים ממנו או שלא. אני לא חושב לרגע שמישהו במועדון אמר להורטון שהוא לא בכיוון או חייב להשתפר בצורה דרסטית כדי להמשיך לשחק פה.
יש אנשים שרואים בהחלפה צעד מתבקש כדי להשתפר ויש אנשים שלא כי בסוף הוא שחקן טוב מאוד. כל אחד רואה את זה מכיוון אחר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 08:51 תסלח לי, אבל זה בולשיט.
ההבדל היחיד בין כל מקרי החלפת השחקנים (שלא בגלל פציעה) הם אותו הדבר.
ההבדל הוא רק רמת הציפיות מהמהלך.
מה ההבדל בין הורטון להרננדז שנה שעברה?
מה זה עומד בציפיות? מה הציפיות? אולי אנחנו מצפים עכשיו לזכות ביורוקאפ?
למה להחליף את הרננדז שנה שעברה היה בסדר ועכשיו זה לא? באמת?
מה שאתה אומר זה כששחקן לא עונד בציפיות שלך זה בסדר להחליף אותו , אבל אם הוא לא עומד בציפיות שלי (או של ההוא נגיד שטען באופן מוזר שהורטון שחקן חלש) זה לא בסדר? ציפיות של מי הן הקובעות?
מה לגבי הציפיות של השחקן עצמו? מישהו שאל אותו אם הוא חושב שהוא עמד בציפיות?

החלפת שחקן על בסיס מקצועי היא תמיד אותו דבר, לא משנה מי השחקן ולמה, והיא לגיטימית באותה מידה שנה שעברה, היום ושנה הבאה.
כמו שהלך המומנטום כתב, בד"כ כששחקן לא עומד בציפיות המקצועיות, עוד לפני ההחלפה יש לו אינדיקציות שזה עומד לקרות
והוא קצת מוכן נפשית לעניין, או מקבל איזה הזדמנות לנסות להשתפר.
הקושי של חלק מהאוהדים עם המהלך, זה שהוא היה מאוד פתאומי וחד, וכשנכנסים לנעליים של הורטון, שיש לאוהדים חיבה אליו כי הוא שחקן טוב, שמשקיע מעצמו ונותן תפוקות וגם מרשים כבעל אופי טוב שהשתלב גם במרקם החברתי.
זה עושה קצת חמוץ בלב, וגם מעורר ספקות ברמה המקצועית אם אונואקו לא יפגע באלמנטים האלה (שטף משחק, לכידות חברתית, תחושת יציבות מקצועית)
ואת זה אני כותב כאחד שהשפריץ ניטים כשקראתי שאונואקו מגיע.
מאחל להורטון המון הצלחה (בתקווה שלא בקבוצה בארץ) ומקווה שבקבוצה יודעים איך לרכך את ההשפעות הפחות טובות של ההחלפה הזאת.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הנה , נגעת בעיניין.
הורטון נכנס לאנשים אז זה עושה להם חמוץ בלב להיפרד ממנו.
שנה שעברה הרננדז עלה על העצבים אז אנשים חגגו את ההחלפה שלו.

בתכלס ברמה האנושית והמקצועית ההבדל בין שני המקרים זניח והיחס השונה הוא פשוט צביעות לטעמי.

