על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אתה מתבלבל בין ״לא ממליצים״ לבין ״ממליצים שלא״. יש אוקיינוס בינהם
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

ושוב, תהיה בטוח שדנמרק יושב חוכמולןג כמוך שאומר ״בישראל זה רק מעל גיל 65! אפילו הם הבינו שזה בלוף ומסוכן מאוד לבני 50-60 ורק כאן מפקירים אותם!״
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אגב - אם משרד הבריאות הדני הפך לאורים והתומים שלך - האם אתה מסכים איתם שלאדם בריא בן 51 מומלץ לקבל את החיסון? אם ככה - אתה יותר פרו החיסון אפילו משרון אלרועי פרייס ונחמן אש - שכן הם לא ממליצים לאדם כזה לקבל את החיסון הנוסף
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2023, 18:55
Segev כתב: 05 ינואר 2023, 18:53
האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2023, 18:47 באיזה מובן זה יצא לי להפך? באיזשהו מסמך רשמי של משרד הבריאות כתוב כמו בציטוט שהבאתי שאין ערך ממשי לשימוש בתכשיר מתחת לגיל 50? ומה בכלל ההתייחסות הספציפית הזאת רלוונטית לדיון הכללי חוץ מרצון להציק? בישראל, וזה היה ברור לך אם היית טורח לקרוא את המידע במקום לנסות להתבריין על ריק, אתה יכול לקבל את התכשיר עכשיו בפעם ה100 גם מתחת לגיל 50. בדנמרק לא אלא אם כן אתה נמצא בקבוצה ספציפית.
אז זהו, שגם בדנמרק אם אתה מתחת לגיל 50 ואתה רוצה לקבל את ה״תכשיר״ אתה יכול. לא אסרו על זה. פשוט לא המליצו. כמו שגם בישראל לא המליצו (רק בישראל ההמלצה היא כאמור מעל 65 ולא מעל 50)
זה פשוט לא נכון. ולא רק זה, על ילדים מתחת לגיל 18 הם אסרוגם את התרכיב לחלוטין, ממנה ראשונה ועד 100. בישראל אתה יכול לחגוג מגיל חצי שנה עם פייזר.
אתה שוב (בפעם העשרים או שלושים, פלוס מינוס) מתבלבל בין "לא ממליצים" לבין "אוסרים".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ממש ממליץ לקרוא את התוכן עצמו ולא פאקט צ'קרס, במיוחד תוכן שמעודכן מסוף נובמבר באתר הרשמי של משרד הבריאות הדני:

Vaccination of children against covid-19

Children and adolescents rarely become severely ill from the Omicron variant of covid-19.

From 1 July 2022, it was no longer possible for children and adolescents aged under 18 to get the first injection and, from 1 September 2022, it was no longer possible for them to get the second injection.

A very limited number of children at particularly higher risk of becoming severely ill will still be offered vaccination based on an individual assessment by a doctor.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אבל מה עם האיסור על בני 49 לקבל בוסטר?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ידעתם שבטרנסילבניה כל מי שמקבל חיסון נשלח למאסר עולם במרתפים של דרקולה? רק בישראל נותנים לפושעים האלה לחיות כרגיל. בושה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2023, 21:31 ממש ממליץ לקרוא את התוכן עצמו ולא פאקט צ'קרס, במיוחד תוכן שמעודכן מסוף נובמבר באתר הרשמי של משרד הבריאות הדני:

Children and adolescents rarely become severely ill from the Omicron variant of covid-19.

From 1 July 2022, it was no longer possible for children and adolescents aged under 18 to get the first injection and, from 1 September 2022, it was no longer possible for them to get the second injection.

A very limited number of children at particularly higher risk of becoming severely ill will still be offered vaccination based on an individual assessment by a doctor.
אז אתה בעצם מבלבל בין "לא משלמים על חיסון לצעירים" לבין "אוסרים".
זאת לא מסקנה מתבקשת מהידע המדעי אלא קמצנות.
ואני לא יודע כמה פעמים כבר כתבו לך את זה, אבל חישובי עלות\תועלת של מדינה אקראית כלשהי לא מעידים בשום צורה על הידע המדעי בנושא.
אם אתה באמת לא מבין למה (ולא סתם מתעלם בקטע "רטורי" אינפנטילי) אתה מוזמן לשאול ואני בטוח שיימצא מי שיסביר שוב.

עריכה: כתבתי קמצנות, אבל אפשר גם להיות אדיבים ולהגיד שהם מעדיפים להשקיע את הכסף הזה בדברים אחרים. בסך הכול אם אני זוכר נכון גם בדנמרק תקציב המדינה הוא מספר סופי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Segev כתב: 05 ינואר 2023, 21:35 אבל מה עם האיסור על בני 49 לקבל בוסטר?
כבר הגבתי לך על זה למעלה, ואו שאתה מתעקש להתעלם או שאתה לא מבין אנגלית.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 05 ינואר 2023, 21:53
האדום הצורר כתב: 05 ינואר 2023, 21:31 ממש ממליץ לקרוא את התוכן עצמו ולא פאקט צ'קרס, במיוחד תוכן שמעודכן מסוף נובמבר באתר הרשמי של משרד הבריאות הדני:

ואני לא יודע כמה פעמים כבר כתבו לך את זה, אבל חישובי עלות\תועלת של מדינה אקראית כלשהי לא מעידים בשום צורה על הידע המדעי בנושא.
אם אתה באמת לא מבין למה (ולא סתם מתעלם בקטע "רטורי" אינפנטילי) אתה מוזמן לשאול ואני בטוח שיימצא מי שיסביר שוב.

עריכה: כתבתי קמצנות, אבל אפשר גם להיות אדיבים ולהגיד שהם מעדיפים להשקיע את הכסף הזה בדברים אחרים. בסך הכול אם אני זוכר נכון גם בדנמרק תקציב המדינה הוא מספר סופי.
מה הקשר ללא משלמים? אין תכשיר זמין מתחת לגיל 18. דהיינו גם אם אתה רוצה תכשיר בגיל הזה אתה לא יכול, חוץ מבמקרים מאוד קשים. באופן דומה "בוסטר" אפשרי רק לקבוצות אוכלוסייה ספציפיות שם מתחת לגיל 50, ואילו בישראל הוא פתוח לכלל האוכלוסייה (ועל כך היה הדיון מלכתחילה, האם המדיניות עם הפייזריה שונה כאן ומעודדת יותר שימוש בתכשיר ביחס למקומות אחרים).
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 00:49
Segev כתב: 05 ינואר 2023, 21:35 אבל מה עם האיסור על בני 49 לקבל בוסטר?
כבר הגבתי לך על זה למעלה, ואו שאתה מתעקש להתעלם או שאתה לא מבין אנגלית.
הגבת ומצאת סימוכין לזה שהם אכן לא ממליצים (כמו שבישראל לא ממליצים מתחת לגיל 65), אבל לא מצאת שום סימוכין לזה שהם אוסרים (מהטעם הפשוט שזה לא נכון)
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כפרה אם אתה לא מבין מה זה Are not to be revaccinated אין לי כל כך איך לעזור.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 07:50 כפרה אם אתה לא מבין מה זה Are not to be revaccinated אין לי כל כך איך לעזור.
מבין טוב מאוד. זה לא אומר שאוסרים עליהם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא כתבתי שאוסרים, אלא שהוא אפשרי לקבוצות אוכלוסייה ספציפיות, בניגוד לישראל. אתה זה שטענת פה שהפייזריה של משרד הבריאות פתוחה לכל דורש שם כמו פה.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 07:56 לא כתבתי שאוסרים, אלא שהוא אפשרי לקבוצות אוכלוסייה ספציפיות, בניגוד לישראל. אתה זה שטענת פה שהפייזריה של משרד הבריאות פתוחה לכל דורש שם כמו פה.
לעזאזל, אבל הוא אפשרי גם שם! לא אוסרים = הוא אפשרי!
https://healthfeedback.org/claimreview/ ... oby-young/

חוץ מזה לא ענית לי. מאחר ומשרד הבריאות הדני הוא האורים והתומים שלך, האם אתה מסכים איתם שלאדם בריא בן 51 מומלץ לקבל כעת חיסון? בהנחה שכן, אתה יותר קיצוני לטובת החיסון אפילו מאשר משרד הבריאות של ״הפייזריה״, שכן כאן חושבים שזה מומלץ רק מגיל 65 ומעלה
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אגב, תהרוג אותי מה אכפת לך שמי שרוצה שיתחסן? אפילו לא ממליצים לאנשים בני 64 להתחסן. מה אכפת לך שמי שרוצה כן יתחסן? לא לוחצים אף אחד ואפילו לא ממליצים לאף אחד (מתחת לגיל 65). מה מפריע לך חוץ מהאובססיה הבלתי נורמלית בעליל שיש לכם לעניין הקורונה?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה שצירפת מחזק את הטענה שלי, מציע לך לקרוא את הטקסט. ולגבי השאלה הכה מתוחכמת, לא על כך היה הדיון (תפיסותיי לגבי משרד הבריאות הדני) אלא לגבי הפערים בהשוואה לישראל.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 08:02 מה שצירפת מחזק את הטענה שלי, מציע לך לקרוא את הטקסט. ולגבי השאלה הכה מתוחכמת, לא על כך היה הדיון (תפיסותיי לגבי משרד הבריאות הדני) אלא לגבי הפערים בהשוואה לישראל.
הפערים, כאמור, הם לטובת דנמרק (או לטובת ישראל תלוי איך סופרים), שכן שם ממליצים לאוכלוסיה שלמה של בני 50 עד 65 להתחסן, מה שלא מומלץ בישראל.
ולא ענית למה לעזאזל זה אכפת לך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

מה גם שהכי מעצבן זה שאתם מנסים להציג את זה באיזה חזרה של דנמרק ממדיניות החיסונים הראשונית שלה, או ״הודעה בטעות״, מה שכמובן שלא נכון, שכן הם עדיין *ממליצים* (ולא רק מאפשרים) לקבל את הפרוטוקול הראשוני
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא לגבי ילדים ולא לגבי בוסטרים לכלל האוכלוסייה, בניגוד לעבר, כך שמה שכתבת לא נכון.
וגם, מי זה אתם?
וגם, הדיון התחיל מטענה של אחד המשתמשים כאן שהקו לגבי התכשיר של אלברט אחיד בכל מקום בעולם. אני שמח שאנחנו מסכימים כבר שזה לא כך.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

״התכשיר של אלברט״.
איך כל פעם אני כמו אידיוט נופל לדיונים איתכם, כועס על עצמי
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

"איתכם". איתך זה תענוג לנהל דיון.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Segev כתב: 06 ינואר 2023, 08:10
האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 08:02 מה שצירפת מחזק את הטענה שלי, מציע לך לקרוא את הטקסט. ולגבי השאלה הכה מתוחכמת, לא על כך היה הדיון (תפיסותיי לגבי משרד הבריאות הדני) אלא לגבי הפערים בהשוואה לישראל.
הפערים, כאמור, הם לטובת דנמרק (או לטובת ישראל תלוי איך סופרים), שכן שם ממליצים לאוכלוסיה שלמה של בני 50 עד 65 להתחסן, מה שלא מומלץ בישראל.
ולא ענית למה לעזאזל זה אכפת לך
זה שהפערים "לטובת" דנמרק, כאמור, לא נכון, מניח שבשלב הזה בדיון אתה מבין את זה. לגבי למה זה אכפת לי - כי זה מתחיל ככה ונגמר בשלילת החופש שלי לטובת חברה מסחרית ואינטרסיה ולטובת שימור תפיסות ומבנה חברתי עקום.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

לא, אני ממש לא מסכים הפערים הם ״לטובת דנמרק״ (או לטובת ישראל, תלוי איך אתה מסתכל על זה, אבל הבנת). להיפך. בדנמרק ממליצים לבני 51 להתחסן ובישראל לא ממליצים אפילו לבני 64 להתחסן. בזה אנחנו מסכימים לפחות?
נערך לאחרונה על ידי Segev ב 06 ינואר 2023, 09:41, נערך 2 פעמים בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

יופי של תכשיר שייצר לנו אלברט גיבור העם היהודי והביא לארץ הקודש חברו הטוב מגן העם היהודי בנימין נתניהו.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדAstroMan
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יכול להיות שהפורום שלנו הוא רב מימדי?
אולי אנשים מיקומים מקבילים כותבים בו הודעות, ולכן העובדות שונות עבורם?
רק הפועל היא קבוע, הפורום מוגבל לקוי זמן בהם הפועל לא משתנה מבחינת הרכב ותוצאות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מה זה אומר אז על הצורר, שהעבודות השתנו עבורו עם הזמן?
פעם ייחס לחיסונים הגנה משמעותית מפני מחלה קשה, היום מטיל ספק שהגנה כזו בכלל קיימת
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אולי זה לא אותו הצורר? המולטיוורס הוא בן זונה קשה להבנה.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 06 ינואר 2023, 10:52 מה זה אומר אז על הצורר, שהעבודות השתנו עבורו עם הזמן?
פעם ייחס לחיסונים הגנה משמעותית מפני מחלה קשה, היום מטיל ספק שהגנה כזו בכלל קיימת
שקראתי מחקר שבדק בדיוק את זה ולא הראה תוצאות משמעותיות, אפילו הבאתי אותו כאן. ושהאמון שלי בפמפלטים של משרד הבריאות הישראלי הלך ופחת עם הזמן, ושהמוות העודף ברחבי העולם גבוה יותר או לפחות לא נמוך יותר מאז תחילת הקמפיינים של התכשירים בהשוואה ללפניהם.
אינתי עומרי, הפועל.
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 09:39

יופי של תכשיר שייצר לנו אלברט גיבור העם היהודי והביא לארץ הקודש חברו הטוב מגן העם היהודי בנימין נתניהו.
תודה, מידע חדש וחשוב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 00:56
teknoboy כתב: 05 ינואר 2023, 21:53

מה הקשר ללא משלמים? אין תכשיר זמין מתחת לגיל 18. דהיינו גם אם אתה רוצה תכשיר בגיל הזה אתה לא יכול, חוץ מבמקרים מאוד קשים. באופן דומה "בוסטר" אפשרי רק לקבוצות אוכלוסייה ספציפיות שם מתחת לגיל 50, ואילו בישראל הוא פתוח לכלל האוכלוסייה (ועל כך היה הדיון מלכתחילה, האם המדיניות עם הפייזריה שונה כאן ומעודדת יותר שימוש בתכשיר ביחס למקומות אחרים).
מה זה מה הקשר ל"לא משלמים"? הם מסבירים לך פה למה הם לא הולכים לשלם על מנה רביעית לאנשים מתחת לגיל 18 או מה שזה לא היה.
מה שאתה קורא לו "אפשרי" אני קורא לו "המדינה תדאג לך, תקנה לך חיסון ותקים עבורך שרשרת לוגיסטית שתדאג שתקבל אותו".
הסיבה שאי אפשר פשוט ללכת לבית מרקחת ולקנות חיסון היא שצריך את כל הבלגן הזה מסביבו, בלגן שהמדינה צריכה לממן.
מה עובר עליך, בנאדם?
אני מבין שיש לך אינטרס להציג כאילו שמדינות שלמות חושבות שאתה צודק וקורונה זה כלום וחיסון זה מסוכן, אבל האינטרס הזה כל כך גדול שהוא גורם לך לשכוח איך העולם עובד?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 ינואר 2023, 09:39 1.

2.
1. באמת מעניין.
אין שם כמובן רמז לטענות הרגילות שלך שמדובר בתופעה נרחבת ומסוכנת, אבל סוף סוף יש כיוון להסבר, שזה תמיד טוב.
אז עכשיו יש לנו תופעת לוואי שהיא עדיין לא נפוצה במיוחד ובוודאי שלא חמורה, רק שיש לה הסבר בניגוד לקודם.
באמת יש עניין.
(בהנחה שמה שכתוב שם נכון ושהבנתי כמו שצריך. אין לי כלים לשפוט מעבר לזה, אז אני אחכה לקוראים משכילים ממני שיאירו את עיניי, אם יש במה)

2. איזה מחילת ארנב בראש שלכם? שפוי לגמרי, הסתכלות רצינית וצלולה על המציאות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אגב, לדעתי יש טעות בציוץ. קצת מפתיע שפייזר "הבטיחו" כטענתו שהחלבון לא יימצא בדם, כי חלבונים בגדול נמצאים בדם.
לדעתי הם הבטיחו שהחלבון שייווצר לא יגרום לקורונה, אבל אם יש לכם את הציטוט המטעה של פייזר אני אשמח.

עוד רמז לאי הדיוק של הציוץ הוא הבלבול של הצייצן בין חיסונים על בסיס מרנ"א (על זה המחקר) לבין חיסונים של יצרנית ספציפית שהוא שונא, זאת עם המנכ"ל היהודי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 06 ינואר 2023, 10:38 יכול להיות שהפורום שלנו הוא רב מימדי?
אולי אנשים מיקומים מקבילים כותבים בו הודעות, ולכן העובדות שונות עבורם?
רק הפועל היא קבוע, הפורום מוגבל לקוי זמן בהם הפועל לא משתנה מבחינת הרכב ותוצאות.
אני בטוח שבכל היקומים במולטיוורס, הפועל תמיד מייאשת. אולי זה בעצם הקבוע הפיזיקלי הבסיסי ביותר שיש.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש אשכולות בזמן אמיתי כשיש משחקים. האילוץ על קוי הזמן חייב לאפשר תקשורת עקבית בזמן המשחקים. כלומר, אותו שחקן אשם בגול שחטפנו בכל היקומים. ייתכן שבחלק מהיקומים היה פנדל ובאחרים לא, אבל בכולם השופט שרק את אותו הדבר.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מתברר שהטריק של לקרוא לחיסון "תכשיר" כי הוא לא מונע הידבקות תקף גם לכל שאר החיסונים, כך שמי שמעלה אותו בפועל מתנגד פחות או יותר לכל החיסונים שהמין האנושי פיתח אי פעם באשר הם
(או שאולי הוא אונס את השפה העברית לצרכים רטוריים, גם אופציה, אבל כיוון שלא יפה להניח רשעות מכוונת, נלך על בורות שגוררת להתנגדות לחיסונים ובפרט לחדשים כי חדש זה תמיד מפחיד)

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

השרשור הזכיר את התרופה פקסלוביד, אז קראתי עליה קצת ויש לה אספקט מעניין: מדובר באינהיביטור (מעכב) של משפחת האנזימים CYP3A. למה זה מעניין? כי אחד מתתי-הזנים במשפחה, CYP3A4, אחראי על מטבוליזה של הרבה מאד תרופות/סמים* שונים, למשל משככי כאבים כמו קודאין ואוקסיקודון, תרופות נגד דיכאון כמו ציטלופראם ואסציטלופראם (ציפרלקס), משככי חרדה בנזודיאזיפינים (קלונקס, זנאקס, ואליום ועוד כמה מהמשפחה), סטטינים כמו לובסטאטין וסימבסטאטין ועוד ועוד ועוד. עיכוב של האנזים גורם לפינוי איטי יותר של הסמים הנ"ל, ובהתאם ההשפעה שלהם עלולה להימשך יותר זמן ולעיתים גם בעוצמה חזקה יותר. זה אותו סוג האנזים שמעוכב ע"י מרכיב במיץ אשכוליות בשם ברגאמוטין - ולכן לאנשים שנוטלים תרופות רבות מומל להמנע משתיית מיץ אשכוליות.

סתם חשבתי לשתף כי כל סיפור המיץ אשכוליות זה אחד הדברים האהובים עלי בפרמקולוגיה.

*בחיי שאין לי מושג מה ההבדל בין תרופות וסמים, אם בכלל יש הבדל. מבחנתי זה בעיקר שאלה של רגולציה ושימוש רפואי ולא שום דבר אינהרנטי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

teknoboy כתב: 07 ינואר 2023, 16:30 מתברר שהטריק של לקרוא לחיסון "תכשיר" כי הוא לא מונע הידבקות תקף גם לכל שאר החיסונים, כך שמי שמעלה אותו בפועל מתנגד פחות או יותר לכל החיסונים שהמין האנושי פיתח אי פעם באשר הם
(או שאולי הוא אונס את השפה העברית לצרכים רטוריים, גם אופציה, אבל כיוון שלא יפה להניח רשעות מכוונת, נלך על בורות שגוררת להתנגדות לחיסונים ובפרט לחדשים כי חדש זה תמיד מפחיד)

איך מתאים לך להתעסק בסימנטיקה במקום בעיקר. תקרא לו שימי זה לא ישנה את את המהות שלו.

ציוץ קצת אוף טופיק שבא לתקוף דעות ולא עובדות אבל בוא נתייחס אליו ונסביר לך למה הוא כשל לוגי.
מי שטען שהחיסון מונע הדבקה הוא אתם (ואתה באופן ספציפי, כמה עמודים אחורה).
אנחנו כנגד טענו שאין הוכחות לכך שהוא מונע הדבקה באופן משמעותי (ובדיעבד יש הוכחות שהוא לא מונע הדבקה באופן משמעותי).
אז עכשיו אתה סותר את עצמך ואומר בעצמך שהוא לא מונע הדבקה, אבל שזה בעצם בסדר.
סתירה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

AstroMan כתב: 07 ינואר 2023, 20:14
teknoboy כתב: 07 ינואר 2023, 16:30 מתברר שהטריק של לקרוא לחיסון "תכשיר" כי הוא לא מונע הידבקות תקף גם לכל שאר החיסונים, כך שמי שמעלה אותו בפועל מתנגד פחות או יותר לכל החיסונים שהמין האנושי פיתח אי פעם באשר הם

1. איך מתאים לך להתעסק בסימנטיקה במקום בעיקר. תקרא לו שימי זה לא ישנה את את המהות שלו.

2. ציוץ קצת אוף טופיק שבא לתקוף דעות ולא עובדות אבל בוא נתייחס אליו ונסביר לך למה הוא כשל לוגי.
3. מי שטען שהחיסון מונע הדבקה הוא אתם (ואתה באופן ספציפי, כמה עמודים אחורה).
4. אנחנו כנגד טענו שאין הוכחות לכך שהוא מונע הדבקה באופן משמעותי (ובדיעבד יש הוכחות שהוא לא מונע הדבקה באופן משמעותי).
5. אז עכשיו אתה סותר את עצמך ואומר בעצמך שהוא לא מונע הדבקה, אבל שזה בעצם בסדר.
6. סתירה.
1. יקירי, מי שמתעסק עם סמנטיקה זה אלה שמתעקשים לקרוא לחיסון תכשיר.
2. בוא נראה. בהצלחה.
3. אז זהו, שלא. היצרניות הציגו נתונים של ירידה בהידבקות (אתה כל הזמן מתבלבל בין הידבקות להדבקה, ואני בטוח שאתה מבין לבד שזה הבדל חשוב ולא סתם סמנטיקה), ולרגע אחד לא טענו שהחיסון **מונע** אותה (במובן של מוריד את הסיכוי להידבק לאפס).
4. כלומר אתם טענתם לכל אורך הדרך את מה שהיצרניות אמרו מלכתחילה? אז מה אתם רוצים מהן?
5. אני לא סותר שום דבר. אני אומר שוב את מה שאמרתי מלכתחילה. זה לא מסתדר לך אם מה שהיה נדמה לך שאמרתי, ובטעות אתה קורא לזה "סתירה". בפועל פשוט תיקנתי אותך.
6. הסתירה היחידה פה היא בין התעופה העצמית שלך לבין המציאות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה