שי אייזן נמכר לאשדוד תמורת 750 אלף ש"ח

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 12 יולי 2022, 19:32 אין לי כוח לעונה הזאת והיא עוד לא התחילה
חכה
הולך להיות כיף
מקווה שעשית מנוי
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 12 יולי 2022, 19:32 אין לי כוח לעונה הזאת והיא עוד לא התחילה
אני באמת לא זוכר מתי לא היתה לי ההרגשה הזו בשנים האחרונות.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדהבולגרי31
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

יהלום14אדום כתב: 12 יולי 2022, 20:13
אני באמת לא זוכר מתי לא היתה לי ההרגשה הזו בשנים האחרונות.
בעונה שעברה לא הייתה לי הרגשה כזאת. גם לא בעונה שחזרנו לבלומפילד והחתמנו את בוזגלו ואלטמן, בטח לא בעונה שאחרי החזרה מהלאומית.
20/21 לא נחשבת כי היא נפתחה ללא קהל

הפרי-סיזן של העונה הזאת זה משהו אחר לגמרי
את הסם הכי גדול
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אופיר סער כותב בספורט 1(וצודק פה בכל מילה לדעתי):

שי אייזן עובר ימים נוראיים. השחקן שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב, פרץ בבוגרים בגיל צעיר, אך בשנתיים האחרונות התקשה למצוא את מקומו, נמכר לפני כשבועיים ל-מ.ס אשדוד תמורת כ-670 אלף שקל. הוא חתם על הסכם לארבע שנים בעזרת סוכנו דודו דהאן, אך כעת באשדוד טוענים כי בבדיקות שערך התגלה כי הוא פצוע ולכן ההסכם מבחינתם מבוטל.

הפועל תל אביב שלחה מכתב לאשדוד בו היא לא מקבלת את הגרסה הזו ודורשת ממנה לעמוד בהסכם ולשלם מיידית את מחצית הסכום, כפי שמופיע בהסכם בין המועדונים. מכאן העניינים יתגלגלו ככל הנראה לדיונים משפטיים, אך בתווך נמצא שחקן צעיר, ילד מרוסק שיושב בבית ואין לו אפילו אפשרות להתאמן.

החל מאתמול אייזן קיבל הוראה לא להגיע יותר לאימוני אשדוד, אבל מבחינת הפועל תל אביב הוא כבר עבר והוא לא שחקן שלה. משפטית אפשר להבין מה מנסה לעשות כל צד, אבל נראה שהחלק האנושי נשכח. לפעמים הדרך בה אתה נוהג תשפיע עליך גם כלכלית בעתיד.
אייזן לא מעניין את מ.ס. אשדוד, אבל הפועל תל אביב חייבת להעניק לו יחס שונה. הוא ילד שגדל במועדון, שחקן בית שהתגאה ללבוש את החולצה האדומה והצהיר על כך בהתלהבות. המועדון שמחלקת הנוער הוא החלק הכי טוב בו ומנסה בימים אלה להשאיר את אל ים קנצפולסקי ולהחתים צעירים נוספים על חוזים ארוכי טווח, לא יכול להתעלם משחקן שגדל במועדון ונפל בין הכיסאות. אם זה לא מספיק, לאייזן יצא עכשיו מוניטין של שחקן פצוע וזה משהו שישפיע עליו בטווח הרחוק. סביר להניח שזה יוביל לתביעה אישית של השחקן נגד מ.ס אשדוד בעתיד, אך בשלב הזה מכשיל את השחקן ואת עתידו.

בסופו של יום, כולם מסתכלים על הפרשה ובוחנים אותה. שחקנים צעירים, ההורים והקרובים אליהם. אייזן הוא הפנים של מחלקת הנוער ואם הפועל תל אביב תנטוש אותו בנקודה הקריטית הזו, היא תגרום לעצמה נזק הרבה יותר גדול מאשר לא לקבל את הכסף המגיע לה מאשדוד. נזק שיתבטא בדרך בה צעירים יבחרו לנהוג מולה בעתיד.

