ג׳יקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הסל שהוא עשה בפלוס 4 או משהו כזה ברבע האחרון, וואו. הוא החליט שזה נכנס ואלוהים לא היה יכול למנוע מזה להכנס. זה הסל שהבטיח את הנצחון. אחלה ג'ייקובן!
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

redead כתב:הכתף שלו מלחיצה אותי
נראה שהמכה שקיבל הפריעה לו לזרוק מבחוץ (מדגם - 2)
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

יש עדכון על הכתף?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 אפריל 2023, 16:33 יש עדכון על הכתף?
הוא אמר שהכתף בסדר
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

נייט רובינסון כתב: 13 אפריל 2023, 17:03
ASAFABADI כתב: 13 אפריל 2023, 16:33 יש עדכון על הכתף?
הוא אמר שהכתף בסדר
הוא לא היה נראה מאה אחרי הפציעה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

יש מצב המכה בכתף היא מה שגרם ל 2 המסירות לציף :)
יהיה טוב הפועל!
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

ברבע הראשון היה זוועה.
בהמשך התאושש, היה מצויין והיה גם היחיד שקלע שלשות היום.
חבל שלא לקח על עצמו יותר בשלוש דקות האחרונות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

gershon כתב: 20 אפריל 2023, 01:05 ברבע הראשון היה זוועה.
בהמשך התאושש, היה מצויין והיה גם היחיד שקלע שלשות היום.
חבל שלא לקח על עצמו יותר בשלוש דקות האחרונות.
ממש לא היה ברור לי הוא ברח מהכדור.
לבדלונה היו 5 עבירות קבוצתיות והוא אומן בסחיטת עבירות.
מבין שהיה עייף, אבל התוצאה היתה שכל השחקנים האחרים לקחו זריקות קשות מבחוץ במקום לעשות מה שצריך כדי להגיע לקו.
אני מאמין שאם היה לוקח את האחריות ואת הכדור לידיים היינו יכולים לנצח את המשחק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בלי כתף זה לא אותו שחקן, שישלחו את הכתף לנוח עד הפלייאוף, חבל על כל רגע שהוא על הפרקט עד אז.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

השחקן עם הבריאות הכי לא יציבה שאני זוכר בהפועל.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

די נו
חאלאס עם התירוץ של הכתף. כמה אפשר לתרץ את היכולת המבישה הזאת?
הכתף מפריעה לו להזיז את הרגליים ולשמור? אם הוא מסוגל לתקוע את המשחקים עם כל הכדרורים הבלתי פוסקים שלו והמסירות הלא אחראיות אז הוא לא פצוע.
אם הוא לא מסוגל לשחק אז שלא יעלה על המגרש ויפסיק לגרום נזק.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

רדנקו כתב: 23 אפריל 2023, 23:36 די נו
חאלאס עם התירוץ של הכתף. כמה אפשר לתרץ את היכולת המבישה הזאת?
הכתף מפריעה לו להזיז את הרגליים ולשמור? אם הוא מסוגל לתקוע את המשחקים עם כל הכדרורים הבלתי פוסקים שלו והמסירות הלא אחראיות אז הוא לא פצוע.
אם הוא לא מסוגל לשחק אז שלא יעלה על המגרש ויפסיק לגרום נזק.

הכתף מפריעה לו לזרוק ולקחת על עצמו את המשחק ובשביל זה אנחנו צריכים אותו, לא בשביל לשמור.
עם השורה התחתונה אני מסכים - הוא לא צריך לשחק עד שהוא לא בריא.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אני משתכנע עם הזמן שזו טעות להאריך לו חוזה. הלוואי שאתבדה
רואה שחורות המקורי
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

ר.ש כתב: 24 אפריל 2023, 00:46 אני משתכנע עם הזמן שזו טעות להאריך לו חוזה. הלוואי שאתבדה
יש לו כבר חוזה לעונה הבאה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

Ironside כתב: 24 אפריל 2023, 00:52
ר.ש כתב: 24 אפריל 2023, 00:46 אני משתכנע עם הזמן שזו טעות להאריך לו חוזה. הלוואי שאתבדה
יש לו כבר חוזה לעונה הבאה
כן, על זה אני מדבר. אולי לא הייתי מובן
רואה שחורות המקורי
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

מאוד מאוד מצער שזה השחקן שסביבו נבנתה הקבוצה הזו. מגיע לשחק פעם בארבעה משחקים, נפצע כל הזמן, מאבד ברשלנות (האיבוד בסוף במסירה לתומר גינת גמר לנו את המשחק), לוקח זריקות לא אחראיות עם הסטפ-בק הכי צפוי בעולם. ודווקא הוא - הזר הכי פחות יציב שלנו - מוחתם כבר לשנה הבאה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

