שאר הליגה 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אחד האדומים
קיבל.ה  5 לייקים

עד סוף העונה הסדירהתמונה

Sent from my 2201117TG using Tapatalk

beny
קיבל.ה  247 לייקים

בשורות רעות מאוד להפועל חיפה. גארד הקבוצה קאדים אלן נכשל בבדיקת סמים. האמריקאי בן ה-30, שמשחק שנה שנייה בקבוצה, ערך בדיקות שתן לפני מספר שבועות על ידי פיב"א. היום (חמישי) קיבלו האדומים מייל מפיב"א לפיו התוצאות חיוביות והתגלו ממצאי סמים והשחקן מושעה עד הודעה חדשה מכל פעילות. הוא צפוי לסיים את דרכו אצל האדומים ולספוג השעייה ממושכת - בין חצי שנה לשנתיים. השחקן מצידו ידרוש שגם בקבוקון B ייבדק.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא שחקן מאוד משמעותי אצלהם.
לדעתי ישפיע על המאבק שלהם לסיים ב8 הראשונות
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מאז 2017, כשמכבי הזמינה בעצמה מבחן סמים לשחקן שלה, ווימס, היה שחקן של מכבי שעבר בדיקת סמים?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חולון החזירו את מני האריס, ששיחק שם שלושה משחקים ב-19/20 רגע לפני הקורונה (כולל כמובן ניצחון עלינו בדרייב-אין).
בשיאו הוא היה שחקן אדיר, אבל היום הוא בן 33 אחרי שבשנתיים האחרונות היה בטייוואן, וגם שם היה בעיקר פצוע ונראה שבקושי שיחק (שבעה משחקים בשנתיים האחרונות אם הנתונים באינטרנט נכונים). לא נראה לי שמישהו, כולל בחולון, יודע באיזה מצב הוא כרגע.
בכל מקרה באירופה הם ב-90% עפו ובליגה הוא יצטרך לבוא על חשבון אחד הזרים (כנראה סי.ג׳יי. האריס שחוץ מהמשחק שדפק נגדנו די חלש).
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הקבוצה של המדינה בפיגור 6 כשנשאר 5 דקות לשחק.
מה נעשה? נמציא עבירת אנד וואן, נשרוק עבירה על איבוד כדור, נאפס את שעון ה24 כדי שיספיקו לזרוק בזמן.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איכס על השיפוט. נס ציונה קבוצה עלובה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כמה צפויה ההחטאה של רז אדם ל3 שהוא פנויי לגמריי, מהשחקנים שרק נגדנו דופקים הופעה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:כמה צפויה ההחטאה של רז אדם ל3 שהוא פנויי לגמריי, מהשחקנים שרק נגדנו דופקים הופעה
אבל נתן עבודה גדולה בהגנה, מרגע שיצא התחילה הטיילת שם. אלעד חסין מאמן כל כך חלש
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

גלבוע מנצחת את הרצליה. כרגע הרצליה עם 8 נצחונות מקום 8, אחריהם חיפה ואתא עם 6 כל אחת. קצת מזל והרצליה לא בפלייאוף השנה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מישהו יכול להסביר מה העניין עם איום השביתה של השחקנים?
למה מרגיש לי כאילו הם רוצים שיהיו להם חיים יותר נוחים(ולגדר את זה בתוך חוק) וגם שיוכלו לדרוש שכר אסטרונומי.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:מישהו יכול להסביר מה העניין עם איום השביתה של השחקנים?
למה מרגיש לי כאילו הם רוצים שיהיו להם חיים יותר נוחים(ולגדר את זה בתוך חוק) וגם שיוכלו לדרוש שכר אסטרונומי.
בר התארח בפודקאסט של ערוץ הספורט והסביר את הדעה שלהם די טוב.
הערכה שלי שלא נגיע לשביתה בסוף אבל גם השחקנים לא יוציאו משהו דרמטי מהמהלך.

אם שואלים אותי זה המתווה שאני מציע:
רישום עד 7 זרים פעילים לליגה.
החלפת 3 זרים בעונה.
רישום עד 5 זרים למשחק.
זר מעל 5 שנים ייחשב כישראלי.
מתאזרח לא ייחשב ישראלי מתחת לשנתיים בארץ.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

קבוצת מיליארדרים קנתה את הפועל ירושלים..

קבוצה בראשות מתן אדלסון קונה את הפועל ירושלים
קבוצת השקעות בראשות בנו של המיליארדר שלדון אלסון, קונה את מחזיקת הגביע: "שתי התשוקות הגדולות ביותר שלי בחיים היו תמיד ישראל וכדורסל. אני מצפה לשלב כוחות עם האוהדים, השחקנים, המאמנים והצוות כדי להפוך את הפועל ירושלים לקבוצה הגדולה בישראל"

עידן חדש בכדורסל הישראלי. מייקל דייויס, מנכ"ל קבוצת JSM, בעלי מניות הרוב בהפועל ירושלים כדורסל, הודיע ​​היום כי הגיע להסכם למכירת השליטה בקבוצה לקבוצת השקעות בראשות מתן אדלסון.