אפשר להבין ש-670 אלף השקלים חשובים להפועל תל אביב, אבל היא יכולה להמשיך ולתבוע את מ.ס אשדוד – סביר להניח שגם תשיג חלק נכבד מהסכום, אך בינתיים היא חייבת להחזיר את הילד לשורותיה, לאפשר לו להתאמן ולעזור לו למצוא קבוצה שתיקח אותו בהשאלה. לא יכול להיות שאייזן נשאר בבית מבלי יכולת להתאמן ולמצוא קבוצה חדשה, כאשר כל הגורמים המעורבים מתעלמים ממנו. זה עוול שיעלה לאדומים ביוקר, לא משנה מה אומרים היועצים המשפטיים
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirokruvi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הוא לא צודק כי אנחנו לא יכולים למצוא לו קבוצה שתקח אותו בהשאלה, הוא לא שחקן שלנו יותר.
כן אפשר לתת לו להתאמן בלי שיקבל משכורת או כל דבר הנלווה לה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא צודק כי דחפנו להם שחקן פצוע ושהם גילו שהוא פצוע זרקו אותו לכלבים ואנחנו כקבוצה שגידלה אותו הפנתה לו גב.
אחר כך תשאלו למה אליאס עובר למדבר בשביל שקל וחצי יותר.
שחקנים אחרים רואים את ההתנהלות הניסנובית וחושבים אם כדאי להם להיות פה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ונוח להם(לניסנובים) להיות בקטגוריית בחירה עם הפועל חיפה או הפועל חדרות
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:הוא צודק כי דחפנו להם שחקן פצוע ושהם גילו שהוא פצוע זרקו אותו לכלבים ואנחנו כקבוצה שגידלה אותו הפנתה לו גב.
זה שטויות.
אחלה אייזן והכל וצריך לעזור לו אבל אנחנו לא לשכת הסעד.
יש חוזים, יש הסכמים זה לא לא משהו שיאללה בקטנה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לתת לו להתאמן אצלנו אנחנו בהחלט יכולים וצריכים.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Chegi כתב: 13 יולי 2022, 16:01 הוא צודק כי דחפנו להם שחקן פצוע ושהם גילו שהוא פצוע זרקו אותו לכלבים ואנחנו כקבוצה שגידלה אותו הפנתה לו גב.
דחפנו להם שחקן פצוע?
על אחריותם לעשות בדיקות רפואיות לפני שהם מחתימים שחקן.
העורך דין שלו עלה ב-5 באוויר וטען שהפציעה שהוא עבר הייתה שהוא היה בנערים ב' בן 15 וזה לא רלוונטי לכלום כי מאז הוא שיחק.
בנוסף הוא גם התאמן באשדוד בלי בעיות עד שחזר הפענוח של ה-MRI, אני מתחייב לך שאם הוא היה מפציץ באימונים הם לא היו מתרגשים מהממצאים של הבדיקה לנוכח ההיסטוריה הרפואית שלו.

אפשר להאשים את ניסנוב בהרבה דברים אבל לא בכל דבר כי אז אתם סתם נראים אידיוטים.
בסוף הסיפור הזה הוא עניין של הסכם ומה כתוב בו ולא אם שי אייזן פצוע או לא פצוע - כי זה סתם תירוץ של אשדוד להתנער מהחוזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךEl dudernio
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב: 13 יולי 2022, 16:28 לתת לו להתאמן אצלנו אנחנו בהחלט יכולים וצריכים.

אתה לא יכול לתת לו להתאמן כי אין לו כיסוי ביטוחי (הוא לא שיך לקבוצה)
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בני12 כתב: 13 יולי 2022, 17:08
De Niro כתב: 13 יולי 2022, 16:28 לתת לו להתאמן אצלנו אנחנו בהחלט יכולים וצריכים.

אתה לא יכול לתת לו להתאמן כי אין לו כיסוי ביטוחי (הוא לא שיך לקבוצה)
הוא יכול לבטח את עצמו ולהכניס את הסכום הזה לתביעה נגד אשדוד אם הוא ממש רוצה להתאמן, יש פיתרונות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ואם נוא נפצע באימון?

ואם הוא פוצע מישהו באימון?
הוא לא מבוטח אצלך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:

ואם נוא נפצע באימון?

ואם הוא פוצע מישהו באימון?
הוא לא מבוטח אצלך
אני לא מומחה לביטוח. אני מניח שיש פתרונות.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ברור שיש פתרונות..

פתרונות שעולים כסף.
הםועל לדעתך צריכה לבטח שחקן אשדוד?
צריכה לפתוח את הביטוח שלה ולשלם יותר כדי ששחקן אשדוד יתאמן איתה?

בואו נהיה מציאותיים.

אפשר לחתום על אייזן על הסכם ושהוא יתבע את ההפרש מאשדוד ולחילופין לתבוע את אשדוד עך הפרת חוזה.
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

כואב לי על שי שצריך לחוות את החרא הזה...
לא מגיע לו.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

צריך להשעות את אשדוד מפעילות
פשוט ביזיון
הכל מותר בכדורגל הישראלי, גם לדרוס זכויות בני אדם

אני שונא את הכדורגל פה מיום ליום
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ספורט 1

מי שעדיין לא מתאמן עם הקבוצה הוא שי אייזן, שבהפועל תל אביב שוברים את הראש מה לעשות איתו, לאחר שהייעוץ המשפטי שקיבלו הוא לא להחזיר אותו להתאמן בשורות הקבוצה, על אף שהמועדון מתכוון לתבוע את מ.ס אשדוד על הפרת הסכם. האדומים היו רוצים שאייזן ימצא קבוצה ויושאל לשורותיה, היות והוא עדיין רשום בשורות המועדון, אך כרגע אופציות שהיו לו כמו חדרה כבר לא רלוונטיות, והשחקן נשאר תקוע. גורמים במועדון ששוחחו עם השחקן אמרו כי "כואב גם לכל מי שמכיר את שי במועדון, הבחור מרוסק ואפשר להבין אותו, כולם רוצים שדברים יסתדרו בשבילו

עדיין רשום במועדון
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

כואב עליו מאוד. עכשיו הוא יכול גם חודשים לשבת בלי קבוצה עד שהמשפט עם אשדוד יסתיים. הוא הנפגע העיקרי בסיפור הזה ופשוט ביזיון של אשדוד
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

הייתי רוצה לראות התערבות של ארגון שחקניות ושחקני הכדורגל בישראל,בראשות הדביל,איפה הם?
יש כאן ילד אדום שמוצא את עצמו מנודה בגלל התהנהלות בזיונית של קבוצות מליגת העל.
לא מעניין אותי מי אשם זה פוגע בו מאוד,הם חייבים לפעול בנושא.

זה שכל קבוצה תתבצר בעמדתה לא תורמת למצב.
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

חדרה רוצים אותו ע"פ ספורט5:
"האם יימצא פתרון לשי אייזן? בהפועל חדרה ינסו להשלים את צירופו של הקשר שנמצא בפלונטר מול הפועל ת"א ומ.ס אשדוד. במועדון ציינו שהם זקוקים לנוכחות במרכז השדה והבינו שתמיר גלזר ממכבי תל אביב כבר לא יגיע משום שמעדיף את בית"ר ירושלים והפועל חיפה. עם צירופו צפוי היועץ המקצועי, אורן גולן לסגור את הסגל."
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מקווה בשבילו
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

מסכן הבחור
שהפועל ואשדוד יחתמו על זה ששניהם משאילים אותו לחדרה עד שהסאגה המשפטית תסגר.
ברגע שיוחלט למי הוא שייך שיסגרו מול חדרה על רכישה או לא בעונה הבאה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מסכן מסכן, אבל הקבוצה האחרונה שצריך לעזור לה זה חדרה.
בטח לא לאורן גולן שכבר שנים עסוק בלעשות דווקא להפועל.
הפוסט קיבל 6 לייקיםEl dudernioSeniorLoverGiliיהלום14אדוםPraškevičiosהסבתא של הפועל
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

האדס כתב: 01 אוגוסט 2022, 12:27 מסכן מסכן, אבל הקבוצה האחרונה שצריך לעזור לה זה חדרה.
מעדיף שיבחרו פתרון שמועיל לשי אייזן, מאשר להכניס אצבע בעיין לאורן גולן.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sarik89
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אדום ותיק כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:15
האדס כתב: 01 אוגוסט 2022, 12:27 מסכן מסכן, אבל הקבוצה האחרונה שצריך לעזור לה זה חדרה.
מעדיף שיבחרו פתרון שמועיל לשי אייזן, מאשר להכניס אצבע בעיין לאורן גולן.
זה ילד שגדל אצלנו ולא עשה רע לאף אחד.
אני יודע שיש עניינים כספיים ומשפטיים ובכל זאת, לא יכול להיות שהפועל יתעלמו ממנו, צריך לדאוג לו.
אתה לא יכול ביחד אחת למכור במיליוני יורו ילדים שגדלו אצלך וביד השניה לזרוק אותם ולהתעלם מהם.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

מעניין לדעת אם איזן נתקע בלי קבוצה והפועל הפסידו בתביעה נגד אשדוד. האם אייזן יכול לתבוע אותם על נזק לקריירה בזה שהוא לא שיחק שנה. בכל מקרה אם אני שחקן כדורגל הקבוצה האחרונה שהייתי רוצה לשחק זה בקבוצה שלנו אחרי הסיפורים עם אחמד בוזגלו ואייזן. עד לאן הניסנוב עוד יורידו אותנו באמת כל שנה סיפור אחרי סיפור ואנחנו פשוט שותקים נותנים להם להחריב את המועדון, אפילו יותר גרוע אנחנו ממשיכים להזרים להם כספים
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

