ג׳יקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

Charlie כתב: 16 ינואר 2023, 13:01
הדגל האדום כתב: 16 ינואר 2023, 10:45 השחקן היחיד שלקח על עצמו את המשחק אתמול ואתם
מטנפים עליו בלי הפסקה. איכס. לאוהדים של הפועל נדפק השכל מהכדורגל
לגמרי. בראון נתן אתמול 150%.
ומי אמר שהוא "אשם"? אולי הסנטר שלו לא יוצא לפיק אנד רול כמו שצריך, ומכאן ה"קצר" שיש ביניהם (שזה דווקא תפקיד המאמן לעשות את ההתאמות והתרגילים ופשוט אין להפועל מספיק זמן לזה בין משחק למשחק עם העומס הקיים וזה דורש יותר זמן).
הפועל של השנה וחצי האחרונה היא הפועל הזו בעיקר בזכותו - היכולת, המנהיגות, הווינריות. ספורטאי וכדורסלן למופת שכל כך אוהב את המשחק וכל כך מחוייב לקבוצה שמדהים אותי איך בכלל מטנפים על בעל הבית של הקבוצה.
הפועל של השנה וחצי האחרונה היא הפועל הזו בזכות קפטן שמתאים לתפקיד, חדר הלבשה בריא ותלכיד מיוחד של זרים שהמשחק הקבוצתי ביניהם מצוין (JP-יאנג-ג'ייקובן).
כרגע חדר ההלבשה לא בריא, ועם כל הכישרון שיש בקבוצה המשחק הקבוצתי לוקה בחסר, ונראה שאין תקשורת בין השחקנים. זה ניכר גם במשחקים האחרונים שניצחנו, וברובם זה קרה בזכות יכולת אישית והתעלות במאני טיים של שני שחקנים.
ג'ייקובן מאכזב מאוד בהתנהלות שלו בחודשיים האחרונים.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

לא יודע איך ואיפה אתם רואים שאין תקשורת בין השחקנים
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Nati כתב: 16 ינואר 2023, 10:41
סומך כתב: 16 ינואר 2023, 09:41 שווה לא לרשום אותו במשחק הקרוב שירגיע קצת
אנחנו מדברים על השחקן שאתמול קלע 18 נקודות?
חתיכת דמגוגיה
הוא קלע 18 נק' עם 50% ל-2 ו16% ל-3!!!
ו2- אסיסטים!!!
ממש מנהיגות למופת הפגין אתמול...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ranjef כתב: 16 ינואר 2023, 13:40
Charlie כתב:
הדגל האדום כתב: 16 ינואר 2023, 10:45 השחקן היחיד שלקח על עצמו את המשחק אתמול ואתם
מטנפים עליו בלי הפסקה. איכס. לאוהדים של הפועל נדפק השכל מהכדורגל
לגמרי. בראון נתן אתמול 150%.
ומי אמר שהוא "אשם"? אולי הסנטר שלו לא יוצא לפיק אנד רול כמו שצריך, ומכאן ה"קצר" שיש ביניהם (שזה דווקא תפקיד המאמן לעשות את ההתאמות והתרגילים ופשוט אין להפועל מספיק זמן לזה בין משחק למשחק עם העומס הקיים וזה דורש יותר זמן).
הפועל של השנה וחצי האחרונה היא הפועל הזו בעיקר בזכותו - היכולת, המנהיגות, הווינריות. ספורטאי וכדורסלן למופת שכל כך אוהב את המשחק וכל כך מחוייב לקבוצה שמדהים אותי איך בכלל מטנפים על בעל הבית של הקבוצה.
שחקן שלא עולה לשחק כשהמאמן קורא לו לעלות - זה לא שחקן ש-"כ"כ מחויב לקבוצה".
שחקן שאשכרה מתעלם משחקן חמישייה, במופגן, רק בגלל ענייני אגו של ילד בן 3, זה לא שחקן שכל כולו מחוייב לקבוצה. גייקובן מיוחד, שחקן אדיר שנכנס ללב והכל נכון. בגלל זה זה עוד יותר כואב.
במשחקים האחרונים הוא די מחרב אותנו מבפנים בהתנהגות הזאת, בלי קשר לכמה נקודות הוא קולע. לא שמקריי ואחרים נקיים מביקורת, ממש לא, אבל גייקובן הוא הפנים של הקבוצה, והזרקור עליו.
התפקיד שלו לאחד את כולם (בר או תומר לא יכולים לעשות את זה כנראה), ובמקום זה הוא משדר שהוא מעל הקבוצה ומעל המועדון. בדיוק ההיפך.
ככה אתה רואה את זה.
אני רואה שחקן שלא מסכים לעלות לשחק כשהמאמן שלו אומר לשחקנים "הפסדנו, תנסו לפחות שזו לא תהיה תבוסה מחפירה", כי הוא ווינר בנשמתו וזה לא נגמר עד שזה נגמר (ג'ייקובן בטח מכיר את זה בגרסה האנגלית: "It ain't over till the fat lady sings") והוא אמר את זה למאמן. זה לא מקרה כמו שאנחנו מכירים ששחקן לא מסכים להתחלף ומבזה את המאמן שלו, וראינו מקרים כאלה בעיקר בכדורגל, ששחקן לא יוצא או לא מוכן להיכנס רק כדי לבזבז כמה שניות בדקה ה-90. פה בדיוק להפך. הוא שידר לפרנקו שהוא עומד לרשותו ויתן מעצמו כל עוד משחקים כדי לנצח, ולא כדי להעביר את הדקות האחרונות ברבע.

