על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

teknoboy כתב: 26 אוקטובר 2022, 12:30 הקונספירציה של פייזר\אנשי הלטאה לא מספיקה לך שאתה צריך להמציא אחת גם לפורום?
גם כשאתה הולך להורים שלך אתה חושב שהם משקרים לך כל הזמן בגלל ג'ורג' סורוס?
יש בכלל דבר אנושי אחד, איזה מוסד חברתי כלשהו, שאתה לא מתנכר לו עד כדי כך שאתה לא מסוגל להאמין למה שהאנשים שם טוענים?
תודה על עוד ניתוח מרשים.
אני אחשוב לעומק על ההערות שלך.

רק נזכיר שאתמול זיהית את "אופי החשיבה באופן כללי" אצל הצורר, עכשיו זה.
שמע, שאפו ענק. מנתח מספר 1 ברשת ובפער.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדAstroMan
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2022, 13:18 תמונה

אני מבין שזו פאטה מורגנה.
מה שנקרא במחוזות חבורת הזבל "מפיץ שקרים"
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

כאדמין בפורום אני יכול להעיד (עד כמה שתאמין לי) שטקנו נמנע עד היום מלנקוט עמדה או לפעול בנושאים שדרשו מאיתנו התחייסות וניהול.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נכון, אני מוגדר כ"מנהל", כדי שאוכל לשנות הגדרות של הפורומים השונים.
כדי לאפשר את זה ועדיין לא להיות מעורב בנושא הדיווחים\אזהרות\הרחקות ביטלתי לעצמי ידנית את כל ההרשאות הרלוונטיות.
תמונה
זה ככה מהיום שיש מנהלים בפורום.

עריכה: אם זה מעניין מישהו, ביטלתי לעצמי עוד כמה הרשאות, כרגע אני זוכר בעיקר שביטלתי את האפשרות לערוך הודעות של אחרים ולערוך הודעות של עצמי בלי שיהיה כתוב למטה שההודעה נערכה.
עריכה 2: רק עכשיו הבנתי מה רואים בצילומסך (אני רגיל לראות את המסך הזה מהמחשב).
נו שיט שרלוק. שלחתי אותך ללינק הזה, שכתוב בו שאני צוות טכני ולא מנהל גלובלי, כי משום מה הנחתי שבתור אחד שמתעניין בנושא ראית את ההודעה על "הצוות החדש" של אנשים שיש להם כמה הרשאות מיוחדות אבל הם לא מנהלים במובן שמדאיג אותך.
אז ראה עודכנת. החששות שלך טופלו עוד לפני שהספקת להעלות אותם.
ההרשאות שכן יש לי תקפות לכל הפורומים והן הרשאות ניהול, לכן כתוב שאני מנהל בכל הפורומים.
אולי תכתוב למפתחי המערכת ותבקש שיפרטו יותר במסך הזה כי אתה מוטרד מאוד שמא למישהו שאתה לא אוהב יש הרשאה כזאת או אחרת.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 26 אוקטובר 2022, 14:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

סבבה. בכל אופן כבר דיווחתי על המשתמש שהוזכר לעיל בעבר ולא קיבלתי שום התייחסות למרות שהוא מקלל אותי/ממציא לגביי שקרים בכל הודעה שנייה שלו. זה בטוח לא קשור לעמדה שאני מציג לגבי הקורונה וטרלוליה.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

החברה פה בחברה טובה
הפוסט קיבל 2 לייקיםפרימו לויKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2022, 14:40 סבבה. בכל אופן כבר דיווחתי על המשתמש שהוזכר לעיל בעבר ולא קיבלתי שום התייחסות למרות שהוא מקלל אותי/ממציא לגביי שקרים בכל הודעה שנייה שלו. זה בטוח לא קשור לעמדה שאני מציג לגבי הקורונה וטרלוליה.
כידוע הפורום עולה המון כסף. מי נראה לך משלם אם לא פייזר?