מייקל דייויס אמר: "העסקה הזו היא הישג גדול מאד עבור כל המעורבים, שכן מתן מביא עימו את ההתלהבות, הידע והמשאבים כדי לקחת את מסלול הניצחונות הנוכחי של הפועל ולמנף אותו לגבהים חדשים. העסקה הזו היא ניצחון לקבוצה, לאוהדים שלנו וניצחון גדול לעיר ירושלים. השותפים שלי בהפועל, אורי אלון ומשה גרינברג, הסכימו לתרום את כל הכנסותיהם מהמכירה לצדקה, לעמותות וקרנות פילנתרופיות ולמטרות של עיריית ירושלים, לרבות לבניית מרכז חדש לרפואה חישובית ביוזמת האוניברסיטה העברית בבית החולים הדסה. אני מודה לשותף המנהל אייל חומסקי על תרומתו הנלהבת והבלתי נלאית להצלחה הגדולה של הקבוצה".

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, אמר: "זו בשורה נהדרת עבור ירושלים ועבור הקבוצה. אין מתאים מכך שמשפחת אדלסון, שעשתה כל כך הרבה למען ירושלים והעם היהודי, תתמוך בקבוצה האהובה של ירושלים. אני מתרגש ומצפה לעבוד עם מתן ואמשיך לעזור לקבוצה בכל דרך אפשרית".

מתן אדלסון מסר: "שתי התשוקות הגדולות ביותר שלי בחיים היו תמיד ישראל וכדורסל. אני מצפה לשלב כוחות עם האוהדים, השחקנים, המאמנים והצוות כדי להפוך את הפועל ירושלים לקבוצה הגדולה בישראל ולפנים של הכדורסל הישראלי. גביע המדינה בו זכתה הקבוצה השנה הוא רק ​​ההתחלה, ואין לי ספק שזו תהיה רק אחת מתוך הצלחות רבות בהן תזכה הקבוצה בשנים הקרובות".
https://m.sport5.co.il//articles.aspx?F ... cID=432221
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

פאק
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

חייבים לקחת אליפות העונה, אחרת לך תדע מתי זה יקרה. עכשיו לא מספיק מכבי, יש עוד מיליונרים בסביבה....

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiASAFABADI
beny
קיבל.ה  247 לייקים

מהלך שובר שיוויון, על הסכומים הכדורסל הישראלי וכן האירופאי קונים עליהם.

לפחות סגרנו עוד עונה ביורוקאפ, כי זו הדרך היחידה שלהם להגיע ליורוליג
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

כוס אמק ערס הלך הכל
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

לא הלך הכל מצד שני כל הקונספט של אורי אלון והכל לא עבד להם כל כך ושמעון לא ירשה להם להכנס ליורליג עם כרטיס הם צריכים שנה הבאה להיות ביורוקאפ

מצד שלישי עד שאנחנו מתפתחים ומגיעים לתקיצבים מהגבוהים בליגה יש לנו מכבי חדשה. שוב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

בעיקר מתסכל לראות את השמיניות באוויר שהפועל צריכים לעשות כדי להצליח וגם בכדורגל כל מה שהצלחנו לגרד זה את ה"אמריקאים" והפועל ירושלים בוקר אחד תוקעים נאד ומביאים לך פאקינג אדלסון
רק חסר יודיעו מחר שלבייב קונה את ביתר.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

זה יכול להיות מהלך שישבור פה את הליגה, אבל עוד מוקדם לדעת איך ומה יהיה בסוף.
modag
קיבל.ה  317 לייקים

הלך עלינו? הלך עלינו
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

modag כתב:הלך עלינו? הלך עלינו
לא בטוח. אולי דווקא הצלחה שלהם יולידו עניין בליגה, יעלו את הרמה וימשכו לפה עוד משקעים.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Hapolo כתב:בעיקר מתסכל לראות את השמיניות באוויר שהפועל צריכים לעשות כדי להצליח וגם בכדורגל כל מה שהצלחנו לגרד זה את ה"אמריקאים" והפועל ירושלים בוקר אחד תוקעים נאד ומביאים לך פאקינג אדלסון
רק חסר יודיעו מחר שלבייב קונה את ביתר.
אנחנו בחיים לא היינו עשירים ואקטרקטיבים כמו תור זהב שכל קבוצה גדולה פה חווה
2 אליפויות ב35 שנה בכדורגל
גביע אחד משנות ה60 בכדורסל

