גל מקל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לפני כמה ימים פרסמו בוואלה ספורט שהוא רצה להגיע להפועל אבל אנחנו לא מעוניינים.
למה בעצם? כי הוא לא בעמדה שאנחנו צריכים? לפי המשחקים בנבחרת יכול להוסיף לנו לא מעט. בטח כשהוא לא בא על תקן כוכב.
אין יותר על הרצפה מזה.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לדעתי אם כל הרצון שלו הוא עדיין מבקש שכר גבוה מידיי בשבילנו
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא ראיתי היום, נגד פולין לא קיבל שנייה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

לא צריך עוד רכז.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

השחקן שהכי חסר לנו.חבל.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מקל אפקטיבי רק בעמדה 1. בהנחה שגייקובן ישחק 30 דקות בעמדה הזאת, לא נביא את מקל בשביל שישחק 10 דקות, בזמן שאמסלם יהיה המחליף היחיד לעמדה 3 ויצטרך לשחק דקות משמעותיות. רק בגלל זה צריך להביא 3 ישראלי כמו אדם אריאל או קולשוב
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

555 כתב: 03 יולי 2022, 22:12 לא צריך עוד רכז.
הכי צריך.
ג׳ייקובן ענק אבל אי אפשר לשחוק אותו בממוצע דקות של 30+ בכל משחק. ועוד במשחקים צמודים לדעתי הוא מגיע גם ל36-38 דקות וכל שנייה שהוא על הספסל אנחנו מרגישים אותה.

מקל כבר לא בא על תקן כוכב והצהיר שהכסף פחות חשוב עכשיו. גיבוי שלו לג׳ייקובן לא רק ביורוקאפ אלא גם בליגה יכול להיות בוסט גדול העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

יגיע עוד רכז זר ויש את גיל בני.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אם מביאים את מקל אז אסמלם המחליף היחידי לעמדה 3. דבר שאסור שיקרה. בלי קשר יש לעמדה 1 את גייקובן וגיל
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אני מאוד בעד להביא את מקל.
את הזרים לקו האחורי להביא לעמדות 2 ו3 בדגש על קלעים אבסולוטיים.
ביחד עם סנטר טוב זה סוגר את הפינה.
ביורוקאפ נשחק עם 5 הזרים ובליגה עם גייקובן. טימור, זר בעמדה 3, גינת וסנטר זר.
לאור הפציעות של גייקובן מעדיף מחליף ישראלי שיהיה מוביל כדור ובמידת הצורך ייתן לו לנוח בליגה ולהתמקד ביורוקאפ במידת הצורך
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

נייט רובינסון כתב: 03 יולי 2022, 22:53 אם מביאים את מקל אז אסמלם המחליף היחידי לעמדה 3. דבר שאסור שיקרה. בלי קשר יש לעמדה 1 את גייקובן וגיל
בוא נעשה סדר
1: גיקובן וגיל
2: בר וזר
3: אמסלם (ורז אדם?) וזר
4: גינת וטוקוטו (טוקוטו גם יכול לשחק 3 תיאורטית אבל פחות).
5: זלמנסון וזר
צריך להביא: זרים לעמדות 2, 3 ו-5 וישראלי.
אפשר שהישראלים יהיה 3 ואפשר שיהיה 1. צריך להתחשב גם שאחד הזרים יהיה מחוץ לסגל. לא בטוח שמקל למשחק ברוטציות לא עדיף מאריאל.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אוהד כורסא כתב: 03 יולי 2022, 23:03
נייט רובינסון כתב: 03 יולי 2022, 22:53 אם מביאים את מקל אז אסמלם המחליף היחידי לעמדה 3. דבר שאסור שיקרה. בלי קשר יש לעמדה 1 את גייקובן וגיל
בוא נעשה סדר
1: גיקובן וגיל
2: בר וזר
3: אמסלם (ורז אדם?) וזר
4: גינת וטוקוטו (טוקוטו גם יכול לשחק 3 תיאורטית אבל פחות).
5: זלמנסון וזר
צריך להביא: זרים לעמדות 2, 3 ו-5 וישראלי.
אפשר שהישראלים יהיה 3 ואפשר שיהיה 1. צריך להתחשב גם שאחד הזרים יהיה מחוץ לסגל. לא בטוח שמקל למשחק ברוטציות לא עדיף מאריאל.
נכון. אני מעדיף שגיל בני ישחק ולא אמסלם
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חושב שזה מהלך מאוד חכם כן להביא את מקל.
ג'יקובן ענק אבל פציע, ואם נעמיס עליו זה סיכון.