למען הסר ספק , הכותב אוהב את הורטון, היה מרוצה ממנו וסבל מכל רגע שהרננדז היה על הפרקט במדי הפועל שנה שעברה.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 16 נובמבר 2022, 08:32
מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 08:25 מה התעוררתם עכשיו?
אנחנו כל שנה מחליפים 2-3 שחקנים לפחות.
תמיד המטרה בהחלפת שחקנים היא לשפר את הקבוצה, מה זה משנה אם אתה מחליף שחקן כדי להימנע מירידת ליגה , להיכנס לפלייאוף או לנסות לקחת אליפות?
יש איזה מידה לא מבוטלת של צביעות במה שאתם אומרים.
ממש לא.
נכון שתמיד יש החלפות, אבל זה אף פעם לא שחקן שסה"כ משחק טוב ונותן תרומה, עומד בציפיות - ובטח שלא בכזאת הפתעה והנחתה משום מקום.
השחקנים שמחליפים תוך כדי העונה זה תמיד כאלה שפצועים או מאכזבים מקצועית, וכנראה שגם כבר מוכנים לזה באיזשהו מקום.
הורטון נתן סה"כ אחלה עונה עד עכשיו והיה מחובר לקבוצה.
ביום אחד נשמטה לו הקרקע מתחת לרגלים, ובלי הודעה מוקדמת ושום התראה.
כמו שיפטרו אותך מחר, ככה סתם.
לא נשמטה לו שום קרקע מתחת לרגליים וזה ממש ממש ממש לא כמו שיפטרו אותך מחר.
החוזה שלו עדיין בתוקף, הוא יקבל את מלוא הסכום מה שלא יקרה עכשיו.
ובלי קשר לזה הוא גם יוכל לבחור לעצמו קבוצה חדשה, סביר להניח שמתוך מספר אופציות שיעמדו לרשותו.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 09:40 הנה , נגעת בעיניין.
הורטון נכנס לאנשים אז זה עושה להם חמוץ בלב להיפרד ממנו.
שנה שעברה הרננדז עלה על העצבים אז אנשים חגגו את ההחלפה שלו.

בתכלס ברמה האנושית והמקצועית ההבדל בין שני המקרים זניח והיחס השונה הוא פשוט צביעות לטעמי.

למען הסר ספק , הכותב אוהב את הורטון, היה מרוצה ממנו וסבל מכל רגע שהרננדז היה על הפרקט במדי הפועל שנה שעברה.
אתה באמת לא מבדיל בין זר שעולה בחמישייה ונותן תפוקה טובה, כולל 20 נקודות במשחק האחרון שלו, לבין זר שמעלים כשאין ברירה והתרומה שלו לא קיימת או אפילו שלילי? אם כבר, ההשוואה "התמימה" הזו היא צביעות.

זה לגמרי תקין חוקית להחתים שחקן ולשחרר אותו כי שחקן גדול יותר נפלט לשוק השחקנים החופשיים, כזה שלא היית יכול להחתים בתחילת שנה, אבל מוסרית יש בזה משהו מסריח.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נכון אני לא מבדיל בינהם , שניהם בני אדם ושחקנים מקצוענים שמוחלפים בשלבים מוקדמים של העונה (בהנחה שהורטון אכן משוחרר) בעבור שחקן שאמור להיות טוב מהם (עדיין לא הוכח שההחלפה הזאת אכן תועיל).
ההתייחסות שלך להישגים שלהם ביחס להאם זה מוסרי או לא להחליף אותם נובעת מתוך איזשהו רף הישגי מינימאלי שאתה העמדת למתי זה בסדר להחליף שחקן ומתי לא.
אם זה לא מוסרי להחליף שחקן בגלל שיש לך הזדמנות לשדרג את הקבוצה שלך (ושוב מדובר בשחקן חופשי , לא בהתעסקות עם שחקנים תחת חוזה) אז ההחלפה של הרננדז שנה שעברה היתה לא מוסרית באותה המידה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד, כשאתה מראיין עובד אתה מבהיר לו מה הציפיות. יש הבדל אם הוא עומד בציפיות או לא. שחקן שלא משחק טוב הוא כמו כל עובד שלא משלים את המשימות שלו וודאי שזה הוגן שהמעסיק יפטר אותו.
עובד שכן עמד במשימות שלו כפי שהיה צפוי כשהועסק, יקבל לרוב סעד מבית המשפט אם יפוטר בלי סיבה ממש טובה (כמו הפסדים שמחייבים קיצוצים).
פיטורים רבים בוטלו לגמרי בישראל כי לא היתה להם הצדקה לפי הערכות שנתיות של העובדים.
אישית אני מכיר שניים שפוטרו והמשיכו לעבוד באותו מקום עוד שנים...
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

העברת שחקנים מקצועניים לא שקולה לעובד בחברה.
אם כבר אתה מדבר בהקשר הזה , הוא הרי לא מפוטר , יש לו חוזה והוא יכובד במלואו גם אם לא ישחק יותר העונה.
הוא ימצא קבוצה אחרת שתכבד את החוזה שלו , ואם לא , אז הפועל תידרש להשלים את הפער.

אתה לא יכול להשוות את זה לעובד שכיר בחברה , אתה ואני הרי יכולים להיות מפוטרים בכל רגע , נקבל פיצוי קבוע בחוק ושלום על ישראל.
אף אחד לא ידאג שתמצא עבודה אחרת ולא ישלים לך פערים בחוזה שהיה לך , זה התנהלות אחרת לגמרי בדיוק בגלל הרצון/צורך של קבוצות לעשות התאמות ושינויים במהלך העונה כדי להשתדרג.

אם עקב הסיפור הזה הורטון ייחתך ללא שכר וללא שמצא קבוצה אחרת וייאלץ להיכנס לעימותים משפטיים מול המועדון כדי לקבל את המגיע לו , אז אסכים אתכם שזה לא מוסרי ולא אנושי.
כל עוד זה לא המצב (בהחשב בזה שנכון לרגע זה הוא עדיין שחקן הקבוצה אז גם לא מאמין שזה יהיה המצב) הטענה פה פשוט מוזרה בעיני.

אגב , היו בעבר שחקנים ששוחררו (או אפילו לא חודש להם חוזה) ובאו בטענות שהגיעו לכדי עימותים משפטיים , מהצד שלהם הם הרגישו שלא נתנו להם את המגיע להם.
כל ה"עימותים" האלה היסתיימו עד היום כשהבורר קבע שההצעה של הפועל היתה ההוגנת והנכונה , אז גם לפי ההיסטוריה, הציפייה שלי שהטיפול בהורטון יהיה הגון, אנושי ומוסרי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךfeigenbaum99גביזוןרדפוקס
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ברוב המקרים עושים חיפוש למציאת שחקן מחליף כי תפוקה של שחקן נוכחי לא טובה מספיק ורוצים להיפרד ממנו. במקרה של הורטון מצאו שחקן טוב יותר ולכן החליטו על פרידה.
התוצאה היא אותה תוצאה אבל הגורם המניע הוא שונה ולכן חלק מהכותבים פה חושבים שנעשה להורטון עוול.
יש כאלה שרואים בזה עניין לא מוסרי ויש כאלה שלא. בעיני אין עם זה בעיה כל עוד זה לא נעשה בכל עונה או כמה פעמים בעונה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אה? מה זה משנה כמה פעמים זה נעשה?

גם אתה מתפלפל פה עכשיו על תפוקה לא טובה מספיק.
מה זה לא טובה מספיק? מה זה טובה? מה זה מספיק? מספיק למה?
אם יש לך אפשרות להביא שחקן שהתפוקה שלו צפויה להיות טובה יותר מהתפוקה של השחקן הנוכחי שלך , האם זה לא ההגדרה של התפוקה של השחקן הנוכחי לא מספיקה?
צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל שיקולים כלכליים הם המכריעים.
אני גם בדרך כלל נגד למהר לחתוך שחקנים , בדרך דוקא בגלל הטענות של תפוקה לא מספיקה , אני מאלה שתמיד חושבים שעוד צאנס אחד והוא יצליח.
אבל אף פעם לא אתנגד אם מישהו מנסה לשדרג את הקבוצה , בהינתן שזה ביכולות הכלכליות שלנו.

תמיד שמחליפים שחקן , זה בגלל שמאמינים שמצאו מישהו עדיף, גם הפעם וגם בכל הפעמים הקודמות.

