ג׳יקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

ברגע האמת - השתין במכנסיים
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

תם הטקס
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

קבוצה שנבנית על שחקן שבכלל חצי עונה לא משחק, כולל במאני טיים.
קאמינגס בכלל לא היה אמור להיות פה
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

יכול להבליח לפעמים, אבל על כל מגרעותיו הוא כבר לא מתאים לנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אם היה לנו את ג'ייקובן היום היינו מנצחים. סיטואציות כמו היום ג'ייקובן ניצח לנו בשנתיים האחרונות.
עונה שעברה, משחק מספר 2 נגד ירושלים, ירדנו למחצית ביתרון. רבע שלישי, התקשינו לעשות נקודות והיה נראה שנאבד את ההובלה, אלא שאז ג'ייקובן נכנס לעניינים, קלע 18 מ-19 הנקודות שלנו ברבע והשאיר אותנו עם הראש מעל המים. זה מה שהוא היה בשבילנו בשנתיים האחרונות, האיש שמציל אותנו כשאנחנו צריכים אותו.

אבל ג'ייקובן לא היה שם היום, שוב, והאגדה על ג'ייקובן שיגיע במאני טיים התפוצצה לנו בפנים.
כישלון הקונספציה כמו שאומרים במחוזותינו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

בעיניי הקונספציה האמיתית שכשלה פה היתה שאפשר בלי אלפא דוג כזה כמו מקריי או דומיו.
היתרון של גקובן שהוא באמת יודע להתעלות ברגעי אמת, כמו במשחק השלישי בשנה שעברה. אבל הוא פציע ומבוגר. היה צריך שיהיה מישהו אחר לידו שיודע גם לא להחנק כשכולם נעלמים. מקריי היה כזה. אז לא חייבים להשאיר דווקא את מקריי, נניח. אבל במקום זה דני שכנע את כולם שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו לוותר לחלוטין על שחקן מהסוג הזה כי עדיף מישהו נחמד שמקשיב למאמן ומתנהג יפה באימונים או אנערף מה. ואז ברגע האמת אם אין גקובן, אנחנו פשוט קורסים.

היו לנו הרבה דיונים על זה בקיץ, ואני לפחות הרגשתי שדני טועה אבל הרוויח בסדרת הגמר את הזכות שניתן לו קרדיט שהוא יודע מה הוא עושה. לטעמי אתמול הוכח שהוא טעה ובגדול.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםKarl MarxShachamKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

אני דווקא לא חושב.
בהפועל אין שום בעיה של ייצור נקודות. לא בזמן משחק רגיל, לא במאני טיים. ג'ייקובן ומנפורד כבר ניצחו לנו הרבה מאוד משחקים עם התעלויות התקפיות וכמו שראינו, גם קאמינגס מסוגל לסחוב את הקבוצה על הגב. אז נכון שאנגולה גם היה אמור להיות כזה (וגם עשה את זה בעונה שעברה בקרשיאקה), אבל גם בלעדיו לא חסרים לנו שחקנים שתיאורטית יכולים לקחת את הקבוצה על הגב.
מה הבעיה? שזה בתיאוריה. בפרקטיקה, ג'ייקובן כבר לא חלק מהקבוצה ומנפורד לא דרך על פרקט כבר שלושה שבועות. וככה מפסידים ברבע גמר היורוקאפ.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

לא נעשה צעיר יותר. בריא יותר. אתלטי יותר. יציב יותר. נטייה למצבי רוח. כבר לא שחקן לצאת איתו למלחמה. להפרד יפה בסוף שנה.
Adom500
קיבל.ה  25 לייקים

הוא חזר אתמול לקצת וירד, ומאז לא שותף.