משהו בהפועל מאוד מעלה טריגר לאנשים פה. אפשר להגיד כן זה קשור לשמאל ולאולטראס
אבל לדעתי הסיבה העיקרית היא שאנחנו נופלים על אנשים ממש לא טובים כל הזמן + לקבוצות אחרות יש יותר קהל ויותר ביקוש

בכדורסל אני לא חושב שנצליח להגיע לרמות של מכבי (וירושליים לכאורה) בעתיד אלא אם נוותר על ה51 של האוהדים ונסתמך על בעלות פרטית וזה מאוד קשה לעשות את זה

ובכדורגל אני שהאמריקאים יצליחו לשנות את זה ולהעביר אותנו למיליארדר משלנו. אי אפשר קבוצה בלי ששופכים עלייך כסף, זה בינוניות לעד
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

לפחות זה לא מכבי מה אני אגיד לכם
modag
קיבל.ה  317 לייקים

Chegi כתב: 16 מרץ 2023, 18:35
לא בטוח. אולי דווקא הצלחה שלהם יולידו עניין בליגה, יעלו את הרמה וימשכו לפה עוד משקעים.
זה לא שעכשיו בא להם איזה אמריקאי מיליונר חביב- בא להם מיליארדר בשווי של מעל 30 מיליארד דולר. לא תהיה פה תחרותיות, יש פוטנציאל לדריסה הדדית שלהם ושל מכבי כמו בשנים השחורות. אולי אפילו שחזור של רצפי אליפויות משנות השבעים והשמונים. בכסף בלתי נגמר שכזה הם יכולים להביא כל שחקן אירופאי על גבול האןביאיי, ברגע שהם יקנו כרטיס ליורוליג ואולי אף יקבלו שיריון ויזרום להם גם משם הון של כסף כמו שקורה אצל מכבי. נוכל לראות את גודל האסון שנפל עלינו רק שנים קדימה
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

modag כתב:
Chegi כתב: 16 מרץ 2023, 18:35
זה לא שעכשיו בא להם איזה אמריקאי מיליונר חביב- בא להם מיליארדר בשווי של מעל 30 מיליארד דולר. לא תהיה פה תחרותיות, יש פוטנציאל לדריסה הדדית שלהם ושל מכבי כמו בשנים השחורות. אולי אפילו שחזור של רצפי אליפויות משנות השבעים והשמונים. בכסף בלתי נגמר שכזה הם יכולים להביא כל שחקן אירופאי על גבול האןביאיי, ברגע שהם יקנו כרטיס ליורוליג ואולי אף יקבלו שיריון ויזרום להם גם משם הון של כסף כמו שקורה אצל מכבי. נוכל לראות את גודל האסון שנפל עלינו רק שנים קדימה
כנראה שאתה צודק.. אני כמו השם משתמש שלך עכשיו
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

זה באמת רע, פוטנציאלית גם אמור להיות להם יותר כסף ממכבי לא?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

שימותו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

עוד מוקדם לדעת מה יהיה.
ברור שכסף הוא שם המשחק ולאורך זמן מביא הצלחות.
אבל גם עם אורי אלון, ה״אוהד שלהם״ היה להם סבבה ואז פתאום נמאס לו.
שימון יעשה הכל כדי שהם לא ייכנסו ליורוליג ויכול להיות שגם לו יימאס.
מה לעשות, עולם קפיטליסטי.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

למה פעם אחת בהיסטוריה אף פעם לא קמתי וראיתי שקנה מיליארדר את הפועל, למה? איך כל קבוצה מגיע להם מיליארדרד מחמד כל כמה זמן ורק אצלנו אף פעם כלום, אפשר לקפל אין פה כבר מה לנסות אם הוא בא עם מילארדים העונה זאת ההדזמנות היחידה שלנו לאליפות תהיה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

וזה גם בשנייה בלי שום התראה , אצלנו מצפים שנים על גבי שנים ואינמצב שדבר כזה יקרה ברגע
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

ASAFABADI כתב: 16 מרץ 2023, 19:33 למה פעם אחת בהיסטוריה אף פעם לא קמתי וראיתי שקנה מיליארדר את הפועל, למה? איך כל קבוצה מגיע להם מיליארדרד מחמד כל כמה זמן ורק אצלנו אף פעם כלום, אפשר לקפל אין פה כבר מה לנסות אם הוא בא עם מילארדים העונה זאת ההדזמנות היחידה שלנו לאליפות תהיה
זה לא יכול להיות צירוף מקרים יש משהו שמרחיק רוכשים במותג הזה הן בכדורגל ובכדורסל
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

ואוו, דכאון
אבל ממש

סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אז השנה זאת באמת ההזדמנות האחרונה לאליפות... ניסיתי לראות אם יש צד חיובי לדבר הזה אבל אין. זה רק רע לנו. ואגב הוא ממשפחת אלדסון, זה די מובן מאליו למה הוא משקיע בירושלים ולא אצלנו
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

