שאר הליגה 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  4056 לייקים

ירושלים ניצחו בגמר הגביע כי הם הצליחו מבחינה הגנתית לשבש למכבי את ה-flow של ההתקפה.
ההגנה של ירושלים, שבנויה על לחץ חזק על הכדור ויציאה אגרסיבית על חסימות, מאוד אפקטיבית מול קבוצות שמכדררות את עצמן לדעת בפיק אנד רול, כמונו וכמו מכבי.
מכבי הקבוצה הכי טובה בליגה והיא פייבוריטית מול כל קבוצה, אבל אני בקלות רואה אותם מפסידים שוב לירושלים אם הם לא מביאים דברים אחרים למפגש הבא.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

מכבי היו נוראים בגלל הגנה נהדרת של ירושלים. בדיוק כמו שאנחנו היינו מול ירושלים בשני המשחקים נגדם.
זה כמובן לא מבטיח שזה יהיה המצב במשחק הקרוב אבל אני מאמין שכן.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

הוקיץ' כתב:ירושלים ניצחו בגמר הגביע כי הם הצליחו מבחינה הגנתית לשבש למכבי את ה-flow של ההתקפה.
ההגנה של ירושלים, שבנויה על לחץ חזק על הכדור ויציאה אגרסיבית על חסימות, מאוד אפקטיבית מול קבוצות שמכדררות את עצמן לדעת בפיק אנד רול, כמונו וכמו מכבי.
מכבי הקבוצה הכי טובה בליגה והיא פייבוריטית מול כל קבוצה, אבל אני בקלות רואה אותם מפסידים שוב לירושלים אם הם לא מביאים דברים אחרים למפגש הבא.
בדיוק

הוקיץ'
קיבל.ה  4056 לייקים

למי שעוד לא שמע את הפרק עם אמסלם ב"אמרו לו", אז הוא אומר שם שהוא לא מאמין בירושלים כקונטנדרית אמיתית כי בעיניו הכדורסל השלילי שלהם יכול להביא אותם עד גבול מסוים (מפתיע כשזה מגיע ממנו).
אני לא יודע אם אני במאה אחוז מסכים איתו כי הם הוכיחו כבר שגם כשהכסף על השולחן הם מסוגלים לנצח, אבל אני כן חושב שהם כבר הראו את מה שיש להם להראות. אין להם עוד הילוך להעלות. בעיני, אם אנחנו או מכבי נעשה דברים בצורה שונה שתקשה על ההגנה של ירושלים, לא תהיה להם דרך חזרה מזה.
הוא גם אמר (ופה אני מסכים איתו במאה אחוז) ששחקן כמו הנקינס יראה כמו כוכב רק בשיטה המאוד ספציפית של ירושלים. שים אותו בקבוצה אחרת ופתאום יראו כמה שהוא מוגבל.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

נו ואם בקלישאות עסקינן, אז בפלייאוף הגנה מנצחת ובזה אנחנו בצרות
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1776 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 אפריל 2023, 14:46 למי שעוד לא שמע את הפרק עם אמסלם ב"אמרו לו", אז הוא אומר שם שהוא לא מאמין בירושלים כקונטנדרית אמיתית כי בעיניו הכדורסל השלילי שלהם יכול להביא אותם עד גבול מסוים (מפתיע כשזה מגיע ממנו).
אני לא יודע אם אני במאה אחוז מסכים איתו כי הם הוכיחו כבר שגם כשהכסף על השולחן הם מסוגלים לנצח, אבל אני כן חושב שהם כבר הראו את מה שיש להם להראות. אין להם עוד הילוך להעלות. בעיני, אם אנחנו או מכבי נעשה דברים בצורה שונה שתקשה על ההגנה של ירושלים, לא תהיה להם דרך חזרה מזה.
הוא גם אמר (ופה אני מסכים איתו במאה אחוז) ששחקן כמו הנקינס יראה כמו כוכב רק בשיטה המאוד ספציפית של ירושלים. שים אותו בקבוצה אחרת ופתאום יראו כמה שהוא מוגבל.
כמובן שקל להגיד ופחות קל לבצע אבל אתה צריך להגיע נגד ירושלים עם שלל קלעים שיפתחו את הצבע. יעזור גם אם יכניסו את כדור לסל.
מצד שני זלמנסון על הנקינס בהגנה מעביר בי חלחלה. גם הורד חטף ממנו כהוגן.
יחד, רק יחד! :heart:
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

ההגנה של ירושלים משאירה קלעים פנויים.

