על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

החזק את הסוסים שלך -
https://en.coronasmitte.dk/vaccination
( יש גם לינק בדנית בפנים אם אתה דובר)
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

בגלל שמעצבן אותי שהתודעה שיקרית של מתנגדי החיסונים ניצחה אצל הפופוליסטים בארצנו, אני עסוק בהתדיינות עם חבר פורום ישן וקולני בפייסבוק

הנה מה שכתבתי לו, אבל זה תקף לכל מי שרואה את עצמו "נתקף" בהודעה הזאת.
מה זה משנה מה ההגדרה של חולה קשה? אדם עישן 50 שנה ומחובר קבוע למכונת חמצן כי הוא עם סיטורציה של 85. הוא במצב של תת ספיקת ריאתי תמיד. אבל הוא לא בבית החולים. כאשר הוא נמצא חולה קורנה הסיכוי שלו להתדרדרות גדולה יותר והוא אוטומטית מוגדר כחולה במצב קשה? עם קורנה? בגלל הקורנה זה לא משנה. המציאות היא אחת וזה שהוא במחלקת קורונה מונשם במצב קשה. כנראה מזלך הרע ומזלם הרע של ייתר המתנגדים לחיסונים ומכחישי הקורונה היא שמדובר באדם לא מחוסן. רק חבל שהסטטיסטיקה מראה שיותר לא מחוסנים מגיעים למצב הזה ונדבקים.

השאלה אם אתה מסוגל להתמודד עם מציאות פשוטה שבה אחוז מחוסנים שנדבקים ביחס לאוכלוסית המחוסנים קטן מאחוז הלא מחוסנים שנדבקים ביחס לאוכלוסית הלא מחוסנים. והאם אתה מוכן לקבל את המציאות העובדתית שאחוז המאושפזים במצב "קשה לפי הגדרת הקורונה" אצל הלא מחוסנים גדול יותר מאשר אצל המחוסנים.

זה לא ספוקלציה ולא אמירות ריקות אלא נתונים יבשים. אתה יכול לבחור להתעלם מזה, אתה יכול לתמוך בגישת הרופא שהבאת ולהגיד שצריך להטיל סגר רק על מדוכאי החיסון, המבוגרים וכו', סבבה, זכותך. אבל אל תתכחש למציאות והיא שבשנתיים האחרונות ישנה תמותה עודפת של מעל 8000 איש. מבחינתך זה כלום. מבחינתי זה 8000 עולמות שנהפכו לחור שחור טרם זמנם ושואבים פנימה חיים שלמים של משפחה שמבכה על כך כל יום.

יש מציאות עובדתית והיא אחת. אתה בוחר במודע להקריב את הזקנים והחלשים לטובת המדינה, זאת דעתך. להבנתי המדינה אמורה לעזור לחלש ולא להקריב אותו למען "טובתה". האמת היא שמדינה שבה נתיניה פחות חשובים ממנה היא מדינה פאשיסטית. לצערי הרב אתה בנסיון להגן על הדמוקרטיה תומך באידיאולוגיה חשוכה.
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

D&3 כתב: 01 פברואר 2022, 12:39 החזק את הסוסים שלך -
https://en.coronasmitte.dk/vaccination
( יש גם לינק בדנית בפנים אם אתה דובר)
ממש תפסת אותי משקר.
תוספת באתר של משרד הבריאות הדני מהיום או מהשעה האחרונה (אני בודק את המקורות שלי לפני שאני פולט משהו לאוויר העולם )
לפני שאני מעמיק במפורסם ומשווה למעבדה, בהקשר של הזריקה הרביעית, אולי בכל זאת תמצל את ההזדמנות ותגיד, כרשמתי מה שרשמתי או טענתי בעבר לא דייקתי.

ולהחלטה או לפרסום בנוגע לזריקה הרביעית,
4th dose
Selected individuals with a severely impaired immune system are offered a fourth dose because their previous vaccinations may have impaired or lack of effect.

ובתרגום גוגל למתקשים,
לאנשים נבחרים עם פגיעה חמורה במערכת החיסון מוצעת מנה רביעית מכיוון שחיסונים קודמים שלהם עשויים להיות פגומים או חוסר השפעה.

בדיוק כמו במעבדה!!!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

בלומי האדום כתב: 01 פברואר 2022, 12:32 האיחוד האירופי באופן רשמי מתנגד לזריקה רביעית כרגע, ומאחר והבוסטר השלישי נותן הגנה מספקת לתקופה הקרובה, וכנראה עד לחורף הבא.
זה בקיצור מה שהם אומרים,
https://www.reuters.com/business/health ... 022-01-11/
לפי מה שכתוב בלינק שלך, הבחור שמדבר שם ממש לא מתנגד למנת דחף נוספת (ועד כמה שזכור לי, גם התקבלה בעניין החלטה של EMA בכיוון דומה מאוד למה שהוא אומר).
הוא אומר שכרגע אין עדויות מספקות לצורך במנת דחף נוספת לכלל האוכלוסייה.
(נדמה לי גם שדיברנו על זה פה באשכול במשך כמה עמודים)
לראות בזה "ניצחון על הבוסטר" זה קצת לעשות את מה שהצורר עשה במשפט שבחתימה של אלפקה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

לא אמרתי שאתה משקר, לפני שבועיים בערך משרד הבריאות שם דיבר על הכוונה להתחיל חיסון רביעי, זה לא היה איזה דיווח עיתונאי, ציטוט ממסיבת עיתונאים אם אני זוכר נכון.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

בלומי,

יש הרבה סיבות למה לאשר ולמה לא לאשר חיסון רביעי.
אני לא כל כך מצליח להבין את האמירה כמו במעבדה שלך, הרי כולנו יודעים שהמציאות מחייבת אותנו לנהל סיכונים נגד הקורונה.

אז כרגע עבור הוראינטים המשתוללים בחוץ באמת עבור מרסית האוכלוסיה לא בטוח שיש הצדקה בחיסון רביעי, האם המצב יהיה כך עוד חודש? אנחנו לא יודעים. האם המצב ככה גם עבור אוכלוסיות בסיכון? כנראה שלא. ולכן גם במקומות שלא ישראל חושבים כרגע בכיוון החיובי לגבי מנת בוסטר שניה.

אין כאן איזה אמת אחת אבסולוטית לגבי העתיד אלא הכל השארות. וגם עם ההשארות זהות ניתן לפעול עח בסיסן בצורה אגרסיבית יותר ופחות.
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

The country will roll out a fourth jab for its “most vulnerable citizens,” Magnus Heunicke, Denmark’s health minister, said Wednesday during a Danish-language press conference translated by Reuters

מה 12 בינואר.
לא הבנתי איפה כתבתי משהו לא נכון
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

התחלת שוב לפרשן משתמשים לפי הפסיכולוגיה בגרוש ?
הבאתי דברים בשם אומרם. דהיינו ה- EMA, שאומרים במפורש, שאין צורך כרגע בזריקה רביעית
הכתבה מ11 לינואר, אנחנו בתחילת פברואר, מה השתנה בהחלטות האיחוד, ולמרות הדיווחים על הסריקה הרביעית מהניסוי הישראלי ? כלום
גם ברור לכל בר דעת שהם צריכים אז עוד נתונים, ולמרות הנתונים מהארץ, הם לא שינו דעתם
הבעיה בקריאה והבנת הנקרא לא אצלי

מה לא ברור במה שנאמר,
The European Union's drug regulator on Tuesday expressed doubts about the need for a fourth booster dose of COVID-19 vaccine and said there is currently no data to support this approach as it seeks more data on the fast-spreading Omicron variant.

"While use of additional boosters can be part of contingency plans, repeated vaccinations within short intervals would not represent a sustainable long-term strategy," the European Medicines Agency's Head of Vaccines Strategy, Marco Cavaleri, told a media briefing.

The EMA official raised concerns that a strategy of giving boosters every four months hypothetically poses the risk of overloading people's immune systems and leading to fatigue in the population.

Cavaleri also said more data on the impact of the new variant on vaccines and a better understanding of the evolution of the current wave were needed to decide whether an Omicron-specific vaccine was needed.

"It is important that there is a good discussion around the choice of the composition of the vaccine to make sure that we have a strategy that is not just reactive ... and try to come up with an approach that will be suitable in order to prevent a future variant," he said.

The EMA said it was currently in conversation with vaccine developers in case there is a need for an updated vaccine but added that any such change would need to be coordinated globally.

ובתרגום לעקשנים ומתרגמי הנפש (הטעויות במקור מגוגל, אבל העיקר די ברור),

רגולטור התרופות של האיחוד האירופי הביע ביום שלישי ספקות לגבי הצורך במנת דחף רביעית של חיסון COVID-19 ואמר כי אין כרגע נתונים התומכים בגישה זו מכיוון שהוא מחפש יותר נתונים על וריאנט האומיקרון המתפשט במהירות.

"בעוד ששימוש במאיצים נוספים יכול להיות חלק מתוכניות מגירה, חיסונים חוזרים במרווחים קצרים לא ייצגו אסטרטגיה ארוכת טווח בת קיימא", אמר ראש אסטרטגיית החיסונים של סוכנות התרופות האירופית, מרקו קוואלי, בתדרוך לתקשורת.

פקיד ה-EMA העלה חששות כי אסטרטגיה של מתן מאיצים כל ארבעה חודשים מהווה באופן היפותטי את הסיכון של עומס יתר על המערכת החיסונית של אנשים ולהוביל לעייפות באוכלוסייה.

Cavaleri אמר גם כי יש צורך בנתונים נוספים על השפעת הגרסה החדשה על חיסונים והבנה טובה יותר של התפתחות הגל הנוכחי כדי להחליט אם יש צורך בחיסון ספציפי לאומיקרון.

"חשוב שיהיה דיון טוב סביב בחירת הרכב החיסון כדי לוודא שיש לנו אסטרטגיה שהיא לא רק תגובתית... ולנסות להגיע לגישה שתתאים על מנת למנוע גרסה עתידית", אמר.

ה-EMA אמר שהוא נמצא כעת בשיחה עם מפתחי חיסונים למקרה שיהיה צורך בחיסון מעודכן, אך הוסיף כי כל שינוי כזה יצטרך להיות מתואם באופן גלובלי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

נו? הוא הביע ספקות לגבי הצורך בגלל שכרגע אין נתונים.
הוא לא התנגד לשום דבר מעבר לזה, בטח שלא התנגד בצורה גורפת למתן מנת דחף נוספת (או להארכת הסדרה הראשונית, אפשר לקרוא לזה גם ככה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

El dudernio כתב: 01 פברואר 2022, 12:56 בלומי,

יש הרבה סיבות למה לאשר ולמה לא לאשר חיסון רביעי.
אני לא כל כך מצליח להבין את האמירה כמו במעבדה שלך, הרי כולנו יודעים שהמציאות מחייבת אותנו לנהל סיכונים נגד הקורונה.

אז כרגע עבור הוראינטים המשתוללים בחוץ באמת עבור מרסית האוכלוסיה לא בטוח שיש הצדקה בחיסון רביעי, האם המצב יהיה כך עוד חודש? אנחנו לא יודעים. האם המצב ככה גם עבור אוכלוסיות בסיכון? כנראה שלא. ולכן גם במקומות שלא ישראל חושבים כרגע בכיוון החיובי לגבי מנת בוסטר שניה.

אין כאן איזה אמת אחת אבסולוטית לגבי העתיד אלא הכל השארות. וגם עם ההשארות זהות ניתן לפעול עח בסיסן בצורה אגרסיבית יותר ופחות.
אל דוד,

ההשוואות בין המדינות והבאת הדוגמאות נעשות בין המשתמשים פה באופן קבוע, על מנת להתנגח אחד בשני, ולא על מנת לקיים דיון רציני.
אמרתי בתחילת הארוע, לפני שנתיים, שאין מה להשוות בין המדינות השונות כי מערכות הבריאות שונות, אופי האוכלוסיה שונה ויש עוד הרבה משתנים שעושים קושי להשוואות.
אני רק מתעצבן, כאם כבר עושים שימוש בהשוואות, אז לפחות תביאו את הדברים כפי שהם ואל תעשו בהם שימוש ציני להצדקת הצד שלכם.

לעניין המעבדה,
כן, אני מאמין שממשלת ישראל לא נקייה בחלק גדול מההחלטות לגבי מדיניות החיסונים שלה, ומאחר והיא חלק מהניסוי של חברת פייזר העולמית.
אמרתי את זה עם חתימת ההסכם, ואני אומר את זה גם היום.
אין פה ביקורת על יעילות החיסון, אלה על ממשלות ישראל שמשקרות את האוכלוסיה שלה. זה לא חדש, הן עשו זאת בעבר, אבל מדובר בנושא של בריאות הציבור, אז קצת יושרה הייתי מצפה מהמדינה כלפי נתיניה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

על איזה ניסוי מדובר?
אני מכיר שהם עושים ניסויים קליניים כדי לקבל אישורים מרגולטורים. יש עוד משהו?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

ראה חתימה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

בנוסף, בוא נניח שהבוסטר הרביעי לא עוזר בכלום (זה כמעט בטוח לא נכון, אבל נעזוב את זה),
עדיין, מה הבעיה הגדולה בלתת אותו?

אני הרבה פעמים לפני יום עמוס, או יום מאוד חשוב, לוקח איבופרופן ליתר ביטחון,
אני בטוח שאני לא היחידי,
ופה מדובר על סמים, לא על איזה חיסון קטנצ'יק.
אז מה?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

KingAlpaca כתב: 01 פברואר 2022, 19:01 אני הרבה פעמים לפני יום עמוס, או יום מאוד חשוב, לוקח איבופרופן ליתר ביטחון,
אני בטוח שאני לא היחידי,
ופה מדובר על סמים, לא על איזה חיסון קטנצ'יק.
אז מה?
אתה יכול להמשיך ?
Conservative calculations estimate that approximately 107,000 patients are hospitalized annually for nonsteroidal anti-inflammatory drug (NSAID)-related gastrointestinal (GI) complications and at least 16,500 NSAID-related deaths occur each year among arthritis patients alone
A heart attack isn't the only serious complication that could arise due to daily ibuprofen use
ibuprofen could also increase your chance of having a stroke, which can lead to brain damage or death. According to the Mayo Clinic, serious side effects such as strokes and heart attacks "can occur as early as the first weeks of continuously using an NSAID and the risk can increase the longer you take it."
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

KingAlpaca כתב: 01 פברואר 2022, 19:01 בנוסף, בוא נניח שהבוסטר הרביעי לא עוזר בכלום (זה כמעט בטוח לא נכון, אבל נעזוב את זה),
עדיין, מה הבעיה הגדולה בלתת אותו?
את הנאמר בהודעה הקודמת קח בהומור, וברצינות אני מאמין שהידע בשפה האנגלית יעזור לך לפתור את הבעיה
https://www.ema.europa.eu/en/news/inter ... on-variant
בהצלחה!
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

הנה עוד רופא, הפעם מנהל מחלקת קורונה, שמדבר על הבוסטר ועל יכולתו למנוע מחלה קשה, ואומר ש"לחיסון אין משמעות בקביעת הקושי של המחלה":

אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

כאילו חולי קורונה לא סובלים מספיק מהמחלה, הם מגיעים למחלקה והטמבל הזה אחראי על הטיפול הרפואי שלהם
Haven't the jewish people suffered enough
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

כן, כרגיל, הבעיה היא אצל מנהל מחלקת קורונה ולא אצל די3. הגיוני סך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

לא הבנתי את המשפט "לחיסון אין משמעות בקביעת חומרת המחלה".
כאילו ברור שאין לו.
אתה מסתכל על החולה, מודד מדדים, רושם תסמינים, וככה אתה מחליט אם הוא חולה קשה או קל.
מה הקשר לחיסון?

אולי הכוונה שהחיסון לא קובע את חומרת המחלה?
גם זה ברור מאליו. חיסון זה לא פוליסת ביטוח ולא תעודת אחריות, זה בסך הכול דרך לשנות את ההתפלגות לטובתך.

(מודה שלא צפיתי אחרי שהבנתי שזה משהו שנערך ומופץ על ידי מתנגדי חיסונים\לוחמים נגד אנשי לטאה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

אני מקווה שהבחור לא מדגם מייצג, תארו לכם מומחה ללחץ דם אומר -
"90% מהמטופלים שלי לוקחים תרופות ללחץ דם, אין לתרופות משמעות ברמת לחץ הדם" כמובן מבחינה אובייקטיבית ולא אפידימיולגית מדעית
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

teknoboy כתב: 01 פברואר 2022, 21:53 לא הבנתי את המשפט "לחיסון אין משמעות בקביעת חומרת המחלה".
כאילו ברור שאין לו.
אתה מסתכל על החולה, מודד מדדים, רושם תסמינים, וככה אתה מחליט אם הוא חולה קשה או קל.
מה הקשר לחיסון?

אולי הכוונה שהחיסון לא קובע את חומרת המחלה?
גם זה ברור מאליו. חיסון זה לא פוליסת ביטוח ולא תעודת אחריות, זה בסך הכול דרך לשנות את ההתפלגות לטובתך.

(מודה שלא צפיתי אחרי שהבנתי שזה משהו שנערך ומופץ על ידי מתנגדי חיסונים\לוחמים נגד אנשי לטאה)
תצפה זה משעשע
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

תגיד זה אמיתי שאתה מנסה להגחיך מנהל מחלקת קורונה שאשכרה רואה כל יום עשרות אם לא מאות חולים במחלה וכנראה מבין בזה טיפה יותר ממך?
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

בהנחה והוא לא הוצא מהקשרו אז כן
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

צורר בדיוק על הסרטון הזה כתבתי את ההודעה שלמטה,

אשמח להתייחסות.

רק אציין שלפחות מבחינת נתונים מהדשבורד של משרד הבריאות, כאשר מנרמלים ל 100,000 מעל לגיל 30 רואים בברור שאחוז הלא מחוסנים שנדבק גדול בהרבה ( בערך פי 2.5) מאחוז המחוסנים ויחס החולים קשה בנרמול הוא כמו שכבר כתבו לך 1:10.

אז אולי הדוקטור מציג תמונת מצב ריגעית ביחס למחלקה שלו. אולי הוא מנסה לשדר משהו מסויים. אני לא יודע ולא פרשן. אני רק יודע שהנתונים האבסולוטים מספרים סיפור אחר.

El dudernio כתב: 01 פברואר 2022, 12:49 בגלל שמעצבן אותי שהתודעה שיקרית של מתנגדי החיסונים ניצחה אצל הפופוליסטים בארצנו, אני עסוק בהתדיינות עם חבר פורום ישן וקולני בפייסבוק

הנה מה שכתבתי לו, אבל זה תקף לכל מי שרואה את עצמו "נתקף" בהודעה הזאת.
מה זה משנה מה ההגדרה של חולה קשה? אדם עישן 50 שנה ומחובר קבוע למכונת חמצן כי הוא עם סיטורציה של 85. הוא במצב של תת ספיקת ריאתי תמיד. אבל הוא לא בבית החולים. כאשר הוא נמצא חולה קורנה הסיכוי שלו להתדרדרות גדולה יותר והוא אוטומטית מוגדר כחולה במצב קשה? עם קורנה? בגלל הקורנה זה לא משנה. המציאות היא אחת וזה שהוא במחלקת קורונה מונשם במצב קשה. כנראה מזלך הרע ומזלם הרע של ייתר המתנגדים לחיסונים ומכחישי הקורונה היא שמדובר באדם לא מחוסן. רק חבל שהסטטיסטיקה מראה שיותר לא מחוסנים מגיעים למצב הזה ונדבקים.

השאלה אם אתה מסוגל להתמודד עם מציאות פשוטה שבה אחוז מחוסנים שנדבקים ביחס לאוכלוסית המחוסנים קטן מאחוז הלא מחוסנים שנדבקים ביחס לאוכלוסית הלא מחוסנים. והאם אתה מוכן לקבל את המציאות העובדתית שאחוז המאושפזים במצב "קשה לפי הגדרת הקורונה" אצל הלא מחוסנים גדול יותר מאשר אצל המחוסנים.

זה לא ספוקלציה ולא אמירות ריקות אלא נתונים יבשים. אתה יכול לבחור להתעלם מזה, אתה יכול לתמוך בגישת הרופא שהבאת ולהגיד שצריך להטיל סגר רק על מדוכאי החיסון, המבוגרים וכו', סבבה, זכותך. אבל אל תתכחש למציאות והיא שבשנתיים האחרונות ישנה תמותה עודפת של מעל 8000 איש. מבחינתך זה כלום. מבחינתי זה 8000 עולמות שנהפכו לחור שחור טרם זמנם ושואבים פנימה חיים שלמים של משפחה שמבכה על כך כל יום.

יש מציאות עובדתית והיא אחת. אתה בוחר במודע להקריב את הזקנים והחלשים לטובת המדינה, זאת דעתך. להבנתי המדינה אמורה לעזור לחלש ולא להקריב אותו למען "טובתה". האמת היא שמדינה שבה נתיניה פחות חשובים ממנה היא מדינה פאשיסטית. לצערי הרב אתה בנסיון להגן על הדמוקרטיה תומך באידיאולוגיה חשוכה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

תמונה
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3its-sick
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

ישר מהתנור של ה- FDA, ויותר חשוב לכל הויכוחים האחרונים פה
https://www.fda.gov/news-events/press-a ... ion-pfizer
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

D&3 כתב: 01 פברואר 2022, 21:53 אני מקווה שהבחור לא מדגם מייצג, תארו לכם מומחה ללחץ דם אומר -
"90% מהמטופלים שלי לוקחים תרופות ללחץ דם, אין לתרופות משמעות ברמת לחץ הדם" כמובן מבחינה אובייקטיבית ולא אפידימיולגית מדעית
http://www.topi.co.il/%D7%A8%D7%A9%D7%9 ... 7%A7%D7%91
על פניו נראה שאדון פרופסור יכול לפתור לך את הסוגיה של הלחץ דם
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

משעשע

ובאופן אישי אני לא בודק לחץ דם, מגיפת הלחץ דם זו מגיפה של בדיקות
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

עוד קצת מפרופסור ג'ריס וחברים על הבוקר (רק כי הוא משעשע אותך)
https://www.calcalist.co.il/local_news/ ... /h1wljxeck
בוקר אור!
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

גוטן מורגן

האמת שקראתי את זה כבר, יחסית להסתכלות הדי צרה שלו הדברים שהוא אמר סה"כ הגיוניים לגמרי
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

kruvi כתב:
פרופ' עפרה עמיר לימדה אותי את הקורס "מבוא לניתוח נתונים" בתואר הראשון. אשה נחמדה מאוד ומרצה נהדרת.

הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מחקר מרהיב, מה עם המחקרים הקודמים על יעילות הבוסטר הרבה פי 60 מהחיסון השני ויעילות החיסון השני הרבה פי 660 מהחיסון הראשון?
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדדל פיירו
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

תגיד זה אמיתי שאתה מנסה להגחיך דוקטורית מומחית לתחומה שכנראה מבינה בזה טיפה יותר ממך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 פברואר 2022, 16:55 מחקר מרהיב, מה עם המחקרים הקודמים על יעילות הבוסטר הרבה פי 60 מהחיסון השני ויעילות החיסון השני הרבה פי 660 מהחיסון הראשון?
יעילות באיזה אספקט - מניעת הדבקה, מחלה קשה, אישפוזים או מוות?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

נראה לי שזה על משקל "איפה המתים ברחובות שהמומחים שלכם הבטיחו?"
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

גם לי נראה ככה.
חשוב לי תמיד להזכיר על מה בדיוק אנחנו מדברים בשביל הסיכוי (הלא מאד סביר) שיש מתנדנדים שקוראים את זה ועלולים חלילה להשתכנע מהטיעונים הביזאריים האלה.

(ולפני שיאשימו אותי פה בהתנשאות או משהו: זה לא עניין של אינטליגנציה אלא בעיקר של היכרות עם הנושא המבלבל הזה)
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

טיעון ביזארי? כתוב שם בכותרת ובאבסטרקט שהוא מוריד פי 2 סיכוי להדבקה. מה אתה רוצה...

תכלס מה שבאמת משעשע זה לקרוא את סתומי ההייטק מרחבי האינטרנט קוראים לכל מי שלא מסכים עם אג'נדת התאגידים שלהם רדוד וטיפש, ואיך השיח הזה משתחזר גם כאן. בסדר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הטיעון הביזארי הוא שכביכול יש פה סתירה למחקרים קודמים, למרות שלא ציינת בכלל באילו מדדים מדובר.
(עוד טיעון בסדרת ה-"חיסון פח" האינסופית)
שליחת תגובה