אופטימיות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

הנה ניסיון שלי ליצור שיח יותר אופטימי בפורום הזה -

עד לפני חודשיים, בוקסה ניחשב "גאון כדורגל" שיידע להביא את השחקנים המתאימים, ולהפעיל את הקסמים שהפעיל על מחלקת הנוער על הבוגרת.
בואו נצא מנקודת הנחה שזה עדיין נכון,

כלומר, בוקסה ביצע את ההחלטות האלה כי הוא מאמין שהם נכונות:

- אליאס במחיר שבו נמכר זאת עסקה מעולה להפועל
- רומארטו שדרוג על אליאס
- גונזלס שדרוג על פלומיין (אם מיועד למשבצת שלו)
- אזולאי יחזור להיות כשיר, או נביא קשר 50\50 ישראלי כמו אשכנזי
- אלו שדרוג על אזוגי כגיבוי לביטון
- סלליך ולאיוס אופציות עדיפות על הספסל מאשר ורד וטוויזר
- גאנם אופציה עדיפה על הספסל מאשר יואב תומר
- המחיר של שטקוס היה מוגזם, ומרינוביץ' האופציה הכי טובה שהייתה
- סניור, גניס, רמות, ישראלוב, למקין, ארצ'ל שחקנים צעירים ומבטיחים וישתלבו בסגל העונה

פתאום המצב לא נראה כזה נורא!

העניין עם קנצפולסקי מבאס, והיה צריך לסגור איתו מזמן על חוזה אבל אי אפשר לחזור אחורה.
המגן שיגיע במקום ליידנר, אם יימכר, יהיה חילוש אבל אם אם בוקסה חושב שזה לא משבצת קריטית להביא בה שחקן זר, ועדיף בלם זר אני סומך עליו
ומן הסתם לא אידיאלי לצאת למחנה אימונים בלי הבלם והחלוץ הזרים המיועדים אבל!
אני סומך עליו שיביא שחקנים ברמה, ובליגה שלנו לא צריך יותר מדי בשביל להגיע לרמת הכרות טקטית וכשירות.

זהו, מוזמנים להגיב (גם לצחוק עליי זה בסדר)
הפוסט קיבל לייק אחדSexyRedBand
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

מסכים איתך לגמרי! תמיד יתבכיינו פה בפורום. רק אם יגיעו בעלים חדשים לאנשים תירגע האלרגיה כלפי המועדון לכמה שנים עד שהיא תחזור בצורה כזאת או אחרת.
בהתאם לתנאים ולתקציב שנתנו לבוקסה, הוא בונה אחלה קבוצה. ומה לעשות שלא הכל הולך חלק ולא כל הפאזל שלם. אני מעדיף לחכות ולהתעורר להתחמה מאשר מיליון ספינים כל יום כמו בכל קיץ בשנים האחרונות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםSeniorLoverDe NiroSexyRedBand
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

אני חושב שעדיף להסתכל למציאות בעיניים.
אתה עם 16 שחקני שדה כרגע ידידי היקר והאופטימי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

עד שלא נראה את השחקנים האלו משחקים לא נדע.אבל...נכון לרגע זה מתקבל הרושם לכאורה שנחלשנו בעמדת השוער , המגן השמאלי (כנראה) ועמדת החלוץ.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

לא התכנסו כאן בשביל ״לא כזה נורא״
אי אפשר להמשיך להיות מועדון קטן עם מניירות של מועדון גדול
כל שנה שעוברת כוחו של המועדון הזה נשחק עד שיגיע הרגע ונתעורר בבוקר להיות הפועל חיפה

מישהו חשב לפני כמה שנים שנקבל חמישיות? שלא ננצח 8 שנים? שלא נשתתף באירופה? שלא נאיים אפילו קצת על אליפות?

חלאס המועדון הזה מקרטע
הבעלים האלו לקחו אותנו שבויים ואנחנו תקועים במעגל אינסופי של בינוניות וחובבנות
רוצים שינוי ורוצים עכשיו , הניסנובס קיבלו קרדיט מעל ומעבר
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

עד מתי שופרות של ההנהלה?
אין במצב הנוכחי את המושג "להסתכל על חצי הכוס המלאה".
קבוצה שחוגגת 100 שנה, עם 13 אליפויות ו-16 גביעי המדינה נראית כמו אחי נצרת במקרה הטוב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SNivik
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

ברגע שהבעלים האמיד האחרון עזב , צריך היה להיות ברור , שלא נאבק בצמרת הגבוהה של הליגה.
רק הכסף מדבר בטווח הארוך. זה מה יש.
לגבי מאבק על אירופה , אני חושב שזו אכזבה , שלמעט העונה האחרונה לא היינו קרובים לשם.
זו צריכה להיות המטרה לעונות הקרובות.

הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

די נו,
לפרט שוב למה הבעיה שלנו עם היושרה ויכולת הניהול ולא הכסף? חצי כוס מלאה בקולה.
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

De Niro כתב: 14 יולי 2022, 14:43 עד שלא נראה את השחקנים האלו משחקים לא נדע.אבל...נכון לרגע זה מתקבל הרושם לכאורה שנחלשנו בעמדת השוער , המגן השמאלי (כנראה) ועמדת החלוץ.

איך נחלשת בעמדת החלוץ? שלומי אזולאי הבינוני עזב? ה
הרי יגיע חלוץ זר וגאנם הוא גם הימור מעניין ויואב תומר נשאר. מצבת חלוצים גרועה יותר משנה שעברה לא תהיה.
לדעתי לא נחלשנו בעמדת השוער. מסכים לגבי המגן השמאלי במידה ולא יביאו מגן זר איכותי.
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

לוסיאנו כתב: 14 יולי 2022, 14:54 עד מתי שופרות של ההנהלה?
קבוצה שחוגגת 100 שנה, עם 13 אליפויות ו-16 גביעי המדינה נראית כמו אחי נצרת במקרה הטוב.
כל מי שלא רק מתבאס על הקבוצה הוא שופרות של ההנהלה?
זה נקרה ריאליזם. יש לנו עבר מפואר, אבל הווה כלכלי בעייתי וכסף מנצח.
אני לא אופטימי לגבי בעלים עשירים סטייל שחר או מיץ' בשנים הקרובות, אז צריך לנסות ולהשתפר בהתאם למגבלות הקיימות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDe Niro
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

michaelm כתב: 14 יולי 2022, 15:06
לוסיאנו כתב: 14 יולי 2022, 14:54 עד מתי שופרות של ההנהלה?
כל מי שלא רק מתבאס על הקבוצה הוא שופרות של ההנהלה?
זה נקרה ריאליזם. יש לנו עבר מפואר, אבל הווה כלכלי בעייתי וכסף מנצח.
אני לא אופטימי לגבי בעלים עשירים סטייל שחר או מיץ' בשנים הקרובות, אז צריך לנסות ולהשתפר בהתאם למגבלות הקיימות.
הווה כלכלי ובעייתי? זה הווה שחור
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

michaelm כתב:
De Niro כתב: 14 יולי 2022, 14:43 עד שלא נראה את השחקנים האלו משחקים לא נדע.אבל...נכון לרגע זה מתקבל הרושם לכאורה שנחלשנו בעמדת השוער , המגן השמאלי (כנראה) ועמדת החלוץ.

איך נחלשת בעמדת החלוץ? שלומי אזולאי הבינוני עזב? ה
הרי יגיע חלוץ זר וגאנם הוא גם הימור מעניין ויואב תומר נשאר. מצבת חלוצים גרועה יותר משנה שעברה לא תהיה.
לדעתי לא נחלשנו בעמדת השוער. מסכים לגבי המגן השמאלי במידה ולא יביאו מגן זר איכותי.
אני מדבר על חלוץ להרכב.
שלומי אזולאי עזב.הוא חלוץ טוב לליגה שלנו.
השאלה אם יגיע תחליף דומה או טוב יותר.ספק רב.בעיני יגיע חלוץ פחות טוב.
את החלוץ שהגיע אני לא מכיר הוא בכלל באותה עמדה באמצע? הוא ישחק בהרכב?

oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

ציון צריך לתת לקראת סוף חלון העברות, אבל עד עכשיו זה נראה רע מאוד. נראה מה יהיה עוד שבועיים שלושה
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

אשכול מז'אנר ה-'חבל שפתחו את הפורום להרשמה'.
הפוסט קיבל 5 לייקיםלוסיאנולירון האדוםאדוםNatiKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

שיח יותר אופטימי ופחות רעיל בפורום הוא דבר מבורך וחשוב בעיניי.
אני מסכים עם מה שפותח האשכול כתב, כלומר עם זה שבראייה מפוכחת ההחתמות שנעשו עד עכשיו הן בסה"כ כאלו שמשאירות רושם בסדר גמור.
הבעיה (שהיא המקור לתסכול של האוהדים) ולשיח המרבה לכעוס ולהתבכיין פה בפורום, היא כפולה:

א. ההתנהלות הכללית של ההנהלה - עם סכסוכים משפטיים ותביעות, שחקנים טובים שלא מגיעים אלינו בגלל פערים יחסית קטנים בשכר, הנטייה להשקיע כסף קטן בכל מיני 'מציאות' וצעירים מליגות נמוכות, התנהלות איטית וסגירת סגל ברגע האחרון, וכו'
ב. ההחתמות שלא נעשו - עובדה שעדיין אין חיזוק בשתי העמדות הכי חשובות לנו (על בסיס שנה שעברה) - בלם וחלוץ

נ.ב - חלק מהאוהדים שלנו לא הפנימו שעד שלא יגיע מיליארדר שיקנה את הפועל, אנחנו מחוץ לליגה של ארבעת הגדולות. כנ"ל בי"טר.
ההיסטוריה והתארים מהעבר לא משנים פה כלום, גם לא המסורת ובסיס האוהדים. משנה רק התקציב, בהקשר הזה. אנחנו קבוצת אמצע טבלה, לא שונים בכלום מנתניה ושות'. וסוג השחקנים שיגיעו אלינו יהיה בהתאם.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroהפועלarik89
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 14 יולי 2022, 15:33 שיח יותר אופטימי ופחות רעיל בפורום הוא דבר מבורך וחשוב בעיניי.
אני מסכים עם מה שפותח האשכול כתב, כלומר עם זה שבראייה מפוכחת ההחתמות שנעשו עד עכשיו הן בסה"כ כאלו שמשאירות רושם בסדר גמור.
הבעיה (שהיא המקור לתסכול של האוהדים) ולשיח המרבה לכעוס ולהתבכיין פה בפורום, היא כפולה:

א. ההתנהלות הכללית של ההנהלה - עם סכסוכים משפטיים ותביעות, שחקנים טובים שלא מגיעים אלינו בגלל פערים יחסית קטנים בשכר, הנטייה להשקיע כסף קטן בכל מיני 'מציאות' וצעירים מליגות נמוכות, התנהלות איטית וסגירת סגל ברגע האחרון, וכו'
ב. ההחתמות שלא נעשו - עובדה שעדיין אין חיזוק בשתי העמדות הכי חשובות לנו (על בסיס שנה שעברה) - בלם וחלוץ

נ.ב - חלק מהאוהדים שלנו לא הפנימו שעד שלא יגיע מיליארדר שיקנה את הפועל, אנחנו מחוץ לליגה של ארבעת הגדולות. כנ"ל בי"טר.
ההיסטוריה והתארים מהעבר לא משנים פה כלום, גם לא המסורת ובסיס האוהדים. משנה רק התקציב, בהקשר הזה. אנחנו קבוצת אמצע טבלה, לא שונים בכלום מנתניה ושות'. וסוג השחקנים שיגיעו אלינו יהיה בהתאם.
שאתה אומר "מחוץ לליגה של ארבעת הגדולות" אתה מתכוון למכבי, ב"ש, חיפה מי הרביעית?
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