מבחינה מוסרית , הדאגה שלי היא שלא ינסו להביא שחקן תחת חוזה , בטח שלא מקבוצה יריבה.
והשחקן שמשוחרר צריך לקבל את מלוא התנאים שמגיעים לו.
מעבר לזה , לא רואה פה שום בעיה "מוסרית".
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

עוד לא ענו לי פה על השאלה, אנחנו נקבל כסף מקבוצה שתחתים את הורטון? הרי זה כמו בכדורגל שהם קונים שחקן תחת חוזה ולא שחקן חופשי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בכדורסל זה לא כמו בכדורגל , השוק עובד אחרת.
אנחנו נשמח אם תמצא קבוצה שתיקח את השכר שלו עד סוף השנה , גם אז ככל הנראה נצטרך להשלים משהו או לפצות אותו במעבר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 20:42 מה נסגר

מה לא ברור? כל פעם שהוא נתקע בפקקים הוא חושב שתאנוס צדק = יש יותר מדי אנשים ביקום וצריך להרוג חצי מהם
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הרבה פעמים גם בלי קשר לפקקים אני חושב שתאנוס צדק.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 19:37 אה? מה זה משנה כמה פעמים זה נעשה?

אם יש לך אפשרות להביא שחקן שהתפוקה שלו צפויה להיות טובה יותר מהתפוקה של השחקן הנוכחי שלך , האם זה לא ההגדרה של התפוקה של השחקן הנוכחי לא מספיקה?
אני גם בדרך כלל נגד למהר לחתוך שחקנים , בדרך דוקא בגלל הטענות של תפוקה לא מספיקה , אני מאלה שתמיד חושבים שעוד צאנס אחד והוא יצליח.
אבל אף פעם לא אתנגד אם מישהו מנסה לשדרג את הקבוצה , בהינתן שזה ביכולות הכלכליות שלנו.

תמיד שמחליפים שחקן , זה בגלל שמאמינים שמצאו מישהו עדיף, גם הפעם וגם בכל הפעמים הקודמות.

מבחינה מוסרית , הדאגה שלי היא שלא ינסו להביא שחקן תחת חוזה , בטח שלא מקבוצה יריבה.
אל תהיה רובוט, תפוקה לא טובה היא לא מספר מדויק, אלא ביצועים על המגרש, יש שחקנים שאתה רואה שתורמים לקבוצה וכאלה שלא מספיק.
וכן, זה מאוד חשוב אם עושים את זה כמה פעמים בעונה או פעם ב.. מכיוון שאני מאוד רוצה שהקבוצה שלי תהיה מקום ששחקנים רוצים להגיע אליו ולא מקום ששחקנים מוותרים עליו כי הם יודעים שתמיד יחפשו להם מחליפים. אף אחד לא היה מעוניין לעבוד במקום עבודה כזה.
יחליפו שחקן אם מצאן מישהו יותר טוב בוודאי, השאלה היא האם חיפשו שחקן כי השחקן הנוכחי לא מספיק טוב או שכל הזמן סורקים את השוק ומחפשים מחליף ועם האופציה השנייה יש לי בעיה ענקית!
אם אתה עדיין לא מבין את ההבדל אז באמת שאין לי דרך נוספת להסביר לך את זה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

הלך המומנטום כתב: 17 נובמבר 2022, 22:53
מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 19:37 אה? מה זה משנה כמה פעמים זה נעשה?

אל תהיה רובוט, תפוקה לא טובה היא לא מספר מדויק, אלא ביצועים על המגרש, יש שחקנים שאתה רואה שתורמים לקבוצה וכאלה שלא מספיק.
וכן, זה מאוד חשוב אם עושים את זה כמה פעמים בעונה או פעם ב.. מכיוון שאני מאוד רוצה שהקבוצה שלי תהיה מקום ששחקנים רוצים להגיע אליו ולא מקום ששחקנים מוותרים עליו כי הם יודעים שתמיד יחפשו להם מחליפים. אף אחד לא היה מעוניין לעבוד במקום עבודה כזה.
יחליפו שחקן אם מצאן מישהו יותר טוב בוודאי, השאלה היא האם חיפשו שחקן כי השחקן הנוכחי לא מספיק טוב או שכל הזמן סורקים את השוק ומחפשים מחליף ועם האופציה השנייה יש לי בעיה ענקית!
אם אתה עדיין לא מבין את ההבדל אז באמת שאין לי דרך נוספת להסביר לך את זה
אבל אתה יודע שהאופציה השניה היא לא מה שקרה כאן.
אנוואקו השתחרר וניצלו הזדמנות
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני לא הולך לחפש ראיונות שנים אחורה.
אבל אני זוכר מספר פעמים שבהם מאמן או רמי נשאלו לגבי החלפת שחקן כזה או אחר והם אמרו שתמיד העין על שוק השחקנים לראות אם יש משהו טוב יותר.
זה נכון כשאנחנו עם ארבעה זרים , פותחים את העונה עם מאזן של 50% או פחות ומנסים לחשוב איך עולים לפלייאוף וזה נכון כשאנחנו על חמישה זרים, פותחים את העונה מצויין ושואפים לתואר ו/או הצלחה באירופה.

למען האמת, ככל שהשאיפות שלך יותר גבוהות, ככה החלפת שחקנים למטרת שידרוג מקצועי יותר לגיטימית בעיניי.
כשיש לך קבוצה בינונית החלפת זר או שניים לא תביא לך אליפות פתאום.
כשיש לך קבוצה כמו שיש לנו השנה , החלפה של הורטון באונוואקו יכולה להיות שווה אליפות (שום דבר כמובן לא מובטח).

יש פה הרבה היתממות, הורטון בחור חביב ושחקן טוב, קשה לכם להיפרד משחקן שסך הכל אהבתם, בהשוואה לשחקנים שהיו חלשים ורק שמחתם שהעזיבו אותם.
בתכלס , בטח מבחינת השחקנים עצמם , זה אותו דבר בידיוק.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

זה לא עניין של חביב, זה עניין של שחקן שאני מניח שבסך הכל ענה על הדרישות המקצועיות וכנראה לא היה עול משמעתי ומבחינתו יום אחד אמרו לו שהוא משוחרר.
שוב אני מבין את הסיבה ומסכים איתה, אבל אני מאוד אהיה עצוב אם כל הזמן יחפשו להחליף את כולם כי אולי יש אופציה טובה יותר בשוק. לא הייתי רוצה לעבוד במקום כזה ולא הייתי רוצה שככה ייראה המועדון שאני אוהד.
מידי פעם זה בסדר, כחלק ממדיניות זה בעייתי מאוד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אגב, לא ידוע לי שנכון לעכשיו מישהו אמר לו שהוא משוחרר....
הוא ישאר שחקן הפועל כל עוד לא נמצא לו משהו אחר.

אני מאוד מקוה שאם יש לנו שאיפות גבוהות השנה יש מי שבמועדון שם עין כל הזמן על שוק השחקנים ואם יש משהו שיכול להיות טוב ממה שיש לנו ונמצא ביכולות שלנו האפשרות להביא אותו תיבחן.
הערכה שלי , אין לנו יכולות לעשות מהלך כזה שוב השנה שישדרג אותנו מעבר למה שיש לנו עכשיו אז לא הייתי דואג יותר מידי במקומך.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 11:21 העברת שחקנים מקצועניים לא שקולה לעובד בחברה.
אם כבר אתה מדבר בהקשר הזה , הוא הרי לא מפוטר , יש לו חוזה והוא יכובד במלואו גם אם לא ישחק יותר העונה.
הוא ימצא קבוצה אחרת שתכבד את החוזה שלו , ואם לא , אז הפועל תידרש להשלים את הפער.

אתה לא יכול להשוות את זה לעובד שכיר בחברה , אתה ואני הרי יכולים להיות מפוטרים בכל רגע , נקבל פיצוי קבוע בחוק ושלום על ישראל.
אף אחד לא ידאג שתמצא עבודה אחרת ולא ישלים לך פערים בחוזה שהיה לך , זה התנהלות אחרת לגמרי בדיוק בגלל הרצון/צורך של קבוצות לעשות התאמות ושינויים במהלך העונה כדי להשתדרג.