ראיתי אותו אמש. לא פעם מכופף עם ידיים על הברכיים. ניכר שהוא מותש. אבל רגע אחרי הוא בדרך לסל בצעד וחצי מנסה בכל כוחו לנצח משחק שהיה ברור שהוא אבוד. זה ג'ייקובן. ההוא שרק לפני כמה ימים ראיתיו במו עיני קולע את סל הניצחון בלונדון, אגב הערתך כי הוא "מחרב" לנו משחקים.

אני לא מתייחס לטענה כאילו בשל בעיית אגו הוא מתעלם בכוונה משחקן אחר בסגל (הצ'יף). אני לא יודע עד כמה זה נכון אם בכלל, והיו כבר מקרים שפה בפורום ניתחו מציאות שהיתה קיימת רק כאן, ולא בחדר ההלבשה או על המגרש/פרקט. הצ'יף הוא שחקן שונה מהורטון ואין ספק שצריך לעשות התאמות ואני מקווה שפרנקו יצליח במשימה. כי שני השחקנים יכולים להפיק זה מזה יותר, ואין לי ספק ששניהם רוצים מאד להצליח ברמה האישית והקבוצתית והם תלויים זה בזה, והם מקצוענים.
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

:idea:
redead כתב: 16 ינואר 2023, 13:57 לא יודע איך ואיפה אתם רואים שאין תקשורת בין השחקנים
התעלמות כמעט מוחלטת של ג'ייקובן מאונואקו. וגם מקריי רוב הזמן מכדרר את עצמו לדעת וזורק ממצבים הזויים (לפעמים זה עובד, לפעמים לא)
Tals2000
קיבל.ה  26 לייקים

