גודפריד רומארטו סיכם בהפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הייתי שוקל להשאיר, אם לא היה כל כך איטי וכבד.
ברגע שקשר אחורי הוא כל כך איטי הוא הופך להיות נטל בשביל הקבוצה, הוא חייב הבנת משחק מאוד גבוהה כדי לא להיות חור הגנתי והוא מכריח אותך לבנות קבוצה מאוד אתלטית מסביבו.
עם כל הכבוד לרומראטו, הוא לא הראה מספיק כדי להצדיק את זה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נועם שחם כתב: 07 מאי 2023, 15:53 רומראטו הגיע לכאן כמניה בירידה. שחקן עם הרקורד שלו לא אמור לנחות פה אם הכל בסדר.

בתחילת העונה לא קיבל כמעט קרדיט, כשבר שיחק, רפואה ששינה לו תפקיד כל פעם וגם שם אותו בלם כמה משחקים. במקביל לזה הקבוצה נכנסה למשבר, והיה ברור שהוא לא מצליח להים את עצמו ולהציג יכולת שתואמת את הציפיות.

זה משהו שכולנו ראינו אצל שחקנים צעירים, על אחת כמה וכמה כשאתה שחקן זר שיוצא פעם ראשונה מהבית.

בחודשים האחרונים היה נראה שיש אצלו שינוי, ושהוא יותר מחובר, וגם כשעולה מהספסל הוא נראה טוב יותר. אתמול היה משחק השיא שלו אבל היו לו עוד לפחות שתי הופעות לא רעות תחת סילבס.

התחושה שלי היא שדווקא עכשיו הוא מתחיל לחזור לעצמו ולמצוא את המקום שלו, ושלא שווה לוותר עליו כ"כ מהר. יש כאן פוטנציאל לשחקן שיכול לתת הרבה, ולהכניס הרבה עוצמה פיזית למרכז השדה. אתמול הוא התמודד כמעט לבד במרכז השדה והיה בכל מקום במגרש.

ועם אחוזי הפגיעה שלנו בזרים בשנים האחרונות, לא היתי רץ להביא 5 זרים חדשים. גם 3 זרים חדשים זה שדרוג משמעותי, ולתת הזדמנות לרומראטו לעשות קפיצת מדרגה. הוא מסוגל.
מה שהיה בשנים האחרונות לא אמור להיות השנה (הנהלה חדשה).
יש לך ככל הנראה 2 זרים שנשארים (אוזבולט וזובאס), זה אומר עוד 3 זרים להרכב וסה"כ עוד 4 זרים גג.
רומארטו לא שווה מקום של זר, ראינו אותו כמעט עונה שלמה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אוי לירון, כמה שאתה תמים.

מה נראה לך שיביאו לפה בשנה הבאה? זרים ברמה של ב"ש ומכבי חיפה?

יש לך מקום לשישה זרים, יש לך ביד זר שכבר התאקלם פה ומתחיל להראות שיפור, בוא נאמר שאחרי שיש לך ביד 5 זרים סגורים וחתומים, אולי אז תתחיל לחשוב על להביא מישהו במקומו. בוא נראה אותם קודם מחתימים פה עוד שלושה זרים איכותיים לפני שרצים להפטר ממנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SRed Ghost
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 מאי 2023, 16:03 הייתי שוקל להשאיר, אם לא היה כל כך איטי וכבד.
ברגע שקשר אחורי הוא כל כך איטי הוא הופך להיות נטל בשביל הקבוצה, הוא חייב הבנת משחק מאוד גבוהה כדי לא להיות חור הגנתי והוא מכריח אותך לבנות קבוצה מאוד אתלטית מסביבו.
מרוב שהוא חור הגנתי, אתמול החזיק לבד את הקישור, ברמה שהיה נראה שלק"ש יש עשרה שחקנים ולנו 11.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עשינו כבר את הטעות הזאת עם בואטנג שפרח לרגע כשרפואה פוטר ואחר כך נתקענו איתו
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםאדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לדעתי , הוא לא מתאים. קשר בתפקידו צריך להיות טכני והוא לא. תמיד יש תחושה שעוד שניה חוטפים לו את הכדור. הוא גם איטי בשחרור הכדור , ולא אתלטי.
אבל שוב קודם תמצאו תחליף ואז תשחררו.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נועם שחם כתב: 07 מאי 2023, 16:23 אוי לירון, כמה שאתה תמים.