אם עקב הסיפור הזה הורטון ייחתך ללא שכר וללא שמצא קבוצה אחרת וייאלץ להיכנס לעימותים משפטיים מול המועדון כדי לקבל את המגיע לו , אז אסכים אתכם שזה לא מוסרי ולא אנושי.
כל עוד זה לא המצב (בהחשב בזה שנכון לרגע זה הוא עדיין שחקן הקבוצה אז גם לא מאמין שזה יהיה המצב) הטענה פה פשוט מוזרה בעיני.

אגב , היו בעבר שחקנים ששוחררו (או אפילו לא חודש להם חוזה) ובאו בטענות שהגיעו לכדי עימותים משפטיים , מהצד שלהם הם הרגישו שלא נתנו להם את המגיע להם.
כל ה"עימותים" האלה היסתיימו עד היום כשהבורר קבע שההצעה של הפועל היתה ההוגנת והנכונה , אז גם לפי ההיסטוריה, הציפייה שלי שהטיפול בהורטון יהיה הגון, אנושי ומוסרי.
1. אז אם הוא לא מוצא / מתפשר בשכר למרות שהוא ענה על כל הצפיות של המעביד ממנו, הוא יתייבש על הספסל והקרירה שלו תפגע? בעצם בניגוד לעובד רגיל ש"מפוטר" הוא עדין תלוי בחברה שמעסיקה אותו והיא מצידה יכול לפגוע לו אנושות בקרירה, ומבחינתך זה בסדר.

2. הבעיה היא לא רק שחותכים את הורטון. יש כאן צבר של מהלכים, היורוקאפ, 5 הזרים, הורטון, הפלרטוט עם האיזרוח של בראון / טוקוטו, שיותר מזכירים את אלו שלובשים צהוב בעיר... וזה מה שבעיקר מפריע.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

1. לא , זה מאוד יפריע לי , שים לב שאמרתי יותר מפעם אחת שאני יותר ממקוה (ואני מאמין שזה יהיה המצב) שבהפועל ישכילו לעשות את זה בצורה מכובדת שלא תיפגע בשחקן. זה שהחלפנו שחקן לא אומר שצריך/אפשר לפגוע בו.
זה אגב נכון בין אם החלפנו אותו כי הוא היה כישלון ובין אם החלפנו אותו כי מצאנו מישהו יותר טוב.

2. יש צבר מהלכים שמראה שהפועל תל אביב מנסה להיות קבוצה יותר הישגית בגזרה המקומית והאירופאית? אוי לא!
אני אנסה להתייחס נקודתית לטענות שהעלת:
יורוקאפ או אירופה בכללי , אני שואף שתיהיה לנו קבוצה שתשחק ביורוליג באופן קבוע , מה רע בזה? זאת הרמה הכי גבוהה שיש ואני רוצה להיות שם. תשים לב לניואנס שאני לא רוצה להיות משוריין שם תוך דריסת הליגה המקומית.
חמישה זרים - כן זה התחיל ממכבי , המשיך לירושלים ומשם כבר בערך שני שליש מהליגה רושמים חמישה זרים , להמשיך עם העיקרון כדי "לא להיות מכבי" ולא לרשום חמישה זרים זה לקשור לעצמינו את היד מאחורי הגב ולהתבסס בבינוניות.
אני בעד להמשיך להילחם על הגבלת כמות הזרים בליגה ל4 (ואפילו 3) אבל כל עוד חוקי המשחק הם כאלה שבלי 5 זרים אנחנו לא מספיק תחרותיים , כרגע צריך לשחק עם חמישה זרים.
לגבי האיזרוחים למינהם , אני לא לגמרי סגור על זה , מצד אחד לא אוהב את זה שמאזרחים זרים רק כדי לשחק פה כדורסל (עיין ערך רוצסטי) , מצד שני אם זה נעשה בהתאם לנהלים בעקבות שחקנים שנמצאים פה שנים ומתכוונים להישאר פה , אז להיות נגד זה פתאום מקבל ניחוח גזעני וזה מפריע לי מכיוון אחר.
בשורה התחתונה , אני בשאיפה להסתכל על איזרוח שחקנים לפי המקרה ולא לפי אם זה מרגיש לי "מכבי" או לא.
אגב, גם במכבי , בניגוד למשל לרוצסטי שהיה ביזיון, שחקנים כמו דיברתולומאו וג'ייק כהן אין לי כל כך בעיה עם זה (גם לנו יש טרוויס ווריק תחת חוזה אגב, למה אצלו זה בסדר ובראון/טוקוטו לא?).