אני חושב שזה הקיץ הכי מביך ב20 שנה האחרונות
אשכרה יוצאים למחנה אימונים כשיואב תומר וגאנם הם החלוצים שלנו
אין לנו בלם בכיר חוץ מגוטליב שידוע שהוא חלק מהעונה פצוע

כל השחקנים שהגיעו הם בסימן שאלה אחד גדול
לא הביאו שום שחקן שבאמת מגיע לו ללבוש את החולצה של הפועל תל אביב

וכל זה קורה בשנת ה100 של המועדון
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

על איזה אופטימיות אתה מדבר.
ומי הפך את בוקסה לכזה גאון מה הוא עשה שהפכתם אותו לגאון. שורה תחתונה מסתכל על עובדות הבאת שוער הכי חלש בליגה בקבוצה שירדה ליגה הורידו אותו לספסל בגלל שהוא מרוויח משכורת חייל, חלוץ כבר שש שנים אין ביום הראשון שנפתח חלון העברות היה צריך להיות פה חלוץ יצא הזדמנות להביא איזה חלוץ שגם הקהל קצת מעוניין בו פיצצו את זה על שקל תשעים. בלמים קולו עזב לפני שנה לא הגיע אף אחד לפי ההיסטוריה של גוטליב הוא 16 משחקים לא משחק בשנה מה עוד פעם תשחק עם שתי בלמים במשכורת חייל בהרכב בדרבי, ריינה לא מרשים לעצמם להגיע למצב כזה. ליידנר הולך לא הולך אם לא תחזירו אותו לאימונים אם אתה יודע שתמכור אותו בסוף גם ב 1.8 וסתם אתה עושה שרירים לקבל כמה שיותר למה אין מגן מחליף כבר. עזבו אפשר לרשום עשרים עמודים על הביזיון של ההנהלה. אופטימיות אני קורה לזה השלמה עם זה שאנחנו הפכנו להיות מועדון קטן. 16 שחקנים יוצאים למחנה אימון אתה בלי חלוץ בלי בלם ובלי מגן שמאלי אתה אומר לי אופטימיות
555
קיבל.ה  623 לייקים

SeniorLover כתב: 14 יולי 2022, 14:30 הנה ניסיון שלי ליצור שיח יותר אופטימי בפורום הזה -

עד לפני חודשיים, בוקסה ניחשב "גאון כדורגל" שיידע להביא את השחקנים המתאימים, ולהפעיל את הקסמים שהפעיל על מחלקת הנוער על הבוגרת.

- רומארטו שדרוג על אליאס
- סניור, גניס, רמות, ישראלוב, למקין, ארצ'ל שחקנים צעירים ומבטיחים וישתלבו בסגל העונה

העניין עם קנצפולסקי מבאס, והיה צריך לסגור איתו מזמן על חוזה אבל אי אפשר לחזור אחורה.
המגן שיגיע במקום ליידנר, אם יימכר, יהיה חילוש אבל אם אם בוקסה חושב שזה לא משבצת קריטית להביא בה שחקן זר, ועדיף בלם זר אני סומך עליו
אני סומך עליו שיביא שחקנים ברמה, ובליגה שלנו לא צריך יותר מדי בשביל להגיע לרמת הכרות טקטית וכשירות.

