יורוקאפ-אשכול מקצועי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

די צפוי וכמובן מעצים את הפספוס שלנו כשהפסד אחד פחות בשלב הבתים היה מציב אותנו במקום של הטורקים.
הישג גדול לננו עם קיילב אגאדה על רגל אחת מאז שחזר מהפציעה.
עבור טורק טלקום, הגמר יהיה בכל מקרה בחוץ. גראן קנריה פייבוריטית מול בדאלונה לדעתי

נערך לאחרונה על ידי פישונט ב 26 אפריל 2023, 21:07, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

פישונט כתב: 26 אפריל 2023, 21:07 די צפוי
קיילב אגאדה על רגל אחת מאז שחזר מהפציעה.
עבור טורק טלקום, הגמר יהיה בכל מקרה בחוץ. גראן קנריה פייבוריטית לדעתי
בדאלונה קבוצה יותר טובה מגראן קנאריה, מאמין שהם יעברו אותם.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

אחרי ה- 26/26 מהעונשין נגדנו, בדאלונה מחטיאה את שתי קליעות העונשין הראשונות שלה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

@רדנקו שתי הקבוצות בגמר ביורוקאפ היו מהבית שלנו, מה זה אומר על התאוריה שלך שהבית שלנו יותר חלש מהבית השני?
Zvim
קיבל.ה  84 לייקים

רדפוקס כתב:
פישונט כתב: 26 אפריל 2023, 21:07 די צפוי
קיילב אגאדה על רגל אחת מאז שחזר מהפציעה.
עבור טורק טלקום, הגמר יהיה בכל מקרה בחוץ. גראן קנריה פייבוריטית לדעתי
בדאלונה קבוצה יותר טובה מגראן קנאריה, מאמין שהם יעברו אותם.
אז לא עברו...
אומנם חזרו מהקבר אבל הפסידו

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Zvim
קיבל.ה  84 לייקים

שתי קבוצות מהבית שלנו בגמר

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

19/25 מהקו. שש נקודות שממש היו יכולות לשים אותנו בחצי הגמר מול גראן קנריה היום.
עמית בלק עוד ויתר לחובנטוד על בלתי ספורטיבית לקראת הסוף, קאמבק ענק בשתי הדקות האחרונות של בדאלונה לא הספיק להם.
שתיים משלוש הקבוצות שאכלו את בית ב הגיעו לגמר, לצערנו השלישית היא אנחנו.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

בכל פלייאוף היורוקאפ, 2 נצחונות החוץ היחידים היו של קבוצה מהבית שלנו על קבוצה מהבית המקביל.
כוס אמק זה היה צריך להיות שלנו השנה
Pumpkin
קיבל.ה  15 לייקים

משחקי רבע הגמר וחצי הגמר מוכיחים שהקבוצות שהגיעו לשלושת המקומות הראשונים בשני הבתים היו מאוד דומות ברמתן. אם היינו מצליחים - עם קצת מזל ויכולת טובה יותר ב-2-3 משחקים - לסיים במקום הראשון בבית שלנו (ואין ספק שיכולנו), לגמרי יכולנו להגיע לגמר. בהנחה שנשחק בשנה הבאה באותו מפעל והשיטה תהיה זהה, נצטרך להבין מהמשחק הראשון עד המשחק האחרון את החשיבות בלסיים ראשונים בבית שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אז בוודאות אפשר לומר שניצחנו את זוכת היורוקאפ לא משנה מי תהיה, מקווה שבסוף העונה לא נוכל להגיד שניצחנו את זוכת הירולויג
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 27 אפריל 2023, 00:21 19/25 מהקו. שש נקודות שממש היו יכולות לשים אותנו בחצי הגמר מול גראן קנריה היום.
עמית בלק עוד ויתר לחובנטוד על בלתי ספורטיבית לקראת הסוף, קאמבק ענק בשתי הדקות האחרונות של בדאלונה לא הספיק להם.
בלתי ספורטיבית? טוב מאוד שלא שרק. שונא שריקה כזאת של בלתי ספורטיבית. לכולם ברור שבסוף עושים פאולים בכוונה, אז ישרקו עבירה רגילה למי שהצליח לעשות הצגה כאילו הוא הלך לכדור, ובלתי ספורטיבית למי שההצגה פחות עבדה לו? בסוף עושים עבירות בכוונה ואוי ואבוי לשופט שישרוק לדבר כזה בלתי ספורטיבית ויגמור את המשחק. כמו ששרקו למקריי בדרבי
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenסומךshaharot
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

