על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

אתה לא מעניין, ואם היית כנראה היית מנהל שיח עבור עצמך ולא עבור כולם (מי מינה את אדוני לנציג?).
אינתי עומרי, הפועל.
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

רגע על האמנה החדשה למניעת מגפות שישראל חתמה עליה מול ארגון הבריאות העולמי ונכנסה לתוקף בנובמבר 2023 כבר דיברתם?
הבנתם שבמקרה של עוד מגפה ישראל נתנה אישור דה פקטו לעשות ניסויים על אזרחיה?
שימי זכויות הפרט נגמרו?
במקרה של ״מגפה״ חדשה ארגון הבריאות ינהל את המצב ולא המדינה בגדול. מתישהו יפול לכם האסימון שהזריקו פה סתם לאנשים. וימשיכו לעשות את זה עד שלא ישארו פה יותר מדי מהמין שמפריע לאליטות.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 ינואר 2024, 23:56
teknoboy כתב: 30 ינואר 2024, 22:38
האדום הצורר כתב: 30 ינואר 2024, 22:34 אין לי כוח לרטוריקה הזאת, יש מאמר מסוים שכיוונתי אליו (ואכן לא מצאתי, אבל למיטב זכרוני הוא סוג של מטה אנליזה) שמסכם באופן ספציפי התייחסות למגיפות מהסוג של הקורונה וטוען שבסיכום הידע הקיים היום מומלץ להמנע מסגרים וממעקב אחרי "שרשרות הדבקה". זה בדיוק ההפך ממה שעשו בפועל. כשאמצא אותו אשלח כאן, אבל בכל מקרה ממש לא קשה למצוא באינטרנט דוגמאות שמסתייגות מהאמצעים הדרקוניים בהם נעשה שימוש וגם לא עזרו בשום צורה לשליטה בקורונה.

לגבי הנקודה האחרונה - צודק, הכוונה שלי הייתה שהיה בעבר שילוב בין עמדה מבוססת מחקר מדעי לעמדה הומניסטית שהתנגדה לסגרים, גם מתוך הממסד האקדמי, ושמול הלחץ האדיר שהגיע עם המגיפה מגורמים כלכליים בולטים האקדמיה על שלוחותיה (ארגוני זכויות אדם, מחקרים מדעיים סותרים לעמדת המיינסטרים) ניגפה כעלה נידף וזה מצער.
יש מאמר שאתה מספר עליו אבל לא מצאת, ו*למיטב זכרונך* כתוב בו משהו שמחזק את עמדתך. לא קשה למצוא דוגמאות, אבל אתה לא מצליח. מה שכן מצאת לא ממש תומך במה שטענת.
בקיצור, ניסית לעבוד עלינו וזה לא הלך.

ושוב, הטענה שהאמצעים "לא עזרו בשום צורה לשליטה בקורונה" פשוט לא נכונה, וכיוון שגם היית בחיים בשנים הרלוונטיות ואתה גם מומחה לחיטוט באינטרנט - על פניו אתה יודע את זה ואומר את זה בכל זאת, כלומר משקר.
טוב כפרה, ניסיתי לעבוד עליכם. רק בריאות.

לא היה מזיק אם אחרי שהתברר שצדקתי כמעט בכל נקודה עליה התווכחנו במהלך משבר הקורונה היית קצת משנה את סגנון השיח, אבל כנראה שזה מקרה אבוד.
נראה לי שהתכוונת להגיד שהתברר שדיברת שטויות כמעט בכל פעם שפתחת את הפה, אחרת אתה באמת לא חי באותו עולם כמונו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

למה שמישהו שהיה מנותק מהמציאות לפני שלוש שנים יתחבר פתאום למציאות בלי סיוע תרופתי מסיבי?
זה רק הגיוני שההוזים ימשיכו להזות גם שנים אחרי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaRed Wolf
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

עומרי דראגס כתב: 31 ינואר 2024, 10:17 רגע על האמנה החדשה למניעת מגפות שישראל חתמה עליה מול ארגון הבריאות העולמי ונכנסה לתוקף בנובמבר 2023 כבר דיברתם?
שימי זכויות הפרט נגמרו?
במקרה של ״מגפה״ חדשה ארגון הבריאות ינהל את המצב ולא המדינה בגדול. מתישהו יפול לכם האסימון שהזריקו פה סתם לאנשים. וימשיכו לעשות את זה עד שלא ישארו פה יותר מדי מהמין שמפריע לאליטות.
אבל מתנגדי החיסונים הם הטובים והחכמים והם יישארו בחיים ודווקא הכבשים ימותו אז איך זה בדיוק עוזר לאליטות?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 31 ינואר 2024, 12:47
teknoboy כתב: 30 ינואר 2024, 22:38

