מדינת ישראל - לאן?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 15:40 טקנו, חבל שגם אתה יותר מדי אמוציונלי, אף אחד מהפרזיטים כאן לא שווה זאת.
אם אני לא טועה אתה גר בפורטוגל, לא? הלוואי ולי הייתה אפשרות להשיג דרכון איחוד אירופאי/אמריקאי
ולהתחיל חיים בחו"ל להתנקות לפחות לתקופת זמן מסוימת מהסחלה שהשתלט כאן על הכל.
וכפי שרשמתי, ברעיון שלהם, שוברים שתיקה היו יכולים לקבל הרבה אהדה גם מאנשי "ימין רך" אם היו נלחמים בנבלות שסורחים בצבא מבפנים ולא הולכים לצעוק זאת בעולם.
שאלת את עצמך פעם האם הם ניסו קודם לטפל בבעיה מבפנים, כמו שאתה מציע?
או אפילו אם יש להם איזה נימוק לזה שהם עושים את מה שהם עושים?

אגב, לפני שעשו להם מסע דמוניזציה, הם נחשבו לארגון מתון ביותר של השמאל הציוני, משהו כמו שלום עכשיו. הם אפילו לא התנגדו לכיבוש או לשליטה הצבאית בפלסטינים, הם בסך הכול עשו בדיוק את מה שאתה מבקש: ניסו לשקף לישראלים את מה שנעשה בשמם בשטחים.
בתגובה הם קיבלו מטחי יריקות, הוקעה כבוגדים, תקיפות אלימות, הטרדות וכו' וכו'. מלא מלא טריקים שונים ומשונים, העיקר לא להקשיב להם.
ולא רק ש"העם" התאמץ בכל הכוח לא להקשיב, גם המערכת לא רק שלא הקשיבה, היא גם התנקמה בהם אישית.
בקיצור, ההצעה שלך כבר נוסתה. היא אפילו הייתה ברירת המחדל והתוכנית המקורית.
מה לעשות שהחיבור שלך למציאות (ומדובר פה על דברים שקרו בשנים האחרונות, לא על היסטוריה עתיקה) קצת רופף, והתוצאה הייתה די שונה ממה שאתה מתאר (ודי דומה לתגובה שאתה מציג פה, למרבה הצער).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כהרגלי אני אזכיר שהבעיה המהותית היא לא האם חיילים נחמדים או לא במחסומים, אלא קיום המחסומים. השאלה היא לא האם חיילים מרביצים או לא לפלסטינים, אלא העובדה שהפלסטינים בגדה חיים תחת דיקטטורה צבאית ובעזה תחת מצור מתמשך. והבסיס הן לדיקטטורה הצבאית על הפלסטינים בגדה, הן למצור הצבאי על עזה והן לרוב הבעיות החברתיות אצל הפלסטינים אזרחי הישראל היא העובדה שהמדינה כולה מבוססת על עליונות יהודית (קרי: ציונות). כל שינוי שלא מתמקד במהות שקול למתן אקמול לחולה קשה: טיפול בסימפטומים, לא בשורש הבעיה. מדינת ישראל חייבת לסיים עם הדיקטטורה הצבאית ולהפוך למדינת כל אזרחיה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

teknoboy כתב: 07 יולי 2022, 15:52
הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 15:40 טקנו, חבל שגם אתה יותר מדי אמוציונלי, אף אחד מהפרזיטים כאן לא שווה זאת.
אם אני לא טועה אתה גר בפורטוגל, לא? הלוואי ולי הייתה אפשרות להשיג דרכון איחוד אירופאי/אמריקאי
וכפי שרשמתי, ברעיון שלהם, שוברים שתיקה היו יכולים לקבל הרבה אהדה גם מאנשי "ימין רך" אם היו נלחמים בנבלות שסורחים בצבא מבפנים ולא הולכים לצעוק זאת בעולם.