רק הפועל כתב: 27 אפריל 2023, 01:02 אז בוודאות אפשר לומר שניצחנו את זוכת היורוקאפ לא משנה מי תהיה, מקווה שבסוף העונה לא נוכל להגיד שניצחנו את זוכת הירולויג
לא אמרו כאן בפורום שהבית השני יותר חזק משמעותית מהבית שלנו?
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

חזק יותר חזק פחות, מתחילת הסיבוב השני ניתן היה לראות שיש חמש קבוצות שהן 2 רמות מעל כל השאר - הספרדיות, הטורקים, ננו ואנחנו. בהינתן וחצאי הגמר הלכו לשניות האחרונות, באותה מידה ננו ובדאלונה היו נפגשים בגמר.
איתרע מזלנו וההפסדים לבודוצ'נוסט והמבורג הכריעו שהמפגש היחיד בתוך החמישייה מחוץ לחצי יהיה שלנו ועוד בחוץ. נקווה שנלמד לעונה הבאה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רק הפועל כתב: 27 אפריל 2023, 01:02 אז בוודאות אפשר לומר שניצחנו את זוכת היורוקאפ לא משנה מי תהיה, מקווה שבסוף העונה לא נוכל להגיד שניצחנו את זוכת הירולויג
למה? אני ממש בסדר עם זה שמונאקו יזכו ביורוליג ;)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אגב, פרומיתיי לא מגיעים לגמר אפילו? איזה בזיון של מאמן! במקומם הייתי מעיף אותו ושולח אותו אלינו...
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נייט רובינסון כתב: 27 אפריל 2023, 00:04 @רדנקו שתי הקבוצות בגמר ביורוקאפ היו מהבית שלנו, מה זה אומר על התאוריה שלך שהבית שלנו יותר חלש מהבית השני?
לא אומר כלום.
דיברתי על כל הבית. לא על שתי הקבוצות הטובות ביותר.
מה בדיוק זה אמור להוכיח מלבד החוזק של שתי הקבוצות הטובות ביותר?
חשבתי ואני עדיין חושב שאם היינו משחקים בבית השני יש סיכוי לא רע שלא היינו מסיימים במקום שבו סיימנו בבית שלנו.
ולגבי המשחקים בחצי הגמר - טורק טלקום ניצחו בנקודה את פרומיתיי שהיתה פצועה וחסרה שחקנים וגם זה כשלא שרקו פאול ברור בזריקה הלפני אחרונה של פרומיתיי.
לגבי חצי הגמר השני - עוד לפני המשחק חשבתי שגראן קנאריה ינצחו את בדלונה (וגם כתבתי את זה) כי הם ניצחו אותם בליגה פעמיים העונה.
ושוב - מה זה אומר לגבי חוזקו של הבית שלנו לעומת השני? בדיוק כלום.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

חייב לומר שעד אתמול לא הבנתי איך פרומיתיי ניצחו כל כך הרבה משחקים.
אבל אתמול הבנתי קצת יותר. טורק טלקום עצרו אותם נהדר בהגנה אבל גם פרומיתיי שיחקו הגנה נהדרת והצליחו לגרום לטורק טלקום לאבד כדורים ולקחת זריקות רעות (בעיקר ברבע האחרון) ומנעו מהם ברוב הזמן לקחת ריבאונד התקפה.
אבל הם לא הצליחו לעצור את בוטייה שהיה פשוט מדהים ואת גרנט וטיילור שעשו סלים גדולים ברבע האחרון כשבלוין, הגבוה של פרומיתיי, עשה זלי בהגנה, נשאר מאחור בחסימה ונתן להם לקלוע חופשיים אחרי הפיק אנד רול.
מניח שאם פרומיתיי היו משחקים בהרכב מלא ובריא יש סיכוי לא רע שהיו עוברים את טורק טלקום.
דרך אגב - המאמן של טורק טלקום צמצם את הרוטציה בצורה קיצונית במשחק הזה, כשכל חמשת הכוכבים שיחקו 30 דקות ומעלה, ילמז שיחק 17 וחצי דקות, ועוד 2 מחליפים שיחקו 10 דקות יחד.
ג'ריאן גראנט למשל לא ירד מהמגרש אפילו לשניה אחת. בוטייה שיחק 37 דקות כמעט. מה שלא הפריע להם לעשות סלים ענקיים ברבע האחרון.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