זה היה בגלל הפציעה או בגלל יכולת גרועה?
שואל כי פשוט ב4 דקות האחרונות לא היה נראה שאנחנו מסוגלים לקלוע נקודות
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

ג׳ייקובן שחקן ענק אבל השילוב של הפציעות, הגיל, הבעיות האישיות-משפחתיות וכו' פוגעות בו מאד.
בסופו של דבר, הוא שחקן שהתאים להפועל שלפני ינאי - שחקן מצויין שמשחק בהפועל בגלל הבעיות הנ"ל . יכול להיות שעם הכסף הגדול של ינאי, ניתן להביא תואם ג׳ייקובן שאינו נפצע כל הזמן וצעיר ממנו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

תמיד היללתי אותו, ואני חושב שמבחינה מקצועית לא טעיתי. אבל יש לו בעיות רפואיות ואישיות מחוץ למגרש. בין היתר בגלל זה הוא הגיע אלינו, כי אם לא היו לו אותם הוא היה שחקן של 1.5 מיליון דולר ביורוליג.
הקבוצה נבנתה עליו. קאמינגס יכול להיכנס אליו לנעליים כרכז יוצר, אבל לא כווינר שמנצח משחקים. עונה הבאה גייקובן לא צריך להישאר אלא אם כן הוא סוחב אותנו לאליפות על הגב שלו.
ובמקומו צריך שחקן עם ביצים, שיהיה בעל בית על המגרש וינצח לנו משחקים עם נקודות במאני טיים שלשאר הקבוצה רועדות הידיים. נקווה שיוכיח אחרת בפלייאוף, כי בלעדיו אין לנו סיכוי לקחת תואר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

נראה שגייקובן ופרנקו באותו מצב - אליפות או פרידה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

על פרנקו עוד אפשר להתווכח מקצועית אם הוא ראוי לעוד עונה אם יביא אליפות. בראון גמר את הסוס. הוא צריך להביא לנו אליפות כדי לסיים עם תחושה טובה ולהזכר לטובה באמת. אבל בכל מקרה הוא לא צריך לשחק כדורסל מקצועני ברמות הגבוהות שנה הבאה.
שיחזור לגלבוע.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדIsraelM
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

Frenzy כתב: 15 מרץ 2024, 06:39 על פרנקו עוד אפשר להתווכח מקצועית אם הוא ראוי לעוד עונה אם יביא אליפות. בראון גמר את הסוס. הוא צריך להביא לנו אליפות כדי לסיים עם תחושה טובה ולהזכר לטובה באמת. אבל בכל מקרה הוא לא צריך לשחק כדורסל מקצועני ברמות הגבוהות שנה הבאה.
שיחזור לגלבוע.
אם הוא יכול להישאר בשביל תפקיד של זר שביעי שעולה מהספסל ומסיים משחקים במאני טיים, בכיף, אם הוא מביא אליפות. הבעיה שנראה שהוא לא מסוגל להיות שחקן לא מוביל מבחינה אישית
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

ע״פ וואן הוא עם פציעה לא פשוטה ויהיה הרבה זמן בחוץ.
עוד 6 שבועות תהיה הערכה חוזרת ויבינו אם צריך גם ניתוח.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

באסה, אבל התרגלנו.
לדעתי להנחית פה עוד זר גבוה אם אפשר(משימה לא קלה בכלל באמצע מרץ), להישאר עם מנפורד, קאמינגס, אנגולה ובר כמובילי כדור מרכזיים...
ולקוות שגייקובן איכשהו יוכל לתת 20 דקות בישורת האחרונה, כמחליף. בהנחה ובכלל יירשם.

נשארו כ - 25 משחקים לכל היותר לסיום הסופי של העונה, ליגה+גביע.
עם סוללת הגבוהים במכבי, אני לא בטוח שרכז הוא מה שצריך כרגע.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

אני חושב באמת שצריך למצוא לו מחליף , הימים שלו פה לא ארוכים וזה כבר לא זה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

האיש דה פקטו גמר את הקריירה.
מבאס מאוד מאוד מאוד, הגיע לו ולנו שהוא יהיה זה שיביא לנו תואר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4גביזוןהפועל
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 מרץ 2024, 15:46 האיש דה פקטו גמר את הקריירה.
בהחלט מבאס רצח , מה שכן בניגוד לדעה הרווחת שהקבוצה לא יכולה להביא תואר בלעדיו לדעתי יש לנו סגל מספיק איכותי לזה גם בלי ג'ייקובן
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershon7even
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