זה לא קורה הרבה, אבל זה מקרה שבו הניסנובים צודקים במאה אחוז בעיני.
בלי קשר אני מאחל לאייזן בהצלחה ושיסתדר העניין.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

דוגיס כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:23 מעניין לדעת אם איזן נתקע בלי קבוצה והפועל הפסידו בתביעה נגד אשדוד. האם אייזן יכול לתבוע אותם על נזק לקריירה בזה שהוא לא שיחק שנה. בכל מקרה אם אני שחקן כדורגל הקבוצה האחרונה שהייתי רוצה לשחק זה בקבוצה שלנו אחרי הסיפורים עם אחמד בוזגלו ואייזן. עד לאן הניסנוב עוד יורידו אותנו באמת כל שנה סיפור אחרי סיפור ואנחנו פשוט שותקים נותנים להם להחריב את המועדון, אפילו יותר גרוע אנחנו ממשיכים להזרים להם כספים
דווקא במקרה הזה לא הייתי מפיל את האשמה על הנוכלים.
עם עשו עסקה שהצד השני פתאום החליט לבטל אותה, יש חוזה חתום.

כמו שהם ניסו לעשות פולישטיק על בוזגלו ולבסוף ישלמו, כך גם במקרה הזה.
אשדוד צריכה לשלם ולקחת אחריות על אייזן. עסקה זו עסקה.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

L.S כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:31
דוגיס כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:23 מעניין לדעת אם איזן נתקע בלי קבוצה והפועל הפסידו בתביעה נגד אשדוד. האם אייזן יכול לתבוע אותם על נזק לקריירה בזה שהוא לא שיחק שנה. בכל מקרה אם אני שחקן כדורגל הקבוצה האחרונה שהייתי רוצה לשחק זה בקבוצה שלנו אחרי הסיפורים עם אחמד בוזגלו ואייזן. עד לאן הניסנוב עוד יורידו אותנו באמת כל שנה סיפור אחרי סיפור ואנחנו פשוט שותקים נותנים להם להחריב את המועדון, אפילו יותר גרוע אנחנו ממשיכים להזרים להם כספים

אני לא יודע אם אשדוד היו יוצאים להמהלך כזה אם הם לא היו יודעים בוודאות שהם יכולים לבטל, כי ההגיון במצב כזה ברור שעם הפועל. אז הרגשה שלי שהגאונים מבית ניסנוב עשו שם איזה פשלה ואיך שהוא אשדוד עוד ינצחו בתביעה. עוד פעם זה הרגשה שלי בלבד
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

דוגיס כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:41

אני לא יודע אם אשדוד היו יוצאים להמהלך כזה אם הם לא היו יודעים בוודאות שהם יכולים לבטל, כי ההגיון במצב כזה ברור שעם הפועל. אז הרגשה שלי שהגאונים מבית ניסנוב עשו שם איזה פשלה ואיך שהוא אשדוד עוד ינצחו בתביעה. עוד פעם זה הרגשה שלי בלבד
מה זה "יודעים בוודאות שהם יכולים לבטל"? הם לא מנסים לבטל את החוזה בטענה שיש סעיף שמאפשר להם לצאת מהעסקה, הם מנסים לבטל בטענה מופרכת על פציעה מנערים ב', וזה כשאנחנו מדברים על שחקן שלמיטב זיכרוני לא היה פצוע פעם אחת בכל תקופתו בהפועל.
ורק להזכירך, הבעלים של אשדוד הוא עבריין מורשע שישב בכלא. נוכלות זה משהו שרץ לו בורידים.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

דוגיס כתב: 01 אוגוסט 2022, 13:41

יכולת לאמר את זה גם על מה שהניסנובים עשו לבוזגלו ועבד ועובדה שהם הפסידו.
גם אשדוד יפסידו
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