בול!
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

נו מעניין איפה ליצני החצר שהתפלאו שאמרתי שצריך להחליף את בראון. עזבו את זה שמקצועית זה כבר ממש לא אותו שחקן שהיה בעבר, נראה שהוא פשוט שם זין ובמיוחד על אונואקו. מהצד זה נראה שהוא עושה עליו חרם.. התנהלות פשוט שערוריה שלו, במועדון אחר הוא היה מוחלף כבר כנראה..
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

lior777 כתב:נו מעניין איפה ליצני החצר שהתפלאו שאמרתי שצריך להחליף את בראון. עזבו את זה שמקצועית זה כבר ממש לא אותו שחקן שהיה בעבר, נראה שהוא פשוט שם זין ובמיוחד על אונואקו. מהצד זה נראה שהוא עושה עליו חרם.. התנהלות פשוט שערוריה שלו, במועדון אחר הוא היה מוחלף כבר כנראה..
זה ממש לא נכון להחליף אותו.
צריך לעשות סדר בקבוצה, לעשות סולחה בינו לבין אונוואקו כמו שבזמנו היה עם רוני ורונלדו.
גם שאקיל וקובי לא הסתדרו בהתחלה ובכל זאת ידעו לקחת אליפויות ביחד.

חוץ מזה אני לא רואה מחליף ברמתו שיכול להגיע.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא צריך להחליף ולשנות שום דבר בשלב כזה בעונה, בטח אחרי הזעזוע של החלפת הורטון, ובטח לאור האיכות האינדיבידואלית והאופי הטוב של כל השחקנים שלנו פחות או יותר.
אין ברירה אלא לנשום עמוק, לקוות שאנחנו פשוט בנקודת שפל מקצועית ומנטלית שמגיעה כמעט בכל עונה, ולקוות שהשחקנים ידעו להתעלות ופנרקו יידע להרגיע ולעשות התאמות.
ולהמשיך לתמוך ולעודד ולקוות ש"רוח הפועל" הזאת של תמיכה ועידוד יצליחו להוציא את הקבוצה מהמשברון שנקלעה אליו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiהוקיץ'
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

סומך כתב: 16 ינואר 2023, 14:07
סומך כתב: 16 ינואר 2023, 09:41 שווה לא לרשום אותו במשחק הקרוב שירגיע קצת
חתיכת דמגוגיה
ו2- אסיסטים!!!
אתמול מישהו אחר התקרב למספרים האלו?
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

lior777 כתב: 16 ינואר 2023, 15:13 נו מעניין איפה ליצני החצר שהתפלאו שאמרתי שצריך להחליף את בראון. עזבו את זה שמקצועית זה כבר ממש לא אותו שחקן שהיה בעבר, נראה שהוא פשוט שם זין ובמיוחד על אונואקו. מהצד זה נראה שהוא עושה עליו חרם.. התנהלות פשוט שערוריה שלו, במועדון אחר הוא היה מוחלף כבר כנראה..
כן,ליצנים
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אולי הוא צריך עוד כבוד מאונואקותמונה

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדIronside
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Nati כתב: 16 ינואר 2023, 17:46

חתיכת דמגוגיה
ו2- אסיסטים!!!
לאיזה מספרים?
אתה מתכוון האם מישהו העיז להמשיך לקחת זריקות כשהוא בכאלה אחוזים או אם יש לנו רכז מוביל אחד שמסר רק 2 אסיסטים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סומך כתב: 16 ינואר 2023, 17:53

חתיכת דמגוגיה
ו2- אסיסטים!!!
לאיזה מספרים?
אתה מתכוון האם מישהו העיז להמשיך לקחת זריקות כשהוא בכאלה אחוזים או אם יש לנו רכז מוביל אחד שמסר רק 2 אסיסטים?
ג'ייקובן היחיד שהופיע אתמול. היחיד שהראה שמץ אופי ולא הפסיק לנסות גם כשלא הלך.
אם כולם היו משחקים כמוהו המשחק היה נראה אחרת.

בפורום שדים זו סיבה טובה לשחרר שחקן.
הפוסט קיבל לייק אחדBerns
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 ינואר 2023, 17:58

לאיזה מספרים?