נייט רובינסון כתב: 27 אפריל 2023, 01:38
הלך המומנטום כתב: 27 אפריל 2023, 00:21 19/25 מהקו. שש נקודות שממש היו יכולות לשים אותנו בחצי הגמר מול גראן קנריה היום.
בלתי ספורטיבית? טוב מאוד שלא שרק. שונא שריקה כזאת של בלתי ספורטיבית. לכולם ברור שבסוף עושים פאולים בכוונה, אז ישרקו עבירה רגילה למי שהצליח לעשות הצגה כאילו הוא הלך לכדור, ובלתי ספורטיבית למי שההצגה פחות עבדה לו? בסוף עושים עבירות בכוונה ואוי ואבוי לשופט שישרוק לדבר כזה בלתי ספורטיבית ויגמור את המשחק. כמו ששרקו למקריי בדרבי
אני מאוד נגד בלתי ספורטיביות בשניות האחרונות אבל גם לזה יש גבול, ברור שעושים עבירות בזמן הזה וזה חלק מהמשחק, אבל המגן גם צריך לתפוס עמדה טובה ביחס לשחקן המתקיף כדי ״למכור עבירה ספורטיבית״.
במקרה הזה, אם יצא לך לראות השחקן של גראן קנריה פשוט התחמק לו והוא נתן לו מכה בגב בזמן שהוא נמתח כדי בקושי להגיע אליו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני מעדיף את טורק.
שיזדיינו "הספרדיות" עם הלקקנות לכמה שהן קבוצות אדירות יחד עם השופטים שלהם בארגון המושחת הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 27 אפריל 2023, 09:00
נייט רובינסון כתב: 27 אפריל 2023, 00:04 @רדנקו שתי הקבוצות בגמר ביורוקאפ היו מהבית שלנו, מה זה אומר על התאוריה שלך שהבית שלנו יותר חלש מהבית השני?
לא אומר כלום.
חשבתי ואני עדיין חושב שאם היינו משחקים בבית השני יש סיכוי לא רע שלא היינו מסיימים במקום שבו סיימנו בבית שלנו.
ולגבי המשחקים בחצי הגמר - טורק טלקום ניצחו בנקודה את פרומיתיי שהיתה פצועה וחסרה שחקנים וגם זה כשלא שרקו פאול ברור בזריקה הלפני אחרונה של פרומיתיי.
לגבי חצי הגמר השני - עוד לפני המשחק חשבתי שגראן קנאריה ינצחו את בדלונה (וגם כתבתי את זה) כי הם ניצחו אותם בליגה פעמיים העונה.
תסלח לי, זה חתיכת ערימה של התחמקות מביכה. מה זה ששתי הקבוצות הטובות ביותר במפעל היו אצלנו בבית אמור להראות על החוזק של הבית? שהוא פאקינג חזק! מה זה השטות הזאת. איך אפשר בכלל לחשוב אחרת.
אפילו אין קייס להתפלפלות שכל שאר הקבוצות היו נמושות ולכן אי אפשר להסיק מ2 הראשונות אצלנו בבית. הרי אנחנו נתנו לשתי הפיינליסטיות האלו בראש, כך שלפחות 3 קבוצות חזקות יש פה. ובשמינית גמר היחידה שהדיחה מדורגת גבוה ממנה בבית השני היתה מקום 5 אצלנו. אז די בבירור גם מקומות 4-5 היו אצלנו חזקים למדי, לכל הפחות ברמה של הבית השני.