יש לך מקום לשישה זרים, יש לך ביד זר שכבר התאקלם פה ומתחיל להראות שיפור, בוא נאמר שאחרי שיש לך ביד 5 זרים סגורים וחתומים, אולי אז תתחיל לחשוב על להביא מישהו במקומו. בוא נראה אותם קודם מחתימים פה עוד שלושה זרים איכותיים לפני שרצים להפטר ממנו.
2 זרים כבר יהיו לך (זובאס ואוזבולט), נשאר מקום לעוד 4 זרים.
אני מוכן לקחת הימור על זר שהם יביאו, מקסימום יהיה רומארטו 2.
משחק אחד לא מעיד על הכלל
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נועם שחם כתב: 07 מאי 2023, 16:24
הוקיץ' כתב: 07 מאי 2023, 16:03 הייתי שוקל להשאיר, אם לא היה כל כך איטי וכבד.
מרוב שהוא חור הגנתי, אתמול החזיק לבד את הקישור, ברמה שהיה נראה שלק"ש יש עשרה שחקנים ולנו 11.
אתמול היה אדיר, עונה שלמה היה גרוע.
אני יכול לקבל את הטיעון של שחקן צעיר ומוכשר שמגיע למדינה זרה ומתקשה להביא את עצמו לידי ביטוי, אבל עם נתונים פיזיים כל כך בעייתיים אני לא רואה סיבה לקחת את ההימור הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNiroרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

אנחנו צריכים שחקן בסגנון של תומא או אינו.
זה לא בשמיים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

Gili כתב: 07 מאי 2023, 16:40 אנחנו צריכים שחקן בסגנון של תומא או אינו.
זה לא בשמיים.
לגמרי.
צריכים שחקן הרבה יותר דינמי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 07 מאי 2023, 16:33

משחק אחד לא מעיד על הכלל
א. נכון... כל השנה הוא הראה שהוא הקשר האחורי מס' 1 בהפועל.

ב. נועם, הוא יודע להצטרף להתקפה כי הוא מבין כדורגל, אבל הוא לא יכול להיות קשר שמספק מספרים. אינבינדר הוא 8, ואם היה פחות מפחד לבעוט מרחוק גם 8 טוב לליגה למרות גילו, רומראטו לא כזה. בכלל אני לא יודע איך נשחק שנה הבאה אבל אם נמשיך כמו השנה אז רומראטו הוא 6 אינבינדר + גורדנה (למשל) כ 2 8 לפניו... זה אמצע סופר חזק.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא מספיק גרזן כדי להיות 6
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נועם שחם כתב: 07 מאי 2023, 17:06 לא מספיק גרזן כדי להיות 6

אני לא חושב שאתה צודק... הוא כמעט ולא "קוצר" רגלים בעיקר בגלל שהוא יודע איפה לעמוד ואיך להאט את היריב מבלי להסתכן בעבירות קשות. אבל הוא בהחלט עושה עבודה של "גרזן" על המגרש.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

נתן את משחק חייו אתמול.
איפה הוא היה כל העונה ?
דילמה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

בני12 כתב: 07 מאי 2023, 16:28 עשינו כבר את הטעות הזאת עם בואטנג שפרח לרגע כשרפואה פוטר ואחר כך נתקענו איתו
כן, זה. על המשחק אתמול יהיה לו תמיד מקום (קטן) חם בלב אצלי אבל חוץ מאתמול הוא היה כל כך גרוע כל פעם ששיחק שאני חושב שזה ממש מופרז להשאיר אותו בגלל הנצנוץ של אתמול
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:

משחק אחד לא מעיד על הכלל

ב. נועם, הוא יודע להצטרף להתקפה כי הוא מבין כדורגל, אבל הוא לא יכול להיות קשר שמספק מספרים. אינבינדר הוא 8, ואם היה פחות מפחד לבעוט מרחוק גם 8 טוב לליגה למרות גילו, רומראטו לא כזה. בכלל אני לא יודע איך נשחק שנה הבאה אבל אם נמשיך כמו השנה אז רומראטו הוא 6 אינבינדר + גורדנה (למשל) כ 2 8 לפניו... זה אמצע סופר חזק.
לא בדקתי אבל לדעתי השגנו יותר נקודות כאשר הוא לא שיחק...

אבל בטח מספר 1 בהפועל כל השנה.
בטח סניור מספר 2

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בסוף זה שחקן צעיר עם רקורד בליגה הראשונה בהולנד שהראה יש לו כדורגל. יש יותר מה להרוויח מלהפסיד כשחושבים על כך שיישאר. והוא לא היה טוב רק אתמול אלא כבר תקופה - ממש לא יקרה שום דבר רע אם יישאר.

נ.ב

להגיע ברגע החשוב של העונה ולהיות כל כך יציב וטוב כשכל השאר בפאניקה זה ממש לא מובן מאליו, בטח כשאיינבינדר לא על הדשא.

