הסנטר כריס הורטון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

פשוט משחק עלוב ונרפה שלו.
הוא, והקרדיט שקיבל מפרנקו, אשמים עיקריים בהפסד.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בדיוק בגלל דברים כאלה בראון חשוב. הוא הופך את השחקנים לידו חטובים יותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

וואלה חוזר בעצמי על כך שלגלגתי על מי שיצא עליו. להיות גיבור מול הפועל אילת או לונדון ליונס זאת לא חוכמה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

היה נראה כמו במשחקים הלא טובים בהכנה. חבל, חשבתי שאנחנו כבר אחרי זה. חוץ מהיכולת המקצועית הגרועה גם היה נראה לא איתנו, לא יודע איך להסביר את זה. לא מפוקס
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

ופרנקו כרגיל מקובע.
אתה רואה שהבן אדם לא איתנו, סורקין משתין לו בפנים, למה הורד לא משחק בדקות המכריעות???
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

החטאות נוראיות מהעונשין אשמות בהפסד הזה, הוא דווקא היה בסדר גמור מהעונשין.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

לא הכל עונשין. כשאתה לא שומר ומקבל 10-15 נקודות קלות בפנים ועוד 5-8 ריבאונד התקפה מעל הראש, זה יותר גרוע מכמה החטאות עונשין.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ranjef כתב: 24 אוקטובר 2022, 08:01 לא הכל עונשין. כשאתה לא שומר ומקבל 10-15 נקודות קלות בפנים ועוד 5-8 ריבאונד התקפה מעל הראש, זה יותר גרוע מכמה החטאות עונשין.
הם לקחו 12 ריבאונד התקפה ואנחנו 15..
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

Frenzy כתב:
ranjef כתב: 24 אוקטובר 2022, 08:01 לא הכל עונשין. כשאתה לא שומר ומקבל 10-15 נקודות קלות בפנים ועוד 5-8 ריבאונד התקפה מעל הראש, זה יותר גרוע מכמה החטאות עונשין.
הם לקחו 12 ריבאונד התקפה ואנחנו 15..
מתוכם הרבה מעל הראש של הורטון.
ההגנה שלו אמורה להיות הטיקט שלו, והוא איכזב אתמול רוב המשחק. בכלל לא היה באינטנסיביות של המשחק
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyגביזוןיורם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

חשבתי אולי הוא ישתק את סורקין המזרוב שטוחן אותנו כבר 5 דרבי ברצף
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נראה שהוא שחקן מאוד תנודתי, או משחק מעולה או משחק חלש מאוד. אולי זה משהו מנטלי.
יובל והוקיץ. יודעים אולי איך הוא היה בצרפת מבחינת יציבות?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

רךךךךךל
כמה שהוא רךךךךךךך
:bang: :bang:
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

באמת שאני לא מבין מה אתם רוצים ממנו. הוא לא טייריק ג'ונס, אבל אין לנו תקציב לטייריק ג'ונס. הוא שחקן טוב, שמר אתמול את הגארדים מעולה בחילופים, סיים עם ארבע חטיפות, גג ו8 נקודות ב23 דקות. נכון שהוא לא לקח הרבה ריבאונדים, אבל לא זה מה שהיה חסר לנו אתמול.
במסגרת התקציב שלנו ובהתאם לשאר השחקנים בקבוצה - לא הייתי נוגע בו. הוא לא השחקן שיביא לנו אליפות, אבל זה לא חייב להיות התפקיד שלו, יש מספיק כוכבים אחרים בקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כמו מול מכבי, רך ונרפה בצורה מזעזעת.
הוא שחקן סבבה אבל יש לו תקרה די ברורה, וזה מאוד בולט כשהוא פוגש שחקנים מעל התקרה הזאת.
אה, והוא פינישר פשוט מזעזע. אם זה לא דאנק הוא מסיים ב-30 אחוז מתחת לסל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 אוקטובר 2022, 10:08 כמו מול מכבי, רך ונרפה בצורה מזעזעת.
הוא שחקן סבבה אבל יש לו תקרה די ברורה, וזה מאוד בולט כשהוא פוגש שחקנים מעל התקרה הזאת.
השאלה היא האם יש סיכוי למצוא מישהו יותר טוב? כי אם תחליף את היכולת שלו בחילופים על גארדים עם יותר נוכחות בצבע, לא בטוח שהרווחת. אני חושב שבמסגרת הסגל שלנו פרנקו צריך למצוא פתרונות אחרים לגבוהים דומיננטיים, והוא הראה שהוא יודע לעשות את זה בעבר והאמת גם השנה בחלקים מסויימים של המשחקים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שיש לנו אחלה קבוצה, שרק צריכה עוד זמן להתחבר, והאוהדים צריכים להפסיק להתעסק כל הזמן באת מי אפשר להחליף ואיך לשדרג.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךאדום ותיקKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