יש מאמר שאתה מספר עליו אבל לא מצאת, ו*למיטב זכרונך* כתוב בו משהו שמחזק את עמדתך. לא קשה למצוא דוגמאות, אבל אתה לא מצליח. מה שכן מצאת לא ממש תומך במה שטענת.
בקיצור, ניסית לעבוד עלינו וזה לא הלך.

ושוב, הטענה שהאמצעים "לא עזרו בשום צורה לשליטה בקורונה" פשוט לא נכונה, וכיוון שגם היית בחיים בשנים הרלוונטיות ואתה גם מומחה לחיטוט באינטרנט - על פניו אתה יודע את זה ואומר את זה בכל זאת, כלומר משקר.

לא היה מזיק אם אחרי שהתברר שצדקתי כמעט בכל נקודה עליה התווכחנו במהלך משבר הקורונה היית קצת משנה את סגנון השיח, אבל כנראה שזה מקרה אבוד.
נראה לי שהתכוונת להגיד שהתברר שדיברת שטויות כמעט בכל פעם שפתחת את הפה, אחרת אתה באמת לא חי באותו עולם כמונו.
מתי דיברתי שטויות? כשאמרתי שהתו הירוק לא יעצור את הקורונה וגם לא ימתן אותה?
כשאמרתי שהסגרים לא יעצרו את הקורונה ולא ימתנו אותה לטווח ארוך?
כשאמרתי שלהדבקה בקורונה יכולת לייצר חסינות גבוהה בהרבה ממחלה חוזרת בהשוואה לחיסון ולכן אין טעם להגביל את החופש של אנשים שלא נמצאים בקבוצות סיכון?
שלא הייתה משמעות במניעת הדבקה לתכשיר?
שתופעות הלוואי שלו רבות מהרגיל בהשוואה למרבית החיסונים האחרים?
שכאדם צעיר יש לי יותר סיכוי לחטוף דלקת קרום הלב (+תענוגות נוספים) מהתכשיר מאשר לחלות במחלה קשה מקורונה?
שאמרתי שכשההיסטריה התקשורתית תחלוף והקשב התקשורתי יוסט לנושא אחר גם הבידודים והשגעת הכללית תגמר?

איפה בדיוק היו השטויות שלי?
ושוב, לפחות איזושהי הכרה בכמה קשה היה להחזיק בעמדה נכונה מול עדר של מתלהמים שאין להם מושג על מה הם מדברים (ותוקפים אותי מכל זווית אפשרית, כולל שקרים על העבודה שלי, מי אני ומה אני חושב ומרגיש) הייתה יכולה להיות נחמדה, אבל כנראה שזה גדול עליך.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

וואו
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

כתות זה דבר מופלא
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

האדום הצורר כתב: 31 ינואר 2024, 23:19

מתי דיברתי שטויות?
1. כשאמרתי שהתו הירוק לא יעצור את הקורונה וגם לא ימתן אותה?
2. כשאמרתי שהסגרים לא יעצרו את הקורונה ולא ימתנו אותה לטווח ארוך?
3. כשאמרתי שלהדבקה בקורונה יכולת לייצר חסינות גבוהה בהרבה ממחלה חוזרת בהשוואה לחיסון ולכן אין טעם להגביל את החופש של אנשים שלא נמצאים בקבוצות סיכון?
4. שלא הייתה משמעות במניעת הדבקה לתכשיר?
5. שתופעות הלוואי שלו רבות מהרגיל בהשוואה למרבית החיסונים האחרים?
6. שכאדם צעיר יש לי יותר סיכוי לחטוף דלקת קרום הלב (+תענוגות נוספים) מהתכשיר מאשר לחלות במחלה קשה מקורונה?
7. שאמרתי שכשההיסטריה התקשורתית תחלוף והקשב התקשורתי יוסט לנושא אחר גם הבידודים והשגעת הכללית תגמר?