רומארטו מי קבע ששדרוג על אליאס?
גונזלס מי קבע ששדרוג על פלומיין?
אזולאי מי קבע שיחזור להיות כשיר?
סלליך זה עידן ורד והישאם לאיוס זה רז טוויזר.
גאנם לא שיחק שנתיים.
המחיר של שטקוס היה מוגזם? 120,000 דולר זה מוגזם? מרינוביץ האופציה הכי זולה לא טובה.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

מציע לשנות את שם האשכול מ"אופטימיות" ל"מסתפקים במעט"
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
555
קיבל.ה  623 לייקים

או הפועל רעננה.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

555 כתב: 14 יולי 2022, 15:52 או הפועל רעננה.
או השחקן ה12
הפוסט קיבל לייק אחדלוסיאנו
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

טוב לראות שיש עוד דעות הגיוניות ולא מפונקות בפורום הזה. כבר חשבתי שכולם כאן עדיין לא ניגבו את החלב של אמא מהשפתיים.

מעניין מה אתם עושים כשאתם נתקלים בדבר שאתם רוצים אבל הוא מעל התקציב שלכם..
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

SexyRedBand כתב: 14 יולי 2022, 16:34 טוב לראות שיש עוד דעות הגיוניות ולא מפונקות בפורום הזה. כבר חשבתי שכולם כאן עדיין לא ניגבו את החלב של אמא מהשפתיים.

מה מעל התקציב של הפועל?
אוז'בולט או הבלם הדני או אולי אל ים

מעניין קולו ברח כי אמא שלו השאירה את הגז פתוח, יש תביעות כלפיי האחים האלה כי היה חסר קפה בחדר הלבשה ואולי האחים האלה חושבים שקובי רפואה הוא הבן האובד שלהם?
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

SexyRedBand כתב: 14 יולי 2022, 16:34 טוב לראות שיש עוד דעות הגיוניות ולא מפונקות בפורום הזה. כבר חשבתי שכולם כאן עדיין לא ניגבו את החלב של אמא מהשפתיים.

אנחנו לא מפונקים
רק יש לנו את מחירי המנויים כמעט הכי יקרים
כמות מנויים שלפי שמועות מגיעה ל8000
מכרנו שחקנים בלא מעט כסף
ועדיין יש לנו סגל כמו להפועל רעננה עם 10 אוהדים

אז אתה צודק
למה שנתמרמר?
הכל תותים
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

איזה אופטימיות?
ולא כל דבר קשור לבעלים עשירים
גם בעלים שישים תקציב שפוי אבל יוציא כסף מהכיס וישתמש בהכנסות של הפועל כראוי צריך להציב קבוצה יותר טובה לפחות מחצי ליגה
וקבוצה שלא תובס בקלילות מול הגדולות ולפחות תיתן פייט כלשהו

אתם הפכתם לבינוניים
מנסים להראות שהכל טוב
אז בסדר הכל טוב
שנתניה, חדרה ורעננה ינצחו אותנו
אני אדאג להקפיץ את האשכול החמוד הזה
אחלה ניסנוב
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

אם לא מביאים את אוז'בולט בגלל 5000 דולר, ואי אפשר להעלות את ההצעה על הבלם הדני, ואשכרה שבגלל שהתשלום על שייזן עדיין לא נכנס אי אפשר בכלל להתקדם עם אף שחקן, זה כנראה אומר שאין כסף! אין!

הנסיבות לא משנות, ועד שלא יבוא רוכש, לשבת פה בפורום ולהגיד שהפועל צריכה להיות טופ 4 זה פינוק. כי כרגע המקום שלנו לא נמצא שם.

תנו לבוקסה לעבוד, לבוא אליו בתלונות לא יעזור כרגע. אני מסכים עם כותב הפורום שהחלון עד כה נראה טוב כרגע, ובוא נגיד שזה רחוק מלהיות החלון הכי גרוע ב-20 שנה האחרונות כמו שכתבו פה מעליי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

זה לא אתה שכתב לפני כמה ימים שיש לנו קישור אחורי איכותי ועמוק בהנחה ואל-ים חותם שכל מה שיש לנו שם זה הגופה שלא אייבינדר אחרי ניתוח בקע וזר שאף אחד לא יודע מה נקבל ממנו?
נראה לי יש לך הרבה מה לנגב מהשפתיים מתוק.
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