Frenzy כתב: 27 אוקטובר 2022, 11:05
השאלה היא האם יש סיכוי למצוא מישהו יותר טוב? כי אם תחליף את היכולת שלו בחילופים על גארדים עם יותר נוכחות בצבע, לא בטוח שהרווחת. אני חושב שבמסגרת הסגל שלנו פרנקו צריך למצוא פתרונות אחרים לגבוהים דומיננטיים, והוא הראה שהוא יודע לעשות את זה בעבר והאמת גם השנה בחלקים מסויימים של המשחקים.
לא אמרתי שצריך למצוא מישהו אחר, רק ציינתי את החסרונות שלו.
כמו שאמרתי, מדובר בשחקן סבבה עם לא מעט יתרונות, אבל בניגוד לשחקנים אחרים בסגל, הוא לא מסוג השחקנים שביום נתון יתנו לך יכולת של טופ אירופי.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 אוקטובר 2022, 11:58
Frenzy כתב: 27 אוקטובר 2022, 11:05
לא אמרתי שצריך למצוא מישהו אחר, רק ציינתי את החסרונות שלו.
כמו שאמרתי, מדובר בשחקן סבבה עם לא מעט יתרונות, אבל בניגוד לשחקנים אחרים בסגל, הוא לא מסוג השחקנים שביום נתון יתנו לך יכולת של טופ אירופי.
מסכים עם כל מילה. הוא לא השחקן שיוביל אותנו למקומות חדשים, אבל יש לנו מספיק אחרים כאלה.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הבעיות העיקריות של הורטון:
1.יכולת ירודה לקבל כדור בפוסט עם הגב לסל, שלא בפיק אנד רול, ולעשות מזה לבד סל.
2. יכולת סיום שאני לא חושב שקשורה לבעיה בחוסר יכולת, אין לי הסבר לזה, סוג של חוסר בטחון, או מסורבלות למרות האתלטויות המטורפת שלו.
3. לעיתים אדישות לא ברורה, לעיתים נראה מבולבל.
4. הוא לא 5 תכלס, הוא 4.5 או משהו כזה

חוזקות:
אתלט פסיכי
ריבאונד
חסימות
אחוזי עונשין

לא יודע אם זה טוב או רע המשחק: הוא מרגיש לעיתים כמו ילד טוב ומופנם.
כשהוא טוב כל המשחק שלנו נראה אחרת לגמרי.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מה שמדאיג אותי לגביו, שנראה שהוא לא חזק מנטלית.
כלומר שאם הוא מתחיל משחק לא טוב, קשה לו לצאת מזה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סומך כתב:מה שמדאיג אותי לגביו, שנראה שהוא לא חזק מנטלית.
כלומר שאם הוא מתחיל משחק לא טוב, קשה לו לצאת מזה.
בדיוק. אם הוא בזון קר אז נראה שלא יכול לצאת מזה. אם הוא פותח טוב הוא מטורף.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

העיקר שתליתם אותי בכיכר העיר...
מהיום הראשון ראיתי את מה ש"המומחים" רואים היום.
אולי הייתי קיצוני מדי כלפי הורדת הגיליוטינה אבל עכשיו כולם רואים את האדישות, חוסר היכולת לעשות סל בעצמו, ואת כל שאר החסרונות.
נכון שיש לו גם יתרונות, ולפעמים במשחק נתון הוא יכול להראות אקספולסיביות די מרשימה אבל מה שחשוב זה השורה התחתונה, ואני חוזר למסקנה הראשונית שלי: כאשר יתקל בסנטרים רציניים באירופה - לא יהיה לו מה למכור.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