ושוב, לפחות איזושהי הכרה בכמה קשה היה להחזיק בעמדה נכונה מול עדר של מתלהמים שאין להם מושג על מה הם מדברים (ותוקפים אותי מכל זווית אפשרית, כולל שקרים על העבודה שלי, מי אני ומה אני חושב ומרגיש) הייתה יכולה להיות נחמדה, אבל כנראה שזה גדול עליך.
1. כן דיברת שטויות, התו הירוק תפקידו לא היה לעצור את הקורונה אלא לפתוח את המשק כמה שיותר עם מיזעור סיכונים, ואיזה קטע הוא הצליח בזה.
2. כן דיברת שטויות. עובדתית הסגרים עזרו במניעת התפשטות רגעית. וזה גם ברור, כי ברגע שאין מגע בין אנשים הם לא יכולים להעביר נגיפים הסיבה שבחרו לעשות סגרים היא העומס בבית החולים לא מיגור הקורונה, והמיצאות היא שבמהלך הסגרים העומס בבתי החולים ירד, כלומר הסגרים הצליחו.
3. לא לא דיברת שטויות, אבל זה שאתה חושב שאתה גאון בגלל זה שאת שטות. אף אחד לא חלק עליך בזה, וכמו שכתכתי לך בתחילת המגיפה, ככה זה עובד. החוכמה היא לעשות את זה ללא סיכון מיותר של אזרחים. תראה היום יש התפרצות קןרונה, מכיר אישית 10 אנשים שמצאו חיוביים בשבועיים האחרונים אולם מאחר והנגיף לא מסכן חיים עכשיו ולא גורם לעומס בבתי החולים זה לא מפריע בחיי היום יום, כלומר לא אמרת משהו חריג, רק שלא הבנת אז שהצעה שלך מסכנת חיים של אחרים.
4. כן, דיברת שטויות. הייתה, עובדית מי שחוסן מת ואושפז פחות, כלומר אם אתה מדבר על הידבקות כתהליך המיגור זה בדיוק מה שחיסון עשה. לא מנע הידבקות אלא מנע מחלה קשה.
5. כן דיברת שטויות, כי אתה מוציא את זה מההקשר. אין ספק שיש לו תופעות לוואי אבל הם ממש לא מרחיקות לכת כמו שציינת, אתה קצת מסלף את המציאות.
6. שוב אתה מדבק שטויות כי אני מבין שאתה לא אדם שהזולת חשוב ולא ומבחינתך שכל המבוגרים ימותו הם גם ככה נטל כלכלי על החברה אבל אני מניח שאתה מבין שלא ככה מתנהלת המדינה וטוב שכך.
7. שוב אתה מדבר שטויות כי השגעת התקשורתית הופסקה הרבה לפני שהגיע משהו אחר...
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

צורר, אני מניח שגם את הפוסט האחרון שלך, שבו לא צירפת את המאמר ש"למיטב זכרונך" תומך בטענה שלך ובמקומו צירפת מאמרים שלא תומכים בשום דבר שכתבת, אם כבר להפך - גם אותו אתה סופר כניצחון מוחלט שבו הוכח שאתה צודק.
ולמה? כי ככה נראית כל הרשימה שלך: גיבוב של טענות חסרות בסיס שטענת שהראו לך שהן לא שוות כלום, שניסית להוכיח באמצעות ציטיטים ואסמכתות שלא הוכיחו כלום מלבד העובדה שאתה לא יודע חשבון (ולפעמים אפילו אנגלית) - ואתה סופר אותן כנצחונות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

