לאיוס...

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אבל מה שכן, שאפו למי שידע לשים עליו יד.
כלומר כן בוקסה כנראה עשה כמה טעויות קריטיות הקיץ אבל יש לו גם משהו לזכותו כנראה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroRaiziנועם שחםteknoboy
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

מציג כדורגל נפלא,צעיר,נלחם,יש לו יכולות אדירות,מקווה שימשיך ככה ושלא ימהרו למכור.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

נמכר מחר
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

לכמה שנים הוא חתום?
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

משחק מצויין, תענוג
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זכור לי ש-3, אבל אולי אני טועה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Gili כתב: 05 ספטמבר 2022, 22:55 זכור לי ש-3, אבל אולי אני טועה.
גוגל מסכים איתך :)
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מחר חותם בבאר שבע
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

וואלק איזה שחקן הוא
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

חיפה ומכבי תכף יתחילו להתעניין
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

“קובי נתן לי הזדמנות ולקחתי אותה. הפועל תל אביב זה מועדון גדול, כל מי שנמצא סביבי, אבא שלי, המשפחה והחברים כולם אוהדי הפועל וזה גם למה בחרתי לבוא לפה“
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אליל.
חבל שלא נהנה ממנו יותר מעונה אחת במקסימום.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

kruvi כתב: 06 ספטמבר 2022, 07:54 אליל.
חבל שלא נהנה ממנו יותר מעונה אחת במקסימום.
ינואר גג
חיפה/באר שבע
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מישהו יודע מה גובה סעיף השחרור שלו?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

פישונט כתב: 06 ספטמבר 2022, 08:31 מישהו יודע מה גובה סעיף השחרור שלו?
הוא ימכר רק לקבוצה בחו״ל*

*או קבוצה שמשחקת בחו״ל**
**או קבוצה שמתאמנת בחו״ל בקיץ***
***או קבוצה שמתאמנת בקיץ****
****או קבוצה
הפוסט קיבל 5 לייקיםאדום ותיקפוגודיןאדוםRed WolfAsafasraf
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

שחר כתב: 28 אוגוסט 2022, 01:27 זה אומנם מוקדם, אבל עבור קבוצה אפורה כמו הפועל מדובר בסוג של מסי.
אחד השחקנים הכי טובים שנחתו פה בעשור האחרון ולצערי אני מסכים עם עידן סרור.
בינואר כמובן שצ׳ק שמן יגרום לצמד האחים המהולל למכור אותו לכל המרבה במחיר.
לא מאמין שדבר כזה יקרה. גם לניסנובים יש גבולות. בקיץ אולי.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

נועם שחם כתב: 06 ספטמבר 2022, 11:25
שחר כתב: 28 אוגוסט 2022, 01:27 זה אומנם מוקדם, אבל עבור קבוצה אפורה כמו הפועל מדובר בסוג של מסי.
אם לא הייתי סולד מהתערבויות, הייתי מתערב איתך על זה.
מקווה שלא אצטרך להקפיץ את ההודעה בינואר :(
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

שחר כתב: 06 ספטמבר 2022, 11:27
נועם שחם כתב: 06 ספטמבר 2022, 11:25
אם לא הייתי סולד מהתערבויות, הייתי מתערב איתך על זה.
מקווה שלא אצטרך להקפיץ את ההודעה בינואר :(
מקווה מאד. אם כן זה ישבור אותי.
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

קח לך הישאםםםם ותן לו ביתתתת
In Hisham We Trust
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הכל שאלה של סעיף שחרור.
אם יש סעיף שחרור אז מן הסתם אין לנו סיי, אם אין אז הוא לא ימכר בינואר ובכל מקרה לא ימכר לקבוצה בארץ.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

לא רואה גבול שניסנוב לא יחצו בשביל כסף..
ראה ערך שער 13 של מכבי בדרבי
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 ספטמבר 2022, 12:36 הכל שאלה של סעיף שחרור.
אם יש סעיף שחרור אז מן הסתם אין לנו סיי, אם אין אז הוא לא ימכר בינואר ובכל מקרה לא ימכר לקבוצה בארץ.
צ'ק שמן של 2 מיליון יורו והוא נמכר גם בלי סעיף שחרור, בכל זמן נתון.
דודו דאהן יכול למצוא לו קבוצה בסכומים כאלה כבר בינואר בקלות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

באופן כללי אם אתה צעיר וטוב בישראל - זמנך שאול כמעט בכל קבוצה.
אין באמת יכולת להתחרות עם הכסף וההזדמנות בצד השני.
מבחינתי הסף החשוב זה -
האם מביאים בכסף הזה מחליף ראוי - לא קורה בהפועל
האם מוכרים רק לחו״ל ולא מחזקים קבוצות אחרות - לא קורה בהפועל
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

שחקן לא נורמלי
לא ברור מה הוא עושה פה
fankrashkin
קיבל.ה  4 לייקים

שחקן ענק

Sent from my GM1903 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שחר כתב: 06 ספטמבר 2022, 13:29
בסכומים האלה (וממש לא נראה לי שזה כזה קל כמו שאתה מתאר) לכל קבוצה בארץ יהיה קשה להשאיר אותו, ע"ע פלאניץ'.
באופן כללי למרות שנהוג פה לרדת על הניסנובים (לרוב בצדק), ספציפית בנושא המכירות של שחקנים אני לא שותף לביקורת. אם יש לך שחקן שאתה יכול למכור אותו בסכומים גבוהים אתה צריך למכור אותו, כי במרבית המקרים הסכום הזה יותר גבוה מהערך המקצועי של השחקן עבור הקבוצה. הבעיה שלי היא לא בעצם המכירה אלא בכל השכונה שמסביב - מוכרים את מלך השערים אחרי מחזור אחד כשאין אף מחליף, מקבלים סכומים גבוהים וזה לא נכנס לחיזוק, קובעים סעיפי שחרור מצחיקים וכן הלאה.

ובחייאת יש מצב להפסיק עם ההודעה "בינואר הוא במכבי/חיפה/ב"ש" אחרי כל משחק טוב של שחקן כלשהו? זה לא מצחיק וזה בעיקר לעוס ומתיש. הבנו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.Sarik89לירון האדוםנועם שחם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 ספטמבר 2022, 14:39
בסכומים האלה (וממש לא נראה לי שזה כזה קל כמו שאתה מתאר) לכל קבוצה בארץ יהיה קשה להשאיר אותו, ע"ע פלאניץ'.
באופן כללי למרות שנהוג פה לרדת על הניסנובים (לרוב בצדק), ספציפית בנושא המכירות של שחקנים אני לא שותף לביקורת. אם יש לך שחקן שאתה יכול למכור אותו בסכומים גבוהים אתה צריך למכור אותו, כי במרבית המקרים הסכום הזה יותר גבוה מהערך המקצועי של השחקן עבור הקבוצה. הבעיה שלי היא לא בעצם המכירה אלא בכל השכונה שמסביב - מוכרים את מלך השערים אחרי מחזור אחד כשאין אף מחליף, מקבלים סכומים גבוהים וזה לא נכנס לחיזוק, קובעים סעיפי שחרור מצחיקים וכן הלאה.

ובחייאת יש מצב להפסיק עם ההודעה "בינואר הוא במכבי/חיפה/ב"ש" אחרי כל משחק טוב של שחקן כלשהו? זה לא מצחיק וזה בעיקר לעוס ומתיש. הבנו.
אחלה הודעה. בינואר אתה בקופים הירוקים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 ספטמבר 2022, 14:39

ברגע שלא מביאים מחליפים ראויים או בכלל הערך המקצועי של השחקן עבור הקבוצה כבר מתחיל להיות שווה לסכום שתקבל עליו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מן הסתם.
אני בעיקר מדבר על הנהי על כך שכל שחקן טוב שגדל פה ימכר באיזשהו שלב. אפשר לחשוב שזה לא המצב בכל קבוצה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

יש הבדל בין ״באיזשהו שלב״ לבין אחרי עונה אחת טובה.
אחרי הקיץ הטראומטי מותר להוציא תסכול על זה שלמרות שברור לכולם שלאיוב חייב להיות שחקן שלד ומפתח בהפועל לפחות בשלוש שנים הקרובות, כן, סיכוי גבוה שהוא יעזוב כבר בעונה הקרובה. וזה לא צריך להיות ככה בהפועל תל אביב, לא אכפת לי מה קורה באשדוד וחדרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בר קולמוסא כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:08 יש הבדל בין ״באיזשהו שלב״ לבין אחרי עונה אחת טובה.
אחרי הקיץ הטראומטי מותר להוציא תסכול על זה שלמרות שברור לכולם שלאיוב חייב להיות שחקן שלד ומפתח בהפועל לפחות בשלוש שנים הקרובות, כן, סיכוי גבוה שהוא יעזוב כבר בעונה הקרובה. וזה לא צריך להיות ככה בהפועל תל אביב, לא אכפת לי מה קורה באשדוד וחדרה
זה לא רק באשדוד או חדרה, זה בכל קבוצה. גלוך הולך להישאר במכבי עכשיו שלוש שנים?
ברגע שיש לשחקן ביקוש במליוני יורו אין לך סיכוי להשאיר אותו.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הקטע שמכבי תביא מחליף ראוי לגלוך או תגדל עוד אחד כמוהו. בהפועל הלך ליידנר לדוגמה והגיעו מחליפים שרחוקים ממנו בכמה רמות, ולך תצמיח עוד שחקן כזה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:21
בר קולמוסא כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:08 יש הבדל בין ״באיזשהו שלב״ לבין אחרי עונה אחת טובה.
מכבי סירבו להצעות הרבה יותר גבוהות ממה שהפועל קיבלה על דוידה ולא מכרו אותו. גם חיפה לא מוכרת את אבו פאני. מה שכתבת נכון למועדונים קטנים ועל זה המרמור הוא לגיטימי (שהפכנו להיום מועדון קטן)..אבל גם אבי לוזון לא מוכר את סולמון ועבדה בעונה אחת, אלא עושה את זה מדורג.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שחר כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:52
הוקיץ' כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:21
מכבי סירבו להצעות הרבה יותר גבוהות ממה שהפועל קיבלה על דוידה ולא מכרו אותו. גם חיפה לא מוכרת את אבו פאני. מה שכתבת נכון למועדונים קטנים ועל זה המרמור הוא לגיטימי (שהפכנו להיום מועדון קטן)..אבל גם אבי לוזון לא מוכר את סולמון ועבדה בעונה אחת, אלא עושה את זה מדורג.
מכבי לא מכרו אותו כי הם חושבים שהם יקבלו עליו יותר. גם הניסנובים דחו הצעות בעבר על דוידה וליידנר. אני מהמר שהוא לא שם שנה הבאה.
חיפה מכרה את הבלם הבכיר שלה שניה לפני ליגת האלופות. זה לא מועדון קטן? עזוב חיפה, דורטמונד. הצליחה להשאיר את דמבלה לעונה אחת, את הולאנד לשנתיים וגם זה בקושי רב (ולפני זה רד בול לעונה אחת גם כן).
לגבי לוזון, הוא לא מכר אותם ביחד כי כשסולומון נמכר עבדה עוד לא היה בן 18 ולמעשה עוד לא שיחק בבוגרים. אם סלטיק היו מציעים לו 4 מיליון יורו על עבדה באותו זמן הוא היה אורז אותו באותה חבילה עם סולומון ושולח בפדקס.