תם הטקס :(
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

רק הפועל כתב: 15 מרץ 2024, 16:14
בהחלט מבאס רצח , מה שכן בניגוד לדעה הרווחת שהקבוצה לא יכולה להביא תואר בלעדיו לדעתי יש לנו סגל מספיק איכותי לזה גם בלי ג'ייקובן
בוודאי שאפשר להביא תואר בלעדיו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

טוב שזה קרה עכשיו ולא בשלב מאוחר יותר של העונה.
אם הייתי יכול הייתי מעיף עכשיו את אנגולה מביא קומבו במקומו וחיזוק מתחת לסל במקום דז או הולנד.
אם ליף עדיין אופציה ללכת בכל הכוח.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

מגיע לנו, אני לא בטוח שמגיע לו. גם אם באמת נגמל מאלכוהול, הוא לא עושה סימנים של מישהו שחי חיים ספורטיביים אלא סומך על הכשרון שלו ובאופן אישי אני בדרך כלל אוהב כשזה לא מסתדר לאנשים כאלה (חוץ מבמקרה כמו זה שבו זה על חשבון הפועל)
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

רדנקו כתב: 15 מרץ 2024, 16:44 טוב שזה קרה עכשיו ולא בשלב מאוחר יותר של העונה.
אם הייתי יכול הייתי מעיף עכשיו את אנגולה מביא קומבו במקומו וחיזוק מתחת לסל במקום דז או הולנד.
אם ליף עדיין אופציה ללכת בכל הכוח.

שפרנקו רק יבקש , משוכנע שעופר יביא לו מה שירצה
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Frenzy כתב: 15 מרץ 2024, 16:54
מגיע לנו, אני לא בטוח שמגיע לו. גם אם באמת נגמל מאלכוהול, הוא לא עושה סימנים של מישהו שחי חיים ספורטיביים אלא סומך על הכשרון שלו ובאופן אישי אני בדרך כלל אוהב כשזה לא מסתדר לאנשים כאלה (חוץ מבמקרה כמו זה שבו זה על חשבון הפועל)
יש לך הוכחה לזה או שאתה סתם זורק רפש?
האיש הזה הביא לנו כל כך הרבה רגעי אושר והוא אחד מגדולי הזרים שדרכו במועדון הזה, הכי גדול מאז שקמנו לתחייה. הוא פריק של כדורסל והתחבר למועדון הזה כל כך, נראה לי שמגיע לו טיפה כבוד.
הפוסט קיבל 6 לייקיםadom4KingAlpacaסומךנייט רובינסוןshaharotporthos
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

ג׳ייקובן❤️
הקים את המועדון הזה לתחייה
תמיד נזכור לך את זה
התחלת את העבודה, ועכשיו מישהו אחר יסיים אותה ויביא לנו תואר
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 מרץ 2024, 16:59
האיש הזה הביא לנו כל כך הרבה רגעי אושר והוא אחד מגדולי הזרים שדרכו במועדון הזה, הכי גדול מאז שקמנו לתחייה. הוא פריק של כדורסל והתחבר למועדון הזה כל כך, נראה לי שמגיע לו טיפה כבוד.
אני לא מטיל רפש, אני אומר את מחשבותיי וגם מסייג אותן. נראה לי שזה די ברור מההודעה שלי. ולא, אין לי הוכחה, אבל יש קורלציות. ראיון עם הורד שבו הוא מספר איך בראון יושב בשלוש בלילה ורואה כדורסל, כמות הפציעות וההתאוששות האיטית והלא מלאה וכן גם הדיבורים מסביב. אם כולם אומרים שאתה חמור, לא בטוח שאתה חמור, אבל בהחלט שווה למישהו שלא מכיר אותך לחשוד בזה.
הוא בהחלט פריק של כדורסל ואחד הזרים הגדולים. התחבר למועדון? במה אתה רואה את החיבור שלו יותר מכל זר אחר? בעיניי חוץ מזה שהוא באמת פה הרבה זמן בעיקר ביחס לזר, הוא ממש לא עושה רושם של מישהו שהתחבר במיוחד או אכפת לו במיוחד מהפועל מעבר לעובדה שהוא אוהב כדורסל והוא מקצוין ששואף לנצח בכל מקום שהוא נמצא. בכל ראיון ברור מהדברים שלו כמה זהות של מועדון לא משנה לו, לדוגמה כמה הדרבי לא חשוב לו יותר ממשחק אחר כי זה דרבי. ולמען הסר ספק והסר חשד להטלת רפש, אני מכבד את זה וזו זכותו כמובן.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