גיל בני עם כל האהבה לא ברמה של מקל והם בהחלט יכולים לחלוק דקות יחד כשיש אירופה ועונה ארוכה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

אשמח לראות אותו אצלנו, מתבקש ביותר.
עונה ארוכה לפנינו
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כמו כן, עד כמה שזכור לי, מקל בצעירותו הגיע לאוסישקין כאוהד..... עבורו זו סגירת מעגל - לשחק אולי גם לפרוש בקבוצנ שאהד

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Charlie כתב: 04 יולי 2022, 00:07 כמו כן, עד כמה שזכור לי, מקל בצעירותו הגיע לאוסישקין כאוהד..... עבורו זו סגירת מעגל - לשחק אולי גם לפרוש בקבוצנ שאהד

נכון,
האוהדים של מ.ת"א קיללו אותו על זה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מה רמת היחסים שלו עם בר טימור? מרגיש לי שאם בר רוצה הוא מגיע
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני יודע פחות או יותר כמה הוא רוצה מהפועל, העברתי את זה הלאה.
לא מעוניינים בו לצערי הרב.
מבחינת גודל העונה שצריך אליה, צריך בן אדם עם ניסיון, איש של מערכת שבא לתת מעצמו. כל כך הרבה פלוסים במחיר מצחיק. לשם השוואה יעלה פחות מאדם אריאל או איגור.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:אני יודע פחות או יותר כמה הוא רוצה מהפועל, העברתי את זה הלאה.
מבחינת גודל העונה שצריך אליה, צריך בן אדם עם ניסיון, איש של מערכת שבא לתת מעצמו. כל כך הרבה פלוסים במחיר מצחיק. לשם השוואה יעלה פחות מאדם אריאל או איגור.
אם העלויות שלו כאלה נמוכות אז מה הסיבה? אין סיכוי שזה מקצועי.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Chegi כתב: 04 יולי 2022, 01:18
Money כתב:אני יודע פחות או יותר כמה הוא רוצה מהפועל, העברתי את זה הלאה.
אם העלויות שלו כאלה נמוכות אז מה הסיבה? אין סיכוי שזה מקצועי.
דורך על בני, על הזר שיגיע, על בר, אולי לא מתאים לחדר הלבשה. אני באמת לא יודע. נראה בחור חיובי סהכ(מכיר את הסביבה לא אותו אישית) .
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

בטח שזה מקצועי. כמעט כל איש מקצוע לא יבצע את המהלך הזה. אתם צריכים להבין שיהיו לנו 3 רכזים (גייקובן, גיל, קומבו גארד זר), שגם ברטי יכול לשחק רכז. בעמדה 3 כרגע יהיה לנו 3 זר שיגיע, וחוץ מזה אף אחד (לא מחשיב את אמסלם). איזה סיבה יש להביא עוד רכז, ולהיתקע בלי מחליף לעמדה 3? מקל אחלה של שחקן ובן אדם אבל אתם מבינים שזה ידפוק לנו את העונה כשאמסלם ישחק 15 דקות למשחק שלא לדבר אם הזר בעמדה 3 יפצע
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:בטח שזה מקצועי. כמעט כל איש מקצוע לא יבצע את המהלך הזה. אתם צריכים להבין שיהיו לנו 3 רכזים (גייקובן, גיל, קומבו גארד זר), שגם ברטי יכול לשחק רכז. בעמדה 3 כרגע יהיה לנו 3 זר שיגיע, וחוץ מזה אף אחד (לא מחשיב את אמסלם). איזה סיבה יש להביא עוד רכז, ולהיתקע בלי מחליף לעמדה 3? מקל אחלה של שחקן ובן אדם אבל אתם מבינים שזה ידפוק לנו את העונה כשאמסלם ישחק 15 דקות למשחק שלא לדבר אם הזר בעמדה 3 יפצע
למה זה צריך לבוא על חשבון עמדה 3?
ישראלים אפשר להחתים ללא הגבלה ולפי מה שרשמו פה הוא דורש סכומים ממש נמוכים.
זה יכול מאוד להעמיק את הסגל, כמובן שיבהירו לו מראש שהוא לא הולך לשחק הרבה כמו שכל אדם הגיוני יכול להבין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Chegi כתב: 04 יולי 2022, 02:08
נייט רובינסון כתב:בטח שזה מקצועי. כמעט כל איש מקצוע לא יבצע את המהלך הזה. אתם צריכים להבין שיהיו לנו 3 רכזים (גייקובן, גיל, קומבו גארד זר), שגם ברטי יכול לשחק רכז. בעמדה 3 כרגע יהיה לנו 3 זר שיגיע, וחוץ מזה אף אחד (לא מחשיב את אמסלם). איזה סיבה יש להביא עוד רכז, ולהיתקע בלי מחליף לעמדה 3? מקל אחלה של שחקן ובן אדם אבל אתם מבינים שזה ידפוק לנו את העונה כשאמסלם ישחק 15 דקות למשחק שלא לדבר אם הזר בעמדה 3 יפצע
למה זה צריך לבוא על חשבון עמדה 3?
ישראלים אפשר להחתים ללא הגבלה ולפי מה שרשמו פה הוא דורש סכומים ממש נמוכים.
זה יכול מאוד להעמיק את הסגל, כמובן שיבהירו לו מראש שהוא לא הולך לשחק הרבה כמו שכל אדם הגיוני יכול להבין.
עם איזה כסף בדיוק? לישראלי אתה משלם פי 2, ולהחתים שחקן שהוא ברמה בשביל לתת 15 דקות ביורוקאפ ובליגה עולה באיזור 100 אלף דולר שזה כבר 200. אם מקל יבוא זה על חשבון הדקות של גיל ושל הקומבו הזר שנביא. בשום עולם לא תביא ישראלי ברמה של אריאל או קולשוב וגם מקל. התקציב לא עד כדי כך גדול
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

להביא.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הייתי נגד להביא אותו אבל ככל שאני חושב על זה יותר אני לא מבין למה לא.
כולם אומרים שבני הוא המחליף של ג'ייקובן בעמדה 1, אבל בפועל הם שיחקו הרבה יחד כשבני 2 ולמען האמת בני הוא לא 1 גדול, הןא בעיקר טוב כמגן וכמוביל כדור שני (על המגרש יחד עם הראשון).
מקל יכול להיות ה1 הזה שצריכים ואז אחד הזרים הוא 2-3, אחד 3 (שניהם עם קליעה) ואחד 5.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiכוח עליון
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Frenzy כתב: 04 יולי 2022, 06:39 הייתי נגד להביא אותו אבל ככל שאני חושב על זה יותר אני לא מבין למה לא.
כולם אומרים שבני הוא המחליף של ג'ייקובן בעמדה 1, אבל בפועל הם שיחקו הרבה יחד כשבני 2 ולמען האמת בני הוא לא 1 גדול, הןא בעיקר טוב כמגן וכמוביל כדור שני (על המגרש יחד עם הראשון).
מקל יכול להיות ה1 הזה שצריכים ואז אחד הזרים הוא 2-3, אחד 3 (שניהם עם קליעה) ואחד 5.
בדיוק, אנחנו בכל מקרה נצטרך 2 זרים עם קליעה.

ובליגה זה יתרון אם יש את מקל כמוביל כדור ולתת לגייקובן לנוח/להחלים מפציעות שיהיו לו כשבמקביל יהיו זרים בעמדה 2 ובעמדה 3 שיתנו איום מחוץ לקשת.

עם כל האהבה לבני אין הרבה הבדל בינו לבין רז אדם - שניהם חיים על הגנה ופה ושם שלשה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

כוח עליון כתב: 04 יולי 2022, 07:51
Frenzy כתב: 04 יולי 2022, 06:39 הייתי נגד להביא אותו אבל ככל שאני חושב על זה יותר אני לא מבין למה לא.
בדיוק, אנחנו בכל מקרה נצטרך 2 זרים עם קליעה.

ובליגה זה יתרון אם יש את מקל כמוביל כדור ולתת לגייקובן לנוח/להחלים מפציעות שיהיו לו כשבמקביל יהיו זרים בעמדה 2 ובעמדה 3 שיתנו איום מחוץ לקשת.