'אני ממש מציע לחכות לסוף העונה עם הצהרות ה"כמה נורא שזה השחקן שעליו בנויה הקבוצה". הוא כבר הוכיח מיליון פעם שאף פעם הוא לא מוותר וברגעים החשובים הוא שם (גם מול ונציה ובבדלונה הוא היה, למרבה הצער זה לא הספיק). אתמול היה מבאס אבל זה ממש לא המשחק הכי חשוב העונה.
אינתי עומרי, הפועל.
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

האדום הצורר כתב: 24 אפריל 2023, 10:30 'אני ממש מציע לחכות לסוף העונה עם הצהרות ה"כמה נורא שזה השחקן שעליו בנויה הקבוצה". הוא כבר הוכיח מיליון פעם שאף פעם הוא לא מוותר וברגעים החשובים הוא שם (גם מול ונציה ובבדלונה הוא היה, למרבה הצער זה לא הספיק). אתמול היה מבאס אבל זה ממש לא המשחק הכי חשוב העונה.
הוא ווינר בנשמה, שחקן של מאני טיים
ומנהיג שלוקח אחריות, הוא לא מושלם יש לו משחקים פחות טובים ובעיית פציעות אבל עדיין הוא חשוב מאוד לקבוצה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איך אפשר לומר שאתמול זה לא המשחק הכי חשוב העונה? כל משחק עד סוף הסיבוב האחרון הוא קריטי כדי להבטיח ביתיות עד הגמר (וכולל).
הביתיות שווה לנו כל כך הרבה, ומי שחושב שהמשחקים האלו עם לפרוטוקול מפספס את ההזדמנות הענקית שיש בעונה הזו.
לצערי בראון נראה פשוט גמור. הוא לא מסוגל לשחק 2 משחקים בהפרש כזה קצר. לא יודע איך הוא יחזיק פלייאוף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKarl Marxגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

האדס כתב: 24 אפריל 2023, 11:34 איך אפשר לומר שאתמול זה לא המשחק הכי חשוב העונה? כל משחק עד סוף הסיבוב האחרון הוא קריטי כדי להבטיח ביתיות עד הגמר (וכולל).
הביתיות שווה לנו כל כך הרבה, ומי שחושב שהמשחקים האלו עם לפרוטוקול מפספס את ההזדמנות הענקית שיש בעונה הזו.
לצערי בראון נראה פשוט גמור. הוא לא מסוגל לשחק 2 משחקים בהפרש כזה קצר. לא יודע איך הוא יחזיק פלייאוף.
כרגע אני לא בטוח איזו הזדמנות ענקית יש , המיקום בטבלה קצת משקר ובלי לזלזל אבל מה זה שווה אם אנחנו לא יכולים לנצח קבוצות כמו חולון? אם זה המצב אין סיכויי אמיתי לתואר לצערי
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

זה כבר ברור מזמן.
אחרי משחק הגביע מול ירושלים והפסד הבית לחולון הייתי די בטוח שזה המצב אבל עוד היו תקוות.
אז הגיעה התבוסה הנוספת בליגה לירושלים וכבר היה לי ברור שהסיכויים לעבור אותם בסדרה אפסיים.
המשחק אתמול פשוט שם חותמת סופית לענין הזה.
ומי שעדיין לא הבין את זה כנראה יבין את זה אחרי המשחק מול ירושלים בשבת.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

את ירושלים בהחלט קשה לראות שאנחנו עוברים, אני גם לא בטוח שמכבי עוברים אותם בכושר הנוכחי.
את חולון? אפשר בהחלט. אני חושב שעם אונואקוו ובר בכושר הנוכחי שלהם, אנחנו מנצחים אתמול.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האדס כתב: 24 אפריל 2023, 11:34 איך אפשר לומר שאתמול זה לא המשחק הכי חשוב העונה? כל משחק עד סוף הסיבוב האחרון הוא קריטי כדי להבטיח ביתיות עד הגמר (וכולל).
המשחק לא כזה חשוב כי היה אפשר להפסיד 1 מ3 המשחקים הקרובים בלי קשר לדרבי ועדיין לסיים ראשונים, אם מנצחים את הדרבי, וגם אם מנצחים 3 מ3 הפסד בדרבי מבטיח שלא נסיים ראשונים. כך שמעשית אין הבדל בין 2 מ3 ל3 מ3 אם ה2 מ3 כולל ניצחון על ירושלים. לכן באופן ספצפיפי המשחק מול חולון לא היה קריטי, המשחק בשבת מול ירושלים כן (בגלל הסיכון לאבד את המקום השני).
אינתי עומרי, הפועל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ואם מכבי יפסידו לירושלים?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זה לא משנה כבר, אם הם מנצחים את הדרבי הם בכל מקרה 1 גם אם היינו מנצחים הכל חוץ מהדרבי.
אינתי עומרי, הפועל.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