בגדול , יש דברים במכבי שאני אשמח אם יהיה לנו (הישגים ברמות הגבוהות , מקצועיות) ויש הרבה דברים שאני רוצה לראות שלא יגיעו אלינו בחיים למשל דריסת אחרים (תרתי משמע) בדרך להצלחה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

1. מקובל, אבל זה נראה שיצרו מצב בעייתי בשם רדיפה אחר תואר, ומקווים שהיא תפתר, מקווה שזה לא המצב ואני יותר מאשמח אם הוא ישחק גם אצלנו לכל העונה והדבר לא יםגע בדקות של ישראלים וכו'

2. הבעייה היא לא כל החלטה בנפרד... אלא שלפחות חי יש את הרושם שמישהו הכניס את היד לכיס ובשביל להצדיק את הכסף שהוכנס מאבדים קצת פרופורציות וערכים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

להכניס את היד לכיס זה לא בעיה, אני אפילו בעד ואנחנו מחכים שנים שזה יקרה.
זה שהכנסנו יד לכיס , לא אומר שאיבדנו ערכים, צריך להמשיך להתנהל בצורה מכובדת ומכבדת.
ושוב, זה נכון כשהחלפנו את הרננדז שנה שעברה וזה נכון היום עם הורטון וכל החלפת שחקן בעבר ובעתיד.
מה שאתה אומר תואם את מה שאני מנסה להגיד, היום התקציב גבוה יותר = ציפיות גבוהות יותר = החלפה של שחקן טוב ממה שהתרגלנו בשחקן עוד יותר טוב.
זה כל מה שיש פה.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אני רק שאלה, נכון שאי אפשר לדעת מה יהיה מעכשיו ואיך זה יסתדר, בדיוק שלא ניתן לדעת איך יהיה עם רק הורטון, ראינו שנגד קבוצות פיזיות גבוהות יש לנו חסרון משמעותי.
אבל בחייאת דינק, היתה לנו אפשרות לזכות בשחקן שאפילו לא פינטזנו עליו בהפועל בתחילת העונה, בעמדה שהכי פינטזנו עונה שעברה, יש פה מישהו באמת לא היה מביא אותו?
נראה פה למישהו שנחליף עוד שחקנים העונה במידה והם לא יפצעו (אמן)? את מי בדיוק ובמי?
צריך גם קצת הגיון.
יש פה סיכון והזדמנות, שאני לא רואה בשום קונסטלציה איך מותר לא לקחת אותם.
אני אישית מת מת מת שהורטון ישאר איכשהו למרות שהכל הנראה זה לא ריאלי, תמיד אהבתי יותר שחקני פנים והרכב גבוה וחזק בלי קשר לכלום.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

בינתיים, יש עובדה חשובה אחת: המצב הנוכחי הוא שבעוד מספר ימים יש משחק בגראן קנריה להם יש קו קדמי מפחיד. כנראה שנגיע למשחק הזה גם עם אונווקו, גם עם הורטון, הורד וזלי - שזה קו קדמי רציני שאולי יוכל לתת להם פייט.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