עם כל האהבה לבני אין הרבה הבדל בינו לבין רז אדם - שניהם חיים על הגנה ופה ושם שלשה
רק עם החלק האחרון אני לא מסכים - בני יודע להוריד כדור לרצפה וגם אי אפשר להשוות את ההגנה שלו לזו של אדם. לעומת זאת אדם קלעי הרבה יותר טוב.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כמו בהרבה פעמים, הניתוח המקצועי שלך נכון.
משיחה שקיימתי עם מישהו מוכר מאד בהפועל, הבנתי 3 דברים שקשורים זה בזה:

1. גל מקל כנראה לא יגיע. רוצים רכז קומבו זר ויש את בר ובני בנוסף לג׳ייקובן. עוד שחקן לעמדות 1-2 כשבעמדה 3 אין לך כלום זה לא חכם. בניגוד לקובי רפואה שיכול לאלתר אולי מגן (כמו שעשו הרבה פעמים כולל בנבחרת) בכדורסל אתה לא יכול לחלטר ואם בנית סגל לא מאוזן, הניסיון של מקל לא יעזור.

2. הפציעה של יאנג וקצב ההחלמה שלו גורמים להפועל לחשב מסלול מחדש. אם בהתחלה חשבו לחכות לו ואפילו סיכמו איתו את התנאים הכספיים לעונה הבאה - עכשיו הנטייה היא לוותר עליו ולמצוא זר אחר.

3. הפועל רוצים 3 זרים טובים לעמדות 1, 3 ו-5. מרוצים מהסגל הישראלי ומעוניינים לשדרג את הזרים. אז בהתחשב ב-2 הסעיפים הקודמים, יאנג ומקל לא יהיו אבל 3 זרים טובים אחרים יהיו.

אגב, לגבי אדם אריאל - יש מחלוקת בהפועל אם נכון יהיה לצרף גם אותו.

ככה שנראה שניתחת נכון את המצב מבחינה מקצועית, תוך הבנה שגם שכלכלית, אפילו שהתקציב יגדל, הוא עדיין לא מאפשר לנו גם וגם וגם .... השמיכה קצרה וכדאי לשים את הז׳יטונים איפה שחסר, ולא היכן שכבר יש כמה שחקנים טובים.

נערך לאחרונה על ידי Charlie ב 04 יולי 2022, 14:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

Charlie כתב: 04 יולי 2022, 14:43
כמו בהרבה פעמים, הניתוח המקצועי שלך נכון.
משיחה שקיימתי עם מישהו מוכר מאד בהפועל, הבנתי 3 דברים שקשורים זה בזה:

1. גל מקל כנראה לא יגיע. רוצים רכז קומבו זר ויש את בר ובני בנוסף לג׳ייקובן. עוד שחקן לעמדות 1-2 כשבעמדה 3 אין לך כלום זה לא חכם. בניגוד לקובי רפואה שיכול לאלתר אולי מגן (כמו שעשו הרבה פעמים כולל בנבחרת) בכדורסל אתה לא יכול לחלטר ואם בנית סגל לא מאוזן, הניסיון של מקל לא יעזור.

2. הפציעה של יאנג וקצב ההחלמה שלו גורמים להפועל לחשב מסלול מחדש. אם בהתחלה חשבו לחכות לו ואפילו סיכמו איתו את התנאים הכספיים לעונה הבאה - עכשיו הנטייה היא לוותר עליו ולמצוא זר אחר.

3. הפועל רוצים 3 זרים טובים לעמדות 1, 3 ו-5. מרוצים מהסגל הישראלי ומעוניינים לשדרג את הזרים. אז בהתחשב ב-2 הסעיפים הקודמים, יאנג ומקל לא יהיו אבל 3 זרים טובים אחרים יהיו.

אגב, לגבי אדם אריאל - יש מחלוקת בהפועל אם נכון יהיה לצרף גם אותו.

ככה שנראה שניתחת נכון את המצב, מקצועית והבנת גם שכלכלית הגם שהתקציב יגדל, הוא עדיין לא מאפשר לנו גם וגם וגם .... השמיכה קצרה וכדאי לשים את הז׳יטונים איפה שחסר, ולא היכן שניתן רק לעבות.
לגבי הסייפא של הדברים שלך, אם האלטרנטיבה היא אור קורנליוס (כמו שפורסם היום) אז אבחר באדם אריאל בכל יום.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ברור שאדם אריאל עדיף!
לא ידעתי שאור קורנליוס בכלל אופציה....
לא שאלתי עליו בשיחה שהיתה לי וממילא גם שמו לא עלה בכלל.
נקווה שזה משהו שהסוכן שתל כדי למצוא ללקוח שלו קבוצה לעונה הבאה...

הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אם רוצים זרים טובים ב-1,3,5 (לגיטימי ונכון!) אז מה יהיה עם אגאדה אם וכאשר?
הוא לא 3... אתה לא יכול לא להלביש שחקן כזה..
אלא אם אתה הולך על סמול בול כשיטת משחק לרוב העונה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 04 יולי 2022, 14:53 אם רוצים זרים טובים ב-1,3,5 (לגיטימי ונכון!) אז מה יהיה עם אגאדה אם וכאשר?
לדעתי אגאדה כן יכול לשחק 3. הוא 1.96 וחזק מאוד, ואם אני זוכר נכון בבש הוא שיחק הרבה דקות בעמדה 3. זה טוב לנו גם שהוא יכול לשחק 2 וככה בהרכבים מסוימים טוקוטו ישחק 3
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

בהנחה וקורה אגאדה זה בהכרח אומר שנצטרך להביא 3 זר עם קליעה אבסולוטית- בעיקר כי אגאדה היה השנה על 25 אחוז מבחוץ באוסטרליה. בליגת העל היה עם 33 אחוז בעונה האחרונה שלו.שגם זה לא משהו ליפול מהכיסא.
כלומר אגאדה ועוד זר ל2-3 .

יכול להיות שבמקרה כזה נצטרך את מקל כרכז מחליף כדי לנהל משחק (אגאדה היה על 2.2 אסיסטים העונה)
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

נייט רובינסון כתב:
DavidSheriff9 כתב: 04 יולי 2022, 14:53 אם רוצים זרים טובים ב-1,3,5 (לגיטימי ונכון!) אז מה יהיה עם אגאדה אם וכאשר?
לדעתי אגאדה כן יכול לשחק 3. הוא 1.96 וחזק מאוד, ואם אני זוכר נכון בבש הוא שיחק הרבה דקות בעמדה 3. זה טוב לנו גם שהוא יכול לשחק 2 וככה בהרכבים מסוימים טוקוטו ישחק 3
אתה זוכר נכון, אכן שיחק גם שיחק כ-3 בבאר שבע

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כוח עליון כתב:בהנחה וקורה אגאדה זה בהכרח אומר שנצטרך להביא 3 זר עם קליעה אבסולוטית- בעיקר כי אגאדה היה השנה על 25 אחוז מבחוץ באוסטרליה. בליגת העל היה עם 33 אחוז בעונה האחרונה שלו.שגם זה לא משהו ליפול מהכיסא.

יכול להיות שבמקרה כזה נצטרך את מקל כרכז מחליף כדי לנהל משחק (אגאדה היה על 2.2 אסיסטים העונה)
אולי אדם אריאל עם השלשות שלו ולאו בהכרח מקל

כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Charlie כתב: 04 יולי 2022, 15:10
כוח עליון כתב:בהנחה וקורה אגאדה זה בהכרח אומר שנצטרך להביא 3 זר עם קליעה אבסולוטית- בעיקר כי אגאדה היה השנה על 25 אחוז מבחוץ באוסטרליה. בליגת העל היה עם 33 אחוז בעונה האחרונה שלו.שגם זה לא משהו ליפול מהכיסא.

אולי אדם אריאל עם השלשות שלו ולאו בהכרח מקל

יכול להיות. הבעיה שאגאדה פחות מייצר וגם לא ממש סמול.
אז נצטרך בכל מקרה 3 זר ופה השאלה מה רוצים מהישראלי יותר .

אגב מבחינת קליעה בדקתי לתומי מספרים, גייקובן היה השנה עם 39.8% לשלוש שזה מעולה. אולי הוא יוכל לזרוק קצת יותר השנה אם יהיה מי שיעזור לו בהובלת הכדור
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

עם כל האהבה לגיל בני, ויש הרבה, איך אפשר בכלל להשוות בינו לבין גל מקל?
הפוסט קיבל 6 לייקיםits-sickChegiADOMכוח עליוןהסבתא של הפועלסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איך אגאדה לא הגיע ל-NBA מה היה שם?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Red Or Dead כתב: 04 יולי 2022, 15:36 עם כל האהבה לגיל בני, ויש הרבה, איך אפשר בכלל להשוות בינו לבין גל מקל?
אי אפשר

שליחת תגובה