רדפוקס כתב: 14 יולי 2022, 16:49

זה לא אתה שכתב לפני כמה ימים שיש לנו קישור אחורי איכותי ועמוק בהנחה ואל-ים חותם שכל מה שיש לנו שם זה הגופה שלא אייבינדר אחרי ניתוח בקע וזר שאף אחד לא יודע מה נקבל ממנו?
לא דיברתי על איכות. אבל כן אני חושב שהבעיות שלנו לא נמצאות בקישור האחורי. אנחנו לא רצים לאליפות תפנימו את זה.
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

זה רציני הדבר הזה? חלב של אמא מהשפתיים?
הם פוצצו את אוז'בולט ב5000 ורוצים להחתים שחקן מליגה א' שסביר להניח (לא מבין בתקציבים כמוך) מרוויח מעל 5000 לעונה זה לא אומר שאין כסף- אין שכל. ועל הדרך עם הלכלוכים בתקשורת- גם אין יושרה.
מפוצצים פה עסקאות על בוטנים ואז משלמים 300K על שחקנים כמו ביטון ולאיוס. ולא התחלנו לדבר על הסכסוכים המגעילים שכל שחקן שדורך בקבוצה עובר ביציאה מהניסנוב שמנסים לגזול את זכויותיהם מה שיצר את החובות ההזויים האלה. אגב, החובות האלה בעיני הם הפרת חוזה כי חלק מההסכם שלהם שהם לא יכניסו את המועדון לחובות והם הכניסו לחובות.
נערך לאחרונה על ידי אוהד כורסא ב 14 יולי 2022, 17:01, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

SexyRedBand כתב: 14 יולי 2022, 16:56
רדפוקס כתב: 14 יולי 2022, 16:49

לא דיברתי על איכות. אבל כן אני חושב שהבעיות שלנו לא נמצאות בקישור האחורי. אנחנו לא רצים לאליפות תפנימו את זה.
הבעיות שלנו מתחילות בהנהלה של הקבוצה
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

אוהד כורסא כתב: 14 יולי 2022, 16:59

הם פוצצו את אוז'בולט ב5000 ורוצים להחתים שחקן מליגה א' שסביר להניח (לא מבין בתקציבים כמוך) מרוויח מעל 5000 לעונה זה לא אומר שאין כסף- אין שכל. ועל הדרך עם הלכלוכים בתקשורת- גם אין יושרה.
מפוצצים פה עסקאות על בוטנים ואז משלמים 300K על שחקנים כמו ביטון ולאיוס. ולא התחלנו לדבר על הסכסוכים המגעילים שכל שחקן שדורך בקבוצה עובר ביציאה מהניסנוב שמנסים לגזול את זכויותיהם מה שיצר את החובות ההזויים האלה. אגב, החובות האלה בעיני הם הפרת חוזה כי חלק מההסכם שלהם שהם לא יכניסו את המועדון לחובות והם הכניסו לחובות.
זה 5000 בנוסף למשכורת שלו ולדמי ההעברה שלו, וכן, כנראה שזה סכום שהם לא יכולים לשלם. מסכים שזה ביזיוני שלא יצא חלוץ למחנה, אבל אני מאמין לבוקסה שהוא עושה הכל בשביל שזה יקרה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

תפתחו חמש באוויר תשמעו את רז זהבי על חבר שלו שרון ניסנוב ומהר מאוד תעבור לכם האופטימיות.
חלוץ, בלם, מגן שמאלי, אולריך מלקה מנהל מקצועי, הכל לא משנה. כל עוד האחים ניסנוב מעורבים בניהול יהיה רע לתפארת.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

555 כתב: 14 יולי 2022, 15:45
SeniorLover כתב: 14 יולי 2022, 14:30 הנה ניסיון שלי ליצור שיח יותר אופטימי בפורום הזה -

