שאר הליגה 22/23

פורום אוהדי הפועל תל אביב
רק הפועל
קיבל.ה  1470 לייקים

איך לעזאזל ביתר בנו קבוצה יותר טובה מאיתנו, זו קבוצה שהייתה בפאקינג פירוק עד לא מזמן ובלי כסף גם עכשיו , ניסנוב לדין
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

נתניה כבר חוזרת ל 4:3, קארצב המטומטם מיד אחרי הגול מקבל אדום

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

ההגנות של בית"ר ושל נתניה מחפירות

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

מדהים שבאר שבע פשוט לא מסוגלת לנצח את אשדוד
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

dino כתב:מדהים שבאר שבע פשוט לא מסוגלת לנצח את אשדוד
תעשה כזה גם עלינו, אולי יצליח

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

ניקולסקו נותן נוקאאוט לאוז׳בולט. אצל אלן העונה זה עניין מנטלי. הוא לא מצליח להתפקס(עם כל הכבוד לשערים ממטר ופנדלים)
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

ניקולסקן הוא מסוג הזרים חלוצי מפלצת שנחתו כאן בשנות ה90. שני זרים בינגו, בכלום כסף. ובוקסה שלנו? מביא פחי אשפה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

רק הפועל כתב: 17 דצמבר 2022, 21:30 איך לעזאזל ביתר בנו קבוצה יותר טובה מאיתנו, זו קבוצה שהייתה בפאקינג פירוק עד לא מזמן ובלי כסף גם עכשיו , ניסנוב לדין
הם לא. הם פשוט פגעו בשני זרים (לא קשה לפגוע כשאתה מביא משהו מוכר) והם פשוט קבוצה שלא מאומנת על ידי מורה לחינוך גופני דחליל.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

chimpfive כתב: 17 דצמבר 2022, 22:37 ניקולסקן הוא מסוג הזרים חלוצי מפלצת שנחתו כאן בשנות ה90. שני זרים בינגו, בכלום כסף. ובוקסה שלנו? מביא פחי אשפה.
בנוגע לזרים זה עניין קשה עם הניסנובים שנים. קשה להם להוציא סכומים ״כבדים״ ביחס לעצמם על זרים שאיציק לא ראה בעצמו ולא מכיר.
אם כי במקרה הזה ניקולסקו היה על השולחן כאופציה אם אוז׳בולט לא יגיע
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

dino כתב: 17 דצמבר 2022, 22:46
chimpfive כתב: 17 דצמבר 2022, 22:37 ניקולסקן הוא מסוג הזרים חלוצי מפלצת שנחתו כאן בשנות ה90. שני זרים בינגו, בכלום כסף. ובוקסה שלנו? מביא פחי אשפה.
בנוגע לזרים זה עניין קשה עם הניסנובים שנים. קשה להם להוציא סכומים ״כבדים״ ביחס לעצמם על זרים שאיציק לא ראה בעצמו ולא מכיר.
אם כי במקרה הזה ניקולסקו היה על השולחן כאופציה אם אוז׳בולט לא יגיע
התקציב של ביתר לא שונה מהתקציב שלנו. ביתר משתפרת בעיקר בגלל ניהול מקצועי מצויין של אבוקסיס. אנחנו על הקרשים בגלל בניית סגל קטסטרופה של רפואה ובוקסה. מהמקום ה-6 בטבלה עד המקום האחרון הפערים קטנים. מי שמחבר שני נצחונות נמצא מרחק נגיעה מפליי אוף עליון (כמו ביתר עכשיו או אפילו חדרה שמשחקת בונקר מחריד).
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםchimpfive
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לביטר יש מאמן שמקדם אותם וזרים שמחזקים אותם. אצלנו יש דחליל וזרים שמשחק ביציע משחק בהרכב
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםchimpfive
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

אמרתי את זה קצת אחרי שהוא נחת בבית"ר ואגיד שוב - ניקולסקו (שהיה מועמד גם אלינו אבל העדיפו את אוז'בולט) חלוץ בכמה רמות יותר טוב מאוז'בולט החלש הזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםchimpfiveאדוםL.S
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