אתה כותב את מחשבותיך, אבל מחשבותיך מטילות רפש חסר בסיס (על גבול הדיבה) על שחקן שמגיע לו קצת יותר קרדיט.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

כל פעם זה מדהים מחדש כמה אוהדים כפויי טובה עם זיכרון קצר.
הלוואי שיבריא בזמן

ג׳ייקובן
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

Frenzy כתב: 15 מרץ 2024, 19:03
הוקיץ' כתב: 15 מרץ 2024, 16:59

אני לא מטיל רפש, אני אומר את מחשבותיי וגם מסייג אותן. נראה לי שזה די ברור מההודעה שלי. ולא, אין לי הוכחה, אבל יש קורלציות. ראיון עם הורד שבו הוא מספר איך בראון יושב בשלוש בלילה ורואה כדורסל, כמות הפציעות וההתאוששות האיטית והלא מלאה וכן גם הדיבורים מסביב. אם כולם אומרים שאתה חמור, לא בטוח שאתה חמור, אבל בהחלט שווה למישהו שלא מכיר אותך לחשוד בזה.
הוא בהחלט פריק של כדורסל ואחד הזרים הגדולים. התחבר למועדון? במה אתה רואה את החיבור שלו יותר מכל זר אחר? בעיניי חוץ מזה שהוא באמת פה הרבה זמן בעיקר ביחס לזר, הוא ממש לא עושה רושם של מישהו שהתחבר במיוחד או אכפת לו במיוחד מהפועל מעבר לעובדה שהוא אוהב כדורסל והוא מקצוין ששואף לנצח בכל מקום שהוא נמצא. בכל ראיון ברור מהדברים שלו כמה זהות של מועדון לא משנה לו, לדוגמה כמה הדרבי לא חשוב לו יותר ממשחק אחר כי זה דרבי. ולמען הסר ספק והסר חשד להטלת רפש, אני מכבד את זה וזו זכותו כמובן.
כאמור, לדמות כל כך משמעותית בהיסטוריה שלנו אני חושב שמגיע קצת יותר קרדיט וקצת פחות האשמות בלתי מבוססות. אריאן רובן היה ידוע במקצוענותו ועדיין אחד השחקנים הפציעים בהיסטוריה. סו וואט?
למען האמת, אפילו אם הוא אכן חי חיים לא מקצוענים ורואה כדורסל בשלוש לפנות בוקר כמו פושטק, אני עדיין חושב שמגיע לו קצת יותר כבוד מאיתנו.
ואני לא אמרתי שהוא התחבר יותר מכל זר אחר, אלא שהוא התחבר מאוד. איך אני רואה את זה? באינטראקציה שלו עם הקהל, במוכנות שלו לעלות לשחק כשהוא פצוע שוב ושוב, בכך שהוא מגיע למשחקי נוער של הקבוצה לא פעם ולא פעמיים. אני לא טוען שהוא אדום בנשמה או שהוא יוותר על כסף כדי לשחק בהפועל, אלא שהוא אוהב את המועדון. נראה לי די מובן מאליו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyסומךKingAlpaca
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

הוא כן התחבר למועדון ולקהל יותר מרוב הזרים שהיו פה
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אם זה נגמר זה חבל, אבל תודה על הכל ובמיוחד על הדרבים הבלתי נשכחים, ובמיוחד ההוא בחצי גמר הגביע הו-38 הפרש.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אמר במפורש שהיה עוזב אותנו למכבי אם היו משלמים לו יותר:

אגב, מה אתה חושב על ההחלטה שתומר גינת קיבל בקיץ?
"בשנתיים האחרונות אני חלק ממשחקי הדרבי התל־אביבי. אני באמת לא יודע את כל הפרטים של המפגשים האלה וגם מעולם לא שאלתי, אני רק יודע שהאוהדים מגיעים בשיגעון. תומר גדל על זה, אולי הוא פשוט רצה להישאר במשפחת הפועל ולא להרגיש בוגד. זאת הדרך הישראלית להסתכל על הדברים ואני מבין ומכבד אותה. אם אני מסתכל על זה בעיניים אמריקאיות אז אני הולך עם הכסף. בסופו של דבר אני צריך לדאוג למשפחה שלי".
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /sjdnimxhj

נשמע שהוא השחקן שהיה הכי קשה להחזיר לשחק בארץ אחרי שהתחילה המלחמה.

הוא לא סמל בשום צורה. מבחינתי מקריי הפגין הרבה יותר אהבה וחיבור + אמר שהוא מוכן לוותר על כסף כדי להשאר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

כשקבוצה מצליחה אוהדים אוהבים לקשקש על "חיבור מיוחד" ו"מחובר חקהל" וחרטוטים כאלה.
בסוף רוב השחקנים שלא קשורים למועדונים מקבלים החלטות קרות משיקולים כלכליים ומקצועיים.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

טכנית לארז כתב:כשקבוצה מצליחה אוהדים אוהבים לקשקש על "חיבור מיוחד" ו"מחובר חקהל" וחרטוטים כאלה.
בסוף רוב השחקנים שלא קשורים למועדונים מקבלים החלטות קרות משיקולים כלכליים ומקצועיים.
נכון מאה אחוז, אבל מקריי באמת נקשר פה בצורה שאני לא זוכר שזר בהפועל החדשה נקשר.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

יכול להיות, זו הייתה בכל מקרה טעות לשחרר אותו כך נראה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

אני די בטוח שזו ממש לא היתה טעות לשחרר אותו.
הטעות היתה להביא את אנגולה במקומו.

הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'Matan
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

רדנקו כתב: 16 מרץ 2024, 17:26 אני די בטוח שזו ממש לא היתה טעות לשחרר אותו.

אמת.
ואני אוסיף, ברמת הקונספט אני אוהב את ההחלטה להביא שחקן כמו אנגולה, כזה שדומיננטי גם בריבאונד, בניהול המשחק ובייצור לאחרים. אלא שאנגולה אמור היה להיות קודם כל סקורר שמייצר לעצמו ואת זה הוא כמעט ולא עושה.
בעונה שעברה אנגולה היה שחקן של למעלה מ-17 נקודות למשחק שנתן כמה וכמה תצוגות התקפיות מרשימות, כולל 43 נקודות במשחק פלייאוף ב-bcl, איפה זה ואיפה השחקן שקיבלנו?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הרי זו השיטה. משחק קבוצתי. אין שחקן מעל הקבוצה. ובסוף מגיעים למאני טיים מול באשיקטש ואף שחקן לא מסוגל לקח את הקבוצה על הגב, אז נותנים למנפורד ומתפללים.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 16 מרץ 2024, 17:26 אני די בטוח שזו ממש לא היתה טעות לשחרר אותו.

אמת.
ואני אוסיף, ברמת הקונספט אני אוהב את ההחלטה להביא שחקן כמו אנגולה, כזה שדומיננטי גם בריבאונד, בניהול המשחק ובייצור לאחרים. אלא שאנגולה אמור היה להיות קודם כל סקורר שמייצר לעצמו ואת זה הוא כמעט ולא עושה.
בעונה שעברה אנגולה היה שחקן של למעלה מ-17 נקודות למשחק שנתן כמה וכמה תצוגות התקפיות מרשימות, כולל 43 נקודות במשחק פלייאוף ב-bcl, איפה זה ואיפה השחקן שקיבלנו?
לקחנו גם בחשבון את זה שהוא לא אמור להיות שומר דגול בגלל שהיינו אמורים לקבל סקורר גדול.
קיבלנו קונוס בהגנה ושחקן שלא מסוגל לייצר לבד סל בהתקפה.

שליחת תגובה