חייב להגיד שיותר יפריע לי מכל הדיון הזה אם ביום רביעי נשחק עם 7 זרים.
עדיין אני לא בטוח אם אני נגד זה , אבל זה יכאב לי הרבה יותר מאשר שיחרור של הורטון כן או לא.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בינתיים, לא רק שלא שוחרר, גם נרשם למחר.
בקיצור, כל הדיון פה היה היפוטתי ולא רלוונטי כל עוד הוא בכלל נשאר ברוטציה שלנו
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יש אווירה שלא הולכים לשחרר אותו בכלל
אבל זה אומר בוודאות שיאנג לא ימשיך כי להחזיק 8 זרים זה באמת כבר הזיה כלכלית
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש סיכוי שלא מתכוונים לשחרר אותו?
אחרת לא מבין את ההיגיון ברישום שלו מחר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ההגיון הוא שפרנקו פחדן.
ובלי קשר אני לא אתפלא אם ישאירו אותו עד סוף החודש כדי שיעזור לעבור את שורת המשחקים הקרובים שלנו

Sent from my NE2215 using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

El dudernio כתב:
מילפורד כתב: 16 נובמבר 2022, 11:21 העברת שחקנים מקצועניים לא שקולה לעובד בחברה.

2. הבעיה היא לא רק שחותכים את הורטון. יש כאן צבר של מהלכים, היורוקאפ, 5 הזרים, הורטון, הפלרטוט עם האיזרוח של בראון / טוקוטו, שיותר מזכירים את אלו שלובשים צהוב בעיר... וזה מה שבעיקר מפריע.
הסר דאגה, לא גייקובן ולא טוקוטו יקבלו אזרחות כל עוד הם לובשים אדום.
בדיוק כמו האוול. קיבל אזרחות יום אחרי שעזב את הפועל
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

רדנקו כתב: 19 נובמבר 2022, 20:03 ההגיון הוא שפרנקו פחדן.
ובלי קשר אני לא אתפלא אם ישאירו אותו עד סוף החודש כדי שיעזור לעבור את שורת המשחקים הקרובים שלנו

Sent from my NE2215 using Tapatalk
ישאירו ובצדק, חודש נובמבר כבר התחיל והורטון ישולם עליו ככה או ככה, יש לנו רק מה להרוויח מהנוכחות שלו ברצף המשחקים הקשוח שמגיע
די עם ה-נו
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

לדעתי זו לא כל כך התנהגות , השחקן יודע שהוא אמור להשתחרר בקרוב אז מה הקטע כן להשתמש בשירותים שלו המשחקים הקרובים , הייתי אומר קצת ניצול אפילו
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

רק הפועל כתב:לדעתי זו לא כל כך התנהגות , השחקן יודע שהוא אמור להשתחרר בקרוב אז מה הקטע כן להשתמש בשירותים שלו המשחקים הקרובים , הייתי אומר קצת ניצול אפילו
ואם הוא לא היה משחק היו אומרים שמייבשים אותו למרות שהוא מאד משתדל

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

רק הפועל כתב: 19 נובמבר 2022, 23:05 לדעתי זו לא כל כך התנהגות , השחקן יודע שהוא אמור להשתחרר בקרוב אז מה הקטע כן להשתמש בשירותים שלו המשחקים הקרובים , הייתי אומר קצת ניצול אפילו
זה תלוו שחקן. במידה ואכן הוא ישוחרר יש כאלה שיתנו את הכל עד הסוף כדי להרוויח את החוזה הבא ויש כאלה שתצא להם הרוח מהמפרשים או ישמרו על עצמם. מקווה שהוא מהזן הראשון.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מפתאום כולם פה כבר שיחררו אותו וגם אם הוא כן ישוחרר ויודע את זה למה נראה לכם שהוא לא יתנהג בצורה מקצועית למקום שכרגע משלם לו כסף ?!

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא קשור למקצועית. הוא לא ילך על המגרש.
אבל בדרבי צריך גם מוטיבציה כדי לנצח.
אולי יש לו מוטיבציה להוכיח לקבוצות שהוא במו״מ איתן. אבל הוא לא נראה לי בדיוק הבחור המאוזן בקטעים האלו, בשפיטה מהירה כמובן.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
שליחת תגובה