חכמים בדיעבד
החתמת אוזבולט הייתה בסדר גמור והלוואי היו מביאים עוד כמה שחקנים מוכחים בליגה שעולים יותר משקל תשעים וככה אחוז הנפילות היה נמוך בהרבה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegimodag
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

shaharot כתב: 17 דצמבר 2022, 23:36 חכמים בדיעבד
החתמת אוזבולט הייתה בסדר גמור והלוואי היו מביאים עוד כמה שחקנים מוכחים בליגה שעולים יותר משקל תשעים וככה אחוז הנפילות היה נמוך בהרבה.
מה זה חכמים בדיעבד? שמו על אוז'בולט הרבה כסף ובשכר עתק ברמת ניסנוב.
בית"ר הביאו את ניקולסקו בשקל תשעים.
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

רדפוקס כתב: 17 דצמבר 2022, 23:47
כשהניסנובים ניסו להביא שחקנים בשקל תשעים ראינו מה קרה, אוז׳בולט היה סוג של מניה בטוחה עם 11 שערים בליגה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Ron.T כתב: 18 דצמבר 2022, 00:31
כשהניסנובים ניסו להביא שחקנים בשקל תשעים ראינו מה קרה, אוז׳בולט היה סוג של מניה בטוחה עם 11 שערים בליגה.
אולי גם העונה יגיע ל-11, אבל ראיתי איזה שערים הוא כובש, דרדלה ממטר.
שום השפעה על המשחק, עצלן, איטי, טכניקה חלשה, שפת גוף של סמרטוט.
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

רדפוקס כתב: 18 דצמבר 2022, 01:33
Ron.T כתב: 18 דצמבר 2022, 00:31
אולי גם העונה יגיע ל-11, אבל ראיתי איזה שערים הוא כובש, דרדלה ממטר.
שום השפעה על המשחק, עצלן, איטי, טכניקה חלשה, שפת גוף של סמרטוט.
אצלנו אני רואה והרושם הוא שהוא לא רוצה להיות פה. בהפועל חיפה לא עקבתי אחריו יותר מדי והאמנתי בתמימותי שרוצים מניה בטוחה ולא להמר על זר שלא מכירים.
modag
קיבל.ה  328 לייקים

ניקולסקו לא היה יכול לעשות אצלנו כלום, בביתר יש לו את שועה ואספרייה שנותנים לו כדורים גדולים ומאמן שלא משנה את כל השחקנים מסביבו כל משחק. שים את אוזבולט בתנאים האלה והוא כובש גם 20 שערים
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotDe NiroסומךChegiהסבתא של הפועל
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

מסכים מאוד עם modag. הבעיה שלנו היא ממש לא אוזבולט. אלא כל המשחק מסביבו.
הפועל ת״א, רגע לפני אמצע העונה היא קבוצה לא מאומנת, עם שחקנים לא מחוברים ו-0 מוטיבציה (מגובה ב-3 משחקים ללא קהל תודות ללוזרים שזרקו אבוקות).
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

האדס כתב: 18 דצמבר 2022, 10:36 מסכים מאוד עם modag. הבעיה שלנו היא ממש לא אוזבולט. אלא כל המשחק מסביבו.
הפועל ת״א, רגע לפני אמצע העונה היא קבוצה לא מאומנת, עם שחקנים לא מחוברים ו-0 מוטיבציה (מגובה ב-3 משחקים ללא קהל תודות ללוזרים שזרקו אבוקות).
הבעיה שלנו זה שמי שמגיע למצבים הם מזל וורד ולא אוזבולט וגאנם
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רדפוקס כתב: 17 דצמבר 2022, 23:10 אמרתי את זה קצת אחרי שהוא נחת בבית"ר ואגיד שוב - ניקולסקו (שהיה מועמד גם אלינו אבל העדיפו את אוז'בולט) חלוץ בכמה רמות יותר טוב מאוז'בולט החלש הזה.
זאת האמא של החכמה בדיעבד. לא יודע איפה אמרת את זה, ואולי אני טועה, אבל מחיפוש מהיר התגובה שלך לגבי האפשרות שהוא יגיע במקום אוזבולט הייתה:

"אז חזרנו לחלוץ שלא כבש דו ספרתי אפילו עונה אחת בקריירה, ירד ליגה עם מכבי פתח תקווה וכמובן למרות אלפי הקלטות שדווח שבוקסה וקובי צפו בהם - מדובר בעוד שחקן ששיחק פה בעונה שעברה. גם עליו ניסנוב יגיד שהוא ברמה שהוזכרו אבל בחצי מחיר? חוץ מזה שגם לו יש חוזה בקבוצה הסולבקית שלו ששילמה עליו 250 אלף יורו, לא רואה אותם משחררים אותו בחינם".

לא שאני בא להראות לך שאתה טעית אז ואני צדקתי - גם אני חשבתי שהוא חלוץ בינוני במקרה הטוב והרבה פחות טוב מאוזבולט. בפורום הייתה תמימות דעים כמעט מוחלטת שאוזבולט שחקן הרבה יותר טוב.

אבל לבוא עכשיו, אחרי שהוא מפציץ בבית"ר, ולומר את מה שאתה אומר כאילו זו לא חכמה בדיעבד זה לא רציני.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

מפה לשם יש לאוז׳בולט 6 שערים ב13 משחקים , נכון שחלק בפנדלים ודחיקות דרדל׳ה, אבל זה הרבה יותר מרוב החלוצים בליגת העל ולגמרי עומד בציפיות מבחינת מספרים.
לא היה בהפועל חלוץ עם מספרים כאלה מאז דמארי.
הוא בטח לא הבעיה שלנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךרועי גווארהshaharot
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

oleg neduda כתב: 18 דצמבר 2022, 12:33
רדפוקס כתב: 17 דצמבר 2022, 23:10 אמרתי את זה קצת אחרי שהוא נחת בבית"ר ואגיד שוב - ניקולסקו (שהיה מועמד גם אלינו אבל העדיפו את אוז'בולט) חלוץ בכמה רמות יותר טוב מאוז'בולט החלש הזה.
זאת האמא של החכמה בדיעבד. לא יודע איפה אמרת את זה, ואולי אני טועה, אבל מחיפוש מהיר התגובה שלך לגבי האפשרות שהוא יגיע במקום אוזבולט הייתה:

"אז חזרנו לחלוץ שלא כבש דו ספרתי אפילו עונה אחת בקריירה, ירד ליגה עם מכבי פתח תקווה וכמובן למרות אלפי הקלטות שדווח שבוקסה וקובי צפו בהם - מדובר בעוד שחקן ששיחק פה בעונה שעברה. גם עליו ניסנוב יגיד שהוא ברמה שהוזכרו אבל בחצי מחיר? חוץ מזה שגם לו יש חוזה בקבוצה הסולבקית שלו ששילמה עליו 250 אלף יורו, לא רואה אותם משחררים אותו בחינם".

לא שאני בא להראות לך שאתה טעית אז ואני צדקתי - גם אני חשבתי שהוא חלוץ בינוני במקרה הטוב והרבה פחות טוב מאוזבולט. בפורום הייתה תמימות דעים כמעט מוחלטת שאוזבולט שחקן הרבה יותר טוב.

אבל לבוא עכשיו, אחרי שהוא מפציץ בבית"ר, ולומר את מה שאתה אומר כאילו זו לא חכמה בדיעבד זה לא רציני.
כמו שאמרתי, אמרתי את זה קצת אחרי שהוא נחת בבית"ר ויצא לי לראות אותו בעיניים, על פניו אוז'בולט על הנייר אכן היה נשמע יותר טוב וגם אני העדפתי אותו.
אני מצפה מהאנשים שמקבלים החלטות בהפועל לא לבחור שחקנים אך ורק על פי הרקורד שלהם בניגוד למשתמשים בפורום כמוני שעל זה מתבססים כמעט לחלוטין (סרטוני הייליטס זה חרטה בפיתה).

אני גם לא אמרתי שאוז'בולט הבעיה שלנו, אלא שהוא אכזבה בעיניי.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

במשחק תחתית לוהט
קריית שמונה מסיימת ב 3:3 עם נס ציונה.
נס ציונה הובילו 2:0, ק"ש הפכה ל 3:2 ופנדל של קוטליה בתוספת הזמן קבע 3:3.

טוב לנו

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

modag כתב:ניקולסקו לא היה יכול לעשות אצלנו כלום, בביתר יש לו את שועה ואספרייה שנותנים לו כדורים גדולים ומאמן שלא משנה את כל השחקנים מסביבו כל משחק. שים את אוזבולט בתנאים האלה והוא כובש גם 20 שערים
!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

מכבי מובילה על ריינה
חיפה על סכנין

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  784 לייקים

רדפוקס כתב: 18 דצמבר 2022, 14:27
oleg neduda כתב: 18 דצמבר 2022, 12:33

כמו שאמרתי, אמרתי את זה קצת אחרי שהוא נחת בבית"ר ויצא לי לראות אותו בעיניים, על פניו אוז'בולט על הנייר אכן היה נשמע יותר טוב וגם אני העדפתי אותו.
אני מצפה מהאנשים שמקבלים החלטות בהפועל לא לבחור שחקנים אך ורק על פי הרקורד שלהם בניגוד למשתמשים בפורום כמוני שעל זה מתבססים כמעט לחלוטין (סרטוני הייליטס זה חרטה בפיתה).

אני גם לא אמרתי שאוז'בולט הבעיה שלנו, אלא שהוא אכזבה בעיניי.
תשים את שניהם על המדף באותו מחיר, אין איש מקצוע אחד שלא היה לוקח את אוז׳בולט.
אפשר לגמרי לומר שביחס למה שהוא נתן בהפועל חיפה המחיר שלו היה מופקע, אפשר לגמרי לומר שניקולסקו זול יותר ומבחינת value for money הוא שווה יותר.
אגב, ההחלטה המקצועית לשים עליו את כמעט כל הז׳יטונים היא הזויה, מילא היה מדובר בשחקן שיודע לייצר לעצמו או איזה קשר 50-50 מבריק.
זה שחקן שצריך שיסייעו לו. לא מאמין שאני אומר את זה אבל עדיף היה לא להתאבד על חלוץ ולהמשיך כמו שהיינו 10 שנים, בלי חלוץ. כאילו שכחו את שאר החוליות במגרש.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

מגיע לנו קרדיט על 3-3.
התחלנו נגד הפועל חיפה.
צרפת וארגנטינה הלכו בעקבותנו.
הערב ק"ש-נס ציונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 19 דצמבר 2022, 22:38 מגיע לנו קרדיט על 3-3.
התחלנו נגד הפועל חיפה.
צרפת וארגנטינה הלכו בעקבותנו.
הערב ק"ש-נס ציונה.
לנצח בצילנו
בני12
קיבל.ה  848 לייקים

האם ה-3-3 שלנו ייתן לנו פוש בדרך לאליפות כמו ההוא מול נתניה?
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

בני12 כתב: 20 דצמבר 2022, 09:25 האם ה-3-3 שלנו ייתן לנו פוש בדרך לאליפות כמו ההוא מול נתניה?
כמובן!
חשוב לזכור שגם רעננה וכפר קנא סיימו לפני שבועיים ב 3-3
שלא לדבר על מגדל העמק מול קלנסואה שגם הסתיים 3-3
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

בדרך לקרית שמונה: ניר ברקוביץ' התפטר מנס ציונה
המאמן עזב בפתאומיות את הקבוצה שאותה העלה ליגה אחרי שנה וחצי בתפקיד, והוא ככל הנראה בדרך לקבוצה הצפונית במהלך מפתיע, כפי שאישר איזי שירצקי לערוץ הספורט
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

קפריזות של סרבי, עם שם קרואטי, אבל הם רומנים שם בבית משפחת ברקוביץ׳
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

שחר כתב: 18 דצמבר 2022, 13:54 מפה לשם יש לאוז׳בולט 6 שערים ב13 משחקים , נכון שחלק בפנדלים ודחיקות דרדל׳ה, אבל זה הרבה יותר מרוב החלוצים בליגת העל ולגמרי עומד בציפיות מבחינת מספרים.
לא היה בהפועל חלוץ עם מספרים כאלה מאז דמארי.
הוא בטח לא הבעיה שלנו.
מסכים איתך לחלוטין!
תיזכרו בשנה שעברה שהיו לא מעט מיקרים שהיו צריכים לדחוק כדור ממטר לשער ולא היה מישהו שיודע לעשות את זה.
איבינדר - עם מכבי, ורד בלפחות 2 משחקים ועוד.
הלואי שידחק כל שבוע שער... ויביקיע בדרדלה .
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

ניקולסקו 24 איומים לשער, 18 למסגרת 9 גולים
לא יודע בכמה משחקים, אבל הגיע לא מזמן.
נתונים של חלוץ על(בגזרה המקומית)
מבחינת אחוזים הוא מספר 1 כולל מה שיש לחיפה ומכמבי

מי שגילה(לא ספציפית הוא גילה, אבל אישר והפעיל) והביא אותו לארץ זה לוזון, בין השאר ללא מעט זרים טובים שהביא(מעניין איך הוא עובד)
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

dino כתב: 21 דצמבר 2022, 16:00 ניקולסקו 24 איומים לשער, 18 למסגרת 9 גולים

מי שגילה(לא ספציפית הוא גילה, אבל אישר והפעיל) והביא אותו לארץ זה לוזון, בין השאר ללא מעט זרים טובים שהביא(מעניין איך הוא עובד)
גם העונה בלאומית הם הביאו חלוץ זר בלארוסי שעשוי להצליח בליגת העל והיה מועמד אלינו בקיץ שעבר.
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

כשעובדים עם ההגיון המיקצועי נטו ,כפרמטר מרכזי בהחלטת הבחירה, ורק אחר כך נכנס חשבון ה "מה ייצא לי מההחתמה" מביאים שחקנים טובים.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אדום ותיק כתב: 21 דצמבר 2022, 16:11

כשעובדים עם ההגיון המיקצועי נטו ,כפרמטר מרכזי בהחלטת הבחירה, ורק אחר כך נכנס חשבון ה "מה ייצא לי מההחתמה" מביאים שחקנים טובים.
לוזון והגיון מקצועי נטו מבלי התחשבות בחשבון הבנק....
זה הלוזון שלנו? זה שעמד בראש ההתאחדות של הליגה השישית בטיבה בעולם?

כאילו כפרה על לוזון אבל בא... אנחנו מכירים את הנפש הפועלת.
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

El dudernio כתב: 22 דצמבר 2022, 11:20

גם לי יש הרבה מאד הסתייגויות מכל חבורת לוזון על כל שלוחותיה ובכל תחומי הפעילות שלה. אבל בהתיחסות להיבטי זיהוי זרים ימצליחים ללוזון יש הצלחות, וזאת למרות ירידת הליגה.
לא רק ניקולסקו. זכור לי גם לאמק בנדה שנמכר לאחר ירידת הליגה ללצה בסכום מעל מיליון יורו .
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

אדום ותיק כתב: 22 דצמבר 2022, 11:54
El dudernio כתב: 22 דצמבר 2022, 11:20

גם לי יש הרבה מאד הסתייגויות מכל חבורת לוזון על כל שלוחותיה ובכל תחומי הפעילות שלה. אבל בהתיחסות להיבטי זיהוי זרים ימצליחים ללוזון יש הצלחות, וזאת למרות ירידת הליגה.
לא רק ניקולסקו. זכור לי גם לאמק בנדה שנמכר לאחר ירידת הליגה ללצה בסכום מעל מיליון יורו .
בנדה הגיע מנתניה בכלל והיה נחשב לכישרון גדול מאוד עוד לפני שהגיע לפתח תקווה.

בכל מקרה, לא חושב שלוזון הוא איזה דוגמא לסקאוטינג טוב. ירד ליגה 3 פעמים בעשר שנים ועם רוב הזרים הוא נפל. גם ניקולסקו לא היה איזה הברקה בפ"ת ולא עשה משהו יוצא דופן. הוא בעיקר מפתיע בבית"ר
שליחת תגובה