אגב, לפני שעשו להם מסע דמוניזציה, הם נחשבו לארגון מתון ביותר של השמאל הציוני, משהו כמו שלום עכשיו. הם אפילו לא התנגדו לכיבוש או לשליטה הצבאית בפלסטינים, הם בסך הכול עשו בדיוק את מה שאתה מבקש: ניסו לשקף לישראלים את מה שנעשה בשמם בשטחים.
בתגובה הם קיבלו מטחי יריקות, הוקעה כבוגדים, תקיפות אלימות, הטרדות וכו' וכו'. מלא מלא טריקים שונים ומשונים, העיקר לא להקשיב להם.
ולא רק ש"העם" התאמץ בכל הכוח לא להקשיב, גם המערכת לא רק שלא הקשיבה, היא גם התנקמה בהם אישית.
מה לעשות שהחיבור שלך למציאות (ומדובר פה על דברים שקרו בשנים האחרונות, לא על היסטוריה עתיקה) קצת רופף, והתוצאה הייתה די שונה ממה שאתה מתאר (ודי דומה לתגובה שאתה מציג פה, למרבה הצער).
ניסו לדבר עם רמטכלים על כך? כי מבוגי עד כוכבי כולל, אני סבור שכל הרמטכלים שכיהנו היו אנשים שקולים וערכיים.
בוגי ואייזנקוט אפילו קיבלו המון אש וריקושטים מדבילים, לרוב גם כלומניקים, שקוראים לעצמם ימין קיצוני כי הם "העיזו" לגנות את הדביל ההוא מכפיר שברוך השם כבר שכחתי את שמו שלקח את החוק לידיים.
אגב, אני בעד עונש מוות למחבלים (כל מחבל! לא משנה לי הזהות שלו, מי שבא להרוג מישהו מסיבת שנאה אידאולוגית שלא יחייה מצידי), אבל בפירוש נגד נבלות שסורחות ולוקחות את החוק לידיים וטוב שהחייל הדביל הזה הלך לכלא.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הוא לא לקח את החוק לידיים. אין חוק עונש מוות בישראל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אתה מבולבל, סבתא.
זה לא התפקיד של שוברים לתקן את הצבא. והצבא לא צריך את שוברים. זו אחריות שלו ושל המדינה לדאוג שלא יהיו פשעים.
זה לא אאוט-סורסינג.

המטרה של שוברים היא להראות שלא משנה מה תעשה, כיבוש לא יכול להתנהל בלי פשעים נקודתיים, שמצטברים לכדי פשעים מערכתיים.

אבל אם כבר, אז שוברים עושים שירות אדיר למדינה, שרודפת אותם מצד אחד ומתגאה ב'פלורליזם' שהיא מאפשרת מצד שני ("ברמאללה אין שוברים שתיקעעע!!!11")

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 07 יולי 2022, 16:25 הוא לא לקח את החוק לידיים. אין חוק עונש מוות בישראל.
בדין הצבאי יש עונש מוות כך שהוא כן לקח את החוק לידיים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האינטרס של כל רמטכ"ל בצה"ל הוא לוודא שהצבא עושה את העבודה שלו. ובמדינת ישראל תפקיד הצבא הוא לדאוג שהכיבוש ימשיך. זו לא תאוריה או הצהרה בומבסטית, אלא הבנה של איך המערכת עובדת: הרעיון הציוני דורש פיתוח שטחים לטובת התיישבות יהודים ודחיקת הפלסטינים לאיזורים מבודדים. הכיבוש הוא לא איזו אנומליה אלא המשך ישיר של ההגיון שהנחה את מדינת ישראל מיום היווסדה ואת התנועה הציונית עוד מתחילת המאה הקודמת. ועד שהממשל הצבאי לא יסתיים חיילים ימשיכו להתעלל בפלסטינים כי ככה משטרים כאלה פועלים - וכל עוד יש אינטרס בהמשך הכיבוש אף רמטכ"ל לא יעז לעשות משהו מהותי נגד קיומו (אולי אחרי סיום השירות הם יברברו משהו על הצורך "בהיפרדות מהפלסטינים").
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

pelegs כתב: 07 יולי 2022, 16:23 כהרגלי אני אזכיר שהבעיה המהותית היא לא האם חיילים נחמדים או לא במחסומים, אלא קיום המחסומים. השאלה היא לא האם חיילים מרביצים או לא לפלסטינים, אלא העובדה שהפלסטינים בגדה חיים תחת דיקטטורה צבאית ובעזה תחת מצור מתמשך. והבסיס הן לדיקטטורה הצבאית על הפלסטינים בגדה, הן למצור הצבאי על עזה והן לרוב הבעיות החברתיות אצל הפלסטינים אזרחי הישראל היא העובדה שהמדינה כולה מבוססת על עליונות יהודית (קרי: ציונות). כל שינוי שלא מתמקד במהות שקול למתן אקמול לחולה קשה: טיפול בסימפטומים, לא בשורש הבעיה. מדינת ישראל חייבת לסיים עם הדיקטטורה הצבאית ולהפוך למדינת כל אזרחיה.
שמע, זה לא שכיף לי לראות שיש עם שעובר דרך מחסומים כדי לצאת ולפרנס את משפחתם, לצערי המציאות פה שונה וזה לא עניין של שחור או לבן, יש המון אפור באמצע שהגענו למציאות כזו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 16:24
teknoboy כתב: 07 יולי 2022, 15:52

ניסו לדבר עם רמטכלים על כך? כי מבוגי עד כוכבי כולל, אני סבור שכל הרמטכלים שכיהנו היו אנשים שקולים וערכיים.
בוגי ואייזנקוט אפילו קיבלו המון אש וריקושטים מדבילים, לרוב גם כלומניקים, שקוראים לעצמם ימין קיצוני כי הם "העיזו" לגנות את הדביל ההוא מכפיר שברוך השם כבר שכחתי את שמו שלקח את החוק לידיים.
אגב, אני בעד עונש מוות למחבלים (כל מחבל! לא משנה לי הזהות שלו, מי שבא להרוג מישהו מסיבת שנאה אידאולוגית שלא יחייה מצידי), אבל בפירוש נגד נבלות שסורחות ולוקחות את החוק לידיים וטוב שהחייל הדביל הזה הלך לכלא.
אתה באמת שאלת עכשיו ברצינות אם ניסו אי פעם להביא לידיעת הרמטכ"לים את מה שהחיילים שלהם עושים?
:rofl: :rofl: :rofl:
לא הבנתי, אתה טוען שהרמטכ"ל בכלל לא יודע שהצבא עוסק בשיטור, משטור ודיכוי של הפלסטינים בשטחים? שצריך לשלוח לו מכתב?
אז לידיעתך, זה נעשה לא פעם ולא פעמיים.
שוברים שתיקה עצמם לדעתי העבירו עד לא מזמן כל עדות למצ"ח. אתה רוצה לנחש את הפער בין אחוז ההרשעות בתיקים האלה לבין אחוז ההרשעות בתיקים אחרים, רגילים? או אולי את שיעור כתבי האישום מתוך החקירות?
אגב, הדברים גם עלו לדיון ציבורי לא פעם. אתה רוצה להגיד לי שיש בנאדם אחד במדינת ישראל שלא יודע מי אלה שוברים שתיקה ומה הטענה שלהם?
אם חשבו לדבר עם הרמטכ"ל, עאלק.
אתה מנסה בכוח לעצום את העיניים? אתה לא שם לב לאיזה מקומות אתה מגיע, העיקר להוציא את שוברים שתיקה כאלה שלא באמת צריך להקשיב להם?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 16:36
pelegs כתב: 07 יולי 2022, 16:23 כהרגלי אני אזכיר שהבעיה המהותית היא לא האם חיילים נחמדים או לא במחסומים, אלא קיום המחסומים. השאלה היא לא האם חיילים מרביצים או לא לפלסטינים, אלא העובדה שהפלסטינים בגדה חיים תחת דיקטטורה צבאית ובעזה תחת מצור מתמשך. והבסיס הן לדיקטטורה הצבאית על הפלסטינים בגדה, הן למצור הצבאי על עזה והן לרוב הבעיות החברתיות אצל הפלסטינים אזרחי הישראל היא העובדה שהמדינה כולה מבוססת על עליונות יהודית (קרי: ציונות). כל שינוי שלא מתמקד במהות שקול למתן אקמול לחולה קשה: טיפול בסימפטומים, לא בשורש הבעיה. מדינת ישראל חייבת לסיים עם הדיקטטורה הצבאית ולהפוך למדינת כל אזרחיה.
שמע, זה לא שכיף לי לראות שיש עם שעובר דרך מחסומים כדי לצאת ולפרנס את משפחתם, לצערי המציאות פה שונה וזה לא עניין של שחור או לבן, יש המון אפור באמצע שהגענו למציאות כזו.
בכל מציאות יש תמיד אפור - הרבה יותר קל לראות את האפור הזה בזמן שהוא מתרחש. השאלה היא מה המהות של הסיטואציה. והמהות של הכיבוש היא שמדובר במפעל התנחלות נטו. זה בוודאי לא צורך בטחוני, אחרת המדינה לא הייתה מאפשרת לאזרחים ישראלים להיכנס לשטח. אין שום הגיון "בטחוני" בלאפשר לאזרחים שלך להסתובב בשטח מלא באזרחים עויינים, זה רק מכביד על הצבא שצריך להגן עליהם בתוך השטח, ולא מאחורי חומת הפרדה ברורה. ברגע שמבינים את זה, פתאום זה ברור שהשאלה היא בהחלט בבסיסה שחורה-לבנה, ובכלל לא קשורה לבטחון. מי שרוצה להפסיק לראות פלסטינים מושפלים במחסומים צריך להתנגד לכיבוש כולו, אין שום אמצע בו יש כיבוש ואין התנכלות לאוכלוסיה המקומית. זה פשוט לא קיים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אגב, רק כדי להדגיש את הנקודה הזו של קיום אפור.
בתקופת העבדות בארה"ב היה הרבה מאד אפור: היו בעלי עבדים נחמדים, היו סיטואציות בהן לשחורים היה עדיף להיות עבדים מאשר אנשים משוחררים חסרי זכויות אזרח, היו שחורים שהקימו קבוצות טרור כנגד לבנים וכו' וכו' וכו'. אבל זה לא משנה, כי הבסיס לכל העניין הזה היה אחזקה של בני-אדם כעבדים, וזה היה חייב להיגמר.
בתקופת האפרטהייד בדרא"פ היה הרבה מאד אפור: שחורים ביצעו פעולות טרור נגד לבנים (גם אזרחים בלתי-מעורבים), דרא"פ הייתה במצב של מלחמה אל מול מדינות שכנות, היו ניסיונות להגיד לסיטואציה של יחסים טובים בין שחורים ולבנים בלי לבטל את משטר האפרטהייד, הלבנים פחדו שאם משטר האפרטהייד יסתיים השחורים יטבחו בהם וכו'. כל זה לא שינה את העובדה שבבסיסו, האפרטהייד היה בלתי מוסרי והיה חייב להסתיים.
כנ"ל עם הפאשיזם באיטליה, הדיקטטורה הצבאית בצ'ילה, הקולוניאליזם הצרפתי בויאטנם, משטר ההתנחלויות הצרפתי באלג'יריה - וכן, גם הכיבוש, המצור על עזה והאפלייה כלפי הפלסטינים בישראל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום מטליits-sickKingAlpaca
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

חבר'ה, אתם מתנפלים עלי כאילו אני הכתובת לכל החולאים במדינה, אני כלומניק שהיה רוצה לברוח מכאן לרילוקיישן לכמה שנים לפחות. אני לא אפתור כאן את הבעיות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 16:57 חבר'ה, אתם מתנפלים עלי כאילו אני הכתובת לכל החולאים במדינה, אני כלומניק שהיה רוצה לברוח מכאן לרילוקיישן לכמה שנים לפחות. אני לא אפתור כאן את הבעיות.
מצטער. רק להבהיר: אני לא חושב שהאשמה בשום דבר היא בך או באינדיוידואלים אחרים, אני רק מנסה להעביר את הרעיון שיש בעיה מערכתית מאד בסיסית בישראל.
כמו-כן, בתור אחד שהיגר החוצה מישראל אני תמיד שמח לעזור לאחרים (ספציפית עם הגירה לגרמניה, שזה מה שאני מכיר). דבר איתי על זה בפרטי אם אתה רוצה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 07 יולי 2022, 16:57 חבר'ה, אתם מתנפלים עלי כאילו אני הכתובת לכל החולאים במדינה, אני כלומניק שהיה רוצה לברוח מכאן לרילוקיישן לכמה שנים לפחות. אני לא אפתור כאן את הבעיות.
לא יודע אם אתה כלומניק, מניח שלא. בודאי לא תפתור את הבעיות. אבל נכנסת לכאן וכתבת, ותיאור המציאות שלך רחוק מאד מלזהות את מהות המשטר והאידאולוגיה שמובילה את הכוח ששולט במרחב. אל תיבהל, אתה לא שונה מ-99% מהיהודים בישראל.
כיון שכך, קיבלת מספר תגובות בהתאם.
אם לא נכיר בעוולות ובמהות משטר העליונות היהודית בין הים לירדן, לא יבוא ריפוי, גם אחרי שתחזור מהרילוקיישן.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אף אחד לא כועס עליך, תאמין לי. לא נראה לי שאתה כלומניק ובטוח שאתה לא הכתובת לשום דבר ממה שמדובר פה.
אבל גם עם כל זה, לתמוה האם מישהו חשב אי פעם ליידע את הרמטכ"ל על זה שהצבא עוסק במשימות שבהן הוא עוסק תשעים אחוז מהזמן זה באמת רמה אחרת של מאמץ לעצום עיניים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא יודע איפה לכתוב את זה אז בחרתי פה: חובה לקרוא את עדותה של הדס קליין. מדהים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בתגובה "עיתונאי" מטעם( ביחד עם ניצב לשעבר ) מפרסמים תמונה של הבית שלה עם הכתובת, סיציליה זה כאן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מזעזע. אני חייב לחלץ את ילדיי מפה איכשהו.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

חוץ מפלסטינים, בן גביר מסביר את עופר כסיף, קרי הוא הולך על השיטה הישנה של "תחילה הם לקחו את הקומוניסטים".
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אם נשים שמחה את הנאציזם בצד ואחת הטירוף בעובדה שיש בחרנו הזה תמיכה כל כך גדולה: ברור לכולם שאין היתכנות ליישם חוק כזה, כן? בשביל לגרש למדינה זרה צריך שהמדינה הזרה תסכים לקבל את המגורש. אם זה לא יקרה (וזה לא יקרה) בפועל המגורשים פשוט יישבו במתקני כליאה או פשוט ירצחו.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ערוץ של נאצים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נראה שהציוץ נמחק (או שאני חסום אצל היוזר).
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נאצים "בטעות"
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

על איזה חוק גירוש מדובר על גירוש משפחות מחבלים או גירוש כל מי שלא בדעות של אותו בן גביר , כי אלה שהולכים להצביע לו "המצביעים החדשים " מה שנקרא באמת חושבים שזהו הוא הולך לגרש מפה את כל הערבים ואת כל מי שתמנגד לקיום המדינה ולעשות סדר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

D&3 כתב: 31 אוגוסט 2022, 05:58

נאצים "בטעות"
ערוץ פח אשפה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

D&3 כתב: 31 אוגוסט 2022, 05:58

נאצים "בטעות"
WTF