- רומארטו שדרוג על אליאס

רומארטו מי קבע ששדרוג על אליאס?
גונזלס מי קבע ששדרוג על פלומיין?
אזולאי מי קבע שיחזור להיות כשיר?
סלליך זה עידן ורד והישאם לאיוס זה רז טוויזר.
גאנם לא שיחק שנתיים.
המחיר של שטקוס היה מוגזם? 120,000 דולר זה מוגזם? מרינוביץ האופציה הכי זולה לא טובה.
תקרא מה כתבתי - נקודת ההנחה שלבוקסה יש מושג, והוא הביא שחקנים שמהווים שדרוג
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

ואם בוקסה יתחיל לזרוק אנשים מהגגות למותם באופן סדרתי, אני על אוטומט יצא מנקודת הנחה שבוקסה צודק או שיש לו מושג?
לא הבנתי
אני יוצא מנקודת הנחה שלבוקסה יש מושג, אבל הוא מבין מה זה להיות מנהל מקצועי ״עצמאי״ אצל הניסנובים
נערך לאחרונה על ידי dino ב 14 יולי 2022, 17:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

SexyRedBand כתב: 14 יולי 2022, 17:05
אוהד כורסא כתב: 14 יולי 2022, 16:59

זה 5000 בנוסף למשכורת שלו ולדמי ההעברה שלו, וכן, כנראה שזה סכום שהם לא יכולים לשלם. מסכים שזה ביזיוני שלא יצא חלוץ למחנה, אבל אני מאמין לבוקסה שהוא עושה הכל בשביל שזה יקרה.
אז עדיף לקנות שחקן בליגה א' במקום? זה הכל עניין של תיעדוף.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

ושוב- לא מעניין אותי המחיר של אליאס, כי הבנתי בדיוק מה עושים עם הכסף הזה ומה מטרתו
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

dino כתב: 14 יולי 2022, 17:15 ואם בוקסה יתחיל לזרוק אנשים מהגגות למותם באופן סדרתי, אני על אוטומט יצא מנקודת הנחה שבוקסה צודק או שיש לו מושג?
לא הבנתי
אני יוצא מנקודת הנחה שלבוקסה יש מושג, אבל הוא מבין מה זה להיות מנהל מקצועי ״עצמאי״ אצל הניסנובים
שמע אתה מראש בא אנטי, שלילי, פסימי..
כל הפוסט מתחיל מזה שהיללנו את המהפכה שבוקסה עשה בנוער, ושאנחנו סומכים עליו שיצליח גם בבוגרים.
לא סומך עליו? אתה לא אופטימי
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  231 לייקים

אני בשוק מהאשכול הזה.. איך אנשים אוהבים להיות שחור ולבן..

אין שום דבר רע בלהיות אופטימי אבל חלאס די אי אפשר לעצום עיניים, המועדון הזה רקוב ושולטים בו אנשים שהם שונאי הפועל מבחינתי. זה שנתת פה כמו נקודות שכביכול התחזקת בהם מקצועית (וזה ממש לא נכון בטח לא אלו על אזוגי), זה לא אומר שצריך לחייך ולבלוע את החרא הזה בכיף.
יש במועדון הזה 100 נקודות שצריך לשפר וההתנהלות היא על סף החובבנית בהרבה מישורים.

מי שרואה בהפועל אופטימיות, אני מקנא בו אבל מצד שני זאת אחושרמוטה עצימת עיניים..

הפועל כמשל למדינת ישראל וכמשל לעולם כיום.
פעם היה טוב, אחר כך החלה נפילה אבל זה עוד היה נסבל, כיום אין לזה שום טעם.

רק הפועל.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
SeniorLover
קיבל.ה  44 לייקים

גם כל הדרמה מסביב למחנה.. אז החלוץ שיגיע לא ישתתף בקריוקי בערב גיבוש
מי ישמע אידה אימונים הם עושים שם

מה עדיף, חלוץ חלש שיטוס למחנה? או חלוץ ברמה שיבוא אחרי?
שליחת תגובה