ועכשיו ברצינות.
אין לי כאמור מושג על מה דיווחת, אבל בהודעה האחרונה שעליה כתבת שהוא מקלל אותך (ומטנף באופן כללי) לא היו קללות וטינופים בטח שלא עליך, אז אם זה מייצג משהו - אולי זה הסבר ליחס שאתה מקבל.
נקודה למחשבה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תודה על הנקודה למחשבה. מבחינתי כשאדם זר מתייחס לאשכים שאין לי וקורא לי שקרן או ממציא שקרים לגבי העיסוק שלי בלי הוכחה זה נחשב קללות ושקרים, כנראה שמבחינתך לא.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2022, 10:47 אז הטיעון המופלא שלך לגופו של עניין זה שיש יותר מאמרים שתומכים בשגעת הקורונה מאשר מתנגדים לה ושמי שכתב אותם הוא נטול פניות, כמובן בניגוד למטורללים המוטים שלא מסכימים איתם (בתיבול קללות וטינופים כמובן)? זו פעם אחרונה שאני עונה לך, לאיזשהי הודעה, כי נמאס לי שאתה מקלל. חבל שבגלל שטקנובוי מנהל אין רגולציה נורמלית על כמות הזבל שיוצאת לך מהמקלדת.
חחחחח קראתי לך שקרן ולעגתי לך בקטנה ("תגדל ביצים הוד מאמרימותו, אכן טינופים וקללות קשות) כמו שעשית כאן בעצמך אלף פעמים, וזה מה ששבר אותך? או שיש סיכוי שפשוט זרקת כאן טענות חסרות גיבוי ("אתה לא מבין מה אתה קורא") וכשמתעקשים לעמת אותך עם זה, אתה נסוג לעמדה של ילד בן 3 נעלב? אני ממליץ שתדווח עלי שוב לאדמין.
וכן אכן הטיעון המופלא הוא בדיוק זה. אדם כמוני נטול פניות ונטול אג׳נדה (אין לי רגשות כלפי פייזר, שוקינג אז איט איז), בעל מיומנות בקריאת מאמרים (מהתואר השני) ורקע רלוונטי בתחום (מהתואר הראשון בביולוגיה), אך נטול מומחיות בתחום הספציפי, כדי לגבש דעה מנומקת על הנושא הדרך הכי טובה היא לקרוא מאמרים ולהיעזר בשאלות למומחים (לשמחתי היתה לי גישה לכאלה בזמן הקורונה) כדי לבאר את מה שלא הבנת. אם כל המאמרים הרציניים בתחום שנכתבו על ידי מומחים אמיתיים ונטולי פניות שבאים לעשות מדע ולא פוליטיקה מגיעים לאותם מספרים ולאותן מסקנות בניתוח המידע שלהם, הקונצנזוס המדעי הזה הוא חזק מאוד מאוד. זה בהנחה שאתה נטול פניות ולא biased בנושא מלכתחילה.
אם אתה מוטה מראש כי אתה מתנגד פוליטית למדיניות הקורונה/שונא את פייזר/מתנגד חיסונים/פחדן עלוב שלא רוצה להתחסן ומחפש הצדקות לזה, ובנוסף אתה בא לא צנוע לתחום שאתה לא מבין בו, וקורא את כל המידע שאתה נחשף אליו בפילטר שנועד להדהד לך את התחושה הפנימית שלך - ככה מגיעים למצב שבו הפילטר מסנן את העובדה שיש 100 מאמרים רציניים של מומחים שמגיעים למסקנה שהפוכה מהדעה הקדומה שלך על כל מאמר אחד של רופא מתנגד קורונה כמוך, שעל כן מגיע למחקר מוטה פוליטית, מה שבהכרח מייצר מדע גרוע שתמיד מגיע למסקנות מעורפלות ש״דרושות עוד בדיקות״. וזה כמובן מנגנון מאוד מתגמל כי הפילטר מסיר את כל שמערער את האינטואציה שלך ומעצים כל שביב של אישור לאינטואיציה הזאת ולאגו טריפ שאתה לוקה בו, כאילו השביב הקלוש הזה הוא איזה נוקאאוט לקונצנזוס המדעי (ולכן המייק דרופס).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היות וזה אשכול הקונספירציות הרשמי של הפורום, הנה גיחה לעולמות השטוחיסטים מ"חפירות על פיסיקה" (עדי הוא פרופסור לפיזיקה שלמד איתי בתואר שני)

https://www.facebook.com/groups/9796123 ... 3975885142

קצת מביך לדבר על סיבוב כדור-הארץ בקבוצה הזאת, שכן זה דבר אלמנטרי לחלוטין.
אבל מה ששטוחיסטים וכסילים למיניהם לא מבינים זה שפיזיקה זה לא רק מילים, אלא בעיקר חישובים והשוואתם למדידות בטבע.
ניסוי מטוטלת פוקו הוא פשוט וכל אחד יכול לעשות אותו בבית. אני מעוניין לדעת האם מישהו עם מוח שטוח יכול להוכיח שזמן המחזור של מטוטלת פוקו הוא 24 שעות חלקי סינוס קו הרוחב, כפי שמראה הניסוי.
בהצלחה לשטוחיסטים!