אנחנו באוקטובר אנשים באוקטובר.
האיש נמצא בישראל חודשיים פלוס מינוס.
אנחנו לא נראה ממנו שליטה התקפית בצבע ו20 נקודות למשחק אבל הוא ייתן את שלו ויקלע ויטביע שצריך ובפן ההגנתי אתם עוד תראו (וכבר ראינו מעט) כמה הוא יכול לתרום, בטח בארץ. לסדר גודל של הפועל הוא בסדר גמור, תנשמו.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 28 אוקטובר 2022, 05:59 העיקר שתליתם אותי בכיכר העיר...
אולי הייתי קיצוני מדי כלפי הורדת הגיליוטינה אבל עכשיו כולם רואים את האדישות, חוסר היכולת לעשות סל בעצמו, ואת כל שאר החסרונות.
נכון שיש לו גם יתרונות, ולפעמים במשחק נתון הוא יכול להראות אקספולסיביות די מרשימה אבל מה שחשוב זה השורה התחתונה, ואני חוזר למסקנה הראשונית שלי: כאשר יתקל בסנטרים רציניים באירופה - לא יהיה לו מה למכור.
אתה קצת כופה פה אג'נדה.
יש לו חסרונות אבל אתה עפת עליו במאה קמ"ש עם הודעת געוואלד ורצית לחתוך אותו אחרי משחק וחצי. עכשיו כל פעם שנציין חיסרון שלו אתה תצטט ותגיד 'אמרתי לכם?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiאדום אש
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אתה צודק. אמרתי את מה שראיתי כבר אחרי "משחק וחצי". עכשיו, אחרי חודשיים, כולם אומרים אותו דבר...
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Berger
קיבל.ה  6 לייקים

חיים להגיד שלא מבין תלונות של אוהדים בשלב כל-כך מוקדם בעונה לאור האיכות של הקבוצה שנבנתה. ציפו שננצח את כל המשחקים? שכל זר יהיה מההתחלה הכי טוב בליגה בעמדה שלו?

קצת סבלנות, יש 6 זרים שלכל אחד מהם יש איכויות וגם חסרונות. לעניות דעתי אנחנו בשלב מוקדם מדי כדי לחרוץ גורל של שחקן כזה או אחר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiFrenzyסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 28 אוקטובר 2022, 13:36 אתה צודק. אמרתי את מה שראיתי כבר אחרי "משחק וחצי". עכשיו, אחרי חודשיים, כולם אומרים אותו דבר...
אה?
הפסדנו בגביע ווינר ומשחק חוץ קשה בטורקיה.
מעבר לזה רק ניצחנו בינתיים, הרבה בזכותו.
באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר…
הפוסט קיבל 9 לייקיםסומךGaudiFrenzyshaharotBernsVinbKingAlpacaTenacious DKarl Marx
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 28 אוקטובר 2022, 13:36 אתה צודק. אמרתי את מה שראיתי כבר אחרי "משחק וחצי". עכשיו, אחרי חודשיים, כולם אומרים אותו דבר...
רק שאף אחד חוץ ממך לא ממש אומר את זה
הפוסט קיבל 4 לייקיםMaorסומךVinbKarl Marx
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נורא, איך הוא עדיין אצלינו? לא מבין…
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

שחקן מחריד. להביא מחליף אתמול :smoke:
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

Tenacious D כתב: 28 אוקטובר 2022, 08:53 אנחנו באוקטובר אנשים באוקטובר.
האיש נמצא בישראל חודשיים פלוס מינוס.
אנחנו לא נראה ממנו שליטה התקפית בצבע ו20 נקודות למשחק אבל הוא ייתן את שלו ויקלע ויטביע שצריך ובפן ההגנתי אתם עוד תראו (וכבר ראינו מעט) כמה הוא יכול לתרום, בטח בארץ. לסדר גודל של הפועל הוא בסדר גמור, תנשמו.
איפה היית עם ההודעה הזו לפני הדרבי?
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