האדום הצורר כתב: 24 אפריל 2023, 14:01
המשחק לא כזה חשוב כי היה אפשר להפסיד 1 מ3 המשחקים הקרובים בלי קשר לדרבי ועדיין לסיים ראשונים, אם מנצחים את הדרבי, וגם אם מנצחים 3 מ3 הפסד בדרבי מבטיח שלא נסיים ראשונים. כך שמעשית אין הבדל בין 2 מ3 ל3 מ3 אם ה2 מ3 כולל ניצחון על ירושלים. לכן באופן ספצפיפי המשחק מול חולון לא היה קריטי, המשחק בשבת מול ירושלים כן (בגלל הסיכון לאבד את המקום השני).
העניין הוא שאם אתה היית מנצח את חולון המקום השני היה מובטח והפסד לירושלים לא היה כל כך נורא במקרה הזה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

גם אם היית מנצח את חולון המקום השני לא היה מובטח אם היינו מפסידים הכל וירושלים תנצח הכל. בקיצור לא משחק קריטי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אם היינו מנצחים את חולון, היה לנו סיכוי תאורטי לסיים במקום הראשון אם היינו מנצחים את כל המשחקים כולל הדרבי. במקרה כזה היינו פוגשים את מכבי או ירושלים רק בסדרת הגמר עם יתרון ביתיות.
לא שאני מאמין שזה היה קורה כי אני די בטוח שנפסיד לירושלים בשבת. אבל אם היינו מנצחים אתמול היינו לפחות מבטיחים לעצמנו את יתרון הביתיות בסדרת חצי גמר הפלייאוף.
במצב הנוכחי, אם ירושלים תנצח את שלושת המשחקים הנותרים שלה (כלל אותנו) ואנחנו נפסיד בדרבי, אנחנו יורדים למקום השלישי ונפגוש את ירושלים בסדרת חצי הגמר בלי יתרון ביתיות אפילו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רדנקו כתב: 24 אפריל 2023, 15:54 אם היינו מנצחים את חולון, היה לנו סיכוי תאורטי לסיים במקום הראשון אם היינו מנצחים את כל המשחקים כולל הדרבי. במקרה כזה היינו פוגשים את מכבי או ירושלים רק בסדרת הגמר עם יתרון ביתיות.
לא שאני מאמין שזה היה קורה כי אני די בטוח שנפסיד לירושלים בשבת. אבל אם היינו מנצחים אתמול היינו לפחות מבטיחים לעצמנו את יתרון הביתיות בסדרת חצי גמר הפלייאוף.
במצב הנוכחי, אם ירושלים תנצח את שלושת המשחקים הנותרים שלה (כלל אותנו) ואנחנו נפסיד בדרבי, אנחנו יורדים למקום השלישי ונפגוש את ירושלים בסדרת חצי הגמר בלי יתרון ביתיות אפילו.
עדיין יש לנו סיכוי לסיים במקום הראשון, בהנחה וננצח את הכל. אם ננצח את ירושלים בשבת ואת נס ציונה בבית משחק אחרי, המשחק נגד חולון נהפך ללגמרי חסר חשיבות מבחינה טבלאית
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

רדנקו כתב: 24 אפריל 2023, 15:54 אם היינו מנצחים את חולון, היה לנו סיכוי תאורטי לסיים במקום הראשון אם היינו מנצחים את כל המשחקים כולל הדרבי. במקרה כזה היינו פוגשים את מכבי או ירושלים רק בסדרת הגמר עם יתרון ביתיות.
עם הכנה *ראויה* למשחק, אין שום סיבה להפסיד לירושלים. קבוצה מאוד מוגבלת, שפרנקו כבר היה צריך ללמוד, בטח אחרי שתי ההופעות המחרידות הקודמות מולם.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

קבוצה מאוד מוגבלת?
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

האדס כתב: 24 אפריל 2023, 16:19 קבוצה מאוד מוגבלת?
ממקסמת את היכולות שלה בזכות עבודה של מאמן ומשמעת של שחקנים. ועדיין יש להם תקרה ואפשר לנטרל אותם (עם הכנה נכונה למשחק ולמידה של הקבוצה)
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איך למשל אתה מציע לנטרל אותם, תן איזה 2-3 דוגמאות אם יש לך.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אני אזרוק את 2 הסנט שלי.
ירושלים לא שומרים מי יודע מה על קלעים מבחוץ.
אם לא נקלע מעבר לקשת אין סיכוי. זה ישאיר את הנקינס בצבע, יסתום את כל המשחק...ואונוואקו יחטוף את הרביעית אמצע רבע ראשון.

מצד שני אם מפסידים אפשר יהיה לעלות עם ישראלים בלבד בדרבי. לתת לשאר לנוח
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

והייתי גם מתחיל עם להרביץ מלא.
בדיוק כמו שירושלים עושים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

האדס כתב: 24 אפריל 2023, 17:10 איך למשל אתה מציע לנטרל אותם, תן איזה 2-3 דוגמאות אם יש לך.
הכי חשוב זה לרוץ בכל הזדמנות. בלי הגנה עומדת הם לא שווים הרבה. ברע שנתחיל לרוץ בכל רגע שאפשר יהיה לנו יתרון.
השני זה קליעה מבחוץ, אם נקלע מבחוץ ההגנה שלהם תיפתח. ראינו את זה במשחק בחוץ מולם עם ה 3 שלשות של אדם אריאל ברבע הראשון
השלישי זה להרביץ להם בהגנה ולא לתת להם להרביץ לנו בלי מענה.
הרביעי זה לא ללכת ראש בקיר על ההגנה שלהם. ג’ורדן מקריי שידוע כשחקן שעושה את זה לא מעט היה נוראי בשלושת המשחקים מולם
פומפה
קיבל.ה  188 לייקים

האדס כתב: 24 אפריל 2023, 17:10 איך למשל אתה מציע לנטרל אותם, תן איזה 2-3 דוגמאות אם יש לך.
דבר ראשון והכי חשוב זה ללכת על הנקינס ולנסות להוציא ממנו עברות כמה שיותר מוקדם. והפעם לשם שינוי לא לעצור אלא להוציא ממנו חמישית וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

דבר שני זה לתת לשני השומרים הכי טובים שלך בקבוצה (בני וטוקוטו) לשחק ביחד ולשחק יותר מ-10 דקות. לא זכור לי משחק שהם שיחקו ביחד העונה שלא רצנו או חזרנו מפיגור גדול.

דבר אחרון זה להגיד לאונואקו תשמע חבר יקר היום אתה מזיז את הרגליים ושומר כמו שצריך. נכנסת לבעיית עברות מוקדם? תעזוב הגנה תתמקד רק בלקחת ריבאונד ולקבל כדור בצבע.
כן זה בעייתי ששחקן לא שומר במצב כזה אבל אנחנו חייבים אותו על המגרש ואין מה לעשות.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נייט רובינסון כתב:
הכי חשוב זה לרוץ בכל הזדמנות. בלי הגנה עומדת הם לא שווים הרבה. ברע שנתחיל לרוץ בכל רגע שאפשר יהיה לנו יתרון.
השני זה קליעה מבחוץ, אם נקלע מבחוץ ההגנה שלהם תיפתח. ראינו את זה במשחק בחוץ מולם עם ה 3 שלשות של אדם אריאל ברבע הראשון
השלישי זה להרביץ להם בהגנה ולא לתת להם להרביץ לנו בלי מענה.
הרביעי זה לא ללכת ראש בקיר על ההגנה שלהם. ג’ורדן מקריי שידוע כשחקן שעושה את זה לא מעט היה נוראי בשלושת המשחקים מולם
בשביל לרוץ צריך לשמור ולקחת ריבאונד בהגנה.
בשביל לקלוע מבחוץ צריך להיות חופשי ולא לאבד כל מסירה שניה.
בשביל להיות חופשי צריך ששחקנים ינועו בלי כדור ששחקנים יבצעו חסימות כמו שצריך כדי ששחקנים ישתחררו לקליעה.
ויותר מהכל - צריך להניע כדור במסירות ולא להתמזמז בכדרורים ופיק אנד רול ים חסרי תכלית.
בדיוק ההיפך מהצורה שאנחנו משחקים.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני יודע שהיה לו משחק נוראי אבל הכדור עומק שלו למנפורד שהוביל אותו לזריקת 3 קלה זה מטורף. אם מנפורד היה קולע זה היה סל שהיינו זוכרים בעיקר בגלל המסירה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

Chegi כתב: 24 אפריל 2023, 22:19 אני יודע שהיה לו משחק נוראי אבל הכדור עומק שלו למנפורד שהוביל אותו לזריקת 3 קלה זה מטורף. אם מנפורד היה קולע זה היה סל שהיינו זוכרים בעיקר בגלל המסירה.
אם זה היה סל, זה היה לא היה סל נצחון אלא שוויון והארכה נוספת, שמי יודע אם היית מנצח.
שליחת תגובה