עומרי דראגס כתב: 31 ינואר 2024, 10:17 רגע על האמנה החדשה למניעת מגפות שישראל חתמה עליה מול ארגון הבריאות העולמי ונכנסה לתוקף בנובמבר 2023 כבר דיברתם?
שימי זכויות הפרט נגמרו?
לא הבנתי, מי שהכי מפריע לאליטות זה מי שמתנגד להם, כלומר במקרה הזה מי שלא הזריק, והם אלה שאמורים להמשיך לחיות כשכל הכנועים לאליטות שהזריקו אמורים למות, לא?
זה סותר את מה שכתבת, כי רק שמתנגדים לאליטות יישארו בחיים
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 01 פברואר 2024, 10:52 צורר, אני מניח שגם את הפוסט האחרון שלך, שבו לא צירפת את המאמר ש"למיטב זכרונך" תומך בטענה שלך ובמקומו צירפת מאמרים שלא תומכים בשום דבר שכתבת, אם כבר להפך - גם אותו אתה סופר כניצחון מוחלט שבו הוכח שאתה צודק.
ולמה? כי ככה נראית כל הרשימה שלך: גיבוב של טענות חסרות בסיס שטענת שהראו לך שהן לא שוות כלום, שניסית להוכיח באמצעות ציטיטים ואסמכתות שלא הוכיחו כלום מלבד העובדה שאתה לא יודע חשבון (ולפעמים אפילו אנגלית) - ואתה סופר אותן כנצחונות.
חוץ מטיעונים של קקי פיפי יש לך מה לענות למה שכתבתי?
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

El dudernio כתב: 01 פברואר 2024, 09:47
האדום הצורר כתב: 31 ינואר 2024, 23:19

מתי דיברתי שטויות?
1. כשאמרתי שהתו הירוק לא יעצור את הקורונה וגם לא ימתן אותה?
2. כשאמרתי שהסגרים לא יעצרו את הקורונה ולא ימתנו אותה לטווח ארוך?
3. כשאמרתי שלהדבקה בקורונה יכולת לייצר חסינות גבוהה בהרבה ממחלה חוזרת בהשוואה לחיסון ולכן אין טעם להגביל את החופש של אנשים שלא נמצאים בקבוצות סיכון?
4. שלא הייתה משמעות במניעת הדבקה לתכשיר?
5. שתופעות הלוואי שלו רבות מהרגיל בהשוואה למרבית החיסונים האחרים?
6. שכאדם צעיר יש לי יותר סיכוי לחטוף דלקת קרום הלב (+תענוגות נוספים) מהתכשיר מאשר לחלות במחלה קשה מקורונה?
7. שאמרתי שכשההיסטריה התקשורתית תחלוף והקשב התקשורתי יוסט לנושא אחר גם הבידודים והשגעת הכללית תגמר?

1. כן דיברת שטויות, התו הירוק תפקידו לא היה לעצור את הקורונה אלא לפתוח את המשק כמה שיותר עם מיזעור סיכונים, ואיזה קטע הוא הצליח בזה.
2. כן דיברת שטויות. עובדתית הסגרים עזרו במניעת התפשטות רגעית. וזה גם ברור, כי ברגע שאין מגע בין אנשים הם לא יכולים להעביר נגיפים הסיבה שבחרו לעשות סגרים היא העומס בבית החולים לא מיגור הקורונה, והמיצאות היא שבמהלך הסגרים העומס בבתי החולים ירד, כלומר הסגרים הצליחו.
3. לא לא דיברת שטויות, אבל זה שאתה חושב שאתה גאון בגלל זה שאת שטות. אף אחד לא חלק עליך בזה, וכמו שכתכתי לך בתחילת המגיפה, ככה זה עובד. החוכמה היא לעשות את זה ללא סיכון מיותר של אזרחים. תראה היום יש התפרצות קןרונה, מכיר אישית 10 אנשים שמצאו חיוביים בשבועיים האחרונים אולם מאחר והנגיף לא מסכן חיים עכשיו ולא גורם לעומס בבתי החולים זה לא מפריע בחיי היום יום, כלומר לא אמרת משהו חריג, רק שלא הבנת אז שהצעה שלך מסכנת חיים של אחרים.
4. כן, דיברת שטויות. הייתה, עובדית מי שחוסן מת ואושפז פחות, כלומר אם אתה מדבר על הידבקות כתהליך המיגור זה בדיוק מה שחיסון עשה. לא מנע הידבקות אלא מנע מחלה קשה.
5. כן דיברת שטויות, כי אתה מוציא את זה מההקשר. אין ספק שיש לו תופעות לוואי אבל הם ממש לא מרחיקות לכת כמו שציינת, אתה קצת מסלף את המציאות.
6. שוב אתה מדבק שטויות כי אני מבין שאתה לא אדם שהזולת חשוב ולא ומבחינתך שכל המבוגרים ימותו הם גם ככה נטל כלכלי על החברה אבל אני מניח שאתה מבין שלא ככה מתנהלת המדינה וטוב שכך.
7. שוב אתה מדבר שטויות כי השגעת התקשורתית הופסקה הרבה לפני שהגיע משהו אחר...

1. התו הירוק לא עזר כהוא זה בפתיחת המשק. לא היה שום הבדל אם היו פותחים את המשק גם בלי שאנשים צריכים לדחוף מטושים לאף וההדבקה לא קשורה בכלל לשימוש בתכשיר (באיזשהו שלב הם הפסיקו להתיימר לכך גם בערוצים הרשמיים).
2. דווקא כשלא היו סגרים, בתקופת בנט, העומס על בתי החולים לא היה רב יותר בהשוואה לסגרים של נתניהו. לא היה בהם שום ערך. בראשון אולי זה עוד לא היה ברור, באלו שאחריו כבר כן.
3. איך היא יכלה לסכן חיים של אחרים כשאחוז האנשים הצעירים הבריאים שמתו מקורונה רשום כ-0 במשרד הבריאות (https://www.inn.co.il/news/602642)?
4. החיסון הוצג בתחילה כמונע הדבקה, זה היה כל הרעיון של התו הירוק, ומעשית הוא לא מנע הדבקה וגם לא נבדק לכך.
5. איזו מציאות אני מסלף? תסתכל על הנתונים של מערכת המעקב האמריקאית לגבי תופעות הלוואי לתכשיר בהשוואה לחיסונים.
6. מה שכתבתי נכון סטטיסטית, מה זה שייך לסיכון לאנשים מבוגרים?
7. השגעת התקשורתית הפסיקה ברגע שרוסיה פלשה לאוקראינה והקשב הוסט למוקד אחר.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

1. לפני שהנפיקו את התו הירוק המשק היה סגור, אתה פשוט מטעה / טועה.

2. אני לא יודע מה זה תקופת בנט, הסגרים באו בעקבות עליה בתחלואה הקשה, ויחס חולים קשה לנשאים / חולים כללי. בחצי השני של המגיפה היחס הזה קטן משמעותית.

3. כי אין רק צעירים?

4. לא יודע מי הציג לך אותו ככזה, מאז ומעולם הוא הוצג כמונע מחלה קשה ומקטין סיכון להדבקות, בכל מקרה אני מקווה שאנחנו סכימים על המניעת מחלה קשה.

5. אתה מוזמן לספק לכולנו נתונים כאלו, שוב אני אציין גם גורמי מקצוע שאני דיברתי איתם המתינו עד לשניה האחרונה למציאת חיסון בשיטה הישנה והמליצו לא לחסן מנות דחך אוכלוסיות לא בסיכון, אבל עדין כששמים על המאזנאים את ההשפעות החיוביות של הסיכון מול השליליות ברור שלכולם לאן הכף נוטה.

6. גם ניתן להרכיב בקלות קלמנטינה על עץ תפוזים. ברצינות הטענה שלך נכונה אבל היא לא רלוונטית לדיון, ראה סעיף 5. ולכן היא בגדר שטויות כמו הרכבת עצי ההדר מלמעלה.

7. לא נכון.. היה בערך חודש בין הדברים. אבל זה בדיוק כמו שעכשיו חופרים בחדשות על דברים מ 7.10 ומביאים פרשנים לעיני כלום שיספרו לנו מה סינאוור חושב...
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 פברואר 2024, 21:00
teknoboy כתב: 01 פברואר 2024, 10:52 צורר, אני מניח שגם את הפוסט האחרון שלך, שבו לא צירפת את המאמר ש"למיטב זכרונך" תומך בטענה שלך ובמקומו צירפת מאמרים שלא תומכים בשום דבר שכתבת, אם כבר להפך - גם אותו אתה סופר כניצחון מוחלט שבו הוכח שאתה צודק.
חוץ מטיעונים של קקי פיפי יש לך מה לענות למה שכתבתי?
עניתי קודם בפירוט לטענה הממשית האחרונה שניסית לטעון, ועכשיו הסברתי למה ההודעה האחרונה שלך ("התברר שצדקתי") היא קקי ופיפי.
מה הבעיה?
כתבת שטות מוחלטת, ובתגובה כתבתי שזאת שטות מוחלטת (נוספת לאוסף). מה הייתי אמור לכתוב? שבאמת התברר שצדקת כשלכל אורך הדרך רק טעית וטעית?
זאת בסך הכול דוגמה נוספת לחיבור המאוד רופף שלך למציאות בכל הנוגע לקורונה ולרמת ההבנה שלך בדברים שקשורים אליה, זה הכול.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

בדיוק נזכרתי בך קודם

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

they'll pass you by, glory days
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

קצת עדכונים מהימים האחרונים:

https://news.walla.co.il/item/3654331?u ... paign=news

"הלחץ הכריע ומשרד הבריאות הודה: התורם הגדול ביותר בתקופת הקורונה - יצרנית החיסונים הגדולה"

כותרת ראשית בוואלה. נחמד.