בעיני גידול שחקנים צעירים ומכירתם תמורת סכום גבוה זה בין הדברים הבודדים הטובים שהניסנובים עושים בהפועל. כשאנחנו מבקרים אותם על דברים כאלה זה לא מוציא אותנו טוב לדעתי.
צריכים לבקר אותם על התנהלות שכונתית, על מלך השערים שעוזב מבלי שיש לו מחליף, על סכומי עתק שנכנסים למועדון ולא הולכים לרכש כי... אלוהים יודע למה, על הכנה בזיונית לעונה וכו'.
אין לי ספק אגב, שאם הסכומים האלה אכן היו מופנים לרכש אף אחד לא היה מתלונן על כל המכירות האלו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אדום כתב: 06 ספטמבר 2022, 16:33 הקטע שמכבי תביא מחליף ראוי לגלוך או תגדל עוד אחד כמוהו. בהפועל הלך ליידנר לדוגמה והגיעו מחליפים שרחוקים ממנו בכמה רמות, ולך תצמיח עוד שחקן כזה.
מבחינת מחלקת נוער הפועל היום לא נופלת מזו של מכבי. גם מכבי לא יכולים לגדל עוד גלוך כי עובדתית לא צמח להם כזה שחקן מאז נמני.
לגבי הבאת מחליף ראוי אני כמובן מסכים. זה בדיוק העניין.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

הוא מזכיר את מנור סולומון
אהיה חצוף ואוסיף שהוא נראה גם יותר תכליתי ממנו
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

Craft כתב: 06 ספטמבר 2022, 12:06 קח לך הישאםםםם ותן לו ביתתתת
הישאם בלב פרח מלבלב פרח מלבלב
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 06 ספטמבר 2022, 17:33 הוא מזכיר את מנור סולומון
אהיה חצוף ואוסיף שהוא נראה גם יותר תכליתי ממנו
הוא לא יהיה מנור סולומון כי אין לו את האיכויות הפיזיות והאתלטיות של מנור.
מה שכן הם מזכירים בזה שהכדור נדבק להם לרגל וקשה מאוד להוציא אותו משם.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

אחלה לאיוס. איזה כיף שהוא רק בן 21, מקווה שבחוזה שלו אין סעיף יציאה מצחיק וסופסוף נהנה משחקן כמה שנים ולא נחשוב על אקזיט ישר.
תנו לנו להתחבר למישהו כבר במועדון הזה!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לאיוס חתום ל3 עונות, זאת אומרת שאם הניסנובס רוצים למקסם מכירה, הם צריכים למכור לפני שמגיעים לשנה לסיום החוזה, כי אז הרבה יכולים להמתין שיסיים חוזה ולא יתאבדו על זה.
פשוט בקריאת המפה, עם המכירות האחרונות ובעיקר בסגירת חוזים קצרי טווח, אולי הם יעדיפו למכור בינואר(אם הם מתחפפים מפה)
כבר כתבתי שבהפועל יש דילמה לאוהד מהרחוב, אם יש לך שחקן בגיל צעיר והוא פורח, אתה לא תהנה ממנו כי השאיפה תהיה למכור אותו, אז מה הטעם להקשר, מה הטעם להתאהב
האוהד מחפש שחקנים כאלו. במדיניות במועדון, אין לנו סיכוי להשאיר שחקנים כאלו ולהנות מהם לכל אורך החוזה, אולי רק אם זה שחקן טוב מבוגר(גוטליב)
שליחת תגובה