היינו בבית חזק מאד, ולא מבין את הצורך לעוות את המציאות ולטעון אחרת
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךארז שדה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ארז שדה כתב: 27 אפריל 2023, 06:46
לא אמרו כאן בפורום שהבית השני יותר חזק משמעותית מהבית שלנו?
מהמר שגראן קנריה ובאדלונה ממש קרובות אחת לשנייה מבחינת יכולתאבל כנראה מה שאמרתי בסוף דיי נכון 2 הראשונות בבית שלנו הן הקבוצות החזקות בטוריניר ועובדה שהן הגיעו לגמר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל כתב:
רדנקו כתב: 27 אפריל 2023, 09:00
לא אומר כלום.
תסלח לי, זה חתיכת ערימה של התחמקות מביכה. מה זה ששתי הקבוצות הטובות ביותר במפעל היו אצלנו בבית אמור להראות על החוזק של הבית? שהוא פאקינג חזק! מה זה השטות הזאת. איך אפשר בכלל לחשוב אחרת.
אפילו אין קייס להתפלפלות שכל שאר הקבוצות היו נמושות ולכן אי אפשר להסיק מ2 הראשונות אצלנו בבית. הרי אנחנו נתנו לשתי הפיינליסטיות האלו בראש, כך שלפחות 3 קבוצות חזקות יש פה. ובשמינית גמר היחידה שהדיחה מדורגת גבוה ממנה בבית השני היתה מקום 5 אצלנו. אז די בבירור גם מקומות 4-5 היו אצלנו חזקים למדי, לכל הפחות ברמה של הבית השני.

היינו בבית חזק מאד, ולא מבין את הצורך לעוות את המציאות ולטעון אחרת
אין שום עיוות של המציאות. ומה שכתבת זה בולשיט של הסקת מסקנות ממשהו שלא מוביל אליהן.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

לא מזיז לי מי ייקח, אבל את טורק אני שונא מאז שלא אפשרו לנו להביא אוהדים לשם וההצגה הצפון קוריאנית שלהם.
זה שאנחנו לא בגמר כשאתה רואה מי הקבוצות זה מבאס את התחת עם תחושת הפספוס.
יאללה קנריה .

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

גביזון כתב:לא מזיז לי מי ייקח, אבל את טורק אני שונא מאז שלא אפשרו לנו להביא אוהדים לשם וההצגה הצפון קוריאנית שלהם.
זה שאנחנו לא בגמר כשאתה רואה מי הקבוצות זה מבאס את התחת עם תחושת הפספוס.
יאללה קנריה .

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
+1.
הם גם משחקים כדורסל שאני מאוד נהנה לראות. אולי אני מיושן אבל זה אני.
בהתחשב בעובדה שהם כבר ניצחו השנה את טורק פעמיים ובמשחק האחרון לא מזמן היו עליהם כבר בעשרים הפרש, לא מופרך לחשוב שהם פייבוריטים.

ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

בא לי שקנריה יקחו גם כי מעדיף ספרדים על טורקים ועל כל מה שעשו לנו וגם כי אז נוכל להגיד שנתנו 20+ הפרש לזוכת היורוקאפ
beny
קיבל.ה  247 לייקים

למרות עונה עם מספרים מעולים, ושחקנים שנבחרו למצטייני המחזור, אף שחקן של הפועל תל אביב לא נכלל בחמישייה הראשונה של היורוקאפ.

החמישייה כוללת את ג'ריאן גרנט מטורק טלקום, די.ג'יי סטפנס מפרומיטיי של ננו גינזבורג, אקסל בוטייה מטורק, ג'ון שורנה מגראן קנריה ואנטה טומיץ' מחובנטוד בדאלונה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

beny כתב:למרות עונה עם מספרים מעולים, ושחקנים שנבחרו למצטייני המחזור, אף שחקן של הפועל תל אביב לא נכלל בחמישייה הראשונה של היורוקאפ.

החמישייה כוללת את ג'ריאן גרנט מטורק טלקום, די.ג'יי סטפנס מפרומיטיי של ננו גינזבורג, אקסל בוטייה מטורק, ג'ון שורנה מגראן קנריה ואנטה טומיץ' מחובנטוד בדאלונה
מצוין, שלא ימשכו מתעניינים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ג׳ייקוב נבחר לחמישיה השנייה ביורוקאפ
יחד עם אונוראלפ ביטים מבורסאספור, סאם דקר מלונדון ברונו קאבוקלו מאולם וטייריק ג׳ונס מטורק טלקום.