נתרפק על גוסנסקי לנצח, איזה חרא יאללה

נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ASAFABADI כתב: 16 מרץ 2023, 19:33 למה פעם אחת בהיסטוריה אף פעם לא קמתי וראיתי שקנה מיליארדר את הפועל, למה? איך כל קבוצה מגיע להם מיליארדרד מחמד כל כמה זמן ורק אצלנו אף פעם כלום, אפשר לקפל אין פה כבר מה לנסות אם הוא בא עם מילארדים העונה זאת ההדזמנות היחידה שלנו לאליפות תהיה
כמה שאתה מגזים. בתרחיש הכי טוב שיכול להיות לירושלים, הם יגיעו לתקציב של מכבי, וגם זה יקח שנים. מכבי לקחה אליפות כל שנה? 6 אליפויות היא איבדה ב 13 שנים
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

נייט רובינסון כתב: 16 מרץ 2023, 19:53
כמה שאתה מגזים. בתרחיש הכי טוב שיכול להיות לירושלים, הם יגיעו לתקציב של מכבי, וגם זה יקח שנים. מכבי לקחה אליפות כל שנה? 6 אליפויות היא איבדה ב 13 שנים
הוא יכול בקלות לעקוף את מכבי, כאילו זה ממש לא יהיה קשה בשבילו

פשוט יש פה עובדות והעובדות הן שמאז שהכסף התחיל מאוד לדבר בספורט הפועל סל ורגל לא מצליחות להיות במעמד. לכל קבוצה יש איזה מיליארדר ששופך כספים. חלקם צץ וברח וחלקם עדיין רלוונטי
רק אנחנו עברנו הרבה ירידות ושיקום מחדש ברגל ובסל ושניהן עדיין פועלית אך ורק בזכות האוהדים. אנחנו קורעים את התחת ועדיין אין פה כלום. 2 אליפויות ב35 שנה בכדורגל
וגביע אחד משנות ה60 בכדורסל

אני מאוד מקווה שעכשיו לראשונה יש לנו אנשים שפויים בשני הענפים אז העיניים סוף סוף יבואו אלינו

המיליארדר שלהם בן 24. אני ממש לא רוצה עוד 60 שנה של מכבי (ימים יגידו) אחרת מזיינת את הליגה ביחד עם המכבי הנוכחית
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אני גם לא בטוח עד כמה מהר הם יהפכו להיות מפלצת שתענה לתקציב הזה , צריך לזכור שהיורוליג זה מפעל אסקלוסיבי שרוב הקבוצות יכולות להיכנס אליו רק בקומבינות , השאלה היא כמה יהיה לו חשק להשקיע שם בלי יורוליג ורק בשביל להתחרות בתארים מקומים
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עמית כתב: 16 מרץ 2023, 20:13 וגביע אחד משנות ה60 בכדורסל
* שני גביעים משנות ה60

ובוא, היינו בסרט הזה כבר כמה? 3 פעמים עם ירושלים? גיידמאק, אגיאר, אורי אלון. ואיפה הם? אולי הפעם זה אזעקת אמת. אבל לא צריך להיכנס לפאניקה.
בכל מקרה ה51 אחוז אוהדים זה לא הבעיה. גם היום בפועל בעלים פרטי קובע מה שרוצה תכלס. ואם מחר יבוא מיליארדר רמי כהן ימכור לו בשמחה.
גם בירושלים אגב יש עמותה שהמכירה כפופה לאישור שלה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

הפועל כתב: 16 מרץ 2023, 21:26
עמית כתב: 16 מרץ 2023, 20:13 וגביע אחד משנות ה60 בכדורסל
* שני גביעים משנות ה60

ובוא, היינו בסרט הזה כבר כמה? 3 פעמים עם ירושלים? גיידמאק, אגיאר, אורי אלון. ואיפה הם? אולי הפעם זה אזעקת אמת. אבל לא צריך להיכנס לפאניקה.
בכל מקרה ה51 אחוז אוהדים זה לא הבעיה. גם היום בפועל בעלים פרטי קובע מה שרוצה תכלס. ואם מחר יבוא מיליארדר רמי כהן ימכור לו בשמחה.
גם בירושלים אגב יש עמותה שהמכירה כפופה לאישור שלה.
תראה זה נראה לגיט רק בגלל שפשוט יש לו הרבה כסף ויש לו הרבה סבלנות
גם אם יהיה בהפסד מטורף זה לא יזיז לו

וזה לא פאניקה סתם מבאס אותי סרט מאוד הגיוני של שני מכבי משחקות על אליפויות כמו פינג פונג
שליחת תגובה