עוד נושא שבו שחקן שגדל בהפועל זוכה למעמד מיוחד ששחקנים אחרים לא היו זוכים.
שי אייזן רצה לעזוב את הפועל ודחף יחד עם הסוכן שלו לעבור לאשדוד. זה לא הסתדר כמו שרצה. באמת ביש מזל מצער.
ועדיין זה לא אומר שצריך לתת סוכריות לאורן גולן. זה שטרפד לנו את לוסיו (בשיא), עשה מאיתנו צחוק עם מרמנטיני, ועשה בערך הכל אבל הכל כדי שלבקוביץ׳ לא יעבור אלינו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדס כתב: 01 אוגוסט 2022, 20:22 עוד נושא שבו שחקן שגדל בהפועל זוכה למעמד מיוחד ששחקנים אחרים לא היו זוכים.
שי אייזן רצה לעזוב את הפועל ודחף יחד עם הסוכן שלו לעבור לאשדוד. זה לא הסתדר כמו שרצה. באמת ביש מזל מצער.
ועדיין זה לא אומר שצריך לתת סוכריות לאורן גולן. זה שטרפד לנו את לוסיו (בשיא), עשה מאיתנו צחוק עם מרמנטיני, ועשה בערך הכל אבל הכל כדי שלבקוביץ׳ לא יעבור אלינו.
דבר ראשון, זה לא שאנחנו נתן אלא אשדוד שיתנו כי הוא שחקן שלהם, אנחנו לא יכולים לחתום על השאלה שלו.
דבר שני, אפשר לחשוב איזה סוכריות, זה שחקן שאם הם בונים עליו כמי שיחזיק להם את הקישור הם עלולים לרדת ליגה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אנשים פה רשמו שאשדוד והפועל יעשו בלה בלה בלה.
ברור שכרגע זה בין הפועל לאשדוד וזה יסגר בבית משפט.
אף אחד כאן לא יודע באמת על מה חתמו איתם וכנראה שזה יקח זמן.
בתוך כך, המלצת המשפטנים (לפי מה שקראתי בתקשורת) להפועל היא לא לתת לאייזן להתאמן ולשחק (מניח שזה יהווה הסכמה לכך שהחוזה שנחתם לא בתוקף).
מה שמביא אותי לטעון שוב - זו החלטה משותפת של אשדוד והפועל שיכולות מחר לומר הסיכום בטל, והפועל תשא ותתן מול חדרה.
לגבי חדרה, לא. פשוט לא לתת להם כלום. מבחינתי בתסריט שבו אייזן לא עובר לאשדוד ולא מקבלים כסף - לתת אותו לכל קבוצה בעולם רק לא חדרה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא משנה מי צודק משפטית. כואב לי עליו, אם זה ימשך הרבה זמן זה יכול לפגוע לו מאוד בהמשך הקריירה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אתם באמת חושבים שאם הפועל היו מוציאים הודעה לתקשורת בסגנון

"אנחנו מרגישים מחויבים להסכם עם מס אשדוד ונחכה להחלטת בית הדין בנושא, אך הפועל נענתה לבקשת השחקן לחזור לאימוני הקבוצה ע"מ לא לפגוע בעתיד שלו ולתת כבוד לשחקן שגדל בקבוצה הזאת ועשה בה את צעדיה הראשונים"

איזשהו עורך דין יוכל אפילו טיפה לשחק על זה משפטית ולהחזיר את שי הפועל?
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:אתם באמת חושבים שאם הפועל היו מוציאים הודעה לתקשורת בסגנון

"אנחנו מרגישים מחויבים להסכם עם מס אשדוד ונחכה להחלטת בית הדין בנושא, אך הפועל נענתה לבקשת השחקן לחזור לאימוני הקבוצה ע"מ לא לפגוע בעתיד שלו ולתת כבוד לשחקן שגדל בקבוצה הזאת ועשה בה את צעדיה הראשונים"

איזשהו עורך דין יוכל אפילו טיפה לשחק על זה משפטית ולהחזיר את שי הפועל?
יש ענייני ביטוח ותשלום משכורת.
אם הפועל תיתן לו להתאמן אצלה היא צריכה לבטח אותו.. זה לא כזה פשוט.

אייזן בהתחלה שכר עו"ד שיטפל בזה אבל אז הפסיק את העבודה של העו"ד והעביר את הטיפול לסוכן שלו דודו דהאן שהוא חבר טוב של ג'קי.

ליבי ליבי על אייזן אבל בשביל זה יש לו סוכן קליבר

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

חסר לנו קשר אחורי נוסף, אייזן לא עילוי אבל אולי שווה לנסות להחזיר אותו ולצרף איזה כנען מאשדוד?

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לירון האדום כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:38 חסר לנו קשר אחורי נוסף, אייזן לא עילוי אבל אולי שווה לנסות להחזיר אותו ולצרף איזה כנען מאשדוד?

פשוט לא
שליחת תגובה