בקיצור, להשאיר.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 07 מאי 2023, 17:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  54 לייקים

אתמול השתחררה ממנו האדישות שרבצה בו לאורך כל העונה, מזל שזה הגיע בזמן ונקווה שיעשה סוויץ' אמיתי בכיוון.
טיפה ליטוש בטכניקה (כדרור, עצירת כדור, מסירה) ועם חבורה יותר נורמאלית סביבו ומאמן שיכוון וישדרג אותו באספקטים האלה, יהיה אפשר להוציא ממנו יותר.
עד אתמול הייתי משוכנע שאסור שימשיך עונה הבאה, נראה מה יתפתח איתו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

הבעיה העיקרית שלו היא האיטיות. אם אפשר היה לעבוד איתו בחדר כושר על שיפור המהירות אז זה היה מקפיץ אותו רמה שתיים למעלה. אני לא פיזיולוג אז לא ברור לי אם זה בכלל דבר אפשרי... בטוח הייתי משאיר או משאיל אם אין שום אופציית זר טוב יותר באופק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 07 מאי 2023, 17:49
El dudernio כתב:

משחק אחד לא מעיד על הכלל

לא בדקתי אבל לדעתי השגנו יותר נקודות כאשר הוא לא שיחק...

אבל בטח מספר 1 בהפועל כל השנה.
בטח סניור מספר 2

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
לירון תקרא את מה שכתבתי.

הקשר האחורי מס'1. בהפועל.
חותם על כל מילה כל אות וכל פסיק במשפט הזה.
אבל הוא קשר אחורי.

הוא לא יכול להיות קשר אמצע כשמאחוריו קלנטיס ומלפניו אינבינדר כי זה דורש ממנו לספק מספרים ודברים שהוא לא עושה.

בכל הפעמים שהוא תפקד כאחורי מבין 3 קשרים ומלפניו היו קשרים שעובדים הוא היה מעולה. בכלל כבר 3 משחקים הוא הכי טוב בהפועל.

אם אתה צריך לראות הבדל בינו לבין קלנטיס אתה מוזמן להסתכל על ההפסד לרינה.. תראה את ההבדל בין השנים.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

כשימצאו מישהו טוב יותר, מוכח לא בקלטות סוכנים, אפשר לשחרר.
לא לחזור על הטעויות של שחרור ללא תחליף טוב יותר!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אדום ותיק כתב: 07 מאי 2023, 18:21 כשימצאו מישהו טוב יותר, מוכח לא בקלטות סוכנים, אפשר לשחרר.
אין יותר "קלטות סוכנים". המושג הזה עבר מהעולם.

היום לכל מועדון יש גישה לתוכנות סקאוטינג שבהן אפשר לקבל מידע אובייקטיבי על שחקנים ולצפות בהם, כולל צפייה במשחקים מלאים.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

נועם שחם כתב: 08 מאי 2023, 10:13
אדום ותיק כתב: 07 מאי 2023, 18:21 כשימצאו מישהו טוב יותר, מוכח לא בקלטות סוכנים, אפשר לשחרר.

היום לכל מועדון יש גישה לתוכנות סקאוטינג שבהן אפשר לקבל מידע אובייקטיבי על שחקנים ולצפות בהם, כולל צפייה במשחקים מלאים.
תודה שתיקנת.
במושג קלטות סוכנים" כללתי גם בחשנות, וערבוב אינטרסים שהיו\שמשולבים במידע מיקצועי ניתוחי.
מזה לא נפתרנו וכנראה גם לא ניפתר. רק "מעגל הנהנים" ישתנה כנראה...
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

בכדורגל המודרני אי אפשר שיהיה קשר אחורי שלא מסוגל להניע את המשחק קדימה, לאיים על השער, רבאק למסור קדימה אפילו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRed Ghost
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אדום ותיק כתב: 08 מאי 2023, 11:45
נועם שחם כתב: 08 מאי 2023, 10:13

תודה שתיקנת.
במושג "קלטות סוכנים" כללתי גם בחשנות, וערבוב אינטרסים שהיו\שמשולבים במידע מיקצועי ניתוחי.
מזה לא נפתרנו וכנראה גם לא ניפתר. רק "מעגל הנהנים" ישתנה כנראה...
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

להשאיל ומקסימום להחזיר בינואר במקרה הצורך
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רק ארשום את זה שוב, כי יש פה כמה אנשים שאולי לא הבינו,
שיחקנו מול קרית שמונה, הקבוצה הכי גרועה בליגה (לדעתי גרועה יותר מנס ציונה).
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

לצבוע בכחול ולזרוק לים,ביחד עם 95% מהסגל הזה.
רק לא רך.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כאילו אם אתה לא צובע אותם רואים אותם? זה טריק כזה לצבוע בכחול מישהו לפני שזורקים אותו לים?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

דאגלס כתב: 08 מאי 2023, 16:36 לצבוע בכחול ולזרוק לים,ביחד עם 95% מהסגל הזה.
מים, גם מי ים, הם שקופים
שליחת תגובה