רשות הבריאות הציבורית של גרמניה הזהירה ב-2020 שסגרים עלולים לגרום יותר נזק מתועלת ושבמסיכות אין ערך מוכח מבחינה מחקרית:

https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... al-battle/
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 מרץ 2024, 23:27 קצת עדכונים מהימים האחרונים:

"הלחץ הכריע ומשרד הבריאות הודה: התורם הגדול ביותר בתקופת הקורונה - יצרנית החיסונים הגדולה"

רשות הבריאות הציבורית של גרמניה הזהירה ב-2020 שסגרים עלולים לגרום יותר נזק מתועלת ושבמסיכות אין ערך מוכח מבחינה מחקרית:

אכן מריח לא טוב התרומה הזו . מצד שני זה לא מוכיח שהחיסון עצמו פסול.

אגב הנה עןד כותרת (ישנה) בוואלה

https://news.walla.co.il/item/3196783
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

ולגבי מסכות

בניגוד לציטוטים אנונימיים בטלגרף, פה יש מחקר שדווקא מעיד שמסכות מצמצמות הדבקה או לפחות מעכבות אותה

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9603337/

ופה המלצה של איגוד הבריאות העולמי משנה שעברה
לשימוש במסכות

https://www.who.int/news-room/questions ... d-19-masks
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הצורר נזכר ב-2020, אילוסטרציה
תמונה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

תא מרבוטא כתב: 31 מרץ 2024, 13:01

ולגבי מסכות

בניגוד לציטוטים אנונימיים בטלגרף, פה יש מחקר שדווקא מעיד שמסכות מצמצמות הדבקה או לפחות מעכבות אותה

לשימוש במסכות

אלו ממש לא ציטוטים אנונימיים אלא עמדות רשמיות של רשות הבריאות בגרמניה שנחשפו לאחר מאבק בבית המשפט. כל המחקרים שתומכים ביעילות מסיכות הם בעלי תוקף נמוך מאוד, וזו בדיוק הנקודה המדאיגה - שאיגוד הבריאות העולמי מוציא בעצם המלצות על סמך אג'נדה ולא על בסיס מחקר ראוי.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

תא מרבוטא כתב: 31 מרץ 2024, 12:54

מעניין אם גם הכותרת שאתה נתת מוואלה הייתה כותרת ראשית באתר.
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

האדום הצורר כתב: 31 מרץ 2024, 20:35
תא מרבוטא כתב: 31 מרץ 2024, 13:01

ולגבי מסכות

לשימוש במסכות

אלו ממש לא ציטוטים אנונימיים אלא עמדות רשמיות של רשות הבריאות בגרמניה שנחשפו לאחר מאבק בבית המשפט. כל המחקרים שתומכים ביעילות מסיכות הם בעלי תוקף נמוך מאוד, וזו בדיוק הנקודה המדאיגה - שאיגוד הבריאות העולמי מוציא בעצם המלצות על סמך אג'נדה ולא על בסיס מחקר ראוי.
איגוד הבריאות פועל מאג'נדה, אבל רשות הבריאות במדינה אחת -גרמניה- היא נטולת אג'נדה. מעניין. ובמקרה זו הרשות שמסכימה איתך בעניין?

ואיפה מצוין תוקף המחקר? מקור מוסמך בבקשה, לא סרטון יוטיוב של אשרת קוטלר
תא מרבוטא
קיבל.ה  325 לייקים

האדום הצורר כתב: 31 מרץ 2024, 20:36
תא מרבוטא כתב: 31 מרץ 2024, 12:54

מעניין אם גם הכותרת שאתה נתת מוואלה הייתה כותרת ראשית באתר.
לעולם לא נדע :)
שליחת תגובה