מקרי למרות 3 זכיות ב- MVP לא מתאים להם אפילו לחמישיה השניה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה בטח ישפר לו את המצברוח.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

זה שטייריק ג'ונס רק בחמישיה השנייה זה די הזוי.
אבל צריך לזכור שהבחירות האלה הן בחירות על ידי אוהדים באינטרנט.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

נשמע שיש בספרד אוהדים דפוקים על כל הראש
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

סומך כתב: 03 מאי 2023, 17:08

לי נשמע יותר שהטורקים פרנואידים.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

רדנקו כתב: 03 מאי 2023, 17:09
סומך כתב: 03 מאי 2023, 17:08

לי נשמע יותר שהטורקים פרנואידים.

אחי, תראה את זה, נסיעה באוטובוס לא אמורה להסתיים ככה, זה לא נראה נורמלי.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ברור שלא. ואני מניח שהם לא ממציאים את זה שהוא בלם בפתאומיות ובטח לא את זה שצ'אן נפגע.
אבל יש מרחק בין זה לבין הסקת המסקנה שזה נעשה בכוונת זדון.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רדנקו כתב: 03 מאי 2023, 17:43 ברור שלא. ואני מניח שהם לא ממציאים את זה שהוא בלם בפתאומיות ובטח לא את זה שצ'אן נפגע.
אבל יש מרחק בין זה לבין הסקת המסקנה שזה נעשה בכוונת זדון.
פעם באת לדבר עם נהג אוטובוס והוא החליט לבלום את כל האוטובוס באמצע הכביש? או נהג על דעת עצמו החליט לעשות להם סיור בעיר במקום להסיע אותם לאימון. עכשיו צאן נמצא בבית חולים ולא יגיע למשחק, משהו מאוד מסריח כאן
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ואולי הוא בלם בפתאומיות כי רכב עצר בפתאומיות לפניו? תסתכל בתמונה ותראה כמה שהוא קרוב לרכב שלפניו.
שוב - אולי הנהג הוא אוהד מטורף, אבל לי תאוריות קונספירציה כאלה נשמעות מגוחכות.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רדנקו כתב: 03 מאי 2023, 17:51 ואולי הוא בלם בפתאומיות כי רכב עצר בפתאומיות לפניו? תסתכל בתמונה ותראה כמה שהוא קרוב לרכב שלפניו.
יכול להיות. התמונה הזאת צולמה אחרי שצאן פונה משם וכנראה האוטובוס זז הצידה, אז זה לא אינדיקציה לשום דבר. לי נראה מוזר שנהג מחליט על דעת עצמו לקחת קבוצה שלמה לסיור ברחבי העיר ובסוף בולם בפתאומיות באמצע הכביש בדיוק ברגע שהמאמן קם אליו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

נייט רובינסון כתב: 03 מאי 2023, 17:55
רדנקו כתב: 03 מאי 2023, 17:51 ואולי הוא בלם בפתאומיות כי רכב עצר בפתאומיות לפניו? תסתכל בתמונה ותראה כמה שהוא קרוב לרכב שלפניו.
יכול להיות. התמונה הזאת צולמה אחרי שצאן פונה משם וכנראה האוטובוס זז הצידה, אז זה לא אינדיקציה לשום דבר. לי נראה מוזר שנהג מחליט על דעת עצמו לקחת קבוצה שלמה לסיור ברחבי העיר ובסוף בולם בפתאומיות באמצע הכביש בדיוק ברגע שהמאמן קם אליו
מסכים
לי נשמע הרבה יותר הגיוני שהנהג אוהד גראן קנריה
מדברים על ווליום גבוהה באוטובוס, בלימה פתאומית וסיור בעיר / התברברות שגרמה לשחקנים לאחר לאימון

אם זה לא בכוונה לא יודע מה זה.
לא חושב שהוא רצה לפצוע אותו אבל זה ברור שיש פה משהו מסריח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אתה מבין שהכל מבוסס על סיפורים של אנשי טורק טלקום ואתה מתייחס לזה כדברי אלהים חיים?

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

גראן קנריה הקבוצה הטובה במפעל בפער
שליחת תגובה