כאשר פתחנו נגדם עם אריאל הוא תפר אותם מבחוץ והרבע הראשון נגמר ב 15+...

הבעיה היא שהם מתישים את היריב ומאוד אלימים אז שחקנים הרבה פעמים ממהרים לזרוק במקום ליישר את הרגל כמו שצריך, או לכדרר פעם 1... דבר שמוריד את האחוזים... לדעתי אם מכבי / אנחנו נפתח נגדם עם אחוזים טובים ל 3, וננצל את הזריקות הפנויות אין סיבה שהם יעברו אף אחת מהקבוצות... אבל הרבה תלוי בעד כמה השופטים יאפשרו להם להרביץ.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

El dudernio כתב:ההגנה של ירושלים משאירה קלעים פנויים.

כאשר פתחנו נגדם עם אריאל הוא תפר אותם מבחוץ והרבע הראשון נגמר ב 15+...

הבעיה היא שהם מתישים את היריב ומאוד אלימים אז שחקנים הרבה פעמים ממהרים לזרוק במקום ליישר את הרגל כמו שצריך, או לכדרר פעם 1... דבר שמוריד את האחוזים... לדעתי אם מכבי / אנחנו נפתח נגדם עם אחוזים טובים ל 3, וננצל את הזריקות הפנויות אין סיבה שהם יעברו אף אחת מהקבוצות... אבל הרבה תלוי בעד כמה השופטים יאפשרו להם להרביץ.
הם הרבה יותר טובים היום מבחינה התקפית. לא רק מבחינה הגנתית. בראון הפך להיות כלי קטלני מהשלוש עבורם.
בסופו של דבר השאלה היא אם אנחנו מסוגלים לשחק בלי כדררת אינסופית ולהימנע מאיבודים מיותרים שנגרמים בגלל סגירת קווי המסירה המצויינת של ירושלים והסגירה כמעט הרמטית שהם סוגרים את הצבע מפני חדירות ומסירות.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

הרצליה מפרקת את גלבוע 24 הפרש אחרי משחק צמוד ברובו ואז 6-7 דקות לסיום הם רצו עליהם 27-5 אם שמתי לב למספרים.
פירקו את גלבוע מהשלוש, כשגלבוע נראים חסרי אונים לחלוטין.
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

רוב הסיכויים שמקבלים ברבע את באר שבע או הרצליה , קבוצה אחרת סיכויי קלוש
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

צריך להיות תסריט על גבול המופרך כדי שקרית אתא תגיע לפלייאוף
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

מטורף מה שהיה אתמול ביוון בהפסד של הפועל ירושלים נגד אתונה, האוהדים של הקבוצה היוונית זרקו זיקוקים ליציע של ירושלים
ארז שדה
קיבל.ה  698 לייקים

רק הפועל כתב: 13 אפריל 2023, 08:51 מטורף מה שהיה אתמול ביוון בהפסד של הפועל ירושלים נגד אתונה, האוהדים של הקבוצה היוונית זרקו זיקוקים ליציע של ירושלים
זיקוקים, חזיזים ואבנים היו אוהדי ירושלים שנפצעו קל, טירוף אמיתי במובן הרע של המילה
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

עד עכשיו רציתי שירושלים יעופו, פעם ראשונה שאני רוצה שהם זיינו את הבני זונות האלה
הוקיץ'
קיבל.ה  4056 לייקים

אני עדיין מת שהם יעופו.
אפילו יותר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםיובלKingAlpaca
גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

אני גם רוצה מאד שהם יעופו, יחד עם זאת, אם פיבא לא קונסת את את היוונים בעונש משמעותי של יראו ויראו אין טעם לאוהדים בכדורסל. היו שם ילדים בחרדה, הורים שנפצעו מאבנים כשניסו לגונן על הילדים שלהם מאבנים גדולות שנזרקו עליהם בכמות רצינית מי שראה בסרטונים, מפחיד מאד. היה שם נסיון לינץ' אחד ענק כשמהשטרה המקומית לא עושה כלום.
אם זה לא עובר בפיצוץ של פיבא זו בושה וחרפה.
גועל נפש אחד גדול, אוהדים שגורמים לה פמיליה להראות כמו אולטראס גבת.
שישרפו האוהדים שלהם ביחד עם הקבוצה מסריחה הזאת.
גועל נפש.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

לפחות למדנו מה הדרך לתת לירושלים 90 פלוס במשחק בית: חזיזים, אבנים ולייזרים.
עכשיו בכל פעם ששימון יגיד שיש אווירה עוינת בדרייב אין נזכיר לו מה זה באמת עוין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

הדרך לתת להם 90 נקודות היא שהשופטים לא יתנו להם להרביץ.
במשחק הזה השופטים סוף סוף שרקו לירושלים על רוב העבירות שהם עשו, במקום להתייאש אחרי כמה דקות מכמות העבירות האסטרונומית שהם מבצעים ולהפסיק לשרוק להם, כמו שקורה בדרך כלל.
ברגע שלוקחים להם את האפשרות להרביץ, משחק ההגנה שלהם הרבה פחות מרשים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךאדום ותיקלאפה בחינםEl dudernioChegi
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

יובל כתב: 13 אפריל 2023, 16:57 הדרך לתת להם 90 נקודות היא שהשופטים לא יתנו להם להרביץ.
במשחק הזה השופטים סוף סוף שרקו לירושלים על רוב העבירות שהם עשו, במקום להתייאש אחרי כמה דקות מכמות העבירות האסטרונומית שהם מבצעים ולהפסיק לשרוק להם, כמו שקורה בדרך כלל.
מעניין אותי באמת, אם ראית את המשחק אם זה באמת מה שהיה? באתרי הספורט כתוב בכל מקום בערך שהשופטים היו מכורים בגלל הקהל העוין ועשו מלא טעויות שיפוט לרעת ירושלים
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

זה היה הנרטיב שהנחיל צמד הליצנים ששידר את המשחק, אבל אין לו שום קשר למציאות.
בפועל השופטים פשוט שרקו על עבירות ברורות שבמשחקים קודמים שופטים ויתרו לירושלים, גם אם הם over the limit אחרי חמש דקות וגם אם לשחקן יש שתיים או שלוש עבירות ברבע השני.
בסוף עוד ירושלים הלכו לקו 10 פעמים יותר, לבכות על השיפוט במצב כזה זו רמה חדשה של בכיינות שרק ירושלים מסוגלים להגיע אליה.
הפוסט קיבל לייק אחדלאפה בחינם
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

מתי המשחק הבא של הפועל בליגה?
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
בני12
קיבל.ה  862 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 אפריל 2023, 17:44 מתי המשחק הבא של הפועל בליגה?
23/4 בחוץ מול חולון
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

ירושלים באמת לא קבוצה כזו מפחידה שצריך לחשוש ממנה , כמו שחששנו מהרצליה שכביכול יש לנו מאץ אפ גרוע איתה בסוף ניצחנו אותם דיי בקלות במשחק האחרון בנינו צריך לנצח אותם גם בבית שלהם לדעתי
הוקיץ'
קיבל.ה  4056 לייקים

יובל כתב: 13 אפריל 2023, 16:57 הדרך לתת להם 90 נקודות היא שהשופטים לא יתנו להם להרביץ.
אני חושב שאתה עושה להגנה שלהם רדוקציה, הם קבוצת הגנה מעולה, אבל אין ספק שהם גם מרביצים בטירוף. זה קצת מזכיר לי משחקים בליגת הנוער שם לשחקנים יש שליטה פחות טובה בכדור וכולם עושים לחץ על כל המגרש, אז חלקים נרחבים מהמשחק נראים יותר כמו מכות מאשר כדורסל. השופטים לא באמת יכולים לשרוק שם על כל עבירה אז במקרה הטוב הם שורקים על 50 אחוז.

לגבי המשחק הספציפי הזה, אני חושב שהיה בו over calling לשתי הקבוצות. אולי ירושלים טיפה קופחו, אבל ממה שראיתי (רבעים 2-3) זה היה ממש בקטנה, אם בכלל. בוודאי שזה לא היה משמעותי ביחס לפערים המקצועיים בין הקבוצות.
אגב, אא"ק עם אותו מאזן כמו פרומיתאס בליגה היוונית כשבמפגשים הישירים כל קבוצה ניצחה פעם אחת.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

צריך לזכור שגם אאק שמרה על ירושלים ברמה שהיא רגילה לשמור.
גם במשחק הראשון ובעיקר בשני.
בשני המשחקים היא שיתקה לגמרי את הנקינס.

redead
קיבל.ה  425 לייקים

מכבי מפלצות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  838 לייקים

לדעתי , מול מונאקו הם פייבוריטים
למונאקו אין אופי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1018 לייקים

אחרי שהנבלה נפצע אולי חבל שהדרבי לא ביום ראשון.
נקווה שבראון פצוע להרבה זמן למרות שזה לא נראה רציני.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

הם משחקים מול חצי קבוצה של ריאל, וגם עם העזרה של השופטים בקושי ניצחו.
אז תרגיעו עם הלחץ.

גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

redead כתב:מכבי מפלצות
.

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 אפריל 2023, 19:33
אני חושב שאתה עושה להגנה שלהם רדוקציה, הם קבוצת הגנה מעולה, אבל אין ספק שהם גם מרביצים בטירוף. זה קצת מזכיר לי משחקים בליגת הנוער שם לשחקנים יש שליטה פחות טובה בכדור וכולם עושים לחץ על כל המגרש, אז חלקים נרחבים מהמשחק נראים יותר כמו מכות מאשר כדורסל. השופטים לא באמת יכולים לשרוק שם על כל עבירה אז במקרה הטוב הם שורקים על 50 אחוז.

לגבי המשחק הספציפי הזה, אני חושב שהיה בו over calling לשתי הקבוצות. אולי ירושלים טיפה קופחו, אבל ממה שראיתי (רבעים 2-3) זה היה ממש בקטנה, אם בכלל. בוודאי שזה לא היה משמעותי ביחס לפערים המקצועיים בין הקבוצות.
אגב, אא"ק עם אותו מאזן כמו פרומיתאס בליגה היוונית כשבמפגשים הישירים כל קבוצה ניצחה פעם אחת.
לא אמרתי שהם לא קבוצת הגנה מעולה, אבל הרבה מזה הוא כמות העבירות המטורפת שהם עושים.

לגבי המשחק, לא חושב שהיה אובר קולינג בכלל. 28-24 בעבירות זה לא חריג, ובהתחשב ברמת האגרסיביות של שתי הקבוצות זה נתון ממש סביר. היה מצחיק לשמוע בשידור את גיל ברק וגור שלף מתבכיינים על אובר קולינג כל פעם ששרקו לירושלים עבירה (ברורה ככל שתהיה), ובצד השני כל פעם שירושלים בהתקפה מתבכיינים על זה שיש משחק אלים.
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

לצערי צריך פה נס כדי שמכבי לא תקח אליפות העונה , לא רואה את זה קורה ( ויש גם חשש אמיתי שהם יקחו את היורוליג)
redead
קיבל.ה  425 לייקים

רק הפועל כתב: 14 אפריל 2023, 10:52 לצערי צריך פה נס כדי שמכבי לא תקח אליפות העונה , לא רואה את זה קורה ( ויש גם חשש אמיתי שהם יקחו את היורוליג)
זה פחות עיניין של ניסים, בארץ הם לא יכולים לשחק עם ה90 זרים שלהם
הפועל ירושלים גם חזקה מאוד, יהיה קרה מעניין וחבל מאוד שאין סדרה של הטוב מ5 או אפילו מ7.
רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

redead כתב: 14 אפריל 2023, 13:05
רק הפועל כתב: 14 אפריל 2023, 10:52 לצערי צריך פה נס כדי שמכבי לא תקח אליפות העונה , לא רואה את זה קורה ( ויש גם חשש אמיתי שהם יקחו את היורוליג)
הפועל ירושלים גם חזקה מאוד, יהיה קרה מעניין וחבל מאוד שאין סדרה של הטוב מ5 או אפילו מ7.
עדיף ככה , בקרב כזה מאוד קשה לנצח את מכבי ( בכל מקרה זה מאוד קשה)
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

redead כתב: 14 אפריל 2023, 13:05
מכבי משחקת בתקופה האחרונה ביורוליג עם שישה זרים (פלוס בריימו שמקבל כמה שניות).
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

אחרי המכתב המגוחך שגליל עליון הוציאו, השופטים ניצחו להם את המשחק היום נגד נס ציונה.
כמו תמיד, הבכיינות משתלמת.
ארז שדה
קיבל.ה  698 לייקים

זה ממש מבאס שעד שיש לנו כזאת קבוצה מוכשרת, אז גם מכבי מתחזקים עם מכבי הפושרת של שנה שעברה החיים היו הרבה יותר קלים :bang:
גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

הם גם די החתימו את כל הסגל, לפחות מי ששווה משהו, גם לשנים הבאות

Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

אם ירושלים עולים לגומלין הם סמרטוטים
ארז שדה
קיבל.ה  698 לייקים

Xavi כתב: 14 אפריל 2023, 20:39 אם ירושלים עולים לגומלין הם סמרטוטים
אם אנחנו היינו במקומם היית מוכן לוותר על עלייה לפיינל פור ? או שהיית מעדיף לעלות בטירוף ולתת לאוהדים האלימים של אתונה תשובה ספורטיבית במגרש?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
שליחת תגובה