תמונה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

teknoboy כתב: 26 אוקטובר 2022, 14:43
האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2022, 14:40 סבבה. בכל אופן כבר דיווחתי על המשתמש שהוזכר לעיל בעבר ולא קיבלתי שום התייחסות למרות שהוא מקלל אותי/ממציא לגביי שקרים בכל הודעה שנייה שלו. זה בטוח לא קשור לעמדה שאני מציג לגבי הקורונה וטרלוליה.
כידוע הפורום עולה המון כסף. מי נראה לך משלם אם לא פייזר?

ועכשיו ברצינות.
אין לי כאמור מושג על מה דיווחת, אבל בהודעה האחרונה שעליה כתבת שהוא מקלל אותך (ומטנף באופן כללי) לא היו קללות וטינופים בטח שלא עליך, אז אם זה מייצג משהו - אולי זה הסבר ליחס שאתה מקבל.
נקודה למחשבה.
חחח אדמין פנה אלי לפני די הרבה זמן כבר בעקבות דיווח של טכנית לצורר, אתה יודע על מה הוא דיווח עלי? כי קראתי לו מטומטם. אני חושב שלטכנית לצורר יש דמנציה מרצון, הוא שוכח איך הוא מדבר פה למשתמשים על ימין ועל שמאל אבל כל פעם שקוראים לו שקרן הוא משתולל. עכשיו אני רואה שהוא גם מתייחס לביטוי ״תגדל ביצים ותתמודד עם המאמרים שהבאתי״ בתור ״אדם זר מתייחס לאשכים שלי״, וואו.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

החלאה קנה את טוויטר, ממש יום העצמאות של ניאו נאצים וחובבי קונספירציות
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כן, אבל מצד שני זו התחייבות כלכלית שהוא לא יכול לעמוד בה בקלות (להבנתי, החלקית מאד). יש מצב לא רע שחלק נכבד מעסקיו, כולל טסלה, יתמוטטו בקרוב.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הוא מאד כריזמטי, זו הדרך בה אנשים מקבלים כזה מינוף ענק. הוא לא ייפול, הפראיירים שמימנו אותו ימשיכו לעזור לו.
ואם לא הם, אז אחרים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

היו מספיק נוכלים כריזמטים שקיבלו מימון במיליארדים מאנשים ונפלו עם זה (סתם דוגמה אחת מני רבות: אליזבת הולמס).
יכול להיות שאיכשהו מאסק יתגבר על זה (הוא באמת טוב במניפולציה תקשורתית, ומשום מה יש סביבו הילה של איזה גאון למרות שהוא לא המציא שום דבר משמעותי בחייו), יכול להיות שלא.
בבירור המשק כולו לא יתמוטט בגללו, הקפיטליזם דואג למחזוריות הזו בלי צורך בנוכלים ספציפיים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://www.reuters.com/business/health ... ce=twitter

האיחוד האירופי ממליץ על הוספת דימום וסתי כבד לרשימת תופעות הלוואי של חיסוני פייזר ומודרנה. יופי של תכשיר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לפעמים מתעוררת התחושה שטכנית לצורר דמיינו עד לפני שנתיים שלתרופות\חיסונים\תכשירים אין תופעות לוואי

מה יקרה כשהם ישמעו על ההשלכות של פליטת פחמן דו חמצני?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

גיליתי שהטענה שחזרה פה כמה פעמים ש"פייזר הודתה שלא נבדקה השפעת החיסון על הדבקה" היא הדהוד של איזה קשקוש שפלט איזה פוליטיקאי הולנדי כלשהו.
להלן הסבר.
כצפוי לא היו דברים מעולם, מדובר בניפוח של דבר שכולנו יודעים כבר שנתיים לממדי שערורייה, אבל כרגיל השערורייה היחידה היא שגורלות של אנשים נקבעים בידי פוליטיקאים שזאת יכולת ההבנה שלהם.

וגם בעברית:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

"לא היו דברים מעולם" חוץ מזה שהיו בהחלט וגם המחקר הישראלי שלכאורה הראה נתוני הדבקה נמוכים אצל מחוסנים היה למעשה מוטה כמו שאלרועי פרייס אמרה בעצמה ולא יכל בשום צורה להוכיח את הטענה הזאת -

וגם:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... ne&paipv=0
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ההתלהבות הילדותית שלכם (למען הסר ספק אתם = מתנגדי החיסונים) מציטוטים שאפשר לפרש גם בדרך משובשת זה פשוט דבר קומי, אם זה לא היה כל טרגי.

אגב, לטובת המתקשים בהבנת הנקרא, הנשמע, העברית והאנגלית כמו הצורר עצמו: מה שהיא אומרת זה שאמנם נמצא הבדל עצום בשיעור ההדבקה בין המחוסנים לבין הלא מחוסנים, אבל בגלל הבדלי דגימה אי אפשר לסמוך על המספר הזה במאה אחוז. כלומר יצא שיש מועילות של 94%, אבל המועילות בפועל כנראה נמוכה יותר (אולי שמונים אחוז, אולי שבעים, אולי שישים) וצריך לבדוק בצורה מסודרת. (באותו שלב הדברים לא היו ידועים היטב כמו היום. זה סרטון ארכאולוגי, שמדבר על תוצאות שגם הן כבר די נחשבות ארכאולוגיות, אבל יש אנשים שקצת נתקעו בעבר כי נדמה להם שהם שמעו פעם משהו שאפשר לפרש בצורה שאיכשהו מוציאה אותם ואת השטויות שהם אומרים קצת פחות מטומטמים)
מעניין למה הצורר, בתור מומחה, מביא לנו פה ראיון טלוויזיה מלפני שנה וחצי ולא מגבה אותו בנתונים מחקריים שהוכיחו בשנה וחצי האלה שההזיה שלו היא בעצם אמת.
אה, רגע, בעצם זה לא מעניין והסיבה ברורה - אין נתונים כאלה, כל מה שיש זה משפט שאפשר להוציא מהקשרו באיזה ראיון טלוויזיה. כמו שאומרים, "זה מה יש, ועם זה מכחישי המדע ינסו לנצח".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsפרימו לוי
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

עוד קצת פניני חוכמה מפרי מוחם של הצוררים
הפוסט קיבל לייק אחדפרימו לוי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ידוע למשל שאסון פסטיבל ערד התרחש בגלל... אה... חיסון השפעת?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

D&3 כתב: 31 אוקטובר 2022, 12:09

אין מצב שזה לא נאמר באירוניה מעוותת כלשהי. הוא אמנם הפך להיות חתיכת יצור אבל הוא לא דביל כמו חלק מהמשתמשים הפעילים כאן. אם כי לא עוקב אחריו אז אולי הוא כן היטמטם לגמרי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 31 אוקטובר 2022, 10:32 ההתלהבות הילדותית שלכם (למען הסר ספק אתם = מתנגדי החיסונים) מציטוטים שאפשר לפרש גם בדרך משובשת זה פשוט דבר קומי, אם זה לא היה כל טרגי.

אגב, לטובת המתקשים בהבנת הנקרא, הנשמע, העברית והאנגלית כמו הצורר עצמו: מה שהיא אומרת זה שאמנם נמצא הבדל עצום בשיעור ההדבקה בין המחוסנים לבין הלא מחוסנים, אבל בגלל הבדלי דגימה אי אפשר לסמוך על המספר הזה במאה אחוז. כלומר יצא שיש מועילות של 94%, אבל המועילות בפועל כנראה נמוכה יותר (אולי שמונים אחוז, אולי שבעים, אולי שישים) וצריך לבדוק בצורה מסודרת. (באותו שלב הדברים לא היו ידועים היטב כמו היום. זה סרטון ארכאולוגי, שמדבר על תוצאות שגם הן כבר די נחשבות ארכאולוגיות, אבל יש אנשים שקצת נתקעו בעבר כי נדמה להם שהם שמעו פעם משהו שאפשר לפרש בצורה שאיכשהו מוציאה אותם ואת השטויות שהם אומרים קצת פחות מטומטמים)
מעניין למה הצורר, בתור מומחה, מביא לנו פה ראיון טלוויזיה מלפני שנה וחצי ולא מגבה אותו בנתונים מחקריים שהוכיחו בשנה וחצי האלה שההזיה שלו היא בעצם אמת.
אה, רגע, בעצם זה לא מעניין והסיבה ברורה - אין נתונים כאלה, כל מה שיש זה משפט שאפשר להוציא מהקשרו באיזה ראיון טלוויזיה. כמו שאומרים, "זה מה יש, ועם זה מכחישי המדע ינסו לנצח".
זה קצת מצחיק כי כשאשכרה בודקים רואים שהיעילות במניעת הדבקה של התכשיר בטווח שאינו מיידי בשלל ואריאנטים היא אפס או שלילית, וגם בטווח המיידי למעשה לא בדקו את זה אצל פייזר במחקר היחיד שאינו תצפיתי (ובתצפיתי עליו הם רצו לאורך זמן לתוצאות אין ערך), ואת כל הנתונים כבר הבאתי פה המון פעמים, אבל זה כמובן לא מפריע לך לחזור על אותם הגיגים עוד פעם.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא יודע אם אמרו לך, אבל בסוף גילו שגם אם חוזרים על שקר אלף פעמים הוא לא הופך לאמת

הבהרה קטנה: לא ברור לי במאה אחוז לאיזה מהמילים הלועזיות שמתורגמות בעברית ל"הדבקה" אתה מתכוון, אבל זה לא משנה כי כידוע החיסון מצמצם הידבקות ונחש מה? אנשים שלא נדבקו לא יכולים להדביק. סטגדיש.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

משרד הבריאות הישראלי כבר הודיע שיבדוק את הנושא.
מי שאומר שאין קשר הוא קונספירטור שמאמין בעולם שטוח ובכת השטן
AstroMan
קיבל.ה  10 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 אוקטובר 2022, 23:26 "לא היו דברים מעולם" חוץ מזה שהיו בהחלט וגם המחקר הישראלי שלכאורה הראה נתוני הדבקה נמוכים אצל מחוסנים היה למעשה מוטה כמו שאלרועי פרייס אמרה בעצמה ולא יכל בשום צורה להוכיח את הטענה הזאת -

וגם:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... ne&paipv=0
מדהים מדהים מדהים. אין צורך. כאילו "מחוסנים" הם באמת מחוסנים, וכאילו לא מתו מאות "מחוסנים" מקורונה.
הטיית הנתונים היא מטורפת! אתה בטח יודע שאם אני נדבק בקורונה מיד לאחר החיסון, אז אני נחשב "לא מחוסן", רק שבועיים אחרי החיסון הוא נכנס לתוקף.
יכול להיות שהחיסון עצמו גורם להדבקה מוגברת בשבועיים הראשונים, ובכלל נספר כגל הדבקה של לא מחוסנים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

AstroMan כתב: 06 נובמבר 2022, 23:53

משרד הבריאות הישראלי כבר הודיע שיבדוק את הנושא.
מי שאומר שאין קשר הוא קונספירטור שמאמין בעולם שטוח ובכת השטן
אפשר לינק להודעה של משרד הבריאות?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה לא צריך לחכות שבועיים בזמן שפגועי מוח מתעלמים ממך
לא היתה בחודש האחרון שום הודעה של משרד הבריאות בענייני קורונה
גם לא בענייני חיסונים
גם לא עם המילה קוריאה
https://www.gov.il/he/departments/news/ ... 0efd3b720d
https://www.gov.il/he/departments/news/ ... 539c4d0baf
https://www.gov.il/he/departments/news/ ... %94&skip=0
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני מניח שהתכוון להודעה שאכן הייתה מצד משרד הבריאות בנוגע לבדיקת קשר בין הפייזריה לעלייה בתמותה. לא ספציפית לקשקוש הזה בנוגע לקוריאה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

למרבה הצער הקשר בין ההנחות שלך לבין המציאות רופף ביותר במקרה הטוב, אז אני אישית אחכה שאסטרומן יסביר את הכוונה שלו בעצמו.
אבל יפה מצדך לרוץ לעזרת אחד מהחברים היותר כושלים בכת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

יש סיבה שאתה נחשב למחוסן רק אחרי שבועיים מהמנה השניה וכן שהצפי הוא שיהיו הרבה מחוסנים מתים
זו לא קונספירציה אלא ביולוגיה, אם יש עניין אני אפרט.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מתנגדי החיסונים הקובידיוטים בסין מכים שוב:

אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מה הקשר למתנגדי חיסונים?
טרחת לקרוא את מה שהבאת?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה הקשר בין לא לרצות תכשיר ניסויי ושימנעו מאנשים לצאת מהבית בגלל וירוס עונתי ל"מתנגדי חיסונים"? קראת את כל הדיון המקדים?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בואו נראה מה היה לנו (בהנחה שהפרשנות של הצורר ושל הציוץ נכונה): יש בסין מדיניות קורונה מסוימת, שונה מזו של כל מקום אחר בעולם, ויש שם אנשים שלא מרוצים מזה.
מה המסקנות שאפשר להסיק מזה? כלום, בהנחה שהדיון שלנו לא עוסק בסין ובדמוקרטיה שלה וכו' וכו' (ואז זה באמת מעניין).
מה הצורר מסיק מזה? כרגיל, שהוא צדק תמיד ולכל אורך הדרך, ושכולם חוץ ממנו מטומטמים\שפוטים של הפייזרייה.
למה אתה טורח בכלל להביא לפה לינקים? אתה יכול פשוט לכתוב "תקשיבו מצאתי משהו לא קשור, והמסקנה היא שצדקתי וכולכם מפגרים". זה בדיוק אותו דבר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בכלל משתמשים בסין בחיסונים של פייזר/מודרנה וכו'? להבנתי היה להם חיסון משלהם עם יעילות מופחתת באופן משמעותי - ובאופן כללי אחת הטענות המוצדקות בנושא החיסונים היא הפטנטיזציה שלהם וחוסר השיתוף עם מדינות מחוץ לעולם הראשון.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 29 נובמבר 2022, 12:57 בואו נראה מה היה לנו (בהנחה שהפרשנות של הצורר ושל הציוץ נכונה): יש בסין מדיניות קורונה מסוימת, שונה מזו של כל מקום אחר בעולם, ויש שם אנשים שלא מרוצים מזה.
מה המסקנות שאפשר להסיק מזה? כלום, בהנחה שהדיון שלנו לא עוסק בסין ובדמוקרטיה שלה וכו' וכו' (ואז זה באמת מעניין).
מה הצורר מסיק מזה? כרגיל, שהוא צדק תמיד ולכל אורך הדרך, ושכולם חוץ ממנו מטומטמים\שפוטים של הפייזרייה.
למה אתה טורח בכלל להביא לפה לינקים? אתה יכול פשוט לכתוב "תקשיבו מצאתי משהו לא קשור, והמסקנה היא שצדקתי וכולכם מפגרים". זה בדיוק אותו דבר.
מדיניות הקורונה הזאת זהה כמעט לחלוטין לזו שדגלו בה ניו זילנד ואוסטרליה במשך שנתיים, מדיניות שחברים שלך היללו בלי הפסקה. עכשיו כשזה רק סין עם השגעת אפשר למסגר את זה כמופרעות של משטר דיקטטורי ולתת פרשנות סימפטית לסיבה להפגנות. לפני כן זה היה "קובדיוטים רוצחים שפוגעים במאבק למיגור הנגיף".
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2022, 14:43
teknoboy כתב: 29 נובמבר 2022, 12:57 בואו נראה מה היה לנו (בהנחה שהפרשנות של הצורר ושל הציוץ נכונה): יש בסין מדיניות קורונה מסוימת, שונה מזו של כל מקום אחר בעולם, ויש שם אנשים שלא מרוצים מזה.
מדיניות הקורונה הזאת זהה כמעט לחלוטין לזו שדגלו בה ניו זילנד ואוסטרליה במשך שנתיים, מדיניות שחברים שלך היללו בלי הפסקה. עכשיו כשזה רק סין עם השגעת אפשר למסגר את זה כמופרעות של משטר דיקטטורי ולתת פרשנות סימפטית לסיבה להפגנות. לפני כן זה היה "קובדיוטים רוצחים שפוגעים במאבק למיגור הנגיף".
אז תבוא בטענות לאנשים הדמיוניים שהיללו.
אני, בתור מישהו שאינו מומחה לבריאות הציבור או להתערבויות-לא-רפואיות או שום דבר כזה, לא אוחז בדעות נחרצות בסוגיות האלה.
נראה לי שאתה ממש מחפש בכוח עם מי לריב על משהו שנגמר לפני די הרבה זמן.
עד כדי כך משעמם לך? חסר לך הריגוש של להיות היחיד שלא מכר את נשמתו לפייזרייה של מודרנא?

ומה הקשר בין מה שקורה ביום בסין לבין מה שקרה בניו זילנד לפני שנתיים??? מאיפה אתה מביא את ההזיות האלה?
סתם מסקרנות, האם שמעת פעם את המילה "הקשר" (context), והאם אתה מבין את משמעותה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אולי המושג לא נכלל בסילבוס של ששת הקורסים האגדיים.
שליחת תגובה