משהו שאני לא מבין אצלו בהתקפה,
הוא קלע עונשין טוב מאד ביחס לעמדה עד כה, כלומר על פניו לא אמורה להיות לו בעיה לקליעה מחצי מרחק.
כשהוא מקבל את הכדור באזור העונשין תוך כדי משחק והוא חופשי לזריקה הוא לא חשוב אפילו לרגע לקחת אותה, אלא ישר מחפש את המסירה.
כמו החטאות ההזויות שלו לעיתים בלייאפים, אני לא חושב שמדובר בחוסר כשרון, אלא חוסר בטחון.
אם הוא יאמץ קליעה מחצי מרחק ויכול להיות שיהיה גם טוב בה, הוא יכול לקבץ אליו שומר ולפתוח את המשחק, וליצור עוד נקודות ובעצם להיות הרבה יותר קטלני.
מרגיש כמו פוטנציאל שצריך לקרוא איזה ספר "יש לך את זה" ולקבל בטחון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא נמצא טוב ממנו והוא טוב ממה שיש לנו או שנוכל להביא.שחקן סולידי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

גביזון כתב: 30 אוקטובר 2022, 09:53 משהו שאני לא מבין אצלו בהתקפה,
הוא קלע עונשין טוב מאד ביחס לעמדה עד כה, כלומר על פניו לא אמורה להיות לו בעיה לקליעה מחצי מרחק.
כשהוא מקבל את הכדור באזור העונשין תוך כדי משחק והוא חופשי לזריקה הוא לא חשוב אפילו לרגע לקחת אותה, אלא ישר מחפש את המסירה.
כמו החטאות ההזויות שלו לעיתים בלייאפים, אני לא חושב שמדובר בחוסר כשרון, אלא חוסר בטחון.
אם הוא יאמץ קליעה מחצי מרחק ויכול להיות שיהיה גם טוב בה, הוא יכול לקבץ אליו שומר ולפתוח את המשחק, וליצור עוד נקודות ובעצם להיות הרבה יותר קטלני.
אין בכלל מה לשהליך בין זריקות עונשים לבין קליעה מחצי מרחק תוך כדי משחק ולהפך . זה אחרת לגמרי כשיש לך זמן לישר את הגוף ולכוון לעומת זריקה תוך כדי משחק.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יותר חשוב שהוא יעבוד על העונשין (ובכלל כל הקבוצה). הוא מגיע 7 פעמים במשחק לקו, וקולע 60%. אלו נקודות יקרות שבדרבי היו מביאות לנו ניצחון קל.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מילפורד כתב: 30 אוקטובר 2022, 10:11
אין בכלל מה לשהליך בין זריקות עונשים לבין קליעה מחצי מרחק תוך כדי משחק ולהפך . זה אחרת לגמרי כשיש לך זמן לישר את הגוף ולכוון לעומת זריקה תוך כדי משחק.
נכון, נכון לגמרי, אבל נראה שיש לו פוטנציאל בחצי מרחק אם יעבוד על זה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 29 אוקטובר 2022, 21:47 נורא, איך הוא עדיין אצלינו? לא מבין…
אל תשכח שהיתה לו החטאה אחת אתמול
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בני12 כתב: 30 אוקטובר 2022, 11:44
מילפורד כתב: 29 אוקטובר 2022, 21:47 נורא, איך הוא עדיין אצלינו? לא מבין…
אל תשכח שהיתה לו החטאה אחת אתמול
צריך להיות בחוזה של כל שחקן קנס כבד על כל החטאה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מהר להחליף!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 28 אוקטובר 2022, 05:59 העיקר שתליתם אותי בכיכר העיר...

שמע, אתה מתחיל להיות מביך. מילא שכתבת את זה בתחילת העונה כשעוד לא התחבר, אבל עכשיו זה כבר נראה כאילו אתה מחפש איך להצדיק את מה שכתבת במקום להודות בטעות.

הבנאדם שחקן מצויין, סנטר מעולה לליגה וגם באירופה יש לו מה לתרום. כן, אין לו מסה וסייז כמו של סנטרים אחרים, בטח לא של הקבוצות העשירות, אבל הוא אחלה שחקן. קבוצתי, קורא משחק, יודע לסיים קרוב לטבעת, קלעי עונשין טוב, חוסם מצויין, רץ את המגרש למתפרצות.

מבחינת VFM עשו פה החתמה מעולה ועד עכשיו הוא אחד מ-4 השחקנים המובילים שלנו (ובחלק מהמשחקים היה מס' 1).
הפוסט קיבל 2 לייקיםMaorVinb
שליחת תגובה