אני לא אמרתי לשחרר ומי שאומר לשחרר הוא חסר מושג או טרול
אבל הוא לא הגיע אתמול למשחק ומשחקן שאמור להיות המנהיג שלנו אני מצפה לפעולות יותר משמעותיות משלוש חדירות (מרשימות מאוד) עד הטבעת
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

קלע 18 במשחק גרוע
אם היה מגיע אפילו ל80% יכולות זה היה נגמר ב30 נקודות ו10 אסיסטים
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סומך כתב: 16 ינואר 2023, 18:10
הוקיץ' כתב: 16 ינואר 2023, 17:58

לאיזה מספרים?

אבל הוא לא הגיע אתמול למשחק ומשחקן שאמור להיות המנהיג שלנו אני מצפה לפעולות יותר משמעותיות משלוש חדירות (מרשימות מאוד) עד הטבעת
לא אמרתי שהוא שיחק טוב, כולם היו גרועים וזה כולל אותו.
ההבדל בינו לבין השאר זה שבזמן שכולם היו עסוקים בלהתחבא הוא לא ויתר ולא הפסיק לנסות.

זה שג'ייקובן קלע רק 1/6 מהשלוש זה משהו שיכול לקרות. זה שמקריי ומנפורד סיימו עם 5 זריקות כל אחד זה ביזיון.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הוקיץ' כתב:
הוקיץ' כתב: 16 ינואר 2023, 17:58 ג'ייקובן היחיד שהופיע אתמול. היחיד שהראה שמץ אופי ולא הפסיק לנסות גם כשלא הלך.

ההבדל בינו לבין השאר זה שבזמן שכולם היו עסוקים בלהתחבא הוא לא ויתר ולא הפסיק לנסות.

זה שג'ייקובן קלע רק 1/6 מהשלוש זה משהו שיכול לקרות. זה שמקריי ומנפורד סיימו עם 5 זריקות כל אחד זה ביזיון.
הוא אכן לא ויתר על הזריקות שלו, קלע באחוזים לא טובים לשלוש, והגיע ל-18 נק. על דבר אחד הוא כן ויתר - למסור לאונאקו.
אגב, סקוררים לא חסר פה. צריך מישהו שימסור ויפעיל אחרים, וזה בעיקר אמור להיות גייקובן. וזה לא קרה אתמול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ranjef כתב: 16 ינואר 2023, 20:15
הוקיץ' כתב:

הוא אכן לא ויתר על הזריקות שלו, קלע באחוזים לא טובים לשלוש, והגיע ל-18 נק. על דבר אחד הוא כן ויתר - למסור לאונאקו.
אגב, סקוררים לא חסר פה. צריך מישהו שימסור ויפעיל אחרים, וזה בעיקר אמור להיות גייקובן. וזה לא קרה אתמול.
הוא גם ויתר על למסור לאדם אריאל שהיה עם 2 מ-2 מהשלוש והתעקש לזרוק בעצמו ולהחטיא
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiKingAlpaca
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

lior777 כתב: 16 ינואר 2023, 15:13 נו מעניין איפה ליצני החצר שהתפלאו שאמרתי שצריך להחליף את בראון. עזבו את זה שמקצועית זה כבר ממש לא אותו שחקן שהיה בעבר, נראה שהוא פשוט שם זין ובמיוחד על אונואקו. מהצד זה נראה שהוא עושה עליו חרם.. התנהלות פשוט שערוריה שלו, במועדון אחר הוא היה מוחלף כבר כנראה..
שמע זה כבר הזייה.
גייקובן השחקן הכי חשוב שלנו ואחד הזרים הכי מחויבים שדרכו בהפועל. בלי החתימה שלו שנה שעברה המועדון לא היה קרוב להגיע לאיפה שהוא נמצא היום.
כל התנהגות כלפיו של העאלק אוהדים כמוך זה גועל נפש אחד גדול ועוד מעט הוא הולך להשתיק אותך
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הוא יגיע במוד טוב לדרבי אני סומך עליו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אני באמת לוידע מה עובר על ג'ייקובן, אבל יותר מהכל זה מרגיש שהשנה הוא לא 100% איתנו. כאילו הוא לא ב sync.
ויודעים מה? הלוואי והוא היה מתעצבן כמו מקריי או אונוואקו. הוא פשוט אדיש לכל מה שקורה סביבו והוא אמור להיות המנהיג הזה שמחבר את הקבוצה.
הוא היה מודע בכלל לחשיבות המשחק שלשום? לא הרגיש לי ככה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אהי לא חושב שהבעיה אצל בראון היא חוסר אכפתיות או אדישות, להיפך אני חושב שהאמוציות משתלטות עליו לגמרי + עוד שתי דמויות בחדר ההלבשה שהן דומיננטיות כמוהו וזה מאוד לא פשוט עבורו.
אני לא יודע מה היחסים במשולש בראון-מקריי-אונוואקו, אבל צריך לדעת לחבר בין כולם רק עד סוף השנה הזאת, אחרי העונה מבחינתי שלא יחליפו מילה ביניהם לעולם.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

7even כתב: 17 ינואר 2023, 08:38 אני באמת לוידע מה עובר על ג'ייקובן, אבל יותר מהכל זה מרגיש שהשנה הוא לא 100% איתנו. כאילו הוא לא ב sync.
ויודעים מה? הלוואי והוא היה מתעצבן כמו מקריי או אונוואקו. הוא פשוט אדיש לכל מה שקורה סביבו והוא אמור להיות המנהיג הזה שמחבר את הקבוצה.
הוא היה מודע בכלל לחשיבות המשחק שלשום? לא הרגיש לי ככה.
תגיד אתה אמיתי? הוא כועס על עצמו בטירוף אחרי כל החטאה שלו או עבירה ששורקים לו בלי שהכדור יכנס כשהוא הולך לסל.
הוא מדרבן שחקנים אחרים כשהוא יורד לספסל.
אדיש זה הדבר האחרון שאפשר לומר עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

נייט רובינסון כתב:
שמע זה כבר הזייה.
גייקובן השחקן הכי חשוב שלנו ואחד הזרים הכי מחויבים שדרכו בהפועל. בלי החתימה שלו שנה שעברה המועדון לא היה קרוב להגיע לאיפה שהוא נמצא היום.
כל התנהגות כלפיו של העאלק אוהדים כמוך זה גועל נפש אחד גדול ועוד מעט הוא הולך להשתיק אותך
השתיק אותו

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, הוא יהיה ה-mvp של המחזור ה-11 ויסגור 5 mvp שלנו ב-11 מחזורים, כולל שלושת האחרונים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegishaharotASAFABADIקפטן ג'ק
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

תתאבד כבר
הפוסט קיבל לייק אחדסכין_בבטן_האומה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אם אנשים יפסיקו לכתוב בכזאת התלהמות וקיצוניות אחרי משחק טוב או רע של שחקן זה יעשה טוב מאוד לפורום.
אחרי משחק טוב שחקן הוא לא אלוהים, אם כי אפשר להחמיא אפילו בצורה קצת מוגזמת כמו ששחקן שנותן כמה משחקים פחות טובים הוא לא אויב האומה.
אני באמת מרחם על אותם אנשים, בטח יש להם מלא סרטים בראש.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiTenacious DEl dudernio
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אז זו הפעם השנייה שבראון הוא MVP, פעמיים מול פאריס
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

אלוהים
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

כמו שהבטחת, מותק יצאת גדול
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לא אמרו פה שלא צריך לרשום אותו ;)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. עדיין הקילר הכי גדול שראיתי.
2. עדיין הווינר הכי גדול שראיתי.
3. הוא ואוונאקו נראו כמו אחים היום.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

גבעול הבעיה
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןChegi
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

תמונה
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyshaharotChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

פסל
הפוסט קיבל 2 לייקיםJohn FruscianteChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מי אתה יליצן דביל מי
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorChegiNati
Berger
קיבל.ה  6 לייקים

לשחרר מיידית
שליחת תגובה