עונת מלפפונים 22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
555
קיבל.ה  623 לייקים

דוגיס כתב: 04 נובמבר 2022, 10:55
555 כתב: 04 נובמבר 2022, 10:37 חצי מהכסף ממכירת שחקנים ייכנס בקיץ הבא, חלק מהכסף שנכנס הלך על חובות וחלק על העלאת התקציב.
1. אפשר גם לקנות שחקנים בתשלומים
2. זה יפה לזרוק לאוויר סגירת חובות, איזה חובות בדיוק, קיבלנו פיצוי גדול על הקורונה עשינו פליאוף עליון על איזה חובות אתה מדבר, התביעה של אבעד ושל בוזגלו שהאפסים בעצמם גרמו לה לא אוכל את הסגירת חובות הזאת שהם זורקים.
3.חחחחח העלאת תקציב זה מצחיק יש לך סגל של גרוש וחצי שחקנים כמו טוויזר סניור גרפוניקל ומזל פותחים אצלך בהרכב איזה העלאת תקציב אתה שיכור תגיד.
שורה תחתונה איתם אנחנו נמשיך לקבל סגלים כאלה עלובים,נמשיך לראות את הקבוצה מתנהל בשכונתיות,נמשיך לקבל תביעות,כמובן שנמשיך לקבל תבוסות בדרבי ונמשיך ללהתנדנד בין פלאוף עליון לתחתון שעונה טובה תיהיה במקום שש ובפליאוף להתבזות ועונה פחות טובה אנחנו ניהיה כמו השנה מועמדים חזק לרדת ליגה. מקווה שבמשחק בשבת אנשים יחזיקו את השלטים תשעים דקות
בוזגלו, עאבד ורודירגז עלו כ-2,200,000 ש"ח. הפיצוי על הקורונה היה לעונת 20/21 והסכום עמד על 6,454,591 ש"ח בלבד והעונה הסתיימה בגירעון.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מה הסיכוי להביא את גויאגון?
;)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

ספורט 5 -
"בקבוצה יודעים: "אנחנו קבוצת תחתית לכל דבר", וכבר פוזלים לעבר החלון בינואר, כאשר במועדון מנסים להראות לשלומי אזולאי את הדרך החוצה"

שנה אחרי שנה אחרי שנה, כמה אפשר לצעוק, שלהשקיע X כסף בקיץ ואז בינואר להוציא עוד 10X כסף -זה לא עובד, לא נכון ולא כלכלי !!!
במקום להכין את הקבוצה בקיץ, בתקציב של 10X כסף ובינואר לשפר ב-X כסף, במיוחד שהיה בסיס שאפשר לבנות עליו, כנראה היה מביא פלייאוף עליון, קצת נחת לקהל ובעיקר שקט תעשייתי!

לא מבקשים להשקיע מיליונים מהכיס, כבר אבדה תקוותנו, פשוט את הכסף שמשקיעים להשקיע בקיץ ובשחקנים נכונים ולא כל מיני סלליכים, זריהנים, טוויזרים ועידן ורד.

באמת שחלמאות זה כאן ואני מקווה מאוד שעונה הבאה תיפתח ללא צמד הנוכלים שהרסו כל דבר טוב שהיה בקבוצה הזאת - זאת אמורה להיות המטרה העיקרית שלנו כאוהדים (כמובן אחרי שנבטיח הישארות בליגה).
אנשים כנראה עדיין לא מבינים, אבל חייבים להציל את הפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

פוזלים לכיוון חלון העברות כדי לשחרר שחקן
כל כך ניסנובס

טיפשים בלי הפסקה 3
ג׳ים קארי ואיציק ניסנוב בקומדיה מטורפת
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

המועדון היחיד בהיסטוריה שמציג הפסדים וגרעונות ושחרורי שחקנים אחרי מכירת שחקנים במיליונים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כמובן שהספינים כבר התחילו. כדי להחתים שחקנים חדשים נצטרך לשחרר.
הכל מוכן למכירה המונית של שחקני המפתח, לעזיבה פתאומית של זרים יום לפני סגירת החלון, וכמובן לעידוד של שער 5 ללא קשר לנעשה במועדון. אה כמובן גם לשרוק בוז לגוטליב.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שחר כתב:בפודקסט ״צבע אדום״, הם דיברו על ספקולציה שלא ברור לי על מה היא מבוססת , שאל ים סגור במכבי חיפה והפועל שומרת עליו (כפי ששמרו על דוידה לפני שיצא לבלגיה) כדי שיעזוב אליהם בריא ולא פצוע בינואר.
עזוב זה פודקאסט בדיחה. הידיעות של צנצי יותר אמינות ממה שמפורסם שם. כמות הקשקושים והספקולציות שהם מעלים לא אמיתית.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מצחיק שהבוקר מדברים על חיזוק במקרה של סיכוי לפלייאוף העליון.ומה במקרה של סיכוי לנשירה ללאומית? נושרים כמו עלה נידף ברוח?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

קבוצה בדיחה עם הנהלה בדיחה
מדברים על איך להיפטר משחקנים במקום לדבר על מי יגיע

הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 06 נובמבר 2022, 08:32 קבוצה בדיחה עם הנהלה בדיחה
מדברים על איך להיפטר משחקנים במקום לדבר על מי יגיע

הכי מתסכל
כל השנים איתם זה ככה קבוע
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

בר לב אדום כתב: 06 נובמבר 2022, 07:49 ספורט 5 -
"בקבוצה יודעים: "אנחנו קבוצת תחתית לכל דבר", וכבר פוזלים לעבר החלון בינואר, כאשר במועדון מנסים להראות לשלומי אזולאי את הדרך החוצה"

שנה אחרי שנה אחרי שנה, כמה אפשר לצעוק, שלהשקיע X כסף בקיץ ואז בינואר להוציא עוד 10X כסף -זה לא עובד, לא נכון ולא כלכלי !!!
במקום להכין את הקבוצה בקיץ, בתקציב של 10X כסף ובינואר לשפר ב-X כסף, במיוחד שהיה בסיס שאפשר לבנות עליו, כנראה היה מביא פלייאוף עליון, קצת נחת לקהל ובעיקר שקט תעשייתי!

לא מבקשים להשקיע מיליונים מהכיס, כבר אבדה תקוותנו, פשוט את הכסף שמשקיעים להשקיע בקיץ ובשחקנים נכונים ולא כל מיני סלליכים, זריהנים, טוויזרים ועידן ורד.

באמת שחלמאות זה כאן ואני מקווה מאוד שעונה הבאה תיפתח ללא צמד הנוכלים שהרסו כל דבר טוב שהיה בקבוצה הזאת - זאת אמורה להיות המטרה העיקרית שלנו כאוהדים (כמובן אחרי שנבטיח הישארות בליגה).
לצערינו הבעיה בקיץ הזה היא לא מה לא הביאו, אלה מה שחררו.

לשחרר מגן שמאלי, קשר אחורי וקיצוני בכירים זה גזר דין מוות לקבוצת כדורגל בינונית מלכתחילה.
החסרון של לינדנר דוידה ואליאס כ"כ משמעותי שאני בכלל לא בטוח שזה פער שניתן לסגור בעונה אחת.

אסור בשום פנים ואופן, ובשביל שום סכום לשחרר בקיץ אחד כמות שחקנים כ"כ משמעותית
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךSickleCell
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

L.S כתב: 06 נובמבר 2022, 10:11

לשחרר מגן שמאלי, קשר אחורי וקיצוני בכירים זה גזר דין מוות לקבוצת כדורגל בינונית מלכתחילה.
החסרון של לינדנר דוידה ואליאס כ"כ משמעותי שאני בכלל לא בטוח שזה פער שניתן לסגור בעונה אחת.

אני לא מסכים.
ליידנר היה מצויין אבל ילד בן 19, ואליאס בעיניי מעולם לא היה טוב.
הבעיה לא הייתה במכירה שלהם, שנעשתה בסכומים ראויים לכל הדעות, אלא במחליפים. מספיק שהיו משקיעים חצי מהסכומים שהתקבלו עליהם במחליפים, והיינו משתדרגים בסבירות גבוהה בשתי העמדות האלה.
רואה שחורות המקורי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

ר.ש כתב: 06 נובמבר 2022, 10:40

אני לא מסכים.
הבעיה לא הייתה במכירה שלהם, שנעשתה בסכומים ראויים לכל הדעות, אלא במחליפים. מספיק שהיו משקיעים חצי מהסכומים שהתקבלו עליהם במחליפים, והיינו משתדרגים בסבירות גבוהה בשתי העמדות האלה.
ליינדנר בן 19. נו, ו? הוא יצא מהפועל לאולימפיאקוס כמגן נבחרת ישראל הבוגרת.
כלומר, השיראלי הטוב ביותר בתפקיד שלו. (עליו אגב אני חושב שלא היתה לנו ברירה אלה לוותר ולתת לו ללכת)
אליאס, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, מדובר בקשר טופ 3 בארץ, ואת העבודה שהוא עשה במרכז המגרש, אתה מרגיש עכשיו בבורדל שקורה אצלנו.
לגבי דוידה, מודה שחשבתי שזה לא קטסטרופה לשחרר אותו (אבל אני לא איש מקצוע) ואני אוכל את הכובע, הוא שחקן מסוכן מאוד, מהיר מאוד, שההגנות היו מרוכזות בו ושולחות עליו דאבל אפים.

להגיד שהיו צריכים להביא מחליפים זה בסדר.
ישראלים טובים יותר או פחות או יותר באותה רמה אין לך שום סיכוי להביא במסגרת התקציב של הפועל.
זרים טובים או זהים ברמתם, חתיכת הימור שלא פגענו בו יותר מעשור.

המחדל הגדול הוא בשחרור שחקנים משמעותיים בקיץ, ולא ביצורים שהביאו, שבוא נגיד את האמת לא היתה לנו שום ציפיה לראות פה זרים ברמה של חיפה ומכבי

*עריכה:
הפועל נמצאת כרגע במצב סופר בעייתי.
גידלנו פה כמה שחקני בית באמת איכותיים בצורה חריגה לליגה. היינו אמורים להתבסס עליהם כי לרכוש שחקנים ברמתם אין לנו סיכוי.
הקיץ הזה היה חייב להיות קיץ שהכושלים עושים כל שביכולתם לארגן סכומי כסף נוספים שידאגו להשאיר את התכשיטים אצלנו בשכר משודרג ותנאים של כוכבים.
במקום זה הם היו עסוקים בלמכור לנו, האוהדים את שנת ה-100 כמשהו יוצא דופן. "מסע" הם קראו לזה. וואלה, חתיכת מסע אנחנו עוברים ועוד עתידים לעבור בעונה הזו
נערך לאחרונה על ידי L.S ב 06 נובמבר 2022, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

L.S כתב: 06 נובמבר 2022, 10:54

אני לא מסכים.
כלומר, השיראלי הטוב ביותר בתפקיד שלו. (עליו אגב אני חושב שלא היתה לנו ברירה אלה לוותר ולתת לו ללכת)
אליאס, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, מדובר בקשר טופ 3 בארץ, ואת העבודה שהוא עשה במרכז המגרש, אתה מרגיש עכשיו בבורדל שקורה אצלנו.
לגבי דוידה, מודה שחשבתי שזה לא קטסטרופה לשחרר אותו (אבל אני לא איש מקצוע) ואני אוכל את הכובע, הוא שחקן מסוכן מאוד, מהיר מאוד, שההגנות היו מרוכזות בו ושולחות עליו דאבל אפים.

ישראלים טובים יותר או פחות או יותר באותה רמה אין לך שום סיכוי להביא במסגרת התקציב של הפועל.

המחדל הגדול הוא בשחרור שחקנים משמעותיים בקיץ, ולא ביצורים שהביאו, שבוא נגיד את האמת לא היתה לנו שום ציפיה לראות פה זרים ברמה של חיפה ומכבי
כל שחקן שתביא במשכורת של 250-300 אלף דולר *אמור* להיות טוב מליידנר ואליאס.

ולגמרי יכלו להביא שחקנים ברמות שכר כאלה הקיץ.
רואה שחורות המקורי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

ר.ש כתב: 06 נובמבר 2022, 10:56
L.S כתב: 06 נובמבר 2022, 10:54
אני לא מסכים.

כל שחקן שתביא במשכורת של 250-300 אלף דולר *אמור* להיות טוב מליידנר ואליאס.

ולגמרי יכלו להביא שחקנים ברמות שכר כאלה הקיץ.
לתת ל2 מבין ה3 ששוררו שכר דומה ולהשאיר אותם בהפועל היה זול יותר (כעסקה כוללת) ואפקטיבי יותר.

אי אפשר למכור את עמוד השדרה של הקבוצה כל קיץ. זה לא עובד.
גם אם תביא שחקנים ב250-300K מה שלא יקרה, אין לך שום גרנטי שזה יצליחץ

העדיפות היא לשדרג את השחקנים הקיימים בשכר. להביא 2-3 שחקנים משלימים על הסגל הקיים ולהמשיך לרוץ כמה עונות ביחד.
גם אתה מקבל קבוצה חזקה וגובשת. וגם אנחנו האוהדים מקבלים משהו שכבר לא קיים יותר מדיי זמן - זהות לקבוצה ולשחקנים.

באמת שהיה קשה לי אתמול לראות את המשחק, חבורה של כלומניקים, שאלוהים יודע מה הקשר ביניהם להפועל.
ניב זריהנים, סלליכים. איזה זבל כואב בעיניים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אילון אלמוג עלה מהספסל בדקה ה-75 בהפסד 2:1 של הארטברג מול ראפיד וינה. קבוצתו של הישראלי במקום האחרון בליגה האוסטרית ועם רצף של שישה משחקים ללא ניצחון (כולל חמישה הפסדים בתוך הרצף הזה, מתוך 11 הפסדים מתחילת העונה)
https://www.sport5.co.il/NewsRoom?FolderId=890#nr114489

אם פוזלים לכיוון ינואר, היתי מביא את איילון אלמוג

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

החלוץ שלנו שעזב לליאז' כמעט שלא משחק שם.
אפשר להחזיר אותו בקיץ אפילו כהשאלה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לפי one
ליאז׳ העבירה את מחצית הסכום על אושר דוידה(750 אלף יורו)
נא לא לפטר שחקנים וליצור חובות למינצברג בכוונה כדי להכשיל
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

שוב דיבור על בן סהר, אולי דיי?
נמאס מהסוסים הגמורים האלה, יש לנו כבר כמה כאלה בקבוצה, ז שחקן שדחה אותנו בכל הזדמנות אז שירקב בספסל של חיפה,
וזה לא השחקן שישדרג אותנו חד משמעי
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני חושב שגם בהנהלה וגם בצוות המקצועי לפי האמירות בשבוע האחרון מבינים גודל הכשלון.
אבל בסוף הכל זה כסף ואם לא ישחררו מספיק שחקנים לא יגיעו שחקנים מספיק טובים.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ליידנר במשחק חלש בנבחרת, להחזיר בינואר כמושאל

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני מעדיף טוויזר 2 על בן שהר.
שחקן גמור כבר שנים. חי רק על יחסי ציבור. לא שיחק כדורגל שנתיים ועשה עלינו סיבוב כדי להרוויח יותר כסף בכרמל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

ברקאנטי מדווחים שרועי קהת ומוחמד שכר מועמדים בינואר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

סוג וטיב המועמדות יעידו אם הניסנובים מתכננים להמשיך איתנו עוד שנה לפחות

שכר בן 26 וחתום בקש לעוד שנתיים(רכש של האמונד?)
קהת זה קלאסי ניסנוב(בן 30 ומסיים חוזה בסיום העונה)
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רועי קהת? כאילו אין לנו מספיק שחקנים מסורבלים באמצע שלא תורמים כלום?
לגבי שכר זה רכש טוב. מתקשה לראות את זה קורה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

שכר אני לוקח, רועי קהת חד משמעית לא.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שכר בעיני שחקן אנדרייטד.
אשמח אם יגיע.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אם זה החיזוק לינואר יש לי קצת חששות. אנחנו וק"ש זה הקבוצות עם הכדורגל הכי מסריח בליגה, הם משחררים שחקנים כדי להביא חיזוק יותר טוב ואנחנו רצים עליהם. אנשים פה זוכרים את שכר לפני שתי עונות מישהו ראה אותו השנה הוא לא מצליח לחבר פס, על קהת בכלל אין מה לדבר. אנחנו צריכים להחתים זרים וזרים טובים הם מדברים על חיזוק ממחזור חמישי ובנתיים אנחנו שומעים על בן שהר, שכר, וקהת.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

המטרה הברורה היא להישאר בליגה.
שכר טוב בכמה רמות ממה שיש לנו (או יותר נכון אין לנו) בהתקפה.
ברור שהניסנובים לא יוציא שקל מיותר במצב הנוכחי, אז אני מעדיף מניות סולדיות על עוד פעם הימורים בזרים שבד״כ אנחנו נכשלים בהם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

באילו תפקידים דראפיץ' תפקד את השניים בעונה הקודמת?
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

De Niro כתב: 20 נובמבר 2022, 13:29 באילו תפקידים דראפיץ' תפקד את השניים בעונה הקודמת?
אולי הוא מכוון לייצב את משחק מרכז השדה של פלימות' בכלל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםההוא שאמרו לוסומךNiroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שחר כתב:
De Niro כתב: 20 נובמבר 2022, 13:29 באילו תפקידים דראפיץ' תפקד את השניים בעונה הקודמת?
אולי הוא מכוון לייצב את משחק מרכז השדה של פלימות' בכלל.
בהחלט.לא יזיק להם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

נשבע שאם יעלה לשחק שכר או זריהן לא תרגישו בהבדל.
ורועי קהת זה עוד רכיכה פנסיונרית באמצע, ממש לא תודה.

ובכלל עדיף שדראפיץ', בוקסה ואיציק ניסנוב יתרחקו ככל האפשר מבחירת השחקנים לינואר וישאירו את זה לאנשי מקצוע עם מושג.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רדפוקס כתב: 20 נובמבר 2022, 14:28 נשבע שאם יעלה לשחק שכר או זריהן לא תרגישו בהבדל.
ורועי קהת זה עוד רכיכה פנסיונרית באמצע, ממש לא תודה.

ובכלל עדיף שדראפיץ', בוקסה ואיציק ניסנוב יתרחקו ככל האפשר מבחירת השחקנים לינואר וישאירו את זה לאנשי מקצוע עם מושג.
+1
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

קהת? פחחחחח
כאילו חסרים לנו שחקנים גמורים

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

עמדות לחיזוק :
1. שוער ( ישראלי)
2. בלם.
3. חלוץ מחליף
4. כנף ימין.

העמדות החשבות ביותר הן כנף ימין וחלוץ לדעתי.

הייתי מנסה להביא לעמדות האלו:
שוער - ( מרציאנו / הרוש / קליימן) ניתן להביא בהשאלה עם אופציית רכישה בתיאום מול האמריקאים.

כנף - אם משחרים את מרינוביץ, מתפנה מקום לזר, אם אפשר יהיה להביא את אנסה זה מעולה ( השאלה עם אופציית רכישה), אם לא אז שכר ומאור לוי יכולים להיות אופציה לא רעה.

בלם - מאחר ואני רותצה את קונטה מגן ימין, צריך עוד בלם לרוטציה, עופרי ארד כזה יכול להיות סבבה, כמובן השאלה אבל צריך להשאיר מינימום התחייבות לאמריקאים ולכן זה לא רע.

חלוץ מחליף - גם כאן אין יותר מידי אופציות, אנסה יכול לתפקד גם כחלוץ, ואוזבולט גם אבל הם יותר סקנד סטרייקר, ופחות חלוצי מטרה. לצערי לא מוצא ישראלי שיכול לתפוס את העמדה מלבד הבן של בתיה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם האמריקאים חושבים על רכש עם עלות תועלת גבוהה, שכולל שדרוג מקצועי, להביא קהל(חיבור למועדון) והבלטת הערכים= ביברס נאתכו

טכנית יש להם את היכולת, הם פשוט צריכים לראות את התועלת הגבוהה מעבר לרק שדרוג מקצועי

היחיד שיכול לטפטף להם את זה זה בועז תושב
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

dino כתב: 21 נובמבר 2022, 10:45 אם האמריקאים חושבים על רכש עם עלות תועלת גבוהה, שכולל שדרוג מקצועי, להביא קהל(חיבור למועדון) והבלטת הערכים= ביברס נאתכו

טכנית יש להם את היכולת, הם פשוט צריכים לראות את התועלת הגבוהה מעבר לרק שדרוג מקצועי

שחקן דוגמת ביבראס, צריך לבוא בקיץ כהחתמה שלפני התחלת מכירת המנויים ולא בינואר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 21 נובמבר 2022, 10:53
dino כתב: 21 נובמבר 2022, 10:45 אם האמריקאים חושבים על רכש עם עלות תועלת גבוהה, שכולל שדרוג מקצועי, להביא קהל(חיבור למועדון) והבלטת הערכים= ביברס נאתכו

שחקן דוגמת ביבראס, צריך לבוא בקיץ כהחתמה שלפני התחלת מכירת המנויים ולא בינואר
אתה גם צריך לקחת בחשבון את השאיפה להתברג בפליאוף עליון אך קודם כל להסיר דאגה ממאבקי תחתית
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נו באמת. אתם רוצים לקחת כבר שליש מהתקציב שהם הקצו (2 מיליון דולר) לביברס נאתכו?
הקבוצה הזו צריכה לפחות 5 שחקנים טובים. לשים עכשיו שליש מהתקציב על שחקן מבוגר זה סיכון שיכול לחרבן הכל.
אבל זה לא משהו שלא עשינו בעבר (דמארי, גילי, שכטר). מציע להתקדם לעתיד ולעזוב את הפנטזיות של פעם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